Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3206 | НОВИНИ

Парламентът пита има ли безстопанственост в дружествата на икономическото министерство

Парламентът пита има ли безстопанственост в дружествата на икономическото министерство
Парламентът ще изслуша служебния министър на икономиката и индустрията Петко Николов във връзка с публична информация за възможна безстопанственост в подопечните дружества на министерството в особено големи размери.
 

Това е точка първа за петък според приетата от депутатите програма за работа през седмицата. Изслушването е по искане на Богдан Богданов от ПГ на „Продължаваме промяната-Демократична България“.





В дневния ред е и редовният парламентарен контрол.

 

На въпроси на депутатите ще отговарят служебните министри Петко Николов, Виолета Коритарова, Мария Павлова, Владимир Малинов, Евтим Милошев и Калин Стоянов.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Слънчево време днес 0| 3320 | Слънчево време днес Полк.  Владимир Миленски: Покупката на зенитни ракети не е като да си купиш банички 4| 3923 | Полк. Владимир Миленски: Покупката на зенитни ракети не е като да си купиш банички България със злато в Париж - Семен Новиков е олимпийски шампион 14| 3842 | България със злато в Париж - Семен Новиков е олимпийски шампион Евакуират туристи на остров Крит заради пожарите 0| 2941 | Евакуират туристи на остров Крит заради пожарите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads