Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
6| 4995 | НОВИНИ

К. Пенчев: Министър с обвинителен акт е вече постижение

Константин Пенчев
Константин Пенчев
Очакват се проверки за имотите на магистратите на морето и в планината, обеща председателят на ВАС.
 

Постижение е, че има обвинителни актове срещу бивши министри. В годините на прехода явлението "министър с обвинителен акт" не беше доста често срещано явление, коментира по НТВ председателят на Върховния административен съд Константин Пенчев.

ВСС е образувал дисциплинарни производства на магистрати заради случая „Приморско”. Очаква се съветът да излезе с проекторешение за предложение за наказание,съобщи още Пенчев.

Има много апетитни кътчета в България, очакват се проверки за имотите на магистратите на морето и в планината. Очевидно става дума за практика, установена през годините не само по отношение на магистратите, но и по отношение на всички властимащи, коментира Пенчев.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Министър прави нов избирателен район "Чужбина"? 5| 6232 | Министър прави нов избирателен район "Чужбина"? Цветанов губи рейтинг, ако не е министър, Първанов отива на дъното 11| 6316 | Цветанов губи рейтинг, ако не е министър, Първанов отива на дъното Министър уволни енергиен директор 3| 6180 | Министър уволни енергиен директор Освободиха зам. - министър на икономиката 0| 7676 | Освободиха зам. - министър на икономиката

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads