Това съобщиха от министерството на енергетиката за bTV.


Танкерът вече е закачен и се разтоварва, но на кой терминал извън България, остава конфедиционална информация.


Преди месец министър председателят Кирил Петков каза, че първият танкер се очаква на 8 юни, а вторият в края на месеца.