Това е поредният опит за репресия от демократа-другар Борисов. Както споменах в един стар пост, действайте докато можете, защото скоро времето ви изтича. Остават ви само 4 месеца. Уверявам ви господа управляващи, гневът на българският народ ще се стовари в урните. А след това ще се наложи вие да отговаряте за греховете си. 28 март наближава. Времето е срещу вас.
Павел Динев, Фейсбук