Реклама / Ads

0| 3215 |06.03.2020

Планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 09 – 13 март 2020 г.,

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага да бъдат извършени следните планирани прекъсвания на електрозахранването за периода 09 – 13 март 2020 г., включително:

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улица, квартал,  УПИ, ПИ/

 

София-град

Община Банкя  

На 09.03.2020 Г. /13:00 - 16:15 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Антим I  4в, Беласица  8, Ботьо Петков  10,8,1,2,5,6,7, Княз Борис I/Д.Благоев/  36,61а,59,57,71,60,53,48а,38,65,46,63,52,61,48,47а,50,42,58,55,67,54,УПИ Iх-1317,Кв.92, Люлин  2, Персенк  2, Пи 02659.2193.1243  , Трапезица  32,40,5а,24,18,15а,36,26,34,25,18в,42,23,38,22,18а,28,20,9а,7,13,44,19,17,5,15,30,11,18е,9,29, Христо Ботев  10,20,23,29,21,18,27,26,28,30,12,21 Вила,11,31,15,26а,25,19,16,8а,17,8б,13,14,22

Община Витоша  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 22-Ра  , 22-Ра  ,VIIi-1004aкв.33  , Академик Петко Стайнов  19,12,21,23,14,9,13,15,17,1,16,8,4,22,5,2,10,20,18, Алеко Константинов/К.Димитр  7а, Алеко Константинов/К.Димитр  13,55,29,33,25,33б,4,27,35,Пи 11394.1791.2057,15,24,10,16,18,45,43,31,18 А,21 А,17,12,14,11,23,21,20,8,19,6, Алеко Константинов/К.Димитр  1,3, Алеко Константинов/К.Димитр  9,7,1,3,2,5, Алеко Константинов/Офелиите  25, Амбарица  7,1,5,4,13,11,2,9,3, Балабановец  1, Бели Брег  8,4,1,3,6, Бистър Поток  7,6,15,11,12,19,4,8,14,10,17,13,3,16,9,18,2,5, Боев Рид  6, Боровинка  4, Боровинка  5,14,12,17,11,9,19,10,15,7, Брезова Гора  5,9,15,19,1,13,10,17,21,6,3,7,8,11,4, Букова Гора  2, Виров Дол  10,12,10,8, Витошки Гранит  5,3,16,36,43,12,25,29,34,37,8,14,23,22,15,4,45,40,24а,18,31,33,28,39,20,7,10,2,19,18а,11,17,41,27,13,30,9,35,6,26, Владая  , Войнишко Въстание  Поща,63, Войнишко Въстание  85,89,73, Войнишко Въстание  73, Войнишко Въстание  59, Горелица  , Горелица  3,2, Ела  2,1,4,4а, Елен  3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница  2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Елешница  18, Жълта Вода  1,4,8,2,10,12,5, Здравец  2,6,10,4,7,3,5,1, Калиница  5,3,4,1, Катеричка  3, Катеричка  2,1,3,5, Китен  7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец  6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Лесковец  3,1, Любомир Миланов  20,17,34,33,32,16,29,27а,25,33а,18,27,30,31,22, Любомир Миланов  № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, Любомир Миланов  37,40,39,41,38, Любомир Миланов  14,11, Любомир Миланов  15,2,5,11,9,6,13,4, Любомир Миланов  7,23,2,8,10,12,17,1, М.Владая Кв.75  Кв.75, Малка Поляна  1,5, Маргаритка  15,10,16,20,14,18,9,7,17,2,8,13,12,23, Марин Чукар  16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза  11,17а,27,20,6,7,8,15а,12,10,1,32,26,17,19,21,14,24,4,15,3, Момина Сълза  18, Морените  9,2 УПИ Ііі-1551, Морените  1,7,3,5, Плиска  7,28,1,6,10,13,4,14,18,16,3,8,12,2,26,20,5, Подкраище  30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Полски Синчец  1,2, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  27,23,25,11,21,14,12, Равнище  50,8,38,20,13,17,2,46,34,25,40,36,1,9,24,11,54,12,15,6,28,4,30,32,10,19,7,48,18,52,5,22,26,3, Реката  2,4, Реката  3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Самоковище  , Слънчев Залез  4,2,3, Спортист  7,9,3,2,5,11 УПИ Xx-331, Кв.21,1, Сребрист Бор  2, Сребрист Бор  8,1,6,3,7а,4,7,5, Суха Лешница  4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Сърна  10,11, Сърна  7,2,6,9,13,5,11, Тополите  12,8,5,13,1,6,7,10,9,15,16,17,3,4, УПИ II-104 Кв.33  , УПИ V-986 Кв.51  , УПИ XvII-Сонс, Кв. 69  , Чаладинка  24, Шипето  4,7,5,2,6,3,8,9,1, Юрушки Мостове  22,26,21,1,10,14,17,23,16,18,25,4,20,24,28,7,5,6,9,15,12,2, Язбине  1, Янкино Усое  14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9, Янкино Усое  20,19,18,14

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , 22-Ра  , 22-Ра  , VIIi-1004aкв.33  , Академик Петко Стайнов  19,12,21,23,14,9,13,15,17,1,16,8,4,22,5,2,10,20,18, Алеко Константинов/К.Димитр  7а, Алеко Константинов/К.Димитр  13,55,29,33,25,33б,4,27,35,Пи 11394.1791.2057,15,24,10,16,18,45,43,31,18 А,21 А,17,12,14,11,23,21,20,8,19,6, Алеко Константинов/К.Димитр  1,3, Алеко Константинов/К.Димитр  9,7,1,3,2,5, Алеко Константинов/Офелиите  25, Амбарица  7,1,5,4,13,11,2,9,3, Балабановец  1, Бели Брег  8,4,1,3,6, Бистър Поток  7,6,15,11,12,19,4,8,14,10,17,13,3,16,9,18,2,5, Боев Рид  6, Боровинка  4, Боровинка  5,14,12,17,11,9,19,10,15,7, Брезова Гора  5,9,15,19,1,13,10,17,21,6,3,7,8,11,4, Букова Гора  2, Виров Дол  10,12,10,8, Витошки Гранит  5,3,16,36,43,12,25,29,34,37,8,14,23,22,15,4,45,40,24а,18,31,33,28,39,20,7,10,2,19,18а,11,17,41,27,13,30,9,35,6,26, Владая  , Войнишко Въстание  Поща,63, Войнишко Въстание  85,89,73, Войнишко Въстание  73, Войнишко Въстание  59, Горелица  , Горелица  3,2, Ела  2,1,4,4а, Елен  3,9,4,7,6,8,1,5,7а,11,10,2, Елешница  18, Елешница  2,7а,7,9,1,15,6,5,4,3,8, Жълта Вода  1,4,8,2,10,12,5, Здравец  2,6,10,4,7,3,5,1, Калиница  5,3,4,1, Катеричка  3, Катеричка  2,1,3,5, Китен  7,24,13,30а,32а,17,9,22,32,36,33,5,34,11,20,21,26,15,28,19,18а,30, Лесковец  3,1, Лесковец  6,13,5а,17,15,19,12,8,16,11,4, Любомир Миланов  № 77,85,68,55,50,91,64,60,57,73,74,58,63,48,89,71,51,87,53,79,67,69,75,46,54,81,83,52,61,70,62,77,75а,59,68а,76,78,80,66,72,65, Любомир Миланов  37,40,39,41,38, Любомир Миланов  14,11, Любомир Миланов  15,2,5,11,9,6,13,4, Любомир Миланов  7,23,2,8,10,12,17,1, Любомир Миланов  20,17,34,33,32,16,29,27а,25,33а,18,27,30,31,22, М.Владая Кв.75  Кв.75, Малка Поляна  1,5, Маргаритка  15,10,16,20,14,18,9,7,17,2,8,13,12,23, Марин Чукар  16,10,7,5,34,28,8,24,25,1,12,3,38,36,26,22,4,9,6,2,14, Момина Сълза  18, Момина Сълза  11,17а,27,20,6,7,8,15а,12,10,1,32,26,17,19,21,14,24,4,15,3, Морените  9,2 УПИ Ііі-1551, Морените  1,7,3,5, Плиска  7,28,1,6,10,13,4,14,18,16,3,8,12,2,26,20,5, Подкраище  30,13,7,8,14,11,20,17,16,10,9,29,15,6,18,2,26,4,22,12,5,3, Полски Синчец  1,2, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/  27,23,25,11,21,14,12, Равнище  50,8,38,20,13,17,2,46,34,25,40,36,1,9,24,11,54,12,15,6,28,4,30,32,10,19,7,48,18,52,5,22,26,3, Реката  3,6,10,18,12а,7,9,16,12,5, Реката  2,4, Самоковище  , Слънчев Залез  4,2,3, Спортист  7,9,3,2,5,11 УПИ Xx-331, Кв.21,1, Сребрист Бор  2, Сребрист Бор  8,1,6,3,7а,4,7,5, Суха Лешница  4,3,5,10,2,1,2а,3,Вила,15,1,8,9, Сърна  10,11, Сърна  7,2,6,9,13,5,11, Тополите  12,8,5,13,1,6,7,10,9,15,16,17,3,4, УПИ II-104 Кв.33  , УПИ V-986 Кв.51  , УПИ XvII-Сонс, Кв. 69  , Чаладинка  24, Шипето  4,7,5,2,6,3,8,9,1, Юрушки Мостове  22,26,21,1,10,14,17,23,16,18,25,4,20,24,28,7,5,6,9,15,12,2, Язбине  1, Янкино Усое  20,19,18,14, Янкино Усое  14,15,12,11,8,10,1,21,17,16,6,9

На 09.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Владая:   22-Ра  , II-3477, Кв.916  , Буков Дол  5,6,4,3,1, Войнишко Въстание  112, Здравец  13, Кайлъка  11,3,2,15,33,1,29,35,5,31,9а,13, Лесковец  9, Марин Чукар  40,15, Ново Село  2,4,3,6,Владая,1, Пирин/Дупките/  15а Табло 4,14 Табло 3,Табло 6,18 Табло 2,23 Табло 2,15 Табло 4,3,13 Табло 5,Табло 5,25 Табло 1,11 Табло 5, Суха Лешница  Вила, Хеброс  28,10,21,13,5,37 До Казана,22,3,8,30,8а,9,11,15

На 09.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  София:   1-Ва  Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание  122,137,133,121,106а,124,139,114,106,130,132,120,123,127,118,128,129,110,135а,119,135,125,112,108,131, Здравец  Трафопост /Ул.Кайлъка

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   603-Та/Витоша/  1,3,4,6,10,8,2, 7-Ма/Драгалевци/  9, 714-Та/Витоша/  2,10,8,1,2а,8а, 715-Та  1,4,3, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 717-Та/Витоша/  6,3а,3,1а,19,2,5,9,7,4,1,15, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 719-Та/Витоша/  14а,22а,17,35,31,13,14,1, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 721-Ва/Витоша/  6,5,1,4,14,10,12,8, 722-Ра/Витоша/  2а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 777-Ма  8, 781-Ва/Витоша/  5, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Акад. Михаил Арнаудов  Кв,21, Витошки Извори  10,Кв 21 УПИ,7,4,8,3, Витошко Цвете/Княжево/  6, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Поибрене  3,8,12,7,2,1а,10,2а,5а,1,9,5,6,11, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Роза  8,10а, Синята Скала  36, Синята Скала  48,28,30,21,23,6а,22,15а,26,84,35,24,15,7,13а,31,53,38,16,29,40,1,36,3,4,13,44,21а,50,49,20,6,38 Княжево,45,14,11,8,12,32,2,41, Утринна Роса  9, Христо Патрев  2,4,4а, Цар Борис IIi  , Цар Борис IIi/Девети Септ.  475,441,463,455,453,455а,465,447,461 Къща,461,451,Ъгъла С Ул.Колобрене,443,Местност 10 Км,439,463а,459,445,451 А, Цар Борис IIi/Девети Септ.  431,419,413,326,328,417,322,421,411,415,324,425,427,431 А, Църквище  5а,10,5,7,1,2а,4,14,7 Княжево УПИvііі-647,8,10а,7а,1а,2,   9

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   614-Та  2а, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 721-Ва/Витоша/  6,5,1,4,14,10,12,8, 722-Ра/Витоша/  2а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 777-Ма  8, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Букара/Дим.Грънчаров/  24 А, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Ген. Кутузов  53а, Клек/618/616/  5,2а,4,7,2,3, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Морени/Червена Искра/  1, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Поибрене  3,8,12,7,2,1а,10,2а,5а,1,9,5,6,11, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Радин Дол  4,8,6,4 Б,2 А,2а,2, Роза  8,10а, Синята Скала  36, Студен Кладенец  21,32,18,29,14,27,46,34,17,44,24,19,16,48а,31,12,48,32а,15,22,42, Утринна Роса  9, Хi - 200  0 Ме.Гърдова Глава,Кв.181, Цар Борис IIi  , Цар Борис IIi/Девети Септ.  475,441,463,455,453,455а,465,447,461 Къща,461,451,Ъгъла С Ул.Колобрене,443,Местност 10 Км,439,463а,459,445,451 А, Църквище  5а,10,5,7,1,2а,4,14,7 Княжево УПИvііі-647,8,10а,7а,1а,2,   9

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   714-Та/Витоша/  , 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31,18а,24,18,16, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23,30,58,19,17а,11а,36,20,32,35, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 721-Ва/Витоша/  6,5,1,4,14,10,12,8, 722-Ра/Витоша/  11,1,2 Княжево,3,4, 722-Ра/Витоша/  2а, 724-Та/Витоша/  Вила, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 777-Ма  8, 781-Ва/Витоша/  12,3,10,1, Акад. Михаил Арнаудов  58а,56,66, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Виден Табаков  5, Витошко Цвете/Княжево/  9,13 В.З Килиите, Войводина Могила  162,160,166, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Детелина  2,Вила,7а,10, Детелина/Княжево/  Кв 18 Вз Килиите,3 М. Килиите,В.З.Килийте, Княжевска/Валентин Андреев/  25, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Любляна/Й.Вишевградски/  9 9,43 8,47,43 Р-Н Овче Купер,45,43,49,И Н.Петков, Люти Дол  7а,41, Мала Курия  Бул.Цар Борис IIi,2, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Никола Петков/П.Напетов/  9 9,11 6,9 14,9 11,4 10,9 12,9 10,87 6, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Поибрене  3,8,12,7,2,1а,10,2а,5а,1,9,5,6,11, Полк.Стойно Бачийски/Филип  125, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13,23,8,54,50,107,73,36,33,48,66,50а,70,63,46д,52,22,76,27а,44,62,10а,40,101,65,24,24а,46,21,53,Вила,61,67,75,78,48a,71,16,29а,95,68, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Роза  8,10а, Роза  8,10а, Синята Скала  36,29,36,96,110,102,58б,91,98,60,24,108,60б,112,104,88,64,84,Ул.781, Ул.719,36,74,81,90,64,56,80,53,32,55,21,3,52,38,60,49,82,62,64д,60б,56б,57,64г,31, Синята Скала  36, Средорек  30,8 7, УПИ Iv-438  Кв.14а  , Утринна Роса  9,10,6,4,12, Утринна Роса  9, Цар Борис IIi  , Цар Борис IIi  428г, Цар Борис IIi/Девети Септ.  475,441,463,455,453,455а,465,447,461 Къща,461,451,Ъгъла С Ул.Колобрене,443,Местност 10 Км,439,463а,459,445,451 А, Цар Борис IIi/Девети Септ.  412,414,434в,430,517,430а,519,420,410,515,468,404а,446,434,406,474,444,511,438,513,Черения Кос/Долната,404,434а,440а,454,Местност 10км. №23,436,432в,466,426а,428а,Местност 10км № 23 Челен Кос,523,422,458,432а,521,402,442,464,428в,464а, Църквище  27,9,11,16а,№31,29,21,35,19,23,30,31,16,15,18,13,25,24,33,14,20,22, Църквище  5а,10,5,7,1,2а,4,14,7 Княжево УПИvііі-647,8,10а,7а,1а,2,   9,11,9,15,10,5,7,3 Ул.Детелина,11,16,   9

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   714-Та/Витоша/  , 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31,18а,24,18,16, 717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23,30,58,19,17а,11а,36,20,32,35, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 721-Ва/Витоша/  6,5,1,4,14,10,12,8, 722-Ра/Витоша/  11,1,2 Княжево,3,4, 722-Ра/Витоша/  2а, 724-Та/Витоша/  Вила, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 777-Ма  8, 781-Ва/Витоша/  12,3,10,1, Акад. Михаил Арнаудов  58а,56,66, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Виден Табаков  5, Витошко Цвете/Княжево/  9,13 В.З Килиите, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Детелина  2,Вила,7а,10, Детелина/Княжево/  Кв 18 Вз Килиите,3 М. Килиите,В.З.Килийте, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Люти Дол  7а,41, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Поибрене  3,8,12,7,2,1а,10,2а,5а,1,9,5,6,11, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13,23,8,54,50,107,73,36,33,48,66,50а,70,63,46д,52,22,76,27а,44,62,10а,40,101,65,24,24а,46,21,53,Вила,61,67,75,78,48a,71,16,29а,95,68, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Роза  8,10а, Роза  8,10а, Синята Скала  36,29,36,96,110,102,58б,91,98,60,24,108,60б,112,104,88,64,84,Ул.781, Ул.719,36,74,81,90,64,56,80,53,32,55,21,3,52,38,60,49,82,62,64д,60б,56б,57,64г,31, Синята Скала  36, Смрика  21,23,27,26,24, УПИ Iv-438  Кв.14а  , Утринна Роса  9,10,6,4,12, Утринна Роса  9, Цар Борис IIi  , Цар Борис IIi/Девети Септ.  475,441,463,455,453,455а,465,447,461 Къща,461,451,Ъгъла С Ул.Колобрене,443,Местност 10 Км,439,463а,459,445,451 А, Църквище  27,9,11,16а,№31,29,21,35,19,23,30,31,16,15,18,13,25,24,33,14,20,22, Църквище  5а,10,5,7,1,2а,4,14,7 Княжево УПИvііі-647,8,10а,7а,1а,2, Явор/Цв.Божков/  14,   9,11,9,15,10,5,7,3 Ул.Детелина,11,16,   9

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   717-Та/Витоша/  27,25,2а,31, 718-Та/Витоша/  9,2,7,3,1,5,10,8, 719-Та/Витоша/  8 Княжено,1,15,11а,10,6,22,4,5,12,11,17,9,16,21,7,23, 720-Та/Витоша/  7,2,6,4,5, 721-Ва/Витоша/  6,5,1,4,14,10,12,8, 722-Ра/Витоша/  2а, 776-Та  12,14,3,10,3а,8,2,1,9,4,7,5, 777-Ма  8, Акад. Михаил Арнаудов  58а, Войнишко Въстание  61,63,42,50,54,56,62,46,60,81,65,83,79,83а,52,48,71,67, Войнишко Въстание  100,92,87,91,76,85,64,72,86,79,98,115,88,101,58,103,70,94,88а,74,68,80,89а,89,84,113,93,100а,109,90а,102,78,99,99а,111,82,97,90,105,66,104,107,117, Войнишко Въстание  71,77,42,61,75, Войнишко Въстание  38,№ 36,36,34а,40,34,32, Горска Теменуга/Ник.Петрини  15,9,8,17,19,21,4,11,14,Кв.70,13,23, Жеравна/Никола Парапунов/  10,6,15,5,11,21,1,7,12,19,4,17,13,1а,3,9, Изгрев  6,20,18,16,4,7,11,9,12,8,3,1,5,10,14, Искра  12,2,6,4а,10,18,14,9,4,7,5,7а,11,16, Калинка  20а,18,17,16,12,15,22,20,19,9, Коприва  2,1,7,6,4,5, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  2, Маргаритка  7, Момина Сълза / Кв.Суходол  20, Офелиите /Владая/  1,14,16, Офелиите /Владая/  , Офелиите /Владая/  3,1,2,12,5,6,8,4а,4, Поибрене  3,8,12,7,2,1а,10,2а,5а,1,9,5,6,11, Полско Цвете  29,14,28,21,9,5,15,32,7,25,8,16а,2,3,30,22,18,36,45,1,16,31,43,17,27,20,26б,38,26,12,13, Роза  8,10а, Синята Скала  36, Смрика  21,23,27,26,24, Утринна Роса  9, Цар Борис IIi  , Цар Борис IIi/Девети Септ.  475,441,463,455,453,455а,465,447,461 Къща,461,451,Ъгъла С Ул.Колобрене,443,Местност 10 Км,439,463а,459,445,451 А, Църквище  5а,10,5,7,1,2а,4,14,7 Княжево УПИvііі-647,8,10а,7а,1а,2, Явор/Цв.Божков/  14,   9

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Георги Рилски  31, УПИххііі-638 Кв 31

Община Връбница  

На 13.03.2020 Г. /09:45 - 14:00 Ч./ -  Волуяк:   Минзухар  1,7,2,5,62,3, Никола Карастоянов  1,3, Панорама  20

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 13:00 Ч./ -  София:   Обеля  До Бл.117, Обеля 1  1 117

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  260 Вх. А

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  261 Вх. А

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  261 Вх. Б

На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  261 Вх. В, Г ;278 ;279

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Обеля 2  262 Вх. Б

Община Възраждане  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Зона Б-5-3  25, Сердика  20

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Сердика  20,19

Община Изгрев  

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Антон П.Чехов  1,6,10,88в, 14а,14б

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Антон П.Чехов  1,6,10,88в,14а,14б,18,20,22,34,27,25,26,28,30,32,34,27

Община Илинден  

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Света Троица/Вълчо Иванов/  145в,145 В, Света Троица/Вълчо Иванов/  1 145 В,319,326,До 145в,321,327,145в, УПИ I, Кв.8

Община Искър  

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ -  Казичене:   II-1596,1597  24, Васил Левски  , Васил Левски/Черв.Армия/  9,12,1,11,10,8,3,7,24,5, Вп 52150  Пром, Дружба  Склад, Мито Войнишки  55,74,61,44,63,42,57,40,53,34,59а,32, Общ.Димитър Благоев  , Общ.Стела Благоева  8, Отец Паисий/Победа/  3а, Пи 1526,Кв.79,М.Нпз-Промишлена Зона  , С Ид. 35239.6102.36, Xxv-36, Кв. 79  , Стария Искър  3,2,1,8,5, Троянов Път  1,4,28,3,2, Хаджи Димитър  15,17, Хан Аспарух/Кооперативна/  16,4,10,1,5,5а,2,3,6,14,12,8, Христо Попбожилов  34, Цар Борис IIi/Дим.Благоев/  120,124,57,55,130а,67,92,80,114,61,106,116,108,88,84,134 А,63,94,65,104,102,112,98,134,1134а,96,100,59,110,86,128, Яворов

На 15.03.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Брюксел  7, Полигона

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ -  София:   Цар Борис IIi/Девети Септ.  124

Община Красно Село  

На 09.03.2020 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Битоля  6

На 09.03.2020 Г. /14:00 - 15:30 Ч./ -  София:   Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко  , Красно Село  Бл.191, Пирински Проход  35  36 Су „Максим Горки“, Пчела  1а,1

На 12.03.2020 Г. /11:00 - 12:30 Ч./ -  София:   Доспат    15,14,16,18,17,19,20,, Прага  28,26,24,30, Свети Иван Рилски    30, 32, 34,21,24, Стрешер/Божидар Митров/  2, 3;, Тунджа   20, 22;, Шандор Петьофи  16, 18, 20,22,24 23, 25;

На 13.03.2020 Г. /10:15 - 12:00 Ч./ -  София:   Ж.К.Гоце Делчев       Бл.29,30,31,И 36 , Ул.Кестенова Гора     №51, Червена Роза  60

На 10.03.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Кв.Гоце Делчев     Бл.37,42

На 09.03.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Коломан  6, Коломан   Ресторант Градина Славия, Цар Борис IIi/Девети Септ.  7-9,5,7,7-9 Хиподрума

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Лагера  11 А, Б ;12 А

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Лагера  14 А, Б , В ;12 Б

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Лагера  15 А, Б , В ;16 А

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Люлин Планина/Ник.Кофарджи  11

На 11.03.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Пирински Проход  55,61а, Хайдушка Гора  2, Цар Борис IIi/Девети Септ.  93-95 , Бек Офис Софийска Вода

Община Кремиковци  

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Горни Богров:   Александър Стамболийски  3,1,Площада, Васил Левски  10,3,8,13а,19,19а,21,16,23,Манастира,17,4,18,5,14,25,15,1, Кирил И Методий  6,3,4,1,2а,2, Люлин/Лиляна Димитрова/  5,1,6,3,4, Местн. Б.Убрещ  , Мусала/Васил Коларов/  1,3,4, Обреща  3, Поп Груйо  1,2,9,3,11,7,4,6,11б,7 Дърводелска Раб.,5, Рендова/Толбухин/  6,2,1,4,3, Рибарица  1,2,3 А,3,3 Б,5, Стефан Караджа  3,10,2,4,8,6, Стубела/Ленин/  5,2,5а,3,4,1, Трайчо Костов  2, Трети Март/9 Септември/  9,23,25,Павилион,1,6,10,21,15,12 Лекарски Кабинет,19,5,2,11,8,17,3,7,4, УПИ IIi-Кв.29 М. Горни Богров  , Хан Богров  Читалище, Хемус,Идент.16448.7721.801  , Христо Ботев  46,49,51,№48,50,47,43,44,39,41,42,45,40, Шипка  4 А,1,12,3,10,4,8,2,6а

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  София:   1-Ва  1, Бели Липи /Кремиковци/  1а,1, Боримечката /Кремиковци/  4,3 Къща,1,7,5,6, Бузлуджа  7,3,2,5а,4,2а,5,9,6, Георги Бенковски /Кремиковци/  17,13,12,3а,3б,4,7,5,3,9,6,15,1, Илинден /Кремиковци/  5,11,10,3,23,8,17,25,15,6 Вила,21,9, Крали Марко /Кремиковци/  10,6,8,12,9,17,5,4,14,13,25,3,7,21,23,1,15, Кремиковска  12, Кремиковци  , Митрополит Кулевит /Кремиковци/  3,4,5,1,2,7,6, Оборище /Кремиковци/  3,5,1,2, Панайот Волов /Кремиковци/  5,1,6,3,8, Поручик Орозов  , Пробуда /Кремиковци/  9,11, Радивой /Кремиковци/  4,3,Търговски Обект,2,1,5,4 Здравна Служба, Ралица /Кремиковци/  4,6,1, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/  55,21а,46,56,59,36,15,37а,35,58,62,70,78,53,90,47,68,82,23,50,44,37б,29,49,80,37,80а,74,31,40,17,66,27,72,54,21,51,42,48,76,19,39,60,52,41,38,64,84,43, Светлина /Кремиковци/  2,1,4,1а, Стефан Караджа /Кремиковци/  16,20,18,14,12,6,22,10,8,4,2,22а, Ул.Радивоя  2

Община Лозенец  

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 11:00 Ч./ -  София:   Арсеналски/Владо Георгиев/  1,5, Димитър Хаджикоцев  4

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Галичица  18а,20,26, Криволак  49,51,65, Крум Попов  51 Вх.А,Б

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Джеймс Баучер/Антон Иванов  60-64, Кричим/Петко Енев/  12, Плачковица  2

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Димитър Хаджикоцев  21,41,69-71,80,92 ;, Милевска Планина  6, Църноок  5

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Криволак  55,45,61,53,34 Вх.А,Б, Крум Попов  47 Вх.А,Б

На 14.03.2020 Г. /07:30 - 12:00 Ч./ -  София:   Милин Камък  66,64,Свети Наум,60,64 Стом.Кабинет,Кабинет 2, Св.Наум/Трайчо Костов/  36,48,30

На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Неразделни  10

На 12.03.2020 Г. /13:30 - 16:15 Ч./ -  София:   Рилски Езера   № 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14;

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Сребърна/Първомайска/  15,21, Хенрик Ибсен  15, Черни Връх  90

Община Люлин  

На 11.03.2020 Г. /09:15 - 14:15 Ч./ -  София:   Захари Стоянов  6 На Спирката На 111, Люлин  До 421, Люлин 3  До Кооп Паз.,Рус. Пазар,-Руски Пазар-Бате Ради,Рус.Пазар,Рус.Пазар -Коп.Паз.,Руски Пазар,До 421,Павилион 21,Кооп.Пазар,Общ Пазари,Общ.Пазар, Люлин 4  422,До 422,Павилион №18,Руски Пазар,Павилиони,Рус.Пазар,422,До Бл.421,422,Руски Пазар Пав.24,До Бл.422,На Изток . 421,Пазари Запад, Панчо Владигеров  Руски Пазар, Петър Бонев  4 До Бл.422

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Люлин 10  146, 145, 143.

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Люлин 10  146, 145, 143/117, 118/

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 2  235 Вх. А  ;239

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  София:   Люлин 2  238 Вх. Б  ;240

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Люлин 3  343, 344, 345

Община Младост  

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  София:   1-Ва  1, Асен Йорданов/Хо Ши Мин/  2а, Брюксел  1, Искърско Шосе  , М-Къро - 1 Част

На 09.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 69 Вход 1

На 10.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 69 Вход 2

На 11.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 69 Вход 3

На 12.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 69 Вход 4

На 13.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 1  Блок 69 Вход 5

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Младост 2  285,206,209а,206а,206,206б,288а,206б,207а,&Quot;.&Quot; 285-Магазин,209,&Quot;.&Quot; 285 Фризьор,&Quot;.&Quot; 285 -Кафе, Свети Киприян/К.Каприелов/  60 Жк Младост 2,52,60 Младост 2,52 Жк Младост 2,60 Кв.Младост 2,60,60 Младост 2,52 Младост 2,60 Жк Младост 2,56

На 13.03.2020 Г. /10:00 - 15:15 Ч./ -  София:   Проф.Цветан Лазаров  2

На 10.03.2020 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Цариградско Шосе/Тракия/  7-Ми Килот,119

Община Надежда  

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Гуслари/Торпедо/  54, Лев Толстой  35, Толстой  35,1 39

Община Нови Искър  

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Локорско:   Веско Веселинов  11,13,21,17,3,1,7,5,19а,15, Георги Зозов  16,8,3,18,1,12,22,24,20,2,6,4,14,7,9,10,5, Данаил Ласков  9а,13,4,1,2,5,9, Димитър Тошков  31,22,12,8 Къща,4,2,6,10,18,14, Илия Манов  10,18,14,28,16,20,22,30,32,8,26,24,6,12, Ненко Колев  10,5,2,1,12,3,8 Жил. Сграда,6, Петко Симеонов  1,8,5,9,7,3,11,2,С/У№11,17,4,15, Покрив Цех №2 Екотоп  , Славе Турчев  17,11,19,5,23,9,21,4 УПИ 5-382 Кв.13а,3,2б,19а,1,13, Стопански Двор,УПИ 12-582,Кв.49  , ТУПИк  3,1, Турска Ливада

На 10.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Мировяне:   Петко Каравелов/Пионер/  2

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Нови Искър:   Брястовете  2,6,8, Димитър Вачев/Сърп И Чук/  8,11,1,12,9,10,4,3,5,6,7,2, Заводско Шосе  22а,1,22,23,5,21,2,20,28,25,32,3,24,34,30,27,6,4,29, Зенит  1,15 1, Кътински Път  11 Къща,16,9б,5,3,12,8,9а,18,7,13,7а,11,10,5а,8а,2,14,4,6,9, Лозарски Път  6а,6,2,4, Невен  24, Отдих  11,32а,21,7,30,1а,17,36,9,19,38а,12,1,22,10,34,38,14,26,42,3,20,2,13,18,44,32,8,28,5,15,16,40, Спас Бенев/Червена Звезда/  1,4,2, Шопска  20,17,Ъгъла С Ул.Спас Бенев,28,22,2,11,16,14а,24,12а,12,13,14,15,9,18

На 11.03.2020 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  Нови Искър:   Кременица/Работническа/  10,12

Община Оборище  

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Драговица  21 Вх.А

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Драговица  21 Вх.Б

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Драговица  21 Вх.В И Вх.Г

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Драговица  21 Вх.Д

На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Драговица  21 Вх.Е

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Център  11-Ти Август( 1,12,5,9,12,2,4, ;Дунав(3б,7 ;Янко Сакъзов/Ген.Владимир(21б,17,15,19, ;Полк.Борис Дрангов/Потемкин (6, ;Димитър Греков/Емил Попов/ (1, ;Княз Александър Дондуков(1,69,56,79-81,85-87

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Център  Георги Бенковски (12 Б ;Дондуков Корсаков Княз(26а,34,34а,34в,38 ;Московска(25,27а,27б,29а,29б,29,39,37 ;11-Ти Август ;Г.С.Раковски(86,86б,88 ;Тракия (52,20,26

Община Овча Купел  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   663-Та/Овча Купел/  4б, 672-Ра/Овча Купел/  1,3 А,5,3,7,5 А,7 А,9, Бойчо Огнянов  2,1б,16,22,15 Б,3,1,20,10,15,8,15 А,3 А,6,18,5,1а,12, Буземска  2, Драгоман  11,4,12 А,9 А,7,12,6,16,5,9,1,14,2,3,18,10, Земеделска/Яташка/  2, Крушовски Връх  9,19,5,2,14,11,1,23,1 Срещу Адреса,7,8,11а,3а,3,6,12, Лечебен Извор  1, Любляна/Й.Вишевградски/  8,6,12,15,2,9,Кв 37а  УПИ Xv-1198,8 Общи Нужди,4,2 А, Момина Баня  4,1 А,2,1, Момкова Баня  4,5 Б,5 А, Народно Хоро  5,8,6,4,6а,4 УПИ Хі-309 Кв.13б,4а,3,1,2, Овча Купел  10,3 1,43,6,39,6 1,35а,35,12,43а,29,6 1,1,37,25,8,17-19,12а

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   689-Та/Витоша/  , Мала Курия  17,21,14,31,29,7,11,13,2,30,9,23а,15,17а,4,5а,5,12,10, Полк.Стойно Бачийски/Филип  113,129,127,126,125,134,131,132,123,130,111,124,128,114,121, Ул. Мала Кория  5б, УПИ Ххііі-383,Кв.9  , Цар Борис IIi/Девети Септ.

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Буен Поток  27,20,18,25,15,12,14,33,23,10,31,16,21,9,19,17,29,22,8, В.З. Горна Баня, УПИ І-707, Кв.3  , В.З.Горна Баня  УПИ II-4330,2123 Кв.11а, Велик Завет  10,20,23,21,18,11,17,14,16,12,15,19, Войнишка Песен  21,14, Горна Баня  Кв.14, Доброволец  2, Дъга  4,10,7,8,16,14,7а,5,12,3,20,21,6,4а,2, Ехо  34,14,УПИ Vіі-8,10,28,24,18,22,16,20,12, Каменист Път  5,13а,7,2,4,11,3,13, Кристал  5,18,26а,2,24,3,1,14,26,20,3а,6,4,12,10,28,22,30 И Дъга, Лазурно Утро  8,2,6,5,3а,9,4а,3,11,4, Люлинско Поточе  2, Маркова Баня  5а,19,3,17,20,14,2,6,10,12,26,5,18,4,16,8,1, Мечово Усое  26,24,28,27, Мечта  15, Нестинарка  2, Овча Купел  В.З.Горна Баня, Патриот  9а,1,2,6а,5,3,7,4,9, Пладнище/Рилски Партизани/  12,8,6,19,18,5б,11,28,14,2а,15,1,21,10,13,25,23,2,Ул.Пладнище И Ул.Дъга,20,9,4,16,26,35а,7,17,3, Равнище/Кънчо Стоилов/  39,29, Чардаклия  28,8,27,2,3,22,4,23,5,25,1,20,7

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Букет  64,53,62,45,49,66,47,60, Евлия Челеби/Мара Петлякова  14,4,16,10,2,1, Житница  1, Калояново  4,12, Любляна/Й.Вишевградски/  52, Монтевидео/Пионерски Път/  21а, Никола Петков/П.Напетов/  37а,31,45,43,36,33,37,013,25,47,17,29,27,35,13,15,19,3,19а,53,21

На 09.03.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  София:   Монтевидео/Пионерски Път/  21

Община Подуяне  

На 12.03.2020 Г. /08:45 - 14:15 Ч./ -  София:   546-Та/Кв.Левски/  16 Он,16

На 10.03.2020 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   576-Та/Левски/  7а,3а,5а,3а,7,3, 578-Ма/Кв.Левски/  13,9а, 579-Та/Кв.Левски/  №2, Левски Зона В  16,12,13-Общо Помещение,13,14,15,Бл.16 16,21,18,17, Левски Зона Г  15, Летоструй  77б,77в, Станислав Доспевски  71,Пав.12,До 17-Пав.3,Пазар Пав.10,До 17-Пазар,До 17-Пав.14,До 17-Пав.18,До 17,Пазар Пав.15,До 17-Пав.16,До 17-Пазара,До Бл.17,До 17-Пав.8,До 17-Пав.9,Зад 17 Търг.К-С

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 14:30 Ч./ -  София:   Видбол  6, Къкринско Ханче  31, Уошбърн  11,16,15,18,13,7,9, Хаджи Димитър  102,Тп До 102,103

На 14.03.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Сухата Река Бл.87 Вх.Г,Д

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  София:   Сухата Река Бл.87 Вх.Е

Община Сердика  

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  София:   Бенковски  Парцел 16, Глас Народен  13а,4а,3,6,10,7,13,13б,11,5,4,9,14,8,3а, Долна Махала  3а,4,8,3,1,15 Кв 74 П-Л 14/16,5,УПИ Xi, Кв.74, М. Бенковски,1а,5а,9,7, Единство  53,16,14,2,51,18,20,22,12,55, Лазар Михайлов/Хр.Манов/  150,127,148,121,130,125,136,145,128,133,124,117,113,105а,146,132,131,109,114,112,139,120,137,138,107,123,151,129,142,126,122,113-А,118,116,115,119-А,144,114-А,143,111,134, Обрадовски Път  15,24,5,17,3,6,32,7,18,20,10,26,30,2,28,4,П-Л 15-17,16,8,12,19,32а,9,1,14, Обрадовци  , Околовръстен Път  34, Селска Поляна  4,4а,6,2

На 12.03.2020 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  София:   Илиянци/Лиляна Димитрова/  12-14

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Широк Център  Будапеща (84 ;Родопи(8 ;Веслец(71 ;Княгиня Мария Луиза/Г.Дим.(91 ;Козлодуй(35,45,53,51,61,63,67,73,41,69 ;Родопи(2,16,30,32,12,34, ;Тимок/Васка Ненчева/ (61,21 ;Сливница(241,265,281,285,287,291,301,303 ;Константин Стоилов(45 ;Панагюрище(44,42,16,14,23,19 ;Сливница (,237, ;Тимок/Васка Ненчева/(18,38,20 ;Дунав (73, ;Братя Миладинови(83, ;Сливница(215,217,219,229, ;Листопад(6,8 ;Кръстец(6,10,12 ;Цар Самуил(114,122,153,128,124, ;Христо Ботев(145,141,139,135,133,131

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  София:   Широк Център  Козлодуй(18,3,23,25,27,29 ;Родопи(60,25,17,7,62 ;Тимок/Васка Ненчева/(6,16, ;Княгиня Мария Луиза/Г.Дим.(97,127, ;Цветан Минков/Милиционерска(9,2,3 ;Княз Борис I (190,194,200,210,213,205,191,209,194,217 ;Козлодуй(52,42,38,34,72, ;Клокотница(11,13,15,21,23, ;Козлодуй ;Княгиня Мария Луиза/Г.Дим. ;Христо Ботев(171,167,165,163,157,173,

Община Средец  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:13-Ти Март 11,19, 6-Ти Септември 28,39,34,43, 51,55,38, Ангел Кънчев  34,39,43, Васил Левски  1а,4,6,10,11,12,16,20,28б,30,58а,42,59,61,63,65,71,73, Витоша  65,69b, Г.С.Раковски  157a, Ген. Паренсов   31,29,6,14,8

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   13-Ти Март  11,19, 6-Ти Септември  38,51,55, Ангел Кънчев  (34,39,43, Васил Левски  59,61,63,65,71,73,1а,4,6,10,11,12,16,20,28б,30,84,86,82а,82б,82в,82г,76,74,72,70,68а,68б,68в,68г,84,60,64,66, Витоша  65,69б, Ген. Гурко  70,72,74,76б,76а, Ген. Паренсов  6,14,8,33,22б,24,28

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  София:   Васил Левски  84,86,82а,82б,82в,82г,76,74,72,70,68а,68б,68в,68г,84,60,64,66 ;, Ген. Гурко  70,72,74,76б,76а,   (70,72,74,76б,76а, Ген. Паренсов  22б,24,28,33

Община Триадица  

На 12.03.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Бадемова Гора  5,7,9,11, Ж.К.Стрелбище    Бл. 1 Б Вх. А И Б. Бл. 7 Б Вх. А, Б И В. Бл. 2 Б Вх. А,, Костина  4,2

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  София:   Бузлуджа  62,64. , Доспат   35, 37,39,50, 52, 54;  , Свиленица  3,3а., Цар Асен  80б,80а,101,95 Гар.2,93,95 Гар.3,96,95 Гар.5,95 Ат.5,95 Ат2,95,95-99,95 Ат3,95 Ат.7,95 80,88,90,92,94,96,89, 93, 95, 98,99, 101, 103

На 13.03.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Витоша   190, 192, 194, 196, 198., Димитър Манов  75-83, Краище/Тодор Атанасов/  1

На 12.03.2020 Г. /13:30 - 14:30 Ч./ -  София:   Витоша  134 ,22 Средно Училище „Георги С. Раковски“, Княз Борис   10, Пенчо Славейков   39,41,, Свиленица  5,8,10.9,11,13,15,14,12, Тунджа  41,43,48,50., Цар Асен   114,116,118,120.

На 13.03.2020 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ -  София:   Кестенова Гора  12,8,2,2,113,12 Офис Център,6,12 Офис , 4, 6,  , Нишава/Георги Аврамов/  107, 111, 115, 117, 119., Стрелбище  Бл .113

На 11.03.2020 Г. /10:00 - 12:30 Ч./ -  София:   Кестенова Гора  16 Фитнес,14,16, Твърдишки Проход  19,15,15,15, Хайдушка Гора  108,106 32,89,112,110,91,106

На 10.03.2020 Г. /10:00 - 12:00 Ч./ -  София:   Ресторант Тинтява ; ,Фонтани Кафета На Входа На Южен Парк   , Южен Парк  Ул.Бяла Черква,Бънджи Скок,Алея Роналд Рейгън,Вход От Ул.Бяла Черква, Южен Парк

На 10.03.2020 Г. /13:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Южен Парк  База Озеленяване ; Кафе Шатрата; Уо; Помпена Станция

 

Област Благоевград

Община Благоевград  

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   319001  , 410002  , Мах. Центъра Мотела  , Махала Петковци

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата  , 04279.139.54 Мест.Под Черквата  , 04279.140.65  , 04279.628.234  , 04279.628.416  , VII - 5799, Кв. 11  , Андрей Ляпчев  15, Армутлука  , Баба Тонка  2,9,8,4,1,6,10,13,7,11,5,14,15,12, Броди  38,26, Броди  Гараж,36,8,40,34,36,34,34,38,Гараж,5,48,28, Влахина Планина  2а,17,5,1,3,7,13,4,15,2,6,9,11, Възраждане  1,3,6,2,1,2, Възрожденска  8, Гемеджиите  2,13,8,24,15,26,23,9,17,27,18,21,16,10,11,7,12,19,1,25,20,14,6,9,4, Еленово  173,122,118,119,Печатница,171,121,120,123,122,118,С/У Бл.121,124,Срещу Блок 122, Заря  8,7,5,14,9,20,3,1,10,6,16,4,Къща- Временно Ст-Во,2,Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во,12,18, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167  , Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454  , Кресна  8,13,В Бившия Стопански Двор,7,2,4,12,8,2,32,3,11,30б,30,9,5,6, Любен Каравелов  14,16,6,19,21,13,5,10,11,3,Чжс- Вр. Стр.,1,8,9,18,19,17,15,12, Малешевска  5,7,3,1,4, Местност Армутлука  , Местност Папльо  , Местност Пенков Чифлик  Пом.С-Во,Жилище, Местност Песока-Оранжерии  , Местност Песоко  Помпа, Местност Под Черквата  , Местност Чуката  , Огражден  9,8,13, Освобождение  12,Офис,20,38,18,22,26,30,32,19,28,1а,14,36,24,34,10, Освобождение  6, Освобождение  5,93,68,44,29,54,72,31,25,1,102,27,70,9,56,6,106,81,60,41,40,82,15,101,21,Жилище,46,52,30,7,50,45,64,23,74,52,39,108,85,84,76,25,42,15,48,66,35,54,100,37,9,32,52,98,58,62, Панайот Волов  16,8,5,2,9,5,17,20,19,18,13,12,4,24,7,8,2,18,9,26,20,3,16,11,1,12,12,22, Панорамен Път  32а, Пенков Чифлик  , Пеньо Пенев  2,1,4,5,6,3, Пи №04279.628.459.1  , Пи№04279.628.394, Кв.12  , Питу Гули  9, Питу Гули  4,3,7,5,1,11,9, Под Черквата  , Прогрес  13,8,9,1,19,17,2,10,10,6,6,18,5,14,16,12,3,14,4,12, Р-Н Стопански Двор  22,21,3, Радецки  1,4,5,3, Райко Жинзифов  10а,10,18,8,22,20,12,16,14,6,24,4,2,26, Солунските Атентатори  1,8,4,8,3,12,5,7,10,2, Старо Струмско  12,2,4, Стефан Стамболов  13, Стопански Двор  13, Струмско Център  Срещу Рум До Тото-Пункт,Магазин,Павилион,Басейн,Офис,Училище, Струмско Център  Павилион,Тото Пункт,30,25,15,Гараж, Струмско Център  Помпа За Напояване,Сграда,Кафе,Читалище,Жилище,Павилион,Жилище, Тодор Каблешков  8,3,4,6,1,7, Трифон Кунев  3,3, Трудолюбие  9,7, Ул. Кресна И Ул. Освобождение  , УПИ XII-4838, Кв.8  , Христо Ботев  Фурна, Цар Самуил  3,5, Чавдар  4,2,6, Юрий Гагарин  4,2,3,7,5,1,9,1, Яне Сандански  6,1,4, Яне Сандански  17,17,15,15,Магазин,Аптека,3,21,19,11,9,7,   Помпа За Напояване,   Павилион

На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата  , 04279.139.54 Мест.Под Черквата  , 04279.140.65  , 04279.628.234  , 04279.628.416  , VII - 5799, Кв. 11  , Андрей Ляпчев  15, Армутлука  , Баба Тонка  2,9,8,4,1,6,10,13,7,11,5,14,15,12, Броди  Гараж,36,8,40,34,36,34,34,38,Гараж,5,48,28, Броди  38,26, Броди  Срещу Блок 36, Влахина Планина  2а,17,5,1,3,7,13,4,15,2,6,9,11, Възраждане  1,3,6,2,1,2, Възрожденска  8, Гемеджиите  2,13,8,24,15,26,23,9,17,27,18,21,16,10,11,7,12,19,1,25,20,14,6,9,4, Еленово  173,122,118,119,Печатница,171,121,120,123,122,118,С/У Бл.121,124,Срещу Блок 122, Заря  8,7,5,14,9,20,3,1,10,6,16,4,Къща- Временно Ст-Во,2,Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во,12,18, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167  , Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454  , Кресна  8,13,В Бившия Стопански Двор,7,2,4,12,8,2,32,3,11,30б,30,9,5,6, Любен Каравелов  14,16,6,19,21,13,5,10,11,3,Чжс- Вр. Стр.,1,8,9,18,19,17,15,12, Малешевска  5,7,3,1,4, Местност Армутлука  , Местност Папльо  , Местност Пенков Чифлик  Пом.С-Во,Жилище, Местност Песока-Оранжерии  , Местност Песоко  Помпа, Местност Под Черквата  , Местност Чуката  , Огражден  9,8,13, Освобождение  6, Освобождение  12,Офис,20,38,18,22,26,30,32,19,28,1а,14,36,24,34,10, Освобождение  5,93,68,44,29,54,72,31,25,1,102,27,70,9,56,6,106,81,60,41,40,82,15,101,21,Жилище,46,52,30,7,50,45,64,23,74,52,39,108,85,84,76,25,42,15,48,66,35,54,100,37,9,32,52,98,58,62, Панайот Волов  16,8,5,2,9,5,17,20,19,18,13,12,4,24,7,8,2,18,9,26,20,3,16,11,1,12,12,22, Панорамен Път  32а, Пенков Чифлик  , Пеньо Пенев  2,1,4,5,6,3, Пи №04279.628.459.1  , Пи №04279.629.114  , Пи№04279.628.394, Кв.12  , Питу Гули  4,3,7,5,1,11,9, Питу Гули  9, Под Черквата  , Прогрес  13,8,9,1,19,17,2,10,10,6,6,18,5,14,16,12,3,14,4,12, Р-Н Стопански Двор  22,21,3, Радецки  1,4,5,3, Райко Жинзифов  10а,10,18,8,22,20,12,16,14,6,24,4,2,26, Солунските Атентатори  1,8,4,8,3,12,5,7,10,2, Старо Струмско  12,2,4, Стефан Стамболов  13, Стопански Двор  13, Струмско Център  Павилион,Тото Пункт,30,25,15,Гараж, Струмско Център  Срещу Рум До Тото-Пункт,Магазин,Павилион,Басейн,Офис,Училище, Струмско Център  3, Струмско Център  Помпа За Напояване,Сграда,Кафе,Читалище,Жилище,Павилион,Жилище, Тодор Каблешков  8,3,4,6,1,7, Трифон Кунев  3,3, Трудолюбие  9,7, Ул. Кресна И Ул. Освобождение  , УПИ XII-4838, Кв.8  , Христо Ботев  Фурна, Цар Самуил  3,5, Чавдар  4,2,6, Юрий Гагарин  4,2,3,7,5,1,9,1, Яне Сандански  17,17,15,15,Магазин,Аптека,3,21,19,11,9,7, Яне Сандански  6,1,4, Яне Сандански  9,7,7,11,   Павилион,   Помпа За Напояване

На 11.03.2020 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   04279.310.3439  , Ален Мак  Фриз.Салон, Арсений Костенцев  19, Георги Андрейчин  2,8,8,6, Георги Андрейчин  7, Делвинско Дере  , Еленово  5,4,3,4 4,41,93,87,Шивашки Цех,89б,С/У Бл.89,Жилище,88,С/У Бл.88 И Бл.89,89,93,Училище,84,85,90,92,95 В,95,91,86,95,94,49,38,54,1,47,62,48,46,С/У Бл.47,57,47/48,53,51,52,49,58,Срещу Бл.25,56,46,47,55,Гараж,49,33,35,36,32,Срещу Блок 31,35,34,31,37,39,36,33,Времено С-Во,38,62 62,62,61,60,59,39,2,5,1,46,3,42,1,3,2,4,Видео,13,12,Супермаркет,С/У Бл.13,Каравана,14,Офис,12,Срещу Бл.12,Аптека,Сервиз,11,81,52,79,114,82,51,81,95,114,50,78,80,83,82,66,67,65,63,64,70,69,5,68,69,9,7,41,7,8,10,С/У Бл.40,6,40,7, Еленово  57,56,58,23,15,20 Супермаркет,Ателие,Цех,23,21,21,22,20,18,29,29 Гараж,21,20,14,45,13,7,Техникум,28,25,19,23  9,16,23,15,15,19,45,30,44,26,Читалище,Врем.С-Во,2,25,Павилион,24,Техникум,Кухня,Аптека,Цех,24,Жилище,27,133,72,71,73,77,73,75,76,74,Тото Пункт,Обект, Еленово-1  , Жк. Еленово - 1, Идт. 04279.626.29 И 04279.626.30  , Ичко Бойчев  2, Калина  9, Калина  11, Кв. Еленово 04279.626.30  , Кв. Еленово, Парк Еленово  , Кури Дере  , Местност Чардако  , Пейо К.Яворов  35,58,88,76,2, Пи №04279.626.116  , Пи №04279.626.121  , Пи №04279.626.245  , Преслав  5,7,9, Преслав  4, Св. Димитър Солунски  79, Свобода  1,1, Секвоя  2, Тракия  1, УПИ-II-0427962660  , Хвойна  7,5 Секция А,5 Секция Б, Явор  9,7,10,11, Явор  12

На 12.03.2020 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   04279.310.3439  , Ален Мак  Фриз.Салон, Арсений Костенцев  19, Георги Андрейчин  7, Георги Андрейчин  2,8,8,6, Делвинско Дере  , Еленово  57,56,58,23,15,20 Супермаркет,Ателие,Цех,23,21,21,22,20,18,29,29 Гараж,21,20,14,45,13,7,Техникум,28,25,19,23  9,16,23,15,15,19,45,30,44,26,Читалище,Врем.С-Во,2,25,Павилион,24,Техникум,Кухня,Аптека,Цех,24,Жилище,27,133,72,71,73,77,73,75,76,74,Тото Пункт,Обект, Еленово  5,4,3,4 4,41,93,87,Шивашки Цех,89б,С/У Бл.89,Жилище,88,С/У Бл.88 И Бл.89,89,93,Училище,84,85,90,92,95 В,95,91,86,95,94,49,38,54,1,47,62,48,46,С/У Бл.47,57,47/48,53,51,52,49,58,Срещу Бл.25,56,46,47,55,Гараж,49,33,35,36,32,Срещу Блок 31,35,34,31,37,39,36,33,Времено С-Во,38,62 62,62,61,60,59,39,2,5,1,46,3,42,1,3,2,4,Видео,13,12,Супермаркет,С/У Бл.13,Каравана,14,Офис,12,Срещу Бл.12,Аптека,Сервиз,11,81,52,79,114,82,51,81,95,114,50,78,80,83,82,66,67,65,63,64,70,69,5,68,69,9,7,41,7,8,10,С/У Бл.40,6,40,7, Еленово-1  , Жк. Еленово - 1, Идт. 04279.626.29 И 04279.626.30  , Ичко Бойчев  2, Калина  11, Калина  9, Кв. Еленово 04279.626.30  , Кв. Еленово, Парк Еленово  , Кури Дере  , Местност Чардако  , Пейо К.Яворов  35,58,88,76,2, Пи №04279.626.116  , Пи №04279.626.121  , Пи №04279.626.245  , Преслав  4, Преслав  5,7,9, Св. Димитър Солунски  79, Свобода  1,1, Секвоя  2, Тракия  1, УПИ-II-0427962660  , Хвойна  7,5 Секция А,5 Секция Б, Явор  12, Явор  9,7,10,11

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 10:00 Ч./ -  Благоевград:   04279.310.3439  , Арсений Костенцев  19, Георги Андрейчин  7, Делвинско Дере  , Еленово  57,56,58,23,15,20 Супермаркет,Ателие,Цех,23,21,21,22,20,18,29,29 Гараж,21,20,14,45,13,7,Техникум,28,25,19,23  9,16,23,15,15,19,45,30,44,26,Читалище,Врем.С-Во,2,25,Павилион,24,Техникум,Кухня,Аптека,Цех,24,Жилище,27,133,72,71,73,77,73,75,76,74,Тото Пункт,Обект, Ичко Бойчев  2, Калина  11, Кури Дере  , Местност Чардако  , Преслав  4, Св. Димитър Солунски  79, Тракия  1, Явор  12

На 09.03.2020 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   04279.36.89  , Ален Мак  8,Жилище, Асен Итов  9, Бистрица  Жилище, Братя Иванови  Жилище,1, Броди  16, Гемеджиите  12, Георги Попов  30, Искър  13, Люляк  21, Местност Под Черквата  Помпа За Напояване,Жилище,1,,,Къща, Местност Река Бистрица  Помощно Стопанство, Местност Река Струма  Имот №108032, Огражден  8, Освобождение  94,98,16,96, Панайот Хитов  25, Струмско Център  Стопанство,16,17,Жилище,Автосервиз-Временно Ст-Во, Яне Сандански  15,   Помощно Стопанстово

На 12.03.2020 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   14-Ти Полк  41,35,14,37,3,39, XII-7208  , Акациите  11,7,9,5,15,1,17,19,13, Алеко Константинов  , Александър Стамболийски  39, Антон Чехов  1, Асен Итов  8,15,2,12,11,13,1,18,2а,4,9,3,7,5,16,10,17,6,14,20,15,17а,17, Асен Йотов  27, Асен Чаушки  8,2,6,4,1,3, Балкан  3,7,1,20,22,6,26,8,9,16,4,1,4,6а,24,14,5,13,2, Бачо Киро  3,04279.624.,7,7,10, Брегалница  1,3,3,2, Бреза  5,12,2,1,6,26,4,3,6,2,3, Велико Търново  33, Делвинска  14,7а,7,21,13,29,19,15,23,25,9,11,27,17, Делвинска  3,1,5, Детелина  12,6,24,16,13,3,3,10,12,9,4,8,7,22,15,14,2,19,18,1,4,11,4, Егея  12,7,10,9,5,14,9,1,2,4,6,3, Ел-Тепе  2, Еленово  9,30,201,3,203,201,11,201,2 9,203,Клуб,9,201,21,212,23,212,212,210,211,211,210а,209,210,205,209,24,208,207,207,25,213,208,214,215,214,216,27,215,213,213,215,215,217,28,216,217,209,209,202,202,205-В,205,22,3,202,1,43,43 43,43,2 43,43,44,45,1, Еленово  Кафе,9а,215,9,9б,Гараж,3,9, Здравец  11,7а,20,9,26,18,18,11,24,7,5,7б,22, Иглика  14,15,6,9,8,16,12,17,9,13,4,11,10,19,21, Иглика  2,5,1,2,3,7, Идент. №904279.624.18. Кв.66 По Кк На Гр. Благоевград  , Калиманци  4,8,2, Коста Босилков  6,9а,11,4,1,2,8,3,5,5а,7,3,9,5а, Кукуш  4,1,3,1,7,2,5, Лале  14,11,6,7,15,3,5,12,7,9,8,13,10, Липа  2,5,6,37,11,33,34,7,32,2,5,17,1,30,15,24,31,23,28,43,19,16,27,35,4,9,20,26,36,3, Марулевска  4,3,6,1, Младост  2,6, Младост  22,9,4,4,1,14,5,3,7,7,6,10,2,16,11,19,12, Никола Вапцаров  14,31,27,29,10,18,16,45,35,16,37,12,33,41, Околчица  43,38,33,36,41,37,32,35, Околчица  22,24,4,30,8,18а,4,28,10,6,20,16,14,18,26,2,12,30, Орловица  1,5,7,6,8,4,3,10,2,9,11, Панайот Хитов  45,35,37,39,43,33,41,37а,4,3,2,5,2,1, Пи №04279.622.164, Кв.147  , Пи №04279.626.170  , Полковник Дрангов  100а,104,106,95,98б,93,102,82,100,112,110,98,108,96,91,41,51,37,43,45,47,39,49,80,78,68,72,56,67,76,44,48,70,62,64,53,58,60,52,46,61,66,50,71,76,74,73,54,57,63,55,59,77,87,89,79,77,73,75,83,81,85, Предел  20,21,19,Жилище,15,61,6,56,60,62,64,63,54,23,53,48,17,12,19,16,82,16,59,44, Предел  8,17,49,16,40,34,51,42,1,6,42,60,2,Жилище,32,49,5,40,68,69,20,3,34,39, Предела  6, Прилеп  57,73,53,44,36,46,38,59,50,69,52,42,75,61,65,51,71,46а,56,40,67,63,55,54,48,7,13,2,6,17,5,9,4,15,11,1,21,3, Пролет  5,5,5в, Свобода  23,22,26,21,9,18,15,20,16,11,7,19,13,5,17,28,24, Свобода  3,Ателие,4,2,6,1,10,3,1о,Училище,8, Синчец  1,8,11,7,6,5а,13,10,9,1,5,12,16,14,13,3,15, Слава  2,2, Славово  2,1,6,4,3,20,24,16,18,9,8,14,11,10,7,14,7,15,1,12,5,22,13, Струмско Център  12а, Търново  11,30,35,29,5,13,32,19,22,49,17,31, Търново  34,39,12,35,9,7,6,37,27,41,17,21,4,3,2,1, Хаджи Димитър  5,3,4, Хърсовска  4,6,3,1,2, Чаталджа  1б,1а,1,1

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Iv-601.141. Кв. 46, Iv Мрн  , Бодрост  5,2,9,7,1,3,2,8,Жилище,Стоматологичен Кабинет,10,4,6,1,11,13,12, Вардар  25, Ветрен  6,8,33 Семеен Хотел,10,2,8 Б,35, Възрожденска  16,18,12,14,10, Д-Р Борис Проевски  7, Дойран  28,24,26,22,27, Илинден  27,21,21,23,25,21 Б,21,29, Местност Баларбаши  , Независимост  8,4,8, Освобождение  4,3,Врем.С-Во, Пи 04279.601.473  , Пи №04279.601.471  , Пи №04279.601.472  , Роден Край  4,6,8, Руен  9,3, Св.Св. Кирил И Методий  24,18,22, Скаптопара  47, УПИ 04279.601.361  , УПИ IIi-9076, 7184, Кв.43

На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски  39, Аргир Манасиев  15,9,11,13, Брегалница  1,3,3,2, Гоце Делчев  2, Данаил Крапчев  14,10,4, Димитър Йосифов  2, Еленово  173,122,118,119,Печатница,171,121,120,123,122,118,С/У Бл.121,124,Срещу Блок 122, Захари Стоянов  5,7,3,9,11, Иларион Макариополски  5, К. И Никола Хайдукови  15, Калиманци  4,8,2, Коста Босилков  6,9а,11,4,1,2,8,3,5,5а,7,3,9,5а, Костур  5,8,7,10,3,9,1,6,2,4, Кукуш  4,1,3,1,7,2,5, Никола Вапцаров  14,31,27,29,10,18,16,45,35,16,37,12,33,41, Панайот Хитов  4,3,2,5,2,1, Прилеп  7,13,2,6,17,5,9,4,15,11,1,21,3, Сава Михайлов  1,9,2,5,3,4,10,8,7,11,6, Св. Иван Рилски  26,24,22,18,20,28,14,16, Сергей Румянцев  2, Славянска  8, Стефан Стамболов  13, Струмско Център  12а, Хаджи Димитър  5,3,4, Христо Силянов  6,4,5,1,7,3,2, Христо Чернопеев  2,6,9,23,27,17,12,3,13,21,10,7,5,29,31,4,15,Училище,1,19,16,8,14,11,25

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Александър Фон Хумболт  8, Аргир Манасиев  15,9,11,13, Възрожденска  1,3, Гоце Делчев  2, Данаил Крапчев  14,10,4, Димитър Йосифов  2, Дойран  1,7,5,3,13,4,9,8,6,10,2,11,6, Еленово  173,122,118,119,Печатница,171,121,120,123,122,118,С/У Бл.121,124,Срещу Блок 122, Захари Стоянов  5,7,3,9,11, Иларион Макариополски  5, К. И Никола Хайдукови  15, Костур  5,8,7,10,3,9,1,6,2,4, Освобождение  1, Сава Михайлов  1,9,2,5,3,4,10,8,7,11,6, Св. Иван Рилски  26,24,22,18,20,28,14,16, Сергей Румянцев  2, Славянска  8, Славянска  82,104,104,Кафе-Аперитив,5,94,88,96,3,96а,100,88 Врем.С-Во,Жилище,88 На Гърба На Кооперацията, Стефан Стамболов  13, Христо Силянов  6,4,5,1,7,3,2, Христо Чернопеев  2,6,9,23,27,17,12,3,13,21,10,7,5,29,31,4,15,Училище,1,19,16,8,14,11,25

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 10:30 Ч./ -  Благоевград:   Ален Мак  Фриз.Салон, Георги Андрейчин  2,8,8,6, Еленово  5,4,3,4 4,41,93,87,Шивашки Цех,89б,С/У Бл.89,Жилище,88,С/У Бл.88 И Бл.89,89,93,Училище,84,85,90,92,95 В,95,91,86,95,94,49,38,54,1,47,62,48,46,С/У Бл.47,57,47/48,53,51,52,49,58,Срещу Бл.25,56,46,47,55,Гараж,49,33,35,36,32,Срещу Блок 31,35,34,31,37,39,36,33,Времено С-Во,38,62 62,62,61,60,59,39,2,5,1,46,3,42,1,3,2,4,Видео,13,12,Супермаркет,С/У Бл.13,Каравана,14,Офис,12,Срещу Бл.12,Аптека,Сервиз,11,81,52,79,114,82,51,81,95,114,50,78,80,83,82,66,67,65,63,64,70,69,5,68,69,9,7,41,7,8,10,С/У Бл.40,6,40,7, Еленово-1  , Жк. Еленово - 1, Идт. 04279.626.29 И 04279.626.30  , Калина  9, Кв. Еленово 04279.626.30  , Кв. Еленово, Парк Еленово  , Пейо К.Яворов  35,58,88,76,2, Пи №04279.626.116  , Пи №04279.626.121  , Пи №04279.626.245  , Преслав  5,7,9, Свобода  1,1, Секвоя  2, УПИ-II-0427962660  , Хвойна  7,5 Секция А,5 Секция Б, Явор  9,7,10,11

На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Аргир Манасиев  15,9,11,13, Гоце Делчев  2, Данаил Крапчев  14,10,4, Димитър Йосифов  2, Еленово  173,122,118,119,Печатница,171,121,120,123,122,118,С/У Бл.121,124,Срещу Блок 122, Захари Стоянов  5,7,3,9,11, Иларион Макариополски  5, К. И Никола Хайдукови  15, Костур  5,8,7,10,3,9,1,6,2,4, Сава Михайлов  1,9,2,5,3,4,10,8,7,11,6, Св. Иван Рилски  26,24,22,18,20,28,14,16, Сергей Румянцев  2, Славянска  8, Стефан Стамболов  13, Христо Силянов  6,4,5,1,7,3,2, Христо Чернопеев  2,6,9,23,27,17,12,3,13,21,10,7,5,29,31,4,15,Училище,1,19,16,8,14,11,25

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Благоевград:   Васил Левски  3,7, Даме Груев  9,20,15,13,20,21,9,26,3,5,19,22,1,1,28, Джеймс Баучер  4,2,6,3,4,3, Дойран  3, Крушево  10,8,2,4,6,12,18,3,14,3, Радовиш  2, Ул. Даме Груев, Кв. 216, УПИ-XII, Пи04279.617.14 И 04279.617  , УПИ V-7152, Кв.216в

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Бучино:   Ахмедово  , Лозята  , Махала Каракачанка  , Махала Мичевци  Къща, Местност Лозята  , Местност Текето  , Местността Чукарски Рид  Скз Бучино,Стопанска Постройка, Община Благоевград, Мах. Тасковска  , Текето  ,   Къща,Жилище,Жилищна Сграда

На 12.03.2020 Г. /09:45 - 10:30 Ч.; 15:00 - 16:30 Ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:   Местност Стоянов Чукар

На 12.03.2020 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   Мах. Ваканинци  , Мах.Щърбевци  , Местност Топузица  , Местност Щърбев Рид  , Чадарето

На 11.03.2020 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   Местност Кури Дере

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 12:30 Ч./ -  Лешко:   Долно Лешко  Жилище,Помпа За Напояване,Офис, Пи №149

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 12:30 Ч./ -  Падеш:   Падеш  Овчарник,Жилище

На 10.03.2020 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  Рилци:   000399  , Xv-273  , Амитица  , Диновица  , Имот 023001  , Местност Амитица  , Местност Габеро  , Местност Крушите  , Местност Цонева Межда  , Пи 018013  , Рафетица  , Рила  10,4, Св.Иван Рилски  65, Стремата  , УПИ II-370, Кв.28  , УПИ V-38, Кв.8  , УПИ Х-463, Кв.6  , УПИ ХIIi-261, Кв.11  , УПИ-Ііі-63  , Хiх-33, Кв.7  7, Хан Аспарух  3, Цар Иван Асен  8,   Жилище,Жилищна Сграда,1

Община Гоце Делчев  

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   000792  , 072015  , 595  , Александър Стамболийски  7,8,2,3,10,19,12,5,11,6,17,13,25,31,24, Анещи Узунов  16,13,22,23,10,7,5,18,12,21,8,2,19,14,20,3,6,17,11,1,9,4,29,33,26,31,28,24,27,25,30,10,34, Асен Джикаров  4,6,3,1,8,10,11, Балтачица  3,2,9,1,7,6,4,3,5,8,13,2,52,14,33,25,51,19,37,16,43,41,45,35,17,21,12,10,49,31,23,27,15,39,28, Бузлуджа  3,5,10,6,4,8,2,7,12,16,9,18,3,2,10,14, Васил Левски  22,13,11,4,14,20,8,26,7,16,6,12,10,15,17,1,30,34,26,15,28,11, Вела Пеева  6,11,5,3,7,9,8,4,6,14,2,1,12, Даме Груев  1,11,17,20,14,16,25,13,2,19,4,21,6,3,10,8,11,5,12,7,15, Димо Хаджидимов  1,20,9,7,16,5,8,10,2,19,6,4,3,12,11,15,14,1, Драма  25,6,18,13,12,1,11,8,3,7,14,5,22,20,15,4,19,9,2,21,25,21,23,31,27, Дунав  7,6,11,17,4,15,14,3,8,9,15,10,12,19,5,10,2,13,20,1,16,28,25,23,6,11,27,18,4,11, Елин Пелин  25,3,9,13,Тп-4,41,39,23,21,28,51,42,50,49,10,12,17,44,24,34,6,35,13,26,16,43,22,Тп-1,37,19,20,18,23,38,67,55,8,5,53,33а,41,59,30,29,21,33,39,45,15,4,46,76,56,65,69,64,70,5,45,77,91,52,68,58,66,82,62,79,78,13,80,83,81,Тп-2,59,73,Тп-3,71,48,10,1,7,5,70,32, Илезица  1, Йордан Йовков  1,2,7,8,14,6,10,4,3, Кавала  1,6,5,22,32,17,14,20,30,18,4,9,7,8,2,12,3,13,24,21,26,16,22, Кирил И Методий  1,4,5,7, Кокиче  4,1,2,7,18,6,8,1,10,16,24,5,26,32,28,12,22,4,14,13, Крали Марко  1,6,4,2,3, Ленища  , М. Ленища  , Места  12,1,2,6,4,10,3,8,14, Местност Вельов Рид  Помпена Станция,Ханче, Местност Лозята  Времянка, Местност Шатора  Стопанска Постройка, Неврокоп  1,34,4,16,20,23,10,18,33,19,5,7,17,28,6,11,2,13,12,24,27,1,26,5, Неуточнен Адрес  Поща, Октомври  15,10,12,2,31,24,14,16,19,17,33,27,8,5,9,23,25,18,11,6,4,29,7, Орфей  7,1,2,16,6,10,8,3,13,5,9,20, Отец Паисий  21,52,14,17,27,12,23,19,25,18,15,9,6,7,8,3,5,1,10, П.Р.Славейков  6,8,5,4,7,3,2, Пи -778  , Площада  Магазин,2а,Клуб,Павилион, Победа  1,2,4, Разпът  , Родопа  8,9,10,3, С. Абланица, Имот 000517  , Свилен Русев  8,2,1,3,9,7,4,10,13,18,12, Свобода  8,5,6,3,2,1, Селище  4, Славянка  10,3,8,7,1,13,9,6,17,5,4,13, Славянска  15, Слатина  , Стопански Двор  Времянка,Офис,Шивашки Цех,Помпена Станция, Теменуга  2, Тодор Паница  4,9,11,3,6,15,10,12,2,8, Тридесет И Пета  15,17,2,4,3,1,11,6,5,1,13,14,6, Тридесет И Шеста  6,9,15,6,30,10,1,20,2,2, Тъпане  , УПИ Іі, Кв.44  , Христо Ботев  16,21,15,11,10,5,16,8,22,25,17,7,13,23,6,19,1,18,2, Чавдар Войвода  2,3,10,17,4,15,6,13,12,18,11,5,1,7,8,9,12, Чешмите  , Юрий Гагарин  2,12,4,9,10,13,5,6,1,   0

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Блатска:   030023, Местн. Бозукдермен  ,   Тп2,Тп1

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Боголин:   253  ,   Тп1

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 10:30 - 11:00 Ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Капсии

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  Брезница:   29-Ти Декември  9,7, Vііі  , Антон Иванов  11, Балийца  33,41,47,43,30,29,26,25,28,42,35,37 А,24,37,10, Воденицата  2, Гео Милев  3,11,1,17,15,8,12,7,6,5, Гоце Делчев  13,21,6,23,15,19,11,8,17, Дунав  13, Иван Вазов  20,31,12,23,10,35,5,8,33,19,21,17,27,4,9, Масърли  1,3,10, Неврокоп  12,11, Отец Паисий  7,2,1,14,6,4,3,10,8,5, Падарката  3,14,19,15,17, Пейо К.Яворов  13, Пирин  8,18,22,7,13,15,5,14,2,6,16,9,3, Речище  31,13, Ридът  9,8,19,18,7,21,16,12,17,10, Свобода  5, Софата  2, Спас Белухов-Пането  2,12,10,4,1,9,5,14, Татарка  7, Туфча  24, УПИ-Іv, Кв.82  , Хан Аспарух  10, Ходжова Поляна  24,28,6,27,20,36,40,32,30,8,15,42,29, Хр.Смирненски  20,18,22, Христо Ботев  2,1,3, Чала  21,10,18,2,6,4, Юрий Гагарин  12,8,5,9,4,3,2,10,7,   3

На 12.03.2020 Г. /13:30 - 16:30 Ч./ -  Брезница:   Антон Иванов  1, Балийца  5,3, Барата  18,9,7,4,3,8,6,1, Бели Брег  1, Бърда  14, Васил Левски  26,27, Васил Петлешков  7,5,4,9,10,3, Воденицата  5,1, Генерал Ковачев  7,1,5,2,4, Гео Милев  6, Георги С.Раковски  10,12,5,3,4,6, Гоце Делчев  1, Иван Вазов  1, Исмаил Кальор  7,2,9,6, Каменица  6, Керанека  20,7,11,1,12,15,6,2,4,9, Крали Марко  4,6,3,7,2,5, Кушията  4,8,2,7,5,1, Лозята  7,11,21,48,4,18,2,14,12,6,3,17,5,10, Македония  10, Неврокоп  50,7,46,19,48,30,5,33,12,4,25,32,28,11,14,26,16,17,34,1,2,9,24,8,10,15,29,37,18,13,35,27,39,36,6, Отец Паисий  10,4, Падарката  14, Панайот Хитов  4, Пейо К.Яворов  2,17,11,6,21,7,31,12,19,23,5,4,24,18,1,14,16, Пирин  14, Промишлена  , Речище  17,2,32,1, Ридът  13, Синища  9,15,13,2,Тп-1,11,1,7,17, Ситницата  3,5,1, Сливница  12,1,13,8,4,6,10,5,3, Софата  23,28,19,14,31,17,33,21,25, Спас Белухов-Пането  12, Стефан Караджа  4,5,13,1,2,3, Суда  36,27,19,30,15,20,33,24,23,31,13,21,25,28,40,32,14,34,35, Татарка  14,2,23,1,15,9,19,13,10,7,6,43,42,5,11,3,8,4, Теофик Хаджи  4,2,7,5,6, Туфча  28,2,6, УПИ-Хvііі-72138, Кв. 58  , Хан Аспарух  12,21, Хр.Смирненски  20,16, Христо Ботев  15, Цар Калоян  3,11,5,6,2, Чифлика  4,5,17,2,6

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Брезница:   Антон Иванов  3,9,7,6,15,10,4,11,17, Балийца  26,24, Барата  8, Бело Море  3,16,4,8,9,7,4,12,5, Васил Левски  3,8,2, Гео Милев  6, Кв. 84  , Крали Марко  7,9, Кушията  7, Лозята  3, Македония  4, Неврокоп  7, Неуточнен Адрес  Стопански Двор, Отец Паисий  8, Охрид  10,18,7,4,9,5,2, Пейо К.Яворов  12, Пирин  8,1, Речище  35,29,25,17,32,24,27,10,20,31,11,40,26,13,9,22,Тп-2,23,33,5,15, Ридът  27,25,22,21,23, Синища  11, Спас Белухов-Пането  11, Стопански Двор  , Татарка  41,39,28,50,38,26,43,16,42,37,35,24,29,49,21,34,53,51,19,4,44,43,25,18,48,44,47,41,36, Туфча  2, Ушите  , Хан Аспарух  12,11,18,2,5,14,8,13,4,17,21,9,7,3,6,16, Христо Ботев  16,16,7,9,11

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Брезница:   Керанека  13

На 10.03.2020 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ -  Гоце Делчев:   І-181006, Мест. Ташков Мост  , Алеко Константинов  6, Ален Мак  5,7,9, Арда  5, Бели Брези  2,4,6, Вардар  22, Вардар  2,20,10,17,13,12,3,21,22,18,8 Е,15,19,14,9,7,16,11,4,5,6, Васил Левски  56, Георги Бенковски  8,16,9,4,7,1,5,11,3,13,6,10, Герман Титов  2,15,1,8,23,3,21,4,11,17,14,7,12,19,18,10,16,13,6,20,22,9, Гоце Делчев  27,89,69,86,3,92,86,87, Гоце Делчев  , Даскал Господин  20,18,15,16, Детска  1, Драма  51 4, Дунав  65,69,1,Бившия Винпром, Дунав  10,10,33,51,Бензиностанция Уно,59,55,39,31,16,49,Булгарплод,43,47,41,57,63,45,37,43 А,35,53,61,12,14, Кв.201 УПИ Іі-344  , Кмет Никола Атанасов  24, Местност Мочура  Колбасарски Цех,Фургон За Строителство,2, Местност Текето  , Михаил Даев  26,24,7,9,13,22,5,3,19,11,17,16,20,1,15,18, Момини Кули  24,21,9,22,7,14,2,10,13,5,4,3,12,18,15,11,17,6,19,8,16,1, Неуточнен Адрес  Складова База Отп, Никола Вапцаров  26,34,22,20,27,33а,36,24,29,28,33,23,25,32,38,37,31,30,39,40,29 А,18,35, Никола Вапцаров  16,14, Панаирски Ливади-Продължение  База,Цех,42,Времянка,База, Петър Сарафов  2, Петър Сарафов  11, Попови Ливади  5, Потока  23, Радецки  3, Серес  12, Складова База  , Складова База  , Стоян Петралийски  1,2, Ташков Мост  , Тащков Мост  , Текето  , Търговска  41, Христо Ботев  3, Черна Гора  2,14,6,5,4,10,12,16,8, Черна Гора  18, Юг  5, Юрий Гагарин  37,46,23,36,30,48,39,33,31,35,25,27,28,32,40,34,38,44,29,42, Юрий Гагарин  18,22,17,14,24,16,11,13,21,19,20,9,12,15,   Складова База

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ -  Гоце Делчев:   І-181006, Мест. Ташков Мост  , Алеко Константинов  6, Ален Мак  5,7,9, Арда  5, Бели Брези  2,4,6, Вардар  2,20,10,17,13,12,3,21,22,18,8 Е,15,19,14,9,7,16,11,4,5,6, Вардар  22, Васил Левски  56, Георги Бенковски  8,16,9,4,7,1,5,11,3,13,6,10, Герман Титов  2,15,1,8,23,3,21,4,11,17,14,7,12,19,18,10,16,13,6,20,22,9, Гоце Делчев  , Гоце Делчев  27,89,69,86,3,92,86,87, Даскал Господин  20,18,15,16, Детска  1, Драма  51 4, Дунав  10,10,33,51,Бензиностанция Уно,59,55,39,31,16,49,Булгарплод,43,47,41,57,63,45,37,43 А,35,53,61,12,14, Дунав  65,69,1,Бившия Винпром, Кв.201 УПИ Іі-344  , Кмет Никола Атанасов  24, Местност Мочура  Колбасарски Цех,Фургон За Строителство,2, Местност Текето  , Михаил Даев  26,24,7,9,13,22,5,3,19,11,17,16,20,1,15,18, Момини Кули  24,21,9,22,7,14,2,10,13,5,4,3,12,18,15,11,17,6,19,8,16,1, Неуточнен Адрес  Складова База Отп, Никола Вапцаров  16,14, Никола Вапцаров  26,34,22,20,27,33а,36,24,29,28,33,23,25,32,38,37,31,30,39,40,29 А,18,35, Панаирски Ливади-Продължение  База,Цех,42,Времянка,База, Петър Сарафов  11, Петър Сарафов  2, Попови Ливади  5, Потока  23, Радецки  3, Серес  12, Складова База  , Складова База  , Стоян Петралийски  1,2, Ташков Мост  , Тащков Мост  , Текето  , Търговска  41, Христо Ботев  3, Черна Гора  18, Черна Гора  2,14,6,5,4,10,12,16,8, Юг  5, Юрий Гагарин  18,22,17,14,24,16,11,13,21,19,20,9,12,15, Юрий Гагарин  37,46,23,36,30,48,39,33,31,35,25,27,28,32,40,34,38,44,29,42,   Складова База

На 10.03.2020 Г. /12:00 - 12:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Гоце Делчев:   І-181006, Мест. Ташков Мост  , Алеко Константинов  6, Арда  5, Вардар  22, Васил Левски  56, Гоце Делчев  27,89,69,86,3,92,86,87, Детска  1, Драма  51 4, Дунав  65,69,1,Бившия Винпром, Кв.201 УПИ Іі-344  , Кмет Никола Атанасов  24, Местност Мочура  Колбасарски Цех,Фургон За Строителство,2, Местност Текето  , Неуточнен Адрес  Складова База Отп, Никола Вапцаров  26,34,22,20,27,33а,36,24,29,28,33,23,25,32,38,37,31,30,39,40,29 А,18,35, Панаирски Ливади-Продължение  База,Цех,42,Времянка,База, Петър Сарафов  2, Попови Ливади  5, Потока  23, Радецки  3, Серес  12, Складова База  , Стоян Петралийски  1,2, Ташков Мост  , Тащков Мост  , Текето  , Христо Ботев  3, Черна Гора  2,14,6,5,4,10,12,16,8, Юг  5, Юрий Гагарин  37,46,23,36,30,48,39,33,31,35,25,27,28,32,40,34,38,44,29,42,   Складова База

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   19-Ти Октомври  4,16,8,1,10,18,6,2,14, Kурортен Kомплекс  Попови Ливади   Вила,Почивна Станция-Хотел,Бунгало,, Вила,Хижа,Вила,Почивна База,Вила,Магазин И Механа,Вила,Горски Пункт,Бунгало,Павилион,Вила,Бунгало Пиерик,Склад,Стоп.Сграда,Лагер,Вила,Вила,,,Почивна Станция,Почивна Станция, Kурортен Kомплекс  Попови Ливади  Стоп. Сграда,Вила, Ал.Стамболийски  36,35,36 А,38,37,34,40, Бабуна  12,4,8,6,3,5,10,1,10 А,7,2, Беласица  9,7,11,5,8,10,7,9,5,3,4,1,6,2, Борис Чанджиев  18,2,1,8,19,21,14,7,15,23,3,9,4,12,5,11,13,17,6,16,10, Братя Миладинови  30,13, Витоша  2,5,4,17 Б,7,9,19,6,15,3,17,8,10,11,13,1, Вихрен  13,11,1,5,Блокове На Циповете,8,15,4,10,6,12,3,2, Гоце Делчев  73,1,10, Гоце Делчев  Тото Пункт, Гранична  11,12,Тп39,9, Григор Пърличев  18,24,14,22,7,2,18,12,16,8,4,10, Гьорче Петров  7,1,5,2,8,9,13,1,12,6,11,4,10,3, Даме Груев  11,3,1,15,23,8,25,12,17,29,6,4,20,21,18,13,10,16,27,7,2,5,22,9,14,19, Димитър Стоянов  10,8,26, Димо Хаджидимов  37, Димо Хаджидимов  46, Добруджа  9,18,5,11,12,8,20,3, Дунав  З, Екзарх Антим  14,34, Енос  14,2,8,4,7,12,3,1,10,6,5, Завоя На Черна  1,16,17,6,34,11 А,9,2,3 А,28,19,2 А,4,18,21,13,21,1а,9а,24,10,5а,7,20,3,30,12,32,20 А,14,22,23,5, Захари Стоянов  12,1,7,10,9,3, Иван Кюлев  5, Иван Скендеров  28,20,5,4,13,14,24,11,1,17,40,16,2,36,47,32,18, Иларион Макариополски  38,28, Илия Батаклиев  2, К.К. Попови Ливади  , Казармата  , Кестените  , Кичево  7, Клокотница  3,6,10,4,5,7,8, Кмет Никола Атанасов  24,31,13,9,26,17,15,30,24.,16,23,28,19,32,25, Лозенград  5,3,2,4,14,6,1,7,8,9,12,10, М. Бербат Хендек  , Марица  10,19,17,15, Местност Бербат Хендек   Вила, Местност Стрелбището  Вила, Местност Текето  Газорегулаторен Пункт, Мидия  8,3,7,4,9,5,2,11,6а,6,6 А,32,15,10,17,30,19,22,14,21,31,26,11,16,13,24,28,12, Митрополит Макарий  4,2, Неофит Бозвели  17 А, Никола Мандушев  , Никола Петков  18,2,4,5,6,1,16,13,20,21,14, Ниш  6,4,5,1,2,3, Ореляк  1,2,6,5, Панаирски Ливади  24, Панаирски Ливади-Продължение  , Папаз Чаир  , Пирот  7,6,5,10,2,1,9,14,4,8,16,3,12, Полковник Борис Дрангов  86,88,94,96,90,84,92,64,56,60,31,32,52,36,38,33,78,35,40,44,74,76,66,37,54,46,29,70,58,25,48,27,34,50,68,82,23,62,42,80,72, Помакови Лозя  , Попови Ливади  , Попови Ливади  Бензиностанция Уно,1,3, Преспа  1,5,3, Р-Н Манастирчето  Манастир, Райко Джинзифов  7,5,1,,,9,3, Ръждавица  , Сан Стефано  19,16,13,21,Врем.С-Во,1,7,17,14,2,20,9,3,15,24,23,25,11,5,10,12,7,4,2,6,1, Саук Бунар  , Свещник  2, Серес  5,5, Сливница  13 А,19,11,23,17,13,15,21,27,25,1,7,11,5,9,1,3, Спаска Фурнаджиева  4 Б,13,4,, 2,4, Средна  14,16,1, Стара Планина  5,7б,9,14,13,11,3,17,1,Бивша Казарма,7,19,15,Бившия Мно,1,Бившия Мно, Стефан Веркович  3,2,4, Стефан Захариев  11,15,6,13,17,5,9, Стефан Стамболов  14,4а,11,8,7,6,3,12,9,2,1, Стойо Льондев  12, Стоян Мълчанков  5, Стражин  29,37,20,28,22,2,4,13,24,21,15,30,25,34,8,19,18,27,9,33,36,23,1,7,12,5,10,11,32,31,16,26,3,35,6,14,17, Страцин  65,27,43,42,36,8,4,24,52,17,44,13,37,50,3,18,30,45,31,33,54,40,26,2,10,19,7,6,14,32,38,12,35,28,20,11,1,48,39,25,15,16,9,21,23,5,41,29, Струга  70,82,100,86,94,68,62,20,19,22,21,28,17,25,54,56,27,38,37,40,42,33,24,41,44,39,31,29,46,32,52,34,50,58,23,48,26,30,2,6,4,13,9,1,12,10,15,8,5,16,11,3,7,14, Тодор Александров  24, Търговска  41, Хр.Смилянов 38а  , Христо Матов  13,29,18,17,39,27,11,41,19,37,33,7,25,43,24,22,16,26,23,20, Христо Силянов  16,18,38,13,20,36,38,22,5,15,7,24,11,30,26,9,32,11 А,3а,34, Цар Калоян  17,13, Чаталджа  6,7,4,5,8,10,12,2,14,15,20, Шар Планина  2,2,1,5,4,3, Щип  4,25,17,7,12,15,1,11,8,10,4,13,9,29,23,21,14,6,5,27,2,19,3,12,   Сулев,Тр.1

На 09.03.2020 Г. /10:30 - 11:00 Ч./ -  Гоце Делчев:   19-Ти Октомври  4,16,8,1,10,18,6,2,14, Kурортен Kомплекс  Попови Ливади  Стоп. Сграда,Вила, Kурортен Kомплекс  Попови Ливади   Вила,Почивна Станция-Хотел,Бунгало,, Вила,Хижа,Вила,Почивна База,Вила,Магазин И Механа,Вила,Горски Пункт,Бунгало,Павилион,Вила,Бунгало Пиерик,Склад,Стоп.Сграда,Лагер,Вила,Вила,,,Почивна Станция,Почивна Станция, Ал.Стамболийски  36,35,36 А,38,37,34,40, Бабуна  12,4,8,6,3,5,10,1,10 А,7,2, Беласица  9,7,11,5,8,10,7,9,5,3,4,1,6,2, Борис Чанджиев  18,2,1,8,19,21,14,7,15,23,3,9,4,12,5,11,13,17,6,16,10, Братя Миладинови  30,13, Витоша  2,5,4,17 Б,7,9,19,6,15,3,17,8,10,11,13,1, Вихрен  13,11,1,5,Блокове На Циповете,8,15,4,10,6,12,3,2, Гоце Делчев  Тото Пункт, Гоце Делчев  73,1,10, Гранична  11,12,Тп39,9, Григор Пърличев  18,24,14,22,7,2,18,12,16,8,4,10, Гьорче Петров  7,1,5,2,8,9,13,1,12,6,11,4,10,3, Даме Груев  11,3,1,15,23,8,25,12,17,29,6,4,20,21,18,13,10,16,27,7,2,5,22,9,14,19, Димитър Стоянов  10,8,26, Димо Хаджидимов  46, Димо Хаджидимов  37, Добруджа  9,18,5,11,12,8,20,3, Дунав  З, Екзарх Антим  14,34, Енос  14,2,8,4,7,12,3,1,10,6,5, Завоя На Черна  1,16,17,6,34,11 А,9,2,3 А,28,19,2 А,4,18,21,13,21,1а,9а,24,10,5а,7,20,3,30,12,32,20 А,14,22,23,5, Захари Стоянов  12,1,7,10,9,3, Иван Кюлев  5, Иван Скендеров  28,20,5,4,13,14,24,11,1,17,40,16,2,36,47,32,18, Иларион Макариополски  38,28, Илия Батаклиев  2, К.К. Попови Ливади  , Казармата  , Кестените  , Кичево  7, Клокотница  3,6,10,4,5,7,8, Кмет Никола Атанасов  24,31,13,9,26,17,15,30,24.,16,23,28,19,32,25, Лозенград  5,3,2,4,14,6,1,7,8,9,12,10, М. Бербат Хендек  , Марица  10,19,17,15, Местност Бербат Хендек   Вила, Местност Стрелбището  Вила, Местност Текето  Газорегулаторен Пункт, Мидия  8,3,7,4,9,5,2,11,6а,6,6 А,32,15,10,17,30,19,22,14,21,31,26,11,16,13,24,28,12, Митрополит Макарий  4,2, Неофит Бозвели  17 А, Никола Мандушев  , Никола Петков  18,2,4,5,6,1,16,13,20,21,14, Ниш  6,4,5,1,2,3, Ореляк  1,2,6,5, Панаирски Ливади  24, Панаирски Ливади-Продължение  , Папаз Чаир  , Пирот  7,6,5,10,2,1,9,14,4,8,16,3,12, Полковник Борис Дрангов  86,88,94,96,90,84,92,64,56,60,31,32,52,36,38,33,78,35,40,44,74,76,66,37,54,46,29,70,58,25,48,27,34,50,68,82,23,62,42,80,72, Помакови Лозя  , Попови Ливади  Бензиностанция Уно,1,3, Попови Ливади  , Преспа  1,5,3, Р-Н Манастирчето  Манастир, Райко Джинзифов  7,5,1,,,9,3, Ръждавица  , Сан Стефано  19,16,13,21,Врем.С-Во,1,7,17,14,2,20,9,3,15,24,23,25,11,5,10,12,7,4,2,6,1, Саук Бунар  , Свещник  2, Серес  5,5, Сливница  13 А,19,11,23,17,13,15,21,27,25,1,7,11,5,9,1,3, Спаска Фурнаджиева  4 Б,13,4,, 2,4, Средна  14,16,1, Стара Планина  5,7б,9,14,13,11,3,17,1,Бивша Казарма,7,19,15,Бившия Мно,1,Бившия Мно, Стефан Веркович  3,2,4, Стефан Захариев  11,15,6,13,17,5,9, Стефан Стамболов  14,4а,11,8,7,6,3,12,9,2,1, Стойо Льондев  12, Стоян Мълчанков  5, Стражин  29,37,20,28,22,2,4,13,24,21,15,30,25,34,8,19,18,27,9,33,36,23,1,7,12,5,10,11,32,31,16,26,3,35,6,14,17, Страцин  65,27,43,42,36,8,4,24,52,17,44,13,37,50,3,18,30,45,31,33,54,40,26,2,10,19,7,6,14,32,38,12,35,28,20,11,1,48,39,25,15,16,9,21,23,5,41,29, Струга  70,82,100,86,94,68,62,20,19,22,21,28,17,25,54,56,27,38,37,40,42,33,24,41,44,39,31,29,46,32,52,34,50,58,23,48,26,30,2,6,4,13,9,1,12,10,15,8,5,16,11,3,7,14, Тодор Александров  24, Търговска  41, Хр.Смилянов 38а  , Христо Матов  13,29,18,17,39,27,11,41,19,37,33,7,25,43,24,22,16,26,23,20, Христо Силянов  16,18,38,13,20,36,38,22,5,15,7,24,11,30,26,9,32,11 А,3а,34, Цар Калоян  17,13, Чаталджа  6,7,4,5,8,10,12,2,14,15,20, Шар Планина  2,2,1,5,4,3, Щип  4,25,17,7,12,15,1,11,8,10,4,13,9,29,23,21,14,6,5,27,2,19,3,12,   Сулев,Тр.1

На 10.03.2020 Г. /12:00 - 12:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Ален Мак  5,7,9, Бели Брези  2,4,6, Вардар  2,20,10,17,13,12,3,21,22,18,8 Е,15,19,14,9,7,16,11,4,5,6, Георги Бенковски  8,16,9,4,7,1,5,11,3,13,6,10, Герман Титов  2,15,1,8,23,3,21,4,11,17,14,7,12,19,18,10,16,13,6,20,22,9, Гоце Делчев  , Даскал Господин  20,18,15,16, Дунав  10,10,33,51,Бензиностанция Уно,59,55,39,31,16,49,Булгарплод,43,47,41,57,63,45,37,43 А,35,53,61,12,14, Михаил Даев  26,24,7,9,13,22,5,3,19,11,17,16,20,1,15,18, Момини Кули  24,21,9,22,7,14,2,10,13,5,4,3,12,18,15,11,17,6,19,8,16,1, Никола Вапцаров  16,14, Петър Сарафов  11, Складова База  , Търговска  41, Черна Гора  18, Юрий Гагарин  18,22,17,14,24,16,11,13,21,19,20,9,12,15

На 11.03.2020 Г. /12:00 - 12:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Ал.Стамболийски  11, Ал.Стамболийски  11, Атанас Тешовски  18,17,1,9,10,16,5,7,21,20,8,4,12,6,3,19,13,2,11,15,14, Булаир  3,17,2,7,1,9,13,8,12,1а,16,10,14,3,5,11,4, Васил Левски  1а,8,2,3а,6,2,1,1,11,12,10, Генерал Ковачев  2,10, Георги С.Раковски  21,5,1,7,3,5,9,4,3,7,2а, Горилата  , Гоце Делчев  1,Гараж, Гоце Делчев  26,29,29,29 29,31,13,Читалище,В Читалището,Гараж,1,5,2,24,Блокове Укв,Тото Пункт,21,19,4,11,1,17,23,3,9,2б,Офис,11 Офис,7, Димитър Ножаров  11,17,1a,4,15,3,9,5,7, Димо Хаджидимов  44,14,19,11,28,7,13,5,38,23,10,8,40,42,19,32,24,39,3,35,18,30,9,25,34,46,20,1,33,12,16,29,15,37,44,31,6,17,36,21,27,4, Добруджа  2,1,9,6,3, Е И К Дукови  Кв.122, Иван Вазов  8, Иван Вазов  7,12,10,8,4,9,3,6,2,5,1,14, Кв.149 УПИ Vііі-1228  , Кирил И Методий  11,1, Кирил И Методий  1,11,5,9,1,2,7,11,6, Л.Каравелов  2,3,1,6,9,4,10,5,12,8, Милан Конев  , Михаил Антонов  1, Одрин  14,21,25,27,16,19,23, Одрин  21,23,27,16,19,25,14,8,16,3,13,10,14,11,27,1,12,7,5,17,2,19,9, Отец Паисий  23,25,15,15, Охрид  28, Охрид  9,12,24,7,14,18,13,16,26,17,11,7б,22,19,20,28, Паоло Ленц  2 Г,2, Парцел Хіv, Кв.97а  , Петър Берон  7,2,4, Петър Сарафов  31,14,18,17,11,15,1а,16,1,12,6,3,4,9,7,20,2,8,10,13,2,23,28,22,37,29,19,27,26,30,30,22,21,25,31,24, Полковник Борис Дрангов  34, Серес  17 Сладкооп,1, Сестри Дукови  6,3а,4,11,1,3,9,11,2,5,4,7,4, Скопие  13,7,11,4,10,9,8, Скопие  4,13,7,9,11,10,8,2,5,3,1, Солун  10,32,28,19 А,Павилион,20,24,1,30,19,30 Магазин,14,А,5,28 А,21,22,26, Стара Планина  42 А,32,Каравана,42,54 Светофар,34,40,30,26,36,54,28,40а,24,26,54,38, Стара Планина  56,35,41,66,31,68,62,64,52,5,47,50,39,54,29,72,45,70,43,134,60,33,37,49,54,54,42,30,54 Светофар,28,42 А,36,Каравана,40а,24,40,34,38,26,32,3,6 Б,24,1,10,12,18,16,6,14,4,2,8,6,20,22,54, Тодор Александров  11 Павилион,Закусвалня, Тодор Каблешков  13,12,10, Търговска  34, Търговска  41 Магазин,36,34,36,30,10,24,32,26,20,12,12,42,2,16,22,38,Строителен Обект,28,26,40, Хvі-763 Кв.138  , Хvі-763 Кв.138  , Христо Ботев  23 А,18,Къщата На Сдс,20,19,23,21а,22,24,14,21,16,15,13,Исторически Музей,25, Цар Самуил  9, Цар Самуил  2,6,4,9,5,9,7, Царица Йоана  12, Царица Йоана  3, Юг  10,   Пазара,   В Градския Парк

На 11.03.2020 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ -  Гоце Делчев:   Ал.Стамболийски  11, Атанас Тешовски  18,17,1,9,10,16,5,7,21,20,8,4,12,6,3,19,13,2,11,15,14, Булаир  3,17,2,7,1,9,13,8,12,1а,16,10,14,3,5,11,4, Васил Левски  1а,8,2,3а,6,2,1,1,11,12,10, Генерал Ковачев  2,10, Георги С.Раковски  21,5,1,7,3,5,9,4,3,7,2а, Горилата  , Гоце Делчев  26,29,29,29 29,31,13,Читалище,В Читалището,Гараж,1,5,2,24,Блокове Укв,Тото Пункт,21,19,4,11,1,17,23,3,9,2б,Офис,11 Офис,7, Димитър Ножаров  11,17,1a,4,15,3,9,5,7, Димо Хаджидимов  44,14,19,11,28,7,13,5,38,23,10,8,40,42,19,32,24,39,3,35,18,30,9,25,34,46,20,1,33,12,16,29,15,37,44,31,6,17,36,21,27,4, Добруджа  2,1,9,6,3, Е И К Дукови  Кв.122, Иван Вазов  7,12,10,8,4,9,3,6,2,5,1,14, Кв.149 УПИ Vііі-1228  , Кирил И Методий  1,11,5,9,1,2,7,11,6, Л.Каравелов  2,3,1,6,9,4,10,5,12,8, Милан Конев  , Михаил Антонов  1, Одрин  21,23,27,16,19,25,14,8,16,3,13,10,14,11,27,1,12,7,5,17,2,19,9, Отец Паисий  23,25,15,15, Охрид  9,12,24,7,14,18,13,16,26,17,11,7б,22,19,20,28, Петър Берон  7,2,4, Петър Сарафов  31,14,18,17,11,15,1а,16,1,12,6,3,4,9,7,20,2,8,10,13,2,23,28,22,37,29,19,27,26,30,30,22,21,25,31,24, Полковник Борис Дрангов  34, Сестри Дукови  6,3а,4,11,1,3,9,11,2,5,4,7,4, Скопие  4,13,7,9,11,10,8,2,5,3,1, Стара Планина  56,35,41,66,31,68,62,64,52,5,47,50,39,54,29,72,45,70,43,134,60,33,37,49,54,54,42,30,54 Светофар,28,42 А,36,Каравана,40а,24,40,34,38,26,32,3,6 Б,24,1,10,12,18,16,6,14,4,2,8,6,20,22,54, Тодор Каблешков  13,12,10, Търговска  41 Магазин,36,34,36,30,10,24,32,26,20,12,12,42,2,16,22,38,Строителен Обект,28,26,40, Хvі-763 Кв.138  , Христо Ботев  23 А,18,Къщата На Сдс,20,19,23,21а,22,24,14,21,16,15,13,Исторически Музей,25, Цар Самуил  2,6,4,9,5,9,7, Царица Йоана  3,   В Градския Парк

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Ал.Стамболийски  11, Гоце Делчев  1,Гараж, Иван Вазов  8, Кирил И Методий  11,1, Одрин  14,21,25,27,16,19,23, Охрид  28, Паоло Ленц  2 Г,2, Парцел Хіv, Кв.97а  , Серес  17 Сладкооп,1, Скопие  13,7,11,4,10,9,8, Солун  10,32,28,19 А,Павилион,20,24,1,30,19,30 Магазин,14,А,5,28 А,21,22,26, Стара Планина  42 А,32,Каравана,42,54 Светофар,34,40,30,26,36,54,28,40а,24,26,54,38, Тодор Александров  11 Павилион,Закусвалня, Търговска  34, Хvі-763 Кв.138  , Цар Самуил  9, Царица Йоана  12, Юг  10,   Пазара

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 11:30 - 12:00 Ч./ -  Гоце Делчев:   Бяло Море  15,38,18,16 16,24,26,20,22,16, Гоце Делчев  1,1,11,59,До Храм Св. Богородица, Илия Батаклиев  5,8,1,2,7,4,3, Калапот  5,3, Кирил И Методий  8,14,12,10,8,12,14,10, Местност Мочура  , Неуточнен Адрес  , Отец Паисий  3 А,19,9,7,13,1,5,2,11, Панаирска Ливада  71,,,11,12, Панаирски Ливади  25,22,14,34,20,10,16,Прод.,30 Сграда За Търговско-Складова Д,4,28,13,12,26,8,15,11,1,17, Панаирски Ливади-Продължение  21,Времянка,Автоцентър, Пейо К.Яворов  16,12,18,1б,14,11, Попови Ливади  1,18, Рила  Фтец Премиер, Руен  2,1, Серес  Гараж, Симеон Радев  1,3,Блок Топливо,5,11,15 15,15,13,9,15,21,19,17, Солун  2,15,7,3,14,5,9,1,13,2,15,14,9,13,3,1,7,5,20,22,10,2,12,8,6,4,11, Търговска  10,16,3,2,4,7,6,8,5,41, Търлис  6, Хан Крум  11,17,13,8,15, Христо Ботев  3,1,3,1,9,10,1,8,5,13,3,6,11,4,2,7,12, Цар Симеон  6,4,3,1,1,4,3,6, Цариброд  2, Царица Йоана  12,2,5,11,7,1,4,9,3,8,6,3,12,11,5,8,9,4,7,2,6,1,12

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  Гоце Делчев:   Вихрен  13,11,1,5,Блокове На Циповете,8,15,4,10,6,12,3,2, Гьорче Петров  7,1,5,2,8,9,13,1,12,6,11,4,10,3, Иларион Макариополски  38,28, Кичево  7, Ниш  6,4,5,1,2,3, Пирот  7,6,5,10,2,1,9,14,4,8,16,3,12, Преспа  1,5,3, Стефан Захариев  11,15,6,13,17,5,9, Хр.Смилянов 38а  , Христо Силянов  16,18,38,13,20,36,38,22,5,15,7,24,11,30,26,9,32,11 А,3а,34

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 10:00 Ч./ -  Гоце Делчев:   Горилата  , Гоце Делчев  , Гоце Делчев  Бюро,Газостанция До Завод Орбел, Китка  3,2,1,4, Криволак  2,5,3,17,6,8,9,12,14,13,16,7,4,11,10, Местност Стопнаски Двор  Времянка За Строителство,Фуражомелка,Работилница За Сладолед,Работилница,Сграда,Цех,Цех,Фабрика,Автомивка,Склад Гражданска Защита,Склад,Склад,14,Времянка За Строителство, Местност Стопнаски Двор  Фабрика,Консервен Цех, Панаирски Ливади  13,Цех Пиерик,Тп, Панаирски Ливади  2,7, Попови Ливади  3, Рила  30,3,9,17,13,7,11,15, Стара Планина  12,59,71,67,96,98,69,65,75,94,63,57,88,92,82,61,84,90,9,86,77,55,73, УПИ Xvi, Кв.247  , Юрий Гагарин  24 Цех,   5

На 12.03.2020 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Гоце Делчев:   Горилата  , Гоце Делчев  Бюро,Газостанция До Завод Орбел, Гоце Делчев  , Китка  3,2,1,4, Криволак  2,5,3,17,6,8,9,12,14,13,16,7,4,11,10, Местност Стопнаски Двор  Фабрика,Консервен Цех, Местност Стопнаски Двор  Времянка За Строителство,Фуражомелка,Работилница За Сладолед,Работилница,Сграда,Цех,Цех,Фабрика,Автомивка,Склад Гражданска Защита,Склад,Склад,14,Времянка За Строителство, Панаирски Ливади  2,7, Панаирски Ливади  13,Цех Пиерик,Тп, Попови Ливади  3, Рила  30,3,9,17,13,7,11,15, Стара Планина  12,59,71,67,96,98,69,65,75,94,63,57,88,92,82,61,84,90,9,86,77,55,73, УПИ Xvi, Кв.247  , Юрий Гагарин  24 Цех,   5

На 12.03.2020 Г. /13:30 - 16:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Драмски Път

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Гоце Делчев:   Местност Мочура

На 11.03.2020 Г. /12:00 - 12:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Градево:   Местност Лаго-Равнако

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Гърмен:   Маноле  , Местност Маноле

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 10:30 - 11:00 Ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев:   020288 М. Ливадите  , Чарговете  ,   На Площада

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  Добротино:   4043

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 10:30 - 11:00 Ч./ -  Добротино:   4043  , Сарп Дере

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 09:00 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 09:00 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Долно Дряново:   УПИ-I, Кв.30

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Дъбница:   Двадесет И Втора  6,16,20,8,7,10,9,12,18, Двадесет И Девета  3,7,2,4,5, Двадесет И Осма  4,1,6,2,8,10, Двадесет И Пета  17, Двадесет И Първа  1,3 А,4,3,6, Двадесет И Трета  12,8,10,5,6,7,1,4, Двадесет И Шеста  3,2, Двадесета  9,2,8,13,3,12,11,5,1, Дванадесета  8, Девета  28,24,9,22,25,34,9,20,2,1,19,8,6,16,13,12,18,7,11,14, Деветнадесета  8,5,7,4,2,3,9, Десета  5,9,14,3,7,1,2,12,13,11, Единадесета  8,6,3,7,5,12,10,1,12a,4, Кюприжик  , Неуточнен Адрес  Поща, Осемнадесета  5a,2,9,7,21,1,17a,20,14,19,13,12,18,8,15,11,5,17,10,4,16,22, Осма  3,2a,8,2,8а,4,1, Пета  4,38,28,13,5,14,7,22,2,6,30,3,1,27,11,32,19,10,36,24,34,18,42,17,26,16,15, Петнадесета  14,2,3,4, Първа  7,15,8,16,31,46,1,42,27,25,32,34,22,13,36,15,29,21,23,18,33,40,35,6,8,24,38,20, Седемнадесета  2,3,11,4,9,8,6,7, Седма  9,5,13,1,11,17, Стопански Двор  Сграда,Цех, Трета  10,11,24,10,8,14,21,1,3,25,18,5,13,26,19,16,20,9,23,2,28, Четвърта  9а,25,6,9,4,27,18,30,38,28,44,17,13a,32,15,12,8,7,13,1,14,5,26,31,2,34,3,42,29,36,17,34, Шеста  20,36,39,32,37,30,23,34,22,38,29,28,25,27,21,31,26, Шестнадесета  23,9,10,15,11,13,   21,1,3,2,36,28,19,4,32

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Копривлен:   Неуточнен Адрес  Помпена Станция

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Крибул:   262  ,   Тп1

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен:   Vі-138, Кв.10  , Іх-108

На 12.03.2020 Г. /13:30 - 16:30 Ч./ -  Лъжница:   Драва

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 12:00 - 12:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Мусомища:   Местност Стопански Двор  Сушилня

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Ново Лески

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Ореше

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 10:30 - 11:00 Ч./ -  Средна:   9

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Теплен

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Хаджидимово:   Мержането

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Хвостяне:   28028  , УПИ-V, Кв.2  ,   Тп1

Община Гърмен  

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Горно Дряново

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Дъбница:   Втора  4,28,32,5,30,17,9,8,24,6,20,14,22,15,2,13,1,12,7,10,16а,26,40,16,18,3, Двадесет И Пета  20,19,29,12,33,23,35,5,11,2,17,21,7,16,15,18,8,14,22,37,9,25, Двадесет И Седма  21,13,17,3,23,11,15,9,1,5, Двадесет И Четвърта  3,7,5, Двадесет И Шеста  4,6, Двадесета  11, Дванадесета  10, Девета  19, Неуточнен Адрес  Тп1 Дъбница, Пета  1, Петнадесета  1,10,12,13,8, Първа  1,15,19,8,11,14,17,10,12,4,6,5,3,2, Седемнадесета  10,17,15, Трета  1, Тринадесета  5,3,7, Четвърта  3,13, Четиринадесета  54,5,52,50,32,39,2,6,46,20,38,16,40,1,35,79,44,31,30,48,36,17,8,29,42,43,58,4,37,34,10,3,28,18, Шеста  14,12,1,2,6,10,9,15,11,7,17,16,4, Шестнадесета  2,7,3,1,5,4,   Площад,2,1

На 13.03.2020 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Рибново:   000317, Землището На С. Рибново  , Ііі-966, Кв.56  , Върбиците  , Двадесет И Девета  1,2,5,7,4,6,8,3,12,9, Двадесет И Осем  6,5,9,12,7, Двадесет И Седем  8,9,15,17,11,1,10,13,5,3,2,6,7,4,14, Двадесет И Трета  6, Двадесет И Шеста  1,23,15,14,16,4,27,26,20,12,13,21,29,17,25, Двадесета  1,2,8а,6,8,3,4, Дванадесета  10,17, Ливаде  , Неуточнен Адрес  , Осемнадесета  20,17а,14,29,12,25а,16а,27,21,24,15,33,17,25,18,31,23, Петнадесета  21,4,3,18,17,5,7,29,15,37,30,16,1,8,10,9,27,19,12,38,31,36,47,2,6,26,33,13, Първа  83,73,59,104,97,99,98,72,82,74,55,53,45,75,68а,86,101,67,63,1,51,58,80,108,69,71,45a,64,70,65,61,76,14, Седемнадесета  16,20,18,12,15,2,3,8,11,9,19,5,6,4,17,14,22,13,17а, Тридесета  12,5,13,7,27,1,3,24, Четвърта  4, Шестнадесета  23,1,12,19,9,15,25,11а,3,8,5,7,6,10,13,11,21,4,2

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Рибново:   Двадесет И Втора  4,5а,2,10,1,8,12,14а,14,1а,5,7,6, Двадесет И Пета  2,4,7,6,5,8,1, Двадесет И Първа  6,1,3,10,5,2,4,14,12,14а,8, Двадесет И Трета  2,1,4,8,6,9,7,3, Двадесет И Четвърта  2,3,5,1, Двадесета  5, Девета  1, Деветнадесета  2,8,5,7,3,6,1,4, Десета  6,12a,2,5,12,6а,8,4,10, М. Бърдо  3, М.Плевнето  13,3,14,21а,27,15,9,12,22,26,8а,6,4,1,21,28,19,2,8,17,11,5,23,20,30,18,16, М.Селища  2, М.Снесеното  6,8,4,5,1, Неуточнен Адрес  Центъра,Поща, Осемнадесета  9,2,5,1,3,6,4,7,11а,13а,11,9а,13,10,8, Осма  11, Пета  5,6,11,23,19,16,3,20,21,4,1,8,17,9,18,2,15,7,10, Петнадесета  5, Първа  35a,27,64,48а,39,41,54,46,47a,43a,58,28,45,40,50,37,33 А,48,52,35,37a,31,62,29,29а,46б,42,39a,33,49,43,46а,60,31а,44,58a,50а, Седемнадесета  9, Седма  1,7,8,32,12,26,6,17,9,36,22,16,11,21,34,3,25,19,4,38,30,28,29,5,2,13, Трета  4,17,9,2,6, Четвърта  12, Шеста  6,15,10,9,11,4,2,5,13,1,3,8,   4,9,10,6,6б,3,2,6а

На 13.03.2020 Г. /15:00 - 16:30 Ч./ -  Рибново:   Двадесет И Втора  7а, Двадесет И Пета  4, Двадесет И Трета  6, Дванадесета  1,3,13,15,2,9,4,12,8,10,17,14,6,7,24,19,11, Девета  6,3a,5,7a,4,3,7,8,9, Десета  20,14,7,30,26,5,28,9,11,13,18a,17,1,16, Единадесета  11,12,5,8,16,1,3,2,4, М. Бърдо  5,4,12,14,11,8,7,9, Местност Бърдо  5, Неуточнен Адрес  , Осма  9,16,15,10,4,6,8,17,18,2a,2,13,7,14,12,1a,5,11a, Първа  92,100, Седма  7,1,2,28, Тринадесета  23,11,10,36,20,18,15,1,16,9,38,7,26,22,21,30,34,17,6,2,13,19,5a,24,12,5,8,28,4,15а,14,27,3,32,25, Четиринадесета  2,1,10,2а,13,4,5,6,8,6a,17,3

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Скребатно:   Над Селото- Оградите

На 12.03.2020 Г. /10:30 - 12:30 Ч./ -  Скребатно

Община Кресна  

На 09.03.2020 Г. /09:45 - 12:00 Ч./ -  Брезница:   Синища  7

На 09.03.2020 Г. /09:45 - 12:00 Ч./ -  Горна Брезница:   Xi-183  , УПИ Iv-184, Кв.19  ,   Жилище

На 09.03.2020 Г. /12:45 - 16:15 Ч./ -  Долна Градешница:   Втора  7,9,11,15,19,3,17,5,1,13,21, Двадесет И Седма  5, Двадесет И Шеста  25,12,4,27,21,11,2, Дванадесета  5,16,11,9,14,18,7,3,1,12, Девета  1,3,7,2,4,6,8,5, Десета  7,1,4,3,5,6,8,2,9, Единадесета  3,4,11,9,7,2,6,14,12,1,10,5,8, Извън Регулацията  Жилище, Неуточнен Адрес  Тп3, Осма  2,4,6, Трета  1, Четвърта  3,2,7,18,27,23,13,24,28,36,32,8,19,31,22,4,6,21,15,11,34,14,20,25,30,1,10,16,5,12,17,26

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 13:15 Ч./ -  Стара Кресна:   Местност Кулата  , УПИ I-17, Кв.16  ,   УПИ IIi  Кв 11,Скз Стара Кресна

Община Петрич  

На 09.03.2020 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Беласица:   Акация  10,11,31,5,25,33,9,27,44,21,19,7,24,22,13,12,23,17,20,14,2,1,8,6, Александър Стамболийски  14, Беласица  90,92,77,94,100,104,89,83,96,85,69,31,93,67,91,84,102,88,65,86,45,71,49,47,58,55,80,61,59,62,64,74,76,43,63,78,60,57,68,38,50,Поща,33,54,36,46,27,44,26,42,25,34,48,23,31,22,28,26,24,10,13,15,107,108, Братя Миладинови  8,2,6, Васил Левски  2,1,4,8,7,6,3,6, Георги Бенковски  14,7,12,3,11,8,6,10,5,9,4,1,2, Гоце Делчев  6,4,7,8,3,16,14,2,18,1,12,11, Григор Пърличев  8,10,12,6,1, Девети Май  15,31,25,23,20,27,30,29,21,16,22,33,17,14,19,4,15,9,8,10,11,7, Дермено  8,5,3,6, Динк Махле  , До Мтп Беласица  , Кестен  2,1, Кокиче  7,9,10,12,8,3, Крали Марко  1,2, Марковица  3,10,4,6,8,12, Местност Горни Парници  Жилище, Митко Палаузов  4,15,10,8,2,1,11,9,20,13,22.,3,7, Мраморница  6,4,8,11,12,7,3,2,5,9,1, Никола Некрасов  5,3,8,6,1,4, Осми Март  8,4,6,2.,5,9,11,7,10,3, Паисий Хилендарски  7,4,6,2,1,3,5,11,9,18,51,16,33,49,53,35,21,37,47,39,14,45,23,41,31,25, Плиска  1,4,11,2,3,8,12,7,9,6,10, Поляните  , Раславица  3,4, Стефан Караджа  3,1,4, Струмешница  6,9,10,4,5,15,8, Стълб От Вмрнн На Тп  Беласица - 3  , Стълб При Обекта  , УПИ-1, Кв.27  , Хаджи Димитър  2,35,2,4, Хан Аспарух  14,3,5,4,6,1,9, Христо Ботев  36,8,24,25,6,4,38,29,34,32,28,30, Цар Самуил  5,2,6,3, Цар Симеон  4, Чавдар Войвода  4,2,1, Чифлико  , Яне Сандански  1,3,5

На 09.03.2020 Г. /12:00 - 13:00 Ч./ -  Беласица:   Гарата  , Местност Бригадирски Стан  Цех, Местност Зарзалиите  Работилница, Местност Седми Километър  Жилище,Обект,Ресторант,Бензиностанция,Пункт, Паприте

На 09.03.2020 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Габрене:   Акация  10,8,1,12,5,11,7,3,6, Александър Матрасов  5,1,6,3, Граничар  11,9, Иван Вазов  7, Извън Регулацията  47,53,52,44,45,36,49,8,48,50,51,34, Митко Палаузов  14, Освобождение  30,32,20,18,14,29,27,23,22,25,15,19,17,28,31,16, Радецки  26,28,23,24,27, Струмешница  , Тумба  22,19,20,15, УПИ 4 Кв 32

На 09.03.2020 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Генерал Тодоров:   1

На 09.03.2020 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Долна Крушица:   Каръчкото

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Кавракирово:   Антон Попов  8,4,10,1,2,3,12,6,5, Беласица  1,3,2, Бузлуджа  6,4,1,3,2, Връх Тумба  1,3,5,6,2, Георги Димитров  3,9,7,1,5, Гоце Делчев  5,19,11,13,7,15,1,9,2,17,8, Димитър Благоев  14,8,20,2,16,18,9,12,11,21,6,5,24,19,12,28,17,26,22,4, Златарево  24,4,20,18,22, Иглика  5,1,3,7, Илинден  4,1,9,5,7,11,6,2, Маркови Кладенци  7,1,5, Мургаш  10, Осогово  4, Пейо Яворов  24,2,10,25,1,20,4,13,6,16,30,28,21,27,19,8,26,12,22,15,5,18,9,14,7,11, Пирин  5, Порой  , Славянска  4,10,12,7,1,8,9,11,6, Спартак  10,12,4,8,6,1,3, Струма  2,3, Струмешница  2,4, Явор  9,6,14,8,16,11,5,1,5,7,4,12,3,2,13, Яне Сандански  6,5,2,11,1,7,3,13

На 09.03.2020 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Камена:   Воденицата  , Динко

На 09.03.2020 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Антон Попов  15,17,13,5,3,1,30,7,18,14,24,22,10,4,20,28,8,26,2,6, Асен Златаров  9,3,11,19,21,15,6,7,13,1,8,2,4,14, Баларе  , Башчите  , Беласица  74,69,77,92,104,89,91,80,86,32,78,106,96,98,73,102,94,75,84,72,112,100,82,63,90,76,95,47,110,70,71,59,57,65,39,58,29,32,52,42,40,56,31,38,46,44,26,33,54,48,36,51,34,35,22,30,43,41,50,45,62,37,64,14,27,12,19,21,17,2,23,5,4,7,16,11,15,8,10,1,25,3,13,9,20,6,68,53,55,66,51,57, Брегалница  9,8,7,1,4,3,2,5, Бяло Море  15,1,18,12, Вела Пеева  28,11,30,26,22,13,34,18,3,5,1,2,10,22,9,20,7,4,6, Високи Явори  , Владимир Заимов  19,27,8,11,25,15,9,13,23,12,21,17,14,6,10,16,3,5,4,1,2,7, Възраждане  7,8,6,10,3,1,2, Гоце Делчев  4,20,11,9,14,21,3,22,19,5,17,24,2,12,16,10,7,8,13,15,1, Гранит  4, Двадесет И Трети Септември  4,6,10,2, Драва  2,12,13,7,8,11,6,3,4, Еделвайс  2,5, Жданов  11,8,5,3,6,7,12,4,9,14,10, Иван Вазов  5,2,6,7,3,8,13,4, Ильо Войвода  1,6,5,3,7,2, Калоян  5,7,1, Кокиче  2,4,6, Крайречна  3,1,4,5,2,6, Липите  20,24,19,22,18,3,11,32,30,34,31,17,25,6,10,14,4,2,16, Любен Каравелов  8,6,10,5,2,3,2,4,1,7, Македония  7,9,3, Малчика  2,6,14,3,15,1,10,7,12,8,9,4,13,16,11, Марин Дол  , Местност Бахчите  Временно Строителство, Местост Марковица  В Началото На Селото, Митко Палаузов  4,2, Неуточнен Адрес  Усилвател Бац,Усилвател Бац, Никола Вапцаров  14,4,8,7,16,10,15,1,13,9,5,11,3,12,6,2, Никола Парапунов  2,11,4,9,5,3,10,7,6,1, Огражден  9,3,6,4,1,5,8,2,5, Одрин  1,7,2,3,5, Октомври  33,29,42,37,48,44,40,35,38,31,36,27,18,5,9,23,26,10,2,16,11,15,7,13,22,3,24,1,12,14,8,28,21,17,30, Отец Паисий  8,21,13,27,10,9,14,2,31,23,25,11,15,33,4,6,17,29,12,1,5,3,7, Партизанска  6,4,2,1, Пейо Яворов  11,3,5,14,1,8,6,10,4,9,16,11,2,12,7, Песоко  , Петър Берон  14,17,7,8,15,1,11,2,5,18,4,6,10,12,16,3,19,9,13, Пирин  2,8,3,10,6,9,1,5,4,7,12, Победа  10,9,14,5,16,6,7,11,4,12,17,18,2,13,19,1,3,8,1, Подгорие  16,14,8,1,2,9,5,12,6,3,7,10, Просвета  12,10,1,8,2,3,9,13,4,5,11,15,6,12,7, Първи Май  8,3,2,6,1,4, Радомир  5,2,1,3, Раковски  19,17,18,15,21,16,13,12,1,21,2,10,8,6,7,4,13,19,14, С. Коларово, М. Песоко  , Салют  6,2, Самуилова Кпепост  11,2,7,9,4,3,1, Симеон Кавракиров  1,4,8,6,2,14,12,10,22,16,22, Странджа  1,7,10,8,6,11,5,2,3,9,4, Струмешница  2,5,6,4,1,3, Тодор Божиков  6,4,5,10,9,14,16,7,3,1,8,2, УПИ I  Ul 4  , Христо Смирненски  16,10,8,4,16,Поща,4,10,6,1,2, Цар Борис 1-Ви  11,8,1,2,4,9,5,3,12,7, Цар Самуил  13,20,1,5,2,10,4,22,11,6,9,8,18,3,7,16,14, Чавдарка  1,2

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Драва  12

На 10.03.2020 Г. /11:00 - 13:00 Ч./ -  Марикостиново:   Горничето

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  Марикостиново:   Долен Засек  Склад За Строителни Материали

На 09.03.2020 Г. /12:00 - 13:00 Ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   010024  , Айран Бунар  , Алмалък Омондрос  , България  60,62,80,72,103,93,87,84,74,101,70,95,98,92,99,126,97,68,96,78,85,83,82,94,104,76, Връх Бузлуджа  21, Георги Урумов  55,57,53,49,51, Джевезлъка  , Димитър Талев  15,20, Зиче  , Иваник Иловица  , Иваник Иловица 56126.171.29  , Иванок-Калинска Чешма  , Карачали  , Ляшница Потоко  , М.Омондрос  , Местност Айран Бунар  Помпа, Местност Бела Мара  Помпа,Склад, Местност Бухото  Цех,Помпа За Напояване,Офис,Жилище,Сонда,Сграда,Фургон,Работилница,Ресторант,Помпа,Склад,Обор, Местност Джевезлъка  , Местност Зиче  Помпа За Напояване,Временно Строителство,Врем.С-Во,8,Жилище,Жилищна Сграда,Църква, Местност Иваник  Помпа,Магазин, Местност Неволница  , Местност Неволница Лозята  , Местност Неволница-Лозята  , Местност Омондрос  Автосервиз,Цех Абб България,Помпа,Работилница,Бензиностанция,Помпа За Напояване,Шивашки Цех,Обувен Цех, Местност Поляните  Комплекс,Автокъща, Неволница Лозята  , Неволница-Лозята  , Оборище  6, Омондрос-Потоко  , Полковник Дрангов  1,1, Поляните  11, Първомайски Път  55,35, Първомайски Път 44  , Рокфелер  114,137,136,133,147,141,124,157,149,118,126,155,134,116,122,139,128,145,143,132,135,153,120,130,159, Цар Борис IIi  47, Цар Симеон  68

На 09.03.2020 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб  , Айдарски Даб Иловица Пи 56126.149.27  , Атанас Лютвиев  23, България  108,153,83,60, Джевезлъка  , Иваник-Калинска Чешма  , Княз Борис I  31, Любен Каравелов  3, Ляшница  , Места  22, Местност Айран Бунар  Помпа, Местност Бухото  Жилище,Помпа,Помпа За Напояване, Местност Бяла Черква  Помпа За Напояване,Помпа, Местност Джевезлъка  Жилище,Помпа,Помпа За Напояване,Цех, Местност Зиче  Жилище,Жилище, Местност Иваник  Свинарник,Сграда,Ханче,Помпа,Автобаза, Местност Иваник Каринска Чешм  , Местност Иловица  Помпа, Местност Конгоро  Сграда, Местност Ляшница  Помпа, Местност Омондрос  , Местност Пильови Орехи  Жилище, Местност Тръстен  Жилище, Полковник Дрангов  1, Свети Георги  2а, Хижа Беласица  Хижа

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля  8,10,10,11,1,2,9,7,8а,3,8,6,7,5,14,10,10,4,12,11,3, Гео Милев  8,4,9,2,1,5,6,10,7,11, Георги Бенковски  11,2,6,10,12,1,13,7,9,10,14,5,8,11,3,4,6,1, Георги С.Раковски  5,6,8,2,11,4,7,3,2,10,1,9,9, Димитър Талев  18,4,2,6,5,13,9,7,3,3,1,16,8,11,2, Драва  4,6,2,8, Искър  4,6,2,10,8,12,2,3,7,5,9,7,11,1, Капитан Никола Парапанов  3,24,30,24,Тото Пункт, Княз Александър Батемберг  30,4,11,6,20,24,12,21,15,16,18,7,17,10,1,9,19,32,16,26,15,24,14,23,5,9,6,3,7,28,20,8,2,22,21, Места  14,11,8, Мусала  10,13,18,18,2,20,9,20,5,6,20,6,4,3,8,14,16,11,6,12, Пейо Яворов  11,1,10,3,18,6,4,10,5,18,9,12,1,14,22,1,7,2,16,1, Полковник Дрангов  1,1, Полковник Дрангов  1,1, Свети Климент Охридски  12,12,13, Свобода  12,23,25,12,26,32,30,14,8,28,26,10,15,17,13,11,36,33,32,17,11,16,38,19,15,27,21,24,18,22,29,20,34,38,8,16, Серска  2, Скопие  9,5,5,10,7,8,4,9,2,1,1,2,12,16,3,14,6,11,13, Хан Аспарух  9,7,7,10,17,11,8,5,13,15, Христо Смирненски  16,14, Цар Борис IIi  , Цар Иван Шишман  11,7,3,13,1,5,9,7, Цар Симеон  25,29,48,52,31,29,62,41,60,33,41,39,27,35,54,37,62,56,50,58, Черноризец Храбър  8,5,10,11,4,1,9,4,3,7,10,2,6,8,9

На 09.03.2020 Г. /12:00 - 14:00 Ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   България  13,8,16,17,9,20,15,8,17,10,12,18,18,5,11,12,14,19, Ванга/Опълченска/  10,2,8,6,4,8,4,12, Гоце Делчев  5,9,4,10,2,12,4,2,5,5,3,3,8,7,6,7,1,1,14,8, Княз Борис I  3,11,5,25,17,19,23,2,21,1,2,15,13,1,7, Митрополит Герасим  4,7,1,3,5, Полковник Дрангов  1, Тома Митов  58,34,20,54,1,24,26,44,50,16,46,52,30,14,20,36,22,32,5,48,28,22,56,21,30,22,40,42, Цар Борис IIi  4,10,10,5,7,4,3,6,6,8,2,1, Яне Сандански  2

На 09.03.2020 Г. /14:00 - 16:00 Ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Георги С.Раковски  27,16,12,15,20,23,21,14,13,17, Георги Урумов  42,38,44,41,36,39,45,47,43,42,21,35,37,48,46, Д-Р Иван Цветков  7, Местност Бухото  Цех, Местност Неволница  , Местност Омондрос  Яромелка, Нерезлъци  , Нерезлъците  , Оборище  6, Полковник Дрангов  1

На 09.03.2020 Г. /12:00 - 13:00 Ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Антон Попов  1,10,30,7,9,5,16,12,6,2,3,4,14,18,24,30,34,11,17,15,38,13,40,28,26,32,22,22, Беласица  4,4,33,46,10,41,9,37,25,40,28,44,23,38,15,23,24,11,14,36,30,34,17,16,18,38,42,26,22,12,32,29,8,13,35,7,20,31,21,19,27,39,7,4,6,2,5,1,3, Вардар  5,19,17,29,22,3,12,1,25,18,20,21,8,27,10,4,2,2,23,6,14,11,15,9,13,16,20, Васил Левски  35,12,15,21,27,42,26,33,37,19,14,28,16,25,23,20,29,31,18,22,43,24,39,7,11,5,13,1,9,10,4,8,6,3, Военна Градина -Абдал  , Георги Измерлиев  68,6,18,4,12,10,2,8,48,28,38,36,50,17,44,46,34,27,58,54,32,11,56,40,31,30,62,3,5,26,68,19,42,13,52,60, Гоце Делчев  63,41,29,33,43,61,27,42,9,18,30,54,35,32,44,31,46,40,34,57,36,45,65,25,37,48,46,41,56,58,52,39,38,47,24,12,5,3,4,26,17,6,18,28,22,19,16,8,21,14,7,15,10,13,1,11,20,9, Гьоло Оризарнико  , Златарево  14,6,8,4,10,2,12, Извън Регулацията  4,4,2, Македония  32,23,17,19,28,16,20,26,12,24,22,18,30,21,10,3,7,4,12,11,6,8,2,5,32,13,15,1,42,36,34,44,27,40,38,18, Мануш Войвода  1,13,15,6,12,8,12а,9,2,11,10,4,1,2,3,7,5,12, Маркови Кладенци  12,13,10,2,5,23,6,21,11,8,4,1,17,15,25,34,36,47,51,20,43,2,45,39,14,31,26,22,47,27,35,16,41,18,37,28,29,33,36, Местност Алачевото  Цех, Местност Бунаро  Стопанска Постройка, Местност Моста  Съблекалня, Местност Стопански Двор  Цех,Работилница,Църква,Цех, Местност Траканите  , Местност Чалията  Помпа, Местност Чалтията  Център,Склад,Работилница,Помпа,Цех,Помпа,Работилница,Център,Склад,Цех, Местонст Гьоло Оризарнико  Строеж На Фурна,Адм.-Битова Сг,Строеж На Фурна,Адм.-Битова Сг, Младост  34,5,36,50,52,8,17,36,43,53,51,45,43,1,5,29,21,34,30,5,32,23,24,27,19,33,26,37,28,31,5,36,24,8,14,20,4,17,16,18,6,11,10,1,7,2,5,9,22,12,15,45,43, Москва  4,17,1,11,21,8,7,19,15,25,2,12,5,10,15, Неуточнен Адрес  Станция Бац,Поща, Огражден  1,47,34,53,49,36,55,51,1,1,3,9,11,10,7,12,4,2,5,6,8,29,27,17,23,24,33,18,15,51,41,45,28,39,20,35,25,26,19,14,43,31,13,30,32,37,16,21, Оджовица Чалията  , Опълченска  6,3,2, Отец Паисий  29,24,27,25,20,31,33,21,22,23,26,6,19,14,8,21,18,3,15,16,5,4,17,11,7,1,13, Пирин  15,13,19,7,25,10,17,23,21,5,11,6,1,2,21,4,22,12,9,3, Преслав  3,7,6,10,4,8,2,5,9,1, Рила  2,8,6,4,12,10, Русия  24,13,13,20,18,12,8,16,26,3,15,7,6,11,10,9,1,4,5,14,24,13, Салиица  , Самуилова Крепост  6,44,21,28,23,40,36,58,30,54,26,25,46,27,29,38,34,52,32,16,15,1,9,4,6,14,17,3,7,20,11,13,26,12,5,22,8,2,19, Спартак  3,7,9,5,4,1,2,6, Тп Огражден  , Х-245 Кв.64  , Хоризонт  5,5,1,3,13,27,29,23,21,15,25,19,17,31,11,7,9,2,4,19,35,1,5,3, Цар Самуил  5,37,30,45,28,14,3,9,11,13,22,16,2,6,43,29,27,26,33,51,20,10,18,12,15,17,21,49,8,7,1,23,25,34,32,47,4,35,31,41,24,39,19,9, Яне Сандански  13,12,35,6,14,8,9,15,5,12,7,16,1,43,18,2,10,19,4,3,17,11,13,49,46,21,52,3,29,36,47,39,42,50,44,32,31,45,41,24,28,25,35,34,30,26,37,27,22,46,38,48,33,40,23,35,   1

На 09.03.2020 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Гоце Делчев  37, Местност Чалтията  Автоработилница

На 09.03.2020 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич:   Васил Левски  10, Самуилово  , УПИ 1 Кв. 31  , УПИ Іv-57, Кв.18  (

На 09.03.2020 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Яворница:   Победа  17

 

 

Община Разлог  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Iv,Кв 29  , Ivi-348,Кв.29  , Xl,Кв.41  , Ангел Даракчиев  2,7,4,3,5,1, Баненска Буна  30,2,3,14,19,16,22,27,31,20,29,10,15,25,5,37,7,24,17,33,9,11,1,12,35, Втора  31,4,2,12, Двадесет И Девета  1 А,12, Двадесет И Пета  11, Двадесет И Първа  2, Двадесет И Шеста  37,8, Двадесета  2,1, Дванадесета  9, Деветнадесета  1,7, Извън Регулацията  100.,99, Конешица  1, Местност Конещица  Пи  000597, Местност Конищица  , Неофит Рилски  43, Неуточнен Адрес  Разсадник Длс Разлог, Трета  6,10,12,7,1,8,2,3,27,5,4, Тридесет И Първа  1, Тринадесета  2,13,9,5,1,11, Четиридесет И Втора  18,9,3,5,7,17,21,15,11,13,19, Четиридесет И Осма  5,1,20,3,7,8,6, Четиридесет И Пета  12,8,6,7,10, Четиридесет И Първа  1,13,6,4,23,8,5,15,7,99,9,11,21, Четиридесет И Седма  9,7,10,18,5,2,22,6, Четиридесет И Трета  4,40,13,1,11,17,6,3,8,15,2,12,14,7, Четиридесет И Четвърта  4,10,6,9,8,5,1,12,99,2, Четиридесет И Шеста  8,4,2, Шафле Дере  99,5,11,6,4,15,13,9,10,30,3,1,   Тп Банята

На 11.03.2020 Г. /14:30 - 16:30 Ч./ -  Градево:   Калугерица

На 09.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч.; 09:15 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 09:00 - 16:30 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Градево:   Калугерица  , Местност Бяла Поляна  , Местност Калугерица  , Местност Лаго - Изг. Чарк  , Местност Лаго-Равнако  , Местност Лаговете-Стр.Река  , Местност Мах.Кацарска  , Местност Стружка Река - Лагове  , Пи №46  , Средорек  , Требища  , Требище  ,    Вила

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Разлог:   15-Ти Септември  , Местност Бетоловото  Временно Захранване,Почивна Станция Длс,М. Бетоловото До М. Круше,Сграда, Местност Катарино  Вила, Св.Климент Охридски  2,   Бунгало

На 12.03.2020 Г. /13:00 - 16:30 Ч./ -  Разлог:   15-Ти Септември  1 1, Братя Каназиреви  12,18,10,8,14,22,16, Георги Бенковски  8,15,27,22,21,20,18,6,9,12,13,11,17,1 1,19,24,10,2,14,25,26,1,3,23,16,5, Голак  , Опълченска  Предел 2,1,2 2,6,2,3,3,4,4 А, Предел  , Преображение  1,7, Телемах Илиев  3,7,1,4,11,5,6,9, Христо Ботев  11,5,9 9,6,1,9,13,15,1 Аптека,10,1 А, Цар Самуил  22,2 2,36 А, Шейново  15,37,29,23,19,33,35,13,27,21,31,25,17

На 09.03.2020 Г. /15:30 - 16:30 Ч./ -  Разлог:   61813,558,483  , База Предел  , Бел Път  , Бойков Рид  , Горен Стопански Двор  , Дългия Рид  , Изворите  126, Местност Баба Цвета  Вила,Вила, Местност Бойков Рид  Вила,Овчарник,Стопанска Постройка,Вила,Обор,Сервиз,Имот,Вила,1, Местност Кошольовото  Вила,Стопанска Постройка,Вила, Местност Кулата  , Местност Кулиното  Ретранслатор И Чайна,Чайна, Местност Логовете  Бунгало,Вила,Касетка,Вила,Мандра,Вила,Помпа,Стопанска Постройка,Вила,Касетка,Мандра, Местност Мразеница  Горски Пункт, Местност Мразеницаа  , Местност Пети Километър  Ферма,Цех, Местност Предел  Курорт Предел,Вила,Хотел,Хотел,Вила,Курорт Предел,Почивна База,Вила,Ретранслатор,Почивна  Станция,Почивна Станция,Помпа,Лагер,Вила,Базова Станция,Вила,Вила,То Офиси И Магазин За Цветя,Сграда,Почивна База,Пункт,Лагер,Ски-Влек,Чайна,Вила,Почивна Станция,Почивна База,Магазин,Почивна База,Кафе,Кантон,Горски Пункт Планковото,Ресторант,Закуски,Жилищна Сграда,Бунгало,Почивна Станция,1 Вила,1,Каравана,Горски Пункт,Хижа,Вила,Стол,Фургон,Бунгала, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  , Местност Раплево  Вила,1,1, Местност Скалата  , Местност Солището  , Местност Тишето  Бунгала Болница Разлог,Почивна База Длс,Обект,Вила, Местност Шипоко  Вила,Вилна Сграда,Вила,Вила, Предел  Бунгало, Раплево  , Саровица Кулата  , Черна Река

На 09.03.2020 Г. /09:15 - 10:00 Ч./ -  Разлог:   База Предел  , Бел Път  , Бойков Рид  , Горен Стопански Двор  , Дългия Рид  , Изворите  126, Местност Баба Цвета  Вила,Вила, Местност Бойков Рид  Вила,Овчарник,Стопанска Постройка,Вила,Обор,Сервиз,Имот,Вила,1, Местност Кошольовото  Вила,Стопанска Постройка,Вила, Местност Кулата  , Местност Кулиното  Ретранслатор И Чайна,Чайна, Местност Логовете  Бунгало,Вила,Вила,Помпа,Стопанска Постройка,Вила,Касетка,Мандра, Местност Мразеница  Горски Пункт, Местност Мразеницаа  , Местност Пети Километър  Ферма,Цех, Местност Предел  Курорт Предел,Вила,Хотел,Почивна База,Вила,Ретранслатор,Почивна  Станция,Почивна Станция,Помпа,Лагер,Вила,Базова Станция,Вила,Вила,То Офиси И Магазин За Цветя,Сграда,Почивна База,Пункт,Лагер,Ски-Влек,Чайна,Вила,Почивна Станция,Почивна База,Магазин,Почивна База,Кафе,Кантон,Горски Пункт Планковото,Ресторант,Закуски,Жилищна Сграда,Бунгало,Почивна Станция,1 Вила,1,Каравана,Горски Пункт,Хижа,Вила,Стол,Фургон,Бунгала, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  , Местност Раплево  Вила,1,1, Местност Скалата  , Местност Солището  , Местност Тишето  Бунгала Болница Разлог,Почивна База Длс,Обект,Вила, Местност Шипоко  Вила,Вилна Сграда,Вила,Вила, Предел  Бунгало, Раплево  , Саровица Кулата  , Черна Река

На 09.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./ -  Разлог:   База Предел  , Бел Път  , Бойков Рид  , Горен Стопански Двор  , Дългия Рид  , Изворите  126, Местност Баба Цвета  Вила,Вила, Местност Бойков Рид  Вила,Овчарник,Стопанска Постройка,Вила,Обор,Сервиз,Имот,Вила,1, Местност Кошольовото  Вила,Стопанска Постройка,Вила, Местност Кулата  , Местност Кулиното  Ретранслатор И Чайна,Чайна, Местност Логовете  Бунгало,Вила,Касетка,Вила,Мандра,Вила,Помпа,Стопанска Постройка,Вила,Касетка,Мандра, Местност Мразеница  Горски Пункт, Местност Мразеницаа  , Местност Пети Километър  Ферма,Цех, Местност Предел  Курорт Предел,Вила,Хотел,Хотел,Вила,Курорт Предел,Почивна База,Вила,Ретранслатор,Почивна  Станция,Почивна Станция,Помпа,Лагер,Вила,Базова Станция,Вила,Вила,То Офиси И Магазин За Цветя,Сграда,Почивна База,Пункт,Лагер,Ски-Влек,Чайна,Вила,Почивна Станция,Почивна База,Магазин,Почивна База,Кафе,Кантон,Горски Пункт Планковото,Ресторант,Закуски,Жилищна Сграда,Бунгало,Почивна Станция,1 Вила,1,Каравана,Горски Пункт,Хижа,Вила,Стол,Фургон,Бунгала, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  , Местност Раплево  Вила,1,1, Местност Скалата  , Местност Солището  , Местност Тишето  Бунгала Болница Разлог,Почивна База Длс,Обект,Вила, Местност Шипоко  Вила,Вилна Сграда,Вила,Вила, Предел  Бунгало, Раплево  , Саровица Кулата  , Черна Река

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Разлог:   База Предел  , Бойков Рид  , Дългия Рид  , Изворите  126, Местност Баба Цвета  Вила,Вила, Местност Бойков Рид  Вила,Овчарник,Стопанска Постройка,Вила,Обор,Сервиз,Имот,Вила,1, Местност Кошольовото  Вила,Стопанска Постройка,Вила, Местност Кулата  , Местност Кулиното  Ретранслатор И Чайна,Чайна, Местност Логовете  Бунгало,Вила,Касетка,Вила,Мандра,Вила,Помпа,Стопанска Постройка,Вила,Касетка,Мандра, Местност Мразеница  Горски Пункт, Местност Мразеницаа  , Местност Пети Километър  Ферма, Местност Предел  Курорт Предел,Вила,Хотел,Хотел,Вила,Курорт Предел,Почивна База,Вила,Ретранслатор,Почивна  Станция,Почивна Станция,Помпа,Лагер,Вила,Базова Станция,Вила,Вила,То Офиси И Магазин За Цветя,Сграда,Почивна База,Пункт,Лагер,Ски-Влек,Чайна,Вила,Почивна Станция,Почивна База,Магазин,Почивна База,Кафе,Кантон,Горски Пункт Планковото,Ресторант,Закуски,Жилищна Сграда,Бунгало,Почивна Станция,1 Вила,1,Каравана,Горски Пункт,Хижа,Вила,Стол,Фургон,Бунгала, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  , Местност Раплево  Вила, Местност Солището  , Местност Тишето  Бунгала Болница Разлог,Почивна База Длс,Обект,Вила, Местност Шипоко  Вила,Вилна Сграда,Вила,Вила, Предел  Бунгало, Раплево  , Саровица Кулата

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Разлог:   База Предел  , Дългия Рид  , Изворите  126, Местност Баба Цвета  Вила,Вила, Местност Кошольовото  Вила,Стопанска Постройка,Вила, Местност Кулиното  Ретранслатор И Чайна,Чайна, Местност Логовете  Бунгало,Вила,Касетка,Вила,Мандра,Вила,Помпа,Стопанска Постройка,Вила,Касетка,Мандра, Местност Мразеница  Горски Пункт, Местност Мразеницаа  , Местност Пети Километър  , Местност Предел  Курорт Предел,Вила,Хотел,Хотел,Вила,Курорт Предел,Почивна База,Вила,Ретранслатор,Почивна  Станция,Почивна Станция,Помпа,Лагер,Вила,Базова Станция,Вила,Вила,То Офиси И Магазин За Цветя,Сграда,Почивна База,Пункт,Лагер,Ски-Влек,Чайна,Вила,Почивна Станция,Почивна База,Магазин,Почивна База,Кафе,Кантон,Горски Пункт Планковото,Ресторант,Закуски,Жилищна Сграда,Бунгало,Почивна Станция,1 Вила,1,Каравана,Горски Пункт,Хижа,Вила,Стол,Фургон,Бунгала, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор  , Местност Солището  , Местност Тишето  Бунгала Болница Разлог,Почивна База Длс,Обект,Вила, Местност Шипоко  Вила,Вилна Сграда,Вила, Предел  Бунгало

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Разлог:   Бела Река  2, Братя Миладинови  24,33,22,31,26, Георги С Раковски  1,7,12,11,5,4,10,6,9,2,8,3,13, Иван Даскала  2, Изворите  63,38,59,46,67,48,44,40,36,56,51,49,50,55,54,61,42,52,65,30,53,57, Иконом Никола Ангелов  21,15,7а,3,4 Магазин,11,13,19,9,23,16,14,10,6,12, Л.Каравелов  13,2а,10,7,1,21,25,3,2,12,29,17,19,23,27,5,11,6,9,4,31,8,15,33, Пирин  13,1,6,12,11,18,20,5,8,16,10,9,7,1а,14, Предел  21,23,25,22,35,30,29,37,33,34,32,38,27,39,24,36,28,40,26,   От Тп Детска Градина

На 11.03.2020 Г. /14:30 - 16:30 Ч./ -  Разлог:   Бела Река  2а В,2 Б,1,64,4 Б,2 В,2 А, Булаир  1,2,3, Даме Груев  3,6,2, Иларион Макариополски  65, Местност Баба Цвета  Вила, Местност Кошольовото  Вила, Местност Мразеница  Горски Пункт, Местност Мразеницаа  , Местност Предел  Магазин,Почивна База,Кафе,Кантон,Горски Пункт Планковото,Ресторант,Закуски,Жилищна Сграда,Бунгало,Почивна Станция,1 Вила,1,Каравана,Горски Пункт,Хижа,Вила,Стол,Фургон,Бунгала, Предел  Бунгало, Тодор Александров  53, Христо Ботев  23 Б,23,23 3,4,3, Цар Иван Шишман  5, Цар Самуил  20,8,28,2,26,Гараж,5,14,3,18,22,6,4,16,10

На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Разлог:   Бойков Рид  , Бойков Рид  , Местност Бойков Рид  Вила,Овчарник,Стопанска Постройка, Местност Бойков Рид  Обор,Сервиз,Имот,Вила,1, Местност Кулата  , Местност Пети Километър  , Местност Раплево  Вила, Местност Шипоко  , Раплево  , Саровица Кулата

Община Сандански  

На 10.03.2020 Г. /12:45 - 16:15 Ч./ -  Зорница, Общ. Сандански

На 10.03.2020 Г. /08:45 - 12:00 Ч./ -  Калиманци, Общ. Сандански:   Къща

На 12.03.2020 Г. /13:00 - 16:15 Ч./ -  Лешница, Общ. Сандански:   УПИ Vі-203,Кв.23  ,   3

На 11.03.2020 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  С.Ново Делчево

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Струма:   Местност Полето  Скз Струма,026005,Водна Помпа, Песоците  007025, Полето  ,   1

Община Симитли  

На 09.03.2020 Г. /08:00 - 16:30 Ч./ -  Градево:   Махала Марево

На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Долно Осеново:   291, Кв. 9  , II--255  , Долна Махала  1, Лаката  , Махала Горна  Жилище,1,Къща, Махала Долна  Жилище,Цех,Жилищна Сграда,Работилница, Местност Шалевец  , Пи-061004 М.Лаката  , УПИ 5, Кв.12  , Чардака

На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Крупник:   Александър Стамболийски  13, Васил Коларов  14,1, Васил Левски  20,18,11,13,30,22,19,12,8,25,7,5,27,21,1,9,14,17,3,24,29,15,28, Георги Димитров  1, Георги Трайков  1,6,Жилище,2,28,18,3,8,24,27,12, Даме Груев  5,7,9,4,2,1,3, Димитър Благоев  3,23,8,13,35,37,2,12,10,18,20,1,29,,,21,31,11,38,7,26,Жилище,16,6,30,34,9,25, Карл Маркс  1, Кирил И Методий  8,23,17,9,4,7,15,21,27,25,17 Магазин,3,6,11,1, Кресненско Въстание  9,Жилище,7,3,19,15,10,8,13,2,17,11,5, Крупник  Бар,Склад,Ясла, Пайсий Хилендарски  42 Жилище,28, Пейо Яворов  18, Пирин  Жилище,13,9,8,6,3,1,14,18, Трайчо Костов  12, Хан Аспарух  2,4, Христо Ботев  1, Яне Сандански  10,11,1,3,18,7,12,5,14,16,8,4,24,   1

На 10.03.2020 Г. /08:30 - 12:30 Ч./ -  Крупник:   Васил Коларов  48,40,38,20,19,23,37,46,44,25,52,33,47,Жилище,43,21,51,62,50,27,41,58,55,60, Васил Левски  35,34,37,32,39,43,41,38,36,29,33, Гладстон  5,2,9,10а,10,16,8,11,4,6,17,13,Жилище,19,7, Гоце Делчев  20,39,25,23,26,19,24,31,44,14,27,18,22,35,12 Жилище, Димитър Благоев  Жилище,55,48,52,43,28,Магазин,56, Кокиче  11,4,10,24,22,18,8,15,9,5,16,3,13,20,Жилище,28,7,14, Кресненско Въстание  Жилище, Крупник  Бар, Ленин  11, Местност Извор/Калуцик  , Местност Текелев Шумак  , Пайсий Хилендарски  35,52,Жилище,50,48,54,29,39,44,17,40,42 Жилище,41,25,33, Текелев Шумак  , Хан Аспарух  23,11,29,27,24,38,30,15,4,9,16,20,1,12,19,Жилище,7,3,25,14,17,34,21, Яне Сандански  Жилище,15,17,40,28,13,42,2,25,44,36,48,19,46,23,   Магазин,2

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Полена:   Вела Пеева  11,26,21,24,30,22,28,15,32,13,17,19,36,34,38, Георги Димитров  57,49,66,61,62,65,63,64,68, Зеленка  2,1, Махала Ширината  Махала Ширината, Местност Долна Сушица  , Местност Епрец  , Местност Училището  , Потока  , Руен  7,3,5,1,13, УПИ-Хі-58 Кв.11  , Христо Ботев  17,7,15,1,11,13,9,3,5, Ширините  ,   2

На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Полето:   Нивото  Нов Блок,8,11

На 10.03.2020 Г. /12:30 - 16:30 Ч./ -  Симитли:   Беласица  6,4,2,5,7,3,1, Георги Димитров  86, Гоце Делчев  16,12,7,13,3,10,9,11,17,15,5,14, Илинден  33,27,19,29,2,35,26,61,34,42,46,14,22,49,30,10,17,58,59,72,32,40,28,36,31,44,56,23,38,20,66,12,24,13,25, Махала Чубан Дере  Жилище, Октомврийска  12,6,34,4,7,14,20,16,5,17,3,18,2,1,10,11,13,8,22,9, Пейо К Яворов  2,4,9,17,19,5,27,13,1,15,21,3,11,7,25,23, Плиска  10,16,8,18,12,2,20,6,4,14, Рила  3,8, Родопи  19,47,13,42,58,45,7,25,5,21,27,32,15,37,12,36,60,41,39,22,17,3,30,34,43,18,14,31,26,64,52,23,35,11,38,33,1,28,8,9,29,49,10,40,6, Свобода  2, Симитли  , Трети Март  11,Кафе,13, УПИ-Ііі-1466 Кв.51  , Шипка  10,8

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Симитли:   Васил Левски  5,11,Зъбол.Кабинет,15,Кафе,9,7,13,1,1 Жилище,3, Витоша  5,1,4,10,3,6, Георги Димитров  Магазин,64,84,58,50,82,68,78,66,42,54,60,42а,40,52,45,36,Магазин За Промишлени Стоки,Магазин,74,46,70,48,62,72,80,44,Бар,44,62а,76, Георги Попов  5, Гоце Делчев  6,1,Склад,4,1 Ъгъла,2,8, Илинден  19, Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли  , Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли  , Надежда  3,11,3,4,42,7,9,13,8,12,6,2,5, Ораново  Оранжерии, Пазара  Магазин,Кафе,Склад,Работилница,Павилион,Зала,Аптека,Ателие За Шивашки Услуги,Сервиз,Магазин, Петно №1, Кв.26а  , Първи Май  4,7,1,8,2,13,18,10,16,16,12,17,5,11,15, Рила  5,8,1,4,3,10,6,2, Симитли  Жилище,Магазин,Ясла,Магазин,Гум,Сладкарница, Симитли  Пивница, Симитли  Магазин, Славей  4, Трети Март  5,9,3,7,2,1, Христо Ботев  33,39,37,47,41,Ресторант,43,36 3,47,36,36 6,27 Администрация,31,34а,36 5,Баничарница,5,Магазин,34,6,35,Кафе,45,23, Христо Смирненски  62,54,29,48,33,42,64,50,27,56,60,40,16,36,32,52,46,31,38,35,58, Чайка  18,14,12,2,13,4,1,9,16,3,11,5,10,8,6, Шипка  8,3,4,7,2,6,5,1

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Симитли:   Васил Левски  5,11,Зъбол.Кабинет,15,Кафе,9,7,13,1,1 Жилище,3, Витоша  5,1,4,10,3,6, Георги Димитров  Магазин,64,84,58,50,82,68,78,66,42,54,60,42а,40,52,45,36,Магазин За Промишлени Стоки,Магазин,74,46,70,48,62,72,80,44,Бар,44,62а,76, Георги Попов  5, Гоце Делчев  6,1,Склад,4,1 Ъгъла,2,8, Илинден  19, Кв. 43, Петно № 4 По Плана На Симитли  , Квартал 26а, Петно №3 По Плана На Гр. Симитли  , Надежда  3,11,3,4,42,7,9,13,8,12,6,2,5, Ораново  Оранжерии, Пазара  Магазин,Кафе,Склад,Работилница,Павилион,Зала,Аптека,Ателие За Шивашки Услуги,Сервиз,Магазин, Петно №1, Кв.26а  , Първи Май  4,7,1,8,2,13,18,10,16,16,12,17,5,11,15, Рила  5,8,1,4,3,10,6,2, Симитли  Магазин, Симитли  Жилище,Магазин,Ясла,Магазин,Гум,Сладкарница, Славей  4, Трети Март  5,9,3,7,2,1, Христо Ботев  33,39,37,47,41,Ресторант,43,36 3,47,36,36 6,27 Администрация,31,34а,36 5,Баничарница,5,Магазин,34,6,35,Кафе,45,23, Христо Смирненски  62,54,29,48,33,42,64,50,27,56,60,40,16,36,32,52,46,31,38,35,58, Чайка  18,14,12,2,13,4,1,9,16,3,11,5,10,8,6, Шипка  8,3,4,7,2,6,5,1

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Симитли:   Васил Левски  Склад, Ливадите  , М.Драката  , М.Дрънкалица  Жилище,43,Стопанска Постройка, М.Ливадите  Жилище, Местност Стария Андък  , Симитли  , Стария Андък

На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Симитли:   Симитли

На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Симитли:   Симитли  Пивница

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Тросково:   Баров Път  , Местност Ливадище

Община Хаджидимово  

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 13:30 Ч./ -  Ловча, Общ. Хаджидимово

Община Якоруда  

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:30 Ч./ -  Белица, Общ. Белица:   9-Ти Септември  44, Алекса Сачков  , Васил И Сава Кокарешкови  5, Владимир Поптомов  2,25,1,63,36, Георги Андрейчин  3, Гоце Делчев  9, Димо Хаджидимов  37, Местност Андрианов Чарк  Жилище-Вила, Местност Бучин Дол  , Местност Семково  Ценър За Мечки,Вила,Павилион,Бунгало,Почивна База,Каравана,1 Почивна Станция,Почивна База,Каравана,Ресторант,Бунгало,Вила,Хижа,Магазин,Ж,Тп,Туристическо Бунгало,Вила,Бунгало,Каравана,Почивна База,Павилион,1 Почивна Станция,Вила,Дискотека,Станция На Технич. Университет,1 Ски Влек,Ски Влек,1,Лифт Усоб, Митко Саев  14, Полковник Иван Тричков  10, Р-Н Стопански Двор  Цех,Осветление,Банциг,Цех, Шеста  8 Офис

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Белица, Общ. Белица:   9-Ти Септември  44,18,5,23,41,33,19,6,12,99,68,1,8,9а,37,3,4,13,2,17,7,10, Алекса Сачков  64,52,20, Васил И Сава Кокарешкови  8, Владимир Поптомов  2,34,10,27,2,70,63,25,1, Георги Андрейчин  3, Гоце Делчев  37,2,46,36,30,41,19,40,5,34,13,48,4,10,39,17,6,7,38,8,14,1,44,9,22,20,31,25,42,26,33,12,16,11,18, Димо Хаджидимов  37, Иван Алексов  19.,29,11,31,27,8,15,18,19,16,10,25, Иван Апостолов  2, Иван Вазов  14,7,19,4,10,12,1,17,5,6,2,11,8, Местност Бучин Дол  , Митко Саев  44,1,22,42,14,8,2,4,29,37,48,46,11,17,9,7,12,36,21,26,16,28,38,5,13,33,40,3,39,50,35,10, Никола Вапцаров  18,26, Осма  2,4,2 Хаспел,3,5, Р-Н Стопански Двор  Цех,Осветление,Офис Пирос Оод,Банциг,Цех, Равен  9, Чавдар  42,5,9,4,3,11,12,10,40,8,6, Шеста  8 Офис,5,8 Офис,6,9,3,1,8,12,   Тп Вазов

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:30 Ч./ -  Дагоново

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:30 Ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   Безименна  4

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 09:00 - 16:30 Ч.; 14:30 - 16:30 Ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Втора  , Двадесет И Първа  99,2,104,8, Двадесета  1,44,34,26,14,2,24,46,4,20,58,22,99,32,38,21,6,13, Дванадесета  10,11,6,3,13,2,17,9,15,4,5,16,25,34,54, Девета  10,8, Деветнадесета  21,2,80,10,19,28,20,36,99,56,61,17,14,15,52,39,23,29,59,1,70,50,10,43,38,8,34,5,69,45,46,7,21,25,26,64,30, Десета  13,1,7,1, Единадесета  33,49,13,27,51,58,72,38,3290,37,60,102,66,47,41,48,29,14,34,5,35,45,42,28,99,44,36,43,127,30,25,17,64,102,112,99,82,87,75,73,63,129,103,83,67,90,84,59,109,74,65,69,106,95,97,91,94,61,96,88,76,79,105,86,71,81,93,78,104,3290,113, Извън Регулацията  11,23,37, Неуточнен Адрес  1, Осемнадесета  8,1,12,8,18,42,89,50,20,10, Пета  1,29, Петнадесета  11,34,12,27,33,99,32,18,3,47,24,19,8,1,6,5,72,14,40,2,15,37,22,3,30,33, Първа  32, Седемнадесета  4,1,8,2,15, Тринадесета  4,2,5,3,9,1, Христо Ботев  , Четирнадесета  99,1,4,6,7,8,2,4, Шеста  61, Шестнадесета  8,2,7,3,18,16,15,13,11,5,14,9,12,6,1,   50,19,11,80

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:30 Ч./ -  Юруково:   029014 И 029015, Масив 29 Поквс  , Местност Каменако  , Местност Камено

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:30 Ч./ -  Якоруда:   Богдан Войвода  1, Цар Борис IIi/Георги Димитр  213, Яворов  2, Якорущица  1,   Усилвател

 

Област Кюстендил

Община Бобов Дол  

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Мала Фуча:   44  , УПИ V-231 Кв.16  ,   Съвет

Община Дупница  

На 10.03.2020 Г. /13:00 - 13:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Дупница:   68789.16.114  , 68789.20.1484,Кв.206  , 68789.20.465  , Xxxiv-6620, Кв.130а  , Академик Петър Динеков  4,1,2,9,11,3,6,7,4,12,8,13,15,17,10, Алеко  1,4,3,2,5, Антон Страшимиров  6,2,4,3, Асен Златаров  2,3,1, Баба Ната  4,6,7,2,5,1,3, Бистрица  1 4,2,2 2,10 10,4,1,8,9,2,9,10,1 1,10,4,8,2,4,46 46,4 4,3,1,1,9 9,3 3,3,1,4 4, Булаир  21,37,27,31,30,33,32,8,29,34,35,38,36,26,28,40,62,45,41,43,42,39, Велико Търново  1,2,1,17,8,15,15,11,6,2, Венелин  16,156,127,140,120,117,123,132,149,152,131,121,138,145,125,129,122,111,136,143,139,158,119,141,113,118,134,154,133,126,115,136а,128,142,158 А,124,109,144,147,148,113а,153,135,151,155,130,1,137,103,77 Б,93,106,89,101,100,83,69а,0,98,81,99,92,90,104,105,79,90 Чайка,85,77б,114,102,95,107,90,96,112,87,91,97,77,1,110,116,77б,90 90,108,64,72,57,58,51,70,66,62,78,55,35,51,82,31,69,37,84,50,67,33,53,43,1,61,68,70,49,86,65,63а,46,88,45,80,76,29,42,44,57,75,63,71,48,74,73,41,39,59,47,66,60,34,30,26,17,23,12,22,29,27,14,19,34а,13,Тото Пункт,25,24,20,15,18,21,36,32,23 1,58,52,38,40, Генерал Владимир Вазов  4,6,3,5,16,13,18,9,14,11,8,5,10,12, Гео Милев  7,2,16,1,3,14,5,4,10,6,12,9,18,17а,11,8, Георги Икономов  16,19,14,10,12, Даскал Христо Тодоров  3,4,1а,6,5,1,1 А,2,7,8, Двадесет И Втори Март  2,1,9,3,6,4,5,7,10,8, Димчо Дебелянов  17,9,4,12,19,21,7,20,1,8,14,18,3,Вила,2,56,25,17,26,11,15,10,13,22,27,5,23, Драган Овчаров  11,12,10,14,7,6,8,15,9,13, Дружба  6,4,8,10, Дупница  7,6,6 6,5,4 5,6,7 7,5,7,5 5,1,2,3 3,1 Пп1,3 3а,1,1 1,Пп2,2,, 1,2 Пп2,, 2,3а,3,8 8,4,8а,8 8а,8а 8а,8,4,4 4,8,8а, Евтим Трайчев  78,68,64,60,86,82,88,69,71,67,63,76,70,84,90,73,65,77,75,72,62,80,74,157,153,134,147,141,149,151,143,145,142,139,132,155,143а,100,107,121,111,135,120,117,124,103,116,104,131,123,137,126,94,108,130,92,133,87,127,83,105,105,98,106,119,93,89,132,122,98,118,102,153,128,95,85,118 Б,135,115,91,109,97,112,101,110,1,114,129,87,125,119а,123,113,99,130а,96,58, Екзарх Йосиф  2,6,14,8,12,10,4,20,18,16,1,22,24,3,3, Елин Пелин  10,14,4,8,2,18,12,16,3,6, Захари Бобошевски  14,2 2,4,2,1,5,3, Игумен Йосиф  4,3,10,1,9,5,12,6,2,8,11,7, Илинден  17,21,9,1,19,13,11,5,7,8,3,23, Йордан Йовков  17,4,16,2,20,15,8,5,9,7,18,21,14,13,10,1,6,19,11,22,12,3,24,25,23,27,29, Калоян  1, Кирил И Методий  36, Княз Ал. Батенберг  41,43,92,127,129,117,94,104,115 А,90,133,115,137,123,86,127 А,141,102,139,86,100,69,125,84,121,82,113,111,88,96,98,135,131,80,107,103,109,105,49,38,59,44,45,47,61,46,54,56,63,42,40,53,51,42,48,34,36,55,58,70,64,68,85,99,62,69,87,73,93,97,91,78,67,77,95,73 А,101,71,65,83,76,72,66,60,79,81,75,74,89,11,9,13,5,23,1,8,19,7 А,4,15,10,14,21,17,7,12,3,16, Мальовица  2,6,14,3,1,5,10,8,4,12, Милин Камък  9,11,3,7,6,2,4, Мир  6,12,5,14,3,8,10,7,1, Оструган  7,4,11,12,9,5,8,10,6,3, Пазарна  1,1 Павилиан 00,1,6,24,4, Патриарх Евтимий  1, Прогона  21,19,29,14,30,28,5,13,45,8,45 5,17,11,32,26,12,3,36,34,43 5,1,20,43,37,43 6,16,33,31,13а,9,23,5,2,24,7,4,25,27,22,43 4,4,6,18,10,43 5    Ж.К. &Quot;Южен&Quot;, Професор Александър Балан  4,3,6,7,5,1,2, Първи Май  1,2,4,1,10,12,8,6, Рилски Манастир  21,23,33,9,19,5,17,4,7,6,13,25,27,2,15,8,33,33, Родопи  27а,15,9,13,17,11,72,95,101,82,86,84,97,76,80,111,103,74,107,70,109,78,105,90,115,88,113,55,51,78,64,93,75,49,59,91,70,49а,85,57,53,83,66,47,87,79,89,4,1,8а,10а,7,Хран.Стоки,1,6,3,5,8,7,16,14,12,10, Свети Георги  17,15,13а,13,22,25,45,28,27,27 А,6,23,59,8,12,33,53,63а,26,37 37,57,63,41 Вели Лак,18,55,41,14,10,32,35,49,51,16,61,4,43,24,7,47,31,20,37,30,4,2,19, Свети Иван Рилски  57,49,35,285,273,243,241,213,229, Свобода  1, Седма Рилска Дивизия  25,8,17,14,7,9,3,16,5,10,18,2,23,1,4,19,15,20,27,12,11,21,6,13, Скопие  1,8, Стара Планина  2 А,2,4,3,1,5,6, Трети Гвардейски Полк  14,10,14,12,37,35,31,12,33,27,29,25,113,111,94,97,84,99,93,107,101,80,92,88,86,105,103,90,96,91,109,95,82,62,54,81,72,79,71,81,66,75,76,69,54,69,56,58,64,60,83,74,85,73,58,68,52,70,89,77,89,76,44,46,38,76 А,46,45,36,18,67,47,32,61а,41,47,30,39,42,40,55,63,34,51,57,49,32,65,40а,53,38,59,61,43, Тунджа  4,2,6,1, Хiv,Кв.

На 10.03.2020 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Дупница:   68789.16.114  , Генерал Владимир Вазов  4,6,3,5, Дупница  7,6,6 6,5,4 5,6,7 7,5,7,5 5,1,2,3 3,1 Пп1,3 3а,1,1 1,Пп2,2,, 1,2 Пп2,, 2,3а,3,8 8,4,8а,8 8а,8а 8а,8,4,4 4,8,8а, Екзарх Йосиф  2,6,14,8,12,10,4, Пазарна  1,1 Павилиан 00,1,6,24,4, Родопи  27а,15,9,13,17,11,4,1,8а,10а,7,Хран.Стоки,1,6,3,5,8,7,16,14,12,10, Свети Георги  19,4,2, Свети Иван Рилски  57,49,35, Скопие  1,8, Христо Смирненски  8,13,2,5,1,11,15,3,7,10,6,9,4

Община Кюстендил  

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Бобешино

На 10.03.2020 Г. /11:00 - 12:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Богослов:   Местност Ръжеве

На 10.03.2020 Г. /11:00 - 12:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Вратца:   Лютица  , Махала Вучкова  , Махала Гаджалска  , Махала Илчова  , Махала Ливадска  , Махала Мазнево  , Махала Мацаранска  , Махала Рекалска  , Махала Стоилкова  , Махала Терзийска  , Местност Дервена  , С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил  ,   105

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Горна Брестница:   Влахов Дол  , Местност Влахов Дол

На 10.03.2020 Г. /11:00 - 12:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Горна Брестница:   Кортин Дол

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Горно Уйно:   Мвец Драговищица

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Грамаждано:   II-110.Кв.11  , Александър Стамболийски  18,7,14,4,1,10,9,12,6,2,8,5, Васил Левски  14, Джурналица  , Димитър Каляшки  4,40,17,22,23,26,8,1а,12,32,5,11,1,38,3,21,14,25,13,6,7,27,9,28,10,36,20,34,2,35,56,58,68,37,33,50,29,54,44,46,60,31,48,70,62,66,52, Здравец  1,9,7,16,6,3,11,5,15,14,4,13,82,24,36,23,34,27,38,17,40,26,15,32,25,20,19,22,21,30,28, Любен Манджуков  8,4,6,2,3, Местност Гола Велика  , Местност Динката  , Местност Исманица  , Местност Почивало  , Местност Страната Пи 012106  , Местност Стрелбище  , Местност Стрелбище Пи003007  , Осогово  10,1,3,8,4,6,15,13,2,8а,11,15а,21, Пи 17680.25.36  , Почивало  , Радослав Нотев  24,5,19,17,18,2,23,27,16.,12,9,1,3,10,7,15,11,13,6,8, Румена Войвода  4,5,11а,3,2,1, Стоимен Ковачев  5,4,15,5,6,7,9,8,2,11,13,1,3, Христо Ботев  3,2,4а,14,4,7,8,12,1,   Читалище

На 10.03.2020 Г. /11:00 - 12:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Грамаждано:   Местност Гола Велика  , Местност Колушка Река

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Гурбановци

На 10.03.2020 Г. /11:00 - 12:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Гърляно:   Iv-111,Кв 22  , Владимир Заимов  18г,12 1,18а,21,16,29,12,16 3,25,23,19,31,4,27,17,11,9,3,4,2, Девети Септември  4,2,21,1,3,23,9,13,17,7,19,11, Димитър Каляшки  31,27,23,33,29,14,2,3,7,17,9,14,5,12,11, Крум Кюлявков  17,15,19,10,5,2,6,14,7,13,1,9,4,12,11, Махала Балиндол  , Махала Баовец  , Махала Биковска  , Махала Джопарска  , Махала Долна  25,26, Махала Леските  6,5,4,3, Махала Реката  Къща,14,13,15, Махала Ресенска  4, Махала Ярешка  3,2,6,4,1, Местност Доло  , Местност Смоквата  , Руен  33,31,30,16,14,28,18,10,29,20,2,32,7,15,9,17,11,27,21,19,4,22,3,   Рибарник И Обсл.Сгради,Цех,Цех,Гаражи,Телчарник,Работилница,Поща,Павилион,Здр. Служба

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Гюешево:   000053  , Васил Левски  10,11,5,2,3,1,1,1, Георги Раковски  10,3,6,1,2,12,8, Иван Вазов  4,2,1,3, Ильо Войвода  18,27,14,10,7,2,4,11,25,6,1,8,19,5,9, Кирил И Методий  3,13,5,10,8, Комсомолска  25,20,17,14,12,21, Махала Богданица  , Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева  Магазин, Махала Рекалска  , Махала Тонева  , Махала Центъра  Скз Гюешево,Застава, Махала Цървенджийска  6, Махала Чачарска  , Младен Тасков  2,3,4,1, Отец Паисий  28,1,14,27,10,2,2,25,6,26,3,22,18,7,10.,5,1,15,17, Поручик Борис Чуковски  4, Руен  5,1, Румяна Войвода  14,5,6,13,4, Стефан Караджа  11,9,7,17,10,15,8,14,12,3,2,4,8, Стойо Якимов Георгиев  2,3,7, Стоян Лудев  15,36,18,12,24,34,6,2,22,10,40,38,20,8,16,30,4,28,14, Хан Аспарух  4,   Помпена Станция, Кафе, Бензиностанция, Търг.Комплекс,Границата,Кафе,Магазин,Кафе,1,Училище,Черква,Магазин

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Долно Село:   М.Планиница  , Махала Бистрица  Магазин, Махала Буковска  , Махала Дяволска  , Махала Каймаканска  , Махала Кошарелска  , Махала Логовска  , Махала Малиновска  , Махала Пищилци  , Махала Превалец  , Махала Ридарци  , Махала Салакунска  , Махала Транчовска  , Махала Чукарска  , Махала Шаламанци

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Жиленци:   Ангел Маноилов  2,17,4,18,10,6,14,13,3,7,16,9,1,5, Борис Джелепски  4,12,2,5,6,Вила,9,10,Къща,1, Васил Левски  4,7,16,6,3,13,2,12,14,1,5,18,8,10, Глоковска  2,4, Гюешевско Шосе  13,23,19,21,9,11,15,17,7,3,1,5,2,4, Димитър Каляшки  2,1,3,6,4,29,24,9,8,14,Кафе,44,27,41,18,50,25,28,32,11,36,40,26,13,23,5,48,12,17,42,20,Къща,10,15,46,52,30,31,33,39,16, Иван Вазов  16,18,6,10,8,14,12,Вила, Иглика  2,1, Крайречна  2,Вила, Курбанци  , Кьошко  , Махала Везенска  , Махала Долна  41,43,44,35,21,40,39,42,30,38,28,9,8б,15,20,29,10,Помпа,37,23,17,13,24,5,1,11,32, Махала Сиракова  21,37,33а,36,27,18,20 А, Махала Черковна  16,22,2,15,6,23,12,10,1,5,26,8,9,23а,4,43,3, Махала Чифлика  Къща,1,Помпа,15,9 Къща,24, Местност Баладърица  , Местност Гьоло  , Местност При Къщи  , Местност Разкръсие  , Местност Сбирище  , Местност Спротива-Чифличето  , Милан Керенски  2,11,13,9,6,8,3,7, Над Погребите  , Осогово  11,1,4,6,8,2,7,3,13,45,35,16,57,41а,22,Детска Градина,26,53,59,32,24,43,10,33,27,18,11,31,46,55,47,23,44,49,61,37,36,25,21,20,15,41,50,48,29,19,63,28,14,28а,51,17,38,40,12,39,Вила,30, Петър Ризов  11,4,8,17,7,12,5,16,14,6,2,18,9,3б,10,6а,13,3а,25а,7,38,46,36,22,20,27,25,26,30,40,42,21,34,24,44,23,29,33,28, При Къщи  , Първи Май  3,1,5, Радослав Нотев  2,7,21,9,11,17,15,19,5,13, Райна Княгина  6,1,5,4,7,8,12,2,10, Теменужка  1,5а,6,7,7а,9а,2,4,8,11,5,6, УПИ II-105, Кв.26  , УПИ XII, Кв. 17  , УПИ ХvIIi -187 Кв.228  , Христо Ботев  5,1,6,4,10,12,8,2,12а,3,   Вила,Къща,Вила,Вила,Къща,Къща,Склад,Вила

На 10.03.2020 Г. /11:00 - 12:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Жиленци:   Везенска  2, Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил  , Георги Димитров  4,1,3,6, Гюешевско Шосе  31,28,Склад Хр.Стоки,14,29,51,24,37,45,49,13,12,33,41,16,36,18,57,20,34,55,8,Кафе,10,39,40,32,47,27,6,35,53,43,38,30,45, Деляница  , Димитър Каляшки  31, Куртевите  , Махала Босачка  , Махала Везенска  21,Вила,Фургон,26а,28,37,29,31,5а, Махала Грънчарска  15,4а,20,Вила,18,13,5,7,6,12,1,11,3,21,8,2,25,29, Махала Долна  38, Махала Мазнево  Магазин,8,Вила,Фургон, Махала Сиракова  , Махала Сърбинска  2,7,1,5,3,10,15,8,18, Махала Чифлика  , Махала Юручка  , Местност Грамаге  , Местност Лешовица  , Осогово  14,54,67,54,68,75,71,66,60,77,64,73,81,69,59,52а,62,56,52, Пи 003070 Местност Грамаге  , При Къщи  , Радослав Нотев  1, Рекалска  27,46,36,10,5а,8,37,13,23,7,14а,22,40,6,5,4,32,50,39,43,30,34,18,9,48,19,11,Разсадник,49,25,45,35,24,20,3,33,1,3б,38,42,28, Стопански Двор  Мандра,Автобусен Гараж, Христо Ботев  4,   Къща,Къща,Вила

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Каменичка Скакавица:   Васил Левски  10,26,30,3,7,4,9,12,19,6,15, Здравец  3,1, Каменица  6,4,1,10,13, Махала Дудевска  26,1,Вила, Махала Пилищарска  , Махала Чакмаджийска  2, Махала Чифутска  , Осогово  31,2,15,19,6,4,8,16,11,2,21,31,17,10,14, Хаджи Димитър  4,   Кафе

На 10.03.2020 Г. /11:00 - 12:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Каменичка Скакавица:   Сребърно Коло

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Коприва

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Кутугерци

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Кършалево

На 10.03.2020 Г. /11:00 - 12:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък  19,17,25,26,18,16, Гюешевско Шосе  Дърв.Работилница, Димитър Иванов  42,30,26, Димитър Кукудов  1,Помпа,1а, Крум Зарев  25,27,23,19, Местност Влахов Дол  176 Вила, Местност Гнила  , Местност Гола Велика  240,В23,Вила,Вила 34,Вила №33,Бунгало,Картинг Писта,Фургон,4,Помпа,В-119,1,39,Вила 15а,111,143,Бунгало №285, Местност Динката  Вила,Къща, Местност Жабокрътски Рид  Павилион За Охрана, Местност Полски Имоти  6,3,4,2, Местност Ръжеве  204,222,Вила, Местност Хисарлъка  Вила, Митко Палаузов  7,6,2,10,20,6а,8,11,9,4,5,18,21,16,13,3,1,22,12,14, Невестинско Шосе  1,32, Незабравка  2,4,8,6, Никола Атанасов  6, Раденко Видински  15,1,13,4,12,19,8,Помпа,Секция №8,10,3,9,7,2,11,5,6, Светамински Бор  , Станкевско Шосе  6,3, Ул. Дупнишко Шосе

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Кюстендил:   Бреза  5,3,11,9,7,1,5, Васил Петлешков  25,27,29,3,7,19,31,8,5,2,1,13,9,15,23,21,9а,17,10,6,4, Гюешевско Шосе  12,11,4,6,13,5а,9 Снек Бар,Стоп.Двор,9 Магазин Строй.Материали,7,Люпилня,5,10б,10,10а,Цех За Щори,9,Читалище,16,Павилион,6а,8,Ремонтна Работилница,18,14,2,Склад,1,Хран.Стоки,Магазин,Магазин Селкост.Техника,Склад,Автосервиз,Стоп.Двор,10,Хр.Стоки, Димитър Иванов  32,11,10,14,13,2,6,8,4,12,1,9,19,7,17,5,3,40,15,24,16,40,36,42,23,44,25,28,34,22,30,38,26,32,21,20,27,18, Димитър Кукудов  16,4,18,2,14,1,10,5,12,22,3,8,6, Елисавета Багряна  15,9,6,5,16,8,10,14,3а,12,13,4а,1,7,3,4,2, Емил Марков  8,12,6,10,1,2,14,4,3,20,16,26,18,24,22,28,12,87,77,46,83,22,67,42,40,71,85,81,44,38,69,79,48, Жельо Демиревски  30,18,38,13,7,20,15,32,26,9,34,34а,22,11,40,24,28,16,36,42,8,1,5,6,10,14,3,2,12,4, Иван Банков  2,10,6,1,5,14,8,3,12,16,4, Иван Момчилов  3, Игнат Барбар  3,9,5,7,1, Индустриална  Складово Помещение,12, Йоаким Осоговски  2, Крум Зарев  17,1,7,11,2,13,9,3,5,59,69,31,67,43,61,Стоп.Постройка,47,39,51,65,53,57,60,33,49,37,35,77,63,29,55,41,45, Лозенски Механи ,Пи 41112.214.59  , Любчо Кечев  12, Малчика  1,3,7, Махала Корубанска  , Местност Влахов Дол  Вила №15,Вила №12,Бунгало,37,65,Парцел Vi-4,36а,16,67,Барака, Местност Гола Велика  ..,717 Вила,Фургон,Бунгало,Вила,Вила №412, Местност Гърлянски Черешарник  2,37,16,12,28,21,39,1а,19,26,23,22,28 А, Местност Динката  Стоп.Постройка,Вила,Къща,Къща,Къща,Къща, Местност Кандило  , Местност Кандило Пи 050199  , Местност Лозенски Механи  1,27,58,8,20б,6,2,55,15а,7,22,5,20,4,9,21,23,10,18, Могилата  , Никола Атанасов  15,13,9,12,5,4,1,2,3,10,6, Николай Рукавишников  3,5,11,6,7,9,4,1,2, Петър Берон  46,46, Петър Ников  3-Б,3,3б, Пи №41112.10.107 М-Ст Могилата  , Прогона  , Румена Войвода  , Сердика  4,1, Соволска  1,5а,38,36,27б,Поща,8,Вила,Къща,32,Цех,6,31,48,Работилница,30,25,Къща,17а,29,1а,27,11а,33,35,16а,39,Работилница,22,34,Цех, Спартак  Разсадник,Стоп.Постройка,Кладенец,Помпа,61,Къпалня, УПИ IIi-7156,Кв. 398  , УПИ VII Кв.91 А  , Цвятко Радойнов  3,4,2,   Бар,Цех,Авт.База

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч./ -  Лозно:   Пи 030204 М. Кочине  , Васил Левски  3,5,11,2,10,1,6,7,9,4,1, Георги Бенковски  5,4,7,1,9,3,8, Даскал Димитрий  4,1,4,2,6,8,5, Димитър Каляшки  18,10,21,6,42,13,2,27,11,34,24,28,7,50,33,8,14,17,36,4,12,19,32,35,25,40,5,22,16,46,26, Дрин  4,2, Емил Шекерджийски  2,1,9,5,4,7,3,11, Йорданка Николова  2,4, Китка  27,7,29,31,10,14,8,15,3,2,35,20,9,5,23,13,11,19,25,33,4,6,17,18,16, Махала Кепазка  3,2,1,1а, Махала Корубанска  , Местност Азна  3, Местност Кочине  2,1,Вила, Местност Лозище  7,5, Местност Орачето  , Местност Пладнище  , Местност Под Селото  , Местност Разкръсе  , Местност Стари Лозя  Скз Лозно, Местност Стрелбище  , Местност Стрелбището  , Осогово  4,2,6,3,7,16,22,18,31,24,33,25,14,9,11,16,28,21,17,3,13,30,20,27,12,29,10,5,23,19,15,7, Паисий Хилендарски  4,20,9,13,5,14,10,12,6,11,3,7, Под Селото  , Свети Илия  , Слатина-026005  , Стадиона  6, Стефан Караджа  30,28,32,45,14,15,43,35,19,26,17,41,27,33,23,25,29,12,31,37,6,10,39,47,21,16,8,18,24,2,4,9,1,5, Стопански Двор  , Стоян Лудев  17,4,11,10,7,2,14,6,3,15,19,12,5,20,21,13,8,23,1,9, Стрелбището  , Топила  , Топилата  Пи 030042, УПИ Xi-223 Кв.21  , УПИ Іх Стопански Двор  , Христо Ботев  11,3,7,1,4,9,5, Цанко Церковски  22,37,34,14,19,2а,6,2,40,29,23,1,27,32,7,13,15,24,21,33,9,16,8,12,18,4,28,3,30,36,25,42,17,26,14, Четиринадесети Май  30,7,1,17,28,22,6,55,5,3,12,18,19,15,16,9,2,4,24,20,26,2 Цех,11,6а,8,10,21,90,98,116,28,106,55,120,29,118,65,104,84,78,75,110,83,96,100,77,69,97,114,99,92,89,79,73,31,108,93,86,112,102,88,87,81,95,94,82,51,53,Оптичен Шкаф,74,65,39,29,69,23,31,57,21,35,27,43,76,36,61,32,37,80,72,55,41,64,68,49,52,25,78,48,40,44,38,70,34,45,62,46,63,42,   Цех,Цех

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина  , Махала Батина  , Махала Богойна  , Махала Грамаче  , Махала Джурина  , Махала Донина  , Махала Милоорниче  , Махала Плавнище  , Махала Попов Дол  , Махала Прекендачка  , Махала Равно Буче  , Махала Щърбец

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Мазарачево:   Махала Безбелинци  , Махала Модро Поле  , Махала Тренките  , Махала Черна Река

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Преколница:   Махала Байковска  , Махала Вароша  , Махала Делевска  , Махала Карадачка  , Махала Османци  , Махала Прапорска  , Махала Ридарска  , Махала Сливарска  , Махала Тупандийска  , Махала Чукойска  , Местност Алексовото  ,   72

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Раненци:   Баровска  , Людмила Живкова  2, Махала Боровска  , Махала Велиновска  , Махала Димовска  21, Махала Друмлийска  9, Махала Кривошийска  , Махала Лехчанска  , Махала Мечкарска  , Махала Реджовска  , Махала Славевска  , Махала Стругарска  , Махала Центъра  26, Махала Шляпарска  ,   Магазин

На 10.03.2020 Г. /11:00 - 12:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Ръсово:   Мах. Рекалска, Община Кюстендил  , Махала Лесичка

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Церовица:   Махала Бело Камене

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Чудинци

Община Рила  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Пастра:   55539.100.132  , 55539.100.316  , Местност Туфано  , Пастра  1, Пи №55539.100.207  , Стопански Двор  ,   Къща,2

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Рила:   Аврам Стоянов  2,6,8,10,7,16,4,12, Александър Стамболийски  16,15,10,25,5,29,12,11,17,13,1,8,21,4,18,22,9,6,3,23,19, Александър Стамболийски  21, Васил Демиревски  4, Васил Демиревски  4, Васил Начев  12,18,26,29,32,5,11,9,35,10,41,39,15,13,24,16,2,4,33,6,37,3,22,23, Васил Начев  10, Васил Христов  9,5,1, Възрожденска  5,8,4,2,6,1,12, Даскал Димитрий  1,2,5,4, Ела  2,4,6, Майстор Алекси  20, Манастирска  6,18,1,22,20,12,24,14, Мусала  7,3,26,14,22,5,12,6,16,1,18,20,10, Неофит Рилски  7,3,2,4,8,42,1,6, Орлица  1, Планинска  7,5,1,9, Рилски Езера  18,20, Рилски Езера  111, Роза  1, Свети Иван Рилски  49,47,25,21,24,64,23,44,51,65,2,74,33,85,36,59,63,60,13,39,38,78,61,48,56,151,79,28,27,45,58,77,34,57,30,66,35,55,15,22,46,19,32,26,53,50,41,40,62,, Вила,11, Свети Иван Рилски  102,44,76,89,78,116,120,59,79,122,90,Вила,114,85,86,88,105,80,Помпа,110,68,96,82,94,103,75,93,108,101,87,99,81,98,92,121,84,115,107,83,109,1,111,91,63,60,77,70,95,97, УПИ II-308 Кв.1  , Хаджи Агапи  1,13,11,9,17,3, Христо Сокола  20,5,2,39,24,10,27,23,11,14,32,8,15,21,4,13,22,18,30,16,6,Вила,19,17,3,12,26,28,7, Щерю Войвода  5,4,1, Щиплията  2,6,18

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Рила:   Аврам Стоянов  2,6,8,10,7,16,4,12, Александър Стамболийски  16,15,10,25,5,29,12,11,17,13,1,8,21,4,18,22,9,6,3,23,19, Васил Демиревски  4, Васил Начев  12,18,26,29,32,5,11,9,35,10,41,39,15,13,24,16,2,4,33,6,37,3,22,23, Възрожденска  5,8,4,2,6,1,12, Даскал Димитрий  1,2,5,4, Ела  2,4,6, Майстор Алекси  20, Манастирска  6,18,1,22,20,12,24,14, Мусала  7,3,26,14,22,5,12,6,16,1,18,20,10, Неофит Рилски  7,3,2,4,8,42,1,6, Рилски Езера  18,20, Свети Иван Рилски  49,47,25,21,24,64,23,44,51,65,2,74,33,85,36,59,63,60,13,39,38,78,61,48,56,151,79,28,27,45,58,77,34,57,30,66,35,55,15,22,46,19,32,26,53,50,41,40,62,, Вила,11, Хаджи Агапи  1,13,11,9,17,3, Щерю Войвода  5,4,1, Щиплията  2,6,18

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Рила:   Александър Стамболийски  21, Васил Демиревски  4, Васил Начев  10, Васил Христов  9,5,1, Орлица  1, Планинска  7,5,1,9, Рилски Езера  111, Роза  1, Свети Иван Рилски  102,44,76,89,78,116,120,59,79,122,90,Вила,114,85,86,88,105,80,Помпа,110,68,96,82,94,103,75,93,108,101,87,99,81,98,92,121,84,115,107,83,109,1,111,91,63,60,77,70,95,97, УПИ II-308 Кв.1  , Христо Сокола  20,5,2,39,24,10,27,23,11,14,32,8,15,21,4,13,22,18,30,16,6,Вила,19,17,3,12,26,28,7

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Рила:   Местност Горхим  , Местност Елешница  Вила

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Рилски Манастир:   Местност Бачкова Чешма  Вила, Местност Владичина Поляна  , Местност Горско Стопанство  , Местност Горхим  , Местност Елешница  Хижа Ломница, Местност Илийна Река  , Местност Кирилова Поляна  , Местност Пчелина

Община Сапарева Баня  

На 09.03.2020 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  Сапарева Баня:   IIi, Кв.125  , Васил Левски  13,8,4,14,19,9,17,16,6,5,11,28,2,12,10,7,15, Васил Петлешков  11, Германея  1,2, Димитър Чучуганов  11,6,2,10,8,5,9,13,1,3,12, Иван Рилски  1,12,4,9,3,8,2,7,11,5,10,14, Йордан Михайлов  1,10,9,7,6,5а,2,5,8,4, Княз Борис  1,4,10,6,2,12,15,3,9,8, Коста Петров  1,2,5,3,4, Местност Бончук  Къща, Никола Вапцаров  3,10,2,1,8, Паничище  63,96,108,57,51,59,86,106,55,104,61,102,65,98,94,100, Плиска  6,3,10,4,14,1,2,5,12,8, Победа  17,5,5 А,15,12,10,4а,2,4,13,18,11,6,16,14,7,3,1,8, Скакавица  15,13,3,16,2,9,7,10,4,18,6,8,20,34,30,12,5,19,11,22,28,1, Трети Март  15,1,4,7,9,5,3,13,17,2,11, Христо Ботев  33,27а,24,18,25,20,30,34,28,27,35,26,31,22,29,32

 

 

Област Ловеч

Община Априлци  

На 12.03.2020 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Георги Бенковски/Зла Река/  6,2,3,4, Иглика/Зла Река/  18,4,6,7,2, Лъгът/Зла Река/  1, Марин Сяров/Зла Река/  , Радевска/Зла Река/  3,6,5, Стара Планина/Зла Река/  73,52,31,44,43,38,45,33,36,25,40,35,34,42,56,32,50,30,26,3,61

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Ковашка/Острец/  3,1, Марагидик/Острец/  14,28,8,24,18,12,6,22,2,10,16,4,20, Отдих/Острец/  4,59,35,16,43,15,29,10,39,31,3,61,51,17,25,23,2,33,53,1,27,6,47,5,63,21,37,41,49,9,13,12,14,58,8, 11,19,7, Русалийски Проход/Острец/  4,16,7,14,2,5,6 Уо-Тп-38,1,20,3,8,9,12,6,18,13,11,10,22, Сенковчица/Острец/  21,5,18,9,16,2,1,6,3,11,7,17,13,12,15,14, Събевска/Острец/  4, Топола/Острец/  3,4,2, Цанко Дюстабанов/Острец/  14,21,25,13,10,1,4,3,27,6,2,8,12,23

На 09.03.2020 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Отдих/Острец/  67,65,71

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Местн.Мачковци  Тодора-Къща,Тп1,Бочо-Къща,Еню-Къща,Жилищна Сграда,Вила,Мария-Къща,Руска-Къща,Стефан-Къща,Иван-Къща

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Драшкова Поляна:   Драшковска  9,5,6,4,7,16,14,10,3,11,1, Липовска  11,7,8,35,19,20,10,6,9,21,12,29,30,26,1,25,5,27,14,28,33,15 Къща-Светозар,23,15, Местн.Липова Могила  , Местн.Цветански  Къща-Георги,Къща-Стефан,Къща-Димчо,Къща-Павлина,Къща-Лидия,Къща-Трайчо,45,Къща-Радостка,Къща-Васил,Вила,Къща-Русан,Къща-Петър,Къща-Райко,Къща-Цветан,Къща-Мария,Къща-Спас,Птицеферма,Къща-Тодор,Поливна Система,Къща-Дано, Христо Ботев  34,22,24,55,5,32,69,59,49,67,11,36,32 Къща-Минко,75,35,61

Община Летница  

На 13.03.2020 Г. /08:45 - 15:00 Ч./ -  Летница, Общ. Летница

Община Ловеч  

На 11.03.2020 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 09:45 - 13:00 Ч.; 12:30 - 13:00 Ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Xv-108, Кв.48  , Александър Стамболийски  6,2,3,1,12,10,9,7,8,4,11, Бачо Киро  4,8,6,19,17,9,1,10,18,11,3,5,2,14,13,15,15 Уо Тп 27,16,12, Бенковски  7,5,3, Борис Данков  2,7,11,1,18,4,5,22,9,10,8,16,2,14,15,20,12,17,13,24, Борислав  3,7,4,1,6,2,8, Братя Миладинови  4,3,5,7,2, Братя Павлови  4,20,22,9,7,27,19,15,3,23,29,17,2,25,6,21,8,13,18,5,12,1, Бузлуджа  5,9,7а,1,11, Васил Априлов  4,9,12,11,17,8,6,1,2,7,5,10,3,15,13,19,14,15, Васил Левски  8,1,3,2,5,10,6,4, Витоша  12,3,8,9,1,2,5,1а,11,7,6,4, Владайска  2,11,13,7,5,1,3, Габровска  1,1,6,12,10,8,5,11,9,3,4,17,14 Уо Тп 11 Ново, Генерал Скобелев  8,3,1,7,6,9,5,2,4, Гено Димов  1,22,17,24,20,26,34,50,62,23,56,40,40 УО ТП 2,36,32,52,38,33,21,64,35,54,44,9,25,31,30,46,48,58,42,13,28,19,60,29,27,37,6,18,3,11,8,17,9,7,5, 10,4,12,15,14,13,2,16, Гео Милев  1а,2,4а,8,7,4,1,6,3,24,5,15,14,17,7,18 Уо Тп 12,12,13,19,20,22,9,16,26,22а,18,11,10, Денчо Влайчев  2,1,5,14,12,10,8,4,3,6,7,11,16,9, Димитър Рашков  26,18,10,34,30,22,29,32,9,36,21,19,23,8,17,14,28,24,12,20,25,16,27,15,11,6,2,7,1,5,4, Дунав  7,2,6,4,10,9,1,5,8,12,3,13,11,14, Ивайло  7,2,4,1,10,6,5,12,3,8, Иван Вазов  11,20,4,8,12,1,14,6,3,9,16,18,7,5,10, Кирил Павлов  7,17,12,10,16,4,5,18,13,8,14,6,1,15,2,19,3,11,9, Козлодуй  4,29,14,25,10,9,12,23,7,19,3,15,16,13,11,6,21,18,31,1,2, Крайна  8,29,25,9,18,31,12,10,27,21,39,41,1,4,13,8,1а,5,11, Леге  2,4, Лъга  11,15,12,18,13,4,7,20,5,2,22,6,3,10,8,16,1, Любен Каравелов  1,3,7,4,2,6,8,5,11,10,12,9,17,13,15,14,12,26,18,16,34,31 Уо Тп 28,42,39,26,22,20,28,31,37,21,32,41,1,38,33,46,40,30,44,25,36,24,50,27,23,48,29, Мадара  9,15,19,24,13,21,20,12,14,18,22,16,11,5,10,4,2,8,7,6,1, Местност Стопански Двор  Пс, Местност Ямата  Завод, Нейко Найденов  8,10,4,2,7,8,3,6,5,1, Оборище  18,13,26,24,28,10,6,19.,14,21,7,16,19,15,2,3,1,4,5,12,30,8,20,22,11, Одринска  5,27,25,9,11,19,23,17,3,7,15, Опълченска  8,7,19,5,12,26,16,6,17,3,2,11,20,28,24,14,15,22,21,4,9,13,18,10,1, Осъм  9,11,5,7,1,33,31,25,23,27,21,19 Уо Тп 23,17,19,15,13, Павел Баев  11,10,7,5,3,15,6,15 Уо Тп 26,9,13,8,2,3,1, Пиринска  2,1,4,6,7,8,5,3, Покой  6,2,9,5,16,15,3,4,8,14,12,7,1,17,10, Поляна  9,7,5,3,25,1, Преслав  4,3,7,6,8,5,2,10, Преспа  3,2,12,1,5,8,4,10,9,7,6,11,12,16,13,14, Райко Даскалов  10,9,6,1,2,3,4,8,11,5,13, Райна Княгиня  1,4,27, Район Ж.П.Гара  1,9,11 Уо Тп 18,11,6,5,15,2,4,7,3, Раковска  2,8,15,13,3,4,5,7, Рачо Радев  9,14,10,8,26,5,25,3,16,7,17,27,1,20,22,23,15,13,19,2,28,6,29, Рила  1, Родопа  5,6,3,2,1,7,4,1,12,8,10,9,11,8, Свети Кирил И Методий  19,18,17,10,7,3,8 Ур Тп 1,1,9,16,8,14,24,11,13,20,5,4,8,2,6, Свобода  6,8,13,11,4,7,2,1,3,9,5, Сергей Румянцев  8,6,4,2,3,1, Средна Гора  12,9,6,4,1,8,7,5,10,3,2, Стара Планина  1,6,4,2,3,5, Стефан Караджа  3,5,6,2,8,4,1, Страцин  4,5,15,4,7,9,8,2,12,11,3,6,13,1,10, Съединение  1,13,15,5,3,11,9,17,Клоново Стопанство,6,21,20,12,8,4,17,10,2,25, Трети Март  11,6,17,15,13,2,8,9,5,4,3,7,1,18,14,20,22,31,29,23,10,19,16,21,25,27,12, Хаджи Димитър  11,7,15,6,8,13,10,23,19,21,2,5,17,1,9,3,4, Хемус  1, Христо Смирненски  11,2,1,5,9,4,6,7,17,21,19,10,12,13,8,16,14,15, Цанко Церковски  2,5,1,7,3, Цар Иван Шишман  1,3, Цар Калоян  16,20,18,1 Уо Тп 21 Касета,4,5,8,16 Уо Тп 21,6,2,12,3,14,10,1, Цар Освободител  1,27,5,16,11,4,10,14,7,6,18,9,26,2,1,22,12,24,32,28,34,30,13,3,58,62,19,60,29,50,54,27,21,25,52,56,23,40,36,38,42,17,15,48,44,46, Цариград  2,3,6,4,5,24,26,7,8,16,14,18,12,1,22,20, Цоньо Василев  9,12,5,8,1,3,7,14,4,12 Уо Тп 19,16,6,2, Чайка  1, Шипка  7,10,9,5,3,1,6,2,4,8, Явор  3,4,6,1,2,5,7,9,11,1,7,10,15,   4,До Река Осъм

На 11.03.2020 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Xv-108, Кв.48  , Бенковски  7,5,3, Борис Данков  2, Братя Миладинови  4,3,5,7,2, Братя Павлови  4,20,22,9,7,27,19,15,3,23,29,17,2,25,6,21,8,13,18,5,12, Бузлуджа  5,9,7а,1,11, Васил Априлов  4,9,12,11,17,8,6,1,2,7,5,10,3,15, Витоша  12,3,8,9,1,2,5,1а,11,7,6,4, Габровска  1,6,12,10,8,5,11,9,3,4,17,14 Уо Тп 11 Ново, Гено Димов  1, Гео Милев  1а,2,4а,8,7,4,1,6,3,24,5,15,14,17,7,18 Уо Тп 12,12,13,19,20,22,9,16,26,22а,18,11,10, Ивайло  7,2,4,1,10,6,5,12,3,8, Кирил Павлов  7,17,12,10,16,4,5,18,13,8,14,6,1,15,2,19,3,11,9, Крайна  8,29,25,9,18,31,12,10,27,21,1,4,13,8,1а,5,11, Леге  2,4, Лъга  11,15,12,18,13,4,7,20,5,2,22,6,3,10,8,16,1, Любен Каравелов  1,3,7,4,2,6,8,5, Местност Стопански Двор  Пс, Нейко Найденов  8, Оборище  18,13,26,24,28,10,6,19.,14,21,7,16,19,15,2,3,1,4,5,12,30,8,20,22,11, Опълченска  8,7,19,5,12,26,16,6,17,3,2,11,20,28,24,14,15,22,21,4,9,13,18,1, Осъм  9,11,5,7,1,17,19,15,13, Павел Баев  11,10,7,5,3,15,6,15 Уо Тп 26,9,13,8,2,3,1, Пиринска  2,1,4,6,7,8,5,3, Преслав  4,3,7,6,8,5,2,10, Преспа  3,2,12,1,5,8,4,10,9,7,6, Райко Даскалов  10,9,6,1,2,3,4,8,11,5,13, Райна Княгиня  1,4,27, Раковска  2,8,15,13,3,4,5,7, Родопа  5,6,3,2,1,7,4,1,12,8,10,9,11,8, Свети Кирил И Методий  19,18,17,10,7,3,8 Ур Тп 1,1,9,16,8,14,24,11,13,20,5,4,8,2,6, Свобода  6,8,13,11,4, Средна Гора  12,9,6,4,1,8,7,5,10,3,2, Стара Планина  1,6,4,2,3,5, Страцин  4,5,15,4,7,9,8,2,12,11,3,6,13,1,10, Съединение  1,13,15,5,3,11,9,17,Клоново Стопанство,6,21,20,12,8,4,17,10,2,25, Трети Март  11,6,17,15,13,2,8,9,5,4,3,7,1, Хемус  1, Христо Смирненски  11,2,1,5,9,4,6,7,17,21,19,10,12,13,8,16,14,15, Цар Калоян  16,20,18,1 Уо Тп 21 Касета,4,5,8,16 Уо Тп 21,6,2,12,3,14,10,1, Цар Освободител  1,27, Явор  3,4,6,1,2,5,7,   4

На 10.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски  2 Уо Тп 1,1,6,3,5,4,2,10, Баба Тонка  1,8,3,4,10,2, Васил Коларов  20,13,12,6,8,16,1,4,10,7,2,18,5,14,11, Васил Левски  1,4,8,Улично Осветление Тп8,3,5,11,6,2,9,7, Витоша  1,2,3, Вълчо Петров  29,4,6,2,45,53,8,49,22,29,39,43,10,18,12,37,35,51,27,20,6,41,16,33,31,21,7,23,19,3,11,17,25,5,9,15,1,13, Георги Димитров  54,53,52,58,49,51,56,105,Тп12,1,8,6,3,7,10,5,4,9,2,49,57,76,66,83,87,100,78,75,94,68,64,79,95,85,65,62,98,72,104,108,74,91,90,73,59,106,82,69,89,81,81 Тп 7,88,60,63,92,67,77,80,61,70,71,84,18,47,42,17,25,36,27,47б,46,12,52,28,29,22,19,44,40,10,13,15,24,31,21,14,39,41,48,38,30,50,20,49,37,26,43,45,33,23,34,118,101,97,110,114,103,112,116,120, Георги Хаджидинчев  3,8,5,1,6, Девети Май  3,1, Дунав  2,1,3, Иван Вазов  2,1,12,4,7,8,9,3,11,5,6, Иван Драгов  3, Кокиче  8,1,4,2,6, Кътю Драсов  14,19,11,15,17,18,10,12,9,13,16,20,5,8,2,4,1,3,6, Липа  7,9,1,2,4,6,8,3,5,11,12,13,10, Македонска  6,10,14,7,9,11,3,2,12,5,8,4,1, Никола Й.Вапцаров  2,4,3,1,10,6,8,13,5,16,7,14,12,11, Панайот Волов  1,10,6,2,8, Петко Славейков  9,3,5,7,1,13,11, Пирин  2,4,6, Райна Княгиня  1,3,6,2,4, Раковска  1,6,5,4,2,9а,13,3,11, Рила  2,3,7,6, Свети Кирил И Методий  20,8,18,12,24,23,19,11,22,8а,14,10,16,25,9,15,13,21,17,До Стопански Двор,4,1,7,3,2,5,6,Тп3  Стопански Двор,Тп3, Сердика  2,1,4, Славянска  3,2, Стара Планина  1,4,2, Стефан Караджа  2,5,9,8,7,6,4,11,3,1,10, Тодор Каблешков  3,9,1,5,11, Тодор Кацаров  3,2, Тодор Кирков  2,1,2,4,6,3, Трети Март  22,24,21,2,14,15,17,26,16,8,12,4,19,13,1,9,10,20,11,6,3,18,10,32,28, Филип-Тотю  1, Хаджи Димитър  6,9,2,7,1,3,5,4, Христо Ботев  30,23,35,36,27,29,24,33,25,18,45,14,20,43 Тп 5,22,31,39,32,16,26,37,17,13,21,12,8,19,10а,10,15,6,Тп6,4,11,9,3,7,5,1, Цвятко Маринов  4,6,4, Шипка  2,1,3,10,9,14,12,13,7,8,21,15,24,18,20,17,22,14

На 10.03.2020 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Баховица:   Баба Тонка  1,8,3,4,10,2, Васил Коларов  20,13,12,6,8,16,1,4,10,7,2,18,5,14,11, Георги Димитров  120,Тп12,18,47,42,17,25,36,27,47б,46,12,52,28,29,22,19,44,40,10,13,15,24,31,21,14,39,41,48,38, 30,50,20,49,37,26,43,45,33,23,34,118,101,97,110,114,103,112,116, Георги Хаджидинчев  3,8,5,1,6, Никола Й.Вапцаров  2,4,3,1,10,6,8, Рила  2,3,7,6, Свети Кирил И Методий  4,1,7,3,2,5,6, Сердика  2,1,4, Тодор Кирков  1,2,4,6,3, Трети Март  22,24,21,2,14,15,17,26,16,8,12,4,19,13,1,9,10,20,11,6,3,18, Хаджи Димитър  6,9,2,7,1,3,5,4, Христо Ботев  30,23,35,36,27,29,24,33,25,18,45,14,20,43 Тп 5,22,31,39,32,16,26,37,6,Тп6,4,11,9,3,7,5,1, Цвятко Маринов  4, Шипка  21,15,24,18,20,17,22,14

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч:   Александър Бойчев  6,8,20,17,11,18,12,13,21,19,15, Братойска  6,2,5,4,1, Братя Ватеви  4,2, Васил Левски  3,8,1,2,5,4,6,45,29,26,31 Тп 6,32,14,21,35,9,3,28,17,42,48,15,13,38,49,25,40,47,27,10,19,44,24,12,20,34,7,31,18,11,19а, Вежен  2, Витоша  8,4,1, Влашка  1,2,4, Волов  6,16,12,2,18,10,3,14,15,17,36,22, Георги С.Раковски  4,6,2,1, Дойран  6,4,1, Доктор Найден Стефанов  6,11,15,1,4,12,13,19,17,5,2,25,9,7,21,27,23, Здравец  35,16,37,33,2,54,14,56,64,13,1,26,6,12,29,25,18,48,15,19,31,40,23,62,3,50,22,52,5,11,10,58,4,9,36,46,32,24,60,39,42,44,20, Каймазка  10,15,13,12,14,30,2,7,4, Канаджийска  1,2,4,7,1,9,5,15,13, Карапетровска  4,7,5,6,1, Кованджиевска  5,9,5а,11,13,17,15,3, Коларска  3,5, Крайхристовска  4,2,6,3,1, Крайчанска  2,17,10, Лальо Винчев  11,10,16,3,13,7,5,1,4,2, Мазлевска  4,1,2, Местност Горни Каменец  Водоем, Местност Райкова Стубла  До Мелницата, Могилска  4,24,17,14,10,8,1,7,9,16,3,22,11,15,13,2, Оборище  3,10,5,9,18,2,8, Одрин  2, Орешковска  13,18,4,9,7,2,1,6,8, Осми Март  3, Отец Паисий  6, Перущица  1, Пиронковска  6,7,5,3,2,1, Пирот  2,3,4, Пряспа  4, Родопи  1,2,3, Селище  3,6, Славовска  1,4,3,5,2, Станчевска  4,3,2,1, Стара Планина  9,10,15,19,6,7,4,2,11, Стойчо Мазлев  3,4,7,8,1,6,14,10,5,12, Странджа  1,4,3,12,6,14,5,8,10,2, Топалска  2,15,6,4,7,9,6а,11,3,5,1, Хаджи Димитър  1,24,32,23,26,30,2,28,13,3,14,9,15,8,4,6,11,10,20, Христо Ботев  13,7,11,16,18,5,20,2,8 Тп 1,4,17,33,22,1,39,23,6,15,19,38,9,31,3,Стопански Двор, Църковна  8,6,11,7,1,3,13,10, Чаталджа  7,4,2,1,9, Чурковска  2,4, Шейново  1, Шипка  1,7,5,1,3,2,4,6, Ялмовска  7,8,4,3,1,2,   Тп 4

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев  6,3,1,2,4, Ганчо Павлов  4,3,14,11,16,10,9,1,13,5,2, Георги Тинков  1, Дядо Радоя Мариаша  2,4,1,3,4,6,10,8 А,8,11,7, Иванка Карагечева  4,8,2, Илко Ст.Ганков  9,15,6,11,12,5,18,16,7,8,13,2,14,1,19,25,23,30,28,24,27,21, Йордан Хубавенков  1,4,5,11,2,7,14,10, Кулата  1, Ловджийска  2,5, Марин Гърбов  13,9,11,15,2,24,4,7,14,22,3,1,10,17,8, Марин Пенков  68,63,67,71,76,64,69,70,62,61,36,30,21,4,28,8,12,3,32,10,18,20,14,34,22,19,17,7,26,16,13,54,45,58,50а,23,47,51,57,60,56,55,35,Канцелария,46,38,Читалище,25,36,49,37,40,21,44,33,52,39,43,27,29,31,41, Митю Комитата  2, Мичо Стоянов  2,6,3,5,4,1,8, Мочор  10,7,1,4, Неделки  1, Никола Комитата  5,3,1, Павел Станчев  3,2,11,8,4,7, Пенко Грозев  1,8,6,12,4,14,10,5,7, Пенко Христов  2,6,8, Присоето  4,49, Радой Минковски  2,3,1, Селище  1,2, Стоян Господински  10,6,12,7,1,11,13,4,3,8,9, Стоян Котански  2,3,11,5,7, Стоян Луканов  10,1,4,2,3,6,8,7,16,20,5,12, Тодор Цачев  1, Христо Ботев  10,3,6,2,11,12,14,70,17,9,13,19,18,16,15,7,4,5,8, Цачо Павлов  1,6,2, Цвятко Пеев  4,2,3,1, Цвятко Цачев  15,8,1,6,17,16,3,12,11,5,14,9,   Тп 1,Мтп До Зъбчето,Мтп4,Тп 2

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Горно Павликене:   Александър Стамболийски  2,10,8,7,5,4,1,11,5а,6, Антон Иванов  9,7,1, Бачо Киро  4,2, Васил Левски  20,18,1,2,4,16,15,3,8,1, Васил Петлешков  5, Велко Баев  6,12,8,21 Тп 1,10,2,13,15,14,6,25,24,31,19,54,41,18,50,58,20 Тп 5,38,34,22,29,30,48,40,26,28,33,36,39,35,44,52,21,42,17,27,37,20,14,56, Георги Бенковски  1,4,3, Георги С.Раковски  2,4,6,1, Димитър Благоев  16,10,15,7,8,11,3,4,9,2, Димитър Грънчаров  10,7,13,2,8, Иван Вътев  3,24,4,14,13,5,16,12,20,6,1,22,17,2,10,11,9,8, Йорданка Николова  3,5,1, Любен Каравелов  3,1,12, Малчика  8,4,10,1, Местност Майренец  Пс, Местност Чапаровец  Пс, Нейко Баев  4,3,2,1, Никола Вапцаров  7,2,17,1,4,5,10,19, Отец Паисий  4,2,3,8, Панайот Волов  2,1,4, Патриарх Евтимий  1,29,4,17,6,25,16,30,15,39,33,,,11,12,26,46,Улично Осветление Тп 6,27,3,9,19,34,22,40,23,18,32,2,37,5,10, Петко Петков  3,5,1, Подем  3,9,2, Поп Богомил  8,5,3,1,9,4,6,10, Професор Кънчо Цафаров  1,4,2,3, Сергей Румянцев  2,14,10,6, Стара Планина  57,46,44,38,24,2,26,33,61,43,6,59,62,45,60,56,13,14,51,48,32,15,52,Бригаден Стан Агротех,37,69,37а,17а,72,54,7,1,34,10,20,47,25,39,35,41,11,28,21,99,23,42,29,27,71,67,5,49,40,63,66,3,31,9,64,19,Тр 4,93,95,118,107,97,106,112,87,79,110,103,91,89,85,130,105,8,124,99,94,100,81,102,101,88,92,Тп 3,78,86,126,80,114,104,84,90,122, Стефан Караджа  7,11,10,9,12,14,6, Страцин  16,20,6,22,2,18,14,4,7, Тодор Михов Христов  12,2,20,10,14,12,7,28,24,30,9, Тодор Табаков  8,11,13,7,5,10,30,37,26,31,17,32,29,6,27,2,9, Трети Март  8,2,10,6, Хаджи Димитър  4,3,2,5,6,10,8,1, Христо Ботев  22,10,18,2,20,24,38,15,16,7,1,4,6,13, Янко Забунов  2

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 13:30 - 14:00 Ч./ -  Гостиня:   Алеко Константинов  9,4,7,6,1,3,5, Александър Стамболийски  3,12,6,10,8,20,1,2,5, Васил Левски  12,7,8,4,9,2,14,3,6,10,1, Георги Бенковски  1,2,5, Георги Иванов  8,7,1,6, Иван Вазов  7,6,8,11,4,5,3,10,9, Иван Генов  5,2,3,1,4, Илия Симеонов  10,12,22,6,24,18,10,16,20,8,2,26,14, Кирил И Методий  2,1,3, Княз Борис 1  1,3,2,4, Любен Каравелов  2,1,11,3, Михо Нечев  7,3,6,4, Никола Вапцаров  2,1,4,3, Панайот Волов  2, Стефан Караджа  2,3,4,1,5, Тодор Каблешков  6,4, Хаджи Димитър  2,4, Хан Аспарух  37,11,8,21,6,22,35,24,16,90,41,17,19,13,28,18,33,20,23,9,1,26,2,29,4,Уо Тп 1,39,15,7,27,Уо Тп 3,43,34,47,40,45,30,38, Христо Ботев  12,15,16,17,14,11,10,8,2,6,3,9,5,4,7,1, Христо Смирненски  3,2,13,7,11,9,1,17,15,5, Яким Груев  4,5,6,10,1,3,2

На 11.03.2020 Г. /09:45 - 13:00 Ч.; 09:45 - 10:15 Ч.; 10:00 - 16:00 Ч.; 12:30 - 13:00 Ч./ -  Деветаки:   Местност Мутьова Поляна  Помпена Станция

На 11.03.2020 Г. /12:30 - 13:00 Ч./ -  Дойренци:   Алеко Константинов  1,3,2,5, Александър Стамболийски  28,29,24,43,36,16,18,6,Уотп 1,26,41,30,34,33,22,20,38,4,25,42,37,14,27,39,10,12,8,1,2,9,Улично Осветление Тп 12,17,13,7,11,19,15,21,23,5,40,47,51,32,42,49,Стопански Двор №2,65,54,50,53,52,71,59,Уо Тп 2,48,67,58,44,57,46,61,63,55,69, Баба Тонка  13,3,254,10,11,7,2,6,15,5, Барата  17,10,14,24,6,18,20,22,3,8,13,5,6,7,30,26,4, Бачо Киро  30,28,24,26,22,Уо Мтп,2,20,16,10,12,14,12,18, Васил Данков  24,22,3,15,2,6,1,4,17,20,19,16,22,11,18,7,10,25,32,34,27,29,23,33,28,31,78,9,11,12.,14,15,7, Васил Левски  7,24,9,19,3,14,2,11,17,16,28,10,4,8,6,5,15,12,18,1,13,20,26,21,1, Весела Поляна  7,2,Уо Тп 9,1,10,3,8,9, Върбан Пешев  4,8,5,11,1,2,10,9,3,7, Гарова  1,Склад,6,8,7,Технокороза, Генерал Столетов  2,8,7,11,6,13,4,9,5, Гео Милев  17,6,4,13,10,7,11,3,18,8а,14,21,15,1,9,2,5, Георги Бенковски  1,2,3а, Георги Ганев  4,1,7,3,6,2,10,8,9,14,18,13,11,15,16,21,19, Димитър Аджарски  4,3,Бензиностанция,5,13,1,2, Димо Панев  21,19,23,18,22,29,16,27,20,18,2,14,15,8,7,6,9,13,1,4,10,17,5,3,11, Добри Цвятков  2,7,13,12,5,17,6,8,15,21,10,9,11,3,1, Дойчо Минков  8,3,10,2,7,5,1,6, Доктор Г.М.Димитров  14,16,12,13,48,17,28,23,42,38,15,18,19,30,40,36,24,26,Улично Осветление Тп 13,22,32,20,34,27,44,25,21,4,2,11,10,6,3,8,9,7,1,5,58,54,37,45,35,33,64,66,39,43,62,31,56,47,50,52,41,29,60, Дунав  1,3,9,5,11,7, Иван Вазов  1,3,5,2, Любен Каравелов  5,1,2,7, Местност Ваганска Бара  , Местност Прелеза  Пс,Шахтов Кладенец, Младост  5,7,2,4 Уо Мтп 17,3, Недялко Русинов  2,6,14,10,4,12,5,7,3,1,9, Неофит Рилски  4,2,6, Никола Й.Вапцаров  1,6,7,5,3, Оборище  2,26,10,9,15,7,22,16,6,24,13,1,4,3,20,17,5,8,18,11,12, Овчарска  1,3, Опълченска  4,1, Отец Паисий  4,2,1,3, Панайот Волов  1, Патриарх Евтимий  9,34,17,21,19,10,22,3,29,11,28,13,20,Уо Тп 10,8,18,15,6,1,16,7,26,24,5,32,9,12,4,2,30,18а, Петко Р.Славейков  4,2,7,3,8,5,1,6, Петър Стефанов  16,17,13,2,3,7,19,5,8,14,11,9,15,1,6,12,10,4,14, Поляната  27,23,25,7,5,9,11, Свети Свети Кирил И Методи  26,24,22,17,24,18,19,21,20,1,12,2,9,6,11,15,13,14,3,16,10,7,4, Сергей Румянцев  14,8,6,10,2,12,4,16,30,22,18,3,20,24, Софроний Врачански  29,17,25,23,13,31,33,21,19,27,15,3,1,11,7,9, Стефан Караджа  2,3,7,4,1,10,12,8, Тодор Каблешков  14,3,16,2,8,12,10,6,1,4, Тодор Кирков  Уо Тп 7,9,6,7,5,1,2,3,15, Тодор Киров  11,9,13,33,35,21,15,20,1,23,17,18,19,2,1,14,7,3,12,2,8,10,6,4,5,39,26,43,41,25,42,34,24,30,36,45,31,28,70,33,40,29,37,27,32,35, Тотю Стоянов  65,6,8,4,7,3,2,5,10,9,11,12,1, Търговска  16,25,33,21,29,15,20,28,18,26,32,23,19,24,34,30,14,22,17,31,35,57,44,38,40,42,51,37,43,55,53,47,39,34,41,54,Център Павилион Вестници,36,50,46,Магазин,Тото Пункт,45,49,48,Уо Тп 11,37,73,71,62,64,59,69,75,61,54,58,65,60,56,63,13,11,2,5,9,8,6,7,12,4,33,10,Склад Работилница,Производствен Цех, Стопански Двор, Хаджи Димитър  3,4,5,6,7,8,10,9,2, Хан Крум  7,11,26,30,13,5,3,9,28,24,14,8,1,20,3,10,12,16,18, Христо Ботев  18,29,20,22,23,25,27,13,7,3,10,9,1,11,12,4,8,5,15,6,17,19, Цанко Начков  2,6,5,4,1, Цар Иван Шишман  2,10,3,6,9,1,5,7,12,4,8,18,14,21,19,17,13

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 13:30 - 14:00 Ч./ -  Дойренци:   Гарова  Бивш Склад На Балкан

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски  28,25,26,32,34,21,17,15,20,22,13,23,24, Александър Стамболийски  14, Ангел Кънчев  2, Ангел Кънчев  10,12,4,6,8, Ангел Кънчев  17, Атанас Ангелов  34,31,43,41,29,25,6,8,53,39,51, Атанас Ангелов  13,19,5,17,3, Баба Тонка  7,1,4,3,10,8,9,2, Бадьовец  2, Баира  2, Бачо Киро  1, Бачо Киро  1,5,2, Васил Априлов  6,8, Васил Априлов  1,3,20,26,28,9,7,22,14,18,13,12,16,30,5, Васил Левски  8,6,4,10, Ген. Гурко  2,4,3,6,14,10,1,8,12,5, Ген. Столетов  7,4,6,3,8,2,1,5, Ген.Тотлебен  1,7,4,2,3, Георги Кирков  10,2,8,12,6,4,14, Елин Пелин  2,3,4,5, Иван Вазов  2,3,5, Йордан Йовков  3,5,1,4, Калето  5,3,1, Крачун Атанасов Конов  3,1,5, Любен Каравелов  3,2, Люляци  1, Марин Дринов  3,9,7,13,2,5,1, Митю Христов  17,9,7,3,15,1,11,13, Никола Вапцаров  2, Отец Паисий  3,6,2, Панайот Пипков  3,1,4,2, Патриарх Евтимий  4,5, Петър Петров Шантропов  12,6,1,10,2,4,8, Плиска  2,4,6,1 Уо Тп 9, Райна Княгиня  40,44,42,48,25,23,46,36,34,32,30, Райна Княгиня  17,10 Уо Мтп,2,6,11,28,20,13,21,14,22,24,18,5,1,9,4,19,26, Сан Стефано  8,4,1, Стефан Караджа  1,4, Тинтява  3,13,1,7,15,11,19,21, Трети Март  46,36,22,26,34,32,38,40,44,24,20,42,30,28, Хаджи Димитър  3, Хаинбоаз  2,12,9,6,4,14,7, Хан Аспарух  21,9,11,10,17,13,19,7,6,20,14,16,12,15,4, Хан Аспарух  8,2,7,1, Христо Смирненски  18,11,16,17,13,19,15,21,20, Христо Цонев  10,1,3,2,4,12,6,8,   Уо Тп 8

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дренов:   Ангел Кънчев  10,12,4,6,8, Бадьовец  2, Баира  2, Ген.Тотлебен  1,7,4,2,3, Георги Кирков  10,2,8,12,6,4,14, Елин Пелин  2,3,4,5, Калето  5,3,1, Крачун Атанасов Конов  3,1,5, Любен Каравелов  3,2, Люляци  1, Марин Дринов  3,9,7,13,2,5,1, Митю Христов  17,9,7,3,15,1,11,13, Панайот Пипков  3,1,4,2, Плиска  2,4,6,1 Уо Тп 9, Стефан Караджа  1,4, Хаджи Димитър  3, Хан Аспарух  8,2,7,1

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч:   Васил Левски  29,23,19,13,15,9,4,14,3,5,17,11,33,7,2,27,10,31, Горски Пътник  12,18,Уо Тп1,5,19,14,20,3,16, Илинден  3,8,1,4,14,6, Местност Каптажа  Пс, Трети Март  15,21,14,1,9,7,19,17,16,2,3,5,13,11,18, Чер Недялко  1,3,5, Шести Септември  22,27,29,5,21,19,3,7,25,1,2,16,6,17,15,11,4,8,23,13,10

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Изворче:   43952.525.0050  , Здравец  1,8,30,32,34,16,38,7,5,4,6,26,2,18, Зеленика  8,10, Иглика  6 Канцелария Кметството,27,19,13,11,21,39,5,44,10,17,31,33,15,35,7,2,45,1,25,9, Минзухар  2, Незабравка  3, Синчец  1, Софийска  1,18,20,22,34,38,9,24,26,28,Крайпътно Заведение,Тп 3,16,11,32, Теменуга  21,20,31,9,11,10,12,8

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Изворче:   Местност Горен Бабаковец  Пс

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски  2,10,4,16,8,7,1,5,6,18,12,3,14, Бенковски  1,4,3, Васил Левски  10,8, Васил Левски  16,17,25,8,20,3,1,2,12,4,14,6, Захари Стоянов  7,5,1,6,8,3,4,2, Иван Вазов  1,6,3,15,9,13,4,17,11,7, Кокиче  10,2,6,7,8,1,3,5,4,9, Кокиче  11,Уо Мтп,12, Латинка  10,8,18,16,1,14,13,5,3, Латинка  2, Мелнишка  43, Мелнишка  3,6,8,11,10,1,7,2,4,5, Мелнишка  16,33,27,45,46,14,49,21,26,40,18,29,28,47,44,31,12,13,15,17,30,36,24,37,20,32,Уо Тп 1,53,19, Мусала  5, Мусала  1,3,2, Никола Василев  1,2,3, Осъм  21,15,19,22,17,23,13, Осъм  3,7,11,9,18,20, Осъм  10,1,4,5,3,6,2,12, Отец Паисий  6,10,7, Пирин  21,15,17,11,19,13,9, Рила  1,3, Соргоня  42, Соргоня  5, Стара Планина  3, Стара Планина  2,1,8,6,4, Странджа  2,3,1,4,7,5, Съединение  12,13,4,6,1,5,7,11,9,3,2,10, Съединение  22,18,16,21,Мелница,20, Съединение  13,17, Трети Март  33,5,45,11,19,47,10,6,Павилион,25,1,31,27,8,3,49,29,13,16,43,38,41,14,Уо Тп 3,36,7,12,4,9,26,24,37,35,32,21,15,34,39,22,17, Трети Март  48,2,40, Хан Аспарух  18,7,24,31,22,8,2а,35, Христо Ботев  4,25,11,3,1,2,5, Христо Ботев  11,    Местн Долно Ливаде

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 13:30 - 14:00 Ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски  2,10,4,16,8,7,1,5,6,18,12,3,14,Гъскокланица, Бенковски  1,4,3, Васил Левски  16,17,25,8,20,3,1,2,12,4,14,6,10,8, Захари Стоянов  7,5,1,6,8,3,4,2, Иван Вазов  1,6,3,15,9,13,4,17,11,7, Кокиче  10,2,6,7,8,1,3,5,4,9,11,Уо Мтп,12, Латинка  10,8,18,16,1,14,13,5,3,2, Мелнишка  16,33,27,45,46,14,49,21,26,40,18,29,28,47,44,31,12,13,15,17,30,36,24,37,20,32,Уо Тп 1,53,19,3,6,8,11,10,1,7,2,4,5,31,43, Мусала  5,1,3,2, Никола Василев  1,2,3, Опълченска  2,11,8,4,10,1,6, Осъм  10,1,4,5,3,6,2,12,3,7,11,9,18,20,21,15,19,22,17,23,13, Отец Паисий  6,10,7,4,3,5,2, Пирин  3,Уо Тп 2,5,7,1,21,15,17,11,19,13,9, Рила  1,3, Соргоня  42,5, Стара Планина  2,1,8,6,4,12,13,5,10,7,9,18,16,14,11,3, Странджа  2,3,1,4,7,5, Съединение  13,17,22,18,16,21,Мелница,20,12,13,4,6,1,5,7,11,9,3,2,10, Трети Март  48,2,40,25,Здравна Служба,33,5,45,11,19,47,10,6,Павилион,25,1,31,27,8,3,49,29,13,16,43,38,41,14,Уо Тп 3,36,7,12,4,9,26,24,37,35,32,21,15,34,39,22,17, Хан Аспарух  18,7,24,31,22,8,2а,35,16,12,24,15,21,23,22,14,9,34,2а,28,30,32,18,Уо Тп 4,19,26,10, Хемус  6,4,1,14, Христо Ботев  11,17,23,11,21,13,25,19,15,4,25,11,3,1,2,5,27,6,    Местн Долно Ливаде

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски  Гъскокланица, Васил Левски  16,17,25,8,20,3,1,2,12,4,14,6, Кокиче  11,Уо Мтп,12, Латинка  2, Мелнишка  16,33,27,45,46,14,49,21,26,40,18,29,28,47,44,31,12,13,15,17,30,36,24,37,20,32,Уо Тп 1,53,19,3,6,8,11,10,1,7,2,4,5, Мусала  1,3,2, Осъм  10,1,4,5,3,6,2,12,3,7,11,9,18,20, Соргоня  42,5, Стара Планина  2,1,8,6,4, Съединение  13,17,22,18,16,21,Мелница,20, Трети Март  48,2,40, Христо Ботев  11

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Къкрина:   Александър Стамболийски  6,13,11,9,4,5,3,1,7,8,2, Ангел Кънчев  3,8,6,2,14,13,5,12,4,1,9,11,15,7,10,10, Андрея Арабаджиев  10,8,2,12,5,6,4,3, Антим I-Ви  4,9,17,1,6,15,8,3, Асен Златаров  6,3,8,12,4,10,18,5,9,1,14,22,7,11, Братя Миладинови  2,6,1,8,10,3,4,12, Васил Левски  17,6,Ресторант,5,1,7,12,13,20,15,9,Уо Тп 1,19,18,22,3,8,2,10,16,11,9,26,25,21,31,Уо Тп 3,24,30,27,32,28, Вяра  2,1, Георги С.Раковски  2,3,12,1,10,8,6,4, Денчо Цонев  Уо Тп 9,16,14,5,4,8,2,6,1,3, Доктор Никола Сяров  2,4,3, Дружба  5,9,7,12,6,11,3,2,10,8,1, Еделвайс  2,8,4,14,12,1,10, Зарезанска  3,12,2,10,16,6,8,4,1,14, Илинден  1,14,12,4,2,8,10,6, Кирил И Методий  2,6,8,4,5,3, Ловджийска  13,8,3,2,16,4,1, Марин П.Луканов  17,5,15,21,2,9,4,23,11,7,19,25,6, Мария Сиракова  1,2,5,6,8,9,4, Местност Кайнака  Пс, Неофит Рилски  2,4, Николчо Цвятков  1,5,7, Оборище  6,8,4,2, Отец Паисий  2,3,1,9,5,13,7, Панайот Волов  8,10,20,12,1,11,2,1 Музей,3,7,5,14,6,4,18,9,13 Уо Тп 8, Панайот Хитов  2,1, Патриарх Ефтимий  1,4,1,6,2, Петко Генчев Петков  1,9,11,2,4,7,5,3, Райна Княгиня  1,4,2,6, Родината  6,3,1,8,5, Розова Долина  6,2,4,8, Столетов  2, Сяро Глабиняков  4,2,6, Сяро Цонев  3,4,2,1, Тодор Кирков  11,10,2,3,4,1,6,8,7, Трети Март  2,1, Хан Крум  3,5,2,1, Хан Омуртаг  2, Христо Ботев  19,7,12,9,18,14,2,10,20,17,15,4,11, Христо Иванов-Големия  5,13,11,3,1,7,2,9,6,8,17,4,19,21, Христо Цонев-Латинеца  6,11,7,3,24,14,1,22,10,20,4,2,26,12,18,6,5, Цар Асен Първи  5,2,7,14,9,12,3,4, Цар Иван Шишман  2,3,5, Цар Калоян  4,13,16,11,12,3,8,10,4,15,1,17,18,20,2,19,6, Цачо Сяров  2,8,7,9,3,2,1,5,6,4,   Стопански Двор,Тп 15

На 10.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания  10,8,2,4, Алеко Константинов  8,8,6,4,2, Александър Стамболийски  3,2,5,1,Уо Тп1, Асен Златаров  9,3,22,18,8,16,11,14,12,5,7,6,2,10,4,1,20, Баховски Път  1,4,6,2,3,9,7,5, Белия Път  16,2,5,32,1,33,12,7,26,21,18,10,20,13,27,22,29,8,4,11,Уо Тп 4,24,30,3,31,23,28,17,14,35,9,36,6,15,38, Боцка Могила  3,1, Васил Левски  4,9,15,8,3,2,10,6,1,13,27,22,20,21,24,19,26,25,17,29,16, Врани Кладенец  6,1,7,5,3,9,4,2, Генко Дерибеев  6,3,4,1,2, Георги Бенковски  9,2,1,7,5,3, Георги Раковски  2,1, Гладен Рът  1, Димитър Димов  1,3, Дунав  8,2,1,3,10,4,6, Елин Пелин  7,1,5,4,9,2,6,3, Иван Вазов  2,6,4,1, Йордан Йовков  7,6,5,14,8,УО ТП 6,7,11,16,13,10,12,1,4,3,2, Кирил И Методий  8,10,1,6,2,3,4, Климент Охридски  2,1,3, Колю Фичето  2,1, Мерашки Път  10,12,8,3,23,5,25,15,17,4,9,11,13,12,6,7,21,19,33,65,71,35,69,45,20,26,30,18,14,16,57,41,39,37,31,24,22,43,47,61,27,29,49,53,67,55,59,28,51, Мир  2, Опълченска  5,13,36,62,29,38,37,11,44,46,7,19,40,23,17,28,20,32,54,25,34,52,27,35,31,15,1,48,18,3,21,42,56,47,39,84,76,90,70,80,49,82,64,74,86,72,92,68,66,43,78,41,51,45,2, Панайот Волов  1,3,2, Панайот Хитов  8,3,4,1,6, Раевец  1,2,4, Розова Долина  7,10,11,6,4,15,12,2,Уо Тп 8,9,13,1,8, Росна Могила  3,6,2,4,7,5, Синчец  9,7, Стара Планина  19,17,5,7,8,4,11,13,15,1,2,9, Тодор Каблешков  16,3,11,4,10,14,22,8,20,1,5,6,12,18,2, Хаджи Димитър  10,16,39,37,31,4,33,2,1,41,61,49,51,18,14,5,83,15,12,21,8,17,11,24,10,22, Христо Ботев  7,2,1,4,6, Централна  51,5,49,26,25,39,19,43,35,62,48,23,36,45,55,7,34,44,33,1a,46,17,21,42,57,3,41,28,40,27,60,50,29,64,9,56,11,30,38,47,12,54,1,32,31,53,16,20,18,22,15,14,52,24,37,114,105,109,116,101,110,112,136,107,113,121,118,97,103,106,104,99,117,140,173,172,147,160,164,154,169,133,142,145,170,152,Уо Тп7,135,150,162,125,138,158,157,271,148,151,149,163,141,129,153,156,137,134,136,168,139,3а,161,159,146,143,171,165,166,131,144,155,167,93,83,96,71,98,85,68,70,72,81,86,89,76,66,67,58,59,74,100,78,79,87,80,82,77,88,73,75,94,69,91,43,84,95,61,92,90,65,63,61,124,102,121,125,115,126,130,128,119,127,120,132,123, Шипка  3,1,5,7,   336

На 10.03.2020 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Алеко Константинов  8, Александър Стамболийски  3,2,5,1,УО ТП 1, Асен Златаров  9,3,22,18,8,16,11,14,12,5,7,6,2,10,4,1,20, Баховски Път  1,4,6,2,3,9,7,5, Белия Път  16,2,5,32,1,33,12,7,26,21,18,10,20,13,27,22,29,8,4,11,УО ТП 4,24,30,3,31,23,28,17,14,35,9,36,6,15,38, Врани Кладенец  6,1,7,5,3,9,4,2, Генко Дерибеев  6,3,4,1,2, Георги Бенковски  9,2,1,7,5,3, Гладен Рът  1, Димитър Димов  1,3, Елин Пелин  7,1,5,4,9,2,6,3, Иван Вазов  2,6,4,1, Йордан Йовков  7, Колю Фичето  2,1, Мерашки Път  10,12,33,65,71,35,69,45,20,26,30,18,14,16,57,41,39,37,31,24,22,43,47,61,27,29,49,53,67,55,59,28,51, Мир  2, Опълченска  5,13,36,62,29,38,37,11,44,46,7,19,40,23,17,28,20,32,54,25,34,52,27,35,31,15,1,48,18,3,21,42,56,2, Панайот Волов  1,3,2, Панайот Хитов  8,3,4,1,6, Раевец  1,2,4, Синчец  9,7, Хаджи Димитър  10,16,39,37,31,4,33,2,1,41,18,14,5,83,15,12,21,8,17,11,24,10,22, Христо Ботев  7, Централна  51,5,49,26,25,39,19,43,35,62,48,23,36,45,55,7,34,44,33,1a,46,17,21,42,57,3,41,28,40,27,60,50,29,64,9,56,11,30,38,47,12,54,1,32,31,53,16,20,18,22,15,14,52,24,37,140,173,172,147,160,164,154,169,133,142,145,170,152,УО Тп 7, 135,150,162,125,138,158,157,271,148,151,149,163,141,129,153,156,137,134,136,168,139,3а,161,159,146,143,171,165,166,131,144,155,167,61,124,102,121,125,115,126,130,128,119,127,120,132,123

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Боцка Могила  3,1, Васил Левски  27,22,20,21,24,19,26,25,17,29,16, Георги Раковски  2,1, Мерашки Път  8,3,23,5,25,15,17,4,9,11,13,12,6,7,21,19, Розова Долина  7,10,11,6,4,15,12,2,УО ТП 8,9,13,1,8, Стара Планина  19,17,5,7,8,4,11,13,15,1,2,9, Централна  114,105,109,116,101,110,112,136,107,113,121,118,97,103,106,104,99,117

На 10.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе  Опитно Поле,Фазанария, Васил Джабарски  13,11,2,19,5,9,7,17,1,15,3, Витоша  2,11,4,7,5,9,6,10,16,22,28,15,14,1,20,18,26,19,21,48,17,50,23,24,28, Възрожденска  15,14,11,13,12, Върхът  1,5, Гозница  Уо На Тп5,Уо Мтп 10,Уо На Тп6, Иван Вазов  32,3,9,7,16,42,20,24,1,25,30,27,23,4,33,50,18,44,21,6,15,38,11,34,10,13,103,46,40,19,28,22,17,31,14,26,29,2,12,8,35,48,5,57,86,70,53,82,67,74,80,78,56,37,54,84,88,41,76,62,52,49,39,72,71,144,63,47,58,61,65,55,66,60,59,51,68,45,69,64,43,91,77,93,103,83,112,101,85,126,89,128,104,116,90,120,114,105,118,107,95,142,81,132,98,75,106,100,87,109,130,108,97,113,140,92,136,134,96,110,102,94,122,115,99,124,79,111, Лале  19,2,8,7,6,4,5,1,3, Марко Крачунов  10,6,12,2,4,1,3,5,8,19,11,17, Матея Кръстев  1,8,2,4,12,10,3,14,6,5,7,21,28,8, Местност Полето   Едноетажна Сграда,002,2 А, Михаил Петков  3,1,7,2,5, Момина Сълза  11,21,15,14,25,17,12,14, Ната Стоянова  9,18,14,10,2,12,7,6,4,8,Цех За Разкрояване И Сглобяван,3,11,1,16,5, Петър Граматик  4,2,1,10,3,5,6,8,12,9,16,14,3, Пол.Жребков  25,5,4,1,32,24,3,30,8,20,17,19,16,7,5,13,9,24,23,32,22,11,14,26,25,28,15,21,44,68,41,66,48,54,34,27а,62,39,42,43,27,50,29,40,70,52,37,64,56,45,36,46,58,33,60,38,35, Продимчец  Пазар За Животни,УО На ТП 5,Вили Стоян Колев,Строеж,Айгърска Бара,УО на ТП3,ТП 2,Стопански Двор,УО На ТП 1,Здравен Пункт, Рила  3,6,1,4,2,Детска Градина I-Ви Юни, Свобода  3,8,5,1,6,4,12,20,16,18,15,13,11,10,9,14,19, Северна Индустриална Зона  35,37, Синчец  16,8,12,15,14,6,11,13,10, Стоян Цанков  62,23,46,34,25,42,29,30 Кв Продимчец,27,19,33,41,56,60,37,32,31,29 А,43,35,40,36,44,45,2,1,28,15,5,13,4,8,17,18,11,22,24,14,31,26,3,9, Тодор Чернев  4, Христо Русков  18,10,23,24,15,30,28,3,46,6,20,21,22,42,36,19,7,16,32,48,44,9,40,17,11,1,8,13,34,5,14,26,38,47 Колбасарски Цех,25,50,29,33,54,47,56,27,52,58,Кафе, Цар Иван Александър  34,17,29,42,28,38,36,30,40,21,27,19,25,32,23, Чешмата  3,2,4,1 Вила До Казанките, Юрий Гагарин  14,7,9,10,6,5,16,12,4,8,3,18,1,21,36,30,48,22,29,15,34,31,38,62,58,32,54,17,40,26,46,25,60,64,28, 56,11,50,20,52,42,23,19,27,49,110,66,74,82,72,43,112,96,68,92,35,41,116,55,90,86,104,57,94,51,80,39,100,76,114,88,98,37,84,78,106,70,102,45,53

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Ловеч:   Бяло Море  19 Мон-2,20,18 Монтажи 1,18,11,18 Монтажи 1,19 Мон-2,18 Мон-1,18 Мон-1,18 Уо Тп 139 Бл. Монтажи 1, Северна Индустриална Зона  7 УПИ-XхII- Кв.272

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Ловеч:   Военно Поделение  Детска Градина №7, Местност Бабаковец  337,376,102,194,409,81,125,115,220,359,089,422,413,379,410,224,391,Вила,383,Стар Софийски Път,415,423,377,Вили Бабаковец Юг,159,230,77,342,407,455,Вила Бабаковец,Вили Ак Баир,412,251,3,200,416,171,424,129,Вили Бабаковец Запад 2,358,154,95,Вили Бабаковец Север,411,Вили Запад,420,419,11,408,128,109-110,233,Вили Бабаковец Изток,Вили Бабаковец Запад 3,Вили Бабаковец Запад 1, Местност Клетища  Пс, Местност Сливек  Вили Карамашка Чешма Върхът,Вили Карамашка Чешма Линия  2,Вили Карамашка Чешма Линия 1,Вили Карамашка Чешма Клон А, Южна Индустриална Зона  ,   Тп 10

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 13:30 - 14:00 Ч./ -  Ловеч:   Местност Липака  Ново Сметище, Местност Синан Тепе  Вили Синан Тепе Линия 1,Вили Синан Тепе Линия 3,Стрелбище

На 10.03.2020 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Рила  Детска Градина I-Ви Юни

На 11.03.2020 Г. /12:30 - 13:00 Ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона  1,Техническа База,Цех Дърводелски,Птицецентър

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски  1 Бензиностанция,1,2,23,28,14,20,8,7,15,УО ТП 7,25,1,19,5,30,12,6,3,22,32,9,18,17,13,10, Бачо Киро  5,4,1,10,12,6,14, Бреза  1,3, Васил Коларов  48,3,4,16,17,40,20,12,8,30,38,24,Тп 10 Мачтов,36,26,32,42,22,7,48 Уо Тп 3,2, Васил Левски  21,27,29,18,16,20,23,22,25,11,1,9,3,2,13,19,10,12,5,6,8,7,4, Велковска  11,17,19,14,15,6,27,3,10,12,9,23,25,7,5,21,1,13,8,31, Гайдар Кольо  3,6,9,4,13,8,1,7,11,5, Георги Бенковски  13,1,17,15,19,16,24,5,10,2,26,28,14,9,18,8,11,7,12,4,22,6, Георги Мамарчев  18,36,34,28,24,16,30,10,4,32,20,3,2,5,8,22,6,14,1, Георги С.Раковски  5,10,8,15,9,11,12,3,4,13,16,2,6,14,1,36,38,44,34,18,24,19,25,23,57,41,35,47,20,21,51,43,59,22,39,49,29,61,27,30,26,Уо Тп 9,45,37,53,28,31,33,65, Гребена  15,3,12,2,5,10,8,11,4,7,6,9, Даскал Спас  16,17,9,5,30,18,7,8,6,4,2,32,16,15,14,19,11,28,3,1,13,10,24, Димитър Талев  4,2,5,6,8,9,7,1,13, Дунав  4,6,8,1, Захари Стоянов  8,6,,,2,10,13, Иван Вазов  12,8,13,22,1,23,18,33,31,29,3,7,4,14,6,25,9,20,27,16,15,10,5,19,37,11,17, Изгрев  9,10,11,12,23,13,2,1,8,4, Искър  4,2,3,1, Липа  4,3,6,1,2, Любен Каравелов  8,14,11,3,19,12,17,15,6,13,10,4,1,9,7,21,26,36,27,31,20,23,16,28,22,18,30,32,29,25, Люлин  4,10,8, Местност Юртлука  Пс, Панайот Волов  8,3,18,2,11,16,6,4,10,9,5,1,13, Патриарх Евтимий  48,4,7,3,6,12,2,10,1 Киносалон,67,63,28,45,48,43,56,11,63,60,22,69,50,40,15,9,Магазин,59,47,55,41,13,57,35,32,68,19,44,33,27,26,14,36,66,62,24,18,65,53,38,21,25,58,46,39,70,54,34,16,42,29,31,49,64,30, Пейо К.Яворов  1,5,8,12,10,18,3,2,6,4,16, Пенчо Славейков  2,1,12,18,20,5,6,3,4,22,Уо Тп 5, Пиперска  14,3,18,10,5,1,2,12,16, Пирин  1,4,2, Плиска  8,10,4,2,5,3, Под Усоито  13,16,23,27,10,35,11,24,7,4,21,5,26,22,18,3,25,28,29,6,19,33,9,1,2,8,32,15,31, Росица  6,10,5,3,2,4, Стара Планина  4,1,2, Стоян Заимов  5,1,9,6,4,11,3,2,7, Христо Ботев  16,2,6,8,3,11,7,17,14,4,10,1,5,12

На 10.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов  7

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Прелом:   Александър Стамболийски  5,12,6,10,11,7,1,2, България  2,21,9,12,17,23, България  3,1,13,7,11,5, Васил Левски  21, Васил Левски  2,8,3,1.,9,19,7,1,12,6,17,5,10, Георги С.Раковски  1,2,6,3,8, Иван Вазов  14,9,16,19,10,3,18,4,5,2,6,7,13,11,15,21, Местност Хаджовото  Помпена Станция, Отец Паисий  5,1,9,6,3,14,12,18,16,26,7, Панайот Волов  3,11,12,14,1,4,2,5,10,18,8,7,6, Петко Р.Славейков  5,20,28,2,8,15,21,25,13,6,18,3,33,11,24,23,Улично Осветление Тп 3,27,4,7,22,14,1,36,12,10,9, Пролет  8,4,10,6, Стадион  4,12,10,6, Трети Март  26,2,8,12,24,20,22,18,1,6,Ярмомелка,4,10, Христо Ботев  9,4,2,1,7,5,11,3

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 13:30 - 14:00 Ч./ -  Пресяка:   Александър Стамболийски  2,21,15,26,28,7,8,2,19,4,9,15,29,20,16,23,32,11,18,17,10,6,14,13,1,12,12,53,49,32,56,47,44,45,66,33,54,43,40,57,34,59,52,70,38,55,50,37,60,41,31,51,39,68, Васил Левски  16,4,3,14,2,8,22,1,7,,,10,9,12,5, Възрожденска  7,6,11,2,4,17,8,13,19,5,3, Габрака  10,9,1,11,7,31,6,17,15,2,13,4,11, Георги Бенковски  1,21,29,13,39,,,23,27,35,41,19,12,Улично Осветление Тп 5,14,25,17,37,31,8,4,2,11,5,10,6,7,3,1,15,14, Дунав  18,22,10,31,14,20,25,11,33,8,Тп 8,29,27,12,16,15,2 Тп9,5,7,4,3,1,6,13,11,9,6а, Иван Вазов  8,3,6,4,5,10,1,6,20,5,2, Калето  16,18,22,14,10,Улично Осветление Тп6,17,6,12,31,20,12,6,5,7,13,17,16, Климент Охридски  6,10,3,9,7,1,8,5,4, Любен Каравелов  5,10,2 Тп1,11,4,27,15,3,8,9,13,6,24,7,25,29,26,16, Местност Стравиц  Пс, Местност Ялията  Пс, Потока  2,8,1,5,24,26,32,18,28,40,9, Райко Даскалов  22,3,30,18,19,3,6,14,24,9,4,17,12,8,2,16,11,26,10,20,28, Свети Кирил И Методи  19,13,32,21,30,9,3,7,11,28,1,15,16,5,14,17,2,9,4,5,2, Стара Планина  40,8,22,9,5,7,20,34а,28,,,12,11,26,34,38,50,6,47,2,4,12,3,42,45,2, Стефан Караджа  7,12,14,7,31,28,3,19,11,2,29,5,35,13,21,15,8,1,33,37,6,23,5, Съби Даскалов  29,27,48,10,3,1,17,5,7,16,25,31, Тодор Каблешков  24,10,12,6,1,8,2,3, Христо Смирненски  13,36,,,15,8,2,1,6,9,3,7,5,11,8,4,20,29,1,15,35,14,33,26,31,   Уо Мачтов Тп 12

На 10.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски  2,4,9,8,7,13,17,11а,5,6,11,1,3, Ген.Скобелев  11,1,9, Георги Бенковски  2,2,3,1, Георги С.Раковски  9,10,2,1,3,12,8,14,6,4,5, Георги Филчев  2,4,11а,1,3,11,5,6,8, Кирил И Методий  1,11,6,8,9,11,2,4,3, Нешо Рачев  12,10,8,6,2а,4, Оборище  11,9,4,8,2,13,3,5,1, Осми Март  7,1,5, Стара Планина  17,13,11,7,19,5,6,1,21,25,2,3,14,23,8,12,10,9,4, Стефан Караджа  1,4,8, Тиха  1,3, Тихи Кът  10,14,5,2,6,4,8,3, Търговска  15,11,19,35,20,24,16,27,41,Канцелария,14,7,22,8,25,9,23,31,47а,47,5,Тп1,13,21,10,33,18,40,39,43,45,29,6,12,1,4,Детска Градина, Хисар  7а,7,1,4,8в,2,9,6,3,11,18,12,8, Христо Ботев  1,2,24,3,2,20,26,17,32,4,14а,25а,9,38,23,30,18,28,11,7,12,25,5,8а,14,12а,36,19,Тп3,13

На 10.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 09:15 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски  1 Общ. Ловеч,1,4,2,1,3, Бачо Киро  6,1,2,4,1, Васил Левски  11,1,19,8,9,4,15,3,2,13,7,6,5, Васил Петлешков  8,6,3,4,2,1, Георги Бенковски  23,17,12,1,6,8,5,9,2,14,10,16,11,13,15,21,25,4,19,7,3, Георги Кирков  1,3, Георги С.Раковски  11,6,10,7,9,4,15,13,8,12,2,5,1,33, Доктор Петър Берон  6,7,3,2,4,1,8,5, Иван Вазов  2,1,6,5,4,3, Изгрев  1,4,3,2,8а,8,4,6,9,5,2,11, Искър  2,1,6,5,3,8,4, Капитан Мамарчев  1,2,4,6, Княз Александър I Батемберг  16,9,15,14,21,11,1,12,7,29,25,19,17,2,4,6,13,10,5,3,23,27,1, Любен Каравелов  7,1,4,8,6,5,3,9,14,15,10,11,12, Марица  1,10,22,4,18,1,9,20,2,14,5,3,16,8,12,6,7, Мизия  13,8,22,9,20,28,11,4,34,13,16,18,5,26,7,1,10,6,14,24,12,2,30,38,17,32,34,23,42,21,40,25,36,27,44, 19, Оборище  2,3,16,6,1,24,14,2,18,8,20,10,22, Паисий  2,4, Панайот Хитов  3,1, Патриарх Евтимий  3,4,5,1,2, Пейо Яворов  3,2,14,6,5,16,4,1,7,12, Пенчо Славейков  1,Уо Тп 6, Пирин  2,1,3, Плиска  6,9,5,2,4,3, Път 35  , Райна Княгиня  6,1,2,4, Свети Иван Рилски  36,42,31,4,28,33,30,37,35,36,26,32,38,40,29,21,9,27,13,15,1,2,25,7,17,16,20,22,11,18,24,6,3,23,4,10,44, Свети Кирил И Методий  6,6,12,8,18,4,20,10,2, Свети Климент Охридски  30,14,34,6,11,8,18,20,26,12,1,13,9,2,7,3,4,24,28,42,38,17,15,40, Сливница  1,2, Спартак  4,13,6,3,11,2,15,1,9, Стефан Караджа  4,2,1,3, Стефан Стамболов  3,5,1,4,6, Съединение  8,Сладкарница,Уотп 1,Уо Дежурна Стая,2,1,7,Здравен Дом,3,9,11,5,28,25,Уо Фонтан,2,22,14,4,3,27,21,16,29,12,20,19,23,15,18,31,10,13,17, Тракия  13,19,8,6,3,12,1,7,9,14,4,11, Трети Март  2,10,7,5,4,9,3,6, Хаджи Димитър  4,8,3,13,2,9,11,1,5,6,10,7,15,15, Хан Аспарух  5,18,11,16,7,24,28,17,13,10,9,27,23,25,34,22,1,32,12,21,30,3,31,15,29,8,14,19,33,20,26,43,37,38,45,41,47,35, Хан Крум  6,1,2, Хан Омуртаг  2,1,6,8,4, Христо Ботев  1,2,4, Черно Море  1,2, Шипка  5,3,1,   Уо Тп 7,0,Уо Тп10,Мтп 8

На 10.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски  1,11,8,2,3,18,5,4,12,Уо Тп 6,10,9,13,7,73,18,15,21,32,12,19,Уо Тп 8,17,28,22,25,20,38,49,53,61,95,44,27,36,55,51,Уо Тп 7,33,37,67,43,69,41,57,40,65,47,35,46,34,42,48,63,39, Ангел Кънчев  6,3,1,8,2, Бачо Киро  8, Бойчо Огнянов  10,2,6, Васил Левски  38,27,44,35,27-А,23,37,29,43,21-А,42,100,40,31,36,21,27-Б,5,32,13,19,10,26,12,18,6,4,17,11,34,20,15,16,7,9,24,8,28,2,30, Волга  2,1,15,13,10,7,16,6,14, Георги Бенковски  5,3,6,28,11,16,24,22,12,17,14,30,32,15,7,21,19,26,8,1,9,4,10,13,18,20, Георги С. Раковски  Уо Тп 1,1,11,9,5,3, Гоце Делчев  4,3, Детелина  1,4,7,1,6,3,2,5, Клокотница  15, Крайна  3,1,4,6,8,9,7,5,2, Любен Каравелов  14,28,7,1,2,3,17,12,13,16,4,24,26,15,19,25,20,18,6,22,23,8,10,9,5, Марица  6,9,4,5,7,2,1, Местност Кремъка  , Огоста  3,20,7,9, Паисий  6,4,10,69,3, Петко Манев  6,2,12,9,20,28,16,22,3,18,1,14,24,8,7,4, Петко Р.Славейков  2,5,1,3,4, Петър Берон  2,3,15,17,5,7,21,12,10,19, Първи Май  23,14,19,15,20,13,3,11,1,2,5,10,8,12,6,15,7, Пясъка  1, Рила  12,14,6,25,10,8,4, Родопа  1,3, Свети Климент Охридски  2,22,18,17,30,3,12,8,16,14,6,7,4,28,10,11,9,26,13,19,15,20,1, Стара Планина  6,4,1,2,4,22, Стефан Караджа  7,6,5,1,3,2, Тодор Каблешков  3,7,5,12,1,4,2,9,6,10,8, Трети Март  3,1,5,23, Хаджи Димитър  19,12,10,31,2,3,25,6,17,13,33,35,9,4,23,7, Янтра  7,9,2,6,8,14,10,3,4,12,5,16,15,34,23,32,21,27,31,36,30,33,28,31,20,22,19,11,15,13,28,26,   8

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Сливек:   Александър Стамболийски  15,1,32,20,25,39,12,33,5,31,30,29,21,26,10,17,16,22,27,12 А,23,37,35,28,19, Васил Левски  2,1, Марин Георгиев  10,7,3,9,1,5,16, Минерален Извор  23,29,27, Панайот Волов  5,1, Петър Граматик  8,6,4,5,2,9,7,7 А,1,3, Тодор Кирков  6,3,4,6,9а,2,7, Трети Март  2,1 А,3,18,35,9,5,1,9 А,20,22,7,3 А,26,24, Хаджи Димитър  5,4,1,2,7,8,9,10, Хисарска  7,Уо Тп7,4,2,3, Христо Кърпачев  4,11,2,13,21 А,21,6,14,23,17,29,19,10,   М Тп

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 13:30 - 14:00 Ч./ -  Смочан:   Албанска  6,1,2,4, Александър Стамболийски  2,8,7,13,4,11,9, Васил Левски  14,9,Тп 4,4,10,14,12,12а,6,8,2,3, Георги Бенковски  3,5, Дунав  3,1,7,15,9, Иван Вазов  6,4,3,2,1,2, Кирил И Методий  4,11,2,6,5,15,8,19,13,Тп 3,7,17, Любен Каравелов  3,2,1, Местност Ялията  Пс, Осъмска  3,1,5, Отец Паисий  8,11,13,9,10,7,15,3,4,1,7,6,5,2, Панайот Волов  1,5,9,13,3,2,11, Рила  5,3,32,24,23,31,11,7,12,4,19,25,1,10,8,17,16,14,26,22,3,9,15,2, Стара Планина  73,53,48,36,32,42,65,55,71,54,63,38,52,44,34,61,30,46,69,57,17,5,20,25,9,12,10,24,19,11,37,13,6,22,2,21,18,15,33,4,14,29,50,7,8,16,31,15 А,27,23, Стефан Караджа  3,1,5,1,3, Странджа  1, Тодор Каблешков  6,1,6 Тп1,4,2, Трети Март  6,14,24,18,8,10,20,13,9,7,12,22,16,4,2,Ресторант С. Смочан,Детска Градина Смочан, Хаджи Димитър  1, Христо Ботев  16,23,9,6,2,14,8,17,13,5,19,4,7,10

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци  7,16,10,12,2,4,6,14,1,26,11,15,22,9,17,13,18,24,19,52,56,53,40,49,23,57,39,Уо Тп 3,47,Цех,30,37,62,29,25,44,28,43,36,42,58,60,34, Васил Левски  26,15,28,4,9,11,5,2,7,26,8,10,3,1,28,6,4,2,1, Георги Бенковски  10,11,1,13,3,2,9,47,15,17,55,59,41,35,12,7,45,39,23,14,18,28,49,21,22,10,19,24,20,57,31,33, Георги Сава Раковски  13,5,9,3,11, Двата Бора  14,4,3,10,1, Иван Вазов  1,4,8,6,12,11,32,31,16,5,15,25,19,38,27,14,18,42,34,22,37,10,39,43,9,23,40,20,7,36,17, Иван Йонков Врацанлията  12,14,10,16,35,6,1,8,14,2, Магильов  8,14,5,12,1,Уо Тп 1,3, Малиновска  7,1,16,14,8,6,10,4,Уо Тп 6, Местност Бекерска Кория  Пс, Пейо К.Яворов  6,2,8,15, Радой П.Цанков  17,2,15,1,5,11,13,9, Райна Княгиня  7,8,4,1,11,2,6, Растът  1, Резя  7,3,17,6,21,10,5,15,1,12,19,23,Уо Тп 4,13,8, Селищен Дол  1,5,8,3,6, Средока  2,5, Хаджи Димитър  4,2,6, Хаджийска  5,3,26,1,1, Христо Ботев  7,1, Церът  38,10,13,5,36,35,28,11,30,15,22,7,8,3,40,12,1,20,37,8, Червен Бряг  5,9,3,7,1,6, Шарбанци  27,21, Шипка  3,10,9,8,16,13,14,5,22,11,1,18,7,12, Яница  4,1,8,5

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 13:30 - 14:00 Ч./ -  Умаревци:   Александър Македонски  2,1,4,6, Балатон  10,9,7,5,1,2,3,4,8,6,13,10,14, Балкан  1,4,8,6,10,2,3, Васил Левски  16,5,7,9,3,10,4,1,2,6,22,8,12,24,Уо Тп1,18,20, Вежен  2,6,1,4, Генерал Скобелев  1,2, Георги С.Раковски  3,7,5,9,11,15,13, Десислава  11,3,9,4, Драгоман  5,9,11,3,1, Дунав  11,13,8,6,7,3,15,5,4,1,12,9,2,10, Искра  2, Кокиче  4,2,6,8,1, Кракра  5,11,9,2,8,7,1,4,3,Уо Тп5, Липа  1,5,4,3,6,2,8, Люлин  2,1,13,14,8,10, Люляк  2,12,4,6,14, Местност Чоловски Баир  Пс, Никола Помов-Комитата  11,15,13,9,12,7,6,Здравна Служба,Канцелария,8,3,Произв Тестени Изделия,4,5,10,12,Пощенска Станция, Опълченска  Жп Прелез,5,6,8,7,2, Осъмска  2,9,11,5,3,4,12,6,10,1,8,7,14,15,17,32,20,11,24,28,13,30,22,26, Преспа  Кафене,8,7,1,12,3,9,20,2,10,4,16,15,6,18,11,8, Проф.Асен Златаров  2,Уо Тп2,4,3, Рила  1,6,9,3,2,7,5, Росица  11,9,4,2,15,3,10,13,1,12, Свети Кирил И Методий  10,Магазин За Хранителни Стоки,9,21,4,19,13,11,Училище,1,2,5, Стара Планина  2,7,19,5,24,14,4,6,17,12,10,22,21,9,18,20,15,16,1, Трети Март  12,14,11,12,4,13,15,6,5,2,1,9,10,7, Христо Ботев  4,6,1,3,2, Черно Море  9,7,5,3,9,1, Чукалска  2,4, Шипка  22,24,26,18,13,28,3,10,1,5,9,4,7,8,2,15,12,11,14,16,24,8,   До Река Осъм

Община Луковит  

На 11.03.2020 Г. /14:30 - 15:00 Ч./ -  Беленци:   Батак  2,6,3,14,5,1, Беласица  6,1,4,2, Боровец  4,6,2, Бузлуджа  12,2,10,9,11,8,6,17,1,4,15,3,13, Васил Левски  22,23,27,20,3, Втори Юни  4,2, Георги Бенковски  6а,9,11,6,1,2,5,4,3,7,26,15,12,14,10,16,20,17,23,13,24,18,21, Главна  12,36,9,23,28,21,13,8,11,7,17,25,32,22,10,19,14,20,1,34,24,5,26,62,83,50,31,27,75,59,41,65,49,79,82,40,44,57,53,63,78,42,37,56,52,5,70,51,76,38,45,80,48,68,84,43,73,39,54,46,29,33,4,79а, Деница  3,2,1,4,5, Изгрев  1,3,2,4, Каноското  14,20,19,21,22,10,13,29,15,9, Кошута  4,8,2,6, Местност Селския Връх  Пс, Могилата  6,8,10,12,5, Обзор  11,10,7,13,12,8,3,6,2,1, Оборище  8,11,5,1,2,6,3, Пазара  5,7,3, Първи Май  2,1, Ратица  1,3,7,5,2, Рила  2,4,1,3, Свети Илия  4, Синчец  8,3,6, Стара Планина  8,32,4,6,14,12,7, Тодоришка  10,3,8,6,7,4,14,5,2,13,9,11, Христо Ботев  3,1,2,4, Чавдар  8,16,15,10,21,12,4,11,18,9,13,14,1,19, Чуканска  8,6,1,4,3,5, Шипка  5,7,3

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Беленци:   Батак  2,6,3,14,5,1, Беласица  6,1,4,2, Боровец  4,6,2, Васил Левски  22,23,27,20,3, Втори Юни  4,2, Георги Бенковски  6а,9,11,6,1,2,5,4,3,7, Главна  12,36,9,23,28,21,13,8,11,7,17,25,32,22,10,19,14,20,1,34,24,5,26, Изгрев  1,3,2,4, Кошута  4,8,2,6, Могилата  6,8,10,12,5, Първи Май  2,1, Рила  2,4, Христо Ботев  3,1,2,4, Чуканска  8,6,1,4,3,5

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Беленци:   Бузлуджа  12,2,10,9,11,8,6,17,1,4,15,3,13, Георги Бенковски  26,15,12,14,10,16,20,17,23,13,24,18,21, Главна  62,83,50,31,27,75,59,41,65,49,79,82,40,44,57,53,63,78,42,37,56,52,5,70,51,76,38,45,80,48,68,84,43,73,39,54,46,29,33,4,79а, Деница  3,2,1,4,5, Каноското  14,20,19,21,22,10,13,29,15,9, Обзор  11,10,7,13,12,8,3,6,2,1, Оборище  8,11,5,1,2,6,3, Пазара  5,7,3, Ратица  1,3,7,5,2, Рила  1,3, Свети Илия  4, Синчец  8,3,6, Стара Планина  8,32,4,6,14,12,7, Тодоришка  10,3,8,6,7,4,14,5,2,13,9,11, Чавдар  8,16,15,10,21,12,4,11,18,9,13,14,1,19, Шипка  5,7,3

На 09.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Голяма Брестница:   Александър Стамболийски  120,1,106,75,74,79,70,47,67,77,76,112,120,96,61,80,62,63,59,114,69,102,54,58,50,55,85,60,84,110,73,122,116,82,98,87,78,88,71,57,51,86,89,65,5,17,15,21,10,43,27,9,34,25,23,3,24,22,28,35,1,33,2,26,11,29,30,40,36,46,48,32,31,1, Биволарника  6,8,3,4,9,7,1, Васил Левски  9,11,4,5,8,7,3,2, Геновци  7,12,2, Георги С.Раковска  4,1,2,10,6,2, Гетовци  36,38,40,32,2,9,8,5,25,1,7,20а,4,28,3,10,6,21, Двадесет И Трети Декември  6,4,2, Девети Септември  1,2,6,4, Жидевица  4,4,1,19,7,8,5,12,25,21,22,2,3,10,23,20,11,15, Кокиче  6,1,3,8, Любен Каравелов  12,22,25,23,3,11,9,1,7,20,18,4,5,21, Местност Данчова Могила  Водоем, Местност Жидевица  Пс, Никола Й.Вапцаров  15,19,17,2,7,1,21, Ниновци  8,5,1,2,12,3,14, Опълченска  3,1, Панайот Волов  6,8,5,4,2,3,1, Петър Берон  2,6,1,3, Пирин  1, Родината  3,10,1,2,7,8, Стефан Караджа  1,10,9,2,8,19, Хаджи Димитър  3,2,5,1, Хан Крум  9,12,16,3,2,14,6,7,8,10,4, Христо Ботев  13,2,9,5,8,7,3,21,11, Христо Смирненски  2,1

На 11.03.2020 Г. /14:30 - 15:00 Ч./ -  Горник:   Делницата  096005

На 11.03.2020 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Дерманци:   079065  , Атанасовото  , Бяла Вур  4,6,2, Васил Левски  171,158,156,Полигон Базал.Плочки,160,154,167,162,Уо Тп 2,164,169,150,148,159,151,149,153,161,141,143,142,157,145,155,146, Вежен  16,1,37,29,26,2,5,25,28,11,19,6,39,14,21,8,35,17,9,27,31,7,20,12,23,22,13,18,10,15,24, Ивайло  3,4,2, Крайбрежна  52,58,48,54,46,42,44,56,50, Плиска  2,4, Преслав  12,1,3,15,9,6,8,10,7, Стадиона  7,5,9,4,3,1, Цар Калоян  33, Цар Симеон  46,51,79,58,48,69,54,63,55,75,53,71,50,52,42,59,73,56,61,57,   Казанка,Уо Тп 15

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Дъбен:   Васил Левски  34,31,26,46,3,32,22,27,12,36,18,19,8,28,17,5,25,1,23,15, Диевска  2,1,11,6,3,13, Захари Стоянов  28,22,11,14,3,20,16,6,9,8,15,18,13,24, Кральовска  88,98,64,54,60,Уо Тп 4,52,53,68,94,47,59,78,66,100,104,86,99,106,101,90,58,96,84,72,56,48,55, Песовска  41,15,14,47,16,12,20,22,18,44,30,45,33,11,26,21,29,32,34,31,24,28,38,23,36,27,17,8,10,25, Петко Славейков  53,40,51, Поповска  16,27,14,29,22,18 А,31,20, Хаджи Димитър  3,5,1,   Уо Тп 3

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Дъбен:   Вутевска  30,14,16,9,17,23,28,22,13,19,42,24,46,12,8,29,44,2,5,48,38,25,32,26,18, Иван Вазов  33,29,20,72,66,54,13,64,15,11,10,3,60,78,70,39,58,8,12,68,14,9, Кральовска  2,3,1, Пейо Яворов  5,14,10,7,18,12,2,4,15,8,9,13,11,20,Тп 1,1, Петко Славейков  2,1,8,10, Петър Берон  4,2,3,10,6, Поповска  25,5,1,21,11,3,7,17,19,15,4,9,23, Сергей Румянцев  24,18,1,16,21,2,8,13,17,12,32,14,35,26,30, Урушка  4,12, Цоковска  4,21,2,35,24,23,26,25,17,33,30

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Златна Панега:   Долене  2,3,7,5,13,6,16,4

На 11.03.2020 Г. /14:30 - 15:00 Ч./ -  Карлуково:   119044  , 36511  , 44327  , Александър Стамболийски  1,37,16,2,11,9,18,25,5,41,29,8,21,13,4,3,6,1,12,23,15, Ален Мак  2,5,7, Ангел Кънчев  4,3,6,5, Баба Тонка  2,4, Байкал  8,6,3,12,10,1,2, Бачището  2,6,4,1, Бачо Киро  11,5,3,12,14,4,7,2,6, Бор  6,4,7,3,5а,1,5, Бузлуджа  13,6 /Ул. Хаджи Димитър1,4,7,3,2,8, Васил Левски  18,13,7,15,14,17а,5,2,11,17,12,21,6,16,19,3, Вежен  8,1,6,3,3а,5,1а,6а, Георги Бенковски  2,3,6,5,1,4,7, Георги Иванов  13,5,9,6,1а,2,3,7,12,16 Къща,14,10, Георги Раковски  5,12,2,10,6,4,3,14,16,1, Градище  5,2,17,8,3,15,9,4,13,6,10, Девети Май  2,5,3,10,8,4,1, Детска Песен  3,6,1,4а,4, Дико Илиев  5,10,4,9,8,7,13,2а,3,1,20,21,14,24,18,15,2,17, Дунав  5,3, Железничарска  8,6,10,14,1, Желю Войвода  3,6,2,4, Здравец  24а,24,21,23,28,27,26,17,4,13,22,14,20а,7,10,6,16,5,11,15,8,9,12,18,3,1, Иван Ангелов  10,6,3,8,5,16,14,18,19,11,21,20,24,22,28,15,13,26,17, Изгрев  1,3,5,7, Искър  2,1,5,7,3,8,12,17, Искъра-Сладината  64, Кап Петко Войвода  9,1,5,2,3,13,17,15, Кирил И Методий  1,3,5, Кокиче  5,4,8,6,10,3, Лале  2,5,12,10,1,6, Латко Лилов  5,2,1,3,10,7,6, Местност Григора  Пс,Пс, Младост  10,26,11,20,23,16,24,18,21,14,12,8,1,5,2,7,4,9,6,3, Оборище  6,1,4, Орляк  4,21,11,13,1,15,2,19,3,6,10,14,12,17, Отец Паисий  2,23,3,1, Петко Петков  5,2, Петър Берон  1,2, Петър Трантеев  2,3,11,6,5,8,1,4,9,13,7, Пи-018035  , Пролет  24,22а,18,8,1,12,22, Проходна  1,4,2,3,5,1а, Първи Май  2,4,13,6,11,1, Работническа  13,11,7,1,2,3,5,4, Райна Княгиня  3,5,7,4,2, Сергей Румянцев  10,4,15,13,1,3,8,12,6,2,7, Софроний Врачански  4,1,6,2, Стара Планина  16,9,7,5,11,1,2,12,14,17,15,10,3,8,20,13,18, Стефан Караджа  6,9,1,4,5, Трети Март  1,4, Хаджи Димитър  7, Христо Андреев  7,3,5, Христо Ботев  1,2,7,9,7а,6,12,16,2а,3,10,18,14,4,5,8, Юрий А.Гагарин  2,4,1,5,3,8,10,6,   Хижа,Уо Тп 6,Къща Местност Садината

На 11.03.2020 Г. /14:30 - 15:00 Ч./ -  Луковит:   Бяло Поле  , Възраждане  1,139, Местност Бяло Поле  Стрелбище, Местност Искъра  Свинарник,Пчелин,Вила,Овощ.Градина,Помпа,Хижа, Стопански Двор

На 09.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Луковит:   Възраждане  16

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Луковит

На 11.03.2020 Г. /14:30 - 15:00 Ч./ -  Петревене:   045009  , Александър Стамболийски  11,6,3,12,8а,17,5,16,1,13,21,4,2,15,8,20,25,23,24,22,39,24а,33,26,35,2а,31,27, Бор  1,2, Бреза  3,5,1, Васил Левски  5,2,1, Витиня  6,8,5,4,7,1,3, Ген.Гурко  21,27,10,18,15,13,20,9,29,22,25,19,17,8,5,3, Георги Иванов  5,1,2,7,4,6,3, Георги Сава Раковски  7,54,52,4,18,6,8,3,30,20,15,10,46,12,1а,22,24,28,1,5,16,36,48,2,40,14,44,58,26,13,50,70,68,76,72,64,60,84,62, Здравец  1,7,3,10,2, Златна Панега  1,2, Иван Вазов  10,7,3,6,1,10, Иван Стефанов  2,1, Изгрев  7,3,1,10,5,2,6,6 А,8,4, Местност Жп Спирка  Катодна Станция,Пс, Местност При Панега  034042, Опълченец Стоев  2, Отец Паисий  11,3,6,1,9,4,5,7,2, Радецки  4,1,8,2, Райна Княгиня  9,2,5, Рила  7,10,15,20,6,2,14,3,8, Розова Долина  17,11,25,27,15,29,8,5,1,31,7,6,19,9,21,13,39,36,37,20,28,35а,22,41,35,26,16,37а,38,34,24,33, Сергей Румянцев  5,1,3,2, Синчец  1, Софроний Врачански  22,24,11,15,18,10,4,17,2,13, Стара Планина  8,1,7,2,6,9,10,4,5,11,3, Хаджи Димитър  67,56,57,48а,66а,68,70,71,65,64,54,63,62,60,69,52,50,98,74,83,90,94,95,110,99,76,79,77,78,89,92,88,82,114,97,105,100,91,103,87,116,75,84,80,84а,102,108,106,81,73,96,86,14,33,38,51,27,42,46,17, 8,55,19,2,44,48,12,20,9,31,24,37,53,41,5,13,49,23,29,15,47,16,22,7,21,3,35,40,1,43,4,39,28,36,6, Хан Аспарух  7,14,10,26,12,5,4,3,24,18,28,16,6 А,6,30,34, Христо Ботев  8,18,6,14,13,1,32,16,21,10,11,4,19,5,3,17,2,9,15, Цар Освободител  15,2,14,1,4,12,3,16,8,13,6,11, Шипка  3,8,5,11,4,2, Юрий А.Гагарин  2,4,5,7,1, Явор  1,3,   Обор

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Пещерна:   Ангел Кънчев  1,4,3,10,12,2,8, Антон Страшимиров  2, Васил Левски  20,28,8,6,26,11,13,16,23,5,21,17,10,1,24,15,12,14,1а,30,22,4,2,9, Васил Петлешков  32,29,24,36,30,11,13,28,26,25,22, Васил Петлешков  7,6,9,2,8,4а,1,4,3,12,10,16,20, Витска Долина  32,15,38,20,19,11,35,12,21,3,7,22,26,23,14,13,29,30,10,27,31,34,33,17,5,36,16,18,8,6, Витска Долина  24, Гео Милев  5,9,1,4,3, Георги Бенковски  12,5,10,19,7,8,3,4,2,13,9,17,15, Елин Пелин  1а,6,5,3,8,1,4, Иван Вазов  20, Иван Вазов  20,18,10,24,26,22,7, Лозарска  4,2, Любен Каравелов  4,1,6,2, Отец Паисий  2,1, Панайот Волов  1,2, Панайот Волов  3, Пейо К.Яворов  7а,11б,2,7,4,5,6,3,11в,11,3а,11а,9, Пейо К.Яворов  1, Пчелиня  12, Хаджи Димитър  16,11,10,12,15,23,19,31,9,8,3,25,17,18,27,21, Христо Ботев  3,9,2,1,5,7,6,   Тп1,   Тп4

На 09.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 08:45 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Пещерна:   Ангел Кънчев  1,4,3,10,12,2,8, Антон Страшимиров  2, Васил Левски  20,28,8,6,26,11,13,16,23,5,21,17,10,1,24,15,12,14,1а,30,22,4,2,9, Васил Петлешков  32,29,24,36,30,11,13,28,26,25,22,7,6,9,2,8,4а,1,4,3,12,10,16,20, Витска Долина  32,15,38,20,19,11,35,12,21,3,7,22,26,23,14,13,29,30,10,27,31,34,33,17,5,36,16,18,8,6,24, Гео Милев  5,9,1,4,3, Георги Бенковски  12,5,10,19,7,8,3,4,2,13,9,17,15, Елин Пелин  1а,6,5,3,8,1,4, Иван Вазов  20,20,18,10,24,26,22,7, Лозарска  4,2, Любен Каравелов  4,1,6,2, Отец Паисий  2,1, Панайот Волов  1,2,3, Пейо К.Яворов  7а,11б,2,7,4,5,6,3,11в,11,3а,11а,9,1, Пчелиня  12, Хаджи Димитър  16,11,10,12,15,23,19,31,9,8,3,25,17,18,27,21, Христо Ботев  3,9,2,1,5,7,6,   Тп1,База,Цех,Тп4

На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Пещерна:   Ангел Кънчев  1,4,3,10,12,2,8, Антон Страшимиров  2, Васил Левски  20,28,8,6,26,11,13,16,23,5,21,17,10,1,24,15,12,14,1а,30,22,4,2,9, Васил Петлешков  7,6,9,2,8,4а,1,4,3,12,10,16,20, Васил Петлешков  32,29,24,36,30,11,13,28,26,25,22, Витска Долина  24, Витска Долина  32,15,38,20,19,11,35,12,21,3,7,22,26,23,14,13,29,30,10,27,31,34,33,17,5,36,16,18,8,6, Гео Милев  5,9,1,4,3, Георги Бенковски  12,5,10,19,7,8,3,4,2,13,9,17,15, Елин Пелин  1а,6,5,3,8,1,4, Иван Вазов  20,18,10,24,26,22,7, Иван Вазов  20, Лозарска  4,2, Любен Каравелов  4,1,6,2, Отец Паисий  2,1, Панайот Волов  3, Панайот Волов  1,2, Пейо К.Яворов  1, Пейо К.Яворов  7а,11б,2,7,4,5,6,3,11в,11,3а,11а,9, Пчелиня  12, Хаджи Димитър  16,11,10,12,15,23,19,31,9,8,3,25,17,18,27,21, Христо Ботев  3,9,2,1,5,7,6,   Тп4,   Тп1

На 11.03.2020 Г. /14:30 - 15:00 Ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките  , 088074  , Бела Лъка  8,1а,6,4,8а,3,2,1,1, Божур  4, Бузлуджа  2,3,1, Веслец  2,9,5,10,4,1,8,6,7,3, Гергана  9,10,8,1,7,12,5,3,2,6,4, Гробарска  8а,6,2,4, Дунав  1, Златинска  13,7,17,16,12,25,10,5,20,4,18,19,14,21,24,1,6, Златна Панега  24,36,26,16,1 Павилион,14,44,10,8,18,32,1,8а,4,28,2,2а,30,40,22,6,20,12,3,38, Искър  2,11,9,3,1,5,7, Йоловска  7,1,3,5,11, Йорговска  1, Капитан Стефан Павлов  44,26,54,51,35,20,34,19,47,23,18,30,33,41,60,17,36,29,49,25 A,13,56,31,50,43,45,39,21,27,25,37,42,38,15,28,48,40,53,4а,14,2,9,16,4,7,6,8,11,5, Карлуковска  14,12,5,3а,13,1,7,17,18,16,5а,20,10,9,15,2, Кокиче  3,4,5,2,9,6,7, Коларска  3,6,5,7,2,4, Крайще  12,7,4,1,10,2, Кракра  5,10,9,8,2,4, Лозарска  2,5,4,10,7, Люлин  2,1, Маркони  14,22,8,38,1а,26,28,12,2,36,1б,34,32,18,24,2а,10,4, Милин Камък  3,2,1, Момин Проход  2,1,8, Петър Берон  4,5,3,19,8,17,15,7,13,16,5а,29,2,12,21,14,10,31, Пирот  1,11,15,17,6,2,19,7,5,9,21,8, Предел  14,2,4,8,1,10, Разделна  6,8,1,2,10,7,11,3, Рила  1, Родина  5,8,1,10,4,12, Родопа  5,7,1, Росица  2, Сергей Румянцев  6,5,1,4,2,7,3,8,19,56,38,23,30,9,70,40,16,60,76,59,55 А,27,44,36,32,52,42,46,15,43,51,48,11,53,21,10,28,41,58,24,17,12а,47,20,74,26,54,29,63,45,14,57,33,18,31,78,22,37, Сливница  4,2,3а,18,4а,10,11,25,13а,1,23,6,16,21а,5,15а,7,15,17,8, Стара Планина  6,25,3,12,9,20,5,2,8, Странджа  1,9,2,4,6,8,3,5, Страцин  48,43,72,1,70,30,78,34,24,45,5,4,13,19,15,28,22,60,32,58,46,20,40,38,49,41,26,23,21,62,36,11,84,16,3,52,18,17,68,56,50,50, Съединение  1,5,7,11,3,12,13, Тутракан  2,15,13,4,1,7, Цачевска  4,6,11,3,9,8,7, Централна  3,1 A,7,3 А,1,1в,1б,25,15,20,23,7,37,35,11,45,21,51,12,14,19,16,39,10,18,53,9,4,2,31,33,6,43,25а,49,27,17,61,73,38,57,32,65,50,67,63,109,79,95,113,72,115,36,59,30,62,89,69,53,97,26,40,28,81,71,22,68,91,24,105,52,87,58,42,64,101,60,34,44,75, Чукара  4, Шипка  2,5,1,3,11,9,   1 М. &Quot;Кичера&Quot;  Пи № 2010034,М-Т Зад Камъка

На 11.03.2020 Г. /14:30 - 15:00 Ч./ -  Тодоричене:   116009  , Бачо Киро  9,6,21,16,10,4,3,12,27,33,25,35,17,23,5,1,37,29,15,7,13,19,8,11, Васил Левски  7,8,10,3,1,6,4,5,13, Добри Войников  3,7,9,1,2,11,5, Капитан Петко Войвода  6,2,4,1,7,5а,12,8,3,10,5,18,13,20,14, Кочо Честименски  14,12,4,15,10,1,2, Никола Обретенов  4,10,2,7,1, Панайот Хитов  8,5,3,1,4,6,2, Петко Р.Славейков  2,6,7,12,10,13,51,1,5,11, Райна Княгиня  13,11,9,19,21,2,1,12,3,5,15, Старо Шосе  2,4,3, Тодор Каблешков  31,2,24,17,37,36,43,4,11,12,41,9,32,16,28,10,13,15,7,5,33,34, Филип Тотю  15,17, Хаджи Димитър  69,66,61,53,64,71,67,57,63,29,74,27,56,65,48,46,52,44,54,72,60,68,23,58,35,18,15,19,8,36,33,37,38,42,1,12,26,20,47,30,11,22,4,2,34,49,9,14,16,6,41,5,45,31,7,24,1а, Христо Ботев  31,36,76,68,42,72,60,44,90,70,80,74,88,86,82,40,52,30,38,84,   УПИ -Іх-174, Кв.12

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Тодоричене:   Васил Левски  7,8,10,3,1,6,4,5,13, Добри Войников  3,7,9,1,2,11,5, Капитан Петко Войвода  6,2,4,1,7,5а,12,8,3,10,5, Кочо Честименски  14,12,4,15,10, Никола Обретенов  4,10,2,7,1, Панайот Хитов  8,5,3,1,4,6,2, Петко Р.Славейков  2,6,7,12,10,13,51,1,5,11, Райна Княгиня  13,11,9,19,21,2,1,12,3,5,15, Старо Шосе  2,4,3, Филип Тотю  15,17, Хаджи Димитър  69,66,61,53,64,71,67,57,63,29,74,27,56,65,48,46,52,44,54,72,60,68,23,58,   УПИ -Іх-174, Кв.12

На 09.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Торос:   157023  , 43058.336.99  , 48058  , Александър Стамболийски  2,14,1,16,20,21,7,10,13,19,4,15,18,17,11,9,8,24,31,32,29,26,33,17,35, Априлци  2,4,1, Бреза  7,8,6,13,23,12,14,21,2,15,25,27,4,9,2а, Бузлуджа  10,17,9,25,5,11,18,4,16,2,23,1,19,14,3,15,7,8,6,12,13,21, Валето  4,8,5,10,1,6, Васил Левски  17,11,3,15,13,36,30,5,9,16,12,10,20,18,32,34,22,14,26,7,6,4,24,8,1, Витска  12,13,15,11,19,20,16,33,10,6,15а,9,4,29,37,8,41,21а,43,35,25,17,23,49,18,31,1, Вишиндол  7,19,2,9,5,10,17,8,13,15,3,1,4,6,25,12,11, Възраждане  1,Читалище,15,13а,1,Аптека,16, Вълчо Русковски  3,5,13,11,7, Върбан Йотов Теслов  9,1,10,12,6,7,11,5,14,9,8,4,2, Гатил  1,8,6,12,15,3,13,10, Георги Бенковски  11,7,12,22,6,13,5а,28а,8,20,3,9,4,18,15,1,3а,28,24,30,2,16,26,32, Градинска  13,2,15,6,11,3,5,12,9,7,8,4,18,17,20,29,42,14,21,19,23,16, Грънчар  5,1,7,4,1а,2,6,3, Дило Йотов  95,91,96,106,101,83,76а,103,89,87,97,98,85,93,99,79а Поща,100,14,79а,16б,92,94б,79,94,94а,108,130,138,126,114,115,116,112,120,129,110,127,137,132,109,124,107,128,105,135,123,117,108а,134,141,139,121,119,113,66,73,64,36,46,44,88,70,74,47,32,39,76,86,53,31,38,61,69,37,77,64а,90,78,49,56,68,75,80,55,71,52,51,84,65,57,67,45,35,50,58,72,42,43,82,33,60,40,71а,27,34,29,149,147,159,167,158,179,164,142,187,162,148,144,183,150,157,10,163,168,175,145,155,177,173,181,146,153,166,160,140,180,138,171,154,165,151,152,161,168а,156,182,185,17б,7,23,22,30,21,17а,28,11,3,4,20,18,16,25,1,14,24,15,8,26,13,17,12,5,10,17в, Димитър Ковач  4,2,1,3, Дойчин Димитров  15,1,9,14,5,12,3,7,10,20,16,13,1а,11,2,4, Еделвайс  3,10,6,4,12,5,8,1,2, Захари Стоянов  8,9,3,7,6,4,2,1,5, Здравец  6,2,4,1,3, Кирил И Методий  Фурна,4,7,2,6,1,3,5, Китка  21,12,34,36,26,25,29,38,14,20,18,23,3,10,24, Кичера  41,18,5,12,9,13,6,10,16,20,17,24,2,22,3,11,1,8,14,4,5а,7а,15, Кокиче  1,2,6,3,12,8,10,4,5, Крайселска  7,15,13,21,19,41,39,17,29,37,43, Кулата  3,1,5, Лозарска  50,23,51,1,61,24,5,63,41,17,46,38,10,49,35,31,36,56 Вила,34,53,2а,67,42,11,40,43,48,3,14,47,65,7,2а Кино,2,52,28,9,4,39,59,57,55,44,8,19,15,27,12,16,13,45,21,54,26,22,29,32,30,1, Люляк  2,7,5,6,4,1,8,3,9, Марин Табаков  6,1,11,9,6,7,2,4,5, Мелнична  33,49,35,39,20,48,47,43,27,18,50,28,22,41,24,32,34,29,31,26,30,25,37,45,2,5,8,19,13,17,14,23,6,21,3,4,10,15,1,12, Младост  4,5,7,3,2,1,11,21,29,25,19,17,13,27,23,15,31, Незабравка  15,12,13,14,1,8,2,9,18, Нено Върбанов  1,5,3, Никола Вапцаров  8,2,3,12,13,5,11,15,4,1,19,17,27,24,18,4,23,29,16,28,30,20,25,26,22,31,38,34,37,31,39,36,40, Оборище  8,2,13,11,10,4,5,17,6,19,1,12,15,7,16,21,9,18, Опълченска  6,20,12,1,15,19,21,5,14,18,16,14 А,22,4,10,17,2,8,11,13,9,24, Орешака  7а,3,9,11,1, Пейо К.Яворов  13,11,3,15,7,17,19,1а,5,9, Под.Тарасов  23,9,27,3,11,19,1,15,7,5,21,3, Полето  000373, Поручик Софронов  2,1,3,4, Потока  14,18,6,28,10,12,8,3,1,6,4, Равнището  13,9,5,41,25,1,17,6,14,4,21,2,16,10,8,19,23,7,15, Райна Княгиня  4,1,1а, Речна  2,3,1, Стоян Георгиев  56,38,46,42,28,36,32,40,29,44,34,30,26,13а,3,15,22,5,11,25,20,1,12,4,2,19,18,6,9,16,10,13,11а,24,27,14,17,23,8,7, Теменуга  2,11,9,7,1,3, Торос  39,Сушилна,50,Краварник,39,Бензиностанция,41,33,19,36,42,28,25,40,34,22,32,21,26,46,17,29,13,Автомивка,30,38,23,27,24,31,11,4,5,12,7,8,20,2,16,1,6,18,10, УПИ V  Кв.95, Филип Бутозов  4,6а,5,8,3,1,2,6, Хаджи Димитър  16,19,20а,21,17,20,18,15,13,7,2,1,13,61,3,4,5,11,12,10, Хан Аспарух  23,19,2,3,6,27,31,5,4,21,15,25,11,13,14,7,33,9,17,29,10,16,8,16,41,33,20, Христо Ботев  13,19,30,21,23,28,8,20,24,16,1,18,11,12,28а,10,5,22,9,40,14,6,42,7,4,32,3,44,26,2, Христо Смирненски  2,7,6,1,4,5,3,20,12,16,8,24,14,13,15,10,17,27,29,25,18, Цар Симеон  3,7,1,5,2, Цвятко Алексиев  1,6,3,5,2,4, Шипка  11,5,1,7,2,3,13, Явор  5,9,7,3,1, Ягода  1,2,10,14,3,6,5,12,   Уо Тп 1,Хижа,Вимпром,Бикарник,Офцеферма,Уо Тп 16,Уо Тп 13,Уо Тп 10,Уо Тп 8,Фургон,Уо Тп 4,Уо Тп 3

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Торос:   Александър Стамболийски  2,14,1,16,20,21,7,10,13,19,4,15,18,17,11,9,8, Априлци  2,4,1, Възраждане  1,Читалище, Върбан Йотов Теслов  9, Гатил  1,8,6,12,15,3,13,10, Градинска  13,2,15,6,11,3,5,12,9,7,8,4, Дило Йотов  95,91,96,106,101,83,76а,103,89,87,97,98,85,93,99,79а Поща,100, Дойчин Димитров  15,1,9,14,5,12,3,7,10,20,16,13,1а,11,2,4, Кирил И Методий  Фурна,4,7,2,6,1,3,5, Лозарска  50,23,51,1,61,24,5,63,41,17,46,38,10,49,35,31,36,56 Вила,34,53,2а,67,42,11,40,43,48,3,14,47,65,7,2а Кино,2,52,28,9,4,39,59,57,55,44,8,19,15,27,12,16,13,45,21,54,26,22,29,32,30, Люляк  2,7,5,6,4,1,8,3,9, Марин Табаков  6, Младост  4,5,7,3,2,1,11, Незабравка  15,12,13,14,1,8,2,9,18, Никола Вапцаров  8,2,3,12,13,5,11,15,4,1,19,17, Оборище  8,2,13,11,10,4,5,17,6,19,1,12,15,7,16,21,9,18, Потока  14,18,6,28,10,12,8, Райна Княгиня  4, Хан Аспарух  23,19,2,3,6,27,31,5,4,21,15,25,11,13,14,7,33,9,17,29,10,16,8, Ягода  1,2,10,14,3,6,5,12,   Уо Тп 1

На 09.03.2020 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Торос:   Бузлуджа  10,17,9,25,5,11,18,4,16,2,23,1,19,14,3,15,7,8,6,12,13,21, Валето  4,8,5,10,1,6, Вишиндол  7,19,2,9,5,10,17,8,13,15,3,1,4,6,25,12,11, Георги Бенковски  11,7,12,22,6,13,5а,28а,8,20,3,9,4,18,15,1,3а,28,24,30,2,16,26,32, Дило Йотов  17б,7,23,22,30,21,17а,28,11,3,4,20,18,16,25,1,14,24,15,8,26,13,17,12,5,10,17в,66,73,64,36,46,44,88,70,74,47,32,39,76,86,53,31,38,61,69,37,77,64а,90,78,49,56,68,75,80,55,71,52,51,84,65,57,67,45,35,50,58,72,42,43,82,33,60,40,71а,27,34,29, Еделвайс  3,10,6,4,12,5,8,1,2, Кичера  41,18,5,12,9,13,6,10,16,20,17,24,2,22,3,11,1,8,14,4,5а,7а,15, Мелнична  33,49,35,39,20,48,47,43,27,18,50,28,22,41,24,32,34,29,31,26,30,25,37,45, Орешака  7а,3,9,11,1, Пейо К.Яворов  13,11,3,15,7,17,19,1а,5,9, Стоян Георгиев  56,38,46,42,28,36,32,40,29,44,34,30, Христо Ботев  13,19,30,21,23,28,8,20,24,16,1,18,11,12,28а,10,5,22,9,40,14,6,42,7,4,32,3,44,26,2, Цар Симеон  3,7,1,5,2, Явор  5,9,7,3,1,   УО ТП 3,УО ТП 8

На 11.03.2020 Г. /09:15 - 09:45 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Угърчин:   75054.448.116.1  , Акация  1,32,11,6,14,1,22,3,8,18,10,2,30,13,5,1а,23,7, Алеко Константинов  29,23,21,27,25,19,9,18,17,2,13,6,7,10,3,1,11,4,20, Александър Пушкин  21,2,5,8,11,23,13,17,7,10,4а,14,16,9,3,4,22, Александър Стамболийски  1а,2,1,5,3,9,8,10,11, Ангел Кънчев  5,7,1,3,7,3,5,1, Антон Чехов  8,7,1,5,3,12,4,9, Баба Тонка  6,4,2,4 Складова База,14,16,1,18, Бачо Киро  2, Безименна  9, Бели Камък  4,1,2,5,3,6,7, Божур  1,3,4,6,10,5,9,8,7,2, Бойчо Огнянов  1, Бяло Море  2,10,12,13,17,4,3,11,15, Васил Друмев  3,6,12,11,7,4,10, Васил Левски  22,16,4,13,7,19,35а,29а,12,18,17,31,36,3,21,20,26,Складова База,41,31а,9,25,34,32,15,5,8,6,2,23,1,35,27,30,37,11,1а,37,49,43,46,53,68,41,71,38,67,76,73,54,51,39,45,52,78а,80,74,66,42,58,40,81,69,82,61,84,57,44,65,64,55,48,72,59,246,210,257,236,222,245,242,251,247,240,230,253,226,249,224,238,220,255,151,149,123,123 Пирин,137,129,131,136 Битов Комбинат,137а,141,138,133,125а,Гараж,15 Еделвайс,127,139,120 Еделвайс,Мекичарница,1,118,85,121,119,117,109,86,102,101,92,104,113,112,99,96,94а,110,94,114,98,93,116,95,107,97,83,100,90,111,88,91,103,208,214,239,215,221,188,243,200,194,203,209,218,182,16,231,192,204,196,201,198,219,217,20,186,206,225,237,229,212,213,210,146,207,241,201,197,171,147,160,146,168,152,150,177,191,158,148,145,175,142,169,170,154,162,193,205,173,156,153,183,134,121,161,157,179,181,185,195,155,159,143,135,167, Васил Петлешков  16,21,1,3,11,13,15,17,7,8,9,7, Вежен  10,5,7,8,12, Витоша  2,1, Вълчо Русковски  27,38,36,21,34,32,29,19,5,8,12,13,10,4,16,7,3,9,17,26,25а,19,30,28,20,22,4,8,16,12,3,7,9,13,10,5, Ген.Гурко  9,15,12,4,6,8,1,7,2,11,9,21,12,10,28,19,1,22,23,20, Ген.Сираков  3,12,1,7,8,9,5,2,4,10, Гео Милев  2, Георги Бенковски  4,14,19,2,11,13,8,3,7,15,6,4,5,17,12,16,23,21,10,9, Георги Иванов  3,10,4,2,8,1,7,6, Георги С.Раковски  3,2,5,1,7,9,8,10,6,12,13,14,11, Гогол  8,9,7,1,6,11, Голи Рът  2,6,1,4, Горник  2,1,9,7,3,4, Гоце Делчев  2,4, Демокрация  10 Поща,3, Димитър Полянов  3,2,1, Димчо Дебелянов  8,19,12,9,17,13,15,11,6,14,7,16,1,4,5,10, Добри Чинтулов  10,2,8,3,6,1,14, Доростолска  1,3,2,5,4,8,6, Елин Пелин  17,5,16,4,18,9,2,1,13,12,14,15,6,10,3,7, Забит Камък  8,1, Захари Стоянов  21,6,22,23,7,8,15,13,18, Ивайло  1,7,2,3,4, Иван Дял  1,2, Иван Рилски  10,5,6,4, Иглика  2,3,1,4, Йордан Йовков  45,33,37,28,29,25,23,43,35,17,16,31,30,22,12,26,18,41,15,20,21,39,24,14,23,26,17,28,39,37,22,18,41,43,29,21,33,35,12,24,16,15,45,20,25,14,31,30,5,2,6,9,1,7,10,3,11,4, Каменка  15,11,9а,9,2,14,6,8,4,5,12,10,3, Кичира  4,2,1а,3,1, Климент Охридски  53,34,55,43,42,19,5,13,14а,9,25,30,1,11,4,16,17,14,28,24,22,6,10,12,21,29,15,7,8,27,20,3,31,23,47,36,38,45,40,51,81,86,66,79,83,77,84,62,80,74,64,73,68,67,63,73,65,48,1,54,52,58,61, Кнежа  6,4,1,2, Кокиче  3,3,1, Комитска  18,12,15,11,18,9,8,7,4,17,2,1,14,5,6,13,3, Кръстю Сарафов  2, Лев Н.Толстой  8,6,5,10,3, Лепетура  4,6, Любен Каравелов  8,4,6,2,14,12,9,10,3, Люлин  1,3,4,10,8,2, Македонска  3,5,4,4а,7,6,1,8,12, Максим Горки  11,2,15,3,9,1,5,13,17,19а,19,25,4, Мара Петлешкова  6,2,1, Маргарец  4,6, Марица  10,14,10а,4,8а,5,8,6,2,7,1, Маркова Стъпка  6,8,23,20,4,2,21,11,12,17,10, Мусала  1,2, Незабравка  2,1,3,3,1,2, Неофит Рилски  9,9,4,1,8,2а,3,10,6, Никола Вапцаров  6,3,1,5,2,13,7,4, Никола Обретенов  4,9,13,11,2,15,19,5,7,3 Пирин, Новоселска  1,4,2,3, Оборище  4,1,6,2,5, Околчица  8,7,1,2,18,12,16,5,2а,4,22,6,20,24, Опълченска  14,17а,15,11,16,8,17,12,7,3,13,5,10,17,26,29,22,35,23,27,31,37,21, Освобождение  65,67,73,63,50,69,71,32,10,4,2,14,18,16,9,6,1,13,5,15,11, Осми Март  1,4,2,3, Осогово  14,4,27,24,5,1,6,3,8,7,16,20,12,10,9,2,18, Осъм  9,7,5,1,11,2,8,4,6,10, Паисий Хилендарски  3,19,29,15,24,13,49,37,44,6,20,4,40,48,35,22,33,52,36,98,1,50,2,16,42,46,18,21,27,32,9,26,15а,8,25,28,31,11,7,35,13,21,7,37,28,32,19,16,20,46,18,40,3,1,49,52,22,25,42,29,31,2,24,4,9,27,33,36,26,44,8,15,15а,48,50,6,98,11,10, Панайот Хитов  2,1,6,4, Патриарх Ефтимий  6,15,9,12,8,5,7,2,3,1,4, Пейо К.Яворов  12,7,11,12, Петко Войвода  10,19,7,15,6,17,18,13,

На 11.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Угърчин:   75054.448.116.1  , Акация  1,32,11,6,14,1,22,3,8,18,10,2,30,13,5,1а,23,7, Алеко Константинов  9,18,17,2,13,6,7,10,3,1,11,4,20, Александър Пушкин  21,2,5,8,11,23,13,17,7,10,4а,14,16,9,3,4, Александър Стамболийски  9,8,10,11, Ангел Кънчев  7,3,5,1, Антон Чехов  8,7,1,5,3,12,4,9, Бачо Киро  2, Бели Камък  4,1,2,5,3,6,7, Божур  1,3,4,6,10,5,9,8,7,2, Бяло Море  2,10,12,13,17,4,3,11,15, Васил Левски  208,214,239,215,221,188,243,200,194,203,209,218,182,16,231,192,204,196,201,198,219,217,20,186,206,225,237,229,212,213,210,146,207,241,37,49,43,46,53,68,41,71,38,67,76,73,54,51,39,45,52,78а,80,74,66,42,58,40,81,69,82,61,84,57,44,65,64,55,48,72,59,246,210,257,236,222,245,242,251,247,240,230,253,226,249,224,238,220,255,123,123 Пирин,137,129,131,136 Битов Комбинат,137а,141,138,133,125а,Гараж,15 Еделвайс,127,139,120 Еделвайс,Мекичарница,118,85,121,119,117,109,86,102,101,92,104,113,112,99,96,94а,110,94,114,98,93,116,95,107,97,83,100,90,111,88,91,103, Витоша  2,1, Вълчо Русковски  17,26,25а,19,30,28,20,22,5,8,12,13,10,4,16,7,3,9, Ген.Гурко  1,22,23,20,15,12,4,6,8,1,7,2,11,9,21,12,10,28,19, Ген.Сираков  3,12,1,7,8,9,5,2,4,10, Гео Милев  2, Георги С.Раковски  12,13,14,11, Гогол  8,9,7,1,6,11, Гоце Делчев  2,4, Демокрация  10 Поща,3, Димитър Полянов  3,2,1, Димчо Дебелянов  8,19,12,9,17,13,15,11,6,14,7,16,1,4,5,10, Елин Пелин  17,5,16,4,18,9,2,1,13,12,14,15,6,10,3,7, Ивайло  1,7,2,3,4, Йордан Йовков  5,2,6,9,1,7,10,3,11,4,23,26,17,28,39,37,22,18,41,43,29,21,33,35,12,24,16,15,45,20,25,14,31,30, Каменка  2,14,6,8,4,5,12,10,3, Кичира  4,2,1а,3,1, Климент Охридски  67,63,73,65,48,1,54,52,58,61,19,5,13,14а,9,25,30,1,11,4,16,17,14,28,24,22,6,10,12,21,29,15,7,8,27,20,3,31,23,47,36,38,45,40,51,81,86,66,79,83,77,84,62,80,74,64,73,68, Кнежа  6,4,1,2, Кокиче  3,1, Комитска  18,12,15,11,18,9,8,7,4,17,2,1,14,5,6,13,3, Лев Н.Толстой  8,6,5,10,3, Марица  10,14,10а,4,8а,5,8,6,2,7,1, Маркова Стъпка  6,8,23,20,4,2,21,11,12,17,10, Незабравка  3,1,2, Неофит Рилски  4,1,8,2а,3,10,6,9, Никола Вапцаров  6,3,1,5,2,13,7,4, Никола Обретенов  3 Пирин, Оборище  4,1,6,2,5, Околчица  8,7,1,2,18,12,16,5,2а,4,22,6,20,24, Опълченска  17,26,29,22,35,23,27,31,37,21, Паисий Хилендарски  10,35,13,21,7,37,28,32,19,16,20,46,18,40,3,1,49,52,22,25,42,29,31,2,24,4,9,27,33,36,26,44,8,15,15а,48,50,6,98,11, Панайот Хитов  2,1,6,4, Патриарх Ефтимий  2,3,1,4, Петко Войвода  2,4,18,5,9,10,15,7,6,19,12,17,13, Петър Балевски  2, Поп Харитон  3,2, Рила  7,6,3,8,10,5,2,1,4, Светулка  2,6, Свобода  16,13 Кафе,10,1,13,6а,3,7,5,6,1,13, Сергей Румянцев  3,1,4, Старчов Дол  6,7,2,3,4,1,5, Стефан Стамболов  3,5,10,7,4, Табашка  3,1,2, Тодор Каблешков  28, Топалска  8,4,2, Търговище  6,5,4,8,9,7, Хаджи Димитър  40, Хан Аспарух  34,26,30,27,5,7,13,9,29,19,32,10,7а,12,14,15,1,25.,16,20,28,22,21,17,21, Хан Крум  6,7,5,1,10,9,11а,2,8,13,4,3,30,12,36,17,24,16,19,18,26,15,21,20,32,23,22, Христо Ботев  53,57,63,67,65,55,69,45,47,22,14,21,33,27,10,30,25,24,35,28,15а,17,12,31,29,26,20,39,15,32,18,016,6,11,4,5,1,2,Читалище, Христо Смирненски  11,10,13,4,2,7,8,12,3,6, Цар Калоян  2,4,7,5,11,9,13,3,1,6,10, Цар Симеон  9а,13,18,4,14,6,8,5,1,23,2,9,16,11,3, Църковна  4,8,1,2,1,3,5., Чукара  5,11, Юрий Гагарин  19, Юрий И.Венелин  3,5,7,2,   Помпена,Хижа,Вила,Едервайс,Пирин

На 11.03.2020 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Угърчин:   75054.448.116.1  , Акация  32,11,6,14,1,22,3,8,18,10,2,30,13,5,1а,23,7, Антон Чехов  8,7,1,5,3,12,4,9, Васил Левски  208,214,239,215,221,188,243,200,194,203,209,218,182,16,231,192,204,196,201,198,219,217,20,186,206,225,237,229,212,213,210,146,207,241,246,210,257,236,222,245,242,251,247,240,230,253,226,249,224,238,220,255, Ген.Гурко  1,22,23,20,15,12,4,6,8,1,7,2,11,9,21,12,10,28,19, Елин Пелин  17,5,16,4,18,9,2,1,13,12,14,15,6,10,3,7, Кичира  4,2,1а,3,1, Климент Охридски  67,63,73,65,48,1,54,52,58,61,47,36,38,45,40,51,81,86,66,79,83,77,84,62,80,74,64,73,68, Комитска  18,12,15,11,18,9,8,7,4,17,2,1,14,5,6,13,3, Лев Н.Толстой  8,6,5,10,3, Маркова Стъпка  6,8,23,20,4,2,21,11,12,17,10, Никола Вапцаров  6,3,1,5,2,13,7,4, Опълченска  17,26,29,22,35,23,27,31,37,21, Рила  7,6,3,8,10,5,2,1,4, Старчов Дол  6,7,2,3,4,1,5, Тодор Каблешков  28, Топалска  8,4,2, Хан Аспарух  34,26,30,27,5,7,13,9,29,19,32,10,7а,12,14,15,1,25.,16,20,28,22,21,17, Христо Ботев  53,57,63,67,65,55,69,45,47, Чукара  5,11, Юрий И.Венелин  3,5,7,2,   Помпена,Хижа,Вила

Община Тетевен  

На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Вит  52,40,50,26,34,16,44,38,10,6,12,28,18,22,36,42,54,30,24,48,2, Георги Глож  1, Зорница  22,19,17,11,2 Вила,7,20,5,24,12,6,1,3,26, Кокиче  6,23,2,19,7,13,8,17,18,9,14,3,25,5, Кулата  14,2.,10,7,3,6,11,12,5,4, Местност Касълека  6,1а,3,7, Местност Левица  , Местност Рупци  Вила,База За Отдих, Найден Стоянов Найденов  39, Петко Найденов  1, Цачо Ненов  8

На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Местност Рупци  Вила,Къща Костадин,Къща Николай,8 Вила,Къща Валери,Фургон,Къща Радослав,Къща Румяна,Къща Цачо,Къща Васил,Къща Дица,   М.Рупци

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Тетевен:   005041  , 72343.31.148  , 72343.31.208  , Гечовото  , Махала Гечовото  Къща Иван,35,47,56,39,Къща Маньо,26,Къща,23,29,41,19,Къща Севдалин,Къща Русин,20,Къща Алекси,24,32,46,40,Къща Атанас,31,Вила,22,Къща Калина,Уо На Тп13,Къща Тодор,57,Къща Георги,54,18,Къща Христо,Къща Петър

Община Троян  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Балабанско:   Местн.Габърска  Къща Иван,Къща Пепа,Къща Стелияна,Къща Венелин,Къща Вълко,Къща Пенчо,Магазин,Къща Ценета,Къща Пенко,Къща Цонка,Къща Марийка,Каща Мария,Къща Дамян,72 Ул. Габърска,Къща Милена,Къща Митко,Къща Нено,Къща Дилян,Къща Гаца,Къща Велика,Къща Станимир,Къща Стана,Къща Илия,Къща Дана,Къща Тодора,Къща Камен,Къща Минко,Къща Дочо,Къща Елена,Къща Мирослав,Къща Димка,Къща Цочо,Къща Кальо,Къща Петко,103,Къща Васил,Къща Маргарита,Къща Симеон,5,54 Вила,Къща Гечо,Къща Любен,Къща Райна,Къща Тончо,Къща Стою,Къща Мария,Къща Мара,Къща Дона,Тп18,Къща Стойчо,Къща Нанко,Къща Калю,Къща Найден,Къща Мадлена

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Голяма Желязна:   Август 1926 Г.  8,24,32,15,16,26,33,47,13,1,5,12,34,44, Братя Попски  13,2,1,11, Възраждане  4,1,2,3, Дачо Михайлов  9,14,5,3,7,12,4,2, Девети Септември  1,1 Кметство,Поща,3, Желязвенска Комуна  14,34,23,99,21,35,8,15,19,2,36,20,39,7,18,10,38,11,5,17,13,3,4, Колю Владов  24,31,9,16,21,20,18,5,23,6 Тп5,1,22,38,19,26,25,15,2,33,35,17,30, Марин Ив Кинкин  8,2, Мах.Топля  214, Петко Доневски  17,13,3,1,2,12,11,31, Стойко Хаджиев  2,1, Тодор Чипарски  20,17,9,6,3,4,5,56,25,23,1,21,8,12,19, Тринайсет Века България  2, Цанко Станчев  85,71,62,3,46,33,63,25,50,1,70,7,52,12,30,75,4,69,15,48,84,54,5,2,64,51,55,77,78,24,27,21,36,6,28,74,65,37,32,61,60,31,76,47,80,42,23, Цано Кадийски  27,6,32,15,51,24,53,7,4,48,26,46,1,16,3,44,14,016,13,30,18,25,19, Цвятко Георгиев  1,11,9

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски  15,54,11,43,53,57,52,61,22,12,35,27,30,16,60,40,20,24,10,51,59,19,56,31,17,38,9,44,47,50,33,46,62,36,45,26,043,21,32,29,55,7,2,34,48,41,13, Бор  1,3,7,2,5, Васил Левски  12,1,7,20,18,13,22,2,5,16,3,11,9, Ганко Стойнов  1, Георги Димитров  1,6,5,8,3, Дъб  1,3, Кастроне Состра  7,15,6,1,10,19,8,13,3, Кънчо Христов  7,20,26,22,34,30,3,32,28,14,24,2,5,1,9,4,12,18,6, Любен Каравелов  56,40, Христо Начевски  5,10,12, Христо Смирненски  5, Цанко Ненов  7,18,8,10,4,1,17,6,3,2,16

На 10.03.2020 Г. /10:00 - 15:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /10:00 - 15:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   34-Ти Троянски Полк  18,6,3,9,13,5,11,8,1,12,17,15,14,7,4,16,10, Васил Левски  65, Ген.Карцов  18, Дрянска Чешма  3, Захарий Зограф  11,4,5,14,19,3,17,12,13,6,2,21,7,1,15,9,8,10,16, Панайот Волов  5, Симеон Велики  3, Феликс Каниц  7, Христо Ботев  176 Г,107,176,127, Христо Смирненски  26

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   34-Ти Троянски Полк  47,39,35,45,46,48,44,32,26,38,43,37,32,30 Таван,28,53,50,42,41,24,34,51,36,49,43,40,30,52

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 13:30 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Попишка  1, Нейчо Войвода  Автоморга

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Длъжковска  Вила

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Длъжковска  Вила, Мах.Малка Рибна  Мтп110,Райна -Къща,Вила,Иван-Къща

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Малка Рибна  Мтп110,Райна -Къща,Вила,Иван-Къща

На 10.03.2020 Г. /12:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /12:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Черни Осъм:   Жеравица  , М.Жеравица  Къща Цочо,15 Тп,Къща Петко,Вила

Община Угърчин  

На 10.03.2020 Г. /09:45 - 12:30 Ч./ -  Голец:   Мах.Оломан

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин:   Ген. Скобелев  20,12,21,23,16,27,14,29,17,25,18,19, Ген.Радецки  20,,,5,10,9,6,4,18,16,3,12,1,8,2,14,7,11, Караджата  7,5,2,4,1, Пенчо Славейков  6,2,1,4, Рила  3,9,7,2,6,5, Христо Ботев  28,52,43,33,31,56,50,41,68,37,39,Уо  Тп 1,35,66,45, Шипка  48,12,   10,3,11,13,5

На 09.03.2020 Г. /09:15 - 12:00 Ч./ -  Катунец:   Ангел Кънчев  11,9,1,3,13, Асен Златаров  7,2,6,3,1,9, Бачо Киро  2,4,1, Васил Априлов  1,10, Васил Левски  9,27,21,17,29,10,23,19,13, Вит  5,16,19,9,10,11,14,17,13,7,18,8, Места  8, Присоето  2,4, Републиканска  3, Стара Планина  1,7,3,5, Трети Март  45,12,43,28,32,29,15,9,23,3,18,31,17,35,42,25,44,7,8,39,20,33,22,5,14,46,41,21,38,36,37,34,24,19,26,27,40,   Улично Осветление Тп 1

На 09.03.2020 Г. /13:00 - 15:30 Ч./ -  Катунец:   Асен Златаров  15, Буковец  4,10,5,2,8,20,22,6,14,16,3,12, Васил Левски  5,11,1,4,2,7, Георги Бенковски  1,2,3,5, Георги С.Раковски  14,10,5,12,4,1,16,2, Евлоги Георгиев  1,5,4,3, Иван Вазов  6,1,4, Искър  3,8,2,1,4,11,10,7,6,13, Казанджийска  8,9,11,4,3,7,6, Кирил И Методий  3,1,6,10,8,2,4,12, Македонска  2,1,10, Места  8,16,12,14,10,20, Осъм  3,4,9,2,7,5,8, Републиканска  4,2,14,1,6,10,12, Рила  5,3,1,4, Стефан Караджа  6,1,5,2,4, Струма  3,2,1,4, Топалска  5,3, Трети Март  89,125,75,124,50,122,127,49,Клуб На Пенсионера,137,108,133,97,126,76,64,73,99,78,117,115,77,60,48,71,120,52,128,51,72,104,56,90,83,98,54,59,118,121,139,95,62,110,103,135,134,30,85,53,112,66,55,131,132,69,68,74,114,94,58,87,123,93,81,106,88,82,57,86,105,91,47,101, Хаджи Димитър  4,2, Черковна  4,3,2,8,1, Шипка  3,2,8,7,1,9,4,17,5, Юмрукчал  2,   Улично Осветление Тп 6

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   Къща

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106  , Аврамовска  1, Мах.Съевска  Къща Дико,Къща Нешо,Къща Васил,Къща Тинка,Къща Съйо,Къща Йордан,Къща Юри,79,22,Къща Христо,Вила,Къща Мая,Къща Николай,Къща Вълка,Къща Снежана,Къща Стойка,Къща Петко,24,9 Къща Съба,Къща Йото,Къща Въло,Къща Ставри,Къща Неда,Къща,Къща Димитър,Къща Лиляна,Мтп10,Къща Марин,Къща Иля,Къща Нейка,Къща Милка,77,78,Магазин,Станция,Къща Стойко,13,81

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   Димитър Пъшков  20, Мах.Шумака  22,35,23,26,Къща Кольо,Къща Григор,Къща Въло,Къща Йона,19, Угърчинска  16,15,19,17,14

Община Ябланица  

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Батулци:   Присоето  35,34,36,37, Стоян Панов  62,60, Христо Ботев  32,40,42,27,23,26,35,21,36,29,41,33,37,28,25,38,34,43,39,45,31

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Дъбравата:   Александър Стамболийски  21,14,16,18,10,17,11,22,29,3, Буджовци  2,4,3, Витоша  26,5,4,19,15,14,9,7, Вътювци  5,3,1,4, Георги Бенковски  1,6,8, Драгойца  5,3, Златна Панега  15,18,23, Йотковци  1,19,6,3,18,16,8,5, Калето  1,51,57,2,25,16,6,44,26,32,12,19,Тп2,30,38,53,21,29,43,8,40,33,20,39,59,27,31,35,42,14,28,24, Нинковци  3,2, Нишовци  1,7,4 Къща,6,10,2,8,5, Стара Планина  11,8,3,7,9,13,12, Стефан Караджа  5,11,15,4, Христо Ботев  15,12,7,14,20,4,6,16,5, Цано Вълчев  24,6,14

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   067316  , 075133  , Доктор Ради Цанов  11, Местност Ламбовци  Къща Найда,Къща Иван,3,Къща Цецка,Тп34,Къща Петър,17 Павилион,25,Къща Симеон,1 Къща Петър,Вила Иван,Къща Милка,Къща Драгомир,Къща Гета,Къща Мария, Местност Шумака  Къща Снежана,Къща Мария, Местност Шумнене  Къща Веселина,3,Вила

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   089104  , Ангел Кънчев  10, Местност Братевец  3, Местност Кръст  , Местност Шумака  Къща Стефан,3,Вила,Къща Драган, Местност Шумнене  Пс,3, Мико Петков  104,106а,10 Тп3,105, Рила  17

На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   IIi-10 Кв.13  Вр.За Стр., Александър Стамболийски  67,16 Тп8,54,84,26,77,90,71,3,62, Местност Гераня  Къща Йордан, Местност Ламбовци  Къща Нино,5,59,65,3 Паянтова Жилищна Сграда,47,70,3,68,45,Вила, Местност Шумака  Къща Мариан,Къща Даринка,3,94,Вила, Местност Шумнене  Къща Иван,Къща Михаил,Къща Цано,Къща Марин,Къща Стефан,Вила,3,Къща,Къща Гена, Пеловска Ливада  3, Ширевец  70,   3 Къща

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Мах.Нановица  Къща Стефан,Къща Петко,Къща Петър,Къща Павел,Къща Пейо,Къща Гато,Къща Георги,Къща Дано,Къща Николай,Къща Найден,Къща Добри,Тп2,Къща Свилена,Къща Богдан,Къща Дако,Къща Иван,Вила,Къща  Васил,Къща Дица,Къща Пею,Къща Мур Кук,Къща Вельо,Къща Цветан,Къща Лазар,Къща Василка,Къща Найда,Къща Йотка,Къща Мико,Къща Динка,Къща Яким,Къща Илия,Къща Васил, Местност Гераня  Къща Мария, Нановица

 

Област Монтана

Община Берковица  

На 12.03.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  Берковица:   03928.209.81  , 03928.209.82  , 03928.29.157  , 209,395  , №209.394 Местност Сароновец  , Ангел Кънчев  4,3,7,8,2,1,5,6, Берковска Река  37,45,43,35,52,50,39,41, Вардар  4,6,2,3, Заряница  1,2, Извън Регулацията  Масивна Постройка,Вила, Калето  11,9,17,15,6,3,13,1,4,5,7, Кирил И Методи  50,22, Охрид  3,5,8,10,2,12,7,4,6, Пиротски Път  29,2,27, Рила  1,14,5,30,6,8,16,13,4,3,2,10,11,31,8 А,7,9,15,Вила,12, Шалин Дол  , Явор  2

На 11.03.2020 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Берковица:   03928,66,32  , Беговица  Хлораторно, Заряница  42,38, Извън Регулацията  Овчарници,Полигон,Ски Влек,Нова Хижа Ком,Профилакториум,Кв.Беговица, Кирил И Методи  72, Лале  42,64, Мрамор  1, Пи 03928.66.32  Местност Търновити Рът, Първи Май  38,38,1,12, Рако-Ца Ул.Братя Миладинови  2,88,14,4,10,6, Раковица  , Раковица Ул. 1-Ви Май  44,19,91,50,3,24,34,5,61,42,53,21,83,17,59,101,16,33,44,56,27,13,52,54,41,23,79,48,71,51,43,26,22,1,37,65,35,14,77,7,30,62,93,69,46,45,,,72,17,2,8,49,103,58,70,29,76,20,60,20,73,28,57,66,10,82,1,55,9,85,6,47,40,67,64, Раковица Ул. Иглика  13,25,30,34,38,5,10,2,28,15,1,7,23,19,4,14,16,24,3,12,32,26,21,6,9,8,18,17,22, Раковица Ул. Крайречна  33,25,15,7,31,35,9,17,5,19,37,3,29,21,11,13,23,1,27, Раковица Ул. Криви Рог  18,2,16,10,53,8,55,1,9,3,4,12,15, Раковица Ул. Лале  2,31,50,36,25,15,41,22,6,30,54,39,40,68,62,19,3,5,44,10,8,24,21,20,72,18,4,34,35,13,52,66,28,26,51,1,16,33,64,43,10,27,60,47,23,7,14,56,32,46,49,29,45,9,48,70,58,17, Раковица Ул. Малина  10,13,34,18,42,14,8,28,32,16,50,1,2,20,11,38,22,40,54,24,30,56,36,5,4,52,26,48, Раковица Ул. Мир  66,90,29,1,63,39,21,3,1,27,72,67,12,43,62,16,6,54,45,55,59,42,18,68,47,2,49,4,65,13,38,8,51,17,70,34,44,50,6,53,82,24,30,71,35,57,68,36,37,20,31,26,61,1,64,19,15,4,25,80,40,69,78,56,22,74,3,52,32,76,11,28,14,3,23,28,44,41,5,86,58,2, Раковица Ул. Пролет  16,1,3,25,2,21,27,5,11,12,17,23,8,15,13,19,12,10,32,22,18,4,28,20,7,6,1, Раковица Ул. Свобода  45,37,31,13,23,9,25,22,21,29,34,28,27,2,18,1,8,20,2,7,26,12,6,42,30,41,35,39,33,5,17,36,11,43,4,19,24,15,14,16,10,3,32,20, Раковица Ул.Добри Чинтулов  16,1, Раковица Ул.Панайот Хитов  5, Раковица Ул.Усин Керим  2,9, Ружа  6,22,4,18,16,12,10,7,20,3,14,5,8,24, Свобода  19,47,2, Страцимировска  2, Чайка  21,25,8,24,16,12,1,5,2,7,27,4,11,19,18,10,6,23,13,14,20,22,3,26

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Берковица:   Александровска  15,6,32 26,30,16,24,18,9,7,26,9 15,10,12,14,11 16,2,20,22,26,28,13 17,3,7 14,14,8,Павилион, Антон Страшимиров  2, Д-Р Иван Панов  1, Йордан Радичков  Магазин Пром.Стоки,Магазин,Закусвалня,Павилион,13,2,8, Ком  3,1,8, Николаевска  4, Огоста  3 2,1,3, Тимок  4,1, УПИ Iv Кв. 85  , Чаталджа  1,3

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Берковица:   Александър Стамболийски  3,5,4,2,5а,1, Ангел Кънчев  8, Берковска Река  51,63,55,57,65,56,31,61,66,54,62,58,60,53,64,68,59,70, Битоля  3,2,9,1,5,7,10,8, Георги Бенковски  1, Гоце Делчев  1,14,4,2,18,28,22,16,3,9,26,24,12,30, Захари Стоянов  5,6,2,3,7,1,4, Здравченица  17, Кирил И Методи  15,62,50,60,27,19,56,40,22,11,14,25,32,30,18,42,58,41,35,53,13,38,52,16,44,24,37,17,20,49,29,39,23,55,45,47,43,34,46,33,21,1,48,28,36,26,51,54,31, Ком  24,12, Лерин  2,5,1,7,3, Охрид  12, Синия Вир  15,1,11,9,18,12,8,6,16,3,5,4,2,10,13,7,14, Христо Смирненски  6,4,1,3,8,2, Шабовица  1,26,10,21,8,27,9,24,15,30,19,28,12,23 А,16,23,17,13,14,11,20,7,25,18,5,6,3,4, Явор  7,3,5,4,10,1,6

На 11.03.2020 Г. /08:45 - 16:30 Ч./ -  Берковица:   Заряница  42

Община Бойчиновци  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Лехчево:   Александър Стамболийски  44,45,40,57,46,49,51,47,43,42,41,59,50,52, Антон Иванов  1,12,2,6,14,8,7,5,9,4,3, Васил Априлов  22,20,9,14,11,6,17,16,12,18,24,15, Гаврил Генов  4, Димитър Благоев  21,15,52,29,44,25,17,31,13,50,11,48, Йордан Йовков  2, Климент Охридски  5,15,13,1,9,19,17,10,7, Крайселска  10,6,8,2,4, Любен Каравелов  8, Оборище  21,23,18,20,14,15,28,16,27,19,30,17,29,25,26,Тп N5 Уо,24,22, Пенчо Славейков  5, Петър Берон  9,11,3,7,5,2,1, Тодор Семерджиев  18, Хаджи Димитър  71,42,58,45,79,61,40,73,46,39,41,67,43,70,63,55,32,48,59,52,20,54,38,34,81,49,30,75,53,50,56,44,77, Христо Смирненски  48,24,31,42,25,56,58,39,15,33,46,29,44,27,37,34,19, Цветко Терзийски  31,22,33,12,37,24

Община Вълчедръм  

На 10.03.2020 Г. /10:00 - 12:30 Ч./ -  Вълчедръм:   Черни Връх  13

За Периода 09-13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Горни Цибър:   Втора  27,6,13,83,25,11,4, Двадесет И Две  11, Двадесет И Едно  1,2, Двадесет И Осем  1,2,6,4,7,5, Двадесет И Седем  9,3,2,6,5,1,16,4, Двадесет И Шест  2,17,13,15,1, Петнадесет  4,1,18,27,2,10,28,8,19,17,30,14,5, Първа  9,29,26,41,36,18,8,27,28,46,10,33,12,37,4,42,44,19,5,11,43,45,34,20, Тридесет И Две  2,1,3, Тридесет И Трета  10,12,6,16,8,7

На 13.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Септемврийци, Общ. Вълчедръм:   Бачо Киро  1,4,5,2,3, Генерал Скобелев(Волгогра  1,4,14,16,10,12,8, Дунав  19, Егея  12, Морава(Д.Благоев)  107,99,103,105,34,28,101,30, Никола Й.Вапцаров  5,1,4,9,2,6,7,3, Петър Берон  4,2, Свобода(Г.Димитров)  124а,155,1,163,147,132,120,167,159,122,128,173,140,165,151,93,161,145,157, Цар Калоян(Е.Ангелов)  3,4,6,8,9,11,5,2,10

На 10.03.2020 Г. /10:00 - 12:30 Ч./ -  Черни Връх, Общ. Вълчедръм:   Втора  15,12,19,1,9,29,4,33,31,16,21,18,5,8,7,10,14, Двадесет И Втора  35,27,43,10,45,12,14,16,39,49,33,2  Б,25,19,9,29,6,21,15,17,2,16,4,11,8, Двадесет И Девета  4,3,12,1,2,8,10, Двадесет И Осма  3,6,4,2, Двадесет И Пета  2, Двадесет И Първа  10,4,12,2,5,10, Двадесет И Седма  10,3,15,1,8,14,12,11,2,6,4, Двадесет И Шеста  2,1,3,4, Двадесета  10,4,6,8, Дванадесета  8,10,7,9,18,20,2,1,13,12,16,11,4,14,3, Девета  2,8,4, Деветнадесета  1,3,2, Десета  8,13,4,7,2,3,5,9,1,15,26, Единадесета  1,2, Осемнадесета  7,1,2, Осма  1, Пета  4,15,8,17,11,19,23,7,21,14, Петнадесета  2,1,7,5, Първа  62,47,41,74,80,65,66,63,53,43,68,41а,78,57,61,76,60,58,70,51,64,26,46,12,42,5,16,23,33,30,29,27,13,31,15,9,17,24,11,44,37,56,20,40,38,50,19,52,21,6,3,64,35,48,32, Седемнадесета  11,1,7,3,5,6,8,9, Седма  1,2, Трета  21,12,14,4,10,6, Тридесет И Втора  2,1,4, Тридесет И Пета  1, Тридесет И Първа  2,4,5,6,1,3,7, Тридесет И Трета  18,14,4,1,2,8,12,6, Тридесет И Четвърта  2,1, Тридесет И Шеста  1, Тридесета  14,10,8,17,7,9,13,12,18,15,11,16,3, Тринадесета  2,3,4, Четиринадесета  12,7,9,3,5,4, Шеста  2,4,3,5, Шестнадесета  4,6,16,7,14,3,5

За Периода 09-10.03.2020 Г. /08:15 - 16:00 Ч./ -  Черни Връх, Общ. Вълчедръм:   Двадесет И Втора  35,27,43,10,45,12,14,16,39,49,33, Двадесет И Девета  4,3,12,1,2,8,10, Двадесет И Осма  3,6,4,2, Двадесет И Пета  2, Двадесет И Първа  10, Двадесет И Седма  10,3,15,1,8,14,12,11,2,6,4, Първа  62,47,41,74,80,65,66,63,53,43,68,41а,78,57,61,76,60,58,70,51,64, Тридесет И Втора  2,1,4, Тридесет И Пета  1, Тридесет И Първа  2,4,5,6,1,3,7, Тридесет И Трета  18,14,4,1,2,8,12,6, Тридесет И Четвърта  2,1, Тридесет И Шеста  1, Тридесета  14,10,8,17,7,9,13,12,18,15,11,16,3

На 10.03.2020 Г. /10:00 - 12:30 Ч./ -  Якимово:   Александър Стамболийски  33, Алекси Беремлиев  17,31,16,30,21,10,22,39,20,18,19,11,25,15,23, Възраждане  4,10,9,5,7,2, Георги Димитров  208,140,139, Георги Маринков-Качо  9,6,7,1,8,2,5,15, Димитър Благоев  68,27,23,59,58,14,56,1,29,10,62,51,54,60,52,66,50,42, Елин Пелин  18, Искра  6,2,8,4, Кирил И Методи  23,30,97,10,31,27,37,39,16,19а,21, Кубрат  1,4,2, Пенчо Славейков  1, Сливница  4, Стефан Караджа  1,7,4,3,2, Стопански Двор  3, Тангра  9,8,4,18,6,10,7,14,1, Толбухин  18,4,11,35,9,20,34,1,13,3,24,16,32,6,26,18 Къща,8,22,10, Хаджи Димитър  10,16,14

За Периода 09-10.03.2020 Г. /08:15 - 16:00 Ч./ -  Якимово:   Георги Димитров  208

Община Лом  

За Периода 09-13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Станево:   Втора  9,10,3,2,1,31,6,28,5,7, Двадесет И Едно  5, Двадесет И Осем  3, Двадесет И Пет  3,1, Двадесет И Три  3,8,27,11,7,20,4а,1,34,36,13,18,4,38,22,21,9,28, Двадесет И Четири  3,5,11,9,2,1,8,6,4, Двадесет И Шест  3,1, Девета  4,7а,14,5,7,12,12а,10,1, Деветнадесет  6, Единадесета  1,2,4, Пета  4,2, Петнадесет  18,2,26,19,6,11,8,10,4,17,27,15, Първа  19,7,17,23,1,13,2,4,6, Седма  2, Трета  3,51, Четвърта  2,1,5,3,6, Четиридесет И Три  13, Шеста  Уо, Шестнадесет  1,9,4,3,5,6

Община Чипровци  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Белимел:   000313  , 000448  , Втора  4,8,2, Върбан Пенов /Първа/  74,52,73,58,57,54,72,68,67,46,Тп-2 Улично Осветление,62,51,48,70,49,60,75,59,56,42,71,65,26,2,3,14,5,22,47,39,29,31,17,43,34,Тп-1 Улично Осветление,9,13,23,41,8,18,7,11,4,10,1,38,12,32,25,33,37,28, Двадесет И Втора  7,12,14,6,5,3,8,4,10,2,1, Двадесет И Девета  3,6,4,1, Двадесет И Осма  2,3,1,6,7,5,11,9,4, Двадесет И Пета  2,4,3,5,9,7, Двадесет И Първа  1,13,4,9,5,3, Двадесет И Седма  7,3,6,16,8,14,5,10,4, Двадесет И Трета  9,12,18,16,24,5,6,14,10,2,4,8,7,13,3, Двадесет И Четвърта  13,11,15,4,8,18,6,9,5,1,16,28,14,12,2, Двадесет И Шеста  12,8,6,10,1,2,3, Двадесета  20,1,2,10,13,16,12,11,4,17,8,7,15,18,9,22,5,14, Дванадесета  5,4,10,1,2,8,3, Девета  5,3,9,2,4,11,1, Деветнадесета  10,6,2,4,8, Десета  1,6,2, Единадесета  10,7,5,3,9,11,1, Извън Регулацията  Помпа,Консервен Цех,Бензиностанция,Склад Кожи В Стопански Двор, Местност Ливагето  Пс, Осемнадесета  14,6,3,7,1,5,12, Осма  16,6,8,12,4, Пета  3,7,11,4,2,9, Петнадесета  1,3,2, Седемнадесета  1,6,4, Трета  24,15,17,28,9,16,26,5,8,7,14,18,3,32,30,4,20,13,12,19,10, Тридесет И Втора  6,4,2, Тридесет И Първа  3,5,1, Тридесет И Трета  6,2,5,7,4,1,11, Тридесета  6,10, Тринадесета  11,3,8,7,6,10,4,2,5, УПИ 1415, Кв.20  , Четвърта  10,22,2,12,23,4,39,8,6,20,37,19,21,15,31,27,24,35,3,25,7,14,16,13,1, Четиринадесета  2,4,6, Шеста  1,4,7,9, Шестнадесета  6,2,3,4,   Извън Регулацията

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Горна Ковачица:   Втора  1,4, Дванадесет  22,6,2,8,20,10, Девета  3,1,4, Десета  15,11,13, Единадесет  1,3,15,5,13, Местност Равнището  , Пета  3,8,2,12,9,4,11, Петнадесет  1,23,11,15,17,22,30,7,5,26,3,9,8,10,25,24,13,29,4,14,2,16,6,27,28,34, Пи 1, Кв. 35  , Първа  61,59,88,54,50,9,3,31,2,20,23,15,16,76,38,11,80,66,82,58,40,78,27,22,52,57,21,64,Гастроном,33,8,25,Магазин,37,34,72,60,79,86,44,6,56,74,69,62,28,73,49,42,43,1,84,39,47,71,17,Тп-1 Улично Осветление,19,29,24,4,46,36,63,67,33, Седма  3,2,1, Трета  8,6,4,2,6а, УПИ 212, Кв.17  , Четвърта  1,3, Четиринадесет  38,16,20,2,4,5,6,3,12,8б,8,1,36,40, Шеста  4,2,3

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Горна Лука:   Александър Стамболийски  Тп 1 Уо,4,12,3,14,5,2,1, Балова Шума  24,2,20,13,5,18,22,4,3,8,11,15,16, Васил Коларов  21,5,23,18,4,37,27,16,28,6,11,26,9,25,20,1,39,24, Владимир Минчев  4,3,1,2, Георги Дамянов  1,6,10,8,2,4, Георги Димитров  20,13,26,9,4,12,8,36,6,18,7,19,32,5,10,22,14,1,17,16,2,15,23а,11,24, Георги Трайков  16,4,3,14,19,5,6,8,2,1,20,18, Замфир Попов  2, Иван Бобанов  10 А,23,30,9,10,8,21,1,32,13,11,26,29,31,25,15,22,28,7,34,25 А,2,47,Тп - 2 Улично Осветление,46,42,63,76,78,5а,77,72,48,37,45,48 А,53,75,73,31а,65,57,71,62,36,54,31,41,44,20,39,43,55,68,79,74,64,50,38,56,40,52,60,58,70,49,67, Ленин  2, Лика Рачин  7,2,1,7,4, Маршал Толбухин  5,1,8,4, Местност Верлото  , Миньорска  2,3,4,6,1,5, Младост  6,6,4,6 А,2, Оборище  1,6,5, Огоста  5,3,9,7, Родопи  3,4,2, Стара Планина  4,2, Тодор Нонин  15,39,2, Тодор Токин  13,11 Б,9,11, Христо Ботев  1,2, Шипка  9,4,3,5,2,1, Янтра  1,4,2,   Работилница

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Железна:   Втора  1,5,3, Двадесет  1,4,3,6,5, Двадесет И Втора  2,7,4,14,3,6,5,10, Двадесет И Осма  7,1, Двадесет И Пета  3,5,1, Двадесет И Първа  1,4,6,3,5,8, Двадесет И Седма  13,5,2,8,3,15,Казан За Ракия,1,4, Двадесет И Трета  5,4,2,9,3,6,1,7, Двадесет И Четвърта  1,3,5,7, Двадесет И Шеста  4,10,14,6,8,2, Дванадесет  3,1,2, Девета  16,18,7,20,12,13,11,6,9,2,14,5,10,15,3, Деветнадесет  3,5, Десета  7,10,1,3,5, Единадесет  13,6,9,7,4,2,10,5,3, Местност Бабичке Ливаде  , Осемнадесет  5,3,8,6,10,1,2,7,4, Осма  3,1, Пета  4,3,2,6,1, Петнадесет  10,13,2,11,1,14,7,6,5,9, Първа  12,8,29,32,31,21,56,78,38,27,82,55,84,6,14,5,36,23,65,26,57,30,34,70,68,72,9,3,41,17,43,49а,10,50,11,75,47,1,25,4,24,52,61,69,22,58,74,13,20,7,48,80,77,76,18,33,67,60,71,40,19,64,2, Седемнадесет  1,4,2,6,8, Седма  4,7,5, Трета  3,5, Тринадесет  1, Четвърта  1, Четиринадесет  1,11,4,9,5,17,8,14,15,19,10,2,12, Шеста  1, Шестнадесет  1,2,4

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Митровци:   Д-Р Тодор Иванов Живков  25,34,53,4,8,14,17,45,13,37,30,41,1,5,33,51,40,35,36,42,38,18,28,7,32,44,11,48,12,19,15,31,29,6,21,27,39а,49б,46,9, Двадесет И Втора  2,4, Двадесет И Първа  22,14,4,6,30,10, Двадесет И Трета  1,3,7, Двадесета  3, Дванадесета  2, Девета  13, Деветнадесета  16,12,8,4,2,6, Десета  1,2,4, Единадесета  1, Извън Регулацията  Стопански Двор,Мебелна Фабрика,Ловен Дом, Осемнадесета  2,9, Осма  8,2,7,10,6,3,1, Пета  5,10,8,4,3, Петнадесета  19,2,21,5,15,4,8, Първа  1,7,5,3,10,9,6,2, Седемнадесета  10,13,2,9,4,3,15,8, Седма  17,4,37,13,18,27,36,41,3,12,10,19,15,29,1,20,16,7,23,24,39, Трета  1,4,2, Тринадесета  4,18,12,1,10,16,11,3,6,2,5,8,20, Четвърта  2,3,1, Четиринадесета  12,7,2,5,10,8,11,1,3,4, Шеста  14,9,1,7,18,21,3,16,5,6,15,11,19,23,12, Шестнадесета  2,4,5

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Превала:   Адмирал Нахидов  4,1,2, Александър Стамболийски  2,3,14,10,12,8,5,7,16,6,4, Васил Левски  5,2,4, Владимир Минчев  2,4,6, Гаврил Генов  1,2,12,9,5,3,13,6,11,1,7,4, Георги Дамянов  14,16,4,18,12,2, Георги Димитров  2,21,15,11,1,9,3,7,Казан,13,27, Димитър Благоев  5,3,1,4,15,6,2,7, Заводска  5,4,1, Замфир Попов  1,11,5,13, Иван Бобанов  4,8,22,14,2,42,3,32,16,6,18,5,11,46,48,38,28,7,34,23,19,13,40,21,44,12,36,20,24,17,30,13,27,54,37,50,28,33,58,24,39,52, Иван Вазов  2,4,8,10,12,20,22,18,14, Извън Регулацията  11,13,8,10,12,7,3,Предпр.За Обработка Сом, Кирил И Методи  15,14,8,5,18,16,12,9,13,4,2,11,7,6,1, Ленин  2,10,4,6,20,18,14,12,8, Лика Рачин  5,1,3,9,7, Местност Ширина  , Младост  4,2, Морава  7,9,3,1,5, Огоста  10,56,2,30,40,62,11,32,24,22,50,14,6,26,60,29,52,9,58,38,19,31,36,4,21,28,27,54,34,48, Орешак  9,2,4,8,11, Пеньо Пенев  13,3,11,9,19,1, Петър Калафатов  55,82,12,76,36,11,35,78,24,44,56,69,31,21,5,25,70,48,42,60,4,28,54,58,49,68,80,27,53,19,62,50,74,72,38,61,10,65,47,64,67,84,15,51,86,14,3,26,46,29,30,66,88,52,17,8,6,33,55, Родопи  1, Септемврийци  4,13,10,5,2,6,11,12,14,15,1,7,8, Стара Планина  4,2, Стопанска  2,39,23,4,6,41,37,8, Тунджа  4,8,6, Христо Ботев  14,18,4,2,16,12,6,14, Христо Михайлов  11,12,20,8,21,14,19,18,4,7,9,3,6,2,13,23, Широка Планина  9, Янтра  1

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Челюстница:   Втора  Тп-1 Улично Осветление,4,12, Дванадесет  2,6, Девета  3,10,8,4,1,2, Десета  2,3,1, Единадесет  6,4,3,2,10,1,8, Осма  3, Пета  3,1,9,2,6, Петнадесет  5,6,9,10,1,2,3,8,12,16,4, Първа  7,4,35,16,33,22,29,17,23,24,20,11,31,19,28,3,18,26,14,21,15,32,10,2,8,13,Павилион,1,6,27, Седемнадесет  2,1, Седма  1,3,2, Трета  9,4,14,22,18,19,15,10,5,1,3,6,7,16,17,12,20,24,26, Тринадесет  7,10, Четвърта  1,2, Четиринадесет  10, Шеснадесет  6,8, Шеста  1,2,4,3

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Чипровци:   Извън Регулацията  Манастира,Трафо Клисура

 

Област Перник

Община Брезник  

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Бегуновци:   Къща

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Горни Романци

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Гърло

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Долна Секирна:   МТП Д.Секирна;

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Станьовци:   Яничова Махала

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Ярославци

Община Перник  

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Боснек:   070008  , Iv-189,Кв. 15  , V-90  , Ален Мак  8,5,9,4,7,10,1,3, Бор  7,2,5,1,3, В.Левски  12,14,27,6,23,8,17,10, Грамаге  3 А,5,2,6,5а,1,8,10,3.,4,9,3, Духлата  20,15,13,14,12,23,9,29,36,24,18,3,30,10,17,25,11,34,22,33,8,19,21,7,32,5,38,28,26, Жива Вода  11а,23,31,17,14,1,7,28,25,24,9,3,27,5,26,2,30,29,34,22,20,16,36,11, Игличе  1,1а, Извора  6,19,15,3,1,13,17,16,9,21, Клен  8,6,4,3, Кокиче  5, Ливаге  6,1,10,2,8,7,4, Махала Джамбазка  6, Могиля  5,11,12,7, Момина Сълза  10,5,1,12,4,9,7,3,2,8,14, Н.Й.Вапцаров  5,7,11, Незабравка  13,21,17,15,19, Петрус  4,7,9,3, Ракита  4,4 А,6,2, С.Боснек  , Стефан Караджа  9,8а,1,3,2,8б,4,8,6,5, Струма  7,15,9,13,62,11,21,23,19, УПИ І-536, Кв.43  , Х.Димитър  11,11а,9,3,7, Христо Ботев  21а, Чакова  13,5,8,1,7,2,15,10,6, Явор  7, Ясен  2,1,   10,14,2,12,11

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дивотино:   34069  , Втора  5,2,7,1,10,8,2а,6, Двадесетичетвърта  6, Девета  4, Деветнадесета  2,6, Махала Ливаге  22,5,8,25, Миньор  22,68,25,62,15,23,70,35,17,58,51,31,37,14,27,41,66,19,2,60,64,8,10,3,33,52,18,46,28,9,38,56,35,62,54,86,16,68,5,27.,11,47,32,15,12,1,4,40,29,32 А,20,7,42,33,53,53,32,7,30,Къща,39,26,11,13,6,49,24, Първа  8,28,34,12,20,11,26,.11,26,10б,24,16,13,113,7,18,1,11е,11б,5,22,11,2,14,10а,10, Тридесетипета  13,11,13,6,1,3,17, Тридесетиседма  5, Тридесетичетвърта  25,1,7,27,41,1 В,6,45,20,43,19,39,33,3,37,31,5,24,11,21,13,47,23,9,15,17, Тридесетишеста  5,7, Шеста  3,   3

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Лесковец, Общ. Перник:   Бившо Ткзс

На 09.03.2020 Г. /12:30 - 13:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:00 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Перник:   603  12, 609  3,12, 616-Та  1, Балканджи Йово  19,28,25б,23а,20,29,14,17,25,23,22,12,18,21,27, Блокове На Р-К Тева  42, Велчова Завера  4,7,2,11,5,9,1, Кв. Тева  43 И 44, Кв. Тева, УПИ Xi, Кв.193  , Крали Марко  16, Крушовска Република  14, Освобождение  3,13,1,1.,8,11,28,12,5,2,9,11.,6,10,4,14,23, Парижка Комуна  2, Петко Ефтимов  7,9,11,31,23,21,29,3,17,15а,27,19,25,15,5,1,13, Радомирска Република  12, Разпределителна  152,146,153,147,154,156,148,150, Република  20,4,44,28,12,15,18,36,48,14,40,30,13,34,38,42,16,7,10,7г,1.,8,20.,11,22,3,46,24,24.,17,32,1,3.,25,9,26, Сини Вир  6а,4,5а,5,Газостанция,144,151,157,156,УПИ Vі-2610 Кв 601,155,1, Тева  79,107,27,80,Пред Бл.77,60,61,На Колелото,62,До Бл.40,Магазин  82,194,30,101,31,16,18,102 С/У Пощата На Спирката,17,89,85,92,90,87,88,93,86,91,52,59,55,54,56,49,М/У Бл.46 И 42,48,50,53,47,45,46,51,19,13,22,24,27,189.,До Бл.1,До Училището,23,11,С/У Фламинго,Магазин,40 40,До Бл.22,Пазара,25,Магазин И Фото,105,26,110,29,12,10,103 С/У Блок 10,Училище,28,1,6,До Бл.8,Зад Бл.2,5,4,7,9,8,2,3,37,36,Кафе,19,1,35,42,Пред Бл.18,40 40,43,41,40,44,59,83,82,57,С/У Рест.Фламинго,84,80,58,108,81, Урса  6,14., Чипровско Въстание  2,1,3а,   До Винпром

На 10.03.2020 Г. /08:00 - 09:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 13.03.2020 Г. /15:00 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Перник:   V-502.1010  Кв.1, Братя Миладинови  36,41,23,2,33,15,25,12,20,14,39,6,29,16,24,22,17,7,40,18,16а,19,11,3,1,45,28,34,38,32,5,9,46,8,4,47,27,13,10,37,35,39.,26,44,48, Брегалница  10,12,6,6,13,6,Строителен Обект, Булаир  8,1,10,12,9,7,3,4,6, Владислав Граматик  25,1,5,1а,15,9,13-15,7,3,17,11,21,16,18,83.,85,81,89,75,83, Войниковец  , Габрово  10,6а,14,6,1а,1б,2,1,5,3а,2а,12,8,7,4,3, Ген Владимир Вазов  3,1,5, Гергина  5,4,3, Гоце Делчев  23,17,7,10,15,26,13,12,25,24,18,4,11,1,14,23,8,3,31,9,16,21а,20,27,19,21,22,2, Гр. Перник, Кв. 4 УПИII  , Граово  19,25,25.,13,2,24,8,17,14,27,30.,6,22,30,21,8а,25.,16,1,10,12,29,26,31,15,20.,5,3,24.,9,7,14.,4, Григор Парличев  2, Даме Груев  11,23,33,35,2,28,13,1,7,30,25,12,34,21,15,3,17,6а,14,9,18,6,5,19,31,22,2а,27,20,4,37,32,24,26,36,10,38,39, Димитър Талев  1,5,4,3,7, Добри Чинтулов  29,19,23,22,35,18,14,30,28,16,30,37,20,27,17,25,33, Драгановец  4,215,216,Зад Стрелбището,245,247,244,248,211,206,205,204,208,213,207,31,199,218, Драгановец Залес.Пояс  248, Екзарх Йосиф  33,37,30,25,38,54,36,48,50,39,23,46,32,41,29,34,42,27,35,31,40,21,44,3,22,1,6,17,8,15,28,26,18,14,16,7,11,20,9,10,24,4,12,19,5, Златни Мостове  6,20,9,5,12,6а,11,10,14,13,1,16,7,3,2,18,9.,8, Знеполе  16,27,17,25,3,75,8,27,2,7,23,14а,4,11,9,19,1,5,13, Иван Рилски  4, Илинден  29а,2,18,17,23,9,14,15,31,5,7,13,1,21,4,13,6,27,12,10,20,29,11,16,2а, Илия Бешков  7,1,12,3,9,5,20, Инженерна  4, Инжинерен  3,4,3, Искър  , Калиманци  3,6,5,8,1.,9,4,1,10,2,7, Кино Салон  А, Китка  6,1,5,7,9,8,3,16,14,2,12,4,10, Константин Величков  1,2, Косово Поле  9.,1,2, Кракра  3,2,15.,4.,8.,4,15,8.,15,4,3.,8,4.,Лавка,15,Павилион,2, Кракра Пернишки  17,До Гум,17.,3.,17,15,3. До Чочи,3,8.,До Гум, Кресна  2,4,4.,8.,2,4,6.,6.,6,2,2.,2а,До Гум, Крушовска Република  5б,6,10а,8,3,10,11,2,9,4,7, Кръстю Асенов  4,2,5,6,3,2.,1, Ловеч  2,8,7,12,3,4,5,1,6,10, Мах.Зарина /И.Р./  218, Михаил Георгиев  1,4, Михаил Герджиков  3,23,20,19,21,17,16,9,5,15,1,22,14,6а,2,10,12,11,21а,6,7, Никола Карев  3,9,10,3а,12,1,4,14,8,6,7,1.,5, Омуртаг  2, Пере Тошев  1,4,4., Петко Каравелов  Спорт Тото, Погреби  11,3,4,13, Поп Пейо  1,6,9,7,3,2,8а,4,8, Презвитер Козма  17,13а,25а,28,19,24,25,34,23,27,32,17а,20,15,26,21,38,21,30,22,36,17а,8,7,9,10,13,11,12,20,16,18,14, Райна Княгиня  10,24,2,18,22,4,16,12,8,16а,14,28,20,64,1,9,3,11,5,7, Розова Долина  3,1,3.,2,2.,1,1.,7, Руй  1,6,2,3,8,5а,4,5,3а, Русалка  3,6,5,1,10,4,8,1а, Самоков  27,20,22,26,14,5,13,8,11,10,18,6.,23,21,13а,28,3,15,6,9,25,3а,16,4а,24,7,25а,19,12, Сандански  28,18,14,17,15,19,22,12,24а,21,16,24,20,8,34,26,32,4,6а,6,7,9,5а,5,1,2, Св.Иван Рилски  2,19.,1,17,17, Св.Св.Кирил И Методий  5,10,2.,2,4,9,1,7, Стримон  Кв.Варош, Струма  53,45,39,47,21,37,27,23,До Бенз.Титан,47.,43,31,51,13,35,3,41,19,29,25,33,54.,54,До Кино Кракра,33. До Кино Кракра, Тодор Влайков  2,8,12,6,4,5,3,10,1,11,15,7, Трявна  5,10а,6а,3,13,8,15,1,7а,17,12а,12,11а,2,8а,11,7,9,10,5а,6, Физкултурна  2,10,2,2,70,1,2., Хайдут Велко  22,20,18,16,1а,6,5,2а,12,2,1,14,7,15,9,3,11,13,4,10,6а,3а,8,14а, Христо Ботев  23,3,16,25,12,14,9а,2,7а,18,19,9,15а,6,17,13,10,11,4,7,15,21,15а,1, Цанко Церковски  15,21,8,2,3б,14,31,16,6,18,25,27,28,4,3б,1,3,29,29.,13,17,10.,5,12,9,20,22,19,10,3а,23,11, Централна Градска Част  , Черноризец Храбър  32, Чичо Стоян  3,13.,15,13,9,1,5,17,11,4,7, Яне Сандански  32,7

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Перник:   Владислав Граматик  16,18, Войниковец  , Габрово  10,6а,14,6,1а,1б,2,1,5,3а,2а,12,8,7,4,3, Граово  19,25,25.,13,2,24,8,17,14,27,30.,6,22,30,21,8а,25.,16,1,10,12,29,26,31,15,20.,5,3,24.,9,7,14.,4, Григор Парличев  2, Димитър Талев  1,5,4,3,7, Драгановец  215,216,Зад Стрелбището,245,247,244,248, Драгановец Залес.Пояс  248, Илия Бешков  7,1,12,3,9,5,20, Ловеч  2,8,7,12,3,4,5,1,6,10, Омуртаг  2, Поп Пейо  1,6,9,7,3,2,8а,4,8, Райна Княгиня  64,1,9,3,11,5,7, Самоков  27,20,22,26,14,5,13,8,11,10,18,6.,23,21,13а,28,3,15,6,9,25,3а,16,4а,24,7,25а,19,12, Тодор Влайков  2,8,12,6,4,5,3,10,1,11,15,7, Трявна  5,10а,6а,3,13,8,15,1,7а,17,12а,12,11а,2,8а,11,7,9,10,5а,6, Цанко Церковски  15,21,8,2,3б,14,31,16,6,18,25,27,28,4,3б,1,3,29,29.,13,17,10.,5,12,9,20,22,19,10,3а,23,11

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Перник:   Железни Заводи  90б,15а,36,27,58,43,87,45,61,73,8,76,67,29,50,59,37,79,33,52,55,44,Кафе-Аперитив,82,42,.61,65,66,9,74,70,81,46,75,62,78,34,40,68,28,84,30,9а,89,14,43,35,31,53,31а,86,80,77,71, Караманица  87

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Рударци:   1452  , XvIIi-1965,1967 Кв.127  , Арда  1, Бели Брег  4, Бистрица  1, Божур  2,7,5,3, Божур  19,11,14,15,13,14а,12, Бор  4 Къща,1,2, Вардар  18,19,4,13,27,3,9,10,7,12,16,25, Ген.Столетов  6,15,3,8,2,4,2а,209а, Гоце Делчев  3, Гурко  11,12,2,Тп Минерал Ст.29 Кл.Г,16,17,22,10,9,13,15,4,6,14,18,7,20,19,8, Добрич  6,5,63,28,2,36,13,28а,22,14,38,7,26,21,15,34,18,12,40,32,59,24,20,17,25,16,19,44,8,9,10,1,4,42,23, Добрич  2, Драва  1 А, Дренов Дол  13,11,3 Къща, Дунав, Ехо, Загарица  7, Захари Зограф  23,6, Иван Вазов  19,8,7,15,10,3,5,1,17,6,4,2,9, Йовчова  37, Кало, Кирил Пчелински  22, Кракра  , Кракра  35,12,31,25,26,17,19,36,30,2,34,7,11,1,3,38а,18,27,32,28,9,8,40,29,16, Кривуля  12,15,2,Тп Ехо Ст.22 Кл.Б,53,45,55,47,29б,31,М.Кривульо,44,11,41,13,10, Лом  6,32,7,8,23,30,10,28,16,26,48,19 Къща,14,44,17,1,2,15,20,13,9,2.,12,4,50, Лопянска Гора  2,3, Мария Луиза  4,15,13,11,6,7, Места  5,10, Москва  , Несебър  3,9,19,22,25,11а,2,6,1 Къща, Никола Вапцаров  27, Никола Вапцаров  7, Опълченска  8, Опълченска  32,20,12,22,5,38,2,34,7,25,11,17,13а,1,3,15,46, Отец Паисий  19,6,12,3,23,4,15,5,21,.8,14,11,25,10,1,17,13, Перник  6,7,8,4,1,5, Поморие  7, Презвитер Козма  51,17,3,22,25б,53,55,20,25,16,23,11, Презвитер Козма  4,2,14,9,13,6,10,15,1,5,8, Пчелинска  1,3,6,8, Рено  , Рудничар  2, Св. Иван Рилски  1,2,11,3, Силистра  15,7,10,1,9а,16,17,13,11,18,14,12,5,4, Скобелев  4,9, София  25,2,3,5,6,14,11,23,1,27, Стримон  16,8,6,9,10, Струма  1,26,51,№27,7,3,30,22,13,12,20,4,10,29,32,6,42,2,38,27,19,9,18,21,39,16,37,24,5,10а,17,15,34,5а,11а,33, Темелко Ненков  3, Тинтява  1,3,2,4, Ул.Вардар/Ул.Силистра  , УПИ І-1427 Кв.80б  , Христо Ботев  16,12 А,18а,20,3,13,11,14,26,8,12,9,5, Цветaна Живкова  10,3,8, Черни Връх  93,76б,97 А, Черни Връх  133,111,123,143а,80,135,113,109.,119,61,105,131 А,149,131а,125а,147,145,163,155,88,109,127,107,139,103,99а,143,157,111.,167,137,129,90,157.,184,125,141,161,82,159,151,121,162,101, Янтра  35,28,14,16,18,10

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Васил Левски  4,3,3,1,2, Георги Бенковски  2,4,3,6, Георги Раковски  1,5, Горска Поляна  8,1,2,4,9,6,7,3,5, Капитан Петко Войвода  11,21,20,2,13,22.,23,27,33,18, Крайречна  3, Лъката  15,27,7,37,11,45,9,114,21,17,25 А,33,35,13,23,25,29,5, Люлин  8,10,5,3,4, Незабравка  9,3,7,10,11, Панайот Волов  1,3,4,6, Панайот Хитов  3,5, Райна Княгина  4, Стефан Караджа  5,7,3.,6,2, Тодор Каблешков  4, УПИ II-456 Кв.39  , Хаджи Димитър  3,8,6,2,1,4, Христо Ботев  106,111,108,88,86,122,83,89,78,94,103,92,74,95,82,105,109,78.,99,76.,84,76,102,85,118,80,100,98,96,81,112,79,110,113,97,204,104,90,93,116,9, Шийница  46,38,132,28,26,20,34,42.,43,39,37,2,42,31,23,33,25,36,35,   Автосервиз

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Студено Буче:   Стефан Караджа  2

Община Радомир  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Радомир:   Арката  28,32,29,30,27,34,26,33,31,25, Бачо Киро  16,14,12,11,19,27,13,17,15,9,21,23, Захари Кръстев  6,12,14,4,8,10,1, Кракра  14,28,22,20,5,8,7,26,18,17,12,16,6,24,10,   6

Община Трън  

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Долна Мелна:   НУПИ 12

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Долна Мелна

На 09.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Пенкьовци

 

Област Плевен

Община Белене  

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Белене:   Ангел Кънчев  35,26,22,20, Ангел Кънчев  8а,12,2,8,4,10,6а,14,4а,12а,18,17,16,10а,16а,12б, Арда  5,2,6,8,4,3,3а,10, Асен Златаров  18,17,20,23,14а,14,12,25,21,27,16,19, Асен Златаров  10,4,15а,11,7,4а,15,3,5,1,6б,9,10а,2,13,6а,8,6, Беласица  10,11,4а,5,8а,4,3,6,14,12,9,13,1а,1,2,7, Войнишка  4,2, Възраждане  43,72,58,62,60,84,80,68,37,70а,78,41,35,31в,33,45,74,39,82,64,66а,74а,70,76, Възраждане  15,31а,21а,54,46,52,29,21,13,11,44,29а,19,40б,54б,19в,17,42,9,23,27а,48а,48,38,42а,36,50,25,36а,19б,27,40а, Гео Милев  68,72,72а,63,74,64,70,67,61,62,66,57,59, Гео Милев  65,

Горната Могила  , Марица  12,8,13а,13,17,6,11,9а,10а,21,10,2,19,9,19а, Отец Паисий  29, Столетов  8, Столетов  23,16,21,23а,27,10а,14,25,12, Трайчо Костов  15,18а,17,19,12в,14,20,16, Цанко Церковски  33,27,29,36,32,39а,31,34,37б,28,32а, Цанко Церковски  20,26б,27а,12,7а,1,2,18а,26,19,18,26а,25,Канализация,11,7,17,15,13,19а,21,10,6,8а,9а,20а,23, 22а,22б,16,5,4,8,3а, Червен Бряг  1,28,3а

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Белене:   Ангел Кънчев  8а,12,2,8,4,10,6а,14,4а,12а,18,17,16,10а,16а,12б, Ангел Кънчев  35,26,22,20, Арда  5,2,6,8,4,3,3а,10, Асен Златаров  10,4,15а,11,7,4а,15,3,5,1,6б,9,10а,2,13,6а,8,6, Асен Златаров  18,17,20,23,14а,14,12,25,21,27,16,19, Беласица  10,11,4а,5,8а,4,3,6,14,12,9,13,1а,1,2,7, Войнишка  4,2, Възраждане  15,31а,21а,54,46,52,29,21,13,11,44,29а,19,40б,54б,19в,17,42,9,23,27а,48а,48,38,42а,36,50,25,36а,19б,27,40а, Възраждане  43,72,58,62,60,84,80,68,37,70а,78,41,35,31в,33,45,74,39,82,64,66а,74а,70,76, Гео Милев  65, Гео Милев  68,72,72а,63,74,64,70,67,61,62,66,57,59, Горната Могила  , Марица  12,8,13а,13,17,6,11,9а,10а,21,10,2,19,9,19а, Отец Паисий  29, Столетов  23,16,21,23а,27,10а,14,25,12, Столетов  8, Трайчо Костов  15,18а,17,19,12в,14,20,16, Цанко Церковски  20,26б,27а,12,7а,1,2,18а,26,19,18,26а,25,Канализация,11,7,17,15,13,19а,21,10,6,8а,9а,20а,23,22а,22б,16,5,4,8,3а, Цанко Церковски  33,27,29,36,32,39а,31,34,37б,28,32а, Червен Бряг  1,28,3а

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Татари:   177014  , Бузлуджа  1,4,2, Генерал Гурко  9,5,1,4,13,7, Генерал Скобелев  5, Георги Димитров  54,80,72,103,83а,42,40,74,48,95,52,97,60,75,44,70,58,81,46,85,56,87,73,91,79,67,62,101,78,68,77,64,65,89,68а,50, Кирил И Методий  2, Коста Шишманов  70,37,72,66,42,47,68,60,54,58,48,52,43,40,38,46,64, Крум Тончев  35,29,31, Отец Паисий Хилендарски  2,4,1, Цветан Спасов  7,3

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Татари:   Васил Друмев  1,3, Васил Коларов  15,5,4,21,1,19,9,3,17,18,12,11,23,14, Васил Левски  5, Витоша  2,8,6, Г.С.Раковски  1,4,11,5,6,3, Генерал Скобелев  3, Георги Димитров  6,36,37,8,10,33,31,35, Георги Димитров  13,19а,23,29,5,7,21,27,9,25,4,1, Илинден  1,2,5,3, Коста Шишманов  31,18,34,22,2,32,14,28,19,23,36,29,20,15,4,6,26,24,27,12,17,10,25, Любен Каравелов  1, Панайот Волов  2,6,4, Рила  2,7,1,9,5, Стефан Караджа  2,9,13,6,3,10,11,19, Хаджи Димитър  1, Хаджи Димитър  4,5,11, Хр.Смирненски  2,8,1

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Татари:   Васил Друмев  1,3, Васил Коларов  15,5,4,21,1,19,9,3,17,18,12,11,23,14, Васил Левски  5, Г.С.Раковски  1,4,11,5,6,3, Георги Димитров  13,19а,23,29,5,7,21,27,9,25,4,1, Панайот Волов  2,6,4, Стефан Караджа  2,9,13,6,3,10,11,19, Хаджи Димитър  4,5,11, Хр.Смирненски  2,8,1

Община Гулянци  

На 09.03.2020 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  Брест, Общ. Гулянци:   Батак  19,14,17,15,16,13,21, Болшевик  3,5,1, Бузлуджа  13,8,19,15,21,11,23, Въча  4, Г Делчев  6,9,4,2,11,5,8,3, Детелина  8,6, Дунав  31,46,23,25,30,54,50,42,29,40,27,38,33,48,52,35,32,19,44,34, Лом  6,5,2,3, С.Стамболов  27,33,40,25,32,28,42,23,29,31,38,30,17,34,22,44,37,46,26,36,35,24,19,21, Скобелев  1,6,3,2, Трапезица  10,19,17,16,11,13,23,29,12,14,37,21,27,25,8, Яне Сандански  6,4,2,1,7

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Милковица:   Беласица  20,11,17,25,8,10 А,27,26,34,10,30,20 А,24,23,7,32,21,15,6,19 А,28,4,19,14,13,22, В Левски  27,36,23,55,30,6 А,24,47 А,44,57,21,26,37 А,54,58,19,13,40 А,47,50,41,32,65,12,6,20,52,18,46,39,61,58 А,35,56,22,40,38,33,28,71,19 А,17,53,67,10,42,15,11,45,16,34,31,4,59,69,8,14,49,63,43,73,25,51,48,37, Витоша  3,7,5,6,1,2,8, Ив Вазов  7,27,4,1 А,28,14,3,10,26,11,6,21,18,25,24,4 А,2,23,8,5,2 А,30,22,15,9,12,20,19,13,16,17, Мир  14, Одеса  16,19,4,32,13,14,18,8,3,6,1,26,2,28,30,12,5,22,9,7,28 А,20,10, Осогово  2,1, Победа  38,26,45,35,51,22,55,43,37,32,36,53,41,49,24,34,33,42,47,30,57,28,20,44,39, Ресен  8,4,12,7,2,3,10,5,6, Свобода  16, Сливница  25,7,4,10,3,15,9,13,8,27,11,2

Община Долна Митрополия  

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Връх Богдан  УПИ ХхII-719, Кв.9

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ -  Долна Митрополия:   Ал Стамболийски  9,15,11,9а,13,1,2,17,4,19,21,5,3, Алеко Константинов  10,25,12,14,15,20,1,11,6,17,13,3,4,7,2,5,9,18, Георги Бенковски  3,22,4,11,14,6,1,9,12а,7,16,10,2,12,5,20,18, Георги Кочев  14,8,2,9,5,1,11,10,6,3,12, Иван Вазов  8,5,2,6,9,11,16,15,18,7,1,12,10,3, Оборище  4,14,3,1,10,11,12,6,13,9,15,5, Панайот Волов  44,32,26,38,20,23,1,16,17,19,36,13,29,9,15,30,42,25,40,7,11,3,22,27,18,21,14,5, Пирин  2 А,1 А,6,1,9,3,4, Св.Св.Кирил И Методий  65, Цанко Церковски  5,8,3,1,2,6,7,4, Янтра  13,4,3,9,11,1,5,2

Община Долни Дъбник  

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Горни Дъбник:   23 Септември  4, Ал Стамболийски  19, Асен Златарев  3, Асен Златаров  5, Вл Заимов  49,17,21,25,31,23,8,27,19,9,6,29, Вл И Ленин  44,59,54, Г Димитров  109,122,124,118,107,105,103,115,119,106,101,117, Д Даскала  16,2,10,3,7,12,15, Ив Вазов  12, Кв.54  , Опълченска  8,1, Ручина Бара  29,3,26,33, С Румянцев  3,11,5,13, Христо Ботев  12,7,1,6,3,14,9, Христо Смирненски  6,1,2,8,3,9,10,5,7, Цариград  31, Цв.Христова  18,15,17,12,4,3,14,1,24,22,7,13, Цветан Спасов  6,2, Черно Море  1

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Долни Дъбник:   България  55, Ген.В.Стойчев  2а,6а,6, Добрич  17,13,19,15,8,15а, Любен Каравелов  14,17,19,20,26,15,11,21,11а,24,12,22,29,9,25,18,13,16, Неофит Рилски  19,22,19а,17, Освобождение  21,19,17,20, Пенчо Славейков  3,7,1,11,9,17,13,5,15, Райна Княгиня  2,19,3,1,   11

Община Искър  

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч./ -  Горни Дъбник:   037014 Стопански Двор  , Гергов Геран  , М-Ст Стопански Двор  , Местност Гергов Геран  , Стопански Двор  039021

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч./ -  Искър, Общ. Искър:   Адил Дервишев  1

На 10.03.2020 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Искър, Общ. Искър:   Въло Йончев  34,32,38,13,19,24,23,42,26,15,17,28,36,40,11,21, Георги Димитров  17, Малчика  2,11,22,3,4,7,10,6,20,14,8,18,9,5,12,24,16,1, Тутракан  13,7,1,15,11, Христо Ботев  18,14,12,,,8

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч./ -  Писарово, Общ. Искър:   IIi-422, Кв. 81  , XII-295 Кв.72  , Алеко Константинов  6, Александър Стамболийски  1,5,4,6,9, Ангел Кънчев  4,8,10, Асен Халачев  2,4, Боримечката  8,3, Братя Миладинови  5,7,11,1,3,13,9, Валерий Чкалов  4,1,3,6,5,2,7, Васил Коларов  2,3,5,1, Васил Левски  14,16,20,11,8,10,6,3,7,1,18,13,4,15,12,2, Вера Златарева  4,6,3, Волга  19,20,17,15,13,18,21,16,4,2,26,28,30а,23,30,50,38,62,66,54,70,48,72,36,60,46,56,68,44,58,64, Възраждане  7,5,1, Генерал Заимов  28,36,8,5,22,24,26,3,16,38,21,27,31,17,34,10, Гео Милев  1, Георги Бенковски  10,2,5,13, Георги Димитров  91,96,92,103,89,93,98,101,102,90,114,94,108,110,104,100,106,99,53,11,54,50,47,30а,37,41,27,12,26,40,38,2,14,42,52,24,9,20,19,21,28,49,39,48,13,31,29,25,57,16,23,65,73,81,63,145,68,77,87,82,61,74,86,60,75,71,59,97,66,70,72,166,172,137,160,174,147,163,125,138,122,127,136,115,105,141,119,157,123,124,130,144,118,153,154,128,131,151,135,168,107,149,152,109,159,155,120,164,126,158,156,121,162,146,150,139,116,132,111,133,129,113,145,143,202,167,165,222,188,192,184,195,179, 185,186,193,177,199,191,220,187,180,176,182,178,173,175,197,169,189,208,171,183,196,214,216,194, Георги С.Раковски  4,2,1,3, Даме Груев  3,1, Димитър Благоев  8,3,9,5,7,6,4,2,11, Димитър Грънчаров  1,5,3,7,13,2,9,11, Иван Рилски  9,3,8,11,7,8, Кирил И Методий  5,19,1,17,9,8,4,3,11,10,2,12,6,7,21,15, Лазар Станев  7,11,3,1,7,9, Максим Горки  3,1,2,7,6,5,9,11, Мара Балева  1,2, Никола Й.Вапцаров  13,28,26,42,41,5,20,23,15,21,16,8,39,6,10,36,4,11, Николай Петрини  2,10,6,5,1,8,3,4,7, Опълченска  2,6,1,4, Панайот Волов  2, Панайот Хитов  12,9,1,6,3,13,11, Партизанска  5,7,6,4, Петко Д.Петков  7,4,9,6, Петко Напетов  5,6,3,7,4, Райко Даскалов  4,7,3, Сергей Румянцев  5,3,1, Слави Алексиев  12,2,8,1,6,3, Софроний Врачански  2, Спас Дупаринов  8,2,3, Стопански Двор  , Стопански Двор Пи 620042  , Стоян Едрев  9,3,2,7, Тодор Каблешков  1,4, Хаджи Димитър  12,3,6,8,16,7,14, Христо Ботев  23,56,27,50,21,30,29,44,5,46,36,52,3,13,28,32,24,26,38,9,48,20,22,12,30,14,1,8,6,46, Христо Кърпачев  14,12,9,20,3,1,10,4,16,8,18,22,7,2, Христо Наумов  1,7,2,5, Цанко Церковски  9,11,13,2, Цано Нанов  2,10,4,1, Цвятко Аврамов  5,4,6,7,8,3,2,6, Цвятко Георгиев  20,2,3, Цоню Матев  6,4, Яне Сандански  23,19,7,15,11,13,9

Община Кнежа  

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Еница:   9-Ти Септември  8,6,5,10,14,20,16, Георги Бенковски  4, Георги С. Раковски  10,6,8,3,4,2,12,7, Карл Маркс  25,11,20,9,27,4,18,13а,21,19,16,13,17,23,14,15,14а,7, Кирил И Методий  3,2,8,12,4,1,10,5,6, Лазар Станев  13,11,15, Партизанска  5,2,6,3,1,8,9,7,10,4

 

Община Левски  

На 13.03.2020 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ -  Асеновци:   1-Ви Май  12,1,10,4,6,8,14, 23-Ти Септември  3,6,10,13,4,1,11,8,2,5,7,9, 8-Ми Март  16,8,12,22,20,18,14,6,5,4, 9-Ти Май  6,4,1,2,3, Александър Стамболийски  2,3,11а,1,9,5,7,11, Асен Банчев  4,5,6,8,11,7,9,13,2а,2,3, Асен Вълев  31,51,49,25,27,39,32а,35,30,41,28,4,43,45,32,47,37,29,33,26,36,24,71,69,60,75а,54,67,56,44,65,52,75,50,2,48,58,73,18,12,3,15,2,9,23,2а,1,14,19,7,5,25,8,17,10,13,16,11,21,42,55,53,40,59,63,38,77,64,72,68,70,75,66,62, Асен Халачев  1,7,2,4, Бахчалъка  10,1,23,4,21,15,2,19,17,3,7,9,6,12,8,13, Бузлуджа  10,13,9,14,5,2,8,11,12,1,6,3а,3,4,5, Бързаца  8,1,13,13а,10,6,2,15,4, Васил Левски  7,9,5,3, Васил Петлешков  2,6,4, Вежен  2,1,4, Г.С.Раковски  1, Гастело  2,7,1,6,10,5,8,4,3, Гено Борисов  7,1,2,9,3,13,17,15,6,4,8,11,10,12,41,33,43,9,25,21,23,19,27,13,11,31,29, Евтим Костов  10,19,13,2,18,8,6,11,3,17,5,12,15,22,20,14,4,16,9,7, Емил Михайлов  4,7,2,6,10,8,5,1,12,26,18,16,22,24,20,14, Иван Кунчев  8,4,6,2,10, Извън Регулацията  1,1,9,12, Индустриална  2,2а,8,10,12,6,14, Калето  1, Липето  2,8,5,4,6,1,3, Любен Каравелов  1,3, Люлин  10,8,12,2а,3а1,3,9,7а,3а,2,7,4,1, Малчика  1,3,4,9,6,7,2, Манол Нисторов  1,7,6,2,8,3,16,13,4,14,18,9,12,11,10,5,14, Милан Кунчев  1, Мир  2,3,5,2б,9,1,4,7,2а, Митко Палаузов  6,2,11,5,10,3,4,1,8,9,1, Мусала  7,6,4,1,2,5,3,9, Никифор Йорданов  5,4,12,1,3,8,6,11,10,7,9, Николай Панчев  4а,6,4,9,2,8,1,11,16,3,14,13,12,2а,10,5, Огоста  4,1,3,5,2,8,6, Огражден  5,1,3,4,9,7,2,6, Осмо Калугерово  4,7,9,2,5,3,1,6, Осъм  15,7,10,6,4,12,2,3,1,17,8,5,11,9, Пеньо Йончев  6,9,8,10,14,7,15,5,19,18,11,21,13,2,10а,6а,17,4, Райко Даскалов  2,1,7,1а, Раковска  2,6,3,7,8,1,5,20,33,37,31,12,17,21,15,16,10,13,14,11,25,29,23,22,27,35,19,18, Рила  1,2,6,4,3,12,9,4,18,7,20,6,22,5,8,2, Ропотамо  2,3,7,4,2а,1,10,6,8,9, Селище  20,14,16,18,10, Сергей Румянцев  1,6,3,2,7,1а, Сливница  7,11,36,3,4,8,13,5,9,15,2,10,12,14, Софка Вълева  62,55,57,66,68,59,53,69а,4,7,9,6,14,12,8,16,3,20,5,10,1,2,21,39,46,24,51,23,32,29,39а,40,28,49,38а,11,42,43,30,19,37,15,44,22,48,13,25,47,33,50,54,45,35,26,17,34,27,36,56,38,31, Стадиона  15,7,9,8,13,11,5,2,12,10,27,29,19,8,25,14,23а,16,1,23,8, Стара Планина  32,17,23,24,15,16,14,13,19,28,12,25,30,20,26,18,22,11,21,27,34,10,9,1,4,8,5,7,2,3,6, Трети Март  5,4,1,10,7,6,3,2,8, Филип-Тотю  6,11,7а,7,9,10,17,15,1,4,5,3, Хан Аспарух  1,4,6,3,5, Христо Ботев  17,19,6,2,4, Христо Смирненски  8,9,14,15,13,12,10,7,3,2,4а,1,4,6, Цанко Церковски  3,1,11,8,16,7,5,13,12,18,9,17,15,4,10,6,20, Шипка  2,6, Яворов  4,14,8,13,2,2а,15,5,6,10,7,9,12,1

На 10.03.2020 Г. /08:15 - 14:00 Ч./ -  Аспарухово, Общ. Левски:   Адалберт Антонов-Малчика  35,31,29,37,33,20,25,27,16,5,12,7,23,21,10,9,13,19,23а,11,14а,5а,1,8,17,3,8а,14,2,6,4, Арда  9,11,1,7,5,19,15,3, Васил Коларов  8,2,6,6, Васил Левски  7б,6,10,17,4,12,7а,11,20,10б,2,12а,10а,1,8,7,5,14,15,3,11а,16,1,9,30,32,33,27,24,18,28,36,23,29,26,25,22,21,20, Витоша  3,2,1,5,4, Г.С.Раковски  3,1, Георги Бенковски  2,14,6,8,9,1,4,7,10,11, Камчия  5,4,8,1,2,3,6, Любен Каравелов  2,10а,14,8,6,10,12,1, Люлин  8,6,5а,4,5,7, Марица  4а,3,4,1,5,7,12,11,16,8а,15,13,13а,23,19,18,9,14,4,8,17,21, Огоста  8,2,3,2а,6,1,4,12,5,10,14, Осъм  1, Панайот Волов  7,5,2,1,9а,4,9,8, Пирин  1,6,3,2,7,15,19,11а,9,14а,14,13, Родопи  22,6,18,9,13,5,14,7,10,2,16а,12а,11,1, Ропотамо  11,6,3,2,8,9а,5,9,4, Средна Гора  10,2,1,4,3,6,8,12,6а,14,22,15а,24,18,15,20,9,21,11,13,28,23,19, Стара Планина  2,4,6,10,5,7,12,1,8,11, Стефан Караджа  3,2а, Странджа  2,11,2а,4,1, Тунджа  23,19,25,5,13,17,3,7,21,11,9, Хаджи Димитър  3,7,17,1,20,5,16,6,22,19,14,18,9,2,13,11,21а,15,4,8,21, Христо Ботев  28,7,22,6,30,20,21а,21б,5,8,2,12,14,4,26а,1,19,18,25,9,13,16,11,3,23,10,21,24,17,15,34,32, Янтра  4,6

На 11.03.2020 Г. /08:45 - 09:00 Ч.; 09:00 - 15:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Бацова Махала:   Аврора  4,2,3, Адалберт Антонов-Малчика  2,5,1а,1, Александър Стамболийски  35,13,21,12,24,18,16,30,14,26,3,28,33,11,10,22а,34,19,9,37,5,32,7,12а,1,25,23,20,29,41,61,59,49,53,47,55,43,36,45,51,57,2, Васил Априлов  8а,3,13,16,10,14,1,8,5,6,11,15,7,2,9,17, Васил Коларов  14,9,5,16,2,6,12,8,3,4,7,10,18,1а, Васил Левски  2,3,1,5,4, Генерал Скобелев  3,2,1, Гео Милев  2,12,6,4,10,8, Георги Бенковски  2,4,6,1,5, Георги Димитров  39,26,31,27,26а,33,30,37,33а,35,42,28,40,46,38,36,32,44,48,29,39,41,62,43,47,54,49,52,45,48,53,37,58,50,56,51,1,3,6,11,15,14,21,17,22,4,19,5,24,13,18,20,9,25,10,23,12, Д-Р Петър Берон  6,8,2а,1,2, Дунав  1,7,8,6а,6,4, Захари Стоянов  3,1,2, Иван Вазов  19,13,11,4,9,5,2,3,15,6,7,21, Карл Маркс  2, Кирил И Методий  4,1,2, Лиляна Димитрова  10,4,14,12,2,8,6, Любен Каравелов  5,3,1,7,9, Неофит Рилски  4,3,3а,10, Панайот Волов  1,2,3, Пенчо Славейков  1,4,4а,2, Радецки  6,1, Сергей Румянцев  14,4,6,10,1,2,8, Слави Алексиев  8,1,4,3,6, Средец  6,4в,4а,4,10,12,8,4б, Станке Димитров  2,3,1,6, Стефан Караджа  7,5,8,2,4,1,3,9, Хаджи Димитър  7,3,5,2,1, Христо Ботев  18,20,27,29,22,33,23,31,25,21,12,13,4,16,15,17,14,4а,9,11,5,7,8,6,26, Христо Смирненски  2,4,1, Шипка  9,7, Ю.А.Гагарин  1,3,6,4,2,5

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:45 - 09:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Българене, Общ. Левски:   Ангел Бонгалов  12,6,1,4,10,2,3,8,1,20,18,14,7,9,16,22, Беласица  12,11,7,18,2,10,8,6а,6,1, В Априлов  28,10,30,29,8,11,21,27,13,17,9,1,24,4,2 А,31,5,41,33,15,26,18,3,39,6,22,7,37,19,14,23,12,43,35,16,2,49,53,59,42,61,51,38,47,36а,34,32,45,63,57,36,1,25, В Левски  9,13,11,47,43,25,23,17,31,45,29,15,21,19,2,18,34,14,50,16,36,26,12,5,42,10,44,4,32,3,8,22,20,38,48,30,24,28,46,6, Веселин Кръстев  7,8,5,4,2,3,1, Витоша  8,3,6,4,2,5,7,1, Гео Милев  29,27,3,9,17,7,2,1,35,21,19,33,15,11,31,16а,14,57,12,51,16,4,43,8,53,41,22,49,20,10,24,26,6,37,47,45, Георги Бенковски  25,29,21,27,48,23,28,40,34,22,38,24,36,31,39,32,12,11,1,4,3,14,19,21,13,18,6,10,5,2,9,16,15,17, Георги Кочев  19,18,9,7,10,1,15,4,13а,13б,14,17,2,3,12,8,5, Иван Вазов  30,19,20,14,7,1,13,18,28,11,26,32,15,22,12,3,5,2,8,10,4,6,25,23,38,42,36,24,40,34, Клисура  5,8,11,2,7,9,6,1,3, Крум Драголов  2,21,3,1,14,10,15,16,20,4,7,9,18,13,6,17,19,8,5,11, Любен Каравелов  19,26,21,9,15,11,18,24,16,13,20,22,17,28,42,23,30,3,7,2,8,10,6,5,4,14, Панайот Хитов  3,4,5,1,6,13,9,11, Петко Петков  10,2,16,3,1,8,6,14,12,4, Пирин  43,40,9,37,34,11,5,27,23,18,30,24,14,13,3,39,8,36,57,4,16,17,51,7,2,38,1,26,20,53,21,32,15,19,55,47,31,10,41,28,22, Полтава  4,3,1,2,5,8, Преслав  5,10,8,3,1,6,4, Рила  7,1,2,5,3, Родопи  1,3,13,4,11,8,6,7,9а,5,12,9,10, Сливница  2,4,2а,44,1а,1,44,10,30,18,40,12,6,26,8,36,28,22,38,14,34,16,20,32, Спас Венков  8,6,10,5,3,1,4а,7,2,9, Средец  1,2,3,5,7,12,10,8,9,6, Средна Гора  1,3,2,4,10,12,7,11,19,20,22,15,5,18,10,9,13,16, Стара Планина  3,15,7,9,8,13,11,6,10,5,2,1, Стефан Караджа  22,24,4,2,9,11,3,19,14,17,15,5,13,7,1,16,6, Стоян Едрев  4,6,2,10,1,8, Съботин Генов  29,13,27,5,25,33,8,26,44,24,50,1,34,9,17,12,32,14,18,19,3,36,7,10,15,4,6,28,21,31,22,2,42,16,20,30,11, Христо Ботев  4,5,2а,8,6,12,10,25,20,11,31,15,18,28,26,14,16,21,30а,30,13,23,34,5,17,22,7,9,3, Шипка  5,3,4,1,2а,11,9,13,6, Янтра  4,2

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 10:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 14:15 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Горско Сливово

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Градище, Общ. Левски:   23-Ти Септември  4,2, Атанас Пенев Косев  2,1, Витоша  3,4,2,6, Генчо Хинчев  32,28,37,25,38,36,21,15,30,32а,17,35,23,33,34,27,44,29,46,40,31,42,19, Девети Май  4,3,9,1,11,5,7, Девети Юни  1,6,4,2, Йордан Вачев  1, Козлодуй  2, Осъм  2, Пирин  9,7,14,5, Република  4,5,1,3,8,12,6, Родопи  5,2,6,4,3,1,8,7, Тараклъка  17,6,14,1,13,3,19,20,16,5,7,9,8,11,15,2,24,12,10,4, Цар Калоян  5,1,3

На 10.03.2020 Г. /08:15 - 14:00 Ч./ -  Деляновци:   Втора  2, Двадесет И Втора  6,2,4, Двадесет И Пета  2, Двадесет И Първа  5,1, Двадесет И Трета  3,8,2,4,1, Двадесет И Четвърта  8,2,3,7,5,4, Двадесета  2,5,6,7,19,13,11, Дванадесета  8,3,1,2,6,4, Девета  4,2, Деветнадесета  4, Десета  6,1,2,10,12,4,5,3, Единадесета  4,3,1,7,5, Осемнадесета  11,8,5,13,3,1,2,7,9, Осма  6,4,8,1,2,10, Пета  1, Петнадесета  1,3,7, Първа  13,12,16,1,14,9,11,3,6,10,42,38,16,44,31,46,40,36,27,18,34,23,25,25б,25а,17,20,22,32, Седемнадесета  3,4,2,5б,13,1,11,15,5а, Седма  6,2,3,4,12,1, Трета  2,14,9,28,30а,8,3,6,4,3а,26,5,18,22,20,10,12,16, Тринадесета  22,20,23,7,4,2,5,3,1,6,14,12,18,15,8,13,33,11,16, Четвърта  3,1, Четиринадесета  1,6,2,4,9,12,3,8,7,5,14, Шеста  4,9,2,5,3,7,1, Шестнадесета  5,10,8,4,6,3а

На 11.03.2020 Г. /08:45 - 09:00 Ч.; 09:00 - 15:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Изгрев, Общ. Левски:   Акация  6,7,9,11,3,4,1,2, Балкан  1,6,4,2,15,9,7, Вардар  2, Витоша  1,10,6,23,8,13,15,11,14,7,9,21,4,12,5,16, Възраждане  1,2,3,6,12,10,5,8, Георги Павлов  18,5,22,24,14,9,7,11,26,20,7,12,4, Дунав  4,19,7,1,5,6,2,9,3,15, Евлоги Христов  37,35,15,33,41,46,47,43,7,48,32,26,34,31,28,39,40,42,49,50,36,38,29,56,10,68,54,66,59,58,53,64,52,51,6,32,5,22,14,2,1,7,20,18,15,3,9,25,19,23,11,4,10,16,13,12,8,24,65, Еделвайс  3,1, Заря  3,1,2, Игнат Величков  1,1,8,3,4,7,9,5,2,6, Камчия  1,2, Коми  3,1,4,7,2, Лъки  5,1,3,1,3, Люлин  14,15,16,18,19,8,7,1,10,13,4,3,11,6, Марица  4,6, Осъм  21,22,19,2,17,15,23,7,22,13,9,3,8,11,6,10,1,5,33,53,24,31,26,45,43,35,39,37,51, Пирин  1,2,11,14,10,15,6,13,4,19,12,9,16,21,7,25,23,5,17, Поляна  1,9,7,15,3,13,2,16,14,22,20,4,11,6,24, Рила  1,3, Родопи  1,14а,14, Свобода  2,4,3, Стадион  2,1,3,4, Стара Планина  6,4,1,2, Странджа  18,10,6,9,7,12,4,5,11,13,14,3, Тинтява  6,2,1,5,10,7,3,12,4, Тополница  2,10,6, Явор  26,15,17,2,16,8,18,24,14,7,10,12,22,1,11,9

На 13.03.2020 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ -  Крушуна:   Александър Ганчев  4,2,5,7,1,9,6,3, Вежен  1,2,4,8,6,14,5,12,3, Вихрен  6,2,1,4,9,3, Ганчо Дочев  3,5,15,1,15,12,10,9,11,13, Георги Котев  1,2,4,3, Денчо Христов  2,4,1,3, Дечо Николов  3,4,5,1,2, Димитричка Чолакова  10,5,7,4,1,6,8, Димитър Попов  6,8,7,12,4,10,2,5,3,9,17,14,22,15,13,11,20,16,18, Дочо Нейков  1,8,2,3,4, Йордан Станчев  4,1,2,3, Костадин Стойков  2,6,16,3,21,22,9,5,11,8,4,19,7,15,23,18,13,1,10,20,12,11а, Крайбрежна  4,2,6,3,12,10,8, Люлин  4,2, Маарата  , Марийка Мончева  3,1,7,2,8,4,5, Митко Пройнов  11,19,23,15,7,14,4,8,16,6,25,27,2,5,10,12,3,9,1, Митю Киров  20,9,10,7,21,2,4,19,12,5,17,3,22,18,1,8,16,23,15,13,6,14,11, Моню Ив.Минев  6,7,13,10,4,1,14,8,5,3,40,12,9,11,17,19,15,34,28,29,39,24,37,15,35,31,30,22,26,8,18,20а,20,21,16,23,40, Неделчо Генов Христов  3,2,4, Неделчо Котев  2,5,3,4,7, Опълченска  8,10,6,2,4,1, Осъм  2,4, Петър Червенков  6,3,1,8,10,2,4, Рила  3,4,8,2,6,1, Сава Попов  2,4,10,6,8,1,16,3,4,14,18,9,5,11, Сакар  3,4,1,2,5, Средна Гора  4,6,8,3, Стара Планина  16,8,20,14,1,18,11,6,4, Стефан Симеонов  10,1,4,8,7,2, Странджа  15,11,3,10,8,13,1, Христо Плахчев  5,4,2,1,3, Цветан Петров  5,4,12,8,3,20,18,9,7,2,10,1,14,13,6,11,16

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 10:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 14:15 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/   На 10.03.2020 Г. /08:15 - 14:00 Ч./ -  Левски, Общ. Левски

На 13.03.2020 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ -  Летница, Общ. Летница:   Александър Димитров  28,19,18,29,27,26,25,20,32,21,31,22,16,17,2,4,15,13,8,9,11,12,6,10,7,14, Александър Стамболийски  10,8,1а,2,5,4,1,6,3,36,34,50,42,32,41,46,28,31,33,35,48,30,40,39,44,26,37,38,27,23,24,16,15,22,9а,11,7,21,25,19,9,14,17,29,13,12,18, Ангел Кънчев  10,5,8,11,12,4,6,3,13,7,9,16,18,14,17,15,21, Асен Златаров  4,10,2,1,7,3,5,11,6,8,9, Балкан  20,11,4,18,16,9,6,3,12,2,1,14,7,5,8, Бачо Киро  21,17,19,30,11,32,13,28,1,15,1а,25,48,36,41,42,38,44,40,35,23,46,37,29,34а,33,50,27,39,7,18,12,5,22,16,14,9,20,3,2,30,4,10,1,3,8, Безименна  Ул.Осв. Тп 24, Бузлуджа  12,7,1,10,14,4,2,6,17,21,16,19,5,15,13,9,3,8, България  76,82а,73,59,65,80,57,88,90,67,63,69,55,84,71,1а,19,9,9 А,17,O,13,7,11,5,15,53,70,56,72,68,62,49,60,74,54,43,45,64,41,66,47,51,49d,58,49а,37,23,46,29,35,27,17 Чедека,33,31,42,25,37,2,17,21,44,2,6,38а,9,1,7,78,19,5,8,1,30,16,18а,36а,26,34,34а,14,40,2,38а,30 Бреза,24,38,20,28,36,42,40а,22,1б,10,30 Бреза 1, Васил Левски  24,14,18,17,22,19,12,15,20,21,16,6,28,26,21,23,8,6,30,14,10,4,12,16,17,20,7,10,6а,13,5,8,4,9,11,1,30,3,55,59,65,46,27,49,34,29,51,54,50,43,42,30,45,33,44,38,48,40,31,36,53,32,52,41, Витоша  39,7,9,10,11,4,10а,16,14,2а,6,3,5,23,18,21,19,22,24,32,13,26,34,20,17,21а,15,30,28,35,54,23,48,56,23а,46,29а,39,31,50,36,40,52,38,33,43,25,27,42,37,29,44,41,35а,45,2,1,8,2, Ген.Скобелев  2,1а,3,1,4,8,6, Генерал Радецки  4,2,1,3,1а, Георги Бенковски  1,2,18,20,32,15,12,3,19,21,5,11,24,6,4,16,13,23,9,17,7,8,10,14, Георги Раковски  10,5,12,9,22,14,18,24,20,7,16,6,1,28,21,24,17,34,19,11,26,13, Димитър Талев  1,5,3,2,4,2, Димчо Дебелянов  1,3,2, Доктор Г.М.Димитров  22,32,16а,20,18,26,30,24,16,28,34,36,4,8,10,14,2,12,1,6, Дунав  10,4б,2,3а,7,1,8,5,4а,6, Елин Пелин  4,10,2,6,5,1,6а,3, Захари Стоянов  15,4,2,10,12,8,1,11,13,3,6,5,2а,9,7, Иван Вазов  25,19,16,21,20,22,14,13,28,24,9,26,7,12,15,17,11,23,4,3,2,10,6,8,5,1, Искър  4,7,2,3,1,5,6, Йордан Йовков  11,1,10,2,13,21,6,7,4,14,12,15,9,14а, Кирил И Методий  14,12,21,18,15а,19,6,10,20,22,5,28,11,26,7,16,13,4,9,3,15,30, Клокотница  1,2,3,15,21,13,17,19,14,12а,16,24,31,35,29,22,26,33,20а,12,9,6,23,8,11,5,27,10,7,11а,4,25,18, Козл0дуй  6,3,5,9,11,1,8,2,7,4, Летница  13, Любен Каравелов  1а,10,2,7,4,14,11а,12,3,1,9,5,6,16, Марин Дринов  12,9,1,3,11,5,8,6,4,2,14,22,16, Марица  1,3, Москва  9,4,7,2,5,3,6,1, Мусала  5,2,7,1,4,10, Неофит Рилски  1,2,6,4,5,10,12,11,9,8,3, Никола Петков  9а,16,14,10,12,11,36,34б,35,34,43,41,37,36а,34а,38,45,5,6,9,4,7,3,8,2,7,9,16,2,5,21,26,10,13,10а,6,15,22,18,17,24,12,19,20,14,11,8,23,28,29,31,33,26,25,27,44,57,55,47,59,52,48,50,53,49,51, Паисий Хилендарски  2,14,24,10,15,8,9,12,20,11,22,21а,13,21,16,3,5,4,17,19,1,7,6, Пейо К.Яворов  17,15,10,2,7,12,8а,6а,3,1,6,5, Пенчо Славейков  3,22,5а,14,30,11,24,16,5,10,9,28,34,13,20,7,2,8,32,4,38,26,18,12,1,6,36,48,42,15,17,40,44,46, Петко Д.Петков  13, Петко Ф.Атев  5,9,7,1, Пирин  13,23,11,21,15,17,1, Пишмана  , Райко Даскалов  12,3,2,1,10,4а,5,7,8,6, Райна Княгина  6,2,4, Рила  13,1,21,3,11,15,17,27,5,25,23,9,19, Сергей Румянцев  23,15,19,21,26,17,28,12,27,24,22,20,25,42,40,41,46,38,44,43,43,4,1,5,13,10,18,9,1,7,3,14,12,11,32,30,35,31,29,33,34,37,36, Сливница  5,8,6,13,2,7,3,11,4,8а,9,1, Стара Планина  5,17,9,7,12,14,8,23,24,21,11,3,18,22,10,15,4,19,25,13,6,20,26,28, Стефан Караджа  4,5,10,9,7,6,2,11,8,1,12,14,3,34,46,28,13,17а,18,25,44,32,16,26,15,42,O,21,27,23,30,24,17,36,38,22,40,20, Стефан Стамболов  38,36,32,30,34,40,6а,2,14,6,4,8,10,12,26,20,18, Странджа  7,3,1, Страцин  4,5,9,3,11,2,7, Стрелча  1,4,6,5,3,2,2а, Тодор Икономов  1, Тодор Каблешков  1,2,6,11,13,5,9,2а,3,8,4,7, Трапезица  2,6,4,3,7,1,9,5, УПИ I, Кв.45  , Филип Тотю  26,29,43,35а,52,56,54,33,48,46,42,41,31,35,44,50,40,37,45,39,12,9,4,11,14,1,7,6а,2,8,5,10,3,19,20,24,22,28,1,32,30,27,34,36,25,38, Хаджи Димитър  14,19,5,12,6, Хан Аспарух  2,2а,9а,8,11,9,6,4а,4,13,24,22,17,26,19,34,30,36,38,14,18,32а,19а,14а,13,15,10,40,12,16,20,28,24а, Христо Ботев  6,5,1,17,21,13,11,3,15,19,25,35,37,31,41,29,33,27, Христо Смирненски  11,2,3,4,12,9,6,

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 10:15 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 14:15 - 15:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Летница, Общ. Летница:   България  1,1 В, Местност Бабичина

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 14:30 Ч./ -  Летница, Общ. Летница:   УПИ I, Кв.45

На 09.03.2020 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:00 - 16:00 Ч./ -  Обнова:   9-Ти Септември  9 А, Б.Анастасов  58,32,46,42,44,54,36,50,7,25,34,26,52,38,40, Вежен  4,3,6,2,1, Вит  3,34,5,18,40,22,8,15,12,16,46,20,4,9,6,13,2,10,42,14,1,11,7,36,28,38,32,30, Дунав  9,11,10,6,7,13, Кирил И Методий  25, Козлодуй  16,17,21,23,19,18, Нов Живот  2, П.Р.Славейков  30,12,3,6,24,16,10,5,4,22,8,15,2,13,26,20, Радецки  4,7,1,10,6,16,8,14,12,2,3, Сакар  1,5,3, Христо Ботев  10, Янтра  6,9,3,2,7,4,1

На 11.03.2020 Г. /08:45 - 09:00 Ч.; 09:00 - 15:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Санадиново:   № 280011  , Александър Стамболийски  17,3,6,4,2,7,9,8, Асен Халачев  8,13,15,21,10,21,3,7,5, Васил Левски  6,8,11,13,20,12,1,16,22,3,18,14,26,32,38,34,21,35,28,30,25,31,40,29,17, Вежен  6, Вела Пеева  15,1,2,8,3,11,10,13,14,9,12,5,4,6,17, Витоша  10,11,4,13,2,1,9,6,8, Георги Димитров  17,19,7,6,15, Георги Кирков  16,4,1,6,5,18,2,3,7,12,14,8,10,9, Гоце Делчев  13,6,5,4,9,2, Д-Р Петър Берон  2,1,4,6, Димитър Благоев  6,3,14,2,8,11,3,27,31,20,29,25, Иван Вазов  11,1,9,5,3,2,4,13,12,11,10, Кирил И Методий  11,19,17,13,15,16,18,21,31,22,29,33,37,20,14,24,25,2,10,5,4,8, Любен Каравелов  36,4,13,14,8,16,10,22,12,20,7,9,15,11,23,38,15,43,19,37,28,40,36,34, Марица  6,4, Москва  6,2,3,7,8,4,5,9, Осъмски  10,15,4,1,3,13,8,2,9,11, Панайот Волов  19,15,13,21,29,25,23,17,6,9,5,7,27,3,31,17, Рила  4,1,3,2,7,11, Свобода  1,6,3,5,1, Христо Ботев  20,24,27,18,13,23,21,15,14,8,4,7,9,11,19,5,12,6,12,11,9,16,5,3,1, Христо Смирненски  2,10,6,4,8, Шипка  9,14,13,12,4,5,18,11,2,6, Ю.А.Гагарин  2,6,1,3, Янтра  1,5,4,3,5,1,8,6

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Стежерово:   Асен Златаров  11,4,16,6,9,17,1,12,5,18,8,7, Вапцаров  5,4,12,8,2, Вл.Тричков  1, Г.Бенковски  6,3, Жданов  3,6,1,9, Л.Станев  1, Маршал Толбухин  5,3,2,4,1, Морава  2,5,1,6,4, Петко Напетов  16, Райко Даскалов  6, УПИ VIIi-720, Кв.119.  , Христо Ботев  31а,35,33,43,31,41,37, Христо Смирненски  4,8,1,2,3,7

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Стежерово:   Асен Халачев  9,5,2,11,3,7, Борко  2,1,6,4,3, Васил Левски  6, Вл.Тричков  11,7,9,17,13,4,15, Гатю Коларов  6,8,12,10,16,2,14,4, Гоце Делчев  6,25,9,11,13,15,18,3,19,1,4,7,21,17,12,5,8, Димо Хаджидимов  4, Жданов  10, Люляк  2,1,3, Николай Корнев  34,17,14,4,16,20а,3,30,24,13,32,18,5,15,18а,12,13б,9,7,22,38,10, Ропотамо  1

На 11.03.2020 Г. /08:45 - 09:00 Ч.; 09:00 - 15:00 Ч.; 15:00 - 16:00 Ч./ -  Трънчовица:   Бачо Киро  10,11,1,2,8,19,6,15,12,17,5,7,3,9, Бистрица  12,9,16,11,18,10,13,14,8,17,7,5,3,1,2, Витоша  10,2,3,4,1,7,6,9,12,8,5,11,13, Волга  10,18,13,12,7,2,3,11,1,6,14,21,20,5,9,8,15,29,23,48,26,55,40,52,30,20,45,38,41,36,42,44,28,39,49,46,24,34,43, Григор Вачков  65,58,89,87,48,54,62,69,52,42,85,50,46,44,71,60,83,81,67,56,75,66,64,101,91,70,76,68,74,99,72,3,14,30,61а,45,51,46,33,27,16,18,13,57,23,6,26,29,9,15,53,55,32,43,59,47,7,20,21,24,34,63,17,22,12,11,39,41,19,10,36,38,49,28,8,5,1,4,2, Дунав  13,17,15,5,19,21,11,9,3,7, Епископ Евгений Босилков  28,32,33,22,29,30,18,20,9,5,12,6,7,10,6а,15,21,23,1,16,19,25,2, Искър  6,7,16,1,14,2,11,8,12,10,4, Камчия  7,11,13,4,8,6,5,9,2,3, Малчика  2а,6,2,4, Марица  5,24,9,14,27,55,10,53,7,13,12,11,19,16,73,21,41,65,43,26,49,57,47,61,20,34а,71,1,42,2,18,36,23,33,15,28,51,35,17,6,4,30,22,8,34, Места  3,2,4,1,7, Митко Палаузов  10,6,5,10,8,3,2,11,7,9, Мусала  3,1,5,4,2,15,6,7,10,12,16,18,23,17,20,13,19,14,24,9,22,11, П Р Славейков  1,2,1,3,27,21,22,6,34,13,9,11,4,28,7,29,14,31,38,8,24,15,19,32,26,30,5,18,16,10,17, Рила  1,7,5,3,9,15,19,27,11,6,13,2,4,25, Родопи  11,13,8,6,7,5,2,1,9,3, Росица  10,6,5,12,8,3,2, Странджа  16,3,18,4,8,12,14,6, Тунджа  6,4,10,8,5, Христо Ботев  30,31,24,26,36,17,34,11,40,5,13,19,39,32,28,23,9а,7а,7,12,9,21,35,38,33,37,20,14,18а,15,6,4,12,10,2,3,9, Цанко Церковски  4,2,9,10,11,7,8,1,5,14,21,12,16,18,19, Шипка  21,1,36,14,12,6,22,20,15,7,4,28,30,10,37,19,13,25,3,16,9,8,31,34,11,33,23,27,32,35, Янтра  4,6,1,3,8,2,10,18,5,13,26,24,17,7,8,22,15,20,9,14,12,11,11

На 13.03.2020 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 14:30 - 15:00 Ч./ -  Чавдарци, Общ. Ловеч:   Алеко Константинов  3, Александър Стамболийски  2,1,3,4, Беласица  19,2,3,5, Бузлуджа  3,9,1,5, Вежен  3,2,1,4, Витоша  4,5,2,7,6,9,3,1,8, Възвишеска  1,6,2,7,4,9,11,5,3, Ген.Скобелев  3, Гео Милев  1, Георги Сава Раковски  20,5,3,5,4,7, Дунав  1,20,3, Марица  1,2,5,6,8,4, Мусала  4,6,2,3, Никола Д.Петков  10,45,34,32,31,30,49,28,16,33,18,24,22,41,26,35,14,12,29,1, Огоста  2, Осъм  3,2,21,13,8,7,4,17,22,15,23,19,10,12,11,9,2а,6,2, Отец Паисий  14,15,19,3,6,13,1,7,8,9,17,11,10,12, Панайот Волов  1,2,3, Петко Войвода  8, Пирин  6,4,8,1,3,2, Рила  3,4,1, Свети Кирил И Методий  2,4,2, Средна Гора  4,2,6,1,8, Стара Планина  7,10,5,4,6,1,3,8,2, Стефан Караджа  2,6,1,11,4, Стопански Двор  , Струма  2,4а,5,4,10,12,6, Търговска  4,5,19,17,8,12,13,15,11,10,3,7,1,21,2,49,23,25,43,22,1,32,28,17,37,26,45,34,39,31,35,36,24,30,20,19,38,47,33, Хан Аспарух  1,3,13б,9,10,11,14,12,7,8,5,2, Хан Крум  1,3,4,2, Христо Ботев  4,5,1,11,2,3, Шипка  9,5,4,3,6, Янтра  7,6,2,3,1,8,4

Община Никопол  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Черковица:   Бачо Киро  15,3,13,17,1,11,7,6,9,2, Васил Левски  1,17,19,11,5,4,27,23,21,25,13,15,7,29,3,9, Генерал Гурко  1,7,2,3,16,14,8,9,4,5,12, Георги Димитров  27,19,33,8,47,2,14,9,41,6,31,7,29,11,35,22,12,21,23,17,3а,3б,4,1,13,45,1а,38,3,5,9а,39,15,43,13а, 37,2а,20, Любен Каравелов  3,9,6,8,7,5,12,10, Люлин  3, Маршал Толбухин  7,6, Н.Й.Вапцаров  14, Панайот Волов  7,2,5,3,1, Хаджи Димитър  1,9,13,15,3,7,2,5,11, Христо Ботев  3

Община Плевен  

На 12.03.2020 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  Беглеж:   148002 Екатте 03068  , 19-Ти Юни  6,8,10,9,21,11,3,2,7,13,1,15,4,5,17, Бинка Парашкевова  4,2,11,5,9,1,3, Боримечката  11,5,3,1,7,9,6,10,8, Бочо Йочев  8,4,6,2,10,12, Васил Топалски  9,4,13,6,1,10,7,8,11,15,2,3, Витошка  2,6,3,4, Владайско Въстание  4,2, Водана  120024, Въло Йончев  6, Гена Димитрова  2,28,13,12,5,7,33,39,15,6,17,26,10,18,35,41,29,19,2,23,31,3,30,24,11,32,8,37,25,22,9,27,49,44,45,58,50,56,62,42,64,40,54,46,38,47,47,20,34, Георги Ненов  1,10,2,4,6,8,1,7,28,21,33,31,30,1,40,29,5,37,13,23,48,22,38,24,3,26,42,15,35,14,32,12,18,20,19,9,16,36, Георги Стоянов  16,20,10,12,18,14,8,3,6,4,2, Дано Гергов  15,12,21,6,11,9,17,13,3,5,18,8,1,10а,4,16,2,7,19, Долна Елия  , Дочко Дочев  4,2,1,6,5, Иван Коларов  3,19,18,12,21,10,16,2,17,1,20,6,15,14,13,9,11, Иван Магарашки  5,1,7,3, Илия Б.Микин  6,2,5,9,3,8,7,1, Илия Нанев  9,2,4,3,5, Йочо Гетов  1,4,2,5,10,6,7,8,9,7,5, Комплексна Механизация  1,2, Кремика  , Криводер  6,7,2,5,9,4,1,3, Кривокрой  7,3,1,5, Кръстю Карапанов  1,5,3,7, Лазар Станев  2,4,16,9,8,3,14,7,10,6,5,15,17,1, Любен Каравелов  27,16,6,8,15,4,18,5,3,11а,10,17,11,9,13,19,23,21,14,7,25, Мара Денчева  2,4,5, Мачо Пепеля  1,4,8,2,9,11,3,5,10,7, Местност Долната Елия Пи-022048  , Михневич  6,1,3,7,5,4, Назъм Хикмет  7,16,22,18,20,21,17,24, Никола Славчев  29,39,47,41,43,31,27,23,25,19,16,15,21, Отряд В.Левски  1, Павел Кунчев  2,7,3,9,14,27,19,23,29,11,8,6,17,5,13,4,1,12, Пано  Дончев  5,3,8,28,2,4,3,6, Партизанска  2,7,11,10,14,16,4,1,3,6, Патю Доков  4,2,1, Петко Донков  1,6,14,8,22,18,4,16,3,24,12, Петко Патарински  2,1,3,4, Петър Ив.Мацъка  16,3,19,4,6,2,22,15,8,30,28,13,1,7,11,17,14,26,5,12, Петър П.Бръчков  11,7,13,3,5,8,1,9,4,2, Рачо Печев  15,11,13,9,17,1,5,3,7, Септемврийско Въстание  2,14,16,18,10, Софроний Врачански  1,3, Стойчо Татара  12,5,16,22,14,10,3,18,6,8,4,2,20,7, Стопански Двор  Кв.116, Стоян Едрев  4,32,24,1,11,4,25,23,19,7,33,5,2,16,21,18,8,31,30,12,6,17,14,13,27,22,34,9,26,28,29,10,3, Стоян Търговски  22,18,13,20,6,5,14,24,16,10,2,3,8,7, Тодор Танев  16,10,22,20,3,15,7,37,2,4,25,9,17,23,11,19,43,8,41,35,39,21,18,31,12,14,13,29, Трети Септември  4,7,2,1,5,6,10,3,14, Христо Ботев  11,1,9,3,59,2,45,19,27,33,34,17,24,31,20,21,47,65,51,12,37,8,25,39,43,35,15,10,61,13,23,63,6,18,57,53,69,55, Цанко Славчев  1,8,32,34,20,14,2,4,6,36,3,24,10,12,13,38,30,28,34,80,19,56,70,72,58,68,3,74,48,13,40,76,21,66,44,42,5,13а,15,60,9,17,62,54,23,52,7,78,1,110,55,118,35,104,136,27,126,29,88,112,25,92,146,144,94,140,37,120,57,148,102,116,128,114,33,108,122,51,39,106,31,84,43,86,150,59,134,142,100,45,130,41,124,90,47,138, Цанко Станчев  2,8,6,46,72, Цветан Спасов  3,7,4,18,5,20,2, Цветко Мачев  1,7,3,6,2,5,4,10,12, Цвятко Георгиев  5,7,1,3, Цоню Матев  7,1,10,14,11,3,8,9,12,4,2,16, Черкезка  1,   Улично Осветление Тп5

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Бохот

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Брестовец:   Александър Петров  17,28,18,19,20,16,24,14,11,22, Александър Стамболийски  26, Васил Левски  38,25,3,4,29,8,6,22,3а,24,14,23,36,19а,9,27,16,40,28,1,5,40а,2,12,11,42,34,44,7а,15,30,21,7,26,18,32,20,13, Витоша  2а,4,2,3,5,1, Георги Кочев  28,18,8,30,14,16,12, Елин Пелин  4, Иван Вазов  15,5,1,2,3, Никола Й Вапцаров  10,3,1,12, Пирин  4,6,1,2,8, Рила  4,3, Хаджи Димитър  21,10,2,18,12,20,6,25в,16,25а,22,14,8,4, Христо Ботев  2,9,7,8,10,4,1,21,3,15,17,6,19,13,11, Христо Смирненски  10,12,1,2,4,3,6,8,14

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бръшляница:   М-Та Райчов Дол

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Буковлък:   244  , 670 Кв. 51  , Демокрация  24,22,26,23,15,20,8,14,10,17,7а,7,11,21,19,9, Плевен  18,22,2,16,4,20,14,12,10,6,8, Сан Стефано  48,62,33,60,27,58,54,44,56,48а А,51,50,38,25,29а,35,33а,41,36,47,46,37,34,43,29,32,49,42, Срещу Кат  , Стара Планина  4,2, Трети Март  9,20,3,17,23,15,13,6,21, УПИ 1  , Хайнбоаз  4,3,20,6,2,8,2,26,1,9,10,22,1,24,7,12,5,16,18,14,   УПИ-Xi И XII Кв.50а

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:   Іv , Кв. 1  , Александър Стамболийски  2,5,4,3,1,3б, Братя Миладинови  1, Васил Коларов  4,3,1,5,13,8,15,2,6,9,7а,14,11,12,18,19,19а,7, Георги Бенковски  , Георги Димитров  11,24,28,22,32,13а,30,26,17,17а,15, Искър  1, Кирил И Методий  15,11,2,10,17,18,3,6,19,9,22,3а,5,8,16,14,1, Ком  3,1,5, Лиляна Бърдарова  8,9,6,6а,7,10,2,5,1,11,4,3, Неофит Рилски  1,7,2,5,3, Оборище  3,5,1, П.К.Яворов  7а,3,4,11,9,7,5,8,6,2,1, Свобода  4,5,1,6, Софроний Врачански  7,2,4,3,5,1, Хаджи Димитър  3,4,11,2,5,13,1,7,27,15,25,6,8,23,17,9, Христо Ботев  1,7,12,6,14а,5,10,8,14,3,12а,4,16,9,1а, Шипка  8,2,14,10,6,4,17,8а,5

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:   Адил Дервишев  4,1, Александър Стамболийски  6,9,7,4, Асен Халачев  17,12,15,5,3,6,11,18,14,2,7,13,8,4,18а, В.И.Ленин  3,1,2, Гео Милев  10,4,6,5,7,8,8а, Дунав  6,6а,1,3,8,2, Любен Каравелов  1,3,5,6,2,4, Н.Й.Вапцаров  5,9,8,6,7,1,13,11,12,10, Свобода  4, Средна Гора  1,2,3,7,5, Странджа  2а,5,4,3а,2,1,3, Суворов  2,4,1, Тунджа  4,2а,1,2, Хаджи Димитър  31,10,29,10а, Христо Смирненски  3,1

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:   Арда  2,4,1,1а, Бачо Киро  4,2,6,1,3, Витоша  1б,1,2, Генерал Гурко  11,5, Гео Милев  1,3,2, Георги Димитров  6,3,8, Иван Вазов  17,4а,13,9,8,2,6,11,19,1а,15,7,1,5,3,4, Иван Тотев  2,1,7,10,11,9,3, Коста Златарев  14,12,3,6,8,2,16,13,18,1,19,7,25,4,5,10,9,23,21,23а,11,1а,20, Люлин  9,5,7,1, Н.Й.Вапцаров  2а,2,1а, Осогово  3,2,1, Пирин  12,2,3,9,6,5,13,11,10,4,14,1,8,7, Райко Даскалов  5,10,23,18,6,21,3,16,4,19,14,15,11,12,20,7,9,13,1,2, Тодор Луканов  5,3,1, Шипка  1,2

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:   Братя Миладинови  3,5, Васил Коларов  1, Васил Левски  8,4,12,13,2,17,9а,14,6,18,7,11,10,3,5,9,16,15, Вит  1,5,3, Георги Бенковски  10,12,4,5,1,8,7,3,6, Георги Димитров  12,18,19,5,14,20,10а,3,7,16,9,1, Дамян Груев  1,4,6, Ивайло  2,5,3, Искър  12,10,6,5,4,9,7, Кракра Пернишки  2а,6,1,3, Марица  6,8,3,1,4, Освободител  5,4,2,7,3,1, Прилеп  2,1, Рила  8,1,13,4,16,2а,5,7,3,19,15,20,3а,17,21,18,11,2,14,22,1а,12,6,24,10,11а,23,9, Родопи  6,2,4,1,   472

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Върбица, Общ. Плевен:   Г.С.Раковски  7,1,4,3,2, Димитър Благоев  5, Димка Пенчева  9,3,28,2,4,20а,2а,11,7,16,22,13,26,8,6,1,14,20,12,24,5,18,10, Ивайло  1, Иван Тотев  10,5,6,4,2а, Катя Попова  1, Райко Даскалов  29,31,24,28,26а,25,26, София  1,3, Стара Планина  3, Христо Кърпачев  3,1,9,11,15,17,5,19,13

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Коиловци:   000412  , 9-Ти Септември  3,1,6, № I- 143  , Акалан  11,6,7,9,8,19,16,18,21,13,12,17,15,1,4,2,10,23,3, Ал Стамболийски  7,1,5,3,25,11,31,44,26,2,15,39,37,47,27,35,10,43,30,19,16,29,13,22,4,41,28,33,17,12,20,8,24, Балкан  2,1,4, Бенковски  4,3,11,6а,1,5,6,7,9,2, Божин Гърков  2,8,8а,12,18,4,9,10,7,3,1,6,11,14,5, Борис Бардушев  2а,10,15,10,6,3,9,11,2,7,1а,11а,1,1б,8,5, Братя Гъркови  70,68,50,19,48,56,58,11,9,66,60,64,53,13,52,9а,46,62,15,17,18,28,5,24,44,22,10,26а,8,20,42,36,12,6,3,38,26,13,40,34,1, Братя Миладинови  , Васил Априлов  1,3, Васил Коларов  9,16,1,8,3,2,5,13,7,12,20,10,6,15, Васил Топалски  2,1, Витоша  11,1,4,3,2,1а,1б,7,9, Владимир Заимов  6,8,2,4,1, Г Димитров  24а,15,9,16,8,26,28,11,24,5,14,5а,17,2,19,12,3,20,30а,21,7,30,6,22,1,13,48,31,38,33,32,40,25,54,52,34,35,50,46,29,44,42,36,27, Гео Милев  2,1, Георги С Раковски  18,32,2,8,28,24,12,6,20,9,3,13,7,10,30,5,14,34,22,4,4а,26,1а,11,1,16, Дунав  13,6а,3,12,8,9,6,14,5,7,1а,10,11,1,4, Иван Вазов  7,31,21,17,13,4,2,19,25,23,11,15,29,5,27,35,8,6,33,18,10,16,41,33,12,18,37,43,14, Кирил И Методий  9,5,7,15,11,13, Ламби Кръстев  16,7,10,2,6,14,5,11,4,9,1,3,8,12, Ленин  2,1а,26,14,27,10,11,2,19,21,6,25,17,15,4,8,29,23, Ленко Мишев  2,5,8,1,6,3, Любен Каравелов  5,4,2,3,6,1, Люлин  1,3,2, Марица  10,5,11,8,7,3,4,9, Маршал Толбухин  23,16,17,13,24,26,11,10,8,12,18,7,19,30,28,14,20,1,21,25,27,4,15,22,2, Местност Байнова Могила  Водна Кула,Помпена Станция, Местност Биширица  Помп.Станция, Морава  3,1, Мусала  3,58,5,2,8,4,1,6, Неофит Рилски  3,1,2,4, Одрин  5,3,1,4,7, Опълченска  11,16,5,4,8,17,14,7,1б,12,15,3,13,9,1,10,18,2,6,2а, Панайот Волов  9,1,5,2,37,13,9,21,13а,31,29,27,15,9,7,14,35а, Пенчо Славейков  3,1,5, Петър Берон  1,2, Пирин  3,10,5,14,13,9,4,6,7,11,2, Плевен  1,4,2, Райко Даскалов  2,4,3,1,12,9,10,6,7,14,15,13,5,11,3, Родопи  2а,7,5,3,8,4а,6, Сергей Румянцев  9,10,16,4,2,18,20,1,14,6,11,12,7,8,3,5, Скобелев  6,5,1,2,3,4, Слави Алексиев  5,3,1,8,4,6,7, София  3,8,6,10,1,5,1, Средна Гора  4,2,4а,3,6,1, Стара Планина  2, Тича  1,5,3, Хаджи Димитър  2,1, Христо Ботев  14,10,18,20,22,5,3,12,6,4,10,1а,1, Цанко Церковски  3,9,7,1,5, Цветан Спасов  1а,1,14,4,19,6а,16,25,23,15,13,4а,6,2,12,8,9,17,21,10,3,7,5, Чаталджа  1а,1,4,2,6,3,5, Черно Море  4,2,5,6,8,1а,3,1,9,7, Шипка  1,3,5, Янко Сакъзов  2,1,1а

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Коиловци:   9-Ти Септември  3,1,6, № I- 143  , Акалан  11,6,7,9,8,19,16,18,21,13,12,17,15,1,4,2,10,23,3, Ал Стамболийски  7,1,5,3,25,11,31,44,26,2,15,39,37,47,27,35,10,43,30,19,16,29,13,22,4,41,28,33,17,12,20,8,24, Бенковски  4,3,11,6а,1,5,6,7,9,2, Божин Гърков  2,8,8а,12,18,4,9,10,7,3,1,6,11,14,5, Борис Бардушев  2а, Братя Гъркови  70,68,50,19,48,56,58,11,9,66,60,64,53,13,52,9а,46,62,15,17,18,28,5,24,44,22,10,26а,8,20,42,36,12,6,3,38,26,13,40,34, Васил Априлов  1,3, Васил Коларов  9,16,1,8,3,2,5,13,7,12,20,10,6,15, Васил Топалски  2,1, Владимир Заимов  6,8,2,4,1, Г Димитров  24а,15,9,16,8,26,28,11,24,5,14,5а,17,2,19,12,3,20,30а,21,7,30,6,22,1,13,48,31,38,33,32,40,25,54,52,34,35,50,46,29,44,42,36,27, Дунав  13,6а,3,12,8,9,6,14,5,7,1а,10,11,1,4, Иван Вазов  7,31,21,17,13,4,2,19,25,23,11,15,29,5,27,35,8,6,33,18,10,16,41,33,12,18,37,43,14, Кирил И Методий  9,5,7,15,11,13, Ленин  2,1а,26,14, Ленко Мишев  2,5,8,1,6,3, Любен Каравелов  5,4,2,3,6,1, Люлин  1,3,2, Маршал Толбухин  23,16,17,13,24,26,11,10,8,12,18,7,19,30,28,14,20,1,21,25,27,4,15,22,2, Местност Байнова Могила  Помпена Станция, Местност Биширица  Помп.Станция, Мусала  3,58,5,2,8,4,1,6, Неофит Рилски  3,1,2,4, Одрин  5,3,1,4,7, Опълченска  11,16,5,4,8,17,14,7,1б,12,15,3,13,9,1,10,18,2,6,2а, Панайот Волов  14,35а,13,9,21,13а,31,29,27,15, Пенчо Славейков  3,1,5, Петър Берон  1,2, Пирин  3,10,5,14,13,9,4,6,7,11,2, Плевен  1,4,2, Райко Даскалов  2,4,3,1,12,9,10,6,7,14,15,13,5,11,3, Сергей Румянцев  9,10,16,4,2,18,20,1,14,6,11,12,7,8,3,5, Скобелев  6,5,1,2,3,4, Слави Алексиев  5,3,1,8,4,6,7, Хаджи Димитър  2,1, Христо Ботев  14,10,18,20,22,5,3,12,6,4,10,1а,1, Цанко Церковски  3,9,7,1,5, Цветан Спасов  1а,1,14,4,19,6а,16,25,23,15,13,4а,6,2,12,8,9,17,21,10,3,7,5, Чаталджа  1а,1,4,2,6,3,5, Янко Сакъзов  2,1,1а

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Къртожабене:   000340 , М. Каменец  Ппс - Vt 5158, Аврора  2,3,5, Г.С.Раковски  25,30,22,32,17,24,21,27,19,26,29,20,23, Георги Димитров  54,58,60,56,45,41,Уо Тп 4,52,43,39,37, Кокиче  1а,3,1, Огнеборец  5,4,3,6,7,1, Радецки  4,3,6,1,2, Ралица  2, Христо Ботев  8,10,3,9,14,7,1,5,12,4, Чернялка  5,1,Ретранслатор

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Ласкар:   Алеко Константинов  4,9,6,5,7,1,3,2, Ангел Кънчев  5,7,9,13,11, Васил Коларов  11,6,9,8,4, Васил Левски  4,7,Уо Тп2,5,9,3,2,1,8, Георги Бенковски  3,11,5,2б,1,8,4,10,2,7, Гоце Делчев  7,9,5, Иван Вазов  7,3,8,5,3а,1а, Кратово  6,4,3,5,2,1, Н.Й.Вапцаров  6,8,12,10, Под Село  , Рила  3,5, Стоп Двор  , Стоян Едрев  16,29,20,22,18,7,24,20а,1,4,23,19,25,9а,27,8,35,13,2,21,3,15,33,9,11, Христо Ботев  39,Уо Тп1,61,55,69,9,59,17,63,43,22,45,4,8,31,32,67,13,2,57,51,1,21,37,30,14,10,29,2а,40,15,16,20,11,41,36,23,33,26,25,5,28,19,12,53,3,38,6,49, Христо Смирненски  6,8,2,4,10,4а,1, Чернялка  3,7,1,3а,5,9,17,11, Шипка  5,1,3,2

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Ласкар:   Ангел Кънчев  5,7,9,13,11, Васил Коларов  11,6,9,8,4, Васил Левски  4,7,Уо Тп2,5,9,3,2,1,8, Георги Бенковски  3,11,5,2б,1,8,4,10,2,7, Гоце Делчев  7,9,5, Иван Вазов  7,3,8,5,3а,1а, Н.Й.Вапцаров  6,8,12,10, Под Село  , Рила  3,5, Стоп Двор  , Христо Ботев  61,55,69,9,59,17,63,43,22,45,4,8,31,32,67,13,2,57,51,1,21,37,30,14,10,29,2а,40,15,16,20,11,41,36,23,33,26,25,5,28,19,12,53,3,38,6,49, Христо Смирненски  1

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Николаево, Общ. Плевен:   Алабин  1, Варна  2,5,4,6,1,10, Васил Левски  5,17,8,6,15,12,7,24,26,23,25,14,19,21,4,16,18,22,9, Васил Левски  37,38,34,32,31,27,46,36,58,52,45,30,39,28,29,43,56,50,42,44,41,60,40,54, Волга  2,5,3,6,4, Гоце Делчев  4,8,10,3,2,1, Дон  2,1, Иван Вазов  5,39,25,37,31,35,10,9,29,14,7,12,17,21,15,19, Латинка  2, Места  2,4, Никола Вапцаров  2,6,8,3,1, Одеса  2, Отец Паисий  13,11,9,18,14,7, Отец Паисий  8,6,1,4,5,3,10, Панайот Волов  4,1,2, Пирин  7,5,1,13,9,17,19,11,3, Полтава  11,9, Полтава  7,4,2,3,10,8,1,6, Рила  13, Родопи  6,2,4, Росица  3а,10,17,21,12,7,9,4,24,28,6,34,22,30,20,14,15,11,23,3,16,13,18,25,2,26,19,8, Сергей Румянцев  11,10,21,23,6,8,14,13,15,12,4,20, София  12,6,2,17,10,13,16,20,4,3,19,14,9,1,18,5,7,24,8,11, Странджа  10,11,16,15,1,7,2,5,3,6, Струма  12,15,17,2,4,6,9,16,10,14,7, Тимок  1, Тунджа  6,2,1, Хаджи Димитър  3,27,23,39,25,46,9,32,28,13,21,4,14,29,36,18,17,11,43,22,8,62,5,М-Ст Върха,10,31,20,41,34,26,15,2,19,55,30,12,7,57,16,47,1,53,37,44, Хан.Аспарух  40,34,27,44,38,30,36,42,32,25,21, Христо Ботев  3,4, Чернялка  9,12,14,7,11,13, Чернялка  32,24,26, Шипка  23,33,2,19,9,21,5,17,10,11,32,12,6,25,15,3, Ю.А.Гагарин  41,31,43,38,47,39,48,34,36,35,25,27,44,37,29,45,46,40, Янтра  2,4,6

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Николаево, Общ. Плевен:   Алабин  1,11,5,10,14,22,2,12,19,21,23,7,18,4,15,9,17,27,16,8,20,31,3,25,29,13, Варна  2,5,4,6,1,10, Васил Левски  5,17,8,6,15,12,7,24,26,23,25,14,19,21,4,16,18,22,9,37,38,34,32,31,27,46,36,58,52,45,30,39,28,29,43,56,50,42,44,41,60,40,54,10,62,57,78,5,65,51,53,49,63,64,68,74,59,61,55,66, Вит  1,7,8,9,3,5,2, Волга  10,7,2,5,3,6,4, Гоце Делчев  5,4,8,10,3,2,1, Дон  2,1, Дунав  3,8,2,6,7,5,4,9,1, Елин Пелин  6,10,4,2,8, Иван Вазов  5,39,25,37,31,35,10,9,29,14,7,12,17,21,15,19, Исперих  16,7,1,4,2,12,3,5,8,11,9,10, Кирил И Методий  14,26,6,18,19,17,21,12,7,30,20,24,9,1,2,13,4,3,22,32,10,5,11,16,8, Краварник  , Латинка  2, Любен Каравелов  2,3,7,1, Марица  2,6,8,4,1, Месност Коджакър  , Места  2,4, Местност Трите Дърве  , Никола Вапцаров  2,6,8,3,1, Огоста  1,3, Одеса  2, Осъм  3,1, Отец Паисий  13,11,9,18,14,7,8,6,1,4,5,3,10,2, П.Хитов  4,2, Панайот Волов  4,1,2, Пирин  7,5,1,13,9,17,19,11,3, Полтава  11,9,7,4,2,3,10,8,1,6, Раковски  3, Рила  13, Родопи  6,2,4, Росица  3а,10,17,21,12,7,9,4,24,28,6,34,22,30,20,14,15,11,23,3,16,13,18,25,2,26,19,8, Сергей Румянцев  11,10,21,23,6,8,14,13,15,12,4,20, Сливница  3,1,7,5, София  12,6,2,17,10,13,16,20,4,3,19,14,9,1,18,5,7,24,8,11, Странджа  10,11,16,15,1,7,2,5,3,6, Струма  12,15,17,2,4,6,9,16,10,14,7, Тимок  1, Тунджа  6,2,1, Хаджи Димитър  3,27,23,39,25,46,9,32,28,13,21,4,14,29,36,18,17,11,43,22,8,62,5,М-Ст Върха,10,31,20,41,34,26,15,2,19,55,30,12,7,57,16,47,1,53,37,44, Хан Омуртаг  8,2,1,4, Хан.Аспарух  2,5,20,24,22,6,28,7,13,3,26,9,19,17,8,1,12,10,15,16,11,18,14,40,34,27,44,38,30,36,42,32,25,21, Христо Ботев  3,4,15,13,20,9,17,18,34,32,12,24,22,29,19,16,23,6,11, Христо Смирненски  3,1,2,4, Чернялка  9,12,14,7,11,13,32,24,26, Шипка  23,33,2,19,9,21,5,17,10,11,32,12,6,25,15,3, Ю.А.Гагарин  6,9,5,16,14,17,28,12,1,2,26,15,10,20,19,8,4,3,18,30,21,24,22,23,41,31,43,38,47,39,48,34,36,35,25,27,44,37,29,45,46,40, Янтра  2,4,6

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Пелишат:   Бенковски  4,5,9,7,1,2, Гередава  6,8,4,1,2,3, Гудима  5,9,1,15,3,13, Димитър Благоев  9,14,12, Коста Златарев  8,6,18,4,12,14,10,16,2,20, Мусала  5,7,3,11, Пелезо  5а,7,1,15,11,3,5,2,4, Стопански Двор  , Трети Март  10,3,13,1,11,2,6,9,8,4,12,7, Христо Кънчев  22,32,28,15,11,38,24а,13,16,18,20,26,34,30,24, Цветан Спасов  5,7,3,18,6,12,15,24,26,11,30,22,9,14,17,20,10,8,28,23, Шейново  1а,4,3

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Плевен:   Спортно Училище,Тп302

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   999  Ул Партизанска, Генерал Тошев  1,16,3,20а,11,13,14,21,15,9,18,20,7,17,5,13а, Десети Декември  87, Индже Войвода/Хр.Кърпа/  22 Пр,22 Гж,22, Мануш Войвода/Л.Вешков/  9,17,9 Тв, Молдавия  9,3,6,5а,7,4,5,8, Райна Княгиня  15, Русе/Д-Р Бешев/  68,99,66а,74,66,56,97,91,72,101,66 А,95,76,93,70, Сторгозия  10,20, Стоян Войвода/Партизан/  9,19,19 Тв,13,19 Гж, Страхил Войвода/С.Едре/  13, Трифон Кунев/Лагерна/  14,3г,3,24,Тп 221,18,2,7,16,12,20,9,8,6,24а,10,16а,4

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Акд.Й.Трифонов  43,49,36,39, Генерал Тошев  1,16,3,20а,11,13,14,21,15,9,18,20,7,17,5,13а, Десети Декември  87, Десети Декември  106, Ем.Васкидович/Аврора/  40а,46,50а,64,68,37,47,65,73а,50,76,69,39,67,63,42,70а,59,80,52а,41,75,66,72,73,52,55а,37а,49,43,58,51,74,57,56,71,48,40,44,54,42а,70,45,61,78,53, К.Охридски/Карл Маркс/  48,27а,40,36,29а,42а,39,40а,42,33,29,31а,31,38,44,35, Молдавия  9,3,6,5а,7,4,5,8, Русе/Д-Р Бешев/  68,99,66а,74,66,56,97,91,72,101,66 А,95,76,93,70, Сторгозия  3, Стоян Михайловски  72,90,68,96,60а,91,66,93а,70,103,101,78,90а,65,93,92,71а,89,95а,102а,89а,87,62,73,97,71,60,85,77,106,64,79,62а,107,99,74,87а,61,76,67,82,76а,86,98,80а,85а,83,95,63,81,102,97а,75,61а,80,104,69,84,94,77а,88, Трифон Кунев/Лагерна/  14,3г,3,24,Тп 221,18,2,7,16,12,20,9,8,6,24а,10,16а,4

На 10.03.2020 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Александър Малинов  55, Гривица  662, Гривишко Шосе  1,20,1,1 Дозалабалканстрой,1,Спортна Зала,1 Снек Бар,До Спортна Зала Балканстрой, Зала Балканстрой  , Източна Индустриална Зона  Пунктза Диагностика,Складова База, Индустриална Зона  , Местн.Бъчвата  , Местн.Кожухарска Чешма  Стопанска Сграда,1,256,Жил Сграда,Вила, Русе/Д-Р Бешев/  119,М-Ст Осман Пашова Табия,   Склад,Врайонанаетерна

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч./ -  Плевен:   Асен Златаров  93,88,95,84,91,82,97, Генерал Ганецки  111, Плевенска Епопея  /Пърличев/  16а,10,26,24,6,22а,37,14,31,16,18,8,29,25,20,12,39,22, Христо Ботев  157,155,153,151,149

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Берковица  9,15,10,5а,16,7,11а,8,18,19,5,11, Добри Чинтулов/Й.Никол/  4,6,7,5,4 УПИ 754 Кв.536, Елин Пелин  2,6, Захари Зограф/Л.Станев/  15,15 Мз,11,15 Таван,15 Тв,13,1,15 Санитарен Възел, Ивайло  3,1,4, Илю Войвода  1, Лозенка  2, Симеон Коцов  /А.Петров/  4,6,2

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Берковица  9,15,10,5а,16,7,11а,8,18,19,5,11, Добри Чинтулов/Й.Никол/  4,6,7,5,4 УПИ 754 Кв.536, Елин Пелин  2,6, Захари Зограф/Л.Станев/  15,15 Мз,11,15 Таван,15 Тв,13,1,15 Санитарен Възел, Ивайло  3,1,4, Княз Борис I/В.Ангелов/  65,32а,69,34,65а,51,85,81,30,51а,87,34а,83,40,36,89,32,61,45, Лозенка  2, Майска  19,31,18,27,15,29,20а,20,30,23,21а,26,25а,28,24,22, Симеон Коцов  /А.Петров/  4,6,2, Цар Самуил/В.Топалски/  37,45,39,53,35,31,13

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Берковица  9,15,10,5а,16,7,11а,8,18,19,5,11, Добри Чинтулов/Й.Никол/  4,6,7,5,4 УПИ 754 Кв.536, Елин Пелин  2,6, Захари Зограф/Л.Станев/  15,15 Мз,11,15 Таван,15 Тв,13,1,15 Санитарен Възел, Ивайло  3,1,4, Лозенка  2, Симеон Коцов  /А.Петров/  4,6,2

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Брацигово  27,12,22,28,20,19,7,15,15а,14,21,17,26,13,24, Велико Търново  10,12,9, Огоста  12,7,22,15,20,19,9,11,14, Русе/Д-Р Бешев/  87 Мз,87

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч./ -  Плевен:   Българска Авиациа /Индустр.  , Кара Колю  2,1,Уо

На 15.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Българска Авиациа /Индустр.  20, Георги Кочев  105,100

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Генерал Тошев  1,16,3,20а,11,13,14,21,15,9,18,20,7,17,5,13а, Десети Декември  87, Дружба  , К.Охридски/Карл Маркс/  55, Молдавия  9,3,6,5а,7,4,5,8, Русе/Д-Р Бешев/  68,99,66а,74,66,56,97,91,72,101,66 А,95,76,93,70, Трифон Кунев/Лагерна/  14,3г,3,24,Тп 221,18,2,7,16,12,20,9,8,6,24а,10,16а,4

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плевен:   Генерал Тошев  1,16,3,20а,11,13,14,21,15,9,18,20,7,17,5,13а, Десети Декември  87, Молдавия  9,3,6,5а,7,4,5,8, Русе/Д-Р Бешев/  68,99,66а,74,66,56,97,91,72,101,66 А,95,76,93,70, Трифон Кунев/Лагерна/  14,3г,3,24,Тп 221,18,2,7,16,12,20,9,8,6,24а,10,16а,4

На 13.03.2020 Г. /08:00 - 08:15 Ч./ -  Плевен:   Георги Кочев  37,8,39,37 Гж,37, Панайот Волов  57,55,57, Тодор Каблешков  39

На 10.03.2020 Г. /08:30 - 12:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Плевен:   Иван Миндиликов  1

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Плевен:   Майска  1, Олимпийска  14

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 13:15 Ч./ -  Плевен

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Радишево:   I - 280  , XIIi- 89 Кв. 34  , Григор Пърличев  27,3,6,11,9,18,29,23,16,7,10,4,19,22,17,1,25,13,5,8, Ивайло  14,10в,28,17,24,5,27,21,5а,8,34,16,40,23,29,12,13,26,30,10б,38,18,11,20,22,10а,15,9,25,7,10,31,6, Кирил И Методий  31а,12,31,23,8,35,29,37,27,21,10,14,31б,19,25, Китка  3,5,7,10,14,6,13,9,11,8, Климент Охридски  Уо Тп 3, Мадан  8,6, Марибор  12,22,18,3,27,24,17а,4,21,25,28,14,9,23,19,26,8,7,1,10,6,2,13,11, Мир  3,5,2,1, Пероника  7,6,1,4,10,11,9,3,8,9а, Рила  1,2, УПИ -Xxv-283 Стр Кв 1  , Хiх-573

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:   Ал Димитров  10,6,4,1,12,8, Бузлуджа  8, Вола  31,29, Девети Септември  3,4, Дунав  10,1,1а,2,8,3,4,7, Захари Стоянов  2,10,14,6,12,4, Иван Вазов  2,1, Маршал Толбухин  58,42,46,67,54,55,38,52,56,69,81,77,85,57,64,79,44,61,65,36,62,40,68,60а,50,60,52а,59,63,73,48,75, П К Яворов  2,7,3,11,5,9,1, Палаза  5,3а,8,2а,4,1,2,9,6,12, Райко Даскалов  52,29,18,15,9,22,7,46,54,17,21,23а,24,26,33,28,36,31,40,50,44,41,20,13,23,25,27,43,19,38,42,3,30,1,37,34,32,5,35,11, Росица  5,1,2,3,4, Спас Дупаринов  1,2, Струма  13,1,9,11,17,19, Янтра  4,2,5,3,1

 

Община Пордим  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Вълчитрън:   Балкан  53,67,65,56,66,51,63,68,54,61,57,59,58,47,55,64,49,60, Бенковски  2,36,4,8,11,6,7,9,3, Витоша  15, Гео Милев  20,9,34,32,13,26,17,24,25,22,19,7,21,15,27,30,11, Любен Каравелов  5,3,7,1, П.К.Яворов  48, Янтра  10,29,27,25,10а,14,33,12,31,23

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Пордим:   Алеко Константинов  1,3, Балкан  1,5,3, Гурко  5,7,11,6,1,13,9,3,2,15,4, Иван Вазов  22,1,16,17,11,10,15,3,9,18,14,5,7,12,20, Кала Тепе  1,3, Сергей Румянцев  2,6,8,4, Скобелев  11,4,10,7,9,5,15,12,3,15б,6,1,13,15а,15 А,11а, Средец  2,6,1,3а,8,10,3, Стара Планина  1, Цар Освободител  2

Община Червен Бряг  

На 12.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 08:45 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Бресте

На 12.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Горник:   Бузлуджа  23а,32,24,38,26,36,21а,23, В Левски  7,3,14,5,2,9,8,4,1,12,10,6, В Пеева  14,2,20,18,16,4,6,12, Делницата  096005, Искър  5,3,7,9, Йордан Даскалов  3,5,1, Ком  1,4,2, Марица  3,1,14,12,23,10,4,18,17,7,21,11,19,13,16,2,5,15, П К Яворов  18,2,5,7,8,1,10,4,2б,9,3,11,14,16,12,6,2в,13,2а, Пенков Остров  , Петко Хр Петков  39,8,6,9,2,5,1,10,11,4,13,3,7,12,15, Първа  1, Райко Даскалов  5,8,9,11,7,3,6,10,4, Тринадесета  4,2,3,8,6,1, Христо Цветков  4,10,2,2а,8,6, Четиринадесета  2,13,11, Шестнадесета  2,4

На 12.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Реселец:   375030  , Акация  3, Б Клен  2,3а,4,5,6, Баба Тонка  2,1, Балканска  8,6,1,4,5,3,2, Безименна  4,1,2, Белилото  1,4,6,8,2,2а,5,3, Бор  3,11,5,2,1,9,13,7,15, Босилек  2, Воденицата  3,2,1, Г Поляна  4,6,5,2,12,3,14,8,1, Голеж  2,1, Горска  2,1, Гробарска  3,5,1,9,2,7,11, Д Дачев  3,7,5,4,6,1,3,2,2а, Девети Май  26,22,28,20,14а,12,14,10,2,4,6,16,8, Дзс Комуна  11,3,5,7,9,1,23,19,8,27,21б,4,2,21,25,29,6,15,1,21а,13,10,17, Дружба  14,5,2а,9,19,11,4,6,8,13,3,23,2,10,7,16,18,21,15,1,25,17,37,22,41,39,33,27,24,47,20,29,35,45,49, Здравец  3,1, Иван Христов  54,46 Офис Кт,32,52,30,44,27,33,29,48,37,43,40,50,41,36,39,3,28,47,26,23,34,38,25,42,56,45,51,31,48а,46,35,49,20,12,1,10,13,18,8,9,11,22,15,6,19,14,5,4,3,21,7,16,17,24,53а,57,56,62,60,53а,72 Фурна,70,65,63,61,64,74а,68,66,55,59,57,53,67,82,90,76,75,89,79,85,69,84,88,86,77,3,71,80,81,83,87,73, Искър  17,5,1,33,16,11,15,23,22,20,27,6,9,21,13,2,12,4,24,25,7,14,19,10,30,29,31,32,26,34,28,33, Каймаков  1,8,6,2, Капна  11,2,13,4,6,5,9,16,32,44,20,38,18,15,8,7,14,10,40,30,11а,12,34,36,3,22,1, Латинка  7,1,3,5, Люляк  4,6, Милиндол  47,45,6,43,31,51,35,37,33,29,8,41,39,3,27,9,11,25,7,4,23,17,2,15,13,21,19, Младост  3,7,5,2,4,1, Могилата  1, Опанец  2а,16,8,5,20,18,4,10,3,6,12,7,14,2,9,11,13,15,21,28,30,24,26,27,17,20,22,34,19,25,32, П Димитров  5,3,13,2,4,19,7,11,1,9,17,6,15, Победа  29,23,3,17,31,13,19,27,33,1,7,11,25,5,15, Поройна  2,3а,1,4,3,11,7, Пробуда  12,6,5,10,1,8,3,2,4, Пропашище  1,2,4, Ръчене  2,4а,8,6,10,12,12а,4,14,16,22,18,20,38,34,40,52,46,54,32,36,42,48,35,50,44,54а,56,62,60,58, Свобода  13,14,15,12,10,4,6,8,7,5,3,11,2,9,1, Славянска  2,6,4, Стефан Бацов  33,48,29,66,31,25,60,35,46,50,58,37,39,23,52,56,64,54,62,27,34,15,44,32,17,30,36,38,21,11,19,9,13,28,42,2а,7,24,12,14,2,18,20,10,22,4,26,1,6,8,5,16,3, Теменуга  9,1,3,7,5, Тодор Попов  2,14,22,16,21,17,3,8,11,12,19,9,13,6,4,20,7,18,15,5,24,10,23,23а, Училищна  2,8,4,10,12, Церовица  1, Челник  6,2, Явор  2,4,3,1,   Уо Тп 10,Профилакториум

На 12.03.2020 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Реселец:   375030  , Тодор Попов  23,23а,   Профилакториум

На 10.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Червен Бряг:   Антим  44,25а,28,18,40,14,22,29,27,38,26,33,16,33а,30,31,12,28 А,34,42,23,28а,20,32,25,35,10б,36,10,24,31 А, Г.С.Раковски  52,63,60,50,56,44,61,54,62,65,48,67,42,50а,46,58, Дунав  4,5,6,2, Дядо Вълко  10,8а,8б,8в,6,8г,8,4,1, Кубадин  2а,1,8,6,7,12,11,17,5,9,19,13,15,20,6а,14,18,4,21,2б,16,3,10, Морава  7,9,3,5, П.Р.Славейков  56а,44,36,29,46,12,50,33,52,23,31,38,21а,40,42,25а,21,27,25,48,54, Стоян Едрев  19, Цар Асен Първи  22,9,11,7,20,17,16,35,5,31,29,19,27,33,25,28,30,24,18,26,21,23,13,   Улично

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Червен Бряг:   Вихрен  3,8,6,1,4,2, Вукашинов  14,20,4,12,2,3,8,10,5,9,18,7,13,1,11,17,6,16, Ген.Колев  3,5,2,1,4, Дядо Вълко  62,66,62, Струма  1,2, Търговска  94,88,92,141,125,78,105,86,123,101б,135,117,131,129,119,82,109,103,111,84,133,129,107,127,121,86,101а,127,80,99,90,115,96,113,101,121а,137, Яне Сандански  15,13,16

На 12.03.2020 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Червен Бряг:   Маркова Могила

 

 

София-Област

Община Божурище  

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Божурище:   Божур  11,2, Далия  8, Даме Груев  2, Европа  97,36,99,109,40,42,Строеж На Къща,107,93,48,34,48-50,44а Пи Хх, Кв.76,103,95, Еделвайс  40,23,23а,21,25,19,38,36, Здравец  7,8,7,Къща, Искър  12а,16,13,7а,4,9,8,14,29,10а,2а,2,18а,4а,16а,14а,3,15,24а,6,12,10,17,26а,5,11,7,20а,18,20,22,24,8а,26,23,28, Кипарис  19,7,9,13, Лотос  3,11, Максим Горки  2,6,5,1,3, Отец Паисий  5,4, Пролет  6,11,14,8,7,13,9,12, Рила  2,4,11,21,25,3, Стара Планина  3, УПИ 16-826,Кв.76  , УПИ I, Кв.1  , УПИ V-9605, Кв.2  , УПИ VIIi-Общ. Кв.76  , Х-54,100 Кв.11  , Явор  Пролет,9, Янтра  19,   6,8,2,0000,83,84,2,12,Тп Изгрев

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 14:00 Ч./ -  Божурище:   Бор  7а,11,5,7,25,9а,3,9, Дунав  35,40 Къща,44,48,50, Европа  35, Еделвайс  10,7,30,24,14,3а,13а,2,11а,34,5,1,7а,13,15,18,26,8,17,16,6,12,28,34а,22,4,11,20,32,9,5а,3,15а, Жилища  19, Здравец  12,3,16,2,14,8,10,4,6,18,7,20,1, Любен Каравелов  1, Момина Сълза  11,12а,1,9а,7а,11а,8,7,16,5,2,5а,15,17,12,16а,9,4,13,6,14а,3,10,14, Пролет  5, Снежанка  19,17, Струма  24,23,21,22а,14,1,13,20,8,7,19,26,16,3,15а,18,11,4,18а,5а,15,9а,22,28,5,2,17,9,3а, УПИ Vi-9609 Кв.74  , УПИ XxII-133, Кв.4  , Явор  2,3,29а,9,5,21,31,20,31 4,17,8,16,25,29,13,11,19,7,24,3а,18,27,12,6,22,10,15,4,1, Янтра  17а,1 1,1,1,18,3,1,33,3,   78,10,Новият Квартал

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Божурище:   Европа  156,93, Землище  С. Пролеша / Божурище  , Максим Горки  УПИ 4-019003,Кв.7,УПИ X-034032,Кв.10, УПИ X-022044 Кв.9  , Черна Бара  24,8,19,6,17,27,7,1,14,18,13,28,20,16,5,23,2,12,11,15,УПИ XII-034032,Кв.10,10,26,9,22

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище:   Vііі-485,Кв.34  , Александър Александров  69, Космонавт Георги Иванов  172,119, УПИ Vi-105 Кв.8  , УПИ- XII-148  Кв.10  , УПИ-Ix-485,Кв.34  ,   Къща

На 13.03.2020 Г. /11:30 - 14:00 Ч./ -  Пролеша:   Xi-118. Кв. 24  , XvII-370 Кв. 40  , Лале  7,3, УПИ IIi-040059  , УПИ XII-115 Кв.23  , Христо Ботев  46,   Къща,Учебна Складова База

На 13.03.2020 Г. /11:30 - 15:00 Ч./ -  Пролеша:   Дунав 64

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Росоман:   63121.133.9  , I-30, Кв.6  , Гранит  , М.Падината  , УПИ Iv-58, Кв.9  , УПИ Xiv-145  , УПИ ХIIi-144 Кв.22  , Черква  ,   П-Лііі-99,Кв.15,Вила

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Хераково:   Iv-016104,Кв.3,М.Кочияш  , Ііі-694,Кв.48,Мбобен  , Александър Стамболийски (Мах.Бобен)  70,   Мах.Бобен,УПИ Ііі-391,Махала Бобен,Вила

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Храбърско:   Махала Черен Пешо

Община Ботевград  

На 09.03.2020 Г. /09:45 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:45 - 16:15 Ч./ -  Боженица:   319004  , Долапището  , Махала Барбушовци  , Махала Близнаковци  , Махала Брусен  10 Къща, Махала Върха  , Махала Ганинци  , Махала Дончовци  , Махала Кръста  Къща, Махала Мурта  , Махала Павловци  , Махала Пейчовци  , Махала Пелиница  Къща, Махала Плоча  , Махала Томовци  , Махала Урвич  1,9,11,Къща,29, Махала Усойната  , Стопански Двор  , УПИ Xi-71,Кв.7  , Х-38, Кв.41  ,   Къща,43,Фургон,Къща

На 09.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Ботевград:   16-Ти Ловчански Полк  1, 1866 Година  11,9,1,7,13,5, Академик Стоян Романски  2,2а,6,2б,1,4,5,2в, Бензиностанция  , България  5, България  4,2,6, Васил Левски  , Гурко  3,1,9,11,5,9а,7, Кооперативен Пазар  , Кооперативен Пазар Закрит  , Незнайният Войн  4,7,3б, Освобождение  7, Освобождение  №14,1,3,2, Освобождение  4,5,3,3,5,2, Просвета  6,2, Саранск  2,4,4-2,2б,4-1,7,4-3,5,9,4а,2а,1,5, Саранск  24, Седемнайсти Ноември  1, Стара Планина  2,1,4,3, Трети Март  64,73,62, Трети Март  72, Трети Март  66,68,77,75,68, Христо Ботев  6, Цар Освободител  1,30в,30а,37,   2

На 09.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  Ботевград:   Академик Стоян Романски  27,20,11,9,14,13,39,35,19,25,17,16,28,12,18,26,4,8,22,37,39б,24,9к,29,31,30,15,21, Боженишки Урвич  7,9,1а,1,2,3,5, България  1, Витиня  1, До Сграда Ткзс  , Кооперативен Пазар  , Незнайният Войн  2,6, Нов Кооперативен Пазар  , Свобода  38,3,5,9з,16,3в,7,14,9,1,12, Севаст Огнян  13,1,10,5,9,16,7,15,11,10 А,4,4 Стая №5 И  6,2,3,17,18,6,8,14,1б, Седемнайсти Ноември  1 1,1,2, Трети Март  91,87,89

На 09.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Ботевград:   Александър Стамболийски  33,29,35,37,10,27,31,12,8,14, Божко Божилов  , Патриарх Евтимий  17,13,24,28,19,30,22,20,21,25,26,23,15, Рила  19,28,26,15,7,20,9,22,24,17,18,21,9а,16,13,11, Цар Освободител  18,20,22а,20 2,12,14,18 Космос, Шипка  3,25,26а,21,22,8,24,7,15,4,18,20,16,5,11,9,1,26,12,13,2,23,17,28,10,30,6,   57

На 09.03.2020 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 14:45 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Ботевград:   Ботева Чета  5, Витиня  Почивна Станция,55, До Сграда Ткзс  Краварник Зелена Бара, Зелин-Д-Р Асен Златаров  70 Вила, Индустриална Зона Микроелектроника  , Курорт Зелин  , Литаковско Шосе  1, Пик  ,   Портал,Ловен Дом,Канцеларий,Вила

На 09.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  Ботевград:   Зелинград  54,37,30,52,60,40,34,51,52а,50,45,43,35 А,39,32,41,42,56,62,58, Патриарх Евтимий  72,72,72,70, Преслав  50,48,48,48,48,48,48, Хан Аспарух  25 9,25,25,25 7/12/,25,9,9

На 09.03.2020 Г. /09:45 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:45 - 16:15 Ч./ -  Ботевград:   Местност Тръстеник

На 09.03.2020 Г. /08:45 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:45 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски  1, Георги Бенковски  8,5,15,11,13,9,6, Ивайло  4,6,12,11,3,9,10,2,116,7,8, Кирил И Методий  7,4,5,8,14,2,6,10, Манастирска  27 А,1,3 Фургон,Вила,2, Мерощица  , Оборище  14,1, Околчица  6, Орлово Гнездо  4,3,10,5,8,143,6,2, Освобождение (9-Ти Септемвр  1, Райна Княгиня (Вела Пеева)  1,2, Розова Долина  17, Синчец  9,11,19,7,15,18,6,21,12,20,17,16,10,14,13, Съединение (Рада Докова)  3,2,1,1, Съединение (Радка Докова)  1, Теменуга  17,38,36,40, Трети Март (Иван Гълъбов)  134,204, Хан Аспарух  19а, Цар Иван Шишман (М.Найденов  1,6,16,10,8,7,8 8,22,24,5,4,20,2,14,3,13,12,26,11,23,9,18, Цар Освободител( 17 Ятаци)  10,17,8,2,21,6,7,4,46,23,30,51,21,26,49,17,28,38,18,56,50,31,27,135,16,42,12,40,39,20,45,24,22,36,52,29,14,43,35,44,53,48, Шипка  12,5,2а,19,34,204,17,15,2,10,8,4,6,18а,13, Явор  12, Ясен  4,2,   Вила

На 09.03.2020 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 14:45 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски  10,2,8,6,1,5,3,1,14,12,9,7,11, Ален Мак  1,2,4,1а, Баба Вида  8,6,4,2,5,7,1,10, Баба Тонка  2,6,3,7,8,1,2а, Бела  Трафопост, Бор  1,2,8,4, Будиовград  12,2,5,1,16а,6,10,8, Бузлуджа  1,4,6,2,3,93,62а,149,71,83,123,117,67,88,82,109,77,73,147,102,103,79,78,106,72,92,69,143,145,129,99,131,89,91,141,76,65,62,119,100,82а,101,105,68,74,127,115,96,86,53,70,80,104,75,81,90,133,85,151,94,66,97,64,111,84,87,50,63,50,35,57,59,45,47,56,60,44,43,40,61,52,39,42,48,37,55,53,41,54,58,33,49,13,30,31,27,23,38,25,15,24,32,29,21,12,10,11,14,18,9,7,34,28,22,19,20,36,16,5,17, Васил Левски  29,32,35,33,26,31,27,30,5,16,6,2,25,10,22,7,12,1,8,28,11,23,24,20,4,15,26,19,3,14,21,13,17,36,41,39,47,44,45,32,46,37,42,35,38,34, Витиня  31,21,26,10,34,29,20,13,15,12,33,38,40,9а,27,23,17,11,9,36,25,19,22,14,16,24,32,22,7,1,8,5,3,6,2, Възраждане  3,1,2,6а, Гео Милев  2,6,13,11,10,12,8,18,4,9, Георги Бенковски  8,5,15,11,13,9,6,4,3,2,1, Горски Пътник  12,23,29,36,11,3,1,10,15а,18,16б,4,17,9,31,19,27,16, Гурко  17,28,46,8,5,10,22,32,42,7,3,44,2,48,54,24,26,19,12,15а,31,20,15,14,18,29,11,6,40,34,52,30,23,27,13,50,78,66,67,56,71,41,63,45,73,80,57,74,49,58,70,43,47,37,72,53,82,68, Дунав  14,1,3,6,7,10,9,16,8,12,5,4,2,11,19,17, Еделвайс  2,4,7,6,10,3,1, Захари Стоянов (Петър Янков  19,40,54,50,13,29,10,38,27,22,5б,25,52,24,17,12,36,37,33,15,3,31,28,42,2,21,35,34,11,19,16,32,5а,20,5,23,18,30,1,44,48,7,18,8,26,6,9,2,4, Зеленград  7,2,5,3,4,12,1,10,8,6,14, Ивайло  4,6,12,11,3,9,10,2,116,7,8,14, Иван Вазов  14,3,2,6,7,10,16,13,9,8,4,11,5, Иглика  2,1,15,7,19,9,3,21,11,4, Извор  1,9, Извън Регулация До С. Врачеш  , Калето  22,35,20,18,29,33,19,27,20а,25а,24,31,13,11,5,8,10,9,4,3,6,1, Кирил И Методий  7,4,5,8,14,2,6,10,1, Кокиче  1,5, Кольо Видин  11,1,17,8,14,4а,12,6,2,7,9,15,4,21,5, Люляк  10,1,3,12,6,2а,5,7,2, Майстор Вуно Марков  36в,21,32,8,34,18,22,12,4,23,30,24,2,19,20а,20,36б,26,25,15,27,10,16,5,6,1,36,36а,34а, Малчика  2,3,1,4,6, Манастирска  27 А,1,3 Фургон,Вила,2, Мерощица  , Мургаш  21,22,41,18,33,7,45,9,5,1,26,13,16,23,29,36,3,38,15,11,4,31,28,46,20,37,51,12,14,35,24,47,49,19,2, Оборище  14,1,6,10,14,5,8,2,12,1,3,7,13, Околчица  6,5,7,12,5,4, Опълченска (Яташка)  2,3, Орлово Гнездо  4,3,10,5,8,143,6,2, Освобождение (9-Ти Септемвр  1,5,4а,3,5а,1,5,4,2,11,16,6б,7,8,5,14,15,12,19,6,17,21,22,13,20,18,4,9,12, Отец Пайсий  2,4,9,7,3,5, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов  23,13,24,25,22,9,21,20,27,26,2,10,5,4,12,66,19,1,28,29,7,11,16,15,14-16,58,59,46,52,41,53,47,57,58,39,46,59,49,42,48,56,51,55,45,50,43,34,32,27,37,40,33,36,35,43,30,38, Плиска  5,2,4,6,8, Победа  5,3,2,1б,6,4,7,3, Преслав  9,7,4,6,5,1,3,8,10,2,9, Първенец  31,16,25,4,6,33,13,5,1,14,23,11,3,12,2,19,18,17,22,10,7,15, Първи Май  5,1,6,8,7, Радовец  1, Райна Княгиня (Вела Пеева)  1,2,3,6,2,4, Розова Долина  17,8,14,11,5,3,7,13,25,17,10,21,15,23,19,2,6,4,1,3, Севаст Огнян (Партизанска)  6,4,35,6,3,1, Синчец  9,11,19,7,15,18,6,21,12,20,17,16,10,14,13,1,3,2,5,4а,4, Славейков (Васил Коларов)  2,8,4,2,2а,3, Софрони Врачански  1,3,6,2,9,4,7,8,5, Стара Планина  48,9,44,40,11,29,46,12,3,7,6,10,18,28,30,25,26,1,14,16,24,5,19,11а,2,9,32,23,17,4,13,20,15,8, Страншки Рът  2,12,4,6,10,5,8, Съединение (Рада Докова)  3,2,1,11,17,1, Съединение (Радка Докова)  1,13,7,10,4,8,5,9, Теменуга  17,Гараж,28,20,30,26,10,17,12,32,8,16,11,46,16,12,3,5,7,9,38,36,40, Трети Март (Иван Гълъбов)  134,204,2,191а,182а,168,165,176,156,188а,178,190,164,180,189,1980,151,214,181,155,161,162,196,166,153,207,173,206,175,158,195,154,197,152,205,215,174,160,188,216,186,208,231,184,179,169,199,193,225,157,142,227,159,201,210,163,146,177,221,148,194,172,218,212,144,200,170,182,167,149,171,204,183,150,187,213,223,134,70,105,125,120,91а,115,85,117,136,74,137,126,111,96,128,141,93,110,79,1251а,92,80,106,121,108,73,104,102,130,89,100,83,101,98,109,131,66,97,94,78,132,123,68,76,112,84,88,62,124,147,91,87,122,77,145,90,119,75,118,138,127,116,107,81,103,135,114,82,140,129,143,72,86,91в,6,35,42,10,26,1д,5,34,24а,33,29,36,8,39,1 В,38,37,1

На 09.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:   Пи №027070  , УПИ Хіv-191, Кв.48  ,   Къща,Тп Ткзс,Къща

На 09.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът  , Махала Славополе  Жилищна Сграда,Къща, УПИ IIi-25 Кв. 4  ,   Ограда,Къща,Къща,Вила,Къща

На 09.03.2020 Г. /09:45 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:45 - 16:15 Ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   За Провеждане На 72-Часови Изпитания  , Махала Големо Усое  , Махала Горановци  Къща, Махала Мановци  , Махала Ръждавец

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Литаково:   3ти Март  1, Антон Младенов  12, Баба Тонка (Баба Кула)  5,7,6,4,2,1, Боговина  68,70,49,72,82,64,57,80,66,36,25,55,35,41,51,45, Брезовица  5,18,6,4,7,2, Георги Бенковски (Г.Димитро  22,24,3,5,1,21,28,23,12,11,25,17,29,19,22,8,15,4,30,26, Захари Стоянов  2а,2, Иван Вазов (Ангел Миновски)  9,26,6,19,8,3 Вила,1,11,10,20,12,13, Кап.Тодор Тодоров  2, Кочо Честименски (М.Найдено  11,4,26,19,20,86,10,18,16,24,2, Любен Каравелов  42а,72,30,24,37,29,71,36,70,53,83,13,58,63,48,33,16,79,77,5,85,49,11,73,69,26,37,74,35,56,40,28,42,45,45,47,19,25,66,6,41,39,67,4,34,14,18,9,10,62,12,55,8,75,43,61,54,51, Люто Войвода  78,32, Начо Иванов  7,5,3, Оборище  2,14,8,18,12,6,1,16,5,4, Парцел V-41, Кв.9 Къща  , Победа  1, Станковска Курия  9, Стара Планина (Кам. Първенс  12,16,17,15,11,4,10,13,19,18, Шести Септември (9-Ти Iх)  74

На 09.03.2020 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 14:45 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Литаково:   3ти Март  1,6,4,8, Антон Младенов  12,2,10,1,3, Архангела (Петко Буковански  3,7,2,5, Баба Тонка (Баба Кула)  5,7,6,4,2,1, Бачо Киро  6,2, Боговина  6,2,1,22,16,14,92,10,90,81,88,67,59,71,63,57,61,68,70,49,72,82,64,57,80,66,36,25,55,35,41,51,45,25,35, Бойчо Огнянов  2,6, Брезовица  5,18,6,4,7,2, Бузлуджа  5,9,2,15, Васил Левски  6,4,.2,1, Велчова Завера (Илия Шопов)  18,12,1,7,16,14,10,4, Воденицата  2,3,1, Вуто Койчев  12,3,8,11,5,2,9,6,10,14, Възраждане  6,9,2,8,95,4,10, Възход  17,12,19,1,10,11,21,7,4,9,13,3,2, Вълчи Град  5,1,8,10,34,30, Генерал Клод  10,24,28,7,11,5,22,26,13,18,19,11а,6,14,15,4, Генерал Похитонов  15,17,20,2,14,16,9,7,6,4,10, Гено Люташки (Вацо Люташки)  2,3, Георги Бенковски (Г.Димитро  22,24,3,5,1,21,28,23,12,11,25,17,29,19,22,8,15,4,30,26, Георги Раковски (Д.Терзийск  6,18,2,8,7,12,13,14,3,15,10, Димитър Икономов  7,4,9,2,1, Дядо Иван (Ванюша)  2,4, Една Българка (М.Найденова  4,7,1,13,11,2,5,15,82а, Захари Стоянов  2а,2, Иван Вазов (Ангел Миновски)  9,9,26,6,19,8,3 Вила,1,11,10,20,12,13, Илия Монев  В Стоп.Двор,1,19,5,4,15,2,7,21,13,20,10, Калето (Сашка)  3, Кап.Тодор Тодоров  2, Кирил И Методи  5,7,9,6,8,2,11,3,1, Кирил Стаменов  1,2, Коцо Докуленски  2,3, Кочо Честименски (М.Найдено  11,4,26,19,20,86,10,18,16,24,2,96,86,90,76,92,50,49,29,42,102,45,74,101,40,25,38,94,56,Къща,59,32,33,40а,78,27,88, Любен Каравелов  42а,72,30,24,37,29,71,36,70,53,83,13,58,63,48,33,16,79,77,5,85,49,11,73,69,26,37,74,35,56,40,28,42,45,45,47,19,25,66,6,41,39,67,4,34,14,18,9,10,62,12,55,8,75,43,61,54,51, Люто Войвода  26,19,32,1,8,24,6,14,23,35,3,21,13,Къща,30,15,5,20,31,29,7,9,4,11,25,7,78,32,42,40,38,57,41,49,78,58,Къща,94,53,55,48,72,62,68,43,76,37,54,46,47,62а,45,51,70,64,35,56,44,47а, Майор Томпсън  24,16,18,10,4,14,3,20,2,26,1,32, Малина  2,3, Младен Пеьов  2,1, Мургаш  11,9,3,5,4,2,7,13,15, Наум Янев  1,3,8,6,2, Начо Иванов  7,5,3,2,3,7,8, Незабравка (Партизанска)  4,10,1,6, Оборище  2,14,8,18,12,6,1,16,5,4, Опълченска  6,19,12,33,16,21,22,13,18,41,25,39,45,31,27,7,2 А,10,1,20,17,3, Павел Бързашки  17а,16,14,8,18,2,3,23,7,17,15,9,18, Парцел V-41, Кв.9 Къща  , Петко Войвода (Дичо Петров)  6,2, Петко Иковски  5,28,12,26,5,25, Петко Мицовски  15,11,1,2,7,33,9,Къща,16,21,35,19,20,25,12, Писана  1,4,3,98,27,19,25,36,6,15,29,34,22а,18,8,13,14,11,9,12,30,24,20,11 Къща, Победа  1, Поп Христо Дойчев  5,2,3,4, Пречеста  2,4, Просвета  1, Светлина  5,9,2,3, Свобода  7,5,8,8б,5а,7,1, Спас Соколов  5,12,10,4,3,6, Станковска Курия  9, Стара Планина (Кам. Първенс  12,16,17,15,11,4,10,13,19,18,1,1а,6, Столетов  22,18,5,8,4,6, Страцин (Кост. Буковански)  15,9,20,13,19,16,20а,5,26а Вила,12,14,7,3,4,24,22,8,26,2,2а,6, Тодор Каблешков (Н.Маринов)  1,3,14,4,6,2,10, Христо Ботев  24,22,34,50,11,18,36,15,12,21,1,52,20,43,5,19,25,41,44,32,46,13,9,14,2,17,60,48,6,26,23,7,3,33, Шести Септември (9-Ти Iх)  15,8,25,39,18а Църква,23,6,3,24,10,29,17,4,20,16,19,12,27,5,11,158,134,124,129,200,173,126,154,165,136,177,132,144,148,125,115,194,145,95,122,153,117,157,123,111,141,91,127,140,128,179,169,156,149,192,163,120,111,83,95,88,104,73,76,80,79б,97,64,70,94,102,85,74,106,1а,92,78,107,81а,81,77,75а,109,90,82,114,103,79,105,86,74,42,47,49,50,59,44,48,60,45,63,47а,46,61,68,62,54,66,55,58,43,39,45а,30а,26 А,24,28,37,31,34,33,26,36,20,22,41,39, Шипка  3,3, Юри Гагарин  9,21,35,23,14,1,10,19,36,22,5,25,6,7,18,20,15,17,27,32,16,2,12,4,8,13,11,   30

На 09.03.2020 Г. /09:45 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:45 - 16:15 Ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   IIi-709,Кв.38  , Аспарух  13,11,3,9,12,17,18,10,19,21,5,25,4,6,14,15,16,8,23, Борис I (Методи Антонов)  7,4,14,17,21,3,13,2,12,10,16,8,15, Васил Друмев  1,2,8,14,6,4, Дондуков  10, Дунав  5,6,8,1, Ивайло  6,8,1,2,4, Извън Регулацията  Вила, Медвен  18,3, Местност Камен Дол  , Опълченска  5,7,1,9,11,4,10,12,6,13,3, Рударка  2,8,13,15,6,17, Христо Ботев  29,13,18,16,26,30,6,10,17,28,3,15,22,11,5,8,12,24,23,9,7,27,25,19,21,   Павилион

На 09.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Борис I (Методи Антонов)  1, Васил Друмев  12,3, Васил Левски  11,3,4,5,1,2,22,24,20,26,16,10,8,30,6,14,18,12,3а,9,28,60,52,37,17,46,42,19,31,23,36,32,40,29,25,50,21,58,35,54,38,56,33, Георги С. Раковски (Р.Доков  4,5,1,7,6,41,8,2,9,62,3,15,19,10, Добруджа  7,5,2,6,8,4, Дондуков  2,5,7,9,4,15,14,6,3,10,13,12,1,11,8, Дунав  10,2,4, Елин Пелин  2,7,5,1,3, Захари Стоянов (Тодор Томов  1,2, Ивайло  8,18, Иван Вазов  6,7,2,1,4,5,3, Извън Регулацията  Крайпътно Заведение,Вила №45,Вила, Кирил И Методий  2,6,4,8,12, Козлодуй  4,7,1,8,3,2,6,5, Медвен  11,2,16,4,9,14,15,7,1,8,17,3,5,12,13, Новаченка (Филип Кръстев)  10,6,12, Опълченска  1, Рударка  16, Сан Стефано  5,3,22,1,18,10,14,4,15,8,24,6, Съединение (Ленин)  1,3, УПИ Ix-238 Кв.12  , Хаджи Димитър  1,2, Христо Смирненски  11,10,5,4,14,3,34,15,12,13,8, Черешово Топче  38,30,7,4,2,22,48,1,32,10,26,8,6,28,16,3,12,14,36,46,13,18,5,20,24,54,46,27,50,48,21,23,29,42,15,19,64,17,70,12,56,13, Четвърта  8

На 09.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол  , Махала Зимнишки Дол  ,   Къща

На 09.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила  , Пи №055008  ,   Къща,Вила,Къща,Вила,Къща

На 09.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч.; 09:45 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч.; 09:45 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:45 - 16:15 Ч./ -  Рашково:   Махала Белчово  Къща, Махала Габровница  Вила,Къща,   Вила,Къща,6,0,Къща

На 09.03.2020 Г. /09:45 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:45 - 16:15 Ч./ -  Скравена:   000230  , 11-Та  30,13,15а, 13-Та  7, 15-Та  2, 3-Та  42, 8-Ма  7 Вила, Александър Стамболийски  1,8,10,6,12,4,2,5,1,3, Алипи Първанов  7,30,18,1,28,10,20,5,8,14,11,22,9,34,4,3,6,12,26,2,63,73,86,61,82,67,69,80,65,84,88,62,92,90,57,96,59,71,94,37,33,60,50,55,54,38,41,56,49,76,17,25,19,35,23,58,78,42,68,40,62,15,45,27,51,70,12,29,13,36,64,74,66,21,44,48,46,47,52,43, Атанас Събков  4, Бебреш  5,3,15,7,1.,13,17,9, Васил Априлов  1, Васил Вунчев  15,20,1,19,5,16,17,7,21,9,18,11,6,26,22,32,10,14,30, Васил Левски  8,7,13,10,14,17,5,9,1,15, Вилна Зона Лозята  Вила,5, Врачанска  3, Гео Милев  4,6,2, Георги Апостолов  14,16,4,1,8,8а, Георги Канзов  1,3,6,5,2, Георги Раковски  1,10,8,3,5,7,6,13, Георги Стаменов  12,3,68,8,4,1,5, Герго Ценов  9,8,7,10,12,14,6,1,16,3,18,4,20, Грамаде  1,51,41,44,38,48,14,18а,5,12,37,3,4,23,61,26,2,8,1,36,29,10,30,15,7,33,20,21,39,22,24,43,19,6,16,11, Здравец  4,2, Иван Йотов  11,9,8,4,1,17,15,5,7,12,2, Изгрев  4,6, Кап.Димитров  7,6,2,4, Койдановец  1,7,2,3,9,7,5,1, Кокиче  11,9, Комитска  10,3, Крушарска (К.Муканска)  17,15,23,27,31,29а,21,29,14,12,5,8,20,2,7,10,3,12,9,5,6,4,8,1,13,11,4а,14, Лазар Георгиев  9,7,10,20,2,6, Лазар Стоянов  12,5,4,10,7,20,2,16,1,18,14,8, Латинка  1,6,2, Любен Каравелов  17,15,24,20,32,22,26, Мах.Диловска И Драганчовска  2,4,3,6,5, Махала Гледжовица  , Махала Паланката  Къща,Къща,Кошара, Медвен  12,34,3,2,32,22,19,30,28,36,20,14,24, Мико Комитски  20,1,27а,15,23,14,3,21,16,25,9,27,8,7,18,6,4,17,13,11,31, Муканска  16,10,1,8,10а, Мургаш  1,2,4,6, Никола Й. Вапцаров  9,14,2,8,10,5,6,4, Ноновска  8,6,12,7,13,11,8,20,4,3,14,18,10,5,15,1, Околовръсна  2,3,11,5,2а,7,2,1,25,8,19,13,17,21,15,10,23, Осми Март  10,11,4,1,10,2,3,9,7,6, Паисий  3,6,1, Петко Студенков  19,14,13,11,9,16,10,17,18,15,12,21,16,7,5,1,3, Петър Берон  16,2,18,10,12,1,4,16,3,23,15,22,76,9,34,20,7,17,13,19,30,27,11,24,21, Пи №000141  , Поп Банчо  2,4,10,3,8,13,5,6, Поручик Георгиев  6,12,4,17,16,3,19,14,10а,10,13,1,9,7,11,8,5а,15, С. Скравена, Общ. Ботевград Път №1  , Свещ. Георги Поп Димитров  5,8,14,18,6,9,12,16,20,4,11,7,2,10,3,13, Свобода  9,13,5,12, Сграда На Читалището  , Синчец  1, Стара Планина (Ил.Миков)  43,45,60,24,3,58,62,15,19а,5,10,56,68,31,72,28,92,53,35,46,17,88,74,66,21,41,39,78,52,76,9,36,40,94,54,80,32,42,30,2,27,22,1,16,47,11,70,98,34,8,44,90,49,18,50,51,13,29, Стефан Караджа  12,12а,1,10,5,3,4,2,8,8,8, Танчо Гайдарски  12,6,7,13,9,14,3,5,15,8,10,17,1,11,2, Тодор Попов  7,19,30,20,17,14,15,11,16,22,32,28,18,26,9,5,13,23,34,27,24,12,3,10 А,1,2,12,10,6,8, УПИ VII-266, Кв.9  , Ушите  5,4,1,2,6, Хаджи Димитър  4,13,2,9,5,11,1, Хан Аспарух  6,5,7,3,1,4,8, Христо Ботев  22,54,69,42,41,32,40,35,26,37,49,65,29,60,48,27,28,94,47,46,30,61,34,71,38,39,24,33,59,18,63,44,55,62,31,50,57,58,75,96,100,77,92,103,110,79,102,113,117,64,109,72,66,74,91,125,89,127,106,119,78,90,95,102 Къща,94,123,88,84,70,83,85,93,68,111,87,81,82,107,15,6,8,12,11,9,16,1,5,7,17,23,2,10,4,21,99, Цар Борис I  3,5,2,4, Цар Иван Шишман  1,2,8,3,4,10,5, Цар Крум  3,1, Цар Симеон  1,6,4, Цено Кьонтов  1,8,11,9,13,10,2,4, Чифлика  18,9,5,8,8.,14,20,21,19,6,12,3,1,15,2,4,7,30,10,25,26,11.,28,13

На 09.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:15 Ч./ -  Скравена:   Любен Каравелов  1а

На 09.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  Трудовец:   Георги Попиванов  90,16,12,9,20,11,21,15,14,17,22,14а, Ивайло  11, Извън Регулация До С. Трудовец  , Кирил И Методи  1,11,14,12,24,5,6,10,16,22,8,13,9,20,7, Мах.Манастирица  7,16,Къща,14,21,18,17,10 Къща,16а,12 Къща,Ферма,7 Къща, Поп Михо (Поп Нако)  42б,29,40,25,27,31,33,46,42, Републиканска  44, Трети Март (Ал. Иков)  88,68,78,90,83,67а,76,65,67,80а,82,69,86,88а,73,80,71,61,76а, Христо Ботев  7,2,8,6,10,12,5,4

Община Годеч  

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Шума

Община Долна Баня  

На 09.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Долна Баня:   Бистришка  21,31,37,62,35,82,56,58,86,70,60,47,27,49,74,33,39,29,90,72,25,76,84,23,57,53,78,55,80,64,88,41,45,51, Бреза  5,9,7,12,13,4,8,11,14, Георги Бенковски  19, Здравец  12,1,4,8,11,9,10,7,23,6,3,2,5,19,17,21, Рилско Шосе  41,30,40,31,32,33,28,34,37,27,46,38,44,37 А,43,29, Сергей Румянцев  9,7,2,16,19,15,6,17,12,4,5,3,10,1,8,14,13, Трепетлика  15

Община Драгоман  

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Бахалин:   Вила

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Вишан

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Владиславци:   УПИ XvII-36,УПИ Vi-37,УПИ VII-33  ,   Къща,УПИ Хі-239,Кв.23

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Габер, Общ. Драгоман:   Vіі-99  , Бурел  2, Градище  1, Ул.Елин Пелин  3, УПИ I-318.Kb 34  , УПИ Xvi-152 Кв.17  ,   Вила,37,6,УПИ Хі-24,Кв.3

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Габер, Общ. Драгоман:   Градище  1, УПИ I-318.Kb 34

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Горно Село:   Вила

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 09:30 - 15:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Грълска Падина:   Мах.Горно Ново Село

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Долна Невля:   Вила

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Долно Ново Село, Общ. Драгоман

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Драгоил:   Вила

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Драгоман:   1

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Драгоман:   Акация  9,4,1, Еделвайс  10,8,18,2,12,16,22,4,6,14,28,20,24, Железничар  55,75,73,53,77,25,7,57,29,17,5,13,41,69,11,55,31,59,45,63,9,21,77,1,3,27,61,33,67,71,23,65,15,19,43,51,49,47, Иглика  8,2,6,4,9,1, Игрище За Минифутбол УПИ І  , Кольо Фичето  18, Космина  3,4,28,1, Международно Шосе  1, Нишава  1,5,2,10,9,3,7,6,11,8,13, Петнадесети Кантон  15, Спортист  4,6,3,2,5,4,1,7, Средна Гора  2,1,4,11,9,13,3,6,5, Странджа  11,2,10,8,7,12,9,6,5,1, Христо Ботев  42, Шести Септември  36,30,32,28,42,38,34,40,7, Ярловци  ,   2,1

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Камбелевци:   Хіі-22  ,   Вила,УПИ Іх-Общ.Кв.6

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Круша, Общ. Драгоман:   Къща

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Начево:   Вила

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Несла:   000136  ,   Къща,Къща

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Ново Бърдо:   Вила,Къща

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман:   Махала&Quot;Под Камъка&Quot;  ,   Къща

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч.; 09:30 - 15:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Чеканец, Общ. Драгоман:   Къща,Вила

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Чуковезер:   УПИ-II  ,   Вила

На 10.03.2020 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:30 Ч./ -  Ялботина

Община Елин Пелин  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Доганово:   УПИ Ix-304, Кв.26

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Баба Тонка Обретенова  7,21,11,9,5,17,13,15,19, Елин Пелин  , Захари Стоянов  13,3,УПИ I-1656, Кв.141,4,9,17,2,7,15,1,5, Лесновска  39, Новоселци  До №11, Пирин  15,17,3,1,5,11, София  , Тодор Каблешков  8,2,4,6, Шейново  4,1,2,3, Шиовица  М.Шиовица

Община Етрополе  

На 10.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч.; 08:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 09:15 - 16:30 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Боженица:   Махала Ласковци

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бойковец:   Вила

На 10.03.2020 Г. /08:15 - 16:30 Ч.; 08:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч.; 09:15 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Видраре:   Махала Градище  , Махала Кленака  , Махала Ликовци  В Землището На Стр. Полигон, Махала Мусатете  Къща, Махала Пешната Лъка  Къща, Махала Раздолата  , Махала Свин Дол  , Махала Сечковци  , Махала Станчовец  , Махала Черни Връх

На 11.03.2020 Г. /08:30 - 14:15 Ч./ -  Етрополе:   145006  , Вилна Зона Рибарника  Вила,Тп, Вранащица  10,28,27,16,37,19,15,17,20,25,39,41,7,12,Строителен Обект,32,2,21,40,29,5,14,26,4,33,24,23,18,34,1,48,25,63,Къща,42, Георги Бакалов  27, Етрохимик - Алексиев  , Руски  38,30,8,6,2,12,29,35, Софроний  16, Хаджи Османово  ,   8

На 09.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Етрополе:   27-Ми Ноември  2,4 4,1,2 2,2,28 3,4, Васил Петлешков  14,3,10,8,5,12, Васил Петлешков  6,4,1,2,7, Георги Антонов  4,4 1,1, Георги Димитров  8,10, Гладстон  1,4,3,2,5, Двадесет И Седми Ноември  28 1, Димитър Благоев  8,4,10,2,7,3,1,6,5, Димитър Гръбчев  20,7,16,2,8,12,4,21,6,13,23,10,15,18,17,19,5, Екатерина И Цеко Костови  6,2,3,4, Елаците  99,А, Иван Вазов  17,15,6,7,11,13,2,5,4,9, Любен Каравелов  6,5,7,4,1,3,9,2,8, Максим Горки  2,6,5,1,3,8,7,14, Марийка Гаврилова  11,13,3,18,10,1,5,8,9,4,13,7,12,2,16,6,14, Никола Михайлов  11,12,24,1,14,8,5,6,20,9,4,10,2,3,18, Партизански  5,20,1,3, Партизански  19,3,11,13,9,17,7,15, Победа  14,25,27,23,5,29,22,31,21,16, Победа  16,15,11,7,9,8,19,13,21,14,12,12,17, Раковска  13,9,6,7,15,8, Руски  До Гимназията,67,65,63, Руски  56,73,69,75а,74,69,66,54,82,62,80,50,68,69а,78,81,70,52,76,82,64,77,60,58, Софроний  10,20,28,16,12,30,14,8,2,32,22,24,26,6,18,   Аптека,Магазин За Обувки

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Етрополе:   Вилна Зона Язовира  , Месност Ябланица  , Ябланица

На 10.03.2020 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 08:15 - 16:30 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 09:15 - 16:30 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   Махала Бундаците  , Махала Венчарете  , Махала Връбчовци  Вила, Махала Габрика  Мтп,Мтп, Махала Димитровци  Къща, Махала Дола  , Махала Златовци  Къща, Махала Кардашица  , Махала Костадиновец  Къща, Махала Репавище  , Махала Рударец  Къща, Махала Свин Дол  , Махала Смесите  , Махала Стайковци  , Махала Трънето  , Махала Чекотин  Къща, УПИ-Хі-8, Кв.4  ,   Тп,Тп,Стопанска Сграда,Къща,Тп

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 15:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 15:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:15 - 15:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 15:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Осиковица:   Махала 57 Км Ам Хемус  , Махала Балинска  Къща, Махала Вельовци  Къща, Махала Витьовци  , Махала Владовци  Къща, Махала Вълчиновци  , Махала Габрика  Къща, Махала Гетовци  Къща, Махала Дачовци  , Махала Дрена  Къща, Махала Кратунете  Къща,Мтп, Махала Манговци  , Махала Цековци  Къща,   Къща,Тп,Къща,Тп

На 09.03.2020 Г. /08:30 - 15:30 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:30 - 15:30 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:15 - 15:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:30 - 15:30 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:30 - 15:30 Ч./ -  Осиковска Лакавица:   Бостанището  , Луковешки Дол  117001, М.Гайдарско  , Махала Гроздене  Мтп,Къща, Махала Драйчовци  , Махала Нанковска  , Махала Рачовци  Къща, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;  , П-Л Vi-61, Кв.5  ,   Мтп,Къща,Тп,Мах.Кръстьовци

На 10.03.2020 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Правец:   Елосов Дол  , Махала Дивчов Рът  Къща,104, Махала Драганско  Къща, Махала Дръвница  Къща, Махала Манастирица  Тп,Къща,1,1 Временен Строителен Обект, Махала Правешки Ханове  , Местност Елисов Рът  Ограда, Средора  , Тодор Живков  1

На 10.03.2020 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Правешка Лакавица:   001626  , Бивш Стопански Двор  , Голямата Ливада  , Махала Церица  ,   Къща,Мтп,Къща,*0*,Вила,Тп

На 11.03.2020 Г. /08:30 - 14:15 Ч./ -  Рибарица, Общ. Етрополе:   194005  , XvIIi-14, Кв.2  , Парцел Х-19, Кв.15  , ХvIIi, Кв.19  ,   Вила,Къща,Вила,Къща

На 10.03.2020 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 08:15 - 16:30 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:15 - 16:30 Ч.; 09:15 - 10:00 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Своде:   Махала Бакова Могила  , Махала Борова Шума  , Махала Бурньовица  , Махала Венеца  , Махала Габриците  , Махала Курман  Къща, Махала Лъга  1, Махала Преход  Къща, Махала Требеш  , Махала Усоето  , Махала Чуклата  , Махала Чукльовци  ,   Къща,Тп

На 10.03.2020 Г. /08:15 - 09:30 Ч.; 08:15 - 16:30 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:15 - 10:00 Ч.; 09:15 - 16:30 Ч.; 15:15 - 16:30 Ч./ -  Средни Рът:   Мах.Бечовското  Къща, Мах.Голяма Глава  Къща, Мах.Дунавското  Къща, Мах.Койчовци  Къща, Мах.Кондурите  Къща, Мах.Куваница  Къща, Мах.Мончово Търне  Къща, Мах.Средни Рът  Къща, Махала Краева Бачия  Къща, Махала Кръста  Къща, Махала Марково Равнище  Къща, Махала Скр. Колиби  Къща,   Къща,Къща

На 11.03.2020 Г. /08:30 - 14:15 Ч./ -  Ямна:   Мах.Златичора  1,Къща,Склад, Мах.Черти Град  Къща,   Къща,Къща

Община Ихтиман  

На 13.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Вакарел:   Васил Левски  102,74,70,88,74 Магазин,68,76,72,96,98,104,86,84,90,94,82,100, Георги Димитров  106, Димитър Паунов  16,2,5,4,6, Еделвайс  8,4,6,1,3, Ивайло  13,9,3,5,15,1,11,7, Иван Вазов  16,28,23,38,17,12,25,36,27,9,42,32,18,44,46,4,1,22,20,18а,30,29,56,3,31,2,34,24,40,13,10,15,14,33,7,48,6,5,8,54,26, Иван Шишман  2,1,3,4, Извън Регулацията  Скз Вакарел, Искър  3,1, Кръста  1,8,10,2,6, Освобождение  1, Самуил  9,7,20,22,2,21,6,16,24,28,19,12,34,3,15,17,10,33,31,8,26,5,30,35,23,13,1,4,14, Свети Иван Рилски  1,2,3, Средна Гора  1а,2,1,4,3, Теменуга  4,1,10,3,8,2,6, Тинтява  1,2, Хан Кубрат  1,5,2,3, Харамлиец  1,2,3,7,5,6, Христо Ботев  19,34,44,62,32,92,21,60,14а,40,22,Пътен Кантон,13,46,42,56,35,50,37,4,13а,29,26,27,10,54,14,7,48,52,1,5,16,39,51,15,30,49,58,25,12,28,6,2,18,38,3,51а,33,53,17,9,   3,23

Община Костенец  

На 09.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Александър Стамболийски  25,19,38,50,9,54,46,22,17,48,Канцеларии,12,23,34,1,Магазин,18,52,26,8,56,Общ.Сграда,16,7,5,28,29,40,13,20,36,31,24,21,3,6,44,32,30,Търговски Обект,42,27,14,11,10, Бачо Киро  1,27,15,25,17,19,3,14,21,11,29,4,13,8,31,7,6,18,9,5,2,23,10,20,12,16, Бреза  7,11,5,1,3,4,9, Еледжик  12,8,17,19,10,7,6,2,9,15,3,1,11,5,13, Зорница  8, Китка  2, Стефан Караджа  39,25,21,13,35,37,29,14,5,33,4,1,3,Уо Тп Спасов Мост,12,7,19,16,10,9,27,15,41,11,17,8,31,6,23, Чайка  8,10,5,15,4,3,6,12,1

Община Костинброд  

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  Безден:   Ix-60, Кв.12  , С.Безден Общ.Костинброд УПИ Хііі-78  , УПИ Хіі-47, Кв.10 В.З.Бистрица  ,   Вила,Вз  Бистрица

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Богьовци:   Xix-198,264, Кв.13  , Имот 5340057  , Пи 534.50  , УПИ I-193 Кв.16  , УПИ I-64.290,Кв.2  , УПИ II -29, Кв.9  ,   Къща,№ .,Вила

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Дръмша:   87,331 М.Над Училището  ,   Къща

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Костинброд:   16-1929 Кв.120  , Вихрен  6,10,4а,2,1,12,4,8, Здравец  4, Иван Вазов  38,34,52,42,49,26,46,28,30,39,45,51,47,48,44а,41,33,55,59,43,37,35,44,50,32,39а,36,56,53,41а, Изгрев  45, Кирил И Методий  3,7, Ком  8,6,7,13,1а,1,2,5а,5,9,11,7а,3,3а,10,15, Ломско Шосе  71,73,62,65,59,72,63,57,64,51,66,53,55,70,68,76,74,69,67,61, Люлин  4,3,1,2,11,7,5,6,9, Люляк  1,4,3, Местност Стубела  , Мир  6, Мургаш  14, Оборище  15,6,7,2,3,9,1,5,8,4, Отец Паисий  1,14,3,6,2а,8,7,4,10,11,12,5,2, Пи 3951  Кв.255  , Поморие  2,13,15,5,11а,9,1,17,11,7, Първи Май  20,12,24,14,15,26,10,1,21,17 Вила,4,8,2,3,13,16,27,6,18,19,23, Светлина  8,5,14,4,2,16,1,18,22,6а,10,12, Стара Планина  2,15,5,14,6,10,11,2а,14а,13,7,3,12,16,9, Хан Кубрат  2, Цар Калоян  88,15,58,56,44,52,19,3,54,21а,23,27,60,29,40,21,31,34,32,26,42,25,24а,46,24,60а,30,50,28,48,36,62,27б,38,   УПИ Ххіх-3689,Кв.123

На 09.03.2020 Г. /12:30 - 13:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Костинброд:   &Quot;Санитекс Пейпър Продуктс&Quot; Оод

На 12.03.2020 Г. /11:30 - 16:00 Ч./ -  Костинброд:   Асен Златаров  1а,1,2, Георги С. Раковски  13,47,30,10а,43а,26,34,22,37,36,20,15,1,14,11,17а,4а,32,8,11а,31,39,16,51,4,23,24,6,43,41,19,47а,53,35,27,18,25,33,28,29,45,38,10,7,2а,49,2б,12,17, Детелина  1,2 Б,2 В, Кооперативен Пазар  , Никола Й Вапцаров  6,1,7,2,8,4,10, Обединена  6,21 Бирария,4, Охрид  22,6,16,1а,4,10,20,2,14,2 Родопа,9,18,8,1,11,2 Родопа,24,3, Райна Княгиня  5, Славянска  2б,23,13,2,9,46,88,69в,12,4а,18,20,45,73,71а,16,71,53,15,10,51,61,2в,69б,19,59,49,69а,109,37,57,63,41а,37а,3а,39а,68,67,69,21,7,67а,39,11,47,55,43,41, УПИ IIi Кв.100  , УПИ XII Кв.103  , УПИ XvIIi-7537  , Филип Тотю  19, Христо Ботев  2а,2,8,3,4,1,5,6, Цанко Церковски  8,1,4,5а,5,3,6,2,   Общ.Пазар,Гергана,3,Кооперативен Пазар

На 11.03.2020 Г. /09:15 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:30 Ч./ -  Костинброд:   Блато  26,24,18,22,20,10,6,8,12,14, Бяло Море  19,15,11,5,21,4,14,16,8,1,12,9,17,2,7,18,6,10,3, Велчова Завера  42,28б,18,24,20,16, Гоце Делчев  8, Драва  24,8,30,11,10,5,12,13,2,17,3,22,7,18,28,4,26,15,20, Извор  1,2,3,6, Капитан Райчо  1,3,6,8,2,4, Марица  13, Маслово  11,17,31,13,37,23,27,35,19,21,15,29,25, Местност Твърдака, Пи4269  , Рожен  8,2,19,21,1,11,17, Софроний Врачански  25,20,14,30,30а, Страцин  18,3,16,2,13,17,5,8,6,20,24,12,15,9,11,1,7,4,22, Турист  2,4, Явор  2,6,4,8,   М.Лъката

На 11.03.2020 Г. /09:15 - 15:30 Ч./ -  Костинброд:   Блато  26,24,18,22,20,10,6,8,12,14, Бяло Море  19,15,11,5,21,4,14,16,8,1,12,9,17,2,7,18,6,10,3, Велчова Завера  42,28б,18,24,20,16, Гоце Делчев  8, Драва  24,8,30,11,10,5,12,13,2,17,3,22,7,18,28,4,26,15,20, Извор  1,2,3,6, Капитан Райчо  1,3,6,8,2,4, Марица  13, Маслово  11,17,31,13,37,23,27,35,19,21,15,29,25, Рожен  8,2,19,21,1,11,17, Софроний Врачански  25,20,14,30,30а, Страцин  18,3,16,2,13,17,5,8,6,20,24,12,15,9,11,1,7,4,22, Турист  2,4, Явор  2,6,4,8,   М.Лъката

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Костинброд:   Вихрен  6,10,4а,2,1,12,4,8, Здравец  4, Кирил И Методий  3,7, Люлин  4,3,1,2,11,7,5,6,9, Оборище  15,6,7,2,3,9,1,5,8,4, Отец Паисий  1,14,3,6,2а,8,7,4,10,11,12,5,2, Поморие  2,13,15,5,11а,9,1,17,11,7, Първи Май  20,12,24,14,15,26,10,1,21,17 Вила,4,8,2,3,13,16,27,6,18,19,23, Светлина  8,5,14,4,2,16,1,18,22,6а,10,12, Стара Планина  2,15,5,14,6,10,11,2а,14а,13,7,3,12,16,9, Хан Кубрат  2

На 09.03.2020 Г. /13:00 - 17:00 Ч./ -  Костинброд

На 11.03.2020 Г. /09:15 - 10:15 Ч.; 14:45 - 15:30 Ч./ -  Петърч:   Xxv  , Ален Мак  26,16,20,34,41,28,29,13,2а Мах.Хаджия,21,2,42,6,11,15,24,5,4,14,9,19,18,43,39,38,44,3,40,30,36,27,22,32,35,31,23,1, Априлско Въстание  2,1,3,4,7,5, Атанас Гълъбов  2, Блато  , Бреза  5,14,7,8,10,16, Бузлуджа  6,7,11,5,1,4,29,9, Васил Левски  5,70,60,68,50,53,64,52,39,38,66,56,57,44,72,35,51,58,40,65,41,59,37,67,48,55,62,42,45 Къща,47,49,78,63,71,54,76,74,33,11,31,25,26,24,27,15,36,11,13,14,23,10 Вила,12,10,32,3,28,30,29,34,19,17,20,21, Виолина  7,8,1,6,9,5,3, Вит  1,6,13,5,11,8,2,3,17,12,15,7,19,2а,4,9, Витан  8,6,4,3,10,1,40,28,32,30,26,38,23,25,21,24, Витоша  1,5, Детска Радост  2,4,1,3, Добруджа  2,4, Дравски Бой  11,7,1,Строеж В УПИ Vі-113,Кв.77а,5,3,9, Дунав  2,5,1,3, Еделвайс  13,15,29,2,19,23,6 Вила,17,25,6,10,39,16,55,41,47,45,49,33,14,20,31,35,12,26,18,53,37,43,24,51,9,5,3,7,11,1, Здравец  10,8,6,3,1,10,4,5, Иглика  5,7,1,3,2,6, Искър  6,2,5,3,4,1, Камчия  2,3,4,5,8,12,6,10, Кап.Петко Войвода  29,30,4,2,35,19,32,22,34,31,18,17,25,5,33,23,24,26,11,10,9,13,20,8,21,16,28,27,3,14,37,15,12,50,31,8, Кокиче  1 Къща,3,4,2, Ком  26,7,14,5,4,6,№ 16,10,3,2,8,16,11,13,22, Кооператор  2, Липа  1,7,4,9,11,5,3, Мах .Хаджия  , Мир  4,1,3,6, Мусала  3,5,2, Незабравка  7,12,1,10,14,6,2,8,4,3, Осми Март  14,9,18,3,5,8,1,2,10,7,4,6, Осъм  10,30,4,16,18,8,28,14,6,12,2,20, Пирин  2,4,6,7,1,5, Площада  , Първи Май  4,2,5,19,15,17,35,38,23,41,7,33,26,13,20,28,1,24,37,30,12,25,34,29,27,21,16,14,10,9,11,18,Тракторен Стан,42, Ракита  2,6,8,1,3,5,4,7, Рила  6,1,5,9,2,11,3,7, Родопи  7,4,15,17,10,21,12,11,3,5,1,2,14,6,13, Рожен  2,8,6,10,12,4, Синчец  2,3, Спортист  1,3,5,4, Средна Гора  6, Стара Планина  11,7,5,9,3,4,1, Струма  17,10,15,13,11,12,7,9, Тантил Стойчев  3,5,14,6,12,4,11,20,7,19,2,1,8,16,26,25,21,30,23,29,27,24, Теменуга  3,10,1,7,6,13,2,9,5,8,4,15,11, Тополница  18,26,15,18,38,24,20,14,22,10,17,16,3,7,6,11,5,36,9,13,2,8,32,12,34, Тракия  3,5,1, УПИ 019024,М.Под Село/Ливаге/  , УПИ 7-113 Кв.77  , УПИ I- 574 Кв.39  , УПИ I-1102, Кв. 54а  , УПИ Ix-651,Кв.41  , УПИ Lx  , УПИ VII Кв.34  , УПИ VII-596 Кв.50  , УПИ XIIi-207 Кв.8  , УПИ Xlix  , УПИix-1009,Кв.57  , УПИxxі-211,207 Кв. 72  , Хаджия  , Хаджията  , Хан Аспарух  2,1,65,64,19,82,57,58,35,39,67,51,47,52,41,49,37,48,70,54,43,78,76,68,66,72,56,60,74,80,50,71,53,69,59,61,62,83,85,73,63,79,61,81,87,9,27 УПИ Ххvііі-806, Кв.52,22,42,11,44,32,6,33,28,36,8,20,24,5,38,14,4,18,40,3,1,34,21,19,23,10,29,46,7, Хан Крум  2 Къща,1,4,7,6,3,5, Христо Ботев  34,37,23,25,26,24,9,12,13,27,22,18,14,7,16,23,5а,5,15,2б,2,4,19,21,11,20,8,2 Б,10,29,31,3, Цветна  7,4,5,1,9, Шести Септември  5,9,7,11,3, Шипка  2, Шопска Комуна  65,4,3,1,24,29,9,20,12,2,14,18,15,7,19,13,5,27,23,21,8,6,25,10,11,62,57,65,67,53,59,55,49,44,56,61,63,47,58,42,Къща,60,35,30,32,38,41,33,43,37,28,26,39,45,   11,32,19,33,13,19 Вила,38,28,30,13,85

На 13.03.2020 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ -  Петърч:   Ален Мак  26,16,20,34,41,28,29,13,2а Мах.Хаджия,21,2,42,6,11,15,24,5,4,14,9,19,18,43,39,38,44,3,40,30,36,27,22,32,35,31,23, Добруджа  2,4, Дравски Бой  11,7,1,Строеж В УПИ Vі-113,Кв.77а,5,3,9, Липа  1,7,4,9,11,5,3, Мах .Хаджия  , Осъм  10,30,4,16,18,8,28,14,6,12,2,20, Ракита  2,6,8,1,3,5,4,7, Рожен  2,8,6,10,12,4, Спортист  4, Средна Гора  6, Тракия  3,5,1, УПИ 7-113 Кв.77  , УПИxxі-211,207 Кв. 72  , Хаджия  , Хаджията  , Хан Крум  2 Къща,1,4,7,6,3,5

Община Пирдоп  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Златица:   XIIi, Кв.169  Местност Говедарника, Александър Стамболийски  8,11,25,6а,2,10,4,3,12,29,6,21,9,1,23,19,5,14,31,4,1, Априлско Въстание  17,7,3,1, Блок-Енерго  , Богдан  26,24,5,11,22,18,16,7,9,28,2,6,12,5,1,3,10,14, Боримечка  9,1,2,8,10,3,5,7, Братя Миладинови  4,8,2,9,1,12,10,3,6, Васил Друмев  18,21,23,11,15,17,26,41,31,35,34,37,43,32,33,46,42,36,27,40,38,23,39,1,11,7,17а,4,5,9,16,12,6,10,3,8,14, Васил Левски  41,1,11,27,18,5,19,4,39,8,15,14,16,37,2,35,33,29,31,25,13,21,7,23,10,6,9, Васил Петлешков  14,11,6,7,1,10,8,12,5,3,2,4, Вежен  8,22,16,4,2б,12,18,1,20,3,2,14,24, Вела Пеева  20,5,26,4,2,1, Велко Болчев  8,10,17,1,15,16,19,14,7,6,13,1,9,3,5,11,2, Владислав Варненчик  23,27,32,33,39,35,1,46,43,15,18,26,28,34,31,9,25,26 А,44,37,5,36,8,5,19,30,13,32,2,21,31,37,38,1,3,6,1а,1 А,17,7,31,5,2,32,17,6,1,38,13,36,37,1а,8,21,7,1 А,19,3,30,9,15, Генерал Брок  2,6,8,4, Генерал Гурко  4,2,9,3,5,16,16 А,6,11,15,17,19,21, Гео Милев  12,4,3,1,12, Георги Бенковски  2а 7,8,7,9,27,23,19,22,21,18,20,24,17,15, Георги Раковски  13,6, Гергана  1, Гълъбец  16,18,10, Детелина  5,3,4,2,6,8,7, Димчо Дебелянов  11,4,13,2,7,9,6,25,8,18,5,16,20,22,23,10,19,21,17,14,3,15,1,12, Драва  9,3,8,7,1,6,5,12,4,9,14,10,17,21,15,24,23,16,11,18,19,26, Дядо Пенчо  6,3,9,12,15,1,20,16,10,18,2,11,24,4,5,22,8,14,20, Елин Пелин  10,9,4,13,6,7,3,2,11,5,12,8, Еп.Софроний Врачански  1,2,4,3,1, Захари И Мария Сергиеви  26,4,13,3,23,15,12 27,29,27,2,7,11,1,6,25,9,12 28,24,28, Захари Стоянов  3,1,2,4,5, Златишко Поле  1,3,12,11,13,14,2,10,7,9,5,16,22,23,30,24,31,41,25,17,19,32,43,28,35,37,20,29,21,26,53,55,40,44,57,46,47,63,59,61,42,45,36,48, Ивайло  2,14,4,6,8,1, Иван Вазов  1,9,2,10,4,3,7,8,5, Иван Русеков  5,4,2,7,3,1,19,7,18,16,11,9,10,15,14,6,12, Извън Регулация  УПИ XII-1410 Кв.167,20081207, Йордан Йовков  3,8,12,1,4,10,9,11,5,6,13,2,7, Кашана  23,12,27,10,17,5,1,2,39,13,19,15,41,21,35,3,1а,33,29,4,8,25,6,7,37, Киро Стоянов  13,15,18 А,25,8,12,10,17,16,28,30,21,11,2,26,9,1,4,5,20,6,19,7,18, Козлодуй  8,6,9,7,11,10,14,12,3,22,2,4,5, Козница  22,15,17,13,5,7,1,16,12,3,19,10,6,11,4, Косица  7,9, Лулчо Гарчов  2,10,13,6,1,4,3,8, Любен Каравелов  9,7,4,3,1,11,21,19,17,7,10,13,5,8,12, Македония  1,1,1,1,Б,1а, Максим Горки  7,2,4,3,1,6, Медет  37,68,48,64,70,84,72а,56 А,50,43,94,61,56,39,67,90,74,38,55,64а,49,88,65,45,76,40,58,57,46,77,34,69,59,92,72,62,86,47,30,35,54,41,51,71,2,15,32,16,3,4,10,20,26,27,33,25,6,42,11,34,7,24,29,12,5,18,13,31,23,14,22,1,17, Момина Скала  19,11,9,1,13,5,7,15,17,2,21,6, Морава  7,9,11,5,3, Неделко Неделев  2,6,11,9,10,4,3,1,5, Нено Гугов  13,12,15,17,9,10,18,11,20,14,4,6,7,8,2,3,1,5, Неофит Рилски  1, Опълченска  31,35,21,19,4,13,6,2,23,9,5,1,10,3,8,7,25,26,18,6,20,27,28,24,16, П.Р.Славейков  32,19,23,24,22,11,15,17,9,10,16,12,8,6,1,5,18,2,14,3,13,7,4, Патриарх Евтимий  6,3,2,5,7,1,8,4, Пирин  3,1,2,4, Площад Македония  1а,12,10,2,1 19,1,6б,6,20,6а,3,3б,5,3г, Полковник Мадрикин  1,21,25,3,15,22,12,26,18,28,9,4,8,6,24,20,10, Рад Радев  17,18,12,20,14, Розова Долина  10,12,16,15,13,14,17,11,9,7,5,8,3,2,4,6,1, Сава Чукалов  2,4,3,9,7,31,19,21,22,29,24,20,14,16,23,18,25,15,17,26,10,5,8,9, Свети Св.Кирил И Методий  41,53,37,39,18,45,49,35,16,43,28,55,22,5,13,3,4,9,11,7,1,2 22,21,22,27,25,10,2,6,8,23а,23,4,29,12,16,14, Свещи Плаз  18,88а,4,8,24,17,12,28,26,3,11,5,30,10,13,1,15,2,6, Софийско Шосе  48,43а,45,43,18 К,19,18 К,8,42,28,17,36,34,37,26,12,44,40,25,27,38,33,18,32,48,33,34,35,22,35,6,29,30,31,50,10 6,8 5,4,6,4,5,1,21,3,23,16,18,18,18 К,17,10 16,7,13 13,18, Средна Гора  5,6,9,1,3,4,10,7,8, Стара Планина  17,3б,8,15,32а,13,11,1в,9, Страцин  1,2, Събко Милков  11,14,8,7,6,10,1,5,17,15,9,3,13,2,4,12,18,35,30,32,22,33,28,25,23,21,31,16,24,36,19,27,43,26, Тодор Пеев  7,9,14,6,15,10,12,5,3,4,13, Тополница  5,2,12,1а,13,1,10,11,14,4,9,3,6,16,21,29,27,22,15,17,13,1,18,31,25, Филип Тотю  10,4,1,6,8,2, Хаджи Димитър  1,5 13,9,15,14,4,12,8,12а,13,6,9 12,9 11,7 10,11,5 14,10, Хан Аспарух  5,1,3,2, Харалампи Самарджиев  1,2,6,3, Цар Калоян  4,6,1,10,14,8,18

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Златица:   Баба Тонка  21,12,4,9,18,2 A,23,1,5,19,7,16,14,3,6, Батак  2,4,1, Бор  7,12,4,2,5,8,6,3,1, Бузлуджа  25,12,9,19,21,27,13,17,6,3,5,2,4,7, Васил Левски  24,43,20,45,26, Вежен  5, Вилна Зона Черешака  , Георги Златанов  13,6,10,4,5,11,7,8,2,12, Голеш  17,20,9,31,22,14,21,18,19,7,12,15, Гълъбец  1,26,34,2,9,17,33а,5,25,3,37,49,34а,28,7,23а,13,27,23,41,39,15,29, Златишки Проход  3,9,2,5,4,8,7,12,6,10,11,1, Извън Регулация  , Липа  1,10,2,8,1а,4,9,20,32,18,9,24,15,17,18а,12,3,19,13,7,5,11,30,23,22, Местност Свети Спас  Манастир,Вила, Оборище  21,5,7,9,17,2,3,13,6,15,1,4,19,11,14,43,45,10,47,39,29,18,22,16,41,23,35,37,27,31,25,8,33, Панайот Хитов  6,1,3,2,17,9,11,18,22,10,20,21,23,6,13,10 А,19,14,7, Пейо Яворов  15,2 А,16,2,13,5,4,6,17,23,24,3,10,8,9,21,19,7,11, Рад Радев  2,4,6,3,7,5,1,9,8,10,11,15,13, Райна Княгиня  3,6,5,14,1,8,4,12,7,2,10,1, Рила  1,2,6, Родопи  1,3,11,8,2,5,9, Синчец  25,11,7,13,17,19,4,10,6,9,23,14,8, Спас Войвода  10,10а,5,8,7,2,3,1,4,9,6, Стара Планина  28,35,46,59,41,40,36,51а,22,26,37,45,43,24,39,62,30 А,14,16,44,48,38,18,51,32,34,60,47,21,10,6,12,19,27,25,4,8,31, Стефан Караджа  9,11,1,2,12,15,18,3,16,14,6,5,17,7, Тодор Каблешков  1,12,4,6,5,9,15,13,2, Харалампи Самарджиев  20,18,22,21,10,14,28,24,12,23,16,9,13,8,7,36,52,30,27,26,31,29, Чайка  8,4,7,5,2,16,10,9,1,12,6,18,27,20,17,13,19,   Тп Й. Николова,20080505,Тп Подлеза,Тп Дмд

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Пирдоп:   Александър Груев  24,26,12,3,4,10,13,8,1,9,2,5,18,20, Александър Стамболийски  3,4,5,1,2,8,20,13,12,16,14,9,10,22,6,7,18,11, Андрей Георгиев  6,4,19,16,3,17,10,12,8,12а,9,2,14,18а,1,7,20,13,18, Артьовица  5,6,8,3,4,14,16,10,12, Бачо Киро  15,2,5,11,3,7,13,14,1,16 A,10,8,16,9,4,12,6, Бобьовица  4,2,7,3,1,9,8,10,6,5, Бузола  10,2,1,5,4,6,8,12,14,9, Бяла Чешма  8,10,9,1,12,7,5,2а,4,13,6,2,11,3,14, Васил Левски  34,23,27,38,28,21,22,32,36,25,31,5,2,1а,9,1,8,2 А,12,6,14,4,3,10,7,20,15,13,26,17,19,24,19а,22,21,11 А, Вежен  5,3,8,10,13,6,2,4,14,11,12,1,15,9,7,17, Втора  20, Върбите  6,8,4,2, Генерал Паприков  9,5,4,1,3,2,11,7, Георги Бенковски  7 А,11,13,7,5,6,9,2,1,3,2,6,22,21,15,27,16,19,18,8,33,31,14,12,1а,25,29,10,17,35, Георги Гергов  2,15,5,12,9,13,14,10,6,4,1,11,3, Георги Геров  2,4, Димитър Димов  7,2,4,6,5,1,11,3,9,8,10, Димитър Ненов  3,9 А,1,9,17,13,15,7,11, Димитър Ночев  44,36,30,34,40,42,53,49,39,28,38,47,32,26,37,45, Димитър Савов  22,26,45,49,43,24,47,7,9,1,5,4,3,11,2,13,32,15,10,25,27,16,29,21,12,8,19,14,17, Доктор Марков  28,22,20,19,21,18,24,23, Евстати Иванов  4,7,1,2,10,5, Еделвайс  27,12,24,8,42,21,5,13,30,7,9,3,28,29,26,14,40,36,15,4,11,2,19,22,34,10,17,25,23,6,38,16,30а, Еленска  1,5,9,12,11а,10,13,6,3,8,11,7,15,2,4, Здравец  10,30,35,9,29,1,30а,33,15,24,14,11,19,17,2,12,22,28,34,3,4,25,20,31,23,5,6,13,32,21,27,16,26, Златьовица  5,1,2, Иван Вазов  2, Иван Джуров  5,1,4,12,3,6,11,2,10,8,9,7, Извън Регулация  Автосервиз, Илчо Димов  56,2,54,1, Калето  3,15,6,3,11,5,1,12,4,10,13,7,8, Капитан Баторски  7,10,8,6,5,2, Капитан Петко Войвода  28,35,23,21,29,16 26,26,30,34,27,24,22,34,20 28,25, Кв.80  , Княз Александър Батенберг  6а,5г,8,9 8,1а,6,6а,2,4,5г,5г,43,44,12 46,4,10,5,14а 43,46,45,11а 4,14 44,15,13,16,17,22,21,20,18,19,28,24,29,26,27,30,31,34,35,32,40,36,38,7 36,39,37, Княз Борис І  40,36,32 А,37,33,50,21,39 Б,39 А,27,38,23,43,28,32,42,30,46,48,29,34,31,44,35,25,41,18,17б,8,24,20,13,17а,22,3,15,26,2,10,12,7,8 А,16,14,6,9,20,4,1,5,17, Княз Момчил Пирдопски  10,8а,13,1,2,3,11,6,7,22,8,9,5,4,42,45,48,36а,20,12,40,24,30,37,29,14,31,15,3,50,22,28,32,35,15а,21,36,26,34,18,46,16,25,38,19,33,23,39,17,48, Косица  2,4,1,3,6,12, Коста Ганчев  2,6,8,4,3, Лука Х.Павлов  1, Манджерин  2,4,3,5,1,25,3,27,11,9,17,10,12,15,8,11а,16,13,17а,6,14, Манол Златанов  4,6,2,3,2 В,1, Местност Дадола  , Методи Стоянов  34,30, Митрополит Серафим  12,7,8,5,6,3,11,2,1,4, Никола Петков  13,17,2,19,15,10,11,3,5,6,6 А,1,9,8,7,4, Никола Пушкаров  16,12,6,1,4,7,8,5,14,20,3,10,2, Оборище  1,5,14,8,3,17,12,9,10,11,13,10а 10,6,4,2, Опълченска  14,11,13,1,24,9,18,19,7,16,10,22,3,17,15,6,12 А, Отец Иван Гайдаров  1,6,8,5, Павел Загоров  3,7,5,1, Паисий Хилендарски  8,4,2,5,3, Панагюрско Шосе  11,9,10,4,6,17,5,8,15,13,2,29,20,18,27,18 А,25,22,34,28 49,31,32,26 26,39,24 24а,33,37,35,49,9 49,24,29,26,30,28,41 41,42,1 41,41, Панайот Волов  49,53,59,65,45,41,34,36,55,67,63,61,57, Паскал  2,1,15,8,16,5,6,4,24,19,22,23,28,17,20,10,29,7,18,9,31,27,26,12,2,14,3,21,37,33,34,35,38,32,42,30,40,36,39, Пека И Карло Чоконяни  3,10,4,15,12,5,11,8,16,13,18,20,19,2,6,1, Петко Рачов Славейков  8,14,6,12,16,2,10,3,4,1, Първа  13, Райна Княгиня  14,4,3,10,17,1,23,8,9,21,18,13,6,5,8 А,7,15,16,19,2,11,12, Ръжана  5,13,2,4,1,6,3,8,9,7, Саво Савов  2,3,4,1, Св.Св.Кирил И Методий  22,5,20,19,6 А,13,1,14,15,3,7,12,18,11,21,8,9 А,19б,9 Б,17,6,10,16,42,41,23,40,29,54,31,24,30,25,28,39,48,43,52,32,33,44,45,46,37,35,26, Сергей Румянцев  1,2,2,9,4,3,2г,2а,8,1,11,7,67,65,63,57,56,61,69,59,60,71,58,55,51,45,50,53,52,47,43,54,40,27,25,32,8,21,28,6,24 Б,22 А,36,26,37,30,33,31,24 A,24,39,12,41а,18,17б,5,20,14,41,35,1,16,22 Б,1а,46,34,38,23а,10,4,60,1,1, Симеон Сърданов  6,2,4,1,1,1 1,1 2,1б 2,2,3, Скока  9,3а,1,6,11,4, Славци  31,46,50,62,58,25,64,33,27,54,48,44,19,26,20,17,16,18,8,7,15,12,4,14,11,9,24,23,23а,6,32,30,40,28,21,28а,23а,21,3,1,5,4,74а,66,70,78,74,76,68, Спас Соколов  1,4,3,2, Средна Гора  1,4,13,7,2,12,5,6,3,17,15,16,10,9,18,11,8, Стефан Стамболов  5,20,28,2а,11,31,2,15,

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад; 15:30 - 16:30 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Пирдоп:   Георги Бенковски  24, Цар Освободител  97

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Пирдоп:   Хан Аспарух  4

Община Правец  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Видраре:   Махала Джамбазите  , Махала Семкова  Къща, Пи-083145 М.Мариновото

На 09.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:15 - 16:15 Ч./ -  Джурово:   Генерал Елис  5,7, Гошо Воденичаров  15, Димитър Грънчаров  15,16 Училище,11,10,30,38,14,3,24,17,7,18,36,22,32,28,20,2,13,8,34,4, Матю Воденичаров  42,44,19,14,23,25,29,13,22,15,41,30,10,11,9 Къща,41а,18,34,16,15а, Махала Герановица  1а Къща,1 Къща,Къща,11,12б, Нератовице  7,8,13, Отряд Бенковски  3, Павел Корчагин  7,4,2,   Тп

На 09.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ -  Осиковица:   Махала Габрика  Къща, Махала Гетовци  Къща, Махала Цековци  Къща,   Къща,Тп

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Разлив:   №061016 М.Каменяка  , Махала Груевска  Къща

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Трудовец:   Бистрица  23, Местност Пейовица

Община Самоков  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Белчин:   1-Ва  2а,6,11,8,15,31,3,19,27а,5,13,4,25,19а,16,9,17,23, 10-Та  2,3,4, 19-Та  3,24,10,14,26,11а,20,8,16,5,1а,18,1,6,22а,4,№19,7,2а,22,11,12,2, 2-Ра  5а,17,18,16,9,13,15,11,14,7а,2,12, 20-Та  2,5, 21-Ва  5,15,11,6,13,17,7,9, 22-Ра  3,8,4,6,2,1,7,10, 23-Та  1,Скз Белчин,2,6,3,8, 3-Та  14,17,20,28,9,27,6,21,2,26,4,19,12а,1,11,10,25,12,8, 4-Та  2,1,6,3,5,6а, 5-Та  5,3,1,4,9,7, 6-Та  19,1,3, Ix-136, Кв.24  6, Витоша  31,20,37а,2,5,25,16,35,6,24,13,9,29,8,10,7,37,11,33,4,12,1,19,3,27,22,15,18,23,14, УПИ-Ix Кв.20  , Христо Ботев  28 А,1,1 А,13а,26,9,8а,28,50,12,13,18,14,3,2,15,8,20,24,36,22,10,7,6,30,12а,54,4, Юрий Гагарин  5,5а,7,1,3,9,7а,2

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:45 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Горни Окол:   128,Кв.16  , Iv-18,Кв.2 В.З.Калковско Манаст  , Ix-302, Kw.41  , XxIIi, Кв.2  , В.З. Калковско Манастирище  УПИ Iv-8, Кв.5, М. Щъркелово Гнездо  Пи 77, Парцел Vi--43 Кв.5  , Пи 5  , Пи 61  , Щъркелово Гнездо  ,   361

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:45 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Горни Окол:   128,Кв.16  , Ix-302, Kw.41  , XxIIi, Кв.2  , Парцел Vi--43 Кв.5

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:45 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Долни Окол:   1433  , П-Л 150 Кв. 19  , Ренов Дол  Пи №1572, УПИ Vі-162, Кв.20  ,   Къща,Вила

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:45 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Долни Окол:   П-Л 150 Кв. 19  , УПИ Vі-162, Кв.20  ,   Къща,Вила

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:45 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Долни Пасарел:   М-Т Летелица  Пи 22472.7415.56, Местност Кръсни Поток  , Ренов Дол  , Язовир Искър  Местност Сеята

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:45 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Драгушиново:   Скз Драгушиново

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:45 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков:   М-Ст Лавандула , Общ.Самоков

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:45 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Панчарево:   9271  , Пи000733,Яз.Искър,М.Коеджик

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Поповяне:   Вила

На 10.03.2020 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ -  Продановци, Общ. Самоков

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /10:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Рельово:   УПИ Vі-135,Кв.10  ,   Къща

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:45 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Самоков:   Дългата Поляна  , Лавандула  , Местност Дългата Поляна  Вила,Вила,Вила,Фургон,Вила, Местност Калковско Манастирче  Вила,Сауна, Местност Лавандула  Вила,Помпа, Местност Мало Равнище  Вила,Вила,Вила,Вила,Поземлен Имот,1,1 Базова Ст/Я,Вила,Водна Помпа,Вила,Вила,, Вила, Местност Мечката  Вила 98,Ресторант, Местност Пашо  Вила, Местност Ренов Дол  Фургони,УПИ -1742,,Фургон,Поч.Ст-Я,Пи 325,Помпа, Местност Татарски Брод  Вила,Вила,Вила,Вила,Вила,Вила,Ресторант,Вила, Местност Циментово Кладенче  Вила,Вила, Местност Червената Земя  Стоп.Сграда,1 3,3 2,1 5,3 1,1 1,3 3,2 3,2 5,1 2,2 4,1 Офис,2 2,3 Стоп.Сграда,2 Склад Авточасти,Катодна Станция,1 Гатер, Местност Щъркелово Гнездо  Бунгало,Водна Помпа,Конна База,Поч.База,Павилион,Поч.База,Ресторант,Поч.База,Пс Щъркелово Гнездо,Помпа,1,Поч.База, Местност Язовир Искър  Поземлен Имот,Прогледна Ограда,М-Ст Коеджик УПИ 728,М-Ст Суг.Алчник УПИ 726-727,М-Ст Суг.Алчник УПИ 724-725,М-Ст Коеджик УПИ 732,М-Ст Коеджик УПИ 729,М-Ст Коеджик УПИ 744-750,М-Ст Коеджик УПИ 730,М-Ст Суг.Алчник УПИ 891-892,М-Ст Коеджик УПИ 731,Поч.База,Ветроходна База На Язовир Искъ, Татарски Брод  , Язовир Искър

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Самоков:   Местност Татарски Брод  Вила, Татарски Брод

На 09.03.2020 Г. /10:00 - 14:30 Ч./ -  Самоков:   Самоково  13,18,17,Магазин,16,14,12,15, Цар Симеон  54,66

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:45 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  София:   1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:45 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 11:00 Ч.; 14:30 - 16:00 Ч./ -  Широки Дол:   1-Ва  1,86,82,84,95,97,10,101а,107,99,93,80,87,91,89,21,40,1,23,29,2,56,47,41,22,17,26,36,35,33,42,55,11,53,30,37,62,71,44,7,14,45,15,69d,75,5,9,31,60,51,64,73,24,61,66,59,8,39,12,58,3,69,20,46,54, 10-Та  1,14,10,4,12, 11-Та  8,4,1,10,7,5,3, 12-Та  4,1,2,6, 13-Та  5,4,12,8,14,31,10,35,33,20,16,17,Параклис,13,29,18,15, 14-Та  10,14,6,12,4, 15-Та  1,2,19,3,13,15,7,11,5, 16-Та  5,4,9,5,13,1,3,7,15,2,6, 17-Та  7,9,5,11,17,15,19,13, 18-Та  33,22,27,34,40,28,21,38,30,29,25,31,19,36,26,24,32,23,8,18,1,11,12,30,14,17,2,7,5,9, 19-Та  9,5,1,3,7, 2-Ра  6,7,11,1,2,4,5,3,10,9, 20-Та  17,20,7,4,1,12,5,9,22,15,13,2,10,3,18,11,6,8, 21-Ва  1,3,7,5,2,9, 22-Ра  13,3,12,6,4,11,1,2,9, 23-Та  22,39,25,33,26,23,45,40,46,32,47,50,41,30,48,38,31,49,29,34,42,28,36,43,27,24,5,1,3,6,8,18,10,4,7,19,15,2,18а, 24-Та  3,1,10,7,8,5,2, 25-Та  5,4,6,12,8,10,3,7,2, 26-Та  12,16,15,13,5,3,1,8,10,13, 27-Ма  27,28,33,37,31,16,26,18,35,22,23,41,24,20,29,5,10,4,7,6,12,15,23,8,17,21,1,9,13,2,11, 28-Ма  6,2,14,8, 29-Та  2,6,8,15,13,21,7,9,12,25,10,17, 3-Та  19,5,17,15,14,6,1,13,8, 30-Та  26,12,20,14,17,Къща,8,18,27,29,31,23,28,33,10,22,19,21,16,9,1,11,15,7,5,3,6,13,4,2,40,38,37,18,39,30,36,32,35,43, 31-Ва  33,25,21,20,31,28,Къща,29,23,19,15,11,13,6,8,21,3,7,1,9, 32-Ра  5,4,8,3,6,1, 33-Та  11,24,22,13,26,9,7,15,10,12,16,2,14,4, 4-Та  2, 5-Та  21,17, 6-Та  3,6,2,1, 7-Ма  5а,1,3,5, 9-Та  28,18,16,3,25,10,7,35,41,2,34,15,37,13,Къща,27,9,39,11,5а,32,17,1,33,4,26,31,6,29,8,19, М. Татарски Брод  , Местност Татарски Брод  10, П-Л I - 568  , Пи 83291.1000.664  ,   П-Л Іі Кв.392,14,16

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Широки Дол:   Местност Татарски Брод  10

Община Своге  

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Луково:   Общ.Своге Мтп Орничето  ,   Вила,Къща,Местност Орничето

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Свидня:   , 3-Ти Март  40, Васил Левски  1 Къща, Еделвайс  2, Мах Шагерица  , Махала Дашовци  , Махала Стоевци  Вила, Оборище  8, Петко Войвода  1,Вила

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Своге:   Махала Домишлярете  , Слатина

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./   На 12.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:30 - 16:15 Ч./ -  Томпсън:   Витоша  1, Димитър Полянов  №9,1, Иван Вазов  5,18,4, Любен Каравелов  2,8,10,4, Люлин  , Мах Момчилов Лаг  , Мах.Прокопаник  2, Никола Й.Вапцаров  17,1,5, Пирин  4,2, Средна Гора  5 Вила,3 Вила, Стара Планина  1, Странджа  3, Хаджи Димитър  8,6,4,10,2, Христо Ботев  7,27,35,15,26,3,6,33,1,51,13,5,37,10,4,25,11,23,8,29,21,31,2,9, Христо Смирненски  5,6,   Вила

Община Сливница  

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:45 Ч./ -  Алдомировци:   Тп Гара Алдомировци

На 11.03.2020 Г. /09:45 - 11:15 Ч./ -  Алдомировци:   27 Ма  14, Алдомировска (Г.Димитров)  88, Васил Левски  1,5, Имот №569  , Люляк (Ст.Лазов)  10,   Мтп Калинките

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 13:30 - 14:30 Ч./ -  Безден:   .УПИ Іv-126, Кв.2 В.З. Бистрица  , В.З.  Бистрица УПИ Хvі-164  , УПИ VII-116, Кв.1  , УПИ-Ix-510,Кв.5а  ,   Вила

На 11.03.2020 Г. /09:45 - 11:15 Ч./ -  Гълъбовци:   1 Ва  Строеж,1 Вила, 18 Та  5, 22-Ра  7, XvII-418,Кв.51  , Деянова Воденица  , Махала Димитрашков Слог  , Строеж  , Студен Кладенец  24 Вила,55,49,50а,47,61 Вила,44, УПИ 240 Кв.38  , УПИ IIi-219 Кв.34  , УПИ І--410 Кв. 50  , ХvII-244  Кв. 38,   Вила

На 13.03.2020 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:30 - 14:30 Ч./ -  Драготинци:   Къща,Вила

На 13.03.2020 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:30 - 14:30 Ч./ -  Извор, Общ. Сливница:   УПИ Ix-28, Кв.17  ,   УПИ Хvіі-53,Вила,Местност&Quot;Кошарище&Quot;

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:45 Ч./ -  Костинброд:   1-737,Кв.33  , 618205  , Бачо Киро  7,13,5,16,15,9,1,№ 9, Иван Асен II  17,15, Индже Войвода  1, Княз Борис  5,10,1,14,3,6,12, Колю Фичето  8,7,4,1,2,10,3,6,5, Маслово  , Обединена  145,194,157,210,196,153,143,188,149,198,192,206,202,190,141,147,200,204, Пи 618159  , Поп Богомил  8, Свобода  4,7,1,8,5,10,2,3,12,6,14, Сергей Румянцев  6,15,19,14,9,12,4,10,7,1,5,3,2а,2,13, Стефан Стамболов  2, Цар Борис I  7,4, Цар Симеон  7,5,10,1,8,12,6а,3, Шияковци  УПИ  Іі-62 Кв 32

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 14:30 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 13:30 - 14:30 Ч./ -  Опицвет:   Под Костело Землище С.Опицвет

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:45 Ч./ -  Опицвет

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:45 Ч./ -  Петърч:   068032

На 13.03.2020 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:30 - 14:30 Ч./ -  Пищане:   Мах.Пометковци

На 13.03.2020 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:30 - 14:30 Ч./ -  Повалиръж:   Къща

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 13:30 - 14:30 Ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   1300 Години България  5, Алеко Константинов  24,27,17,18,20,25,22,23,19,21,7,12,3,11,13,8а,16,15,4,6,9,5,1,2,8,10,14, Ален Мак  4,2,1, Васил Друмев  1,6 УПИ Хvi-844,2,5,4,3,7 Къща, Васил Петлешков  11,10,8,6,13,7,3,9,5,2,1,9а,4, Генерал Гурко  1,7,3,9,14,5, Гео Милев  2,14,37,43,5,9,33,31,29,35,13,17,15,45,16 Склад,6,47,16,39,11,19,21,25,1,45а,27,4,1а, Георги Бенковски  3,1,5,2,17,10,2,25,12,18,29,23,9,16,7,11,20,4,15,8,19,21,32,22,2 А,30,24,26,13,27,14,28,6, Д-Р Димитър Китов  16,14,12,7,9,8,18,6,1,10,3,4, Еделвайс  16,14,1,6,2,3,8,10, Жп.Гара  Топливо-Склад, Иван Вазов  48,2,42,9,44,30,7,35,15,46,12,10,18,37,19,4,34,11,32,3,20а,24,33,22,36,17,29,8,38,23,20,40,27,9а,1,16,25,28,13,14,6,5,1,96,118,120,94,102,108,112,110,63,116,106,122,6,126,104,114,124,100,130,98,62,39,84,82,90,54,78,47,60,88,58,43,64,80,86,68,50,48,74,56,66,72,70,45,49, Иван Германов  7,11,10,12,6,5,10а,3,9,8,2,1,4, Искър  3,1, Капитан Атанас Узунов  18,20,11,9,9,18,11,20,2,4,6,1,1а,3,14,7,16а,8,5,12,20, Капитан Радко Димитриев  27,33,19,14,11,4,18,40,22,30,3,21,31,12,23,36,15,28,1,24,36а,16,25,2,7,6,34,38,20,8,32,9,10,17,5,26, Кирил И Методий  13, Княз Александър I-Батенберг  24,31,26,18,27,29,31,24,18,27,26,29,6,12,15,7,7а,9,14,3,8,11,9а,4,10, Константин Величков  11,17,5 Къща,15,19,3,5,1,9,13,7, Лев Толстой  9,4,3,8,14,11,19,2,6,1,5,12,16,7,10,15,17,13, Люляк  3,3а,1, Максим Горки  6,7,6,3,7,1,22,5,16,1,18 Къща,2,4, Мир  6,6,1,3,2,4, Неделище  58,38,50,44,22,26,16,32,60,46,24,30,10,54,38а,42,42а,40,2,14,8,56,34,18,52,6,20,12,36,4,58а,28,34,30,58а,40,38а,28,50,12,24,2,10,58,38,16,8,20,52,22,6,32,54,18,56,36,44,46,4,60,26,42,14,42а,98,92,74,88,86,78,66,82,76,92а,66а,62,86а,98,100,94,68,80,90а,72,90,84,64,84а,102,88а,70,96, Нешо Бончев  3,6,5,2,4,1,8,7, Отец Матей Преображенски  , Паисий Хилендарски  1,1,40,30,32,29,34,36,28,28а,33 1,35,31,33,19,7,2,7а,7,18,17,26,23,10,25,16,15,12,4а,21,27,№ 23,28,8,22,19,14,24,6, Панайот Волов  16,16,1,3,9,11,7,5,13,2,15,29,25,14,27,6,16,8,23,10,21,31,4,10а,19,12, Панайот Хитов  9,11,10,14,12,1,4,7,8,13,5,2,16,6,18,3, Пейо Яворов  2,3,10,6,15,9,19,18,7,12,14,11,4,8,5,1,21, Пушкин  2,1, Първа  1,4,2, Сан Стефано  8,6, Свети Климент Охридски  8,16,5,21,17,9а,19,9,10,7,25,14,11,20,12,27,13,3,1,18,4,23,6,2,23,20,5,4,13,17,21,8,1,2,7,14,6,25,3,27,18,9а,11,9,10,19,12,16,51,52,46,22,59,35,43,55,58,40,49,24,38,36,47а,30,39,61,37а,54,28,33,44,63,31,56,52а,29,32,42,26,50,48,41,47,53,57,45,113,62,90,92,125,78,77,109,69,87,65,95,85,73,111,76,68,96,71,101,91,108,82,119,89,105,80,102,99,84,97,123,117,86,106,98,81,103,94,64,67,70,107,83,66,121,115,60,127,93,79,72,104,74,88,75,100, Сливница  УПИ Хі-997,Кв.65, Стефан Караджа  1,3, Съединение  2,1, Тодор Влайков  22,15,19,28,13,21,17,30,34,23,26,24,32,19,28,24,21,13,30,15,23,17,22,34,32,26,2,14,16,5,6,12,8,4,10,7,1,3,20,11,9,26,18, УПИ Xvi-853 Кв.56  , Филип Тотю  5,6,1,4,9,11,3,2,7, Хаджи Димитър  4,5,7,11,13,3,10,9,6,19,8,14,17,15, Хан Аспарух  4,18,2а,15,5,8,16,19,11,9,7,13,6,20,1,3,19а,13а,2,17,5а,12,6а,10,14,20а,16,2а,7,13,6,11,19,5,12,9,15,5а,17,10,8,3,4,20а,18,13а,19а,14,20,2,1,6а,33,23а,46,42,34а,25,38,32,50,34,22,24,27,48а,21,24а,31,44,29,39а,23,28,37,26,39,40,41,48,62,59а,75,70,53,52,82,57,60,61,65,78,72а,56,79,64,69,71а,51,67,81а,71,60а,47,59,66,49,54,45,67а,73,70а,55,49а,74,72,58,57а,81,77а,75а,63,53а,77,76,74а,79а,80,51а,80а,68, Хан Крум  1,2, Хан Кубрат  2,4,6,8, Цар Симеон Велики  10,16,42,6,8,4,14,36,26,30,40,2,20,38,12,28,22,32,34,24,47,55,49,53,17,39,5,11 Къща,13,45,35,33,9,43,15,19,31,21,41,29,37,25,3,27,11,76,48,54,66,52,88,58,74,46,72,80,86,82,62,70,64,60,68,44, Чавдар Войвода  3,11,17,4,2,19,5,15,7,6,9,1,8,13, Черни Връх  13,1,3,18,11,15,9,8,12,6,10,7,2,5,4,16,20, Черно Море  1,13,15,9,12,7,17,2,11,3,8,14,21,5, Юрий Гагарин  6,12,10,8,14,16,2,4,24,20,26,22,28,21,15,13,1,9,17,18,11,   84 Ул.Климент Охридски,УПИ Хіv-1885,Кв.66,3,Сервиз

На 11.03.2020 Г. /09:45 - 11:15 Ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   VII-180, Кв. 140  , Безименна  10, Бъдеще  4, Войнишка Махала  1,,,Къща,Строеж, Кореняк  3,6,2,9,15,8,10,13,12,7,5,1,4,11, Лозан Арсов  28,11,22,32,9,23,40,19,38,18,21,16,2,15,4,8,34,10,30,27,14,29, Победа  4,6,2, Работник  35,51,62,64,60,49,48,45,41,58

На 12.03.2020 Г. /09:30 - 14:30 Ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Гео Милев  2,14,37,43,5,9,33,31,29,35,13,17,15,45,16 Склад,6,47,16,39,11,19,21,25,1,45а,27,4, Еделвайс  16,14,1,6,2,3,8,10, Искър  3,1, Капитан Атанас Узунов  9,18,11,20, Княз Александър I-Батенберг  31,24,18,27,26,29, Мир  6, Неделище  34,30,58а,40,38а,28,50,12,24,2,10,58,38,16,8,20,52,22,6,32,54,18,56,36,44,46,4,60,26,42,14,42а, Паисий Хилендарски  1, Панайот Волов  16, Свети Климент Охридски  23,20,5,4,13,17,21,8,1,2,7,14,6,25,3,27,18,9а,11,9,10,19,12,16, Тодор Влайков  19,28,24,21,13,30,15,23,17,22,34,32,26, Хан Аспарух  16,2а,7,13,6,11,19,5,12,9,15,5а,17,10,8,3,4,20а,18,13а,19а,14,20,2,1,6а, Хан Кубрат  2,4,6,8

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:30 - 15:45 Ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Пи №67372.26.118  Местн. Сарай

На 11.03.2020 Г. /09:45 - 11:15 Ч./ -  Хераково:   014148  , М.Белица  , Махала Белица  Вила,   Къща

На 11.03.2020 Г. /09:45 - 11:15 Ч./ -  Храбърско:   I-075017 Кв.54  , II-044016  , Iv-278 Кв.42  , XIIi-081046, Kв.2  , Xx-71 Кв. 22  , Алек Мак  1, Ален Мак  22, Махала Старо Село  , Махала Черен Пешо  , Местн.Расул  , Микроязовир Храбърско  , Нарцис  10, Пи 77400.91.16  , Пи 77400.91.17  , УПИ -2-Кв.20  , УПИ 3-076020 Кв.57  , УПИ I- 174 Кв.43  , УПИ I-076022,Кв.57  , УПИ IIi-1981  , УПИ X-404  Кв.45  , УПИ XvII-081047, Кв.2  М.Лозище, УПИ XxII-452 Кв.22  , УПИ XxIIi-337  , УПИ-Iv-76.11 Кв.57  , УПИ-V-18,Кв.3  , Черковна  14,   Къща,Вила,Къща,Вила,Вила,Вила,Къща,Вила,Вила

На 13.03.2020 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:30 - 14:30 Ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман:   Вила,Вилна Зона Язовира,Вила

На 13.03.2020 Г. /10:00 - 14:30 Ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман:   Вилна Зона Язовира,Вила

 

Област Видин

Община Белоградчик  

На 09.03.2020 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ -  Рабиша:   Втора  , Двадесет И Втора  40,3,4,14,7,39,13,11,10,17,15,2,9, Двадесет И Пета  25,2, Двадесет И Първа  4,19,7,16,19 А,2,13,11,20,5,18,14,35,8,3,1,6,10, Двадесет И Седма  1,3, Двадесет И Трета  2 А,4,3,1,2, Двадесет И Четвърта  4,1, Двадесет И Шеста  2,3, Двадесета  13,15, Деветнадесета  14, Осемнадесета  2,6,6 А,3, Пета  26,36,57,49,28,47,33,20,43,30,51,24 А,39,37,35 А,32,36 А,430,53,38,34,35,22,55,28 А, Първа  48,46,50,42,44, Седемнадесета  14,6,10,4,8,12, Тридесет И Втора  3,8, УПИ 135010  , Четвърта  26, Шеста  54 А,27,50,52,48,46 А,50 А,25,15,40,23,54,21,17,19

Община Видин  

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 15:45 Ч./ -  Ивановци, Общ. Видин:   Втора  5,13,32,4, Двадесет И Първа  24,10,33,31,12,14, Двадесет И Седма  01,3, Двадесет И Трета  21,18, Двадесет И Четвърта  34,2, Двадесет И Шеста  2, Дванадесета  10,9,8,12,14, Деветнадесета  1, Единадесета  3,6,11,14, Осемнадесета  5,2,4, Пета  1, Петнадесета  2, Първа  35,51,38,20,66,39,46,50,15,40,12,5,31,Тп-1 Ивановци,8,3,45,10,17,52,60,43,28,6,4,49,33, Седемнадесета  3,6,8, Трета  2,12, Шеста  24,1,8,2,6, Шестнадесета  8,7,1,16,12

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 10.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 11.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Плакудер:   27 Кв 2  , Втора  6,2,14,8,10, Девета  3,2,1, Десета  2, Единадесета  2,1,3, Осма  7,9,1,6, Пета  3, Първа  2,26,5,30,28,25,13,1,34,29,42,Тп-1 Плакудер,33,11,35,43,24,27,19,22,7,18,16,41,9,3,15,20,31,21,39,23, Седма  3,7,4,2,11,5,1,9, Трета  6,11,2,5,4,1,7, Четвърта  16,14,4,3,6,5,18,1,10,12

На 13.03.2020 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Покрайна:   562  , 827  , Втора  15,10, Двадесет И Втора  17,4,9,2, Двадесет И Девета  12,3,7,2,1,8,5,10, Двадесет И Първа  8,4,19,2,1, Двадесет И Трета  19, Двадесет И Четвърта  10, Двадесет И Шеста  3,10,7,20,9,1, Двадесета  7, Дванадесета  10, Деветнадесета  8,5а, Единадесета  3,13,2,5,30,4,11 А,9,7,35,11,24,16,8,17,22, Осемнадесета  11,8,9,6,10, Осма  8,22,6,2,3,7,1,10,5,9, Пета  2,9,7,1,5, Първа  35,50,66,86,16,67,79,85,47,56,78,57,31,40,32,54,42,30,63,6,10,80,4,97,44, Седемнадесета  7,17,12, Трета  Тп-3 Покрайна, Тридесет И Четвърта  9,4,15,1,2,5,3,7, Тридесета  5, Четвърта  19,6,15,13,26,25,28,4,8,42,24,38,11,31,14,7,18,21,2,10, Четиридесет И Трета  2,3,4,1,6, Четиридесет И Четвърта  8,6,1,3,2,5,4

Община Грамада  

На 12.03.2020 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Тошевци:   Втора  1, Дванадесета  3, Десета  5, Единадесета  15,3,11,1,9,19,21,13, Осма  6,4,10,05,1, Пета  3,1,5,7, Първа  8,20,16,18,14,11,6,10,24,9,30,12,26,28, Седма  1,2, Трета  8,14,2,17,1,3,7,6,19,4,10,15, Тринадесета  2, Четвърта  12,6,9,4,8,Тп1,1,2,10, Шеста  10,1,4,9,24,7,22,3

Община Димово  

На 09.03.2020 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  Орешец, Общ. Димово:   Xix - 111,Кв.42  , Xv - 111,Кв.42  , Xvi - 111,Кв.42  , XvII-111, Кв.42  , XvIIi - Кв.42  , Бачо Киро  7,6,3,2,4,10,5,8,1, Васил Коларов  11,40,19,38,42,27,15,7,36,17,21,9,44,46,13,50,28,34,30,25,23, Васил Левски  135, Венеца  3, Втора  1,1,7,4,9,11, Георги Бенковски  29,38,27,31,34,36,35, Георги Димитров  72,70,34,51,46,26,24,52,20,36,76,58,62,42,54,40,16,60,80,7,66,22,48,95,82,97,68,78,101,99,103,74,50,38,44,30,93,82, Димитър Благоев  22,35,37,24,39,41,20,34,26,33,30,31,28,32,27, Ленин  8, Народен Будител  3,1, Панайот Волов  3,2,48,5,1,7,6,27,8, Хаджи Димитър  5,2,4,3,1, Христо Ботев  32,48,74.,74,50,30,33,69,61,77,65,42,66,16,36,81,57,63,70,60,24,75,28,56,26,72,54,76,71,52,68,44,46,58,55,38,67,59,20,40,87,85,22,   УПИ-I-111,Кв.42

Община Кула  

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 15:45 Ч./ -  Старопатица:   336002  , Втора  10,16,29,25,8,27,6,5,18,7,3, Двадесет И Девета  6,4,1, Двадесет И Шеста  10, Дванадесета  3,2,1,6, Девета  6,5,1,3, Десета  8,18,1,6,26,9,32,5,7,3, Единадесета  1,3,7,4,10,9,8,2, Осма  3,12,14,20,27,19,21,23,10,7,18,1,4,5,16,9, Пета  11,12,1,9,14,6,10,7,4,5,8, Петнадесета  35,31,24,27,13,33,22,29,26, Петнадесета  4,3, Пи 69002.337.16.1  , Първа  45,50,22,51,4,42,49,31,39,28,29,26,34,27,47,37,24,18,43,19,61,32,41,25,16,14, Първа  31,9,7,5,17,1,4,28,8,12,11, Седма  21, Седма  14,2,5,10,3,6,8,1,12,4, Трета  4,2,8,6, Трета  16,18,21, Тридесета  8, Тринадесета  4,2, УПИ  , Четвърта  6,20, Четвърта  9,22,3,7,5,12,8,24,26,28,16,6,20,14,10,18, Четиринадесета  4,2,1, Шеста  4,12,14,16,10, Шеста  12,25,26,13,5,22,23,9,7,11,21,2,20

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 15:45 Ч./ -  Старопатица:   336002  , Втора  10,16,29,25,8,27,6,5,18,7,3, Двадесет И Девета  6,4,1, Двадесет И Шеста  10, Дванадесета  3,2,1,6, Девета  6,5,1,3, Десета  8,18,1,6,26,9,32,5,7,3, Единадесета  1,3,7,4,10,9,8,2, Осма  3,12,14,20,27,19,21,23,10,7,18,1,4,5,16,9, Пета  11,12,1,9,14,6,10,7,4,5,8, Петнадесета  4,3, Петнадесета  35,31,24,27,13,33,22,29,26, Пи 69002.337.16.1  , Първа  31,9,7,5,17,1,4,28,8,12,11, Първа  45,50,22,51,4,42,49,31,39,28,29,26,34,27,47,37,24,18,43,19,61,32,41,25,16,14, Седма  14,2,5,10,3,6,8,1,12,4, Седма  21, Трета  16,18,21, Трета  4,2,8,6, Тридесета  8, Тринадесета  4,2, УПИ  , Четвърта  9,22,3,7,5,12,8,24,26,28,16,6,20,14,10,18, Четвърта  6,20, Четиринадесета  4,2,1, Шеста  12,25,26,13,5,22,23,9,7,11,21,2,20, Шеста  4,12,14,16,10

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 15:45 Ч./ -  Старопатица:   336002  , Втора  10,16,29,25,8,27,6,5,18,7,3, Двадесет И Девета  6,4,1, Двадесет И Шеста  10, Пета  11,12,1,9,14,6,10,7,4,5,8, Петнадесета  4,3, Пи 69002.337.16.1  , Първа  31,9,7,5,17,1,4,28,8,12,11, Седма  14,2,5,10,3,6,8,1,12,4, Трета  16,18,21, Тридесета  8, УПИ  , Четвърта  9,22,3,7,5,12,8,24,26,28,16,6,20,14,10,18, Шеста  12,25,26,13,5,22,23,9,7,11,21,2,20

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 15:45 Ч./ -  Старопатица:   Дванадесета  3,2,1,6, Девета  6,5,1,3, Десета  8,18,1,6,26,9,32,5,7,3, Единадесета  1,3,7,4,10,9,8,2, Осма  3,12,14,20,27,19,21,23,10,7,18,1,4,5,16,9, Петнадесета  35,31,24,27,13,33,22,29,26, Първа  45,50,22,51,4,42,49,31,39,28,29,26,34,27,47,37,24,18,43,19,61,32,41,25,16,14, Седма  21, Трета  4,2,8,6, Тринадесета  4,2, Четвърта  6,20, Четиринадесета  4,2,1, Шеста  4,12,14,16,10

Община Макреш  

На 11.03.2020 Г. /00:00 - 16:00 Ч./ -  Макреш:   Втора  1, Георги Бенковски  4,34,12,14,11,28,5,88,8,26,75,155,2,1,19,25,22,30,10,3,13,17,7,24,15,9, Двадесета  40, Лило Тошев  44,19,8,48,6, Петко Ценов  5,48,9,30,28,1,11,4,13,20,2,26,14,12,6,15,3,18,7, Трета  3,1, Шеста  1

На 11.03.2020 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Макреш:   Втора  7,3,96, Георги Бенковски  77,35,17,32,75,56,47,37,63,50,51,88,69,42,72,66,2,39,79,67,27,65,54,64,70,40,34,31,46,49,80,60,68,43,61,45,76,74,162,4,59,52,38, Дванадесета  1,2,38,15,5,13, Десета  2,1, Единадесета  12,5,1,2,4, Лило Тошев  45,37,43,18,3,44,20,34,30,5,28,9,23,46,32,17,14,7,21,16,25,36,24,19,40, Осма  3,5а, Петко Ценов  21,25,42,44,46,5,40,48,38,32,6,23, Петнадесета  8,5,6, Седма  4, Тринадесета  4,2,3, Четвърта  26, Четиринадесета  6,10,2,8, Шеста  1

На 10.03.2020 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Макреш:   Георги Бенковски  126,118,93,105,87,110,114,112,140,99,103,135a.,134,168,111,81,98,123,129,79,96,125,127,135,100,102,144.,146,117,142,115,101,116,83,104 А,109,133,61,130,113,122,132,136,94,88,91,86, Двадесет И Девета  7, Двадесет И Пета  2,1, Двадесет И Първа  8,5,6,4,1,3,10,2,12, Двадесет И Трета  2,3,1, Двадесет И Четвърта  5,4,2, Двадесета  4,3,2,1, Деветнадесета  4,3,1,2, Единадесета  6, Лило Тошев  55,48,51,52,50,47, Осемнадесета  6,4,5,1,3,8,2, Петко Ценов  7, Петнадесета  1,2,3, Седемнадесета  10,16,1,11а,12,11,8,6,9,5,3,15,4,13, Тридесет И Трета  6а,12,Пи 129,11,6, Шеста  10 А, Шестнадесета  3,12,5,4,10,6,8,7

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Макреш:   Георги Бенковски  178,170,184,145.,183,180,159,173,182,168,88,165,191,160,146,155,162,158,164,189,185,143,176,187,154,174,136,172,179,175,161,177,151,148, Двадесет И Девета  11,9,3, Двадесет И Осма  3,1,6,4,5, Двадесет И Седма  3,6,2,1, Двадесет И Трета  2,4, Двадесет И Шеста  2,4,1,8, Двадесета  12,6,12а,5,8, Десета  4, Тридесет И Втора  1,11,7,3,5, Тридесет И Първа  1,2, Тридесет И Трета  18,32,28,30a,8,10,7,9,30, Тридесет И Четвърта  2,4, Тридесета  2

На 12.03.2020 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Толовица:   Валентина Терешкова  8,1,4,7,9,3,10, Ленин  46,14,49,43,56,47,25,44,51,8,57,59,34,9,10,66,79,71,83,24,27,13,85,61,42,50,23,7,11,45,29,81,37,38,1,20,53,5,41,40,12,6,17,67,3,35,73,32,21,69,18, Първа  13, Трета  2,4,5, Христо Ботев  34,4,9,40,42,20,17,18,12,27,6,38,11,19,22,23,2,14,8, Юрий Гагарин  4,8,1,6

Община Ново Село  

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 15:45 Ч./   На 13.03.2020 Г. /09:00 - 15:45 Ч./ -  Неговановци:   Втора  1,7,5,3, Двадесет И Втора  1, Двадесет И Девета  9, Двадесет И Осма  5, Двадесет И Първа  2, Двадесета  4,15,5,9,7,8, Дванадесета  10,2,6,8,4, Девета  13,11,2, Деветнадесета  3,2,1,13,5, До Училище  , Единадесета  8,6, Осемнадесета  4,3,8,2,1, Осма  2,4,3,5,1, Пета  4,15,8,5,1,19,2,23,11,7, Петнадесета  5,7,1,6,4,3, Първа  33 УПИ Vі-487, Кв. 7,11,42,44,6,20,3,46,34,2,9,29,27,13,35,50,8,33,40,12,25,54,5,15,24,21,30,26,36,4,22,48,7,23, Седемнадесета  3,4, Седма  4,5,7,16,2,1,14,11,6,8,12,20, Трета  6,4,2, Тридесет И Първа  2, Тридесета  2, Тринадесета  1,4,2,26,3, Четвърта  33,47,19,39,2,5,21,20,16,35,26,41,32,7,14,22,3,9,28,30,39 Б,17,8,36,37,25,6,27,29,12, Четиринадесета  10,5,6,1,8,2,7, Шеста  3,1,2,9,6,8, Шестнадесета  8,4

 

Област Враца

Община Враца  

На 09.03.2020 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Вакарел:   Дренов Ръд

На 09.03.2020 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Враца:   Ген. Гурко  9,4,11,7,1,6,17,6,5,15,3, Граф Игнатиев  2,12,8,1,12,3, Никола Занкин  7,11,4,9,5,1,6,3,12, Оборище  4,8,10 А,2,1,8 Гараж№ 2,10 Гараж,10,3,8 Гараж№1,10-А,6, Преслав  1,4,6, Река Лева  Гараж 14,58,Гараж,68,70,Гараж 8,1,58,22,5,3, Христо Ботев  91,83,85,89,79,95,87,79 А,   Група Ііі Ет 2

На 09.03.2020 Г. /11:00 - 12:00 Ч./ -  Враца:   Ген. Леонов  37, Ген. Скобелев  10 Гараж,15,10,10,17, Георги Бързашки  16, Кръстьо Българията  54, Мито Бояджиев  6, Хаджи Димитър  10,1

Община Криводол  

На 09.03.2020 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Криводол:   23-Ти Септември  13,9,15,1,5,7, Алеко Константинов  1,15,13,3,8,12, Александър Пушкин  14,15,17,10,12,6,4,8,16, Александър Стамболийски  15,4,36,2,17,34,20,28,8,1,24,21,11,5,18,19,6,13,30,16,14,20,26, Борова Гора  5,8,4,1,13,11,7,10,2,9, Ботуня  4,4,1,9,8,3,5,11,13,7,15,2, Васил Априлов  10,9,11, Васил Левски  54,41,44,50,37,35,29,46,33,42,48,39,52,56,27,19,21,36,25,21 А,28,34,23, Венера  6,1,2, Ген. Глухов  , Ген. Леонов  1,10,3,2, Ген. Скобелев  17,19, Гео Милев  14, Димитър Благоев  17,14,7,27,3,9,29,20,8,15,10,11,2,36,5,16,4,7а,25,31,12,18,11,74,71,62,67,60,76,65,69,66,63,93,68,80,64,78,70,61,16, Иван Рилски  2,4, Индже Войвода  6,10,8, Искър  2,8,6,3,4, Йордан Лютибродски  12,7,5,6,4,10,3,8,14,1, Кирил И Методий  9,5,8,1,7,15,6,10,8а,4, Комсомолска  11,2а,9,1,7,7а,13, Ленин  22,50,14, Маршал Суворов  3,6,12,5,9,2,8,14,7,1,2а, Маршал Толбухин  7,1,6,16,10,8,4,14,5,3,20,9,22,18,2, Никола Вапцаров  5,3,19,8,16,21,12,10,9,15,14,13,7,4,23,6, Олег Кошевой  14, Освобождение  27,13,12,7,52,13, Панайот Волов  5,6,2,4,1, Пеньо Пенев  17,19,5,7,3,6,11,18,9,4,1,22,27,10,25,8,24, Райко Даскалов  5,3,7,25,13,17,23,1а,11,9,1,21,19, Райна Княгиня  8,5,1,2,9,4,7,11, Река Марица  2,3,6,1,5, Сан Стефано  4,10,1,2, Септемврийска Слава  9,11,10,1, Сергей Румянцев  3,1,7,2,5,4, Спартак  3,5, Стара Планина  1,3,5,6,4, Фридрих Енгелс  35,1,12,3,11,5,33,4,2,17,19,23,15,13,9,10,29,21,25, Хан Омуртаг  20,24,19,22, Христо Смирненски  12,2,6,2а,4,8, Цанко Церковски  5,7,14,4,2,11,9,3,6, Чавдар  4, Юрий Гагарин  1,12,23,19,18,29,14,31,10,25,7,16,13,17,21,9,4,11,8,2, Янко Забунов  9,11,15,10,4,17,5,13,2,7,14,1,10а,6,12,3,8

Община Мездра  

На 10.03.2020 Г. /09:15 - 15:30 Ч./ -  Враца:   Авлига

На 10.03.2020 Г. /09:00 - 12:00 Ч.; 11:00 - 12:00 Ч./ -  Върбешница:   Местност Белчов Дол

На 10.03.2020 Г. /09:15 - 15:30 Ч./ -  Мездра:   Жп Район  , Западна Индустриална Зона  , Лещака  Местност Рудината,.2,8,13,7,17,9,2,1,5, Път Враца-Мездра  , Христо Ботев  96,102,100

На 10.03.2020 Г. /09:15 - 15:30 Ч./ -  Моравица, Общ. Мездра:   Аламан  7,6,11,1,6а,3,4,2,8.,8,2.,9,5, Александър Стамболийски  7,2,1,3,15,9,21,19,13,17,11,5,21а,.7,4а, Бачо Киро  2а.,2,4,1.,.6,.2 Б, Беласица  2, Божур  5,5а,18,1,15,16,8,3,7,11,21,12,2,23,19,10,17,4,9, Васил Коларов  1,2,5,4,3,6, Васил Левски  14,15,1,.1а,6,8,15.,10,3,5,9,7,4,2,4а,10а,13, Витоша  2,1,4,6,3,1.,8, Гаврил Генов  1,2,4,1.,14,1,3,14а,3.,5,18,7,19,17, Георги Димитров  26,2,4,32,19,12,27.,27,9,21,6,20а,25,17,1,14,23.,5,8,20,23,3а.,7,10,3,.26,34,13,22,16,24, Емил Марков  13,5.,12а,12.,7,3,14а,2,9,5,14а.,20,22,24.,19,24а,1,8.,24,16,18,6,5.,17, Зелена Поляна  4а,1,3,4,5,2, Иван Нивянин  5а,1,4,2,6,3а,3,5,8,7,12,16,14, Иглика  4,4.,2, Искър  4,2,6, Кирил И Методий  3,7.,1,4, Кокиче  4,6., Леденика  1,2, Местност Макрешица  Пс, Минзухар  2,4, Никола Вапцаров  2,6,8, Околчица  8,9.,9,36,39,38,34,40,37,41,40.,35а,42,35,24,10,28,13а.,95,16,10.,23,9а,21,15,7,3а,18,22,12,26,33,32,4,19,16а,12а,13а,10а.,20,22.,1,4а,6,17,10а,25,27,8,14,29,5,13,30,31,18а,2, Средна Поляна  4,10,12.,4.,2,1,3,8,5,3.,7,8., Старата Воденица  .12а,9,1,13,11,5,10,10а.,6,10а,9.,.10,3.,6а.,.12,14,7,4.,1.,8,3, Страхил Войвода  2,6,2а, Теменуга  3,.1,1,15.,13, Тотка Илиева  2,3,4,5,8,1.,6,1, Хаджи Димитър  2,3,1,8,6,6а, Христо Ботев  6,10,7,5,.8,2б,1.,2,4,12,5а,12а,1,9,8а,10а,15,29,25,26,22,17,33,35,36,35а,34,28,30,13,20,31,19а,23а,14,24,16,50,32,23,9а,18,13а, Христо Смирненски  2,5,6,14.,7,3,4,1,10,8, Хъшове  1,3,1., Шипка  5,2,3, Юшан  1,3,8,7,4,6,3.,10,5

На 10.03.2020 Г. /09:15 - 15:30 Ч./ -  Паволче:   120 М/У Кв. 29 И Кв. 41  , Xxv-1  , Александър Стамболийски  10,17,21,12,23,19,6,5,3,2,4,14,8,29,31,35, Батак  3,6,14,15,23,9,21,5,10,12,20,1,11,8,16,7,2,4, Безименна  5,3, Вежен  2,1,4,6, Веслец  23,1, Вихрен  12,8,18,3,14,3, Георги Бенковски  9, Драва  6,4,2, Дружба  2,4,3, Дунав  11,5,7,9,4,1,3, Еделвайс  5,7, Здравец  2,4,7,5,3, Ильо Войвода  10,8,1,6,1,2,4, Йолковица  7,9,6,2,8,5,4,13,10, Казашка  4,1,7,3, Камарата  4,2,1,6,3, Княз Дондуков  1,7,2,11,12,8,6,3,9,10,5,4, Кокиче  1,2, Ком  1,3,5, Кракра  11,6,3,5,8,9, Купена  1, Люлин  5,11,8,13,9,4,1,3,7,12,14,2, Мадара  2,3,6,4,1, Местност Бучил Имот 152002  , Мир  2,1,4, Мургаш  1,3, Мусала  6,3,1,1,10,7,6,4,8,3, Оборище  36,30,13,32,7,28,26,8,20,3,14,16,5,4,1,2,49,10, Одрин  4,6,7,9,11,2,1, Околчица  14,4,11,17,6,7,9,16,13,15,5,22,19,18,21, Перущица  3,1, Погледец  10а,4, Преслав  4,6,8,2, Станке Димитров  14, Струма  4, Тракия  11,11,5,10,12,8,6,14,1,3,2,4,9,16, Хан Аспарух  1,2, Христо Ботев  73,53,20,52,41,30,50,63,18,54,18 А,40,44,57,71,51,79,67,47,35,22,61,32,49,12,58,59,24,38,45,43,37,69,39,65,55,34,26,14,28,16,8,13,6,29,17,33,27,3,1,9,11,31,05,23,10,5,21,2,25,19,7,8,54,75,52, Цар Калоян  4,6,22,13,34,20,24,9,32,21,25,28,16,7,19,2,26,3,10,30,11,35.,36,17,1,18,15,27,14,15, Шар Планина  1,3,2, Шипка  1,3,5,   2,3,9

На 10.03.2020 Г. /09:15 - 15:30 Ч./ -  Руска Бела:   Местност Буешко Езеро  Помпена Станция, Местност Садината  Пс

На 10.03.2020 Г. /09:15 - 15:30 Ч./ -  Челопек:   V Кв.41  , Александър Стамболийски  13,8,7, Ален Мак  7,8,6,1,12,10,5,4,14,3,2, Амур  7,2,3,1,11,9,5, Баба Илиица  1,3,2,4,5, Безименна  , Г.Генов  13,2,9,6,11,7,18,15,17,31,8,27,10,33,25,23,12,14,19, Георги Бенковски  14,2,1,3,8,7,6,13,10, Д.Благоев  13,31,27,23,15,39,11,25,37,28,3,5,29,9, Еделвайс  16,20,14,22,35,19,25,6,31,9,21,12,5,15,19а,4,7,3,23,10,8,2,28,26,34, Здравец  1, Иван Вазов  8а,12, Йолковица  9,11,1,3,8,5,7,10,2,10,6,5,4, Кокиче  1,3,4, Люляк  3,9, Марин Тошев  16,15,13,10,8,3,11,1,14,9,5,19,30,20,3,28,22,23а,26,23,24, Местност Входа На Селото  Пс, Мир  13,6,11,7,5,9, Никола Марков-Колката  3,4,10,5,20,2,7,16,12,8,1,14,9,18, Никола Петков  3,4,7,33,29,35, Околчица  1,3,2,15,9,7,4,5,8,17,6, Орешака  8,18,23,29,4,9,16,24,12,1,14,2,6,21,20,33,3,22,31,21,25, Плиска  1,4,6,5,2,8,3, Погледец  1, Ропотамо  3,8,10,1,12,14,2,6,9,4,10,14, Русалка  6,12,14,5,3,8,1,11,4,10,7,15, Спортна  13,7,2,11,6,1,5,3,4, Хан Аспарух  3.,1,4,2, Христо Ботев  1,13,35,1,37,2,19,7, Цар Калоян  1,2,6,5,4,2,   Местност Остриката

Община Роман  

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Роман:   068031, М.Долно Присое; Христо Ботев  112 Пс,29

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Роман:   Христо Ботев  112 Пс

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 15:00 Ч.; 09:30 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Струпец, Общ. Роман:   Акация  6,2,4, Александър Стамболийски  22,2,24,3,8,16,10, Бука  2,9,3,6,5,2,1, Буря  6, Васил Левски  10,15,28,30,18,26 А,14,10,40,24,5,24,31,20,12,32,2,2,34,14,22, Георги Бенковски  16,2,2518,10,27,3,20,5,12,19,20,4,1,21,8, Георги С. Раковски  19,37,1,9,15,25,47,53,33,7,9,45,431,23,51,17, Голям Искър  6,2,1, Голяма Плоча  14,12,18,7,3,5,10,4,3,10,20, Грънчарска  10,3,12,1, Давидов Трап  1,3, Захари Стоянов  3,4,4,2 А,1,3, Здравец  2,15.,7.,3.,13.,11,3, Зелена Бара  5,3,2,3 А,6,1,4,2,6 А,6,5., Иван Вазов  36а,37,6,12.,10,2,6.,7,1,8,12,4,48,31,48 Б.,47,26.,20,14,36,49,15,29,24.,32,45,46,36 А,38,22,43,48 А.,57,34,51,19,39,35,33,16.,55,28,41,40,27,16,53,48 Б,.37, Иглика  1,3,5,4,6, Извор  2,2,2., Искър  2.,4., Капитан Петко Войвода  19,1,4,2,3, Комаревец  2.,.6, Липака  2,6,6, Любен Каравелов  4,6.,5., Люляк  2,2, Местност Усоето  Пс, Мико Нанов  4,4,1,5,2,3, Минзухар  15,13., Мир  2, Мирчовец  2,7,1,8,4,9,6,3, Момина Сълза  1,2.,4,4., Оброка  4,2,4, Панайот Волов  1,2,31,10,3,30,39,37,17,19,32 А,12,4 А,35,24,33,27,30,7,9,5,29,29,17,27,39,6,20,4,28,15,33,32,25,13,13, Петте Дървета  1,3,5., Плочата  2,1,3, Райна Княгиня  3,6,4,12,2,2,5,3, Стефан Караджа  5,3,1 А,1,4, Струпешка  5,10,2 Б,9,3,4,12,14,3,1,13, Тържище  3,5,1, УПИ V-64, Кв.7  , Усоето  3,2,3,8, Филип Тотю  24,27,14,29,18,27,31,20,17,17,6,22,15,12,33,13 А,19 А,23,35,25,11,13,8,19,24,29,21,29,9,5,3,7,1,4,2,13, Хаджи Димитър  8,4,3,8,1,10,5,8,9, Хан Аспарух  4,1,2,3, Хан Крум  2,3,1,1,5, Христо Ботев  4,2, Цар Борис I  5,18,20,2,24,30,1,25,8а,12,3,7,10,8,17,20,6,13, Цар Симеон I  11,2,2 А,3,2 А,1, Чешмата  5,1,3, Шипка  2,2,7,4,7 А,1,6,3, Шипковица  10,8,1,6

На 11.03.2020 Г. /09:30 - 10:30 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ -  Хубавене

 

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване. Освен посочените по-горе срокове, с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности, се налагат кратковременни оперативни превключвания на електрозахранването, чиято продължителност е под 5 минути.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

                        
 

 

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. ЧЕЗ Разпределение повишава сигурността на електрозахранването на 10 000 потребители в Югозападна България 1| 3335 |01.03.2020 . Планирани прекъсвания на електрозахранването от ЧЕЗ за периода 2-6 март 0| 3210 |28.02.2020 . Планирани прекъсвания за Западна България за периода 24-28.02.2020 0| 3489 |21.02.2020 . Планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 17-21.02.2020 г. 0| 4192 |14.02.2020

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ