Реклама / Ads
Frognews
0| 3405 |18.10.2019

Планирани прекъсвания на електрозахранването за Западна България за периода 21-25.10.2019

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 21 - 25 октомври се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcIgrafIk-na-planIranI-remontI/.

СОФИЯ ГРАД  

Община ВИТОША  

На 21.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 5, Вила, 18, 22, 3, 21а, 32, Кв. 2, 162, 28, 30, 1б, 20, 7, 15, 9, 6, 26, 4, 14, 24, 19, 16, 22-ра/Кв. Малинова Долина/, 23-та /Ж. К. Бункера/, 23-та/Кв. Малинова Долина/, 29-та, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 7а, 4, 8а, 10 Камбаните, 8, 6, 16, 20, 3, 11, 9, 12, 1, 4-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 5-та /Ж. К. Бункера/, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс 4, 7, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс5-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 6-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 7-ма Кв. Мал. Долина/Студентс 12, 8-ма /Драгалевци/, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 22, VI-94, В. З Малинова Долина II-ра Б ул. Полски Бряст УПИ XVII -190, В. З. Бункера, В. З. Дупките, В. З. Малинова Долина 2б М. Дупките, Есен, Вз Малинова Долина 2 Ч. Б, Есен/В. З. Малинова Долина/, Малинова Долина, Полски Бряст, Полски Бряст №33, ул. Св. Йоан Кръстител(6-та), УПИ II-76, Кв. 12, УПИ III-73, Кв. 12, УПИ VI-1764, Кв. 14, Шибил

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Владая: 22-ра, 22-ра, 22-ра, VIII-1004aкв. 33, Алеко Константинов/К. Димитр 7а, Алеко Константинов/К. Димитр 1, 3, Алеко Константинов/К. Димитр 9, 7, 1, 3, 2, 5, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Балабановец 1, Бистър Поток 7, 6, 15, 11, 12, 19, 4, 8, 14, 10, 17, 13, 3, 16, 9, 18, 2, 5, Боев Рид 6, Боровинка 4, Брезова Гора 5, 9, 15, 19, 1, 13, 10, 17, 21, 6, 3, 7, 8, 11, 4, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Войнишко Въстание 73, Войнишко Въстание 59, Войнишко Въстание Поща, 63, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Калиница 5, 3, 4, 1, Катеричка 3, Катеричка 2, 1, 3, 5, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, Любомир Миланов 14, 11, Любомир Миланов 15, 2, 5, 11, 9, 6, 13, 4, Любомир Миланов 7, 23, 2, 8, 10, 12, 17, 1, Любомир Миланов 20, 17, 34, 33, 32, 16, 29, 27а, 25, 33а, 18, 27, 30, 31, 22, М. Владая Кв. 75 Кв. 75, Маргаритка 15, 10, 16, 20, 14, 18, 9, 7, 17, 2, 8, 13, 12, 23, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Морените 9, 2 УПИ ІІІ-1551, Плиска 7, 28, 1, 6, 10, 13, 4, 14, 18, 16, 3, 8, 12, 2, 26, 20, 5, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Полски Синчец 1, 2, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Сребрист Бор 2, Сребрист Бор 8, 1, 6, 3, 7а, 4, 7, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Сърна 10, 11, Сърна 7, 2, 6, 9, 13, 5, 11, УПИ II-104 Кв. 33, УПИ V-986 Кв. 51, Шипето 4, 7, 5, 2, 6, 3, 8, 9, 1, Язбине 1, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: IX, Кв. 5

На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Владая: 22-ра, II-3477, Кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15

На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 25.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка

На 21.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Грамос 3, 8, 9а, Камен Дял 1, 12, Преки Път/Димитър Монов/ 67, 75, 79, 81, 96

На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: II-607, К15 А, В. З. Бункера, ул. Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв. 4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39

На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Панчарево: Иглика/8-ма/

На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, Кв. 76

На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва М. Бункера Кв. 20, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж. К. Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж. К. Бункера/ 17, 17 М. Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 В. З. Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 61, 25-та /Ж. К. Бункера/ 39, 29-та 15-8, ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, Кв. 20, XIV-34, 134, Кв. 4. М. Бункера, Идент. 04234. 6907. 1629, Бистришко Шосе Бункера УПИVі Кв. 20, 103, №42, 69, В. З. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 Кв. 20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, местност В. З. Бункера, местност В. Збункера, УПИ I - 607, Кв. 15а, Юрушка Църква 24

На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:45 ч./ -  София: 14-та /Кв. Симеоново/ 14, 7, 6, 11, 15, 5, 4, 2, 16, 9, 8, 10, 16-та /Кв. Симеоново/ 8, 18-та /Кв. Симеоново/ 9, 10, 2, 5, 1, 7, 3, 4, 6, 8, 19-та /Кв. Симеоново/ 1, 6, 11, 3, 9, 8, 5, 4, 19-та/275/ 2, 22-ра/Обеля/ 7, 22/Кв. Симеоново/ 15, 19, 21, 9, 23, 13а, 13, 17а, 3, 1, 17, 9-та 37 Ъгъл Жасмин 15а, XxIx-445, Кв. 23, В. З. Симеоново - Драгалевци, В. З. Симеоново Север УПИ III Кв. 52, Горска Ела 7 Стр. Табло, Жасмин 17, 1, 11, 3, Симеоновско Шосе 240, 262, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 127, 129, 141, 122а, 131, 125, 139, 114, 126а, 136, 240, 132, 108а, 126, Вила, 110, 122, 116, 252, 159, 134, УПИ ХхV-436, Кв. 23

На 22.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. След Владая

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, Акад. Петър Динеков/445-та/ 8е Ела, 8в къща Върба, 8 Б, 8а Акация, 8 Акация Север, 8а, 8 В къща Върба, 1, 8г къща Габър, 8г Габер, 8в, 8 къща Върба, 8 Дъб, 7, 8 Ат. 2, 8 Г, 8а Ж. К. Ботаника, 8, 8е, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Витоша, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Доброволец 1, 1а, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Ралевица 29, Стефан Пешев 1

На 22.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Брусенска 9, Кавак/Цвета Юрукова/ 13

На 22.10.2019 г. /09:30 - 16:45 ч./ -  София: 22/Кв. Симеоново/ 19, 62-ра /Кв. Симеоново/ 9, 4, 5, 13, 19, 2, 10, 3, 7, 12, 23, 18, 5а, 12а, 1, 6, 17, 8, 11, 15, 21, 63-та /Кв. Симеоново/ 3, 2, 6, 1, 7, 4, 5, 64-та /Кв. Симеоново/ 5, 4, 7а, 7, 6, 2а, 3, 2, 65-та /Кв. Симеоново/ 12, 4, 8, 6, 2, 16, 5, 1, 5а, 11, 3, 9, 7, 67-ма 5, 68-ма /Кв. Симеоново/ Ул Св. Магдалена, 17, Ъгъла С ул. 64, 10, 12, Ъгъла С ул. 63, 4, 1, 2а, 3, 7, 15, 11, 19, 5, 13, 9, Ъгъла С ул. 63 №2б, 6, 9-та /Кв. Симеоново/ 45, Акад. Стоян Аргиров/502/, Босилек /Кв. Симеоново/ 18, 22, 7, 14, 8, 1, 2, 9, 4, 14а, 12, 3а, 6а, 6, 3, 20, 5, Български Апокриф/505а//В. З. Симеоново-Драгалевци/ 16, Вельо Топаловски 16, Горска Ела 11, 5, 2а, Златен Век 47, 43, Неофит Хилендарски 21а, 11, Света Магдалина 28, 2, 2а, 26, Симеоново М. Симеоново-Север Кв. 38, ул. 62, Симеоновско Шосе 260, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/ 137, 157а, 116б, 126б, 106а, 252, 136, 238, 122а, 141, 126 Б, 151а, 157, 151, 124, 149, 116а, 112, 145, 161, Стр. Табло, 108, 133, 147, 114, 153, 135, 130, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/ 19, 13, 17а, 17, 11а, УПИ VIII -526, Кв. 19

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 2, 3, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, на Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 2-ра /Ж. К. Бункера/ 87, 89, 25-та /Ж. К. Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, Байкал 17, Бистришко Шосе 92, №91, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Гергана 24 УПИ V-374 Кв. 20, Герганица 16, 12, 24, 20а, 20, 17, 13, 15а, 19, 16а, 18, 14, 21, 16б, 11, 15, 22, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Луда Река 8 В. З. Малинова Долина-Герена, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Малинова Долина 16, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ Vіі-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Орешарска 16, 20, 18а, 10, 18, 12, 10а, 14, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Скакавица 1а, 8, 1, 2, 3, 4, 6, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, Терелик 12, 10, 4, 8, 2, 28а, 6, 2а, ул. Широки Път, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, УПИ XxVI-3212, Кв. 9 ул. Широки Път №14, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207

На 23.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Иван Сусанин 54б, Иван Сусанин 54а, Фердинанд Урбих 1

На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 31-ва 12, Камен Рид 1, Пейова Бука 8, Соколна 1 къща, УПИ XI-562, Кв. 11 М. Малинова Долина-Герена

На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София: 13-та /Ж. К. Бункера/ 10, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 14, 42, 53, 17-та /Ж. К. Бункера/ 9, 4, 3, 6, 18-та /Ж. К. Бункера/ 7, 1, 4, 3, 5, Кв. 8, 19-та/275/ 12, 4, 10, 1, 16, 5, 22-ра /Ж. К. Бункера/, 23-та /Ж. К. Бункера/ 5, 25-та /Ж. К. Бункера/ 27, 25, 33, 45, 31, 23, 35, 29, 27а, 26-та /Ж. К. Бункера/ 4, 8, 2, 3, 5, 6, 10, 7, 27-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 20, 34а, 42, 40, 36, 22, 26, 52, 14, 10, 38, 12, 30, 27, 18, 46, 24, 34, 44, 28-ма /Ж. К. Бункера/ 16, 7, 29-та 4, 10, 2, 3, 6, 1а, 14, 12, 1, Вила, 30-та 3, 5, 2, 31-ва /Ж. К. Бункера/ 6, 9, 2, 3, 41, 4, 7, 5, 32-ра /Ж. К. Бункера/ 13, 1, 15, 12, 8, 5, 4, 7, 3, 11, 33-та /Ж. К. Бункера/ 10, 4, 1, 8, 7, 6, 2, 34-та /Ж. К. Бункера/ 1, 2, 4, 38-ма /Ж. К. Бункера/ 9, VIII-581, Кв. 10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, В. З. Бункера Вила, Разширение/, Вз. Малинова Долина-Герена, УПИ II-562, Кв. 11, Зелени Връх 3, Малинова Долина ул. 25 № 41, П-Л 11-573, Мургана 2, Папур 33, Пейова Бука 7, Соколна 4, ул. Трилистник 5, УПИ І-Снс Кв. 12/ул. Луда Река 12

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, XI-260 Кв. 51, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Василий Врач/409/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 2, 9, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Димитър Яблански 24, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХХIХ-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ VІІ-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Проф. Тодор Боров/407/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 1, 6, 11, 8, 15, 12, 10, 4, 2, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Симеоново-Драгалевци I Част УПИ XVI-224 Кв. 2, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207

На 24.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ген. Суворов 12, 14, 14а, 18

На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва 11, 10, 3, 1-ва Симеоново-Драгалевци С/У Перла, 1-ва /Драгалевци/ 2б, 8, 4, 17, 5 1-ва А, 2, 19, 6, 15, №2, 5, 13, 10, 1-ва/Студентска/ 8а, Кв. 3, 7а, 2а, 10-та/Драгалевци/ 1б къща, 1а, 2-ра /Драгалевци/ 3а, `1, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 11, 16, 8, 3-та /Кв. Обеля/ 4, 319-та 11, 405/Драгалевци/, 415-та 3 Кв. Драгалевци П. К. 9, 415/Драгалевци/ Кв. 59 А, В. З. Драгалевци-Стадиона, В. З. Симеоново - Драгалевци Кв. 59 Парц. 12-1220, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Войнишко Въстание 71, 77, 42, 61, 75, Войнишко Въстание 38, № 36, 36, 34а, 40, 34, 32, Войнишко Въстание 61, 63, 42, 50, 54, 56, 62, 46, 60, 81, 65, 83, 79, 83а, 52, 48, 71, 67, Димитър Кантакузин 4, 15а, 7, 9, 12а, 6, 15, 3, 8, 13а, 2, 5, 27, 32, Драгалевци 12 ул. 3-та, Кв 43 П-Л ХхIх-729 А/, Драгалевци Под Градището-Под Лифта/, Драган Цанков 7, За Буквите/415/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, 7, 2, 8, 4, 1, 3б, Вила, 3а, 3, 21, Захари Зограф 13, 11, 14, 12а, 20, 18, 17, 16, 12, 15, Захари Зограф 5, 54, 58, ул. Захари Зограф/За Буквите, 47, 53а, 56, 46, 45, 51, 64, Йоасаф Бдински 3, Кимчовец 3б, 4, 2, 3, 6, 1, Киноцентър I-ва Част, Кипарис/726-та/, Крушова Градина 29, 31а, 33, 30б, 17, 37, 28, 20, 23, 29б, 18, 35, Крушова Градина 1, 8, 2, 11 А, 4, 11, 9, 5, 12, 3, 13, 16, 6а, 7, 14, 6, 10, 11а, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 2, Ламар 5, Лешникова Гора Гробищата, Малина / Симеоново УПИ 25-45, Маргаритка 7, местност Киноцентъра УПИ IV-734, местност Черния Кос 10, Кв. 5, 70, 6, УПИ VІІ-81, Кв. 5, XV-93 Кв. 4 №68134. 1897. 93. 2, 40, 17, 37, 8, 33, 29, Вила, Ненко Балкански 12, Огюст Дозон/414/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 3, Офелиите /Владая/ 1, 14, 16, Офелиите /Владая/ 3, 1, 2, 12, 5, 6, 8, 4а, 4, Охрид/Станка Първанова/ 289, Папрат Спирка Гробища, Пред Гробището Цветя, ПИ 1978 Кв. 149, Планинец 1, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/ 7-А, Симеоново УПИ X 1250 Парцел X, Теодосий Икономов 14 Драгалевци, УПИ III-1626, Кв. 58, УПИ XV-994, Kb. 92 М. Драгалевци, Хилендарски Манастир/417/В. З. Симеоново-Драгалевци/ 6, Вила, 7, 3, 7б, 2, 59а, 7а, Ъгъла ул. 454 №3, 5, 1б, 1, 1а, 4, Цар Борис III/Девети Септ. 295, 293, 297б Двуетажна Пристройка, 299а, 297б, 297, 287 1, 289, 299, 297б къща, 287, 287 2, 297а, 287а, Цар Борис III/Девети Септ. 303, Цветарска 25, Чемшир /Драгалевци/ 18, 5, 10, 8, 7, 6, 20, 23, 4, 14а, 16, 14б, 2а, 24, 3, 15, 13, 9, 25, 19, 11, 18а, 2, 17, 21, 16а, Черни Връх 191б, 230, 189 Фургон, 228а, 230а, 230б, 207

Община ВРЪБНИЦА  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Волуяк: Божур 31, 18, 43, 16, 41, 22, 14, 39, 21, 24, 27, 23, 28, в двора на ТКЗС, 19, 25, 20, 17, Бивш Стоп. Двор, 35, 15, №37, 30, 26, 37, 32, 29, 33, Огоста Мдм Тим Импекс ООД -Склад, Пламък 7, Сердика 5, Бившо ТКЗС В Стоп. Двор, УПИ XV-380 Кв. 30

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: Васил Левски/Мраморско Шосе 67

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: ІІІ-771, Илиянци, Рожен 86, 25, 88 УПИ V-477, УПИ Ix-521, Кв. 24, 16, Северна Скоростна Тангента Км2+870

На 23.10.2019 г. /05:00 - 14:00 ч./ -  София: Надежда -5 524 Вх. А

На 23.10.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Обеля 1 119 Вх. В

На 24.10.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: 3-ти Март/Септември/ 2, 4, Алеко Константинов/Васил Го 21, 19, 28, 24, 26, 20, 25, Александър Стамболийски 5, 14, 8, 12, 9, 7, 6, 9а, Васил Левски/Мраморско Шосе 38, 54, 18 Р-Н Връбница, 36, 42, 52, 48, 33, 35, 23, 29, 44, 46, 27, 50, Захари Зограф 9, Захари Стоянов 5, Иван Вазов 3, 3а, 9, 7, 2, 5, Любен Каравелов 1, Майски Ден/27/ 1 Здравна Служба, Пламък/25/ 11, 9а, 7, 9, 4, Република/20/ 5, 7, 9, 2, 13, 4, 24, 8, 30, 26, 3, 19, 23, 25, 27, 17, 31, 21, 10, 18, 14, 15, 11, 29, 6, 1, 12, 28, 20, Росна Китка/31/ 27

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Ген. Цончев 2, 10, 8, 12, 6, Незнаен Воин 6, Охридско Езеро 3, Хмелница 3, Цани Гинчев 14, 12

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Антим I 2, 87, 93, 12, 79, 69-71, 3, 73, 89-91, 55, 85, 62 2, 95, 91, Пордим 16, 7, Св. Св. Кирил И Методий 114, 91, 111, 113, 93-95, 138, 93, 114, 109, 93 3, Софроний Врачански 65, 20а, 67, 44, Христо Ботев 113, 115, 111, 111

На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Георг Вашингтон 32, 43, 34, 30, 36, 26, Княз Борис I 178, 178, 172, 161, 163, 169а, 170, 172, 153, 170, 168, 163, 159, 157, 166, 174, 166, 171, 155, 176, 153, Лозенград 7, 3, 5, Св. Св. Кирил И Методий 96, 94, 96б, 61 Паркинг и Магазин, 90, 92, Сливница 166, Стефан Стамболов/Георги Ки 42в, 40, 46, 48, 42а, 42б, 44, 48, 42г, Цар Симеон 100, 102, 104, 98, 98

Община ИЗГРЕВ  

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дианабад Блок 41, 43 Вход Б, В, Д, М, Е

Община ИСКЪР  

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба Бл. 271

На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 2 До Бл. 271, Полковник Христо Арнаудов 11

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Дружба 2 225, 224

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Илия Бешков 3

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Проф. Цветан Лазаров/Мом. Чеш 132

Община КРАСНО СЕЛО  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Боянски Водопад 104, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 94, Манастирски Ливади 110, Мотописта 223, 10е, 2е, 4е, 24е, 47е, 25е, 26е

На 21.10.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ. 173, 175, 167

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 413-та/Триядица 1, 4, 6а, Гоце Делчев 247, 231, 3е, 1е, 233, 234, 235, Луи Айер/Никола Каменов/ 13, 15, 19, 60, 80, 93а, 149, 63, 65, 67, Манастирски Ливади 240, Мотописта 238, 231

На 24.10.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  София: Жк. Лагера ул. Баба Илийца Бл. 1; Бл. 28, ул. Хайдушка Поляна № 10-12; Бл. 84 Вх. Б и Вх. В; Бл. 83

На 24.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Баба Илийца 2, 42, 42, 02, 42 1, 38 02, Балчик 18, Лагера 83-84, ТП, Хайдушка Поляна 8

На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 691-ва/Красно Село/ 1, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 22, 24а, 37, 35а, Славия/Девети Септември/ 21, 24, Стрелбище 18а, 19а, 22, 23, Хайдушко Изворче 26а, 40, 41, Хризантема 10-12, 18-20

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 23.10.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: 13-та/Враждебна/ 15, 14, 13, 11, 10, 14-та/Враждебна/ 24, 22, 15, 20, 16-та/Враждебна/ 22, 18, 37, 22а, 20, 29, 16, 39, 27, 18а, 31, 35, 20а, 17-та/273/ 4, 29-та/Враждебна/ 12, 15, 10, 13, 21, 6, 17, 16, 16а, 20, 9, 4, 8, 18, 15а, 2, 14, 19, 30-та/Враждебна/ 62, 36, 16, 38, 44, 64, 58, 42, 17, 52, 30, 24, 46, 21, 29, 60, Водна Помпа, 31, 25, 32-ра/Враждебна/ 13, 8а, 9, 15, 3, 14а, 12, 5, 7, 10, 14, 35-та/Враждебна/ 9, 10, 5, 6, 3, 7, 4, 2, 1, 15, 8, 16, 11а, 14, 11, 12, 36-та/Враждебна/ 5, 1, 12, 14, 9, 3, 2, 10, 7, 1а, 6, 4, 8, 37-ма/Враждебна/ 8, 6, 5, 3, 11, 10, 12, 8-ма /Враждебна/ 81, 73, Враждебна ул. 3-та/Ул. 30, ул. 30-та/Ул. 32-ра, махала Япаджа 31

На 23.10.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Маджаров /Челопечене/ 53, Борис Петров /Челопечене/ 9, 7, 5, 9, 10, 6, Гилица /Челопечене/ 13, Йордан Димчев /Челопечене/ 36, 12, 28, 32а, 30, 34, 16, 13, 29, 17, 39, 21, 10, 44, 26, 22, 19, 15, 27, 20, 18, 36, 24, 40, 33, 31, 8, 42, 32, 11, 43, 41, 14, 38, 9, 25, Лъката /Челопечене/ 8, 3, 9а, 16, 15, 14, 12, 13, 9, 10, 5, 6, 7, 2, Петър Христов /Челопечене/ 17, 11а, Старо Селище /Челопечене/ 10, 12, 14, 7, 9, 8, Стоян Шонев /Челопечене/ 11, 29, 20, 34, 9, 16, 14, 24, 17, 25, 1а, 32, 30, 8, 13, 8, 7, 25а, 27, 22, 23, 10, 28, 26, 12, 19, 18, 21, Челопечене Площада, Площа

На 24.10.2019 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Горни Богров: Асен Златаров 1а, 11, 9, 5, 3, 4, 12б, 8, 15, 12 А, 6, 12, 2, 1, 10, 6 А, 7, 12 Б, Кладенците 9, 1, 7а, 3, 7, Мест. Кучешки Кладенци, Морава/Георги Димитров/ 16, 34, 26, 30, 18, 12, 28, 22, 17, 24, 20, 32, 22, 9, Мургаш 8, 2, 4, 6, 4, 10, Никола Вапцаров 9, 7, 3, 1, 5, 4, 2, 8, Стефан Караджа 20, 22, 18, 17, 16, 16, 15, Чавдар 9, 3, 11, 2, 7, 1, 6, 4, 5, 2а, 13

На 24.10.2019 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  София: Стефан Киров 6, Чавдар 1

На 24.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 1 10, 1, на Разклона, Пазар Животни, 12, 7, До Бензиностанцията, 14, Помпа, 11, 6, 4, 5, 9, 11 20, 7, 5, 10, 4, 7, 12, 3, 18, 18, 6, 1, 16, 12 4, 19, 12, 5, №17, 11, 14, 13, 17, 11, 13, 6, 9, 7, 4, 13 28, 6, 12, 7, 15, 17, 8, 24, 2а, 17, 30, 14, 10, 9, 13, ПИ 22304. 7891. 241. 1, 4, 20, 14, 27, 15б, 2 23, 29, 13, 10, 19, 20, 9, 5, 7, 2, 14, 15, 26, 18, 11, 17, 16, 24, 12, 11а УПИ Іі-107, 108 Кв. 4, 35 Кв. 4, 4 7, 5, 1, 3, 9, 3а, 4, 7 7, 18, 2, 16, 4, 10, 13, 20, 1, 12, 8, 14, 8 10, 9, 12, 13, УПИ 9-245 Кв 16, УПИ Іх, Кв. 24

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Проф. Жечо Атанасов 2

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Каралийчев/433-та/ 20, Иван Радоев/456-та/ 2а

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Никола Недев 2

На 23.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Никола Недев 6, 8

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Каралийчев/433-та/ 2а, 18, 20, 20а, Иван Радоев/Уляна Громова/ 8, Никола Недев 4, 6

На 24.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Асен Разцветников/431-ва/ 24, 28а, 28

На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Никола Недев 8

Община ЛЮЛИН  

На 22.10.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Димитър Талев 19, 15, 17, Люлин 110, 108, 110, Люлин 10 108, Одз 86 Асен Босев, Одз 86, До Крш Бл. 108, 110, 169, Македония 6, 8а, 2, 8, 6а, 2а

Община МЛАДОСТ  

На 22.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 485 Вх 2

На 23.10.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  София: Младост 1 50, 50 До, До 42

На 23.10.2019 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  София: Александър Малинов 319, 18, 18 Гуми Център, 18а, До 31, 1, Младост 1 42а, Хмс/Кафе, 16, 34б, 50, До 42а, 33, 3, Пред 43, До 43, До 43-42, До, 31, 32, 42, 42-А

На 24.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 401 Вх От 1 До 7

На 24.10.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: Иван Арабаджиев 2, Младост 1 43, 42

На 24.10.2019 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 45, Младост 1 44а, 1 до Бл. 44, До Бл. 44а, До Бл. 44, 44, 44, 44а, 45

На 25.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 4 Блок 403 Вх 1 До 7

Община НАДЕЖДА  

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Надежда 1 146 Вх. Б

Община НОВИ ИСКЪР  

На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Негован: Езерата

На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: 022016

На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София: Чепинско Шосе Бивш Бригадирски Лагер, Бивш Бригадирски Лагер

На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Чепинци, Общ. Столична: 17009, 3-та Имот Пл 206001, II 86, 90 Кв. 2, Чепинско Шосе Враждебна Асфалтова База, 42, В Бившата Зеленчукова Градина

Община ОБОРИЩЕ  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Янко Сакъзов 64

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 25.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Букет 50

Община ПАНЧАРЕВО  

На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6970. 18. 1, Богдана ПИ 2981, ПИ 04234, 16, 2980, Кл. 978-06-53, 14, Вилна Зона Бистрица къща, Строителство, Липа 30, 33, 13, 36, 28, 1, 18, 22, 36 Вилна Зона Бистрица, 35, 41, 27, №11, Пролет 2, Просвета/Комсомолска/ 59, УПИ V-За Коо, №15, Чучулига 3

На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Акация 1, Самоковско Шосе 1, Кантон Златна Рибка, Пред Златна Рибка

На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: 491 Китката, В. З Китката ПИ 276, Василица Вила, П№254, Вец Кокаляне Строителство на Стопанска Сгра, Старата Вец Кокаляне, Вила, Вилна Зона Китката Вила, Имот 284, къща, Вила, къща, Парцел 186, 999, Бунгало, Кад. №209, къща, Кад. № 184, Вила, Кад №205, Кад. №173, №174-175, Кад №280, 35, XVII-97 Кв. 4а, къща, Вила, ПИ 98, УПИ 4 Кв. 87, Вилна Зона Терасите Водна Помпа, 1, Вила, ПИ 90, Китката 35, ПИ 334, 3, Парцел 336, 33, 6а, 37/32, М. Барище, Месност Роба, местност Свлачището, ПИ 37914. 6839. 166, Пукнат Камък/34/ 17, Слатин Дол 14, 19, Теменуга 17, 46, 26, 11, Юзината

На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София

Община ПОДУЯНЕ  

На 22.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Е

На 23.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Момина Клисура Бл. 107 Вх. А, Б

На 24.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Момина Клисура Бл. 106 Вх. А, Б

На 25.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Левски Зона Г Бл. 5в

Община СЕРДИКА  

На 23.10.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  София: Бенковски Календерска 5, Новачки 2, Новачки 11, Календерска 3, Логачка 7, Новачки 21, Новачки 9, Крушица 20, Логачка 1, Новачки 15а, Логачка 9, Крушица 22, Крушица 18, Крушица 12, Новачки 8, Новачки 19, Новачки 25а, Крушица 11, Крушица 24, Логачка 3, Крушица 21, Логачка 12, Новачки 6, 454, Календерска 1, Новачки 1, Календерска 7, Крушица 28, Новачки 4, 454, Крушица 17, Новачки 2а, Крушица 14, Зеленска 2, Новачки 27, Крушщица 16, Новачки 15, Новачки 5, Календерска 1а, Крушица 16а, Логачка 2, Крушица 9, Календерска 2, Новачки 10, Крушица 13, Новачки 3, Новачки, Крушица 15, Календерска 4, Крушица 16, Новачки 25, Новачки 13, Логачка П-Л 80 Кл 161, Крушица 10, Новачки 29, Крушица 26, Календерска 8, Крушица 9, Лазар Михайлов/Хр. Манов/ 34, 27, 38, 32, 29, 40а, 36, 25, Логачка 9 Водна Помпа, 9, Новачки 8б Стр. Т, 8б, 33 Новачки 33, 25а, 15а Кв. Бенковски, 7

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Войвода/Народна Победа/ 9 А, 12, 11, 10, 13, 6, 16, 3, 2, 5, 1, 14, 8, 7, 15, 4, 9, 18 къща, Емборе 8, 4, 11, 12, 16, 10, 3, 14, 1, 15, 13, 9, 7, Кирил Пърличев/П. Мангов/ 59, Копринарска 17, 16, 14, 21, 18, 13, 11, 20, 15, 5-А, Мелодия/Партизанска Песен/ 3, 2, 1, Петър Б. Величков 71, Планинско Цвете 8, 12, 14, 2, 6, 10, 4, Първа Българска Армия 45, 58, 64, 50, 54, 59, 46, 42, 66, 60, 1, 52, 62, 55, 57, №48, 44, 53, 61, 56, 49, 51, 39, 35, 47, 37, Снежник 6, 3, 2, 1, 9, 15, 11, 5, 4, 19, 17, 7, 21, 23, 13, Съзнание 56, 60, 55, 53а, 58а, 64, 56а, 54, 51, 62, 53, 58, 70, 72, 74, 55а, 61, 66, 54, 76, 59, 68

Община СЛАТИНА  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Слатина 13, 1 13, Христо Смирненски 13, 3

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Камчия 1, 4, Христо Смирненски 4

На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: *Слатина До Бл. 5*, Слатина 13, 5, Христо Смирненски 5, 13, 4

На 22.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Голаш 6

Община СРЕДЕЦ  

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Граф Игнатиев 39

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Хан Омуртаг 54, 52, 50, 58

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 1-ва Кв. Мал. Долина/Студентс 7, къща, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град 7, Инж. Стоимен Сарафов 10б, Климент Охридски 66, 38, 78, 61к, 50, къща, 40, 62, 48, 56, 34, 76, 25, 82, 60, 86, 44, 42, 36, 58а, 54, До36, 58, 84, 80, 18, 74, 72, 68, 61, Малинова Долина 7а, ПИ 68134. 1604. 744, Св. Климент Охридски 46, УПИ VI-1816, Кв. 56

На 22.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: I-745 Кв. 15, Xx-789 1426 1427, Бистришко Шосе, В. З. Малинова Долина - Ок. Път, Малинова Долина, местност Малинова Долина, Приятели, Рачо Петков Казанджията, София Парк, УПИ XlII-819, Кв. 7, УПИ ХІ-1427, 1136, Кв. 7, ХІІ-789

На 23.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София: Малинова Долина, Панорама София 11, Панорама София 11, 11, София Парк 110, 23, 26, 23б, 25, 1 22, 24, 114, 115, 113, 22, 112, 111, 109, Уо, 23а, София Парк

Община ТРИАДИЦА  

На 23.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Акад. Иван Евстратиев Гешов Подлез България, Подлез Д Несторов/, Тп Подлез Керамичен Техн, Подлеза, Бул България и Бул Иван Гешов, Бул. България ≫Димитър Несторов, Светофарна Уредба, България Подлез Бул. П. Ю. Тодоров, Подлез Бул. П. Ю. Тдоров, Подлез Несторов, Бул. П. Ю. Тодоров - Подлез, Т. 526, България\Д Несторов, Бул. България/Бул. Д. Нестеров, Подлеза, Петко Ю. Тодоров/Мл. Проход/, Св. Георги Софийски/Георги С 1

На 21.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Манастирски Ливади Бл. 140

На 22.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Асен Йорданов/486-та/ 17 Вх. Д, С, Е

На 22.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  София: Бул. Витоша 102 Ресторант Интрига, Бул. Витоша/П. Евтимий, България 1, Подлез Ндк, Под Естакада/Ндк/, Павилион, Витоша Ндк-Базар, Подлез Ндк, 98, Патриарх Евтимий 1, Пл. България 1, УПИ II, ПИ 252, Кв. 187а, Цар Самуил 2, Шандор Петьофи Ъгъла С Бул. Витоша

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 124, 256а, 261, 114, 251, 244, 243, 253, Деян Белишки 40-42, 46, 62, Костенски Водопад/Васил Дим 47, 65, Луи Айер/Никола Каменов/ . 11, Славовица 17-19, 42

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ 254, 254а, 255, 257, 102, Костенски Водопад/Васил Дим 1а, 25, 1, Стрелбище 27, 1а, 3а, 28, 2, 3, 24

На 25.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Бул. Акад. Иван Гешов № 19 Сбалбб „Св. София“ Еад, Св. Георги Софийски 1 Гараж Вма, Св. Георги Софийски/Георги С 1, Хан Персиян/Пресиян/ 2, ул. Хан Персиян/Ул. Акад. Гешов Р

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ

Община Божурище  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Храбърско: Алек Мак 1, Ален Мак 22, УПИ -2-Кв. 20, Вила

На 21.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./   На 25.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Хераково: Вила

На 21.10.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Хераково: XVII-162004 Кв. 21, 18-162004 Кв. 21, I-160006, Кв. 42, VIII-024012, Кв. 3, УПИ II-178 Кв. 21, УПИ IV-179 Кв. 21, УПИ V-166, Кв. 1, УПИ VIII-126, Кв. 4, УПИ XV-162004, УПИ XVI-162004 Кв. 21, УПИ XVII-162004, Kb. 21, Х-162002, Хан Кубрат, местност Гъзелев Дол, 0, къща

На 21.10.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище: VІІІ-485, Кв. 34, Александър Александров 69, Космонавт Георги Иванов 172, 119, УПИ VI-105 Кв. 8, УПИ- XII-148 Кв. 10, УПИ-Ix-485, Кв. 34, къща

На 23.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Златуша: №ІІІ А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ X-59 Кв. 25, къща

На 23.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Пролеша: VIII-042140, Кв. 45, Васил Левски 9, ПИ 043001, Строителен УПИ XIII-513, УПИ V-045062 Кв. 73, УПИ VII-045106 Кв. 53, УПИ Vі-045140, УПИ ІV-296, Вила

На 24.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Пролеша: I-040225, УПИ IV-040148, 040149, 40143, Кв 6, УПИ IV-045132 Кв. 54, УПИ XIII-233 Кв. 42, УПИ Х-244 Кв. 42, Вила

На 24.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Пролеша: Ix-108, Кв. 16, VI-84, Кв. 10, Иван Вазов 12, М. Гуното УПИ XXII-041138 Кв. 14, УПИ I-122, 123, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ VІІ-108, Кв. 16, УПИХІ-102 Кв. 15, къща

На 25.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Хераково: М. Скала, УПИ ІІІ-176111, Кв. 2, къща,, Тп Скала Махала

Община Ботевград  

На 22.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен 10 къща, махала Върха, махала Ганинци, махала Дончовци, махала Кръста къща, махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница къща, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич 1, 9, 11, къща, 29, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71, Кв. 7, Х-38, Кв. 41, къща, 43, Фургон, къща

На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски 3, 1, Армеец, България 3, България 4, 2, 6, Освобождение 4, 5, 3, 3, 5, 2, Сан Стефано 17, 21, Саранск 24, Стамен Панчев 12, 16, 14, 3, 7, 1, 2, 1а, 10, 4, 8, Стефан Караджа 10, 14, 12, 7, 8, 4, 6, 2, Трети Март 66, 68, 77, 75, 68

На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Врачеш: Будиовград 12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8, Бузлуджа 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 44, 43, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49, Васил Левски 36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34, Еделвайс 2, 4, 7, 6, 10, 3, 1, Захари Стоянов (Петър Янков 2, 4, Иван Вазов 14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5, Извор 1, Околчица 12, 5, 4, Освобождение (9-ти Септемвр 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 46, Победа 5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, Първенец 31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15, Райна Княгиня (Вела Пеева) 3, 6, 2, 4, Синчец 1, Стара Планина 48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, Теменуга 16, 12, 3, Трети Март (Иван Гълъбов) 71а, 48, 54, 57, 51, 47, 41, 61, 71, 50, 59, 63, 54д, 67, 60, 52, 69, 44а, 46, 43, 54а, 44б, 1, 56, 49, 53, 58, 54г, 55, 45, 65, Явор 4, 3, 6, 10, 8, 5, 9, 1, 2, 1

На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Борис I (Методи Антонов) 1, Васил Левски 11, 3, 4, 5, 1, 2, 22, 24, 20, 26, 16, 10, 8, 30, 6, 14, 18, 12, 3а, 9, 28, Георги С. Раковски (Р. Доков 15, 19, 10, Дондуков 2, 5, 7, 9, 4, 15, 14, 6, 3, 10, 13, 12, 1, 11, 8, Дунав 2, 4, Захари Стоянов (Тодор Томов 1, 2, Иван Вазов 6, 7, 2, 1, 4, 5, 3, Кирил и Методий 2, 6, 4, 8, 12, Медвен 11, 2, 16, 4, 9, 14, 15, 7, 1, 8, 17, 3, 5, 12, 13, Новаченка (Филип Кръстев) 10, 6, 12, Опълченска 1, Рударка 16, Сан Стефано 5, 3, 22, 1, 18, 10, 14, 4, 15, 8, 24, 6, Съединение (Ленин) 1, 3, УПИ IX-238 Кв. 12, Хаджи Димитър 1, 2, Черешово Топче 38, 30, 7, 4, 2, 22, 48, 1, 32, 10, 26, 8, 6, 28, 16, 3, 12, 14, 36, 46, 13, 18, 5, 20, 24

На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Рашково: Вила, къща, 6

На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Скравена: Александър Стамболийски 1, Алипи Първанов 7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26, Васил Априлов 1, Георги Апостолов 14, 16, Георги Раковски 1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13, Герго Ценов 20, Грамаде 1, Лазар Стоянов 12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14, Паисий 3, 6, 1, Петко Студенков 19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21, Петър Берон 23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21, Свещ. Георги Поп Димитров 5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7, Сграда на Читалището, Тодор Попов 3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8, Христо Ботев 99, Цар Крум 3, 1

На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Литаково: 3ти Март 1, Антон Младенов 12, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Боговина 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Георги Бенковски (Г. Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Кап. Тодор Тодоров 2, Кочо Честименски (М. Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 78, 32, Начо Иванов 7, 5, 3, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Парцел V-41, Кв. 9 къща, Победа 1, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, Шести Септември (9-ти Iх) 74

На 21.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Адрян Атанасов 8, Васил Левски 56,, 63, 63, Д-Р Адриян Атанасов 5, Илия Стоянов 8, ХХVІІІ

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Божура 14, Зелин-13-А 6 Вила, Зелин-15-А 10, 24, 17, 2, 22, Зелин-16-А 52, 2 Вила, 7, 5, Зелин-5-та 1, 11, 6 Вила, 4, Зелин-6-та 30, 20, 40, 3, 38, Зелин-7-А 18, 11, Зелин-8-А 2, 6, 17, Зелин-9-А 13, 3, 1 Вила, 9, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 Вила, Зелин-Комката, Зелин-Средния Път 5а, 8, 2, 21, 7, Зелин-Тодор Петров 6, 18, Курорт Зелин 15, Парцел С Барака, местност Пръдлювец 062040 Имот 062040, Павитта 30, Тодор Петров 30, Червена Киселица 5, Вила

На 21.10.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Освобождение 14

На 22.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци къща, махала Мановци, махала Ръждавец

На 22.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград

На 22.10.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Рашково: махала Белчово къща, махала Габровница Вила, къща, Вила, къща, 6, 0, къща

На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Литаково: 3ти Март 1, 6, 4, 8, Антон Младенов 12, 2, 10, 1, 3, Архангела (Петко Буковански 3, 7, 2, 5, Баба Тонка (Баба Кула) 5, 7, 6, 4, 2, 1, Бачо Киро 6, 2, Боговина 6, 2, 1, 22, 16, 14, 92, 10, 90, 81, 88, 67, 59, 71, 63, 57, 61, 68, 70, 49, 72, 82, 64, 57, 80, 66, 36, 25, 55, 35, 41, 51, 45, 25, 35, Бойчо Огнянов 2, 6, Брезовица 5, 18, 6, 4, 7, 2, Бузлуджа 5, 9, 2, 15, Васил Левски 6, 4, . 2, 1, Велчова Завера (Илия Шопов) 18, 12, 1, 7, 16, 14, 10, 4, Воденицата 2, 3, 1, Вуто Койчев 12, 3, 8, 11, 5, 2, 9, 6, 10, 14, Възраждане 6, 9, 2, 8, 95, 4, 10, Възход 17, 12, 19, 1, 10, 11, 21, 7, 4, 9, 13, 3, 2, Вълчи Град 5, 1, 8, 10, 34, 30, Генерал Клод 10, 24, 28, 7, 11, 5, 22, 26, 13, 18, 19, 11а, 6, 14, 15, 4, Генерал Похитонов 15, 17, 20, 2, 14, 16, 9, 7, 6, 4, 10, Гено Люташки (Вацо Люташки) 2, 3, Георги Бенковски (Г. Димитро 22, 24, 3, 5, 1, 21, 28, 23, 12, 11, 25, 17, 29, 19, 22, 8, 15, 4, 30, 26, Георги Раковски (Д. Терзийск 6, 18, 2, 8, 7, 12, 13, 14, 3, 15, 10, Димитър Икономов 7, 4, 9, 2, 1, Дядо Иван (Ванюша) 2, 4, Една Българка (М. Найденова 4, 7, 1, 13, 11, 2, 5, 15, 82а, Захари Стоянов 2а, 2, Иван Вазов (Ангел Миновски) 9, 9, 26, 6, 19, 8, 3 Вила, 1, 11, 10, 20, 12, 13, Илия Монев В Стоп. Двор, 1, 19, 5, 4, 15, 2, 7, 21, 13, 20, 10, Калето (Сашка) 3, Кап. Тодор Тодоров 2, Кирил и Методи 5, 7, 9, 6, 8, 2, 11, 3, 1, Кирил Стаменов 1, 2, Коцо Докуленски 2, 3, Кочо Честименски (М. Найдено 11, 4, 26, 19, 20, 86, 10, 18, 16, 24, 2, 96, 86, 90, 76, 92, 50, 49, 29, 42, 102, 45, 74, 101, 40, 25, 38, 94, 56, къща, 59, 32, 33, 40а, 78, 27, 88, Любен Каравелов 42а, 72, 30, 24, 37, 29, 71, 36, 70, 53, 83, 13, 58, 63, 48, 33, 16, 79, 77, 5, 85, 49, 11, 73, 69, 26, 37, 74, 35, 56, 40, 28, 42, 45, 45, 47, 19, 25, 66, 6, 41, 39, 67, 4, 34, 14, 18, 9, 10, 62, 12, 55, 8, 75, 43, 61, 54, 51, Люто Войвода 26, 19, 32, 1, 8, 24, 6, 14, 23, 35, 3, 21, 13, къща, 30, 15, 5, 20, 31, 29, 7, 9, 4, 11, 25, 7, 78, 32, 42, 40, 38, 57, 41, 49, 78, 58, къща, 94, 53, 55, 48, 72, 62, 68, 43, 76, 37, 54, 46, 47, 62а, 45, 51, 70, 64, 35, 56, 44, 47а, Майор Томпсън 24, 16, 18, 10, 4, 14, 3, 20, 2, 26, 1, 32, Малина 2, 3, Младен Пеьов 2, 1, Мургаш 11, 9, 3, 5, 4, 2, 7, 13, 15, Наум Янев 1, 3, 8, 6, 2, Начо Иванов 7, 5, 3, 2, 3, 7, 8, Незабравка (Партизанска) 4, 10, 1, 6, Оборище 2, 14, 8, 18, 12, 6, 1, 16, 5, 4, Опълченска 6, 19, 12, 33, 16, 21, 22, 13, 18, 41, 25, 39, 45, 31, 27, 7, 2 А, 10, 1, 20, 17, 3, Павел Бързашки 17а, 16, 14, 8, 18, 2, 3, 23, 7, 17, 15, 9, 18, Парцел V-41, Кв. 9 къща, Петко Войвода (Дичо Петров) 6, 2, Петко Иковски 5, 28, 12, 26, 5, 25, Петко Мицовски 15, 11, 1, 2, 7, 33, 9, къща, 16, 21, 35, 19, 20, 25, 12, Писана 1, 4, 3, 98, 27, 19, 25, 36, 6, 15, 29, 34, 22а, 18, 8, 13, 14, 11, 9, 12, 30, 24, 20, 11 къща, Победа 1, Поп Христо Дойчев 5, 2, 3, 4, Пречеста 2, 4, Просвета 1, Светлина 5, 9, 2, 3, Свобода 7, 5, 8, 8б, 5а, 7, 1, Спас Соколов 5, 12, 10, 4, 3, 6, Станковска Курия 9, Стара Планина (Кам. Първенс 12, 16, 17, 15, 11, 4, 10, 13, 19, 18, 1, 1а, 6, Столетов 22, 18, 5, 8, 4, 6, Страцин (Кост. Буковански) 15, 9, 20, 13, 19, 16, 20а, 5, 26а Вила, 12, 14, 7, 3, 4, 24, 22, 8, 26, 2, 2а, 6, Тодор Каблешков (Н. Маринов) 1, 3, 14, 4, 6, 2, 10, Христо Ботев 24, 22, 34, 50, 11, 18, 36, 15, 12, 21, 1, 52, 20, 43, 5, 19, 25, 41, 44, 32, 46, 13, 9, 14, 2, 17, 60, 48, 6, 26, 23, 7, 3, 33, Шести Септември (9-ти Iх) 15, 8, 25, 39, 18а Църква, 23, 6, 3, 24, 10, 29, 17, 4, 20, 16, 19, 12, 27, 5, 11, 158, 134, 124, 129, 200, 173, 126, 154, 165, 136, 177, 132, 144, 148, 125, 115, 194, 145, 95, 122, 153, 117, 157, 123, 111, 141, 91, 127, 140, 128, 179, 169, 156, 149, 192, 163, 120, 111, 83, 95, 88, 104, 73, 76, 80, 79б, 97, 64, 70, 94, 102, 85, 74, 106, 1а, 92, 78, 107, 81а, 81, 77, 75а, 109, 90, 82, 114, 103, 79, 105, 86, 74, 42, 47, 49, 50, 59, 44, 48, 60, 45, 63, 47а, 46, 61, 68, 62, 54, 66, 55, 58, 43, 39, 45а, 30а, 26 А, 24, 28, 37, 31, 34, 33, 26, 36, 20, 22, 41, 39, Шипка 3, 3, Юри Гагарин 9, 21, 35, 23, 14, 1, 10, 19, 36, 22, 5, 25, 6, 7, 18, 20, 15, 17, 27, 32, 16, 2, 12, 4, 8, 13, 11, 30

На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, до сграда ТКЗС Краварник Зелена Бара, Индустриална Зона Микроелектроника, Литаковско Шосе 1, Пик, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила

На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски 10, 2, 8, 6, 1, 5, 3, 1, Баба Вида 8, 6, 4, 2, 5, 7, 1, 10, Бела Трафопост, Бор 1, 2, 8, 4, Будиовград 12, 2, 5, 1, 16а, 6, 10, 8, Бузлуджа 1, 4, 6, 2, 3, 93, 62а, 149, 71, 83, 123, 117, 67, 88, 82, 109, 77, 73, 147, 102, 103, 79, 78, 106, 72, 92, 69, 143, 145, 129, 99, 131, 89, 91, 141, 76, 65, 62, 119, 100, 82а, 101, 105, 68, 74, 127, 115, 96, 86, 53, 70, 80, 104, 75, 81, 90, 133, 85, 151, 94, 66, 97, 64, 111, 84, 87, 63, 50, 35, 57, 59, 45, 47, 56, 60, 44, 43, 40, 61, 52, 39, 42, 48, 37, 55, 53, 41, 54, 58, 33, 49, Васил Левски 36, 41, 39, 47, 44, 45, 32, 46, 37, 42, 35, 38, 34, Витиня 31, 21, 26, 10, 34, 29, 20, 13, 15, 12, 33, 38, 40, 9а, 27, 23, 17, 11, 9, 36, 25, 19, 22, 14, 16, 24, 32, Възраждане 3, 1, 2, 6а, Гео Милев 2, 6, 13, 11, 10, 12, 8, 18, 4, 9, Георги Бенковски 8, 5, 15, 11, 13, 9, 6, 4, 3, 2, 1, Горски Пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, 78, 66, 67, 56, 71, 41, 63, 45, 73, 80, 57, 74, 49, 58, 70, 43, 47, 37, 72, 53, 82, 68, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Еделвайс 2, 4, 7, 6, 10, 3, 1, Захари Стоянов (Петър Янков 19, 40, 54, 50, 13, 29, 10, 38, 27, 22, 5б, 25, 52, 24, 17, 12, 36, 37, 33, 15, 3, 31, 28, 42, 2, 21, 35, 34, 11, 19, 16, 32, 5а, 20, 5, 23, 18, 30, 1, 44, 48, 7, 18, 8, 26, 6, 9, 2, 4, Ивайло 4, 6, 12, 11, 3, 9, 10, 2, 116, 7, 8, 14, Иван Вазов 14, 3, 2, 6, 7, 10, 16, 13, 9, 8, 4, 11, 5, Иглика 2, 1, 15, 7, 19, 9, 3, 21, 11, 4, Извор 1, 9, Калето 22, 35, 20, 18, 29, 33, 19, 27, 20а, 25а, 24, 31, 13, 11, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 1, Кирил и Методий 7, 4, 5, 8, 14, 2, 6, 10, Кокиче 1, 5, Кольо Видин 11, 1, 17, 8, 14, 4а, 12, 6, 2, 7, 9, 15, 4, 21, 5, Люляк 10, 1, 3, 12, 6, 2а, 5, 7, 2, Майстор Вуно Марков 36в, 21, 32, 8, 34, 18, 22, 12, 4, 23, 30, 24, 2, 19, 20а, 20, 36б, 26, 25, 15, 27, 10, 16, 5, 6, 1, 36, 36а, 34а, Малчика 2, 3, 1, 4, 6, Манастирска 27 А, 1, 3 Фургон, Вила, 2, Мерощица, Оборище 14, 1, Околчица 6, 5, 7, 12, 5, 4, Орлово Гнездо 4, 3, 10, 5, 8, 143, 6, 2, Освобождение (9-ти Септемвр 1, 5, 4а, 3, 5а, 1, 5, 4, 2, 12, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 23, 13, 24, 25, 22, 9, 21, 20, 27, 26, 2, 10, 5, 4, 12, 66, 19, 1, 28, 29, 7, 11, 16, 15, 14-16, 58, 46, 34, 32, 27, 37, 40, 33, 36, 35, 43, 30, 38, Победа 5, 3, 2, 1б, 6, 4, 7, 3, Преслав 9, Първенец 31, 16, 25, 4, 6, 33, 13, 5, 1, 14, 23, 11, 3, 12, 2, 19, 18, 17, 22, 10, 7, 15, Райна Княгиня (Вела Пеева) 1, 2, 3, 6, 2, 4, Розова Долина 17, 8, 14, 11, 5, 3, 7, 13, 25, 17, 10, 21, 15, 23, 19, 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 6, 4, 35, 6, 3, 1, Синчец 9, 11, 19, 7, 15, 18, 6, 21, 12, 20, 17, 16, 10, 14, 13, 1, Славейков (Васил Коларов) 2, Софрони Врачански 1, Стара Планина 48, 9, 44, 40, 11, 29, 46, 12, 3, 7, 6, 10, 18, 28, 30, 25, 26, 1, 14, 16, 24, 5, 19, 11а, 2, 9, 32, 23, 17, 4, 13, 20, 15, 8, Съединение (Рада Докова) 3, 2, 1, 11, 17, 1, Съединение (Радка Докова) 1, 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 17, Гараж, 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, 16, 12, 3, 38, 36, 40, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 204, 2, 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 75, 118, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, 71а, 48, 54, 57, 51, 47, 41, 61, 71, 50, 59, 63, 54д, 67, 60, 52, 69, 44а, 46, 43, 54а, 44б, 1, 56, 49, 53, 58, 54г, 55, 45, 65, 8, 18, 20, Хан Аспарух 15, 16, 12, 17, 18, 10, 14, 13, 19, 19а, 3, 1, 4, 2, 5, Христо Ботев 20, 13, 12, 10, 11, 6, 9, 23, 21а, 5, 18, 17, 28, 16, 19, 2, 1, 21, 7, Цар Иван Шишман (М. Найденов 1, 6, 16, 10, 8, 7, 8 8, 22, 24, 5, 4, 20, 2, 14, 3, 13, 12, 26, 11, 23, 9, 18, Цар Освободител( 17 Ятаци) 10, 17, 8, 2, 21, 6, 7, 4, 46, 23, 30, 51, 21, 26, 49, 17, 28, 38, 18, 56, 50, 31, 27, 135, 16, 42, 12, 40, 39, 20, 45, 24, 22, 36, 52, 29, 14, 43, 35, 44, 53, 48, Цар Самуил (М. Найденова) 6, 2, 3, 5, 1, Шипка 12, 5, 2а, 19, 34, 204, 17, 15, 2, 10, 8, 4, 6, 18а, 13, 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а, Явор 12, 4, 3, 6, 10, 8, 5, 9, 1, 2, Ягода 8, 2, 6, 3, 1, 12, Ясен 4, 2, Вила, Работилница, 12, 15, 24, 1

На 23.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ботевград: Витиня Почивна Станция, 55, До Сграда ТКЗС Краварник Зелена Бара, Пик, Портал, Ловен Дом, Канцеларий, Вила

На 23.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Врачеш: Бела Трафопост, Севаст Огнян (Партизанска) 6

На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград: България 4, 2, 6, Освобождение 4, 5, 3, 3, 5, 2, Саранск 24, Трети Март 66, 68, 77, 75, 68

Община Годеч  

На 24.10.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Върбница: къща, Вила

Община Долна баня  

На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Александър Стамболийски 1, 5, 11, 3, 7, 9, 2, Александър Стамболийски Магазин, 24, 28, 20, 22, 8, 6, 23, 29, 27, 25, 18, 13, 12, 15, 30, 21, 4, 10, 32, 16, 26, 17, 31, 19, 14, Белмекенска 24, 19, 14, 15, 23, 12, 16, 18, 26, 4, 10, 2, 20, 21, 9, 6, 3, 13, 5, 7, 17, 22, 1, 8, Бистришка 4, 8, 16, 10, 14, 2, Бистришка 36, 7, 46, 5, 3, 11, 40, 32, 28, 19, 44, 38, 9, 34, 48, 30, 15, 42, Васил Левски 16, 24, 26, 10, 13, 18, 15, 11, 22, 12, 20, 7а, 14, 19, 9, Васил Левски 2, 8, 6, 5, 1, 4, 3, 7, Ведрина 8, 6, Георги Кирков 3, 6, 2, 8, 22, 7, 12, 16, 20, 14, 5, 4, 1, 10, 18, Георги С. Раковски 4, 14, Деница 3, 2, 6, 7, 8, 5, 1, 4, Деница 12, 11, 13, 18, 14, 10, 16, Димитър Благоев 42, Димитър Благоев 83, 70, 87, 48, 76, 91, 82, 52, 80, 62, 77, 55, 68, 105, 46, 75, 101, 63, 99, 66, 73, 71, 72, 53, 64, 74, 59, 78, 97, 95, 67, 84, 93, 65, 57, 69, 54, 89, 85, 56, 60, 79, 44, 103, 61, 40, 58, 51, 50, 81, Дружба 3, Уо Тп Дружба, 5, Дъб 5, 2, 7, 1, 3, Елин Пелин 2, Захари Стоянов 2, 8, 1, 4, 3, 5, 7, 6, 10, Илинденско Въстание 1, 4, 7, 8, 12, 3, 11, 6, 5, 10, 2, Кирил и Методий 3, 2, 7, 6, 14, 4, 13, 12, 1, 8, 11, 9, Клен 1, 3, 5, 9, Маришка 6, 10, 2 1, 12, 5, 2 3, 4, 11, 8, 3, 9, 7, Новодомска 10 А, 14, 2, 11, 20, 18, 13, 2 А, 4, 16, 6, 17, 19, 12, 9, 10, 7, 8, 15, 21, Обиколен Път 11, Опълченска 8, Павел Вежинов 10, Павел Вежинов 11, 18, 6, 1, 4, 5, 8, 16, 7, 3, 15, 10, 9, 12, 14, 2, Панайот Волов 4, 8, 5, 6, 2, 1, 14, 3, 9, 12, Патриарх Евтимий 28, 3, 4, 20, 10, 8, 17, 14, 13, 24, 22, 2, 11, 6, 1, 18, 16, 12, 15, Пенчо Славейков 6, Петко Славейков 2, 3, 4, 1, Петко Славейков 2, Рилска Вода 19, 14, 5, 10, 17, 4, 3, 11, 2, 9, 12, 13, 7, 15, 8, Спортна Слава 20, 18, Уо Тп Болница, 3, 10, 6, 14, 12, 24, 16, Болница, 8, 2, 22, Тодор Каблешков 2, Тодор Каблешков 21, 13, 6, 15, 17, 8, 19, 4, Търговска 118, 41, 128, 93, 106, 75, 87, 71, 94, 95, 102, 104, 49, 116, 45, 55, 132, 69, 57, 114, 130, 100, 65, 122, 61, 39, 43, 51, 136, 53, 112, 120, 98, 1, 47, 63, 91, 110, 126, 59, 108, 124, Търговска 77, 75, Търговска 188, Хан Аспарух 1, 11, 7, 13, №9, 2, 12, 5, 8, 9, 6, 10, 14, 3, 13а, Хан Аспарух 14, Христо Ботев 20, 16, 3, 17, 11, 22, 15, 14, Христо Смирненски Общ. Сграда, Христо Смирненски 2, 29, 37, Уо Тп Детска Градина, 4, 22, 6, 33, 8, 35, 27, 10, 26 Вила, 5, 25, 12, 23, 16, 17, 20, 14, 31, 1, 18, 24, 21, 13, 9, 7, Явор 3, 1, 10, 7, 6, 5, 8, Ясен 2, 1, Ясен 7, 13, 5, 14, 6, 3, 9

На 25.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Георги Кирков 3, 6, 2, 8, 22, 7, 12, 16, 20, 14, 5, 4, 1, 10, 18, Дъб 5, 2, 7, 1, 3, Маришка 6, 10, 2 1, 12, 5, 2 3, 4, 11, 8, 3, 9, 7, Новодомска 10 А, 14, 2, 11, 20, 18, 13, 2 А, 4, 16, 6, 17, 19, 12, 9, 10, 7, 8, 15, 21, Обиколен Път 11, Търговска 188, Христо Смирненски 2, 29, 37, Уо ТП Детска Градина, 4, 22, 6, 33, 8, 35, 27, 10, 26 Вила, 5, 25, 12, 23, 16, 17, 20, 14, 31, 1, 18, 24, 21, 13, 9, 7, Явор 3, 1, 10, 7, 6, 5, 8, Ясен 7, 13, 5, 14, 6, 3, 9

Община Драгоман  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Начево: Вила

На 22.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Големо Малово: УПИ І-340, Кв. 32а, УПИ ХI-92, Кв. 15, къща, УПИ VІІІ-233, Кв. 16, Вила

Община Елин Пелин  

На 22.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Ботевград: Витиня

На 22.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Григорево: УПИ III -283 Кв. 20

На 22.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Елешница, Общ. Елин Пелин: 046008 Манастира, 21, 615, 654, 662, I-914, 33 А, IХ-191, Кв. 34, V-162, Кв. 33, X-5 Кв. 3, Землището на С. Елешница, Имот №919, извън регулация, местност Равно Расте Имот Пл. №12, Мтп Зора, П-Л IV-263, Кв. 19, Парцел Хіі-385, Кв. 39, ПИ 101 В I-ва Част, ПИ 364, ПИ №913, УПИ I-861 Кв. 34а, УПИ XVII - 205, Кв. 35, УПИ Х-43, Кв. 6, УПИ Хіі-121, Кв. 15, УПИ ХVІІ-408, Кв26, УПИ ІV-273, УПИ-860, Кв. 402, Вила, Вила, УПИ ХХI-208 Кв. 35

На 22.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин

На 22.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Желява: 24-ти Май/Георги Димитров/ 19, 55 Вила, 34, 30, 1 Тп-Желява 2 Стълб 26, 48, 1, 27, 29204. 7604. 17, Xx-300, Кв. 32 Временно Строителство, Александър Стамболийски 1, 15, Бене Цендин/Мургаш/ 63, №19, 69, 1, 53, 6, 14, 8, 7а, 4, Благой Тодоров/9 Септември/ 1 къща, Васил Левски 2, 19, 8, 16а, 25, 16, Ген. Николай Желявски/1 Май/ 30, 6, 10, Герена/Иван Шонев/ 14, Кирил и Методий 4, 11, 12, 23, 8, местност Добри Дол 2 Вила, местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск 4, 12а, 22, 28, 26, ПИ -098018, ПИ № 72, Стара Планина 11, 6, Стефан Караджа 4, Стоян Мечката 4 къща, 2, 6, Стоян Мисирски 14, Тодораки Пешев/Христо Ботев 1, Тоне Крайчев 13, 1, В. З. Лозята

На 22.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Потоп: 048064, М. Прекръсте

На 22.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Чурек: II-266, Кв 4, местност Жерково къща, П-Л XVI-256, Кв. 30, П-Л ХI-275, Кв. 4, къща, къща, къща

Община Етрополе  

На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Бойковец: Вила

На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Етрополе: Вилна Зона Рибарника ТП, Вилна Зона Язовира, Месност Ябланица, Ябланица

На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Рибарица, Общ. Етрополе: 194005, XVIII-14, Кв. 2, Парцел Х-19, Кв. 15, Вила

На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Бойковец: Орище, УПИ-І-142, Фуражомелка, Пивница-магазин Брезите, къща, +, Вила, 0, Вила, къща, 1 Почивен Дом, Вила

На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Етрополе: Батак 10, 4, 3, 1, 2, 6, 8, 12, 16, Баш Самоков, Вилна Зона Язовира, Георги Антонов 51, 50, 47, 54, 52, 55, Георги Бакалов 25, 16, 15, 14, 18, 24, 23, 26, 27, 13, 22, 19, 17, Георги Димитров 17, 28, 36, 40, 38, 19, 32, 30, 34, + 32, Етрополе, УПИ I-За Дап Кв. 137, Йорданка Чанкова 24, 33, 26, Кирил и Методи 59, 38, Малки Искър 49, Марийка Гаврилова 56, Марко Марков 13, 18, 5, 28, 17, 3, 32, 19, 8, 30, 23, 27, 29, 1, 22, 21, 20, 26, 14, 7, 9, 4, 15, 10, 2, 25, 12, махала Иванчовец, Месност Ябланица, местност Баш Самоков къща, къща, къща, Отец Паисий 1, 9, 6, 3, 8, 5, 5а, 2, 7, Партизански 40, . 6, 42, 23, 29, 60, Руски 95, 101, 98, 137, 139, 131, 140, 153, 154, 152, 164, 150, 129, 146, 151, 141, 162, 142, 143, 133, 149, 148, 147, 156, 155, 160, 158, 145, 135, 144, 191, Славяни 2, Сливница 4, 2, 1, 6, 10, 8, 3, Спортист 2, 11, 13, 7, 9, 4, 1, 6, 15, УПИ 4 Кв. 135, Христо Ботев 26, Христо Ясенов 24, 36, 40, 42, 43, 47, 44, 32, 27, 25, 33, 31, 34, 45, 39, 46, 37, 41, 26, 22, 30, 29, 35, 28, 38, Чертиград 25, 17, 23, 19, 12, 21, 15, 10, Ябланица, 23, Единство, Шивашки Цех, 2, 1, 4

На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Етрополе: Вилна Зона Язовира, Месност Ябланица, местност Баш Самоков къща, Ябланица

Община Ихтиман  

На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бальовци: 114 УПИ XIV Кв 10, 307189, Вила

На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел: махала Бельовци Парцел VII Кв. 9

На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Антим Първи 5, 1, 2, 7, 9, 4, 3, Арх. Генадий Ихтимански 13, 8, 9, Клуб Соц. Грижи, 19, Фурна, 1, 5, 7а, 4, 11, 7, 6, Васил Левски 15, 21, 19, 20, 37, 33, 17, 22, Уо, 29, 26, 24, 27, 31, 35, 25, 18 А, Васил Левски 65, 38, 46, 39, 51, 59, 28, 61 А, 30, 40, 43, 42, 53, 26а, 61, 44, 57, 69, 67, 47, 41, 55, 34, 32, 36, 63, 49, 26в, 45, 71, Георги Раковски 36, 22, 38, 33, 40, 18, 32, 34, 20а, 31, 30 1, 26, 30, 29, 24, Георги Раковски 52, 58, 70, 51, 50, 56, 45, 47, 49, 43, 62, Градинка Кв. 192, Димитър Русинов 14, 4, 18, 20, 15, 10, 3, 12, №8, 11, 9, 16, 6, 17, 13, Егерика 10, 1, 4, 8, 12, 2, Еледжик 5, 6, 16, 29, 28, 2, 37, 11, 1, 30, 26, 33, 31, 17, 13, 24, 7, 9, 18, 14, 4, 3, 22, 15 Б, 35, 15, 39, 25, 19, 23, 21, 20, 22а, 12, Ивайло 14, 12, 11, 22, 18, 20а, 13, 20, 16, 9, 24, Йордан Балчев 7, 5, 4, 3, 2, 9, 1, Кирил и Методи 28, 24, 20, 22, 26, Кирил и Методи 14, 15, 21, 12, 13, 18, 11, 25, 27, 10, 19, 23, 16, Люле Бургас 15, 7, 1, 19, 4, 17, 2, 12, 13, 6, 16, 8, 18, 10, 14, Околовръстна Канцелария Сортови Семена, Околовръстна Бензиностанция, Парчевич 40, 21, 43, 14, 36, 23, 18, 38, Преслав 5, 1, 2, 3, 10, 8, 6, Преслав 11, 19, 15, 21, 20, 7, 22, 12, 17, 26, 18, 14, 9, 13, 24, 16, Свети Климент Охридски 32, 37, 13, 3, 6, 28, 032, 26, 24, 14, 10, 8, 18, 17, 38, 21, 36, 1, 19, 12, 16, 29, 11, 35, 5, 22, 25, 9, 20, 34, 15а, 15, 4, 33, 23, 31, Свети Патриарх Евтимий 43, 37, 51, 44, 39, 40, 63, 59 А, 36, 27, 29, 33, 35, 42, 53, 47, 55, 61, 38, 45, 59 Б, 59, 46, 41, 49, Стефан Караджа 7, 13, 9, 32, 11, 28, 16, Съединение 3 Павильон, Тракия 7, 1, 9, Уо, 5, Три Уши 2, Търново 1, 3, 2, 4, 6, УПИ IV - 2853, Кв. 191, Училищна 1, 3, 7, 5, Цар Калоян 19, 28, 6, 5, 13, 11, 20, 21, 8, 16, 22, 2, 10, 14, 4, 12, 18 А, 7, 18, 26, Цар Освободител 179, 197, 140 1, 185, 203 4, 170, 191, 181, 172 А, 189, 168, 140 2, 193, 132, 199, 183, 144, 187, 199 2, 130 А, 195, 205 5, 201 3, 166, 175, 173, 177, Цар Самуил 80, 82а, 97, 78, 99, 101, 76, 103, Шипка 22, 27, 25, 15, 25 3, 17, 13, 18, 20, 25, 19, 23, 21, 13 А, Шипка 14, Юрий Гагарин 2, 7, 4, 5, 1

На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Черньово: УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVі-6, Кв. 1, УПИ ХіV-105, Кв. 16

На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Полянци: XIx-107, УПИ III-92, Кв. 8, 3, Скз Полянци, УПИ Ііі-28, Кв. 8, УПИ І-100 Кв 1

На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман: Скз Мирово

На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски 1 Автомагистрала Тракия, Белмекен 6, 17, 16, 22, 21, 2, 18, 10, 3, 12, 7, 15, 5, 14, 1, 4, 25, 19, 20, Витоша 15, 7, 17, 29, 3, 33, 4, 13, 21, 27, 2, 20, 23, 4, 6, 12, 1, 9, 31, 10, 22, 25, 16, 5, 11, 14, 19, 8, 16, 11, 2, 6, Генерал Гурко, Дунав 1, 10, 12, 3, 2, 4, 14, 6, 16, 1, 20, 3, 18, 15, Здравец 3, 13, 11, 16, 18, 1, 8, Иглика 37, 41, 28, 2, 9, 30, 44, 36, 16, 23, 40, 54, 56, 66, 6, 18, 39, 24, 62, 34, 48, 46, 32, 3, 38, 42, 52, 4, 15, 22, 14, 7, 20, 8, 54, 26, 33, 27, 5, 29, 11, 31, 12, 1, 60, 50, 64, 10, 13, 21, 41, извън регулация Обект Пчелин, извън регулация/Ам Тракия/ Опорен Пункт, /, Изток Хлебарница, Уо, Искър 5, 7, 28, 1, 12, 25, 9, 26, 1, 13, 16, 2, 19, 17, 15, 6, 17, 11, 18, 29, 20, 4, №8, 10, 8, 27, 24, 21, 23, 32, 14, Калето Горски Разсадник, Кокиче 8, 18, 6, Люляк 2а, 2, 4, 12, 23, 25, 3, 5, 6, 1а, 21, 11, 16, 29, 18, 7, 2, 19, 10, 24, 31, 12, 8, 8, 4, 33, 14, 9, 22, 1а, 1, 20, М. Добрева Ливада, Малина 1, 4, 2, 6, 8, местност Еледжик 1, местност Шиндар Горски Дом Шиндар, Вила, 1, Бараки, Хижа, Мизия 8, 9, 10, 3, 15, 7, 4, 1, 12, 6, 11, 19, 17, 27, Мусала 13, 4, 3, 1, 2, Пирин 6, 4, 2, Плиска 25, 15, 3, 7, 1, 50, 17, 15, 21, 19, 13, 23, 27, 4, 6, 11, 5, 21, Предгарова 1 Петролна База, 4, Пчелин 26, 20, 25, 8, 13, 4, 17, 19, 11, 14, 24, 12, 3, 16, 21, 9, 28, 29, 7, 22, 2, 10, 6, 18, 5, 15, Рила 49, 29, 45, 22, 36, 33, 25, 42, 26, 55, 20, 37, 7, 44, 13, 9, 34, 24, 3, 19, 18, 4, 43, 51, 47, 21, 1, 5, 40, 35, 6, 23, 46, 41, 14, 16, 38, 30, 10, 20, 27, 52, 12, 39, 32, 28, 17, 11, 28, 10, 32, 12, Роса 13, 26, 6, 12, 3, 29, 17, 18, 20, 10, 8, 14, 21, 15, 7, 27, 31, 5, 11, 19, 1, 16, 4, 9, 20, Ружа 2, Стара Планина 11, Странджа 12, 39, 37, 18, 19, 8, 6, 2, 41, 5, 25, 29, 14, 22, 2, 1, 15, 16, 10, 7, 27, 11, 9, 47, 35, 28, 23, 20, 3, 17, 13, 4, 4, Теменужка 15, 7, 9, 11, 13, Цар Освободител 174, 178, 178, 207, Чайка 5, 1, 3, Шиндар 20, 4, 8, 9, 3, 19, 14, 2, 26, 23, 10, 6, 21, 16, Явор 10, 12, Янтра 8, 5, 6, 9, 15, 11, 2, 7, 20, До Мотела, 8, 7, 5, Уо, Магистрала Тракия

На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч.; 08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: VII-138, Стопанска Сграда, къща

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски 1 Автомагистрала Тракия, Белмекен 6, 17, 16, 22, 21, 2, 18, 10, 3, 12, 7, 15, 5, 14, 1, 4, 25, 19, 20, Витоша 15, 7, 17, 29, 3, 33, 4, 13, 21, 27, 2, 20, 23, 4, 6, 12, 1, 9, 31, 10, 22, 25, 16, 5, 11, 14, 19, 8, 16, 11, 2, 6, Дунав 1, 10, 12, 3, 2, 4, 14, 6, 16, 1, 20, 3, 18, 15, Здравец 3, 13, 11, 16, 18, 1, 8, Иглика 37, 41, 28, 2, 9, 30, 44, 36, 16, 23, 40, 54, 56, 66, 6, 18, 39, 24, 62, 34, 48, 46, 32, 3, 38, 42, 52, 4, 15, 22, 14, 7, 20, 8, 54, 26, 33, 27, 5, 29, 11, 31, 12, 1, 60, 50, 64, 10, 13, 21, 41, извън регулация Обект Пчелин, извън регулация/Ам Тракия/ Опорен Пункт, /, Изток Хлебарница, Уо, Искър 5, 7, 28, 1, 12, 25, 9, 26, 1, 13, 16, 2, 19, 17, 15, 6, 17, 11, 18, 29, 20, 4, №8, 10, 8, 27, 24, 21, 23, 32, 14, Калето Горски Разсадник, Кокиче 8, 18, 6, Люляк 2а, 2, 4, 12, 23, 25, 3, 5, 6, 1а, 21, 11, 16, 29, 18, 7, 2, 19, 10, 24, 31, 12, 8, 8, 4, 33, 14, 9, 22, 1а, 1, 20, М. Добрева Ливада, Малина 1, 4, 2, 6, 8, местност Еледжик 1, местност Шиндар Горски Дом Шиндар, Вила, 1, Бараки, Хижа, Мизия 8, 9, 10, 3, 15, 7, 4, 1, 12, 6, 11, 19, 17, 27, Мусала 13, 4, 3, 1, 2, Пирин 6, 4, 2, Плиска 25, 15, 3, 7, 1, 50, 17, 15, 21, 19, 13, 23, 27, 4, 6, 11, 5, 21, Предгарова 1 Петролна База, 4, Пчелин 26, 20, 25, 8, 13, 4, 17, 19, 11, 14, 24, 12, 3, 16, 21, 9, 28, 29, 7, 22, 2, 10, 6, 18, 5, 15, Рила 49, 29, 45, 22, 36, 33, 25, 42, 26, 55, 20, 37, 7, 44, 13, 9, 34, 24, 3, 19, 18, 4, 43, 51, 47, 21, 1, 5, 40, 35, 6, 23, 46, 41, 14, 16, 38, 30, 10, 20, 27, 52, 12, 39, 32, 28, 17, 11, 28, 10, 32, 12, Роса 13, 26, 6, 12, 3, 29, 17, 18, 20, 10, 8, 14, 21, 15, 7, 27, 31, 5, 11, 19, 1, 16, 4, 9, 20, Ружа 2, Стара Планина 11, Странджа 12, 39, 37, 18, 19, 8, 6, 2, 41, 5, 25, 29, 14, 22, 2, 1, 15, 16, 10, 7, 27, 11, 9, 47, 35, 28, 23, 20, 3, 17, 13, 4, 4, Теменужка 15, 7, 9, 11, 13, Цар Освободител 174, 178, 178, 207, Чайка 5, 1, 3, Шиндар 20, 4, 8, 9, 3, 19, 14, 2, 26, 23, 10, 6, 21, 16, Явор 10, 12, Янтра 8, 5, 6, 9, 15, 11, 2, 7, 20, До Мотела, 8, 7, 5, Уо, Магистрала Тракия

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 09:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: ТП Мирово Жп Гара

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 09:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман: УПИ 14 Кв 31

На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Генерал Гурко

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: местност Ушите

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Венковец: УПИ III-28 Кв. 4, Вила

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Веринско

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Боерица: Пи640030, 640027, УПИ II-179 Кв, УПИ Vі-111, Кв. 16, УПИ Іі-124, Кв. 13, Вила

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055, М. Каратопрак, 093360, М. Шабан Дере, I-28, П-Л Хі-39, Кв. 4, къща, Скз Живково

На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055, М. Каратопрак, I-28, П-Л ХІ-39, Кв. 4, къща, Скз Живково

На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 08:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Черньово: V-68, Кв. 24, XIV-274, Кв. 35, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVі-6, Кв. 1, УПИ ХіV-105, Кв. 16, Вила

На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч.; 08:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч.; 08:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Полянци: XIx-107, М. Ташол ПИ 061178, УПИ III-92, Кв. 8, 3, Скз Полянци, УПИ Ііі-28, Кв. 8, УПИ І-100 Кв 1

На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вакарел: ПИ 121013 М. Гробищата, 21, 0, Работилница Скални Материали

На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ихтиман: местност Полиовци

На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костадинкино: М. Чуките ПИ №16, махала Брънкова Китка, махала Брънковци, махала Млечановци, махала Полиовци УПИ Ххі-80, Кв. 8, Полиовци УПИ XxIII-79, 81, Кв. 8

На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борика, Общ. Ихтиман: XII-106 Кв. 8, П-Л ІV-109, Кв. 8, Парцел Vіі-59, Кв. 20, УПИ 9-128 Кв 5, УПИ IV-187, Кв. 15, УПИ ІV-165, Кв. 24, 1, УПИ Ііі Пл. 22

На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бузяковци: махала Поповци УПИ XIV-6, Кв. 1, Вила, къща

На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Вакарел: VIII-186, Кв. 187, махала Поповци Бунгало, Чешма Ангелина 999

На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Костадинкино: махала Семковци УПИ ХVІ-88, Кв. 12, махала Брънковци УПИ-I, Кв. 9, махала Полиовци, махала Семковци Вила, къща, Бунгало, махала Яздирастовци Бунгало, Вила, УПИ III-131, Кв. 5, Барака, къща, Яздирастовци

На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пауново: 061033, М. Юрта, IV-60, Кв 5, V-142, Кв. 23, М. Авлиите, П-Л VІІІ-198, Кв. 15, П-Л І-84, Кв. 15а, махала Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИ III-220, Кв. Ихтиман, УПИ V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129, Кв 21, УПИ XI-35, Кв. 4, УПИ XVII-148, Кв. 22, УПИ XxV-114, Кв. 20, Месност Юрта, местност Банчовци, УПИ 8-184, Кв. 20, УПИ Хі-106 Кв 18, №.

На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Поповци, Общ. Ихтиман: УПИ ІІ-91, Кв. 13

На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман: 20 KV Тракия Кс Ихтиман

Община Костенец  

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Освобождение 21, 16, 42, 20, 26, 17, 19, 18, 15, 14, 30, 38, 36, 32, 34, 24, 40, 12, Панайот Волов 2, 12, Патриарх Евтимий 56, 62, 69, 60, 52, 67, 58, Гатерен Цех, 54, 65, 63, Цех Металообработка, 62 Търговски Обект, Цех, Стругарски Цех, Сакарджа 15, 26, 13, 12, 24, 20, 18, 19, 17, 23, 30, 21, 14, 22, Тунджа 10, 2, 12, 8, 6, 4, 7, 1, Черни Връх 2, 6, 8, 4

На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада 3, извън регулация Ферма, Овчарник, Стоп. Сграда, Инчовица 16, 16, Курорт Вили Костенец Уо Тп Баня, Хотел Ресторант Момина Сълза, Балнеолечебница, Гараж, Храм, Търг. Обект, Гараж, Почивен Дом, Хотел-Ресторант, Бунгала, Търг. Обект, Миликини Ниви 4 Вила, Почивна База, Хижа, Кантон Рибница Чаира, Самуил 18, 39, 45

На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Миликини Ниви Почивна База, Хижа, Кантон Рибница Чаира

Община Костинброд  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бучин Проход: местност Раниславци, УПИ III-10, Вила, М. Балач, 1, Вилна Зона, къща

На 22.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Петърч: Атанас Гълъбов 2, Блато, Васил Левски 70, 60, 68, 50, 53, 64, 52, 39, 38, 66, 56, 57, 44, 72, 35, 51, 58, 40, 65, 41, 59, 37, 67, 48, 55, 62, 42, 45 къща, 47, 49, 78, 63, 71, 54, 76, 74, 33, Вит 6, 13, 5, 11, 8, 2, 3, 17, 12, 15, 7, 19, 2а, 4, 9, Витан 40, 28, 32, 30, 26, 38, 23, 25, 21, 24, Витоша 1, 5, Дунав 2, 5, 1, 3, Камчия 2, 3, 4, 5, 8, 12, 6, 10, Ком 13, 22, Мир 4, 1, 3, 6, Мусала 3, 5, 2, Пирин 2, 4, 6, 7, 1, 5, Струма 17, 10, 15, 13, 11, 12, 7, 9, Тополница 26, 15, 18, 38, 24, 20, 14, 22, 10, 17, 16, 3, 7, 6, 11, 5, 36, 9, 13, 2, 8, 32, 12, 34, УПИ XIII-207 Кв. 8, Шипка 2, Шопска Комуна 62

На 23.10.2019 г. /09:33 - 13:00 ч./ -  Дръмша: 87. 196, Гаго ПИ 87, 181, М Самовилски Връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски Връх, местност Самовилски Връх, Самовилски Връх ПИ 82, 9, УПИ-VIII-7

На 23.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: XI-3760, Акация, Белица Павилион, Варна 5, 3, 2, 3а, 19, 16, 9, 7, 18, 12, 4, 11, 17, 10, 15, 1, 13, Георги С. Раковски 83, 105, 92, 113, 107, 85, 94, 111, 96, 103, 90, 109, 88, 88а, 86, Дунав 15, 10, 12, 8, 8, 7, 6, 3, 13, 2, 4, 5, 11, Иван Вазов 1-Б, Иглика 5, Калиакра 5, 13, 15, 7, 11, 9, 3, 17, 1, Ломско Шосе 9, Кв. 142, 16а, 8, 28, УПИ XII-3961, Кв. 143, 34, 3а, 17, 5, 4, 18, 7, 20, 1а, 63, 10, 16, 300, 2, 20, 32, 12, 14, 15, 26, 10а, 92а, 30, 23, 1, 22, 17г, 4а, 11, 13, 17, 3, 19-3, 6, 18а, Мусала 1, 12, 5, 4, 2, 6, 10, 9, 8, 3, Път 81, Ропотамо 4, 2, 1, Славянска 129 къща, 40, 83, 81, 10, 97, 8789, 115, 91, 79, 105а, 87-89, 111а, 119 къща, 101, 95а, 87, 107, 42, 103, 93, 95, 127 къща, 111, 44, 46, 123 къща, УПИ VII-2408, Кв. 142, 131 къща, 48, 50, 99, 1, 113, 105, 38, 109, 97а, 36, 24, 121, 119, 77, 109а, Спартак 3, 4а, 9, 22, 4, 6, 16, 5, 8, 10, 7, 2, Дунав, 1, Умни Брег, УПИ XVIII-2309 Кв. 148, Филип Тотю 39, УПИ Ікв. 142а

На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Божурище: Васил Левски 43, 22, 47, 49, 34, 18, 36, 33, 37, 55, 20, 39, 51, 24, 57, 35, 61, 63, 32, 59, 28, 45, 53, 41, 26, 30, Витоша 27, 31, 37а, 37, 36, 32, 33, 34, 44, 46, 30, 25, 23, 40, 38, 42, 35, 29, Георги Бенковски 41, 45, 26, 43, 47, 30, 38, 22, 32, 39, 24, 37, 40, 28, 35, 42, 41, 43а, 44, 34, 49, Иван Вазов 44, 30, 37, 21, 31, 24, 22, 11, 36, 27, 29, 9, 39, 28, 26, 13, 34, 25, 38, 32, 33, 35, 23, 40, 46, 42, 48, 52, 50, Отец Паисий 25, 16, 29, 26, 15, 19, 27, 13, 20, 17, 33, 22, 13а, 28, 24, 21, 32, 23, 18, 31, 14, 30, Ягода 9, 1, 2, 4, 6, 5, 3, 7, № 1, Мтп Божурище, Мтп Север

На 24.10.2019 г. /09:33 - 15:00 ч./ -  Царичина: 126. 145, М. Сивил, 147, 55 М. Паликарци, М. Паликарци, Паликарци, Вила, Фургон, махала Севил

Община Пирдоп  

На 22.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Антон: Александър Стамболийски 2, Бачо Киро 2 А, 3, 7, 1, 2, България 14, 17а, 19, 15, Европа 5, 9, 7, 2, 11, 1, Здравец 12, 15, 14, 25, 27, 22, 16, 10, 13, 2, 8, 20, 3, 5, 6, 1, 11, 4, 7, извън регулация, местност Тифула, Опълченска 10, 14, 2, 3, 4 А, 12, 4, Средна Гора 16, 10, 6, 2, 14, 20, 12, 22, 3, 9 А, 5, 4, 7, 9, Хан Крум 18, 12, 10, 8, 13, 19, 14, 4, 3, 2, 1, 6, 17, 11, 9, 16, 5, 23, 4 А, 7, Цар Борис Ііі 12, 34, 8, 5, 7, 2, 14, 4, 9, 20080802

На 21.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Златица: Стара Планина 76, Цар Калоян 8

На 21.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Мирково: извън регулация

На 21.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Буново, Общ. Мирково: VI-60, VIII-445 Кв 35, П-Л II-44, Кв. 15 ПИ 07051. 402. 706, П-Л XII-376, Кв. 43, П-Л XII-392, Кв. 30, УПИ Ix-411, Кв. 33, УПИ V-568, Кв. 56, Вила, Имот 233010, Вила, къща, къща, 1, УПИ ХVI-435, 436 Кв. 32, къща

На 21.10.2019 г. /10:15 - 14:30 ч./ -  Буново, Общ. Мирково: Имот 233010

На 21.10.2019 г. /10:15 - 14:30 ч./ -  Златица: Стара Планина 76

На 21.10.2019 г. /14:00 - 14:30 ч./ -  Златица: извън регулация, местност Курията, Стара Планина 76, Цар Калоян 8

На 21.10.2019 г. /14:00 - 14:30 ч./ -  Мирково: Александър Стамболийски 81, 80, 90, 102, 79, 86, 76, 85, 82, 88, 94, 92, 83, 74, 78, Бачо Киро 6, 3 А, 9, 3, 5, 7, 8, 4, 11, 1, 12, 16, 2, Бузлуджа 2, 10, 4, 8, Генерал Дендевил 10, 6, 11, 9, 7, 8, 4, 3, 5, 2, Градище 33, 31, 2, 13, 15, 19 А, 21, 17, 3, 23, 27, 1, 29, 9, 19, 11, 25, Димитър Стоянов 10, 8, 7, 4, 3, 4 А, 1, 9, 5, 6, 2, Емил Марков 15, Захари Стоянов 5, 3, 8, 10, 12, 4, 6, 1, 2, Зора 6, 8, 3, 9, 4, 13 къща, 2, 15, 11, 5, 17, 7, извън регулация Краварник, Мест. Попов Тор 12, 34, Вила, 16, 1, 230, 21, 38, 26, 13, местност Корията Вила, местност Кукув Дол Вила, местност Чуштарла Вила, Опълченска 92, 84, 55, 57, 96, 100, 53, 59, 98, 94, 86, 51, 88, 90, Орела 15, 8, 251, 13, 3, 1, 8 А, 7, 9, 2а, 11, 5, 4, 17, Поп Недельо 96, 63, 20080614, 2

На 21.10.2019 г. /14:00 - 14:30 ч./ -  Църквище: извън регулация

На 21.10.2019 г. /14:00 - 14:30 ч./ -  Челопеч: 80323. 150. 6, Александър Стамболийски 5, 9, 15, 7, 4, 6, 10, 19, 9, 12, Баба Куна 1, 3, Бели Сип 4, 8, 10, 1 УПИ VI-556, Кв. 51, 6, Васил Левски 25, 23, 27, 12, 10, 19, 4, 2, 13, 11, 5, 1, 29, 15, 3, 8, 7, 9, 1, Воздол 2, 11, 10, 9, 12, 4, 8, 1, 7, 15, 16, 14, 5, 17, 3, Възрожденска 6, 2, 9, 8, 13, 10, 1, 4, 5, 11, Генерал Брок 21, 19, 6, Генерал Дендевил 6, 13, 7, 9, 11, 8, Георги Бенковски 15, 17, 19, 7, 3, 12, 14, 11, 5, 2, 4, 9, Гоце Делчев 7, 14, 3, 12, 4, 8, 10, 5, 2, Даме Груев 1, 6, 5, 8, 2, Двадесет и Трети Септември 13, 17, 6, 7, 12, 22, 8, 19, 21, 1, 9, 18, 4, 14, 2, 11, 5, Димчо Дебелянов 10, 12, 3, 13, 1, 7, 2, 4, 6, 8, 11, Драва 20, 13, 9, 6, 7а, 18, 8, 16, 11, 10, 7, 1, 4, 17, 14, Дружба 22, 6, 1, 10, 14, 13, 24, 18, 28, 11, 3, 16, 9, 20, 5, 15, 26, Здравец 1, 1, 10, 4, 8, 6, 1, 1, 1, Зорница 6, 10, 5, 3, 1, 11, 4, 12, 7, 9, 15, 15а, Ивайло 1, 15, 3, 4, 4а, 5, Иван Вазов 12, 5, 14, 18, 19, 16, 26, 22, 15, 10, 7, 11, 20, 6, 2, 7, 4, 8, Иван Сираков 6, 10, 2, 3, 5, 1, извън регулация Ремонтна Работилница, Вила, Вила, Овчарник, Калето 8, 4, 6, 2, Кирил и Методий 7, 3, 5, 2, 6, 4, 17, 9, 16, 1, Кокиче 4, 5, 6, 2, 3, Липа 4, 3, 6, 8, Любен Каравелов 14, 10, 7, 8, 9, 1, 4, 1, 2, 6, местност Мургана, Миньорска 10, 16, 17, 12, 18, 4, 8, 14, Младост 7 7, 8, 6, 10, 9, 7, 9 9, 11, Мургана 11, 1, 30, 33, 26, 20, 30, 22, 39, 43, 45, 16, 2, 10, 12, 25, 18, 41, 24, 27, 4, 17 А, 15, 9, 19, 13, 21, 6, 8, Никола Вапцаров 10, 11, 7, 18, 14, 2, 3, 4, 5, 1, 6, 12, 16, 9, 8, Опълченска 10, 5, 2, 1, 3, Освобождение 1, 8, 1, Пейо К. Яворов 2, 6, 3, 7, 4, 8, 24, 1, 15, 12, 16, 1, 11, 17, Проф. Алипи Матеев 2, 11, 17, 1, 14, 6, 8, 3, 7, 9, 5, Рила 1, 3, 4, 5, 2, Рудничар 15, 13, 11, 3, 1, Славчо Вълков 6, 2, 5, 1, 3, Средна Гора 16, 8, 18, 14, 1, 20, 6, 8а, Стара Планина 7, 11, 23, 9, 1, 5, 2, 8, 12, 19 Б, 13, 21, 19, 6, 25, 29, 4, 3, 3, Студен Кладенец 7, 2, 8, 9, 1, 3, 5, 6, 4, Съединение 3, 11, 16, 18а, 13, 1, 8, 5, 9, 34, 18, 12, 20, 26, 7, 17, 28, 10, 24, 22, 15, 1а, 4, 6, Тодор Влайков 11, 6, 10, 1, 13, 5, 9, 8, Трети Март 7 4, 4, 5 2, 20, 2, 3, 1 1, 3, 2, 22, 4, 8, 28, 18, 13, 26, 9, 16, 32, 25, 19, 1, 12, 14, 30, 21, 11, 24, 10, 4, Филип Тотьо 9, 3, Хан Аспарух 2, 15, 16, 4, 8, 5, 11, 9, 6, 17, 22, 24, 3а, 18, 10, 3, 24а, 26, 12, Хан Крум 11, 9, 7, 6, 5, 8, 3а, 3, 10, Хан Омуртаг 5, 10, 12, 11, 9, 3, 15, 6, 2, 7, 18, 14, 1, 17, 13, 8, 4, Хемус 1, 5, 9, 3, 6, 13, 19, 11, 12, 2, 10, 7, 21, 15, Христо Ботев 3, 1, 14, 15, 2, 11, 9, 17, 13, 18, 5, 8, Христо Смирненски 1, 3, 5, 6, Цар Иван Асен I 3 1, 5, 7, 4, Цар Калоян 8, 19, 23, 25, 14, 16, 18, 21, 17, 3, 5, 4, 17, 9, 12, 6, 15, 10, 2, Цар Самуил 7, 6, 12а, 2, 3, 5, 1, 12, 9, 2 А, 7, 16, 30, 13, 25, 12а, 19а, 23, 22, 20, 24, Цар Симеон 3, 2, 12, Цвятко Кънчев 7, 6, 5, 2, 1, 4, 8, Червени Камък 1, 4, 12, 2, 15, 3, 8, 13, 11, 7, 3 А, 9, Черковна 8, 6, 3, 5, Юрий Гагарин 3, 13, 1, 8, 10, 7, 20080618, 20080622, 20080621, 20080620, 20080619

На 22.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Душанци: VIII-538, Кв. 33, Акация 12, 6, 2, 8, 3, 1, 5, 10, Ал. Стамболийски 12, 14, 9, 10, 5, 11, 6, 13, 2, 4, 18, 15, 8, Ален Мак 4, 3, 2, 5, 1, Бор 2, 5, 4, 1, Борова Гора 11, Бреза 2, 10, 5, 3, 7, 4, 8, 6, Бялата Вода 3, 8, 6, 2, 5, 4, 7, 11, 9, 12, Васил Левски 1, 3, 2, 4, Георги Пирдопски 21, 5, 3, 8, 17, 2, 15, 16, 4, 12, 10, 11, 9, 19, 1, 13, 6, Георги Салчев 2, 4а, 6, 7, 5, 4, 1, Георги Стойчев 11, 1, 3, 9, 2, 12, 15, 6, 4, 13, 7, 5, 10, 8, Дебелска 1, 4, 2, 12, 6, Димитър Пенев 3, 6, 2, 8, 1, Димитър Шопов 14, 6, 15, 8, 13, 16, 2, 7, 18, 3, 4, 11, 5, 28, 27, 19, 17, 30, 26, 24, 23, 21, Душанска Комуна 95, 59, 72, 74, 26, 82, 60, 80, 70, 66, 28, 43, 58, 53, 64, 63, 51, 57, 55, 76, 67, 78, 68, 81, 62, 37, 75, 61, 77, 49, 79, 71, 69, 73, 32, 45, 46, 33, 54, 43, 45, 30, 35, 39, 52, 56, 31, 42, 65, 48, 37, 40, 44, 50, 24, 30, 19, 31, 37, 17, 29, 25, 22, 20, 1, 13, 9, 14, 11, 2, 8, 10, 3, 7, 16, 12, 15, 5, 6, Здравец 7, 2, 3, 6, 4, 12, 1, 11, 8, 9, Иван Костадинов-Агронома 9, Извор 1, 3, 5, 2, извън регулация, извън регулацията, Искро Нейчев 2а, 5, 2, 4, 10, 8, 1, 3, Кирил и Методий 2, 6, 5, 3, 9, 8, 7, 1, 1а, 11, Колибанска 15 Б, 5, 7, 9, 14, 19, 1, 4, 17, 16, 10, 21, 15 А, 11, 2, 8, 15, 12, 6, Костадин Илиев 3, 4, 9, 11, 7, 1, 5, 6, Куфарита 2, 4, Летците 21, 25, 14, 13, 12, 15, 20, 23, 17, 18, 10, 8, 5, 25, 4, 2, 11, 6, 3, Люляк 2, 4, местност Спасови Могили Преч. Станция, Мир 1, 5, 3, Момин Камък 2, 4, 5, 3, 1, Найден Кирилов 8, 7, 9, 4, 14, 10, 6, 2, 11, 3, 12, 1, 5, Никола и Делчо Черневи 8, 6, 5, 1, 7, 10, 12, 4, Никола Койчев 1, Пейчо Станчев 50, 12, 3, 19, 042, 17, 5, 1, 9, 26 А, 30, 6, 4, 36, 40, 46, 21, 16, 52, 11, 34, 25, 8, 10, 15, 44, 2, 23, 22, 32, 28, 48, 38, Пета 2, Първа 2, Свети Георги 6, 4, 5, 2, 3, 1, Свобода 1, 2, 1, Селище 3, 5, 2, 4, 1, 8, 6, Средна Гора 2, 12, 9, 4, 6, 7, Станьо Добрев 1, 2, 7, 5, 3, 4, Тодор Душанцалията 2, 5, 1, 1, Тополница 20, 12, 30, 4, 32, 6, 28, 22, 2 А, 18, 10, 24, 26, 1, УПИ I-164, Кв. 15, Черковна 3, 1, 2, Юрий Гагарин 4, 8, 22, 12, 6

На 22.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Копривщица: Бор 7, Борносузова 7, 1, 5, 9, 2, Васил Икономов 5, 2, 7, 3, 1, Вельо Врачев 9, 6, Генерилото 16, 20, 11, 25, 15, 17, 21, 19, Георги Бенковски 3, Георги Тиханек 20, 14, 1, 18, 16, 8, 9, 12, 5, 2, 6, 13, 4, 10, Георги Тосунов 5, 3, 7, 1, Гергьовден 6, Груйо Ценов 15, 17, 12, 26, 28, 10, 8, 16, 5, 6, 18, 3, 30 А, 20а, 20, 32, 11, 13, 36, 14, 30, 42, 7, 22, 19, 40 А, 34, 40, Димчо Дебелянов 26 А, 29, Дончо Плачков 5, Иван Бората 18, 27, 16, 14, 23, Иван Келчев 16 къща, 15, извън регулация, Костадин Доганов 48, 50, 40, 25, 38, 53, 27, 41, 24, 30, 56а, 37, 26, 20, 55, 22, 18, 8, 21, 43, 16, 31, 47, 32, 51, 29, 35, 46, 54, 56, 44, 36, 33, 45, 52, 28, Косьовец 7, 2, 14, 10, 6, 8, 3, 5, 18, 4, 12, Любен Каравелов 3, М. Попска Река - 4, Пи38558. 11. 499, Мангър Войвода 42, 10, 3, 21, 9, 13, 5, 7, 17, 14, 12, 2, 19, 6, 15, 11, 36, 40, 8, 2, Марин Тодоров 4, 1, 2, 5, 6, 3, 7, Матея Кривиралчев 2, 3, 8, 1, 6, 4, 5, местност Войводенец, местност Попадия 1, местност Равна Поляна Опитно Поле, Михаил Маджаров 16, 12, 22, 24, 12 А, 4, 10, 18, 6, 2, 14, 7, Михаил Цицелков 39, 26, 16, 32, 44, 12, 9, 24, 14, 18, 48, 30, 12 А, 44а, 13, 52, 50, 29, 19 А, 15, 38, 8, 42, 36, 28, 21, 31, 22, Найден Попстоянов 28, 24, 26, 34, Нешо Шабанов 50, 30, 46, 36, 54, 60, 19, 23, 17, 58, 21, 29, 26, 17 А, 38, 44, 34, 22, 56, 31, 24, 13, 52, 11, 42, 25, 54а, 15, Никола Гайтанеков 2а, 1а, 2, 1, 3, 4, Панчо Мрънков 3, Патьо Млъчков 6, 8, Петровден 3, 1, Полковник Кесяков 2, 17, 19, 9, 3, 1, 4, 15, 11, 7, Попска Река 10, Първа Пушка 37, 27, 41, 21, 45, 23, 17, 25, 15, 39, 35, 19, 11, 29, Райна Кацарова (Бор) 6, Райново Дере 2, Ралчо Войвода 3, 4, 5, 2, 1, Рашко Х. Стойчев 8, Стайко Филипов 3, 7, 11, 25, 13, 15, 1, 6, 9, 23, 4, 19, 17, 8, Тодор Душанцалията 12, 28, 1, 10, 9, Тодор Каблешков 9, 11, 14, 18, 7, 5, 16, 15, 21, 12, 10, 25, 13, 17, 19, Тороманова 7, 14, 13, 17, 12, 6, 19, 10, 5, 4 A, 11, 2, 1, 3, 16, 4, 9, 18, Хаджи Ненчо Палавеев 6, 10, 8, 2, 137, 20080815, 20080818, 20080817, 20080816

На 22.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Пирдоп: Еленско, извън регулация

На 22.10.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Челопеч: Александър Стамболийски 8

На 22.10.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Копривщица: извън регулация

Община Правец  

На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 25.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Правец: Градешница, Григор Гошев 27, Епископ Генадий Тп, 28, махала Боянско къща, Стр. На Ограда, махала Драганско къща, Вила, махала Манастирица 1 къща, махала Пушкарско къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Осма 3, 7, 12, УПИ 225 Кв. 110, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, Ясен 10

Община Самоков  

На 21.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:15 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:15 - 16:00 ч./ -  Горни Окол: IV-18, Кв. 2 В. З. Калковско Манаст, В. З. Калковско Манастирище УПИ IV-8, Кв. 5, М. Щъркелово Гнездо ПИ 77, ПИ 5, ПИ 61, Щъркелово Гнездо, 361

На 21.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:15 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:15 - 16:00 ч./ -  Долни Окол: 1433, Ренов Дол ПИ №1572

На 21.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:15 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:15 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел: местност Кръсни Поток, Ренов Дол, Язовир Искър местност Сеята

На 21.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:15 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:15 - 16:00 ч./ -  Самоков: Дългата Поляна, местност Дългата Поляна Вила, Вила, местност Калковско Манастирче Вила, Сауна, местност Мало Равнище Вила, Вила, Вила, Вила, Поземлен Имот, 1, 1 Базова Ст/Я, Вила, Водна Помпа, Вила, Вила,, Вила, местност Ренов Дол Фургони, УПИ -1742,, Фургон, Поч. Ст-Я, ПИ 325, Помпа, местност Татарски Брод Вила, местност Щъркелово Гнездо Бунгало, Водна Помпа, Конна База, Поч. База, Павилион, Поч. База, Ресторант, Поч. База, Пс Щъркелово Гнездо, Помпа, 1, Поч. База, местност Язовир Искър Поземлен Имот, местност Коеджик УПИ 728, местност Суг. Алчник УПИ 726-727, местност Суг. Алчник УПИ 724-725, местност Коеджик УПИ 732, местност Коеджик УПИ 729, местност Коеджик УПИ 744-750, местност Коеджик УПИ 730, местност Суг. Алчник УПИ 891-892, местност Коеджик УПИ 731, Ветроходна База на Язовир Искъ

На 21.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /14:45 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:15 - 16:00 ч.; 07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:15 - 10:00 ч.; 07:15 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  София: 1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър

На 21.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /14:45 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:15 - 16:00 ч.; 07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:15 - 16:00 ч.; 07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Панчарево: 9271, ПИ 000733, Яз. Искър, М. Коеджик

На 21.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Поповяне: ПИ 000368, ПИ 57697. 13. 27, Вила

На 21.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:45 - 16:00 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:45 - 16:00 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Ярлово: УПИ Хіі-562, Кв. 55, 002159, ЕКАТТЕ 87552, 1-ва 3, 16, 2, 5, 17, 4, 13, 14, 11, 6, 15, 1, 7, 3, 8, 9, 6, 8, 22, 16, 14, 11, 12, 10, 21, 1, 17, 18, 7, 9, 15, 10-та 15, 13, 16, 11, 17, 4, 14, 10, 1, 6, 9, 2, 19, 3, 20, 12, 19, 9, 11, 13, 17, 21, 7, 15, 5, 11-та 18, 2, 10, 4, 3, 11, 21, 8, 7, 1, 16, 23, 5, 14, 17, 15, 13, 19, 12-та 6, 3, 4, 9, 1, 2, 7, 11, 13-та 4, 24, 1, 9, 23, 25, 10, 8, 11, 20, 3, 7, 26, 6, 15-та 6, 11, 6, 4, 8, 2, 18, 9, 7, 16-та 7, 1, 23, 15, 26, 10, 4, 18, 28, 9, 3, 13, 8, 24, 19, 16, 12, 11, 6, 2, 5, 14, 20, 17, 21, 17-та 6, 17, 3, 11, 10, 21, 12, 13, 8, 9, 25, 19, 23, 2, 18-та 33, 52, 7, 31, 19, 41, 32, 56, 35, 40, 51, 9, 2 1, 15, 37, 30, 12, 39, 50, 29, 34, 2, 24, 26, 55, 23, 28, 22, 11, 38, 48, 49, 4, 16, 59, 18, 53, 44, 47, 19а, 8, 6, 3, 1, 42, 5, 43, 57, 54, 60, 46, 45, 13, 14, 25, 17, 31, 51, 5, 19, 35, 46, 33, 20, 50, 17, 52, 23, 41, 45, 1, 4, 11, 12, 43, 15, 29, 6, 3, 16, 37, 47, 27, 9, 30, 48, 49, 18, 13, 14, 39, 10, 7, 22, 48, 42, 19-та 18, 23, 10, 20, 21, 19, 5, 2-ра 38а, 22, 12, 20, 6, 26, 8, 1, 24, 3, 2, 18, 28, 10, 15, 13, 11, 5, 7, 4, 17, 14, 19, 16, 1, 22, 12, 3, 20, 10, 24, 15, 19, 25, 21, 2, 11, 4, 17, 13, 16, 5, 6, 8, 18, 23, 7, 20-та 7, 4, 12, 9, 5, 15, 17, 3, 14, 6, 16, 24, 2, 1, 21-ва 1 1, 5, 7, 8а, 2, 22, 21, 18, 19, 4, 26, 11, 12, 2, 27, 1, 13, 23, 28, 14, 25, 8, 6, 16, 3, 21 1, 1, 2 2, 17, 9, 24, 22-ра 4, 1, 11, 17, 13, 21, 15, 10, 8, 19, 2, 34, 7, 6, 5, 36, 9, 23-та 13, 16, 7, 8, 18, 5, 1, 4, 20, 3, 6, 2, 10, 15, 25-та 3, 4, 7, 6, 2, 5, 11, 9, 2, 3, 7, 8, 6, 4, 5, 26-та 15, 19, 43, 31, 1, 10, 11, 45, 6, 23, 9, 2, 44, 24, 59, 13, 36, 61, 12, 8, 4, 25, 16, 14, 38, 42, 35, 20, 34, 55, 5, 51, 33, 46, 18, 26, 21, 40, 3, 41, 5а, 27, 17, 57, 53, 29, 22, 28, 32, 7, 37, 66, 47, 3, 1, 5, 9, 8, 27-ма 10, 3, 11, 4, 2, 19, 6, 51, 1, 12, 56, 24а, 54а, 4, 20, 16, 24, 22, 14, 10, 32, 2, 5, 1, 24а, 8, 3, 6, 18, 18, 13, 32, 54, 55, 47, 2, 48, 35, 38, 24, 46, 49, 30, 16, 11, 19, 12, 8, 62, 59, 26, 6, 22, 29, 31, 9, 10, 45, 21, 40, 33, 39, 1, 7, 37, 41, 20, 42, 58, 17, 63, 4, 3, 14, 23, 43, 5, 60, 50, 57, 28-ма №30, 13, 15, 4, 8, 5, 11, 7, 2, 1, 29-та 11, 2, 4а, 44, 29, 21, 33, 39, 38, 5, 36, 3, 1, 23, 15, 31, 26, 18, 10, 27, 25, 35, 4, 14, 30, 7, 8, 19, 37, 13, 16, 12, 41, 32, 40, 34, 42, 20, 24, 3-та 5, 7, 3, 1, 5, 9, 2, 4, 6, 30-та 11, 1, 8, 4, 15, 13, 2, 9, 3, 6, 32-ра 72, 2, 9, 4, 7, 1, 3, 5, 8, 11, 6, 2, 7, 3, 9, 4, 5, 5, 7, 2, 1, 9, 16, 10, 6, 8, 33-та 7, 2, 4, 34-та 11, 26, 3, 2, 23, 17, 7, 5, 15, 28, 27, 21, 19, 9, 13, 29, 1, 35-та 9, 1, 4, 17, 25, 11, 5, 21, 19, 3, 2, 23, 15, 7, 13, 29, 27, 36-та 5, 8, 7, 93, 2 2, 27, 21, 11, 32, 31, 14, 15, 94, 20, 74, 44, 27, 4, 12, 73, 43, 64, 18, 54, 50, 65, 61, 42, 34, 46, 6, 48, 14, 60, 2, 57, 25, 9, 69, 40, 13, 22, 19, 28, 38, 20, 52, 1, 92, 30, 26, 58, 49, 63, 33, 16, 59, 21, 11, 17, 24, 39, 15, 32, 45, 31, 37, 66, 68, 35, 56, 10, 75, 3, 62, 37-ма 20, 6, 38-ма 19, 12, 22, 9, 11, 27, 2, 8, 30, 5, 28, 33, 10, 3, 14, 29, 6, 32, 31, 23, 18, 15, 20, 17, 4, 35, 7, 13, 16, 25, 26, 21, 16, 42, 16, 39-та 13, 9, 11, 2, 7, 6, 3, 1, 10, 8, 17, 15, 5, 1, 2, 3, 5, 4-та 12, 46, 14, 39, 28, 15, 7, 3, 4, 34, 5, 9, 43, 13, 10, 45, 48, 17, 36, 32, 40, 29, 41, 8, 30, 11, 31, 2, 27, 6, 37, 1, 2, 42-ра 18, 43-та 22, 12, 3, 8, 1, 4, 24, 6, 15, 11, 20, 7, 2, 19, 10, 13, 14, 16, 25, 5, 45-та 45, 5-та 8, 11, 10, 13, 15, 14, 5, 2, 1, 4, 6, 7, 3, 6-та 3, 7-ма 13, 14, 12, 15, 4, 6, 9, 14а, 11, 3, 7, 1, 5, 10, 2, 8, 16, 18, 17, 8-ма 2, 8, 9, 11, 1, 7, 9-та 11, 4, 7, 3, 6, 8, 1, 9, 5, 2, X-710 Кв. 63, Борова Гора 2, 4, В Парцел 1, Кв. 35, М. Грамаге, ПИ 013001 местност Св. Петка местност Св. Петка, ПИ 87552. 132. 17, ПИ 87552. 2. 109, Стоп. Двор, УПИ XIII 23 Кв. 1, УПИ XVI Пл. 260 Кв. 16, 2, Стопански Двор, 71, Дивечово Стопанство

На 21.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /07:45 - 16:00 ч.; 07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 07:45 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 1-ва 6 А, 11, 3, 10, 1, 13, 5, 9, 14, 6, 2, 10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 3, 4, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 18-та 3, 1, 5, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 5, 8, 6, 23-та 2, 6, 4, 24-та 2, 4, 3, 25-та 110, 84, 25, 108, 97, 119, 100, 127, 99, 106, 131, 107, 88, 80, 121, 105, 94, 90, 117, 102, 109, 129, 86, 98, 115, 133, 101, 109 А, 113, 123, 104, 36, 20, 12, 13, 26, 11, 34, 33, 19, 8, 3, 1, 25, 10, 41, 15, 37, 45, Стоп. Двор, 4, 5, 14, 23, 24, 6, 49, 51, 7, 18, 32, 39, 43, 79, 53, 16, 35, 27, 38, 28, 42, 17, 55, 29, 21, 30, 9, 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, Склад, ТКЗС, 26-та 52 А, 41, 43, 50, 62, 48, 46, 56, 64, 58, 66, 44, 52, 35, 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 29-та 31, 3-та 29, 7, 2, 4, 2 А, 6, 3, 10, 5, 57, 61, 71, 65, 47, 63, 69, 67, 96, 98, 53, 55, 51, 100, 59, 40, 18, 86, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 88а, 58, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 17, 62, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 31б, 36, 35, 46, 44, 22, 40, 37, 31, 20, 31в, 42, 26, 25, 33, 28, 18, 24, 31а, 30, 33а, 34, 29, 38, 32, 28а, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 3, 9, 11, 2, 5, 13, 7, 15, 36-та 3, 1, 5, 2, 37-ма 3, 2, 5, 1, 4, 38-ма 2, 39-та 4, 8, 9, 11, 7, 5, 13, 3, 4-та 3, 5, 1, 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 3, 6, 8, 10, 2, 49-та 24, 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 50-та 3, 14, 18, 6, 10, 7, 4, 2, 8, 15, 5, 12, 51-ва 4, 2, 3, 52-ра 14, 4, 12, 3, 5, 1, 7, 8, 6, 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 54-та 16, 13, 20, 14, 2, 19, 11, 10, 9, 8, 12, 6, 18, 55-та 3, 5, 1, 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II, Кв. 58, УПИ- II-251 Кв. 1, къща, местност Лопаров Юрт, 3

На 21.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Алино: П-Л Іі, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18, къща

На 21.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Белчин: 1-ва 2а, 6, 11, 8, 15, 31, 3, 19, 27а, 5, 13, 4, 25, 19а, 16, 9, 17, 23, 10-та 11, 2, 3, 4, 11-та 10, 2, 1, 12-та 9, 1, 10, 2, 6, 4, 10а, 7, 11, 3, 8, 4а, 13-та 11, 15, 6, 9, 4, 17, 10, 2, 13, 7, 21, 14, 8, 14-та 12, 20, 11, 8, 19, 21, 22, 24, 28, 23, 16, 13, 10, 26, 14, 18, 15, 9, 15-та 5, 9, 2, 3, 11, 13, 4, 16-та 20, 5, 17, 6, 19, 12, 4, 8, 10, 11, 15, 9, 24, 24а, 1, 13, 7, 3, 18-та 4а, 4, 6, 2, 19-та 3, 24, 10, 14, 26, 11а, 20, 8, 16, 5, 1а, 18, 1, 6, 22а, 4, №19, 7, 2а, 22, 11, 12, 2, 2-ра 5а, 17, 18, 16, 9, 13, 15, 11, 14, 7а, 2, 12, 20-та 2, 5, 21-ва 5, 15, 11, 6, 13, 17, 7, 9, 22-ра 3, 8, 4, 6, 2, 1, 7, 10, 23-та 1, Скз Белчин, 2, 6, 3, 8, 286, 3-та 14, 17, 20, 28, 9, 27, 6, 21, 2, 26, 4, 19, 12а, 1, 11, 10, 25, 12, 8, 4-та 2, 1, 6, 3, 5, 6а, 5-та 18, 22, 16, 6, 13, 14, 23, 17, 10, 21, 15, 19, 11, 5, 3, 1, 4, 9, 7, 6-та 20, 3, 16, 14, 12, 5, 8, 15, 23, 22, 2, 7, 6, 13, 9, 19, 24, 11, 4, 10, 18, 19, 1, 3, 7-ма 24, 18, 13, 21, 2, 8, 7, 16, 12, №10, 4, 19 Б, 19, 22, 5, 11, 20, 24, 3, 8-ма 5, 4, 3, 6, 2, 11, 14, 9-та 1, 4, 56, 3, 7, 5, Ix-136, Кв. 24 6, Витоша 31, 20, 37а, 2, 5, 25, 16, 35, 6, 24, 13, 9, 29, 8, 10, 7, 37, 11, 33, 4, 12, 1, 19, 3, 27, 22, 15, 18, 23, 14, Георги Димитров 26а, 27, 9, 16, 21, 29, 1, 8, 17, 32, 5, 21а, 7, 22, 25, 20, 15, 20а, 24, 36, 34, 2, 33, 11, 19, 18, 30, 38, 28, 26, 31, 10, Иван Вазов 6, 15, 2, 24, 23, 12, 19, 25, 27, 26, 4, 7, 1, 14, 11, 9, 3, 21, 8, 5, 28, 10, 17, Имот №15, В Р-Н 54 УПИ-XxIx М. Радивец, Имот №16, Имот №2, Р-Н 51, М. Радивец, М. Радивец, Пл. 1 Кв 1, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 и УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ XxVIII-864, 896, 897; Кв. 57, УПИ І-470, 471 Кв. 38а, УПИ-Ix Кв. 20, Христо Ботев 34, 17, 37, 46, 31, 25, 40, 35, 21, 33, 38а, 53, 19, 42, 38, 48, 46а, 27, 23, 36, 46б, 44, 6, 29, 28 А, 1, 1 А, 13а, 26, 9, 8а, 28, 50, 12, 13, 18, 14, 3, 2, 15, 8, 20, 24, 36, 22, 10, 7, 6, 30, 12а, 54, 4, 70, 5а, 54, 46а, 43, 78, 49, 55, 74, 41, 85, 80, 64а, 77, 65, 76, 67, 35а, 86, 50, 53, 58, 83, 71, 63, 44, 75, 69, 88а, 57, 73, 68, 51, 48, 88, 95, 66, 64, 89, 56, 47, 81, 62, 60, 87, 72, 45, 78а, 79а, 52, 59, 91, 82, 90, 93, 37, 84, Юрий Гагарин 39, 25, 10, 24а, 29, 36, 16а, 33, 26, 31а, 19, 21, 24, 31, 23, 13, 8, 17, 18, 37, 35, 12, 28, 38, 32, 37а, 16, 27, 34, 4, 14, 30, 15, 41, 5, 5а, 7, 1, 3, 9, 7а, 2, Вила, Снек Бар Плувен Басейн Преместваем Обект

На 21.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани: П-Л V Кв, 21, УПИ XI-206, Кв. 13, 135, 1 УПИ Парцел 79

На 21.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков: Извън Регурация, УПИ 013170, М. Загувна

На 21.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Рельово: №000527, извън регулация, ПИ 68, Кв. 60, УПИ -I Кв. 65, УПИ II-23, УПИ IV-Общински, Кв. 35, УПИ V, Кв. 46, УПИ VII- 82, Кв. 5, УПИ XII-214, 527, Кв 30, УПИ XxIV-85 Кв. 5, Скз Рельово

На 21.10.2019 г. /07:45 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /07:45 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:45 - 16:00 ч./ -  Алино: П-Л Іі, Пл. №160, Кв. 48, къща

На 21.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци: 15285. 11. 41 Мест. над селото, 15285. 4. 374 М. Кумино, 15285. 9. 539, Александър Стамболийски 1, 13, 1а, 1, 5, 3, 6, 8, 5, 17, 2, 31, 3, 1, 29, 19, 27, 1, 1, Байкал Дърв. Цех, 1, Бисер 2, 7, 2, Бори Мечо 5, 2, Борис Хаджисотиров 21, 1, 8, 21, 2, 19, 10, 12, 6, 29, 26, 21, 21, 21, 21, Братя Чакрини 4, 7, Бреза 4, 12, 19, 5, 20, 14, 33, 18, 16, 22, 5, Буря №5, 6, Васил Коларов 17, 9, 18, 19 А, 14, №19, 3, 11, 12, 6, 9, 8, 4, 10, 40а, 25, 36, 32, 28, 3, 1, Васил Левски 3 къща, 8, 2, 4, Втора 7, 6, 2, Георги Димитров 27, 30, 6, 43, 32, 20, 16, 18, 34, 26, 50, 42, 40, 26а, 15, 36, 29, 32а, 24, 28, 25, 27, 41, 21, 39, 35, 12, 7, 5, 1, 8, 4, 6, 2, Двадесет и Втора 3, 9, Двадесет и Първа 15, 2, 10, 9, 13, 3, 5, 6, Двадесет и Трета 2, Двадесет и Четвърта 12, Двадесета 4, 4, 8, 2, 14, 10, 1, 6, 12, 3, Дванадесета 2, 2, 13, Девета 7, 18, 16, 7, 1, 10, 4, 6, 8, Девети Септември 10, 18, № 13, 16, . №8, Деветнадесета 5, 2, 7, Десета 10, 10, Димитър Милушев 10, 4, 3, 14, 22, Доспей махала Етаж От Сграда, Етаж От къща, Жилищна Сграда, Барака, Дружба 2, 3, 1, Единадесета 1, 5, 4, 1, Здравец 5, 3, 1, 9, 7, Златибор 3, 1, 5, 7, Иглика 4а, 20, 15, 6а, 11, 4, 6, 8, 14, 2, 10, Искър 146, 41, 87, 111, 93а, 61, 118, 81, 134, 126, 67, 103, 140, 144, 150, 83, 136, 115, 41, 66, 92, 15, 9, 11, 31, 96, 46, 54, 25, 53, 82, 55, 22, 27, 41, 90, 44, 22, 20, 34, 18, 4, 5а, 5, 6, 28, 20, Канарче 5, Кирил и Методий 18, 6, 19, 16, 13, 8, Кокиче 10, 9, 7, 3, 1, 5, 4, 8, 2, 9, Крум Шуманов 9, 11, 4, 3, Лакатица 5, №5, 11, Любчо Баръмов 13, 4, 8, 6, 7, 3, 5, 9, 1, 11, М. Костова 1, Мальовица 9, 7, 5, Почивна База, Мечит 8, 1, 4, Мир 4, 3, 6, Октомври 5, 7, 11, Орловец 5, 1, Осемнадесета 6, 8, 4, 2 А, Осма 15, 2, 13, 10, 7, 5, 3, 11, 1, Отец Паисий 5, 11, 3, 9, 13, 4, П-Л Хіі-486, Кв. 11, Петнадесета 3, 9 А, 11, 17, 33, 31, ПИ 15285. 10. 114, Пионерска 8, 10, 14, Победа 2, 5, Почивни Домове 1, 13, Почивна Станция-Ентел Ттт Ад, Преспа 2, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 9, Първа 8, Първи Май 2, 8, 10, 5, Ракета 5а, 3, 1, 5, Рила 4, Рилска Малина 9, 16, 13, 18, 14, 7, 15, 12, 2, 22, 20, 6, 24, 3, Роза 4, 2, 1, Свобода 6, 4, Седемнадесета 10, 8, 6, 2, 18, 4, Славянска 12, 17, 6, 22, 5, 16, 2а, 7, 32, 25, 34, Снежанка 6, Спортна 17, 4, 13а Вила, 12, 26, 1, 3, 6, 24, 8, 7, 2, Стк Мальовица 1, Сълзица 4, Тринадесета 14, 16, 10, 6, Труд 7, 7, Христо Ботев 56, . 50, 60, 26, 18, 13, 7, 13 А, 16, 32, 24, 13а, 30, 10, 22, 5, 28, 3, 1, 6, 11, 20, 12, 14, 5, 6, Читалище, Четринадесета 2, 20, Шеста 3, Шестнадесета 4, Юрий Гагарин 4, 28, 16, 34, 2, № 2, 40, 1, 30, 26, 32, 7, 36, Ягода 9, 7, 11, 1, 5, 3, 2, местност Гюлечица, Гюлечица, Двуетажна Масивна Сграда, ПИ 15285. 10. 52. 1. 2

На 21.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Маджаре: XIX-За Ж. С, Кв. 4, УПИ XI Кв. 16, 2

На 21.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Мала Църква: С. Мала Църква, Община Самоков, УПИ VI ПИ 46276. 5. 305, УПИ VI, Кв. 30 /ПИ 46276. 5. 429/, Рибарник, Входа на Селото, Екатте 46276, М. Одонат Искъро, В

На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч./ -  Говедарци: Александър Стамболийски 1, 1, Мальовица Почивна База, ПИ 15285. 10. 114, Почивни Домове, Стк Мальовица 1, местност Гюлечица, Гюлечица, ПИ 15285. 10. 52. 1. 2

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Драгушиново: СКЗ Драгушиново

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков: местност Лавандула, Общ. Самоков

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Широки Дол: 1-ва 1, 86, 82, 84, 95, 97, 10, 101а, 107, 99, 93, 80, 87, 91, 89, 21, 40, 1, 23, 29, 2, 56, 47, 41, 22, 17, 26, 36, 35, 33, 42, 55, 11, 53, 30, 37, 62, 71, 44, 7, 14, 45, 15, 69d, 75, 5, 9, 31, 60, 51, 64, 73, 24, 61, 66, 59, 8, 39, 12, 58, 3, 69, 20, 46, 54, 10-та 1, 14, 10, 4, 12, 11-та 8, 4, 1, 10, 7, 5, 3, 12-та 4, 1, 2, 6, 13-та 5, 4, 12, 8, 14, 31, 10, 35, 33, 20, 16, 17, Параклис, 13, 29, 18, 15, 14-та 10, 14, 6, 12, 4, 15-та 1, 2, 19, 3, 13, 15, 7, 11, 5, 16-та 5, 4, 9, 5, 13, 1, 3, 7, 15, 2, 6, 17-та 7, 9, 5, 11, 17, 15, 19, 13, 18-та 33, 22, 27, 34, 40, 28, 21, 38, 30, 29, 25, 31, 19, 36, 26, 24, 32, 23, 8, 18, 1, 11, 12, 30, 14, 17, 2, 7, 5, 9, 19-та 9, 5, 1, 3, 7, 2-ра 6, 7, 11, 1, 2, 4, 5, 3, 10, 9, 20-та 17, 20, 7, 4, 1, 12, 5, 9, 22, 15, 13, 2, 10, 3, 18, 11, 6, 8, 21-ва 1, 3, 7, 5, 2, 9, 22-ра 13, 3, 12, 6, 4, 11, 1, 2, 9, 23-та 22, 39, 25, 33, 26, 23, 45, 40, 46, 32, 47, 50, 41, 30, 48, 38, 31, 49, 29, 34, 42, 28, 36, 43, 27, 24, 5, 1, 3, 6, 8, 18, 10, 4, 7, 19, 15, 2, 18а, 24-та 3, 1, 10, 7, 8, 5, 2, 25-та 5, 4, 6, 12, 8, 10, 3, 7, 2, 26-та 12, 16, 15, 13, 5, 3, 1, 8, 10, 13, 27-ма 27, 28, 33, 37, 31, 16, 26, 18, 35, 22, 23, 41, 24, 20, 29, 5, 10, 4, 7, 6, 12, 15, 23, 8, 17, 21, 1, 9, 13, 2, 11, 28-ма 6, 2, 14, 8, 29-та 2, 6, 8, 15, 13, 21, 7, 9, 12, 25, 10, 17, 3-та 19, 5, 17, 15, 14, 6, 1, 13, 8, 30-та 26, 12, 20, 14, 17, къща, 8, 18, 27, 29, 31, 23, 28, 33, 10, 22, 19, 21, 16, 9, 1, 11, 15, 7, 5, 3, 6, 13, 4, 2, 40, 38, 37, 18, 39, 30, 36, 32, 35, 43, 31-ва 33, 25, 21, 20, 31, 28, къща, 29, 23, 19, 15, 11, 13, 6, 8, 21, 3, 7, 1, 9, 32-ра 5, 4, 8, 3, 6, 1, 33-та 11, 24, 22, 13, 26, 9, 7, 15, 10, 12, 16, 2, 14, 4, 4-та 2, 5-та 21, 17, 6-та 3, 6, 2, 1, 7-ма 5а, 1, 3, 5, 9-та 28, 18, 16, 3, 25, 10, 7, 35, 41, 2, 34, 15, 37, 13, къща, 27, 9, 39, 11, 5а, 32, 17, 1, 33, 4, 26, 31, 6, 29, 8, 19, М. Татарски Брод, местност Татарски Брод 10, П-Л I - 568, ПИ 83291. 1000. 664, П-Л Іі Кв. 392, 14, 16

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /14:45 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Горни Окол: 128, Кв. 16, IV-18, Кв. 2 В. З. Калковско Манаст, Ix-302, Kw. 41, XxIII, Кв. 2, В. З. Калковско Манастирище УПИ IV-8, Кв. 5, М. Щъркелово Гнездо ПИ 77, Парцел VI--43 Кв. 5, ПИ 5, ПИ 61, Щъркелово Гнездо, 361

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /14:45 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Долни Окол: 1433, П-Л 150 Кв. 19, Ренов Дол ПИ №1572, УПИ VІ-162, Кв. 20, къща, Вила

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /14:45 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел: М-Т Летелица ПИ 22472. 7415. 56, местност Кръсни Поток, Ренов Дол, Язовир Искър местност Сеята

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /14:45 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /07:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Самоков: Дългата Поляна, Лавандула, местност Дългата Поляна Вила, Вила, Вила, Фургон, Вила, местност Калковско Манастирче Вила, Сауна, местност Лавандула Вила, Помпа, местност Мало Равнище Вила, Вила, Вила, Вила, Поземлен Имот, 1, 1 Базова Ст/Я, Вила, Водна Помпа, Вила, Вила,, Вила, местност Мечката Вила 98, Ресторант, местност Пашо Вила, местност Ренов Дол Фургони, УПИ -1742,, Фургон, Поч. Ст-Я, ПИ 325, Помпа, местност Татарски Брод Вила, Вила, Вила, Вила, Вила, Вила, Ресторант, Вила, местност Циментово Кладенче Вила, Вила, местност Червената Земя Стоп. Сграда, 1 3, 3 2, 1 5, 3 1, 1 1, 3 3, 2 3, 2 5, 1 2, 2 4, 1 Офис, 2 2, 3 Стоп. Сграда, 2 Склад Авточасти, Катодна Станция, 1 Гатер, местност Щъркелово Гнездо Бунгало, Водна Помпа, Конна База, Поч. База, Павилион, Поч. База, Ресторант, Поч. База, Пс Щъркелово Гнездо, Помпа, 1, Поч. База, местност Язовир Искър Поземлен Имот, Прогледна Ограда, местност Коеджик УПИ 728, местност Суг. Алчник УПИ 726-727, местност Суг. Алчник УПИ 724-725, местност Коеджик УПИ 732, местност Коеджик УПИ 729, местност Коеджик УПИ 744-750, местност Коеджик УПИ 730, местност Суг. Алчник УПИ 891-892, местност Коеджик УПИ 731, Поч. База, Ветроходна База на Язовир Искъ, Софийско Шосе, Татарски Брод, Язовир Искър

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: УПИ Vі-135, Кв. 10, къща

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доспей: 1-ва 26, 49, 66, 10-та 3, 11-та 6, 13-та 2, 11, 9, 1, 13, 14-та 1, 15-та 1, 3, 16-та 18, 17-та №6, 18-та 1, 2-ра 16, 45, 15, 30, 2, 26, 14, 27, 3, 13, 29, 9, 7, 6, 47, 17, 20, 18, 8, 19, 4, 21-ва 6, 22-ра 27, 24-та 8, 26-та 12, 2, 6, 27-ма 14, 18, 9, 1, 28-ма 9, 11, 3, 29-та 1, 3-та 4, 8, 9, 2, 5, 3, 30-та 8, 4-та 8, 42, 40, 13, 5, 6, 14, 46, 15, 1, 10, 7, 5-та 13, 1, 8, 2, 7-ма 59, 32, 14, 73, 12, 46, 69, 49, 30, 44, 71, 8-ма 24, 36, 21, 33, 28, 42, 25, 34, 9, 39, 30, 29, 1, 19, 23, 5, 35, 9-та 1, Площада 15, 4, 12

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 4, 3, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 18-та 3, 1, 5, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 8, 5, 6, 25-та 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, 25-та 36, 20, 12, 13, 26, 11, 34, 33, 19, 8, 3, 1, 25, 10, 41, 15, 37, 45, Стоп. Двор, 4, 5, 14, 23, 24, 6, 49, 51, 7, 18, 32, 39, 43, 79, 53, 16, 35, 27, 38, 28, 42, 17, 55, 29, 21, 30, 9, 26-та 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 Вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 29-та 31, 3-та 40, 18, 86, 96, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 58, 88а, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 62, 17, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 3-та 57, 61, 71, 65, 47, 63, 69, 67, 96, 98, 53, 55, 51, 100, 59, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 30-та 31б, 36, 35, 46, 44, 22, 40, 37, 31, 20, 31в, 42, 26, 25, 33, 28, 18, 24, 31а, 30, 33а, 34, 29, 38, 32, 28а, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 3, 35-та 9, 11, 2, 5, 13, 7, 15, 36-та 3, 1, 5, 2, 37-ма 3, 2, 5, 1, 4, 38-ма 2, 39-та 4, 8, 9, 11, 7, 5, 13, 3, 4-та 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 6, 3, 8, 10, 2, 49-та 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 52-ра 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 55-та 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 Вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, Бктп Градина - Ковачевци, УПИ- II-251 Кв. 1, къща, местност Лопаров Юрт, 3

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Васил Левски 9, 2, 34, 6, 20, 7, 13, 36, 3, 28, 26, 40, 1, 32, 8, 14, 15, 36а, 24, 4, 11, 17, 42, 38, 10, 16, 18, 22, 5, Дългата Поляна, Иван Вазов 28, 19, 17, 1, 27, 10, 22, 25, 15, 30, 26, 21, 33, 7, 11, 3, 18, 24, 12, 14, 8, 32, 6, 9, 16, 34, 36, местност Дългата Поляна Вила, Фургон, местност Мечката, местност Мечката Вила 98, Ресторант, местност Татарски Брод Вила, Ресторант, местност Татарски Брод Вила, местност Татарски Брод Вила, Отец Паисий 12, Софроний Врачански 18, 17, 22, 7, 9, 21, 13, 24, 20, 15, 23, 4, 26, 14, 11, 16, 12, 19, 10, 27, 6, 3, 28, № 10, 8, Татарски Брод, Цар Борис III 25, 35, 11, 28, 23, 14, 18, 19, 33, 41, 17, 29, 9, 30, 39, 27, 16, 5, 13, 21, 37, 15, 31, 7, 16

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол: М. Татарски Брод, местност Татарски Брод 10

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Язовир Искър: Вилна Зона Татарски Брод

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне: Вила

На 22.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч./ -  Горни Окол: 128, Кв. 16, IV-18, Кв. 2 В. З. Калковско Манаст, IV-18, Кв. 2 В. З. Калковско Манаст, Ix-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, В. З. Калковско Манастирище УПИ IV-8, Кв. 5, В. З. Калковско Манастирище УПИ IV-8, Кв. 5, М. Щъркелово Гнездо ПИ 77, М. Щъркелово Гнездо ПИ 77, Парцел VI--43 Кв. 5, ПИ 5, ПИ 5, ПИ 61, ПИ 61, Щъркелово Гнездо, Щъркелово Гнездо, 361, 361

На 22.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч./ -  Долни Окол: 1433, 1433, П-Л 150 Кв. 19, Ренов Дол ПИ №1572, Ренов Дол ПИ №1572, УПИ VІ-162, Кв. 20, къща, Вила

На 22.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел: М-Т Летелица ПИ 22472. 7415. 56, местност Кръсни Поток, местност Кръсни Поток, Ренов Дол, Ренов Дол, Язовир Искър местност Сеята, Язовир Искър местност Сеята

На 22.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч./ -  Панчарево: 9271, 9271, Пи000733, Яз. Искър, М. Коеджик, Пи000733, Яз. Искър, М. Коеджик

На 22.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Дългата Поляна, Дългата Поляна, Лавандула, местност Дългата Поляна Вила, Вила, Вила, Фургон, Вила, местност Дългата Поляна Вила, Вила, местност Калковско Манастирче Вила, Сауна, местност Калковско Манастирче Вила, Сауна, местност Лавандула Вила, Помпа, местност Мало Равнище Вила, Вила, Вила, Вила, Поземлен Имот, 1, 1 Базова Ст/Я, Вила, Водна Помпа, Вила, Вила,, Вила, местност Мало Равнище Вила, Вила, Вила, Вила, Поземлен Имот, 1, 1 Базова Ст/Я, Вила, Водна Помпа, Вила, Вила,, Вила, местност Мечката Вила 98, Ресторант, местност Пашо Вила, местност Ренов Дол Фургони, УПИ -1742,, Фургон, Поч. Ст-Я, ПИ 325, Помпа, местност Ренов Дол Фургони, УПИ -1742,, Фургон, Поч. Ст-Я, ПИ 325, Помпа, местност Татарски Брод Вила, Вила, Вила, Вила, Вила, Вила, Ресторант, Вила, местност Татарски Брод Вила, местност Циментово Кладенче Вила, Вила, местност Червената Земя Стоп. Сграда, 1 3, 3 2, 1 5, 3 1, 1 1, 3 3, 2 3, 2 5, 1 2, 2 4, 1 Офис, 2 2, 3 Стоп. Сграда, 2 Склад Авточасти, Катодна Станция, 1 Гатер, местност Щъркелово Гнездо Бунгало, Водна Помпа, Конна База, Поч. База, Павилион, Поч. База, Ресторант, Поч. База, Пс Щъркелово Гнездо, Помпа, 1, Поч. База, местност Щъркелово Гнездо Бунгало, Водна Помпа, Конна База, Поч. База, Павилион, Поч. База, Ресторант, Поч. База, Пс Щъркелово Гнездо, Помпа, 1, Поч. База, местност Язовир Искър Поземлен Имот, Прогледна Ограда, местност Коеджик УПИ 728, местност Суг. Алчник УПИ 726-727, местност Суг. Алчник УПИ 724-725, местност Коеджик УПИ 732, местност Коеджик УПИ 729, местност Коеджик УПИ 744-750, местност Коеджик УПИ 730, местност Суг. Алчник УПИ 891-892, местност Коеджик УПИ 731, Поч. База, Ветроходна База на Язовир Искъ, местност Язовир Искър Поземлен Имот, местност Коеджик УПИ 728, местност Суг. Алчник УПИ 726-727, местност Суг. Алчник УПИ 724-725, местност Коеджик УПИ 732, местност Коеджик УПИ 729, местност Коеджик УПИ 744-750, местност Коеджик УПИ 730, местност Суг. Алчник УПИ 891-892, местност Коеджик УПИ 731, Ветроходна База на Язовир Искъ, Софийско Шосе, Татарски Брод, Язовир Искър

На 22.10.2019 г. /07:30 - 16:00 ч./ -  София: 1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър, 1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър

На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Доспей: 1-ва 26, 49, 66, 68, 40, 51, 45, 10, 74, 32а, 24, 62, 28, 35, 55, 30, 7, 23, 33, 15а, 1, 4, 29, 50, 56а, 58, 37, 19, 76, 73, 22, 5, 60, 2, 68, 15, 31, 41, 53, 49, 56, 64, 3, 46, 20а, 13, 36, 20, 47, 6, 39, 11, 32, 2а, 6а, 18, 16, 38, 54, 42, 70, 66, 27, 10-та 3, 2, 6, 4, 8, 11-та 6, 5, 1, 2, 12-та 9, 2, 5, 7, 1, 11, 3, 4, 13-та 2, 11, 9, 1, 13, 13, 7, 10, 9, 14-та 1, 3, 1, 4, 15-та 1, 3, 8, 2, 1, 16-та 18, 3, 1, 18, 5, 21, 3, 22, 7, 17-та №6, 5, 18-та 1, 1, 19-та 2, 7, 2-ра 16, 45, 15, 30, 2, 26, 14, 27, 3, 13, 29, 9, 7, 6, 47, 17, 20, 18, 8, 19, 4, 9, 1, 20-та 7, 6, 5, 3, 4, 1, 2, 21-ва 6, 5, 2, 4, 4а, 7, 1, 7, 6, 22-ра 27, 1, 3, 8, 4, 8, 2, 4, 23-та 3, 7, 4, 24-та 8, 3, 6, 3, 14, 5, 10, 8, 6, 7, 2, 25-та 8, 2, 10, 6, 4, 8, 1, 26-та 12, 2, 6, 2, 27-ма 14, 18, 9, 1, 26, 20, 28-ма 9, 11, 3, 17, 1, 29-та 1, 3-та 4, 8, 9, 2, 5, 3, 30-та 8, 3, 4-та 8, 42, 40, 13, 5, 6, 14, 46, 15, 1, 10, 7, 10, 3, 15, 9, 5-та 13, 1, 8, 2, 1, 2а, 7, 3, 5, 12, 4, 2, 8, 6-та 4, 3, 1, 7-ма 59, 32, 14, 73, 12, 46, 69, 49, 30, 44, 71, 6, 11, 8, 1, 14, 2, 16, 9, 17, 37, 22, 45, 58, 12, 24, 26, 20, 35, 9, 42, 41, 64, 44, 43, 47, 11, 10, 49, 51, 52, 41а, 1, 39, 54, 19, 18, №57, 62, 56, 14, 17, №65, №55, 74, 73, 38, 8-ма 24, 36, 21, 33, 28, 42, 25, 34, 9, 39, 30, 29, 1, 19, 23, 5, 35, 5, 42, 22, 24, 15, 1, 32, 26, 36, 20, 9, 9-та 1, Площада 15, 4, 12, 5, 12, 2, 14, 3, 9, 8, Магазин, 1, 11, 7

На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков: 040171, 040187

На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Райово: 1-ви Май 35, 21, 37, 22, 18, 4, 11, 39, 32, 29, 7, 17, 42, 41, 31а, 15, 33, 9, 31, 5, 14, 30, 26, 3, 13, 16, 20, 24, 28, 7, 37, 11, 21, 32, 42, 10-та 11, 3, 8, 2, 9, 13, 6, 7, 4, 11-та 5, 1, 4, 3, 12-та 4, 3, 5, 1, 2, 13-та 10, 2, 7, 4, 11, 6, 3, 9, 5, 12, 8, 1, 16, 14-та 8, 4, 1, 6, 5, 3, 15-та 5, 2, 3, 4, 9, 6, 16-та 19, 6, 4, 18, 16, 14, 2, 8, 1, 10, 12, 17-та 1, 13, 10, 8, 3, 17, 19, 2, 9, 14, 6, 44, 4, 33, 35, 18-та 6, 4, 1, 9, 14, 2, 18, 22, 16, 20, 24, 11, 12, 8, 3, 26, 5, 6, 32, 34, 36, 19-та 16, 8, 20, 19, 23, 7, 21, 10, 9, 25, 4, 26, 1, 17, 31, 6, 29, 18, Фургон, 13, 3, 24, 12, 27, 15, 11, 2-ра 5 А, 2, 6, 3, 1, 5, 21-ва 4, 2, 3, 10, 1, 5, 9, 6, 8, 22-ра 25, 21, 4, 19, 23-та 1, 5, 4, 2, 13, 7, 11, 3, 9, 24-та 3, 8, 25-та 10, 5, 11, 4, 13, 9, 1, 7, 6, 3, 16, 2, 8, 26-та 2, 18, 7, 17, 8, 9, 1, 5, 13, 12, 19, 6, 14, 27-ма 14, 3, 12, 6, 8, 5, 7, 9, 2, 10, 4, 28-ма 4, 5, 10, №1, 2, 8, 6, 29-та 2, 7, 8, 6, 3, 11, 9, 17, 12, 5, 4, 22, 20, 15, 10, 14, 18, 1, 30-та 43, 37, 14, 40, 34, 30, 1, 23, 20, 12, 16, 5, 41, 25, 48, 52, 13, 18, 24, 3, 33, 10, 27, 26, 3d, 31, 9, 22, 17, 35, 15, 39, 50, 29, 32, 6, 28, 42, 31-ва 29, 27, 4, 1, 10, 2, 52, 8, 12, 3, 6, 6, 32-ра 10, 6, 4, 10, 8, 3, 9, 2, 12, 14, 1, 7, 5, 33-та 20, 2, 4, 13, 24, 6, 1, 14, 11, 22, 30, 15, 12, 7, 3, 26, 28, 16, 18, 5, 9, 53, 57, 34-та 26, 5, 32, 10, 19, 40, 35-та 1, 12, 36-та 2, 4-та 2, 1, 5, 3, 4, 5-та 8, 4, 6-та 12, 4, 6, 2, 7, 5, 10, 3, 8-ма 35, 33, 31, 29, 9-та 4, 3, 2, 6, Краля 36 2, 10 2, 1, 28, 46, 30, 32, 34, 5, 2, 26, 2 2, 2, 1, 16, 3, 14, 9, 2, 4, 36, 19, 20, 25, 34, 7, 22, 41, 24, 17, 11, 38, 13а, Лаго 20, 15, 6 А, 10, 4, 6, 28, 7, 19, 1, 33, 13, 12, 21, 2, 30, 11, 5, 24, 29, 9, 26, 27, 8, 39, 31, 22, 1 ул. Палакария №1, 6, Маро 2, 8, 1, 4, 12, 3, 10, 6, П. Пейчинов 13, 16, 23, 29, 35, 33, 3, 5, 12, 20, 25, 21, 1, 9, 14, 7, 37, 17, 2, 11, 28, 19, 27, 15, №9, 10, 18, 22, Площада Магазин, 9, 12, Фургон, 3, 8, 18, 14, 5, Търг. Обект, 16, 7, Подридна 24, 8, 34, 22, 12, 28, 36, 14, 20, 3 А, 6, 5, Фурна, 18, 30, 42, 44, 10, 40, 26, 51, 1, 25, 64, 56, 66, 49, 23, 46, 21, 62, 50, 48, 69, 15, 52, 51, 54, 60, 68, 29, 27, 44, 17, Самоковско Шосе 13, 9, 19, 35, 8, 33, 4, 3, 17, 6, 1, 20, 34, 11, 14, 12, 28, 18, 7, 23, 22, 5, 16, 2, 24, 10, 37, 39, 30, 6, 24, 28, 32, 10, 4, 7, 2, 5, 22, 8, 20, 12, 38, 1, 3, УПИ V, Кв. 53, ХV Кв. 53, 1, 1, 4, Мест. Ленището, 3, 6, 2

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Цар Борис III 175, 150, 152

Община Своге  

На 21.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Реброво: махала Преслъп Вила

На 21.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Томпсън: махала Купен, махала Равнище, махала Брънбарите, Тодор Каблешков 14, къща, Вила, къща

На 21.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Церецел: Общ. Своге Мтп Церецел, Вила, Вила, Вила

На 21.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Свидня: М. Падеж, махала Стоевци, Преслап

На 24.10.2019 г. /10:30 - 14:00 ч./ -  Церово, Общ. Своге: Борис I 7, 13, Георги Георгиев 3, Димо Хаджидимов 10, Латинка 20, Теменуга 10, Хан Кубрат 6

На 24.10.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Желен: П-Л ХІ-45, Кв. 2, Вила

На 24.10.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Своге: Заря, Култура 11, Път 16

Община Сливница  

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 25.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, Безименна 10, Бъдеще 4, Войнишка махала 1, къща, Строеж, Кореняк 3, 6, 2, 9, 15, 8, 10, 13, 12, 7, 5, 1, 4, 11, Лозан Арсов 28, 11, 22, 32, 9, 23, 40, 19, 38, 18, 21, 16, 2, 15, 4, 8, 34, 10, 30, 27, 14, 29, Победа 4, 6, 2, Работник 35, 51, 62, 64, 60, 49, 48, 45, 41, 58

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов 1, Баба Тонка 14, 8, 11, 12, 15, 4, 2, 3, 7, 9, 6, 17, 10, 1, Васил Левски 30, 20, 24, 22, 35, 16, 49, 43, 32, 29, 31, 37, 23, 14, 12, 28, 33, 41, 25, 39, 18, 8, 26, 45, 47, 27, 10, Вишая 1, 2, Капитан Коста Паница 2, 8, 6, 1, 3, 10, 4, Капитан Олимпи Панов 3, 14, 1, 5, 9, 11, 13, 7, Княз Александър I-Батенберг 11, 13, Лев Толстой 1, Мир 4, Паисий Хилендарски 55, 53, 100, 49, 94, 45 3, 78, 45, 88, 82, 51, 76, 72, 74, 86, 80, 98, 47, Паисий Хилендарски 44, 35, 42, 37, 41, 39, 48, 66, 54, 68 68, Магазин За Цветя и Сувенири, 56, 33, 60, 64, 33а, 68, 43, 52, 62, 70, 46, 50, 58, Сливнишки Герой 10, 7, 2, 4, 6, 8, Съединение 2 УПИ ХVіі, Кв. 8, Христо Ботев 12, 8, 6, 10, 5а, 2, 3, 4, 5, Цар Самуил 16, 2, 18, 9, 20, 12, 24, 26, 15, 19, 21, 14, 23, 4, 22, 7, 6, 17, 10, 8, 13, 5, Цар Самуил 81, 1, 3, Цар Симеон Велики 115, Цар Симеон Велики 57, 101, 79, 73, 97, 77, 109, 65, 111, 63, 87, 69, 75, 83, 59, 103, 107, 113, 93, 89, 105, 85, 71, 91, 61, 99, 95, 67, 35

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Губеш: УПИ VII-125, Кв. 18

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бърля: УПИ Х, Кв. 24

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Комщица: УПИ-XII, Вила

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Смолча: Вила

На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман

На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Връдловци: 82, Вила, 1, къща

На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Годеч: Александър Стамболийски 1, Асен Златаров 19, Магазин, 16, 2, 10, 1, № 1, 15, 9, 4, 11, 3, 13, 6, Баба Тонка 3, 6, 2, 4, Бор 1, 10, 2, 6, Вила, 8, 12, 4, Борова Гора 3, 1, Брест 15, Васка Емануилова 6, 9, 7, 4, 3, 2, 12, 5, 11, 8, 1, 10, Височка 3, 1, Градина 2, 17, 11, 4, 7, 14, 8, 16, 21, 6, 10, 1, 15, 18, 13, 9, 23, 22, 48, 24, 42, 27, 30, 20, 25, Грамада 19, 17, 2, 13, 1, 7, 15, 9, 3, 5, 11, Елечанова Мтп, Вила, Заводска 4, Иван Вазов 27, 7, 9, 11, 3, 2, 6, 15, 13, 1, 8, 5, 19, 12, 10, Иглика 6, Игнат Емануилов 2, 1, 4а, Йовкина № , Ком 9, 21, 19, №10, 17, 22, 20, 28, 16, 14, 13, 3, 34, 18, 8, 12, 35, 4, 32, 30, 37, 15, 26, 24, 11, 39, Липа 3, 1, 2, Люляк 15, 5, 3, 14, 2, 11, 19, 21, 1, 7, 13, 4, 25, М. Молак, махала Елечанова Вила, махала Молак, Молак УПИ Іі-215, Кв. 18, Вила, къща, УПИ I64 Кв. 7, VIII-142, Колиба, Вила, Строеж, Имот. 2036, Молашка 3, 4, 1, 2, 6, Никола Й. Вапцаров 2г, Нишава 2, 11, 7, Новодомска 10, 7, 2, 8, 3, 6, 5, 4, 1, Нягулова 15, 39, 27, 14, 28, 29, 49, 24, 9, 44, 7, 6, 31, 40, 16, 22, 41, 58, 12, 50, 36, 11, 35, 20, 5, 56, 43, 37, 34, 30, 2, 10, 18, 33, 54, 26, 32, 23, 8, 42, 25, 38, 3, 4, 1, 15а, 13, 17, 45, 46, 21, 47, 19, Петров Рид 1, 7, 11, 3, 15, 13, 17, 9, 23, 6, 4, 19, 2, Петрова Бара 4, 11, 19, 8, 9, 1, 5, 13, 2, 15, 3, 7, 6, Пуалица 23, 16, Ракета 16 Фургон, 4, 12, 9, 2, 3, 6, 10, 8, 5, 14, 11, 7, 1, Раковски 5, Свобода 1, 3, 10, Механа, Павилион, 1, 2, 1, Синчец 2, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга 10, 10, 8, 1, 8, 2, 4, 6, УПИ 4-344, Кв. 45, УПИ VIII-364 Кв. 49, Христо Смирненски 16, 3, 20, 8, 4, 10, 5, 6, 12, 14, 2, 7, Царина 10, Шипка 18, 20, 9, 7, 1, 12, 10, 4, 3, 5, 16, 8, 6, 14, Явор 4, 2, 10, № , 3, 4, 13, 7, 8, 12, 9, 9, 25

На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Голеш, Общ. Годеч: Парцел Vііі-413, Кв. 26

На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Драгоман

На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Равна, Общ. Годеч: къща

На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Ропот

На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Станинци

На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Чепърлинци: Обект Гърмище

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:30 - 17:00 ч./ -  Белене

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Деков: Александър Стамболийски 6, 24, 12, 8, 22, 20, 10, 26, Асен Халачев 11, 12, 8, 1, 10, 9, 16, 16а, 18, 6, 13, Буря 6, 5, 2, 3, 4, Васил Левски Шивашки Цех, Владимир Попов 4, 2, Димитър Благоев 11, 9, Дунав 7, 3, 5, 6, 1, Кирил и Методий 3, 4, 7, 1, 2, Неделчо Георгиев 2, 12, 14, 3б, 1, 20, 6, 3, 10, 5, 13, 11, 3а, 7, 9, 18, 16, 8, 1а, 4, Свещеник Владимир Попов 2, 5, 3, 1, Стефан Караджа 7, 5, 2, 15, 6, 3, 9, 4, 8, Стоян Едрев 14, 4, Странджа 13, 8, 17, 9, 7, 5, 4, 6, 3, 11, Христо Ботев 2, 12, 1, 5, 16, 11, 3, 14, 10, 8, 9, 4, 7, 6, 13, Цвятко Въбленски 15, 7, 20, 23, 10, 22, 2, 25, 29, 14, 4, 9, 8, 3, 21, 19, 5, 13, 6, 1, 12, 27, 11, Чаталджа 9, 7, Шипка 14, 16, 1, 2, 5, 3, 18, 6, 8, 10, 12, 20, 4

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петокладенци: Крум Христов 54, 65, 75, 74, 47, 60, 57, 78, 48, 55, 59, 58, 62, 67, 69, 56, 50, 43, 45, 77, 41, 76, 49, 68, 61, 72, 70, 52, 66, Осъм 64, 22, 48, 54, 56, 44, 40, 46, 42, 30, 32, 26, 50, 62, 60, 34, 28, 52, 66, Петко Блажев 1, 3, 20, 10, 2, 4, 5, 8, Христо Генов 15, 32, 5, 36, 42, 40, 13, 11, 12, 34, 14, 8, 44, 30

На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Божурлук: Албатрос 9, 8, 11, 7, 13, 2, 4, 5, 1, 14, Албена 3, 1, Виктория 3, 7, 1, 2, Даскал Ников 1, 3, 4, 10, 1а, 32, 2, 5, 33, 7, 21, 19, 17, 23а, 28, 14, 9, 29, 23б, 6, 30, 20, 22, 26, 13, 11, 25, 27, 12, 8, 18, 15, 32, 16, 31, 23, Зорница 6, 1, 4, Йордан Миланов 30, 34, 23, 37, 48, 35, 26, 40, 21, 32, 27, 24, 22, 39, 42, 20, 17, 19, 38, 50, 36, 52, 25, 33, 41, 4, 13, 14, 9, 3, 2, 6, 10, 5, 15, 1, 8, 16, 12, 7, Лом 2, 1, Мургаш 1, 4, 2, Никола Петков Караников 28, 11, 21, 22, 26, 14, 2, 20, 15, 33, 5, 16, 9, 6, 3, 8, 12, 24, 18, 19, 10, 7, 4, 1, 13, 35, 29, 31, 23, Огоста 2, Осъм 1, Пирин 10, Прохлада 6, 1, 4, 2, 8, 14, Рожен 1, Ропотамо 2, Сидер Юнак 20, 14, 10, 12, 8, 4, 6, 18, 16, Средна Гора 11, Тунджа 3, 1, 2, Хвойна 4, 1, 2, 3, Черни Връх 2, 3, Шипка 7, 3, 1, 2, 6

На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Петокладенци: 189004, Веселин Чунев 5, 4, 9, 15, 22, 8, 7, Витоша 18, 19, 20, 26, 24, 22, 38, 56, 34, 52, 37, 53, 44, 48, 47, 49, 46, 54, 55, 13, 43, 36, 40, 51, 17, 31, 41, 33, 35, 57, 15, 45, 39, 42, 30, 11, 10, 6, 27, 2а, 12, 4, 29, 32, 25, 1, 7, 3, 8, 14, 2, 9, 5, 16, 21, 28, 19, 23, 63, 61, 58, 62, 64, 71, 73, 59, 65, 69, Дунав 12, 28, 10, 36, 30, 22, 14, 4, 6, 20, 84, 18, 82, 16, 2, 32, Евлоги Чунев 11, 3, 2, 10, 5, 15, 8, 9, 6, 16, 4, 19, 7, 24, 30, 26, 5, Крум Христов 11, 5, 7, 9, 8, 27, 10, 19, 9, 12, 15, 20, 17, 16, 18, 14, 21, 33, 40, 42, 34, 25, 35, 38, 44, 22, 21, 36, 30, 32, 23, 28, 26, 54, 65, 75, 74, 47, 60, 57, 78, 48, 55, 59, 58, 62, 67, 69, 56, 50, 43, 45, 77, 41, 76, 49, 68, 61, 72, 70, 52, 66, Огоста 9, 15, 11, 20, 23, 21, 37, 33, 1, 6, 29, 5, 8, 13, 7, 16, 22, 25, 12, 3, 35, 11, Осъм 64, 22, 48, 54, 56, 44, 40, 46, 42, 30, 32, 26, 50, 62, 60, 34, 28, 52, 66, 20, 26, 14, 3, 5, 18, 2а, 24, 7, 9, 10, 16, 11, 12, 2, 22, 6, Петко Блажев 1, 3, 20, 10, 2, 4, 5, 8, Пирин 6, 40, 1, 44, 46, 42, 13, 11, 1, 8, 22, 16, 29, 18, 20, 21, 27, 23, 31, Първи Стоп Двор, Рила 2, 5, 8, 1, Христо Генов 15, 32, 5, 36, 42, 40, 13, 11, 12, 34, 14, 8, 44, 30, 2, 1, 4, 3, 28, Шипка 32, 12, 1, 21, 16, 2, 8, 3, 11, 9, 7, 22, 19, 36, 24, 28, 18, 4, 14, 20, 6, 15, 17, 34, 22, Янтра 5, 3, 14, 5а, 1, 7, 19, 20, 16, 14, Стр Кв 73-74, 1

На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Стежерово: Аксаков 2, 4, 11, 1, 1, Ал. Константинов 21, 27, 45, 35, 6, 31, 4, 13, 9, 7, 2, 41, 29, 5, 47, 43, 17, 23, 11, 33, 3, 19, 15, 49, 71, 75, 51, 57, 87, 85, 53, 55, 89, 79, 81, 67, 61, 77, 59, 69, Антон Страшимиров 5, 2, Асен Златаров 11, 4, 16, 6, 9, 17, 1, 12, 5, 18, 8, 7, 22, Асен Халачев 9, 5, 2, 11, 3, 7, Балкан 5, 10, 8, 11, 9, 12, 8, 22, 14, Беласица 9, Борко 12, 9, 2, 1, 6, 4, 3, 7, 9, 11, Вапцаров 5, 4, 12, 8, 2, 20, 18, Васил Левски 6, 6, 2, Вежен 1, 3, Вела Пеева 12, 6, 16, 8, 11, 4, 2, 10, Виктория 13, 2, 5, 3, Вл. Заимов 6, 1, 5, 4, 9, Вл. Тричков 1, 11, 7, 9, 17, 13, 4, 15, Г. Бенковски 6, 3, 22, 24, 18, 13, 11, 20, Г. Кирков 11а, 9, 11, 2, 3, 4, 1, 7, Гатю Коларов 6, 8, 12, 10, 16, 2, 14, 4, 26, 17, 28, 9, 34, 18, 24, 15, 5, 20, 38, 19, 21, 7, 25, 22, Гео Милев 6, 4, Гоце Делчев 6, 25, 9, 11, 13, 15, 18, 3, 19, 1, 4, 7, 21, 17, 12, 5, 8, Д. Бендерски 1, Д. Грънчаров 3, 1, Данко Великов 3, 7, 5, 15, 1, Димо Хаджидимов 4, 6, 10, 8, Дунав 6, 9, 33, 21, 35, 31, 27, 25, 29, 23, Жданов 3, 6, 1, 9, 10, Ив. Вазов 23, 20, 4, 14, 36а, 12, 24, 35, 13, 16, 42, 44, 19, 27, 6, 32, 18, 11, 30, 33, 7, 37, 9, 10, 34, 28, 2, 29, 31, 40, 17, 8, 36, 26, 22, 15, 52, 54, 50, 39, Йорданка Николова 10, 4, 3а, 6, 7, 1, Л. Каравелов 8, 10, 12, 10, Л. Станев 1, Люляк 8, 6, 2, 1, 3, 16, Малчика 3, 5, 9, 2, Маршал Толбухин 5, 3, 2, 4, 1, Младен Блажев 1, 2, 4, 10, 11, 7, 12, 3, 5, Морава 2, 5, 1, 6, 4, Николай Корнев 21, 46, 36, 48, 44, 38, 50, 27, 31, 35, 23, 37, 42, 34, 17, 14, 4, 16, 20а, 3, 30, 24, 13, 32, 18, 5, 15, 18а, 12, 13б, 9, 7, 22, 38, 10, Петко Денев 20, 17, 3, 1, 8, 7, 4, 11, 15, 13, 19а, 10, Петко Напетов 16, Пирин 12, Райко Даскалов 6, 2, Рила 2, 1, 6, 8, Ропотамо 1, Сенко 13, 9, 2, 4, 7, 15, 3, 1, 3, Стара Планина 1, 10, 3, 2, 6, 15, 7, 4, 5, 12, Стела Благоева 9, 10, 8, 1, 6, 7, 2, 3, 4, УПИ VIII-720, Кв. 119, Христо Ботев 9, 25, 2а, 29, 21, 11, 13, 3, 17, 15, 19, 27, 2, 23, 31а, 35, 33, 43, 31, 41, 37, Христо Кабакчиев 4, 1, 5, Христо Смирненски 4, 8, 1, 2, 3, 7, Цанко Церковски 4, 1, 20, Яне Сандански 6, Vt 5515

На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Татари: 177014, Алеко Константинов 1, 2, 7, 3, 17, 14, 15, 11, 21, 5, 16, 6, Бузлуджа 1, 4, 2, 8, Васил Друмев 1, 3, Васил Коларов 24, 27, 20, 22, 29, 35, 31, 25, 15, 5, 4, 21, 1, 19, 9, 3, 17, 18, 12, 11, 23, 14, Васил Левски 5, Витоша 2, 8, 6, Г. С. Раковски 1, 4, 11, 5, 6, 3, Генерал Гурко 9, 5, 1, 4, 13, 7, Генерал Скобелев 1а, 3, 5, Георги Бенковски 2, 7, 8, 5, 9, 1, 6, Георги Димитров 22, 57, 41, 24, 59, 55, 51, 30, 43, 26, 65, 47, 45, 53а, 63, 28, 39, 6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35, 54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50, 13, 19а, 23, 29, 5, 7, 21, 27, 9, 25, 4, 1, Димчо Дебелянов 1, 2, 9, 7, Дойран 5, 7а, 9, 14, 7, Илинден 1, 2, 5, 3, Кирил и Методий 2, 6, 1, Коста Шишманов 70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64, 31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 6, 26, 24, 27, 12, 17, 10, 25, Крум Тончев 35, 29, 31, 14, 7, 11, 21, 18, 6, 2, 25, 23, 16, 19, 9, Любен Каравелов 13, 4, 9, 10, 2, 3, 11, 5, 1, Н. Й. Вапцаров 4, 18, 5, 10, 6, 3, 14, 21, 1, 12, 8, 7, 2, Помпена Ст-Я, 11, 20, 13, 15, 32, 36, 28, 9, 34, 26, 30, 17, 22, 24, Отец Паисий Хилендарски 2, 4, 1, П. Р. Славейков 8, 4, 7, 5, 10, 16, 2, 12, 14, Панайот Волов 2, 6, 4, Първи Стоп Двор, Радецки 7, 1, 4, 10, 9, 5, 12, Рила 2, 7, 1, 9, 5, Слави Алексиев 7, 4, 11, 8, 7а, 6, 5, Стефан Караджа 2, 9, 13, 6, 3, 10, 11, 19, Странджа 8, 9, 6, 20, 10, 13, 18, 15, 12, 4, 3, 2, 11, Хаджи Димитър 4, 5, 11, 1, Хр. Смирненски 2, 8, 1, Христо Кърпачев 1, 9, 2, 4, 7, 3, 8, 6, 5, Цветан Спасов 7, 3, 2, 1, Шипка 3, 5, 1, 7, 11, 15, М-та Край Село

На 21.10.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Татари

На 24.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  О. Персин

Община Гулянци  

На 23.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Гулянци: Бирюзов 1, 3, 9, 5, 7, Г. С. Раковски 1, 12 1, 6 1, 6а, Плевен 3, 7, 5, 1, 9, Софроний Врачански 3, 23, 4, 6, 10, 7, 2, 8, 5, 12

Община Долна Митрополия  

На 21.10.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./   На 23.10.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Божурица: Александър Стамболийски 11, 17, 15, 14, 1, 4, 2, 5, 10, 21, 12, 7, 8, 19, 3, 9, Беласица 4, 2, 6, Божур 7, 41, 39, 14, 2, 51, 13, 9 А, 24, 28, 9, 15, 22, 31, 29, 27, 18, 6, 10а, 20, 1, 43, 26, 47, 16, 37, 17, 21, 19, 25, 12, 33, 35, 45, 23, 8, 4, 30, 10, 49, 3, Вит 9, 6, 3, 5, 4, 11, 1, 7, Г Бенковски 3, 1, Г Милев 4, 2, Гурко 9, 13, 8, 7, Иван Вазов 3, 1, Мусала 2, Н Рилски 5, 4, 6, 13, 9 А, 15, 14, 11, 2, 9, 1, 12, Огоста 7, 1а, 1, 5 А, 3, 9, 2, 5, 11, Опълченска 2, П Евтимий 1, 2, 4, 6, 3, 5, 7, П Р Славейков 3, Радецки 3а, 5, 6, 4, 1, 2а, 2, 3, 10, Раковски 3, 9, 4, 8, 12, 55, 2, 7, Рила 17, 9, 2, 1, 13, 7, 11, 19, 3, 23, 25, 15, 5, Руен 10, 6, 14, 8, 12, Свобода 1, 5, 6, 3, 7а, 2, 4, Скобелев 6, 10, 4, 8, 1, 5, 3, Сопот 1, Средна Гора 6, 18, 10, 14, 7, 4, 3, 2, 1, 5, 12, 8, Христо Ботев 1, Шар Планина 12, 8, 10, 4, 16, 6, Шипка 1, 2, 3, Ю. А. Гагарин 6, 4, 2, 11

На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Биволаре: Бяло Море 1, 5, 8, 1 А, 4, 2, 3, 6 Б, 6 А, Васил Левски 8, 14, 12, 10 Б, 10 А, 6, 3, 1, 4, Вит 2, 1, 5, Витоша 38, 12, 30, 1, 8, 7, 14, 16, 5, 26, 3, 36, Г. С. Раковски 12, 4, 14, 5, 10, 8, 9, 6, 7, 1, 3, Градинарска 2, 4, 1, Кирил и Методий 16, 6, 14, 2, 12, 8, 4, 10, 1, 18, 28, 20, 22, 30 А, 3, 9 А, 4, 5, 24, 13, 11, 32, 95, 34, 26, Крайбрежна 7, 11, 9, 19, 1, 3, Марица 5, 29, 2, 23, 11, 17, 27, 13, 11 А, 7а, 4, 7б, 15, 21, 3, 25, 19, 1, Неофит Рилски 2, 36, 15, 4, 14, 26, 3, 22, 5, 6, 10, 42, 1, 7, 12, 11, 38, 18, 13, 40, 34, 16, 32, 24, 8, 30, Нова 15, 3, 5, Освобождение 1, 1, 2, Отец Паисий Хилендарски 2, 1, 3, 4, Пирин 7, 3, 10, 6, 5, 4, 1, 8, 2, 9, 12, Плевен 3, 2, 1, Републиканска 26, 4, 22, 19, 9, 14, 2, 23, 10, 24, 38, 17, 31, 28, 12, 5, 33, 7, 20, 30, 3, 29, 16, 6, 43, 25, 8, 18, 15, 27, 13, 1, 27, 29, 44, 46, 34, 55, 36, 42, 28, 38, 31, 40, 35, 53, 48, 61, 65, 42, 50, 49, 52, 68, 51, 45, 62, 54, 55, 63, Родопи 8, 12, 1 А, 6, 2, 5, 3, 10, 7, 1, Славяни 6, 4, 2, 1, Христо Ботев 2, 3, 11, 6, 4, 9, 1, 10, 7, 5, 2, Черно Море 5, 28

На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Божурица: Александър Стамболийски 11, 17, 15, 14, 1, 4, 2, 5, 10, 21, 12, 7, 8, 19, 3, 9, 43, 40, 29, 26, 10, 53, 37, 30, 24, 39, 41, 24 А, 20, 51, 44, 33, 34, 32, 16, 28, 36, 55, 42, 38, 47, 27, 49, 22, 31, Асен Халачев 4, 2 А, 3, 2, Беласица 4, 2, 6, Божур 7, 41, 39, 14, 2, 51, 13, 9 А, 24, 28, 9, 15, 22, 31, 29, 27, 18, 6, 10а, 20, 1, 43, 26, 47, 16, 37, 17, 21, 19, 25, 12, 33, 35, 45, 23, 8, 4, 30, 10, 49, 3, 34а, 6, 32, 38, 57, 34, 55, 61, Бузлуджа 5, 6, 2, 8, 1, 7, В Левски 32, 5, 16, 46, 18, 60, 26, 53, 48, 59, 35, 6, 10, 30, 27, 52, 23, 13, 20, 4, 9, 55, 11, 45, 8, 54, 38, 25, 41, 58, 19, 40, 49, 7, 28, 51, 31, 22, 34, 57, 24, 42, 17, 36, 39, 21, 14, 29, 43, 15, 44, 2, 47, 56, 33, 12, Вит 9, 6, 3, 5, 4, 11, 1, 7, Г Бенковски 3, 1, 15, 2, 23, 21, 17, 13, 7, 11, Г Милев 4, 2, 1, Гурко 9, 13, 8, 7, 6, 2, 4, 5, 3, Иван Вазов 3, 1, 9, 5, 2, К и Методий 8, 6, 19, 2, 4, 10, 3, 7, 11, 15, 13, 17, 12, 5, Ком 3, 7, 4, 1 А, 6, 2, 1, 5, Мургаш 2, 1, 2, Мусала 2, Н Вапцаров 1, 2, Н Рилски 5, 4, 6, 13, 9 А, 15, 14, 11, 2, 9, 1, 12, 1, Надежда 10, 11, 2, 7, 9, 8 А, 4, 14, 6, 13, 8, 3, 12, Огоста 7, 1а, 1, 5 А, 3, 9, 2, 5, 11, Опълченска 2, 3, 1, П Евтимий 1, 2, 4, 6, 3, 5, 7, П Р Славейков 3, 3, 1, 7а, 9, Павловец 8, 6, 2, Пролет 4, 2, 9, 5, 3, 7, Равнище 3 А, 2, 5, 3, Радецки 3а, 5, 6, 4, 1, 2а, 2, 3, 10, Раковски 3, 9, 4, 8, 12, 55, 2, 7, 11, 1, Рила 17, 9, 2, 1, 13, 7, 11, 19, 3, 23, 25, 15, 5, 31, 37, Руен 10, 6, 14, 8, 12, 1, 2, 5, Сан Стефано 5, Свобода 1, 5, 6, 3, 7а, 2, 4, Скобелев 6, 10, 4, 8, 1, 5, 3, 18, 12, 14, 20, Сопот 1, 3, Средна Гора 6, 18, 10, 14, 7, 4, 3, 2, 1, 5, 12, 8, 9, 11, Ст Караджа 16, 3, 1, 18, 8, 10, 12, 25, 7, 19, 21, 6, 2, 5, 9, 14, 17, 4, Стара Планина 5, 3, 1, 2, 7, Странджа 4, 2, Христо Ботев 1, 3, 11а, 15, 22, 24, 19а, 17, 20, 19 Б, 18, 23, 11, 28, 19, 4, 11 А, 13, 9, 21, 7, 10, 14, 8, 6, Шар Планина 12, 8, 10, 4, 16, 6, Шипка 1, 2, 3, Ю. А. Гагарин 6, 4, 2, 11, 32, 16, 7, 38, 18, 11, 14, 13а, 3, 28, 13, 10, 9, 5, 36, 1, 30, 17, 15, 5 А, 12, 21, 7, М-Т Аравнището

На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 Май 21, 16, 19, 6а, 32, 34, 5, 24, 13, 28, 26, 1, 15, 66, 76, 25, 46, 62, 38, 35, 48, 33, 64, 70, 72, 74, 54, 29, 58, 50, 52, 56 А, 27, 68, 40, 42, 41, 44, 60, 31, 56, Васил Левски 16, 44, 5, 30, 15, 14, 36, 18, 10, 7, 13, 46, 19, 42, 40, 20, 25, 52, 3, 34, 38, 23, 8, 6, 17, 21, 11, 29, 2, 28, 24, 22, 1, 26, 9, 12, 4, 27, 98, 84, 55, 35, 76, 61, 104, 65, 72, 102, 59, 88, 94, 57, 44, 68, 37, 92, 41, 49, 69, 108, 54, 112, 82, 110, 53, 70, 78, 31, 63, 58, 38, 100, 80, 60, 67, 90, 51, 62, 66, 74, 86, 47, 33, 39, 106, 56, Европа 7, Индустриална Зона, Космос 4, 5, 6, 8, 3, 1, Люлин 12, 3, 4, 2, 8, 6, Новоселска 12, 10, 9, 4, 1, 5, 2, 11, 7, 3, Петдесет и Четвърта 10, 14, 1, 4, 2, 7, 36, 63, 61, 34, 59, 37, 41, 20, 22, 32, 24, 18, 30, 27, 23, Радецки 16, 10, 6, 20, 11, 7, 18, 12, 3, 4, 1, 2, 8, Рила 16, 9, 21, 2, 27, 25, 3, 7, 23, 15, 14, 12, 11, 13, 10, 4, 18, 22, 5, 6, 20, 1, 8, 17, 10, Христо Ботев 13, 9, 21, 6, 11, 14, 18, 10, 19, 17, 7, 16, 8, 12, 2, 11 А, 15, 23, 5, 5 А, 4, 20, 107

На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски 65, 62, 33, 44, 55, 42, 64, 37, 43, 46, 59, 35, 63, 51, 56, 54, 47, 61, 52, 70, 45, 53, 50, 66, 60, 58, 48, 57, 49, 41, 13, 24, 12, 23, 28, 19, 29, 31, 4, 11, 17, 38, 25, 7, 36, 1, 3, 6, 8, 18, 16, 5, 10, 20, 34, 26, 9, 22, 40, 14, 27, 32, 15, 21, 39, Анастасия Димитрова 3, 23, 11, 18, 28, 24, 16, 17, 25, 14, 9, 12, 7, 19, 8, 13, 1, 5, 15, 26, 21, 4, 2, Ангел Кънчев 2, 2, 1, Асен Златаров 2, 1, 3, 9, 7, 5, Асен Халачев 5, 1, 4, 3, 2, 7, Баба Тонка 6, 17, 11, 15, 24, 4, 19, 12, 1, 22, 13, 14, 9, 21, 20, 10, 28, 31, 26, 3, 25, 7, 5, 2, 23, 8, 18, 16, Бачо Киро 2, 12, 7, 18, 3, 16, 4, 15, 11, 6, 9, 14, 5, 1, 13, 8, България 1, Васил Левски 15, 4, 12, 10, 11, 5, 7, 13, 20, 1, 6, 3, 18, 16, 14, 22, 8, 9, Васил Петлешков 1, 3, Вежен 11, Вела Благоева 23, 1, 3, 14, 29, 15, 16, 21, 11, 18, 7, 25, 12, 27, 9, 17, 19, 22, 6, 13, 20, 2, 5, 36, 8, 4, 10, Виктор Юго 1, 2, 8, 6, 4, Вит 11, 3, 1, 5, Вихрен 2, 18, 17, 7, 15, 1, 6, 14, 5, 9, 11, 16, 8, 21, 10, 3, 12, 4, 15, Владимир Заимов 6, 4, 1, 5, 2, 3, Вола 35, 20, 9, 51, 41, 23, 47, 15, 43, 36, 26, 45, 24, 18, 22, 6, 13, 31, 27, 29, 37, 8, 4, 28, 33, 11, 49, 25, 19, 21, 32, 39, 3, 1, 5, 4, 7, 2, Волга 6, 4, 1, 2, 8, 5, 3, 13, 10, Възраждане 2, Ганецки 8, 10, 6, 9, 1, 7, 3, 5, 2, 9, Ген Столетов 8, 12, 18, 10, 16, 5, 1, 2, 4, Георги Кирков 4, 3, 5, 2, 1, 7, Георги Кочев 18, 27, 10, 4, 22, 14, 13, 12, 3, 5, 1, 6, 11, 24, 16, 15, 17, 20, 8, 9, 7, Горталов 3, 2, 4, 1, Гоце Делчев 18, 7, 5, 4, 2, 10, 16, 14, 8, 12, 3, 9, 6, 1, Гурко 6, 3, 9, 20, 14, 2, 15, 11, 5, 12, 4, 8, 10, 1, 7, 13, Димитър Благоев 17, 21, 11, 1 А, 4, 6, 3, 2, 19, 8, 1, 10, 23, 1а, 15, 5, 25, 13, Димчо Дебелянов 14, 3, 30, 4, 15, 27, 5, 16, 18, 8, 31, 17, 35, 22, 11, 33, 13, 12, 9, 25, 7, 28, 19, 6, 2, 20, 1, 10, 23, 24, Добрич 6, 1, 5, 2, 8, 10, 12, 9, 7, 3, 11, 4, Дон 3, 2, 1, Дунав 1, 5, 3, 2, Зайчар 8, 4, 6, 2, 3, 5, 7, 10, 1, Захари Стоянов 1, 3, 4, 2, Здравец 3, 1, 7, 9, Ивайло 3, 2, 1, 4, 6, 8, Иван Вазов 10, 3, 13, 6, 9, 2, 1, 5, 8, 7, 4, Изгрев 3, 4, 2, 1, 6, Илинден 7, 1, 3, Искър 6, 4, 8, 1, 3, 2, Калиакра 2, 8, 4, 6, Кирил и Методий 28, 22, 30, 47, 35, 51, 20, 27, 26, 33, 37, 31, 18, 41, 29, 22а, 8, 19, 7, 5, 1, 4, 12, 11, 7 А, 3, 9, 10, 15, 17, 13, 2б, 21, 6, 17, 8, 14, Й, 14 А, 16, 23, 25, Копривщица 10, 14, 7, 16, 18, 21, 5, 23, 13, 17, 1, 11, 4, 8, 3, 19, 9, 15, 25, 6, 2, 27, 12, 20, Люлин 2, 1, Малчика 2, 1, Месност Пасището, Места 8, Милин Камък 5, 2, 4, Митко Палаузов 16, 2, 12, 24, 8, 6, 14, 20, 28, 30, 18, 4, 22, 10, 26, 1, Мургаш 4, 7, 6, 2, 5, 3, 1, Мусала 1, Никола Вапцаров 3, 6, 1, 19, 4, 1 А, Никола Доровски 39, 42, 15, 26, 37, 44, 14, 21, 20, 40, 43, 16, 18, 23, 17, 38, 3, 24, 30, 34, 33, 25, 36, 41, 29, 19, 27, 31, 45, 32, 35, 22, 7, 5, 4, 6, 2, 3, 11, 13, 1, 9, 12, 10, 8, Одрин 1, 3, 4, 2, 5, 7, 6, Пасището, Пенчо Славейков 13, 2, 5, 11, 6, 9, 7а, 4, 8, 3, 7, 1, Пеньо Пенев 5, 3, 1, 4, Петър Берон 2, 1, 6, 4, Победа 6, 1, 4, 3, 8, Райна Княгиня 12, 7, 5, 11, 9, 1, 16, 17, 14, 3, 18, 13, Родопи 5, 3, 13, 17, 10, 15, 26, 32, 30, 2, 20, 28, 24, 19, 6, 1, 8а, 14, 18, 4, 22, 8, 12, 11, 21, 7, 16, Росица 2, Сан Стефано 17, 7, 13, 3, 15, 5, 9, 1, Сергей Румянцев 2, 9, 4, 14, 8, 12, 11, 5, 6, 10, 7, 3, 1, 5, Скобелев 13, 6, 9, 23, 11, 4, 8, 17, 10, 19, 15, 21, 14, Славянска 3, 4, 1, 2, Сливница 23, 7, 32, 3, 10, 22, 27, 21, 1, 18, 20, 14, 15, 17, 19, 9, 11, 13, Средец 4, 14, 1, Стара Планина 9, 8, 7, 4, 2, 1 А, 1, 3, 13, 11, 5, 6, Сторгозия 5, 3, 8, 10, 4, 9, 2, 7, 6, 12, 14, Съединение 1, Тодор Каблешков 4, 1, 2, 2а, 6, 3, 7, 5, Тракия 10, 6, 1, 7, 14, 5, 20, 15, 4, 13, 8, 16, 18, 3, 9, 2, 11, Фердинанд Александров 5, 9, 15, 27, 7, 11, 13, 22, 1, 20, 15, 8, 10, 3, 2, 18, 4, 6, 16, 26, 28, 38, 24, 30, 34, 32, 36, Хаджи Димитър 4, 3, 18, 2, 1, 8, 9, 11, 12, 5, 17, 10, 15, 6, 16, Христо Смирненски 14, 18, 8, 16, 2, 4, 12, 3, 6, 5, Царевец 10, 12, 8, 14, 7, 3, 6, 9, 4, 5, 11, 13, 2, Цветан Спасов 26, Шипка 1, Ю. А. Гагарин 5, 2, 9, 19, 17, 13, 7, 1, 11, 15

На 23.10.2019 г. /08:45 - 15:45 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски 65, 62, 33, 44, 55, 42, 64, 37, 43, 46, 59, 35, 63, 51, 56, 54, 47, 61, 52, 70, 45, 53, 50, 66, 60, 58, 48, 57, 49, 41, Ангел Кънчев 2, Васил Левски 15, 4, 12, 10, 11, 5, 7, 13, 20, 1, 6, 3, 18, 16, 14, 22, 8, 9, Георги Кирков 4, 3, 5, 2, 1, 7, Горталов 3, 2, 4, 1, Гурко 6, 3, 9, 20, 14, 2, 15, 11, 5, 12, 4, 8, 10, 1, 7, 13, Добрич 6, 1, 5, 2, 8, 10, 12, 9, 7, 3, 11, 4, Дунав 1, 5, 3, 2, Захари Стоянов 1, 3, 4, 2, Здравец 3, 1, Иван Вазов 10, 3, 13, 6, 9, 2, 1, 5, 8, 7, 4, Искър 6, 4, 8, 1, 3, 2, Копривщица 10, 14, 7, 16, 18, 21, 5, 23, 13, 17, 1, 11, 4, 8, 3, 19, 9, 15, 25, 6, 2, 27, 12, 20, Люлин 2, 1, Малчика 2, 1, Месност Пасището, Милин Камък 5, 2, 4, Мусала 1, Никола Вапцаров 3, 6, 1, 19, 4, 1 А, Пасището, Пеньо Пенев 5, 3, 1, 4, Петър Берон 2, 1, 6, 4, Росица 2, Сан Стефано 17, 7, 13, 3, 15, 5, 9, 1, Скобелев 13, 6, 9, 23, 11, 4, 8, 17, 10, 19, 15, 21, 14, Славянска 3, 4, 1, 2, Сторгозия 5, 3, 8, 10, 4, 9, 2, 7, 6, 12, 14, Съединение 1, Фердинанд Александров 5, 9, 15, 27, 7, 11, 13, Христо Смирненски 14, 18, 8, 16, 2, 4, 12, 3, 6, 5, Царевец 10, 12, 8, 14, 7, 3, 6, 9, 4, 5, 11, 13, 2, Ю. А. Гагарин 5, 2, 9, 19, 17, 13, 7, 1, 11, 15

На 23.10.2019 г. /08:45 - 15:45 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Брегаре: Димитър Благоев 15

На 24.10.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски 39, 13, 24, 12, 23, 28, 19, 29, 31, 4, 11, 17, 38, 25, 7, 36, 1, 3, 6, 8, 18, 16, 5, 10, 20, 34, 26, 9, 22, 40, 14, 27, 32, 15, 21, Анастасия Димитрова 3, 23, 11, 18, 28, 24, 16, 17, 25, 14, 9, 12, 7, 19, 8, 13, 1, 5, 15, 26, 21, 4, 2, Ангел Кънчев 2, 1, Асен Златаров 2, 1, 3, 9, 7, 5, Асен Халачев 5, 1, 4, 3, 2, 7, Баба Тонка 6, 17, 11, 15, 24, 4, 19, 12, 1, 22, 13, 14, 9, 21, 20, 10, 28, 31, 26, 3, 25, 7, 5, 2, 23, 8, 18, 16, Бачо Киро 2, 12, 7, 18, 3, 16, 4, 15, 11, 6, 9, 14, 5, 1, 13, 8, България 1, Васил Петлешков 1, 3, Вежен 11, Вела Благоева 23, 1, 3, 14, 29, 15, 16, 21, 11, 18, 7, 25, 12, 27, 9, 17, 19, 22, 6, 13, 20, 2, 5, 36, 8, 4, 10, Виктор Юго 1, 2, 8, 6, 4, Вит 11, 3, 1, 5, Вихрен 2, 18, 17, 7, 15, 1, 6, 14, 5, 9, 11, 16, 8, 21, 10, 3, 12, 4, 15, Владимир Заимов 6, 4, 1, 5, 2, 3, Вола 35, 20, 9, 51, 41, 23, 47, 15, 43, 36, 26, 45, 24, 18, 22, 6, 13, 31, 27, 29, 37, 8, 4, 28, 33, 11, 49, 25, 19, 21, 32, 39, 3, 1, 5, 4, 7, 2, Волга 6, 4, 1, 2, 8, 5, 3, 13, 10, Възраждане 2, Ганецки 8, 10, 6, 9, 1, 7, 3, 5, 2, 9, Ген Столетов 8, 12, 18, 10, 16, 5, 1, 2, 4, Георги Кочев 18, 27, 10, 4, 22, 14, 13, 12, 3, 5, 1, 6, 11, 24, 16, 15, 17, 20, 8, 9, 7, Гоце Делчев 18, 7, 5, 4, 2, 10, 16, 14, 8, 12, 3, 9, 6, 1, Димитър Благоев 17, 21, 11, 1 А, 4, 6, 3, 2, 19, 8, 1, 10, 23, 1а, 15, 5, 25, 13, Димчо Дебелянов 14, 3, 30, 4, 15, 27, 5, 16, 18, 8, 31, 17, 35, 22, 11, 33, 13, 12, 9, 25, 7, 28, 19, 6, 2, 20, 1, 10, 23, 24, Дон 3, 2, 1, Зайчар 8, 4, 6, 2, 3, 5, 7, 10, 1, Здравец 7, 9, Ивайло 3, 2, 1, 4, 6, 8, Изгрев 3, 4, 2, 1, 6, Илинден 7, 1, 3, Калиакра 2, 8, 4, 6, Кирил и Методий 28, 22, 30, 47, 35, 51, 20, 27, 26, 33, 37, 31, 18, 41, 29, 22а, 8, 19, 7, 5, 1, 4, 12, 11, 7 А, 3, 9, 10, 15, 17, 13, 2б, 21, 6, 17, 8, 14, Й, 14 А, 16, 23, 25, Места 8, Митко Палаузов 16, 2, 12, 24, 8, 6, 14, 20, 28, 30, 18, 4, 22, 10, 26, 1, Мургаш 4, 7, 6, 2, 5, 3, 1, Никола Доровски 39, 42, 15, 26, 37, 44, 14, 21, 20, 40, 43, 16, 18, 23, 17, 38, 3, 24, 30, 34, 33, 25, 36, 41, 29, 19, 27, 31, 45, 32, 35, 22, 7, 5, 4, 6, 2, 3, 11, 13, 1, 9, 12, 10, 8, Одрин 1, 3, 4, 2, 5, 7, 6, Пенчо Славейков 13, 2, 5, 11, 6, 9, 7а, 4, 8, 3, 7, 1, Победа 6, 1, 4, 3, 8, Райна Княгиня 12, 7, 5, 11, 9, 1, 16, 17, 14, 3, 18, 13, Родопи 5, 3, 13, 17, 10, 15, 26, 32, 30, 2, 20, 28, 24, 19, 6, 1, 8а, 14, 18, 4, 22, 8, 12, 11, 21, 7, 16, Сергей Румянцев 2, 9, 4, 14, 8, 12, 11, 5, 6, 10, 7, 3, 1, 5, Сливница 23, 7, 32, 3, 10, 22, 27, 21, 1, 18, 20, 14, 15, 17, 19, 9, 11, 13, Средец 4, 14, 1, Стара Планина 9, 8, 7, 4, 2, 1 А, 1, 3, 13, 11, 5, 6, Тодор Каблешков 4, 1, 2, 2а, 6, 3, 7, 5, Тракия 10, 6, 1, 7, 14, 5, 20, 15, 4, 13, 8, 16, 18, 3, 9, 2, 11, Фердинанд Александров 26, 28, 38, 24, 30, 34, 32, 36, 22, 1, 20, 15, 8, 10, 3, 2, 18, 4, 6, 16, Хаджи Димитър 4, 3, 18, 2, 1, 8, 9, 11, 12, 5, 17, 10, 15, 6, 16, Цветан Спасов 26, Шипка 1

Община Искър  

На 24.10.2019 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Брегаре: Александър Стамболийски 43, 12, 43, 19, 10, 8, 7, 27, 25, 15, 16, 2, 23, 3, 21, 4, 13, 33, 9, 41, 5, 31, 17, 35, 14, 39, 11, 1, 40, 47, 51, 38, 65, 20, 28, 67, 63а, 61, 30, 32, 22, 57, 55, 18, 49, 69, 24, 53, 59, 26, Васил Коларов 9, 7, 22, 11, 12, 16, 18, 20, 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 7, Васил Левски 19, 8а, 2, 6а, 4, 12, 15, 6, 3, 21, 10, 16, 8, 17, 7, 23, 14, 25, Георги Бенковски 11, 38, 9, 14, 16, 7, 26, 35, 12, 21, 37, 23, 39, 1, 3, 8, 6, 4, 5, Георги Димитров 126, 115, 116, 141, 108, 110, 120, 130, 132, 106, 123, 135, 114, 121, 117, 119, 143, 101, 118, 112, 131, 129, 147, 122, 139, 26, 56, 37, 59, 35, 75, 32, 71, 43, 77, 61, 40, 20, 55, 47, 42, 16, 51, 63, 69, 68, 24, 34, 58, 45, 62, 38, 18, 50, 53, 44, 49, 30, 66, 52, 54, 64, 33, 36, 65, 81, 22, 41, 79, 60, 57, 67, 46, 48, 39, 96, 84, 92, 83, 113, 88, 104, 67, 57, 91, 101, 85, 87, 63, 98, 74, 65, 111, 80, 82, 93, 102, 89, 78, 109, 72, 76, 90, 59, 28, 25, 4, 2, 21, 19, 27, 10, 16, 31, 23, 6, 9, 8, 12, 11, 29, 5, 14, 7, 17, Георги Раковски 22, 23, 2, 16, 12, 19, 18, 13, 1, 5, 11, 3, 4, 6, 20, 24, 21, 17, 14, Димитър Благоев 55, 59, 63, 61, 53, 51, 27, 39, 49, 18, 30, 41, 35, 47, 16, 12, 10, 37, 29, 31, 26, 24, 45, 43, 14, 32, 4, 15, 19, 5, 8, 11, 9, 25, 23, 21, 1, 7, 17, 3, 13, 6, Искър 17, 23, 8, 21, 25, 12, 19, 16, 10, 6, 8, 4, 13, 11, 9, 7, 2, 3, Кирил и Методий 11, 7, 15, 5, 19, 1, 3, 17, 21, Коста Златарев 7, 20, 17, 18, 15, 9, 16, 13, 3, 11, 14, 2, 8, 5, 6, 10, 4, 12, 3, Любен Каравелов 16, 32, 24, 21, 15, 34, 31, 4, 7, 11, 27, 25, 3, 8, 30, 13, 28, 23, 26, 12, 9, 1, 10, 19, Несебър 31, 18, 36, 9, 8, 14, 24, 32, 30, 25, 20, 21, 11, 35, 10, 38, 17, 33, 16, 19, 15, 28, 26, 29, 22, 13, 4, 3, 7, 1, 2, 5, Отец Паисий 31, 39, 15, 23, 21, 7, 35, 41, 1, 31, 19, 17, 29, 37, 33, 11, 5, 9, П. Волов 17, 19, 11, 8, 9, 5, 2, 6, 7, 3, 4, 13, 14, 17, Петър Берон 10, 24, 8, 26, 18, Пирин 1а, 5, 3, Пролетарска 3, 7, 1, 5, 9, Рила 22, 30, 27, 19, 15, 34, 37, 35, 20, 18, 21, 39, 36, 33, 31, 23, 10, 14, 28, 25, 32, 12, 26, 13, 29, 24, 1, 11, 6, 4, 9, 2, 10, 3, 13, 18, Стара Планина 12, 3, 5, 1, 14, 26, 18, 6, 4, 11, 20, 22, 16, 7, 17, 2, 8, 24, Стефан Караджа 3, 10, 9, 15, 12, 5, 1, 8, 7, Стопански Двор, Хаджи Димитър 6, 4, 8, Христо Ботев 14, 27, 19, 8, 23, 20, 4, 25, 18, 29, 31, 22, 3, 6, 7, 11, 15, 10, 12, 1, 13, 4, 5, 2

На 21.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 16:00 ч./ -  Староселци: Васил Левски Сонда Пднг, Сонда Пднг

На 21.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Ставерци: VIII-000323, Александър Димитров 11, 4, 8, 1, 14, 12, 10, 7, 5, 9, 13, 16, 3, 2, Александър Стамболийски 12, 19, 11а, 13, 23, 2, 27, 25, 37, 22, 8, 4, 31, 16, 29, 15, 21, 14, 33, 9, 35, 39, 10, 41, 44, 53, 61, 24, 28, 49, 50, 43, 48, 40, 51, 32, 47, 46, 26, 59, 36, 42, 63, 5, 52, 45, 9, 5, 11, 7, 1, 81, 85, 67, 69, 75, 65, 58, 83, 93, 89, 87, 79, 21, 71, 77, 56, Асен Златаров 10, 3, 7, 14, 5, 12, 1, 8, 2, 16, 6, Байкал 9, 14, 2, 7, 18, 8, 20, 12, 4, 11, 16, 22, 10, 5, Бал Езеро 3, 11, 7, 5, Батак 11, 14, 12, 4, 5, 13, 3, 15, Бачо Киро 1, 2, Беласица 4, 1, 3, 6, Борис I 10, 4, 2, 6, 1, 5, Братя Рулински 19, 13, 29, 1, 17, 11, Будапеща 2, 8, 7, 4, 6, 3, 5, 9, 11, В Иванов 25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21, Васил Левски 1, 9, 19, 12, 3, 11, 8, 10, 2, 14, 6, 5, 13, 4, 25, 20, 32, 21, 26, 28, 34, 27, 16, 22, 18, Васил Петлешков 3, 8, 9, 7, 4, 5, 10, 6, 2, 1, Витоша 7, 5, Волга 15, 13, 11, 3, 9, 21, 4, 1, 2, Г. Милков 13, 4, 2, 10, 1, 3, 11, 9, 5, Г. С. Раковски 1, 10, Гаврил Генов 5, 2, Генерал Скобелев 3, 10, 2, 6, 10а, 8, 14, Гено Грънчарски 1, 2, Гео Милев 7, 40, 5, 8, 1, 3, 2, 4, 6, 8, Георги Бенковски 13, 6, 4, 8, 10, 1, 7, 5, 12, 3, Георги Димитров 4, 6, 7, 5, 3, 2, 13, 68, 60, 4, 58, 82, 66, 76, 84, 64, 62, 70, 97, 86, 74, 72, 20, 52, 65, 17, 48, 37, 59, 41, 32, 46, 45, 57, 29, 56, 22, 31, 34, 12, 16, 14, 53, 55, 44, 54, 33, 36, 51, 39, 27, 24, 28, 49, 35, 69, 67, 19, 61, 50, 21, 63, 71, 25, 10, 43, Георги Кирков 1, 9, 3, 11, 5, 7, Д-Р Петър Берон 5, 7, 11, 1, Д. Грънчаров 5, 4, 10, 2, 8, Д. Дебелянов 9, 7, 1, 15, 11, 5, 3, 13, Д. Чинтулов 10а, 8а, 4, 15, 20, 6, 8, 17, 12, 14, 7, 9, 11, 5, 13, 10, 16, 18, Драва 3, 6, 2, 5, 4, Елин Пелин 1, 4, Иван Вазов 2, 23, 27, 11, 2, 9, 7, 21, 5, извън регулацията Зърнобаза Слънчев Дар, Имот 000312, извън регулация, Искър 3, 6, 1, 14, 22, 2, 24, 10, 4, 12, 16, 20, 8, 18, Йордан Йовков 4, 1, 2, Кайлъка 11, 2, 5, 4, 1, 3, Калето 5, 11, . 19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1, Кирил и Методий 12, Климент Охридски 2, 5, 3, Козлодуй 6, Кочо Честименски 4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32, Лев Толстой 4, 3, 7, 2, Любен Каравелов 4, 2, 8, 6, 12, Максим Горки 12, 15, 8, 17, Мест Баира, местност Ормана 235010, Митко Палаузов 14, 12, 6, 2, 1, 3, 4, Мончо Гетов 1, 4, 9, 2, 5, 7, 3, 6, Н. Й. Вапцаров 16, 14, 18, 60, 54, 20, 24, 28, 44, 36, 48, 38, 40, 5, 28а, 42, 26, 7, 56, 30, 3, 46, 22, Неофит Рилски 11, 2, 5, 1, 7, 12, 10, 6, 3, 8, 4, Освобождение 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 15, 12, 10, 5, 7, 1, 8, 4, 16, 3, 6, 10, 2, П Хитов 3, 1, П. Р. Славейков 2, Патриарх Евтимий 1, 2, 3, Петко Д. Петков 2, 6, 5, 3, 9, Петрини 8, 12, 2, 3, 1, 10, 5, 6, Победа 1, 7, 2, Правда 7, 18, 23, 35, 25а, 26, 29, 16, 22, 20, 37, 33, 25, 3, 1, 24, 2, 2, 3, 1, 11, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5, Прага 5, 7, 1, 3, 2, 6, Преслав 4, 3, 2, Прещипа, Райко Даскалов 4, 13, 26, 24, 18, 8, 19, 23, 22, 6, 28, 15, 17, 20, Райна Княгиня 3, Ракета 4, Св. Параскева 13, 5, 19, 2, Сергей Румянцев 17, 11, 13, 12, 5, 16, 9, 6, 21, 8, 14, 1, 29, 10, 7, 25, 4, Славянска 2, Софроний Врачански 5, 3, 1, Спас Дупаринов 7, 3, 14, 12, 1, 2, 5, 4, 10, Средна Гора 15, 25, 12, 10, 5, 11, 9а, 15, 23, 21, 25, 19, 1, 4, 7, Стадион 11, 17, 3а, 13, 3, 2, 1, 6, 15, 5, 9, 4, Стара Планина 1, 13, Стефан Караджа 7, 9, 1, 8, 10, 12, 2, Струма 9, 11, 3, 1, 7, Теменуга 3, 5, 7, 1, Трайчо Костов 1, Трети Март 29, 32, 34, 27, 25, 23, 30, 16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1, Хаджи Димитър 11, 9, 7, 2, Хан Аспарух 1, 3, 11, 2, 4, 9, 17, 15, 5, 19, 7, Хан Кубрат 1, 2, 4, 7, 5, 9, Христо Ботев 42, 20, 14, 28, 34, 21, 4, 18, 32, 22, 44, 10, 7а, 13, 12, 1, 24, 8, 15, 19, 17, 2, 6, 11, 3, 5, 26, 35, 30, Христо Михайлов 12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5, Христо Смирненски 22, 12, 4, 13, 5, 25, 21, 24, 10, 27, 3, 16, 8, 14, 7, 29, 1, 2, 6, 17, 15, 35, 31, 33, 37, Цанко Церковски 37, 47, 49, 39, 10, 41, 6, 45, 53, 51а, 51, 35, 8, 13, 43, 5, 33, 7, 11, 29, 17, 23, 63, 55, 59, 18, 67, 14, 24, 26, 16, 22, 20, 57, Цветан Гевезовски 10, 11, 5, 7, 1, 2, Черно Море 15, 9, 6, 9а, 7, 5, 11, 3, 8, 10, 13, 4, 14, 13а, 19, 20, 21, 18, 23, 16, Чиган 1, 2, Шейново 1, 9, Шипка 13, 15, Яворов 3, 5, 7, 1, Яне Сандански 4, 2, 1, 3, 9

На 21.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Староселци: Александър Стамболийски 1, 25, 18, 3, 16, 20, 21, 22, 6, 8, 15, 12, 4, 5, 11, 14, 10, 24, 23, 1, 2, 17, 7, 19, Антон Иванов 12, 10, 8, 1, 4, 2, Асен Халачев 21, 23, 3, 2, 11, 17, 13, 7, 6, 19, 25, 4, 1, 5, Васил Коларов 6, 4, 11, 8, 9, 2, 7, 13, 22, 20, 1, 21, 5, 24, 10, 18, 14, 12, Васил Левски 3, 18, 15, 24, 21, 2, 22, 5, 25, 20, 7, 27, 9, 1, 16, 4, 23, 14, 17, Сонда Пднг, Сонда Пднг, 1, 24, 18, Вела Пеева 4, 10, 6, 2, 1, 5, 8, 3, Вилхелм Пик 19, 15, 6, 9, 1, 10, 7, 8, 17, 12, 4, 11, 19а, 3, 2, 5, 13, 1а, Г Димитров 30а, 43, 30, 18, 32, 24, 61, 51, 26, 41, 20, 45, 49, 37, 59, 47, 39, 22, 36, 63, 34, 35, 53, 55, 28, 29, 23, 31, 18, 16, 14, 19, 21, 17, 25, 27, 4, 8, 13, 1, 10, 12, 3, 9, 7, Гачо Митков 8, 5, 3, 2, 4, 1, Гео Милев 8, 4, 5, 6, 1, 2, 3, 7, Георги Кирков 11, 9, 7, Гурко 2, 4, Д-Р Бешев 1, 7, 3, 53, Даме Груев 2, 4, 6, Димитър Благоев 18, 14, 8, 2, 10, 9, 5, 12, 16, 4, 3, 1, 7, 6, 49, 58, 45, 62, 29, 60, 41, 43, 56, 51, 44, 23, 36, 46, 25, 27, 33, 17, 24, 26, 34, 42, 29, 21, 40, 48, 32 къща, 52, 19, 30, 22, 31, 37, 15, Доровски 9, 7, 3, 4, 6, 5, Дунав 1, 2, 3, 13, 2, 15, 4, 8, 3, 5, 6, извън регулация, Искър 2, 12, 8, 5, 1, 16, 12, 10, 18, 3, 20, 22, 14, 1а, 7, 6, Карл Маркс 8, 4, 2, 6, 10, 22, 9, 3, Кирил и Методий 7, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 2, Коста Златарев 20, 8, 14, 18, 5, 22, 1, 9, 4, 11, Кръстю Бешков 10, 8, 4, 3, 1, 6, 2, 16, Ленин 3, 12, 10, 27, 29, 21, 25, 8а, 8, 9, 1, 15, 7, 16, 2, 1а, 17, 13, 11, 5, 3, 6, 4, Лило Тодоров 36, 30, 18, 38, 1, 19, 11, 20, 4, 9, 40, 34, 3, 13, 23, 5, 15, 7, 17, 16, 29, 26, 31, 28, 10, 8, 22, 33, 24, Лиляна Бърдарова 1, 4, Любен Каравелов 5, 1, 3, 25а, 21, 12, 21а, 19, 23, 31, 33, 28, 13а, 6, 20, 22, 27, 7, 11, 14, 9, 24, 13, 2, 18, 15, 4, 10, 29, 35, Марица 8, 6, 10, Маршал Толбухин 6, 8, 16, 5, 1а, 7, 4, 18, 11, 9, 2, 3, 13, 14, 1, 12, 10, Митка Гръбчева 1, 20, 4, 19, 2, 6, 8, Митко Палаузов 5, 2, 12, 6, 10, 8, 14, 1, 3, Московска 7, 8, 6, 5, 4, 3, Н Й Вапцаров 5, 1, 16, 4, 14, 7, 13, 11, 10, 9, 8, 3, 12, 21, 17, 19, 15, Неофит Бозвели 8, 3, 6, 1, 12, 4, 5, 10, Нинко Тодоров 6, 2, 4, 13, 9, 14, 26, 21, 18, 29, 8, 31, 19, 15, 25, 11, 23, 20, 22, 7, 5, 27, 10, 17, Огоста 1, Отец Паисий 5, 7, П Р Славейков 21, 27, 23а, 16, 25, 23, 22, 2, 29, 18, 30, 19, 20, 15, 13, 11, 16, 12, 4, 7, 6, 3, 8, 2, 10, П. К. Яворов 11, 7, 5, 9, 3, 1, Панайот Хитов 1, 2, Пеловска 4, 2, 5, 1, 8, 6, 3, Пи000382-01, Пирин 7, 9, 4, 1, 3, 5, 2, Поп Андрей 7, 4, 8, 3, 2, 5, Първи Май 2, 1, 3, Райна Княгиня 6, 7, 4, 8, 2, 5, 1, 3, Раковски 1, 4, 7, 3, 5, 13, Рила 7, 1, 8, 5, 6, 9, 2, 11, Родопи 1, 2, Сергей Румянцев 2, 6, 1, 5, 8, 3а, 20, 9, 7, 18, Скобелев 7, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 6, 1, 8, 3, 7, Станке Димитров 3, 4, 5, 6, 10, 2, 1, 8, 7, Стапански Двор, Стара Планина 4, 1, 3, 5, 2, Стефан Караджа 9, 11, 1, 2, Стоян Даскалов 10, 1, 3, 7, 2, 8, 12, 9, 5, Стоян Едрев 2, 6а, 8, 4, 2, 6, Тодор Каблешков 6, 8, 1, 5, 4, Тодор Матков 18, 13, 4, 30, 16, 20, 12, 5, 32, 26, 10, 34, 15, 19, 3, 9, 8, 28, 21, 22, 17, 2, 14, 11, 24, Фердо 6, 1, 3, 4, Хан Крум 2, 6, 4, Христо Ботев 21, 23, 34, 53, 51, 45, 39, 49, 24, 33, 31, 25, 37, 27, 35, 32, 29, 18, 26, 16, 5, 13, 8, 14, 2, 15, 9, 4, 1, 7, 10, 6, 11, Христо Кърпачев 6, 1, 3, 4, Христо Манчев 24, 15, 20, 22, 11, 16, 18, 13, 14, 10, 5, 7, 8, 12а, 3, 12, 6, 4, 1, Христо Смирненски 2, 4, Христо Стоянов 7, 15, 2, 3, 9а, 9, 6, 10, 8, 11, 4, 13, 1, 5, Цветан Спасов 31, 33, 12, 29, 3, 1, 27, 17, 1а, 5, 19, 11, 9, 7, 23, 6, 8, 25, 4, 15, 2, 13, 10, Цвятко Георгиев 4, 1, Яне Сандански 10, 6, 2, 1, 4, 8, 1а, Янтра 2, 13, 4, 11, 3, 9, 12, 5

На 24.10.2019 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Плевен: Трите Бора 231

Община Кнежа  

На 22.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: 23-ти Септември 1, 10а, 12, 3, Тп №14, 13, 4, 9, 5, 16, 14, 24, 17, 15, 20, 10, 2, 8, Алеко Константинов 26, 17, 24, 15, 22, 13, 20, 19, 16, 4, 7, 11, 1, 9, 10, 6, 12, 14, 3, 32, 34, 30, 28, 36, Александър Стамболийски 42, 8, 12, 1, 2, 6, 10, 24, 21, 9, 38, 3, 7, 33, 14, 31, 37, 39, 19, 23, 5, 16, 17, 15, 25, 28, 27, 26, 11, 13, 18, 41, 35а, 32, Арда 10, 6, 2, 4, 12, 8, 3, 5, 31, 15, 32, 16, 25, 7, 23, 26, 17, 19, 29, 18, 28, 36, 30, 24, 21, 22, 9, 11, 34, Батак 2, 5, 7, 1, 3, Бачо Киро 3, 1, 2, 4, 5, Бреза 1, Васил Априлов 10, 12, Кошара, 8, 17, Васил Коларов 26, 13, 17, 3, 1, 23, 5, 15, 11, 21, 7, 19, 19, 10, 11, 26, 6, 1, 16, 21, 4, 17, 23, 12, 27, 15, 14, 20, 10, 2, 24, 22, 18, 12, 16, 4, 8, Васил Левски 7, 2, 20, 4, 9, 5, 6 къща, 8, 12, 15, 22, 23, 14, 19, 16, 1, 10, 11, 21, 13, 2а, Вела Пеева 6, 1, 2, 4, 1а, 3, 8, Вит 3, 1, 2, Витоша 2, 6, 8, 10, 6а, 3, Възраждане 10, 12, 10, 6, 8, 3, 9, 3, 5, 4, 11, 6, 8, Тп №15, 1, 7, Въча 3, 2, 5, 4, Ген. Владимир Заимов 51, 61, 31, 41, 33, 37, 40, 57, 55, 43, 39, 34, 35, 47, 49, 36, 59, 38, 63, 27, 25, 28, 18, 26, 19, 24, 20, 23, 32, 29, 10, 15, 5, 1, 3, 2, 11, Георги Бенковски 13, 9, 6, 7, 3, 5, 4, 1, 2, 22, 11, 10, 19, 16, 8, 21, 18, 12, 15, 23, 14, 17, Георги Димитров 73, 75, 70, 68, 72, 77, 79, 71, 66, 47, 40, 45, 44, 49, 41, 46, 48, 36, 39, 43, 63, 61, 57, 13, 17, 7, 18, 17а, 16, 6, 12, 8, 20, 15, 10, 5, 19, 3, 22, 1, 24, 52, 51, 54а, 56, 53, 54, 58, 32, 30, 35, 23, 29, 26, 25, 21, 28, 34, 27, 31, 36, Георги С. Раковски 18, 20, 15, 23, 17, 19, 37, 22, 21, 16, 24, Уо 2, 4, 1, 6, 3, 9, 8, 16, 12, 14, 7, 10, 11, 25, 36, 33, 32, 30, 39, 35, 31, 29, 34, 28, 27, Гоце Делчев 8, 13, 14, 11, 1, 6, 10, 5, 12, 9, 4, 2, 7, Д-Р Петър Берон 4, 6, 5, 8, 2, 3, 1, Димитър Благоев 7, 9, 14, 12, 1, 10, 4, 3, 8, 5, Димитър Попценов 43, 15, 16, 17, 41, 39, 24, 48, 45, 20, 14, 30, 32, 23, 33, 31, 27, 35, 26, 29, 37, 34а, 47, 25, 12, 22, 9, 11, 21, 1, 4, 7, 13, 6, 2, 5, 3, 38, Дунав 18, 15, 8, 14, 30, 28, 23, 24, 7, 29, 26, 13, 34, 20, 2, 19, 1, 4, 12, 17, 5, 21, 11, 31, 9, 32, 10, Етъра 1, 3, 4, 2, Зоя Космодемянская 1, 5, 4, 6, 3, 3, Ивайло 7, 4, 6, 2, Иван Ангелов 10, 23, 15, 9, 14, 19, 17, 6, 12, 4, 8, 13, 27, 11, 13а, 7, 2, 21, 19а, Искър 12, 5, 10, 7, 4, 14, 22, 1, 6, 18, 8, 16, 33, 38, 27, 23, 37, 21, 25, 13, 19, 17, 15, 26, 22, 30, Уо 22, 24, 28, 35, 9, 31, Йордан Каменополски 6, 9, 2, 4, 1, 7, 5, 3, 15, 14, 29, 14а, 11, 13, 19, 8, 22, 23, 10, 25, 21, 27, 26, 17, 24, Йорданка Чанкова 2, 7, 1, 4, 6, 3, 9, 11, 5, 15, 18, 23, 14, 17, 12, 16, 21, 15, 19, Кап. Петко Войвода 6, 7, 23, 5, 8, 1, 20, 6а, 19, 9, 4, 12, 21, 14, 2, 3, 17, 11, 16, Климент Охридски 3, 11, 6, 9, 1, 2, 4, 5, 7, Кочо Чистеменски 17, 23, 26, 24, 18, 22, 20, 15, 16, 11, 19, 21, 30, 32, 35, 36, 27, 31, 31 къща, 33, 34, 8, 4, 3, 6, 5, 7, 10, 1, 12, 14, Кънчо Пешунов 10, 5, 11, 9, 3, 2, 16, 12, 1, 20, 8, 17, 15, 22, 18, 4, 6, 13, 7, Лиляна Димитрова 4, 2, 1, 3, Любен Каравелов 25, 13, 20, Малчика 14, 11, 23, 12, 2, 25, 16, 5, 27, 3, 17, 18, 8, 13, 20, 24, 7, Марин Пешев 8, 5, 1, 2, 4, 6, Марица 4, 7, 5, 1, 2, 3, Милин Камък 11, 24, 12, 19, 8, 9, 17, 1, 18, 14, 5, 6, 23, 13, 25, 2, 22, 15, 21, 4, 3, Михаил Йончев 17, 26, 28, 14, 32, 20, 15, 18, 24, 9, 22, 3, 6, 12, 4, 8, 1, Неофит Бозвели 4, 1, 6, 2, Огоста 32, 13, 12, 19, 9, 34, 5, 8, 26, 15, 30, 28, 6, 7, 2, 3, 29, 22, 25, 36, 18, 21, 4, 16, 17, 10, 23, Одрин 1, 3, Опълченска 16, 6, 14, 18, 10, 4, 12, 8, 42, 38, 40, 34, 50, 46, 36, 52, 44, 54, 28, 24, 30, 32, Осъм 6, 2, 5, 1, 3, Паисий Хилендарски 3, 13, 2, 4, 6, 5, Пейо Яворов 11, 17, 2, 14, 5, 1, 13, 3, 12, 7, 8, 10, 4, 19, 9, 6, Пирин 6, 23, 10, 4, 17, 25, 13, 15, 14, 16, 18, 12, 16а, 21, 1, 28, 33, 27, 30, 24, 29, 31, 37, Поп Харитон 18, 6, 26, 24, 6, 10, 12, 1, 2, 7, 5, 8, 9, 16, 4, 14, 3, 11, Рила 1, 3, 4, 2, Руен 10, 6, 1, 3, 9, 7, 15, 12, 11, 14, 4, 5, 13, Свилен Русев 9, 8, 2, 4, Сидер Войвода Уо 7, 2, 9, 5, 7, Скът 34, 5, 2, 1, 1а, 4, 6, 3, 32, Солун 4, 14, 6, 8, Спартак 16, 9, 10, 7, 2, 14, 8, 12, 6, 3, 4, 11, Средна Гора 7, 5, 11, 28а, 20, 9, 26, 18, 28, 3, 22, 14, 30, 32, 16, 24, 34, 10, 1, 4, 8, 6, Стара Планина 3, 5, 6а, 6, 1, Стефан Караджа 5, 8, 11, 7, 4, 2, 1, 9, 24, 28, 56, Стефан Кратунски 91, 109, 89, 72, 78, 58, 70, 101, 64, 77, 68, 107, 88, 111, 81, 69, 1, 83, 75, 79, 99, 103, 76, 73, 84, 71, 62, 85, 86, 60, 87, 66, 105, 82, 92, 123, 119, 98, 100, 115, 104, 96, 113, 102, 117, 94, 127, 44, 12, 26, 55, 39, 57, 47, 18, 34, 37, 46, 30, 53, 35, 43, 33, 41, 22, 29, 51, 20, 31, 40, 28, 32, 38, 63, 48, 54, 61, 52, 67, 56, 50, 15, 19, 2, 5, 21, 9, 13, 8, 4, 6, 17, 91, Стопански Двор, Стоян Михайловски 16, 22, 19, 24, 11, 10, 8, 2, 18, 9, 1, 7, 25, Странджа 1, 2, 7, 10, 4, 11, 8, 12, 5, 9, Струма 10а, 7, 1, 5, 8, 10, 9, 4, 3, 6, 11, 21, 14, 19, 15, Трапезица 1, Филип Тотю 1, 4, 6, 3, 5, 2, Хаджи Димитър 5, 6, 4, 7, 16, 1, 3, 10а, 2, 8а, 9, Хан Крум 5, 7, 3, 9, Христо Ботев 5, 7, 6, 4, 9, 3, 1, 1а, 2, 8, 39, 41, 35, 31, 12, 13а, 11, 10, 29, 21, 11а, 17, 31, 27, 19, 23, 29а, 25,

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа: 23-ти Септември 6, 4, 12, 8, 10, 2, Бузлуджа 11, 3, 2, 4, 7, 1, 9, 5, 4а, 6, Вит 2, 1, 17, 6, 21, 8, 3, 15, 6а, 23, 10, 7, 9, 19, 4, 5, 12, 13, 11, Гостиля 50, 42, 52, 44, 46, 46а, Кирил и Методий 9, Марин Боев 80, 7o, 89, 109, 76а, 101, 84, 76, 103, 78, 72 Втърговскиядом, 70 Ц, 70, 107, 79, 97а, 68, 97, 87, Рила 1, 82, 105, 76 А, 86, 81, 74, 72а, 85, 70 Е, 75, 107а, 81а, Презвитер Кузма 4, 3, Стефан Цанов 40, 38, 48, Черноризец Храбър 14, 9, 5, 12, 7, 1, 16, 6, 3, 10, 2, 8

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Еница: Бачо Киро 5, 7, 2, 14, 16, 13, 3, 9, 1, 8, 4, 11, Васил Коларов 21, 14, 31, 29, 11, 16, 15, 17, 18, 23, 20, 9а, 12, 27, 19, 31а, 13, 25, Ген. Тотлебен 26, Кирил и Методий 10, 13, 11, Митко Палаузов 13, 19, 11, 2, 3, Одрин 28, 20, 48, 22, 32, 18, 7, 24, 56, 26, 44, 54, 38, 30, 42, 46, 34, 9, 5, 36, Хан Аспарух 3, 4а, 5, 8, 1, 6, 7, 2, 11, Христо Ботев 10, 13, 24, 32, 34, 22, 36, 19, 28, 30, 26, 21, 16, 18, 15, 20, Шипка 7, 6, 1, 3, 5, 12, 9, 2, 10

На 22.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Еница: 000191, 9-ти Септември Уотп №2, 2, 3, 1, 1, 8, 6, 5, 10, 14, 20, 16, Александър Стамболийски 4, 24а, 7, 9, 14, 16, 12, 24, 10, 28, 21, 13, 6, 5, 22, 1, 15, 3, 18, 11, 20а, 19, 17, 26, 20, Ангел Кънчев 3, 7, 1, 9, 6, 14, 15, 2, 4, 13, 11а, 10, 12, 11, 8, Антон Иванов 1, 2, 9, 3, 5а, 4, 14, 5, 8, Батак 22, 12, 1, 8, 18, 16, 10, 6, 20, 4, 2, 14, Бачо Киро 5, 7, 2, 14, 16, 13, 3, 9, 1, 8, 4, 11, Безименна 1, Бистрица 20, 18, 24, 14, 10, 8, 16, 12, 26, 4, 2, Бузлуджа 7, 9, 8, 6, 5, 2, 4, 11, 7а, 1, Васил Коларов 21, 14, 31, 29, 11, 16, 15, 17, 18, 23, 20, 9а, 12, 27, 19, 31а, 13, 25, 3, 8, 4, 6, 1, 9, 10, 2, 7, 5, Васил Левски 5, 8а, 7, 11, 19, 15, 13, 8, 4, 17, 3, 2, 6, 10, 12, 1, 9, Вежен 10, 7, 14, 18, 4, 2, 12, 20, 6, 1, 8, Вит местност Смрадликите УПИ-260002, 1, 3, Витоша 6, 7, 5, 8, Вихрен 1, 4, 2, 6, Гаврил Генов 5, 8, 13, 6, 17, 10, 15, 11, 7, 9, 4, 13а, 1, Ген. Столетов 1, 3, 6, Ген. Тотлебен 26, 1, 21, 5, 15, 24, 20, 19, 18, 9, 14, 17, 7, 2, 16, 3, 6, 4, 12, Гео Милев 2, 10, 5, 7, 6, 3, 1, 8, 5а, Георги Бенковски 9б, 9, 5, 10, 7, 4, Георги Димитров 45, 31, 48, 26, 29, 57, 46, 38, 33, 52, 51, 36, 28, 39, 54, 37, 44, 42, 34, 50, 35, 43, 40, 44а, 49, 30, 55, 21, 16, 24б, 17, 20, 22, 15, 19, 18, 64, 63, 58, 79, 61, 62, 56, 59, 60, 68, 70, 67, 71, 76, 73, 69, 66, 75, 65, 77, 11, 1, 4, 9, 3, 13, 8, 2, 10, 7, 14, 12, 6, 5, Георги Михайлов 1, 4, 2, Георги С. Раковски 1, 10, 6, 8, 3, 4, 2, 12, 7, Иван Вазов 3, 1, 6, 2, 4, Йордан Лютибродски 2, Карл Маркс 29, 25, 11, 20, 9, 27, 4, 18, 13а, 21, 19, 16, 13, 17, 23, 14, 15, 14а, 7, Кирил и Методий 10, 13, 11, 3, 2, 8, 12, 4, 1, 10, 5, 6, 7, 4, 5, 2, 3, 6, Клокотница 12, 16, 10а, 4, 8, 14, 6, 10, 18, Коста Гергов 12, 10, 1, 2, 5, 6, 4, 3, 8, Лазар Станев 12, 2, 18, 4, 5а, 14, 20, 3, 16, 9, 10, 8, 13, 11, 15, Ленин 14, 11, 6, 9, 17, 7, 10а, 8, 10, 12, 2, 13, 15, 21, 10, 23, 25, 19, 20, 1, Любен Каравелов 12, 5, 4, 8, 7, 3, 6, 9, 10, Малчика 8, 4, 5, 1, 12, 6, 10, 14, 7, 2, 3, Митко Палаузов 13, 19, 11, 2, 3, Никола Вапцаров 12, 3, 5, 1, 6, 4, 2, 10, Одрин 3, 12, 6, 10, 4а, 2, 16, 4, 8, 28, 20, 48, 22, 32, 18, 7, 24, 56, 26, 44, 54, 38, 30, 42, 46, 34, 9, 5, 36, Паисий Хилендарски 3, 5, 7, 2, 4, 13, 11, 17, 1, 9, 6, 15, Партизанска 5, 2, 6, 3, 1, 8, 9, 7, 10, 4, С. Еница, Станке Димитров 1, 2, 10, 5, 4, 8, 3, 6, 2а, Хан Аспарух 3, 4а, 5, 8, 1, 6, 7, 2, 11, Христо Ботев 10, 13, 24, 32, 34, 22, 36, 19, 28, 30, 26, 21, 16, 18, 15, 20, 2, 4, 9, 6, 1, 3, 5, Христо Михайлов 8, 12, 1, 6, 6а, 10, 2, 3, 4, Цар Калоян 2, 4, Чапаев 8, 6, 1, 4, 2, Шипка 7, 6, 1, 3, 5, 12, 9, 2, 10

На 22.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Кнежа

На 22.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лазарово: 23-ти Септември 9, 6, 5, 7, 25, 23, 13, 11, 21, 19, 2, 3, 9-ти Септември 14, 10, 5, 6, 1, 16, 12, 18, 9, 3, Александър Стамболийски 1б, 32, 1, 2, 5, 27, 14, 8, 7, 23, 13, 29, 22, 17, 11, 19, 16, 3, 9, 20, 30, 18, 21, Арда 14, 2, 18, 16, 10, 8, 6, 4, 12, Батак 1, Бачо Киро 11, 13, 8, 10, 1, 6, Васил Левски 33, 11, 39, 18, 25, 12, 14, 21, 23, 10, 6, 1, 7, 3, Васил Петлешков 7, 15, 5, 1, Верила 8, 12, 10, 7, 2, 4, 14, 6, Вит 2, 4, Витоша 7, 6, 4, 3, 9, 5, Владая 2, Гаврил Генов 3, 5, 4, 15, 6, Гео Милев 3, Георги Бенковски 46, 6, 16, 20, 13, 14, 3, 18, 1, 12, 22, 5а, 17, 5, Георги Димитров 2, 4, 28, 19, 14, 20, 27, 60а, 54, 32, 10, 51, 23, 44, 30, 52, 49, 47, 21, 34, 55, 6, 59, 18, 50, 53, 35, 8, 25, 60, 12, 41, 3, 5, 11, 13, 7, 15, 1, 9, 13, 19, Георги С. Раковски 20, 19, 28, 9, 26, 21, 7, 13, 22, 15, 6, 30, 2, 12, 8, 18, 16, Димитър Цонов 17, 5, 7, 6, 13, 19, 14, 10, 8, 21, 2, 2б, 16, 1, 12, 23, Дунав 1, 7, 6, 5, 4, 2, 9, 13, 7, Елин Пелин 5, 1, Иван Вазов 1, 5, 2, 7, 4, 3, 15, 13, 17, 11, 6, Ильо Войвода 5, 3, 1, 9, 11, 13, 7, Искър 3, 5, 1, 2, 8, Кирил и Методий 10, 2, 4, 13, 3, 15, 5, Ком 3, 1, Лазар Митов 9, 3, 8, 7, 10, 2, 5, 11, 22, 28, 20, 13, 27, 14, 45, 31, 18, 32, 26, 23, 16, 12, 34, 36, 17, 25, 15, 24, Маршал Толбухин 3, 12, 24, 16, 17, 22, 20, 30, 23, 10, 19, 15, 8, 9, 2, 21, 13, 1, 11, 26, 7, 6, Мургаш 3, Около Село 109005, Осогово 2, 4, Панайот Хитов 6, 11, 5, 2, 4, 9, 3, 7, Пирин 2, 11, 3, 1, 6, 9, 7, 4, 5, Поп Богомил 45, 1, 2, Река Амур 3, 2, Рила 15, 3, 18, 22, 5, 10, 6, 7, 1, 12, 8, 13, 24, Родопи 5, 3, 4, 6, 2, 1, Софроний Врачански 9, 5, 6, 7, 4, 8, Стара Планина 5, 3, 2, 12, 7, 17, 14, 6, 10, 9, 11, 4, 16, 8, Странджа 7, 1, 4, 5, 2, Тодор Каблешков 11, 12, 9, 6, 13, 15, 4, 1, 2, Хаджи Димитър 3, 1, 5, Христо Ботев 8, 2, 9, 1, 6, Христо Смирненски 24, 5, 13, 1, 12, 10, 3, 9, 14, 18, 11, 6, 15, 7, Цар Симеон I-ви 4, 6, 7, 4, 2, Юрий Гагарин 19, 10, 21, 15, 18, 17, 3, 1, 7, 5, До Кв 33

На 22.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Търнак: 9-ти Септември 4, 13, Тп№14 Уо, 1, 6, 2, 3, 12, 68, 14, 16, 9, 8, 11, І-529, Кв. 43а местност Кметство С. Търнак, Айра 8, 12, 6, 2, 17, Ален Мак 2, 5, 4, 6, 8, 3, Байкал 4, 6, 2, Батак 1, Бачо Киро 2, 3, 1, 18, 6, 4, Божур 4, 1, 2, 6, Васил Кънчев 10, 2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12, Васил Нинов 23, 25, 21, 27, 13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а, Васил Тодоров 1, 5, 4, Вит 2, 1, Владая 1, Вълю Симеонов 14, 2, 4, 13, 1, 7, 11, 9, 10, 3, 8, 6, 5, Гено Петров 6, 4 УПИ II-811, Кв. 10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2, Гео Милев 12, 8, 6, 4, 1, 2, 10, Георги Димитров 10, 8, 21, 4, 6, 1, 9, 3, 2, 5, Георги С. Раковски 10, 14, 3, 8, 5, 20, 6, 15, 16, 2, 1, Тп 7 Уо, 4, 26, 12, 28, 24, 13, 9, 30, Граф Игнатиев 32, 23, 38, 41, 25, 40, 36, 30, 15, 34, 27, 28, 30, 26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13, Д-Р Петър Берон 12, 11, 14, 13, 19, 17, 4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6, Дако Даковски 2, 8, 4, Димитър Благоев 3, 8, 5, 10, 6, 13, Иван Бонов 8, 4, 1, 31, 7, 3, 6, 5, 2, 9, Иван Вазов 5, 27, 31, 20, 16, 22, 3, 35, 17, 6, 14, 26, 4, 25, 1, 15, 18, 12, 9, 10, 13, 7, 34, 23, 33, 19, 36, 34, 43, 39, 1, 2, Иван Ненов 13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, 14, Иван Нивянин 20, 25, 18, 5, 16, 22, 4, 33, 21, 29, 35, 39, 31, 6, 27, 23, 1, 5, 6, 11, 34, 15, 44, 9, 12, 23, 4, 14, 7, 10, 19, 40, 3, 21, 32, 36, Илия Станев 4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20, Ком 5, 2, 1, 3, Крайбрежна 12, 10, 8, Крайна 8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, 19, 17, 21, 3, 7, 62, 82, 48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2, 1, Кръстовище Ив. Ненов Г. Петров, Ленин 6, 12, 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, 3, 4, 6, Марин Стоянов 27, 44, 29, 42, 12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, Тп 11, 5, 18, 1, 8, 14, 30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24, Месност Белослатенски Път Кланица, местност Печов Вир Пс, Мир 9, 1, 7, 11, 5, 3, 2, Обнова Тп№10 Уо, 2, 7, 17, 18, 4, 13, 1, 9, 3, 26, 22, 14, 5, 12, 8, 10, 6, 11, 24, 15, 4, Оборище 1, 5а, 5, Опълченска 10, 4, 3, Плиска 2, 1, 3, 6, 5, 1, 4, Речка 2, 4, Ропотамо 4, 3, 2, 1, 6, Сан Стефано 2, 9, 7, 1, 6, 3, 5, 11, 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, Тп13 Уо, 37, 25, 14, 4, Септемврийци 62, 25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23, 20, 16, 10, 18, 14, 6, 4, 22, 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, 108, Стопански Двор Стопански Двор, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Хан Аспарух 6, 3, 5, 4, 9, 2, 7, 10, Христо Ботев 5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3, Христо Смирненски 20, 26, 24, 25, 23, 22, 3, 16, 5, 10, 20, 1, 2, 8, 14, 40, Цар Асен 17, 16, 6, 18, 14, 7, 8, 10, 5, 4, 20, 9, 17, 2, 22, 3, 23, 1, 19, 12, Цар Калоян 4, 3, 6, 5, 2, 8, 13, 17, 15, 13, Цар Симеон I-ви 10, 6, 7, 4, 1, Шейново 7, 1, 9, 15, 21, 5, 3, 13, 11, Шипка 7, 4, 12, 10, 3, 5, 6, 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 15, 21, 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7, УПИ Vіі - 252, Кв. 21

На 22.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Търнак: 9-ти Септември 4, 13, Тп№14 Уо, 1, 6, 2, 3, 12, 68, 14, 16, 9, 8, 11, Ален Мак 2, 5, 4, 6, 8, 3, Бачо Киро 2, 3, 1, 18, 6, 4, Васил Тодоров 1, 5, 4, Владая 1, Гено Петров 6, 4 УПИ II-811, Кв. 10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2, Гео Милев 12, 8, 6, 4, 1, 2, 10, Георги С. Раковски 10, 14, 3, 8, 5, 20, 6, 15, 16, 2, 1, Тп 7 Уо, 4, 26, 12, 28, 24, 13, 9, 30, Димитър Благоев 3, 8, 5, 10, 6, 13, Иван Вазов 5, 27, 31, 20, 16, 22, 3, 35, 17, 6, 14, 26, 4, 25, 1, 15, 18, 12, 9, 10, 13, 7, 34, 23, 33, 19, 36, 34, 43, 39, Иван Ненов 13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, Иван Нивянин 20, 25, 18, 5, 16, 22, 4, 33, 21, 29, 35, 39, 31, 6, 27, 23, 1, 5, 6, 11, 34, 15, 44, 9, 12, 23, 4, 14, 7, 10, 19, 40, 3, 21, 32, 36, Илия Станев 4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20, Крайбрежна 12, 10, 8, Крайна 8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, 19, 17, 21, 1, Кръстовище Ив. Ненов Г. Петров, Ленин 6, 12, 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, местност Печов Вир Пс, Оборище 1, 5а, 5, Опълченска 10, 4, 3, Речка 2, 4, Сан Стефано 2, 9, 7, 1, 6, 3, 5, 11, 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, Тп13 Уо, 37, 25, 14, 4, Септемврийци 108, 20, 16, 10, 18, 14, 6, 4, 22, 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Хан Аспарух 6, 3, 5, 4, 9, 2, 7, 10, Христо Смирненски 20, 26, 24, 25, 23, 22, 3, 16, 5, 10, 20, 1, 2, 8, 14, 40, Цар Калоян 4, 3, 6, 5, 2, 8, 13, 17, 15, 13, Цар Симеон I-ви 10, 6, 7, 4, 1, Шипка 7, 4, 12, 10, 3, 5, 6, 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 15, 21, 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7

На 23.10.2019 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Кнежа: Георги Димитров 62, 29, 25, 64, 31, Георги С. Раковски 13, 11, 4, Димитър Благоев 44, 52, 60, 55, 56, 57, 62а, 46, 48, 70, 58, 53, 49, 54, 66, 64, 47, 68, 43, 50, 51, 41, 62, 45, Ильо Войвода 31, 35, 39, 2, 33, 29, местносттрите Декара, Трите Декара, Янко Сакъзов 26

На 23.10.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа

Община Левски  

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Стежерово: Ал. Константинов 49, 71, 75, 51, 57, 87, 85, 53, 55, 89, 79, 81, 67, 61, 77, 59, 69, Балкан 12, 8, 22, 14, Дунав 33, 21, 35, 31, 27, 25, 29, 23, Ив. Вазов 52, 54, 50, 39, Пирин 12, Сенко 3

Община Никопол  

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Въбел: В. Друмев 10, 12, 6, 5, 7, 3, 2, 4, 1, Г. Бенковски 15, 7, 13, 17, 8, 11, 6, 12, 3, 4, 5, Г. Димитров 42, 54, 59, 38, 57, 40, 32, 26, 52, 46, 35, 61, 43, 27, 64, 50, 37, 24, 33, 39, 31, 7, 30, 41, 63, 28, 48, 49, 44, 56, 36, 65, 67, 55, Д. Дебелянов 2, 14, 7, 9, 12, 11, 16, 13, 19, 1, 3, 10, 4, 6, 8, Дунав 36, 38, 34, 32, М. Горки 8, 1, 6, 2, 4, 10, 5, Малчика 4, 8, 11, 1, 13, 10, Н. Рилски 2, 1, 3, 4, 6, 5, Отец Паисий 15, 13, 10, Пирин 8, 12, 10, 3, 18, 14, Христо Смирненски 9, 17, 27, 19, 3, 21, 4, 12, 15, 7, 11, 23, 5, 2, 13, 8, 10, 25, 6

На 23.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 12:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Никопол: местност Чалана

На 23.10.2019 г. /12:45 - 13:15 ч.; 12:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Никопол: Хижа 4-ти Километър Черквица

Община Плевен  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен: Генерал Владимир Вазов 25, 47, 39, 33, 29, 49, 43, 27, Лозенград/Хр. Згалевски/ 38, 27, 36, 27, Странджа 57, Страцин 36, 36а, 35, 33, 38, 29, 31, Тунджа/Б. Станчев/ 37, Хаджи Димитър 87, 88, 81, 89, 86, 83, 87а, 91, Цар Иван Шишман 57, 51, 55, 53, 49

На 21.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски 134 А, 128, 110, 74, 94, 132, 146, 130, 77, 120, 144, 55, 47, 122, 106, 134, 102, 49, 97, 65, 100, 67, 51, 89, 69, 124, 73, 108, 98, 118, 140, 138, 45, 81, 79, 114, 148, 152, 126, 57 А, 96, 72, 116, 112, 104 А, 93, 3, 83, 104, 53, 136, 60, 23, 27, 56, 64, 66, 48, 37, 25, 29, 52, 72, 68, 21, 50, 33, 35, 41, 31, 74, 70, 76, 62, 54, 19, 46, 2, 17, 26, 30, 14, 20, 38, 36, 13, 15, 28, 3, 24, 7, 44, 16, 34, 12, 11, 32, 9, 6, 4, 39, 2, 5, 18, 22, 8, 1, 92, 43, 90, 94, 87, 84, 86, 78, 82, 80, 88, Асен Халачев 2, 4, 3, 1, Бузлуджа 10, 1, 6, 8, 7, 5, 2, 4, Васил Левски 42, 36, 44, 38, 28, 1, 4, 32, 22, 14, 30, 8, 12, 18, 10, 20, 17, 6, 2, 16, 26, 24, Вит 15, 12, 3, 6, 19, 17, 4, 11 А, 9, 10, 13, Витска Ялия, Георги Бенковски 17, 15, 8, 14, 11, 9, 2, 10, 4, 1, Георги Кирков 13, 1, 7, 11, 3, 4, 9, 5, Гьола, Дружба 8, 1а, 2, 1, 1в, 3, Иван Нанов 13, 11, 3, 4, 1, 14, 21, 7, 17, 12, 6, 5, 8, 9, 15, 11, 13, Каменна Могила, Кирил и Методий 23, 13, 8, 11, 3, 7, 15, 16, 9, 18а, 42, 4, 12, 14, 17, 19, 23, 10, 6, 2, 5, 20, 21, 22, 18, 1, 24, 28, 36, 40, 26, 38, 34, 32, 30, 42, местност Под Село 1, Панайот Волов 1, 5, 2, 3, Петър Габровски 21, 20, 3, 9, 15, 11, 4, 7, 2, 13, 12, 17, 6, 8, 1, 10, 1а, 19, 5, Рила 4, 2, 6, 16, 18, 10, 8, 12, 20, 7, 1, 14, Старо Село, Стопански Двор, Съгласие 5, 4, 3, 2, 11, 15, 7, 13, 19, 9, 10, 17, 8, 6, 1, 12, Трети Март 55, 78, 63, 25, 29, 21, 35, 19, 17, 27, 11, 15, 13, 9а, 31, 23, 9, 33, 44, 45, 59, 37, 60, 47, 51, 55, 56, 54, 57, 41, 39, 53, 46, 50, 43, 48, 49, 52, 58, 42, 40а, 22, 18, 4, 8, 32, 40, 1, 5, 10, 6, 30, 28, 26, 2, 14, 34, 24, 36, 12, 20, 16, 38, 7, 3, Хаджи Димитър 5, 9, 7, 6, 14, 17, 13, 11, 10, 4, 18, 15, 3, 16, 1, 8, 2, Христо Ботев 7, 3, 6, 14, 11, 15, 1, 17, 8, 12, 10, 9, Христо Сръбски 10, 15, 8, 2, 3, 14, 1, 11, 16, 6, 9, 17, 7, 13, 4, 5, 12, 32, 35, 34, 38, 30, 25, 33, 55, 45, 28, 39, 61, 31, 20, 24, 53, 48, 63, 42, 18, 22, 37, 47, 19, 59, 27, 23а, 29, 40, 21, 65, 51, 56, 23, 60, 57, 58, 54, 41, 46, 62, 43, Цветан Спасов 2, 12, 8, 10, 4, 3, 14, 1, 5, 6, 13, 20, 26, 22, 28, 32, 34, 18, 30, 24, Янко Забунов 1, 6, 10, 3, 2, 8, 4

На 21.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Брестовец: 158012, М. Съдовете, Александър Петров 17, 28, 18, 19, 20, 16, 24, 14, 11, 22, Александър Стамболийски 26, Васил Левски 38, 25, 3, 4, 29, 8, 6, 22, 3а, 24, 14, 23, 36, 19а, 9, 27, 16, 40, 28, 1, 5, 40а, 2, 12, 11, 42, 34, 44, 7а, 15, 30, 21, 7, 26, 18, 32, 20, 13, Витоша 2а, 4, 2, 3, 5, 1, Георги Кочев 28, 18, 8, 30, 14, 16, 12, Елин Пелин 4, Иван Вазов 15, 5, 1, 2, 3, Никола Й Вапцаров 10, 3, 1, 12, Пирин 4, 6, 1, 2, 8, Рила 4, 3, Хаджи Димитър 21, 10, 2, 18, 12, 20, 6, 25в, 16, 25а, 22, 14, 8, 4, Христо Ботев 2, 9, 7, 8, 10, 4, 1, 21, 3, 15, 17, 6, 19, 13, 11, Христо Смирненски 10, 12, 1, 2, 4, 3, 6, 8, 14

На 21.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Къшин: Аврора 2, 5, 3, 1, 2б, 4а, 4, 2а, Васил Друмев 14а, 5, 18, 14, 12, 20, 3а, 17, 10, 1, 3, 16, 5б, 24, 8, 6а, 26, 7, 22, Г. С. Раковски 7, 14, 4, 3, 9, 11, 24, 13, 5, 22, 6, 8а, 10, 18, 8, 16, 2, 20, 1, 12, Етрополе 13, 19, 19а, 9, 7, 2, 15, 4, 12, 16а, 14, 8, 6, 12а, 17, 11, 22, 9, 4а, 10, 2, 5, 1, 4, Кирил и Методий 9, 4а, 4, 14, 1, 2, 7, 3, 14а, 5, 8, 12, Улично Осветление, 10, 6, Кметство, 11, 15, Улично Осветление, Къшински Дол, М-та Над Село, Майор Горталов 4, 5, 7, 1, 10, 12, 2, 8, 6, 9, 3, местност Лозята, местност Над Село, Преслав 27, 4, 8, 14, 43, 22, 11а, 6, 21, 41, 9, 23, 18, 25, 29, 12, 17, 3, 16, 31, 20, 33, 24, 5, 11, 2, 37, 7, 13, 12б, 14, 1, Рибарица 2, Рудозем 3а, 14, 6, 3, 10, 2, 7, 8а, 1в, 5, 9, Стоански Двор, УПИ 16 Стр. Кв. 1, УПИ III-62, УПИ-XII Кв. 19, Ю. А. Гагарин 6а, 4, 1, 5, 12, 3а, 6, 2, 3, 7, Ст Двор, 20, 35, 23, 37, 33, 45, 18а, 22, 39, 24, 16, 27, 29, 14, 31, 19, 10, 43, 12, 9, 41, 30, 25

На 21.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Плевен: извън регулация, До Гр. Плевен, Лозарска Среща Кл 1

На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Плевен: извън регулация, До Гр. Плевен

На 21.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Плевен: Владимир Бурмов 38, 38а, 42, 44, Лайка 41 Втора Атомна, 41, 31, Сторгозия 2 Атомна, 50

На 21.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Берковица 27, 37, 44, 42, 30, 46, 39, 36, 34, 32, 33, 27а, 41, 41а, 29, 31, 33а, 46а, 35, 40, 38, Владимир Бурмов 7а, 6, 11в, 6а, 4а, 8, 13, 10, 2, 9, 11, 11б, 4, 2а, 11а, 5, 7, Елин Пелин 16, 32, 18, 31, Захари Стоянов 11, 6, 5а, 9, 14, 10, 6а, 3, 11а, 12, 8, 5, Сторгозия 1, 2

На 22.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Биволаре: Бяло Море 1, 5, 8, 1 А, 4, 2, 3, 6 Б, 6 А, Васил Левски 8, 14, 12, 10 Б, 10 А, 6, 3, 1, 4, Вит 2, 1, 5, Витоша 38, 12, 30, 1, 8, 7, 14, 16, 5, 26, 3, 36, Г. С. Раковски 12, 4, 14, 5, 10, 8, 9, 6, 7, 1, 3, Градинарска 2, 4, 1, Кирил и Методий 16, 6, 14, 2, 12, 8, 4, 10, 1, 18, 28, 20, 22, 30 А, 3, 9 А, 4, 5, 24, 13, 11, 32, 95, 34, 26, Крайбрежна 7, 11, 9, 19, 1, 3, Марица 5, 29, 2, 23, 11, 17, 27, 13, 11 А, 7а, 4, 7б, 15, 21, 3, 25, 19, 1, Неофит Рилски 2, 36, 15, 4, 14, 26, 3, 22, 5, 6, 10, 42, 1, 7, 12, 11, 38, 18, 13, 40, 34, 16, 32, 24, 8, 30, Нова 15, 3, 5, Освобождение 1, 1, 2, Отец Паисий Хилендарски 2, 1, 3, 4, Пирин 7, 3, 10, 6, 5, 4, 1, 8, 2, 9, 12, Плевен 3, 2, 1, Републиканска 26, 4, 22, 19, 9, 14, 2, 23, 10, 24, 38, 17, 31, 28, 12, 5, 33, 7, 20, 30, 3, 29, 16, 6, 43, 25, 8, 18, 15, 27, 13, 1, 27, 29, 44, 46, 34, 55, 36, 42, 28, 38, 31, 40, 35, 53, 48, 61, 65, 42, 50, 49, 52, 68, 51, 45, 62, 54, 55, 63, Родопи 8, 12, 1 А, 6, 2, 5, 3, 10, 7, 1, Славяни 6, 4, 2, 1, Христо Ботев 2, 3, 11, 6, 4, 9, 1, 10, 7, 5, 2, Черно Море 5, 28

На 22.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Божурица: Александър Стамболийски 11, 17, 15, 14, 1, 4, 2, 5, 10, 21, 12, 7, 8, 19, 3, 9, 43, 40, 29, 26, 10, 53, 37, 30, 24, 39, 41, 24 А, 20, 51, 44, 33, 34, 32, 16, 28, 36, 55, 42, 38, 47, 27, 49, 22, 31, Асен Халачев 4, 2 А, 3, 2, Беласица 4, 2, 6, Божур 7, 41, 39, 14, 2, 51, 13, 9 А, 24, 28, 9, 15, 22, 31, 29, 27, 18, 6, 10а, 20, 1, 43, 26, 47, 16, 37, 17, 21, 19, 25, 12, 33, 35, 45, 23, 8, 4, 30, 10, 49, 3, 34а, 6, 32, 38, 57, 34, 55, 61, Бузлуджа 5, 6, 2, 8, 1, 7, В Левски 32, 5, 16, 46, 18, 60, 26, 53, 48, 59, 35, 6, 10, 30, 27, 52, 23, 13, 20, 4, 9, 55, 11, 45, 8, 54, 38, 25, 41, 58, 19, 40, 49, 7, 28, 51, 31, 22, 34, 57, 24, 42, 17, 36, 39, 21, 14, 29, 43, 15, 44, 2, 47, 56, 33, 12, Вит 9, 6, 3, 5, 4, 11, 1, 7, Г Бенковски 3, 1, 15, 2, 23, 21, 17, 13, 7, 11, Г Милев 4, 2, 1, Гурко 9, 13, 8, 7, 6, 2, 4, 5, 3, Иван Вазов 3, 1, 9, 5, 2, К и Методий 8, 6, 19, 2, 4, 10, 3, 7, 11, 15, 13, 17, 12, 5, Ком 3, 7, 4, 1 А, 6, 2, 1, 5, Мургаш 2, 1, 2, Мусала 2, Н Вапцаров 1, 2, Н Рилски 5, 4, 6, 13, 9 А, 15, 14, 11, 2, 9, 1, 12, 1, Надежда 10, 11, 2, 7, 9, 8 А, 4, 14, 6, 13, 8, 3, 12, Огоста 7, 1а, 1, 5 А, 3, 9, 2, 5, 11, Опълченска 2, 3, 1, П Евтимий 1, 2, 4, 6, 3, 5, 7, П Р Славейков 3, 3, 1, 7а, 9, Павловец 8, 6, 2, Пролет 4, 2, 9, 5, 3, 7, Равнище 3 А, 2, 5, 3, Радецки 3а, 5, 6, 4, 1, 2а, 2, 3, 10, Раковски 3, 9, 4, 8, 12, 55, 2, 7, 11, 1, Рила 17, 9, 2, 1, 13, 7, 11, 19, 3, 23, 25, 15, 5, 31, 37, Руен 10, 6, 14, 8, 12, 1, 2, 5, Сан Стефано 5, Свобода 1, 5, 6, 3, 7а, 2, 4, Скобелев 6, 10, 4, 8, 1, 5, 3, 18, 12, 14, 20, Сопот 1, 3, Средна Гора 6, 18, 10, 14, 7, 4, 3, 2, 1, 5, 12, 8, 9, 11, Ст Караджа 16, 3, 1, 18, 8, 10, 12, 25, 7, 19, 21, 6, 2, 5, 9, 14, 17, 4, Стара Планина 5, 3, 1, 2, 7, Странджа 4, 2, Христо Ботев 1, 3, 11а, 15, 22, 24, 19а, 17, 20, 19 Б, 18, 23, 11, 28, 19, 4, 11 А, 13, 9, 21, 7, 10, 14, 8, 6, Шар Планина 12, 8, 10, 4, 16, 6, Шипка 1, 2, 3, Ю. А. Гагарин 6, 4, 2, 11, 32, 16, 7, 38, 18, 11, 14, 13а, 3, 28, 13, 10, 9, 5, 36, 1, 30, 17, 15, 5 А, 12, 21, 7

На 22.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Победа, Общ. Долна Митрополия: 24 Май 21, 16, 19, 6а, 32, 34, 5, 24, 13, 28, 26, 1, 15, 66, 76, 25, 46, 62, 38, 35, 48, 33, 64, 70, 72, 74, 54, 29, 58, 50, 52, 56 А, 27, 68, 40, 42, 41, 44, 60, 31, 56, Васил Левски 16, 44, 5, 30, 15, 14, 36, 18, 10, 7, 13, 46, 19, 42, 40, 20, 25, 52, 3, 34, 38, 23, 8, 6, 17, 21, 11, 29, 2, 28, 24, 22, 1, 26, 9, 12, 4, 27, 98, 84, 55, 35, 76, 61, 104, 65, 72, 102, 59, 88, 94, 57, 44, 68, 37, 92, 41, 49, 69, 108, 54, 112, 82, 110, 53, 70, 78, 31, 63, 58, 38, 100, 80, 60, 67, 90, 51, 62, 66, 74, 86, 47, 33, 39, 106, 56, Европа 7, Индустриална Зона, Космос 4, 5, 6, 8, 3, 1, Люлин 12, 3, 4, 2, 8, 6, Новоселска 12, 10, 9, 4, 1, 5, 2, 11, 7, 3, Петдесет и Четвърта 10, 14, 1, 4, 2, 7, 36, 63, 61, 34, 59, 37, 41, 20, 22, 32, 24, 18, 30, 27, 23, Радецки 16, 10, 6, 20, 11, 7, 18, 12, 3, 4, 1, 2, 8, Рила 16, 9, 21, 2, 27, 25, 3, 7, 23, 15, 14, 12, 11, 13, 10, 4, 18, 22, 5, 6, 20, 1, 8, 17, 10, Христо Ботев 13, 9, 21, 6, 11, 14, 18, 10, 19, 17, 7, 16, 8, 12, 2, 11 А, 15, 23, 5, 5 А, 4, 20, 107

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Плевен: Асен Златаров 93, 88, 95, 84, 91, 82, 97, Генерал Ганецки 111, Плевенска Епопея /Пърличев/ 16а, 10, 26, 24, 6, 22а, 37, 14, 31, 16, 18, 8, 29, 25, 20, 12, 39, 22, Христо Ботев 157, 155, 153, 151, 149

На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Плевен: Кайлъка Парк, 7, Кайлъшка Езеро, 7, Уо Тп 64, Тп 64, Кафе-Аператив, Летен Театър, местност Кайлъка Ресторант Пещерата, 1, Гребно Езеро, Зоопарк, Тенис Кортове, Ресторант Колибите, местност Плочата 40, 1, местност Кайлъка, Плочата 51, М-Стплочата, Парккайлъка

На 22.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Плевен: Васил Ганчев 4, 3, 7а, 5, 7, 5а, 9, Захари Стоянов 30а, 34, 35, 39, 37, 28, 32, 31, 38, 32а, 36а, 34а, 43, 45, 36, 41, 34б, 25, 27, 30, 29, 33, 26, Лозенка 48а, 56, 19, 21, 48, 54а, 54, Орлица 32, Петър Берон 3, 7, 1, 13а, 17, 3а, 5а, 5, 13, 1а, 15, 11, 9, Ст. Стамболов/Черв. Звез/ 24, Стефан Стамболов 23, 22а, 22, 19, 21, 24

На 22.10.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Плевен: Дружба М/У123и124, До124, Д-Ба Търговски К-С, М/У123-124, До Бл 125, До Бл123, 131, Търговски К-С, 123-124, До123, 124, 18

На 22.10.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Плевен: Дружба 134, 135

На 22.10.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Бузлуджа 29а, 31, 29, 33, 29б, Генерал Колев 19, 29, 41, 36, 42, 37, 38, 28, 40, 22, 25, 45, 19а, 26, 18, 17, 43, 46, 33, 27, Илю Войвода 2, Стара Планина 23, Юрий Гагарин 7, 5, 2

На 23.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен: Дружба 213, 212а, До Бл. 213, 215, 214

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коиловци: 000412, Борис Бардушев 10, 6, 3, 9, 11, 2, 7, 1а, 11а, 1, 1б, 8, 5, Гео Милев 2, 1, Ламби Кръстев 16, 7, 10, 2, 6, 14, 5, 11, 4, 9, 1, 3, 8, 12, Панайот Волов 9, 1, 5, 2, 37, София 3, 8, 6, 10, 1, 5, Средна Гора 4, 2, 4а, 3, 6, 1

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Кала Тепе 21, 29, 27, 23, 25, Цар Самуил/В. Топалски/ 59, 67, 55, 55 Уо, 65, 57, 61, 63

На 23.10.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Дружба 223, 222

На 23.10.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Дружба С/Убл. 221, 221гж1, 221гж3, 221, 222

На 23.10.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Бузлуджа 42, 35, 37, 39, Витоша 28, 29, 20а, 23, 31, 30, 26, 33, 24, 27, 35, 20, 25, Илю Войвода 10, 6, 8, 4, 11, Мара Денчева 21, Хаджи Бенчо 19, Христо Ботев 13, 7, 9, 3, 10, 12, 5, 170, 14, 1, Юрий Гагарин 9, 6, 11, 8, 4, 15, 13

На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Буковлък: O, 0.

На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен: Александър Стамболийски 10, Асен Халачев 8, 9, 25, 21, 13, 11, 10, 12, 7, 17, 23, Кирил и Методий 52, 43, 54, 47, 49, 48, 29, 42, 46, 56, 41, 58, 44, 39, 37, 33, 35, 31, 50, 27, Лозенка 7, 9, 6, 5, 16, 10, 11, 2, 4, 12, 8, 14, 18, Трети Март 73, 63, 62, 69, 61, 72, 67, 66, 77, 82, 70, 76, 64, 68, 78, 71, 65, 80, 75, 74, 84

На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Плевен: Брацигово 11, 11, Генерал Тошев 10, Георги Кочев 23, 13, 13, Огоста 10 Ат1, 10 Ат3, 12, 10, 10 Ат2

На 24.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Иван Вазов 23, 15, 19, 17, 22, Парашкев Цветков 45, Полтава 19, Сопот 3, 9, 5а, 5, 5 А, 7, 1

На 24.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: 272090, 377034

На 24.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: 272090

На 24.10.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Плевен: Генерал Колев 45, Хаджи Бенчо 53, Чаталджа/Н. Доровски/ 5, 44, 13, 56, 28, 9, 30, 34, 32а, 54, 40, 38, 11, 15, 11а, 36, 48, 17, 42, 46, 7, 32, Юрий Гагарин 1

На 24.10.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Кайлъшка 3, 9, 5, 11, 2, 7, Мара Денчева 13, Сан Стефано 27, 43

На 24.10.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Ведрина 26, Генерал Столетов 17, 17а, 11, Мара Денчева 22, 23, Райна Княгиня 18, 12, 17, 13, 22, 23, 21, 14, 19, 14 Магазин, 20, Страхил Войвода/С. Едре/ 16

На 24.10.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Ангел Войвода 10, 24, 28а, 8а, 20а, 20, 27, 22, 24а, 26а, 10а, 26, 28, 17, 30, 8, Генерал Столетов 37, 33, 38, 2, 39, 39а, 30, Петко Войвода/8 Март/ 25, 29, 19, 21, 27, 21а, 31, 23

Община Червен бряг  

На 22.10.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бресте

На 22.10.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горник: Бузлуджа 23а, 32, 24, 38, 26, 36, 21а, 23, В Левски 7, 3, 14, 5, 2, 9, 8, 4, 1, 12, 10, 6, В Пеева 14, 2, 20, 18, 16, 4, 6, 12, Делницата 096005, Искър 5, 3, 7, 9, Йордан Даскалов 3, 5, 1, Ком 1, 4, 2, Марица 3, 1, 14, 12, 23, 10, 4, 18, 17, 7, 21, 11, 19, 13, 16, 2, 5, 15, П К Яворов 18, 2, 5, 7, 8, 1, 10, 4, 2б, 9, 3, 11, 14, 16, 12, 6, 2в, 13, 2а, Пенков Остров, Петко Хр Петков 39, 8, 6, 9, 2, 5, 1, 10, 11, 4, 13, 3, 7, 12, 15, Първа 1, Райко Даскалов 5, 8, 9, 11, 7, 3, 6, 10, 4, Тринадесета 4, 2, 3, 8, 6, 1, Христо Цветков 4, 10, 2, 2а, 8, 6, Четиринадесета 2, 13, 11, Шестнадесета 2, 4

На 22.10.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Реселец: 375030, Акация 3, Б Клен 2, 3а, 4, 5, 6, Баба Тонка 2, 1, Балканска 8, 6, 1, 4, 5, 3, 2, Безименна 4, 1, 2, Белилото 1, 4, 6, 8, 2, 2а, 5, 3, Бор 3, 11, 5, 2, 1, 9, 13, 7, 15, Босилек 2, Воденицата 3, 2, 1, Г Поляна 4, 6, 5, 2, 12, 3, 14, 8, 1, Голеж 2, 1, Горска 2, 1, Гробарска 3, 5, 1, 9, 2, 7, 11, Д Дачев 3, 7, 5, 4, 6, 1, 3, 2, 2а, Девети Май 26, 22, 28, 20, 14а, 12, 14, 10, 2, 4, 6, 16, 8, Дзс Комуна 11, 3, 5, 7, 9, 1, 23, 19, 8, 27, 21б, 4, 2, 21, 25, 29, 6, 15, 1, 21а, 13, 10, 17, Дружба 14, 5, 2а, 9, 19, 11, 4, 6, 8, 13, 3, 23, 2, 10, 7, 16, 18, 21, 15, 1, 25, 17, 37, 22, 41, 39, 33, 27, 24, 47, 20, 29, 35, 45, 49, Здравец 3, 1, Иван Христов 54, 46 Офис Кт, 32, 52, 30, 44, 27, 33, 29, 48, 37, 43, 40, 50, 41, 36, 39, 3, 28, 47, 26, 23, 34, 38, 25, 42, 56, 45, 51, 31, 48а, 46, 35, 49, 20, 12, 1, 10, 13, 18, 8, 9, 11, 22, 15, 6, 19, 14, 5, 4, 3, 21, 7, 16, 17, 24, 53а, 57, 56, 62, 60, 53а, 72 Фурна, 70, 65, 63, 61, 64, 74а, 68, 66, 55, 59, 57, 53, 67, 82, 90, 76, 75, 89, 79, 85, 69, 84, 88, 86, 77, 3, 71, 80, 81, 83, 87, 73, Искър 17, 5, 1, 33, 16, 11, 15, 23, 22, 20, 27, 6, 9, 21, 13, 2, 12, 4, 24, 25, 7, 14, 19, 10, 30, 29, 31, 32, 26, 34, 28, 33, Каймаков 1, 8, 6, 2, Капна 11, 2, 13, 4, 6, 5, 9, 16, 32, 44, 20, 38, 18, 15, 8, 7, 14, 10, 40, 30, 11а, 12, 34, 36, 3, 22, 1, Латинка 7, 1, 3, 5, Люляк 4, 6, Милиндол 47, 45, 6, 43, 31, 51, 35, 37, 33, 29, 8, 41, 39, 3, 27, 9, 11, 25, 7, 4, 23, 17, 2, 15, 13, 21, 19, Младост 3, 7, 5, 2, 4, 1, Могилата 1, Опанец 2а, 16, 8, 5, 20, 18, 4, 10, 3, 6, 12, 7, 14, 2, 9, 11, 13, 15, 21, 28, 30, 24, 26, 27, 17, 20, 22, 34, 19, 25, 32, П Димитров 5, 3, 13, 2, 4, 19, 7, 11, 1, 9, 17, 6, 15, Победа 29, 23, 3, 17, 31, 13, 19, 27, 33, 1, 7, 11, 25, 5, 15, Поройна 2, 3а, 1, 4, 3, 11, 7, Пробуда 12, 6, 5, 10, 1, 8, 3, 2, 4, Пропашище 1, 2, 4, Ръчене 2, 4а, 8, 6, 10, 12, 12а, 4, 14, 16, 22, 18, 20, 38, 34, 40, 52, 46, 54, 32, 36, 42, 48, 35, 50, 44, 54а, 56, 62, 60, 58, Свобода 13, 14, 15, 12, 10, 4, 6, 8, 7, 5, 3, 11, 2, 9, 1, Славянска 2, 6, 4, Стефан Бацов 33, 48, 29, 66, 31, 25, 60, 35, 46, 50, 58, 37, 39, 23, 52, 56, 64, 54, 62, 27, 34, 15, 44, 32, 17, 30, 36, 38, 21, 11, 19, 9, 13, 28, 42, 2а, 7, 24, 12, 14, 2, 18, 20, 10, 22, 4, 26, 1, 6, 8, 5, 16, 3, Теменуга 9, 1, 3, 7, 5, Тодор Попов 2, 14, 22, 16, 21, 17, 3, 8, 11, 12, 19, 9, 13, 6, 4, 20, 7, 18, 15, 5, 24, 10, 23, 23а, Училищна 2, 8, 4, 10, 12, Церовица 1, Челник 6, 2, Явор 2, 4, 3, 1, Уо Тп 10, Профилакториум

На 22.10.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Червен Бряг: 248005 М Водол, Маркова Могила, местност Биволски Камък Вила, местност Езерото, Луковитскикантонтп82

На 22.10.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Реселец: 375030, Тодор Попов 23, 23а, Профилакториум

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Радомирци: Александър Стамболийски 15, 20, Васил Коларов 9, 19, 21, 6, 23, 15, 17, 11, Г Димитров 93, Г С Раковски 13, 3, 6, 23, 7, 4, 4а, 8, 14, 2, 19, 5, 17, 11, 21, 12, 9, Гурко 6, 10, 4, 8, 2, 12, Д Благоев 11, 3, 1, 7, 4, 9, Иван Бунданов 3, 14, 14а, 5, 7, Иван Вазов 5, 16, 13, 14, 7, 12, 8, 3, 10, Л Каравелов 6, 1, 4, 3, 2, Н Тодоров 11, 4, 7, 9, П Доцов 15, 19, 23, 5, 11, 14, 1, 18, 8, 12, 1а, 17, 9, 16, 2, 7, 13, 6, 3, 10, 21, 20, П Каравелов 4, 3, 1, 6, 8, 2, Ракитска 2, 17, 7, 6, 3, 11, 19, 15, 9, 13, 8, Скобелев 4, Славейков 2, 6, 3, Шипка 3, 2, 1, 9, 5, 7

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник

На 21.10.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40

На 22.10.2019 г. /09:00 - 13:10 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Ноевци

На 22.10.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Ноевци: До ТпСтадиона

На 23.10.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник: махала Пали Лула къща

На 23.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Сопица

Община Земен  

На 21.10.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Чепино: Над Центъра

На 24.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Земен: 1404, Евтим Арсов 5а, Земенски Манастир 13, 3, 9, 29, 21, 33, 21, 69, 31, 28, 2, 5, 7, 17, 1, 7а, 10, 23, 21а, махала Митова 2, 6, 4, 7, 16, 13, 1, 9, 14, 8, 15, 12, 3, Никола Вапцаров 2, 9, 32, 3, 18, 28, 96, 4, Пещерско Шосе 2, 8, 9, 3, Райна Княгиня 4, 10, 2, 15, 9, 11, 13, 3, 4, 12, Струма 25, 16, 19, 27, 26, 21, 7, 18, 30, 2, 24, 15, Хан Кубрат 5, 6, 2, 3, 12, 8, 11, 4, 13, Христо Ботев 15, 3, 7, Христо Смирненски 3, 11, 3а, 1, 7, къща, 19, 15, 17, 9, 13а, Тото Пункт

Община Ковачевци  

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Габрешевци: махала Богдановци, махала Бусарска, махала Гелевци, махала Зарковци, махала Клисурци, махала Костадиновци, махала Мутарска, махала Пешова, махала Полоканска, махала Равнище, махала Тихия Кът, махала Ущиринци, ПИ I-64

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Горна Ливада, махала Добридолски Воденици, махала Паргова, махала Савова

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Косово, Общ. Трекляно: махала Ангеловци, махала Върбица, махала Въргинци, махала Дузинци, махала Дурниловци, махала Качаревци къща, махала Лисичковци, махала Пашинци, махала Поповци, махала Селото, махала Сировичинци, махала Такламановци, махала Широки Дол къща

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Трекляно: махала Антовци, махала Аплатовци, махала Бакъмска, махала Божуринци, махала Бойкинци, махала Връшинци, махала Гебовци, махала Горни Балабановци, махала Димитрина, махала Долни Балабановци, махала Долно Гъжинци къща, махала Корубинци, махала Кръстинци, махала Кьосинци, махала Лисичковци, махала Младост, махала Павлевци, махала Поповци, махала Стойковци, махала Сукинци, махала Тодоровци, махала Тошинци, махала Трънярци, махала Тупарци, махала Цалакина, махала Центъра къща, къща, 1, Бунгало, махала Чавдаровци, махала Шавудинци, махала Щроклинци

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Ковачевци: XxIV-1148, Кв. 49

На 21.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./   На 24.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Калотинци

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Ковачевци: Нупи 1146, махала Стаменкова

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Ковачевци: Жил. Сграда

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ракиловци: къща

На 23.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Горна Глоговица: Мтп Банков Рид

На 23.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Дивля: Александър Стамболийски 5, 4, 14, 12, 8, 3, 16, 10, 6, 1, Братя Миладинови 14, 38, 62, 34, 4, 58, 10, 52, 36, 32, 56, 46, 18, 54, 16, 12, 42, 44, 30, 2, 40, 6, 60, 28, Васил Левски 16, 34, 22, 13, 23 А, 20, 31, 41а, 40, 1, 39, 30, 32, 8, 18, 25, 38, 28, 37, 21, 33, 6, 35, 41, 4, 5, Владимир Димитров-майстора 1, 20, 7а, 22, 14, 8, 9, 16, 15, 10а, 17, 13 А, 3, 10, 5, 4, 13, 12, 19, Гео Милев 6, 4, 2, Георги Бенковски 4, 13, 5, Гоце Делчев 7, 1, 3, 9, 5, Д-Р Г. М. Димитров 3, 2, 1, 6, 4, Д-Р Петър Берон 4, 2, Димитър Благоев 1, 9, 3, 7, 11, 15, 17, 12, 19, 5, 1, Димчо Дебелянов 6, 9, 2, 13, 8а, 10, 4, 8, 12, 6, Елин Пелин 2, 4, Захари Стоянов 24, 16, 18, 12, 9, 11, 14, 20, 13, 3, 1, 2, Иван Вазов 3, 1, 25, 9, 22, 14, 37, 43, 25, 31, 15, 33, 28, 30, 16, 26, 36, 32а, 38, 12, 41, 32, 10, 35, 40, 19, 24, 18, 20, 21, 34, Йордан Йовков 3, 9, 5, 7, Крайречна 18, 9, 18, махала Бежанска 5, 8, 6, 4, 3, 1, 2, 7, махала Бонева, махала Валявичарска 4, 5, 8, 7, 3, махала Войнова 1, 5, 2, 7, 13, 3, 10, 11, 8, 6, 12, махала Гогева, махала Джоманова, махала Дубрава, махала Дульова 1, 2, 3, махала Жъкова 2, 3, 1, махала Заякова 6, 5, 3, 4, 1, 2, махала Ильова 8, 3, 2, 10, 4, 7, 6, 9, 5, махала Костадинова 3, махала Кукувичарска, махала Кушлина, махала Кушова 4, махала Милкова 1, 2, махала Милошова 574, 7, 1, махала Никова 4, махала Панчова 2, махала Паунова 4, 2, 6, 5, 7, махала Пезулярска 11, 6, 8, 5, 9, 4, махала Пешова 7, 4, 8, 1, 5, 6, 3, махала Преслъп, махала Славкова 16, 4, 3, 2, 14, 1, 17, къща, 11, 13, 9, махала Тумба 1, махала Ушанова, махала Фильова, махала Чавкова 4, махала Шумкова 3, 4, 1, 2, Никола Вапцаров 8, 2, 5, 1, 4, 24, 6, 3, 22, 9, Никола Петков 1, Пейо Яворов 20, 8, 11, 10, 12, 4, 7, 16, Пенчо Славейков 19, 15, 13, 2, 7, 14, 8, 2а, Софроний Врачански 1, 2, 4, Стефан Караджа 3, 8, Филип Тотю 1, 5, 7, Христо Ботев 48, 12, 30, 56, 24, 15, 22, 1, 41, 52, 26, 18, 13, 12, 8, 10, 6, 54, 4, 1а, 1, 5, 8, 19, 9, 6, 4, 3, 7, 9, 5, 4, 10, 7, 8, 3, 6, 9, 5, 11, 1, 4, 6, 21, 22

На 23.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Одраница

На 23.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Трекляно: махала Антовци, махала Аплатовци, махала Бакъмска, махала Божуринци, махала Бойкинци, махала Бръзина, махала Връшинци, махала Гебовци, махала Горни Балабановци, махала Димитрина, махала Долни Балабановци, махала Долно Гъжинци къща, махала Дъбът, махала Караджинца, махала Караджинци, махала Корубинци, махала Кръстинци, махала Кьосинци, махала Лисичковци, махала Марикинци, махала Младост, махала Павлевци, махала Поповци, махала Стойковци, махала Сукинци, махала Табаци, махала Тодоровци, махала Тошинци, махала Трънярци, махала Тупарци, махала Цалакина, махала Центъра къща, къща, 1, Бунгало, къща, Кош, махала Чавдаровци, махала Шавудинци, махала Шумановци, махала Щроклинци

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Косача: къща

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Слатино, Общ. Ковачевци

На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Ковачевци: М. Циганка Пи-5, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци местност Яз. Пчелина, Циганка

На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лобош: Яз. Пчелина

Община Перник  

За периода 21-22.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 12:45 - 14:00 ч./ -  Перник: Алеко Константинов 11, 13, 8, 4, 12, 15, 6, 10, 13 Гар, 16, 2, 20, 17, Бродо До 5-То Оу, 7, Бунтовник 5, 4, 2, 3, 7, 6, 1, 4а, Васил Априлов 8, 1, 2, 7, 5, 3, 4, Гео Милев 5, 3, 2, 1, 4, Георги Мамарчев М/У Бл. 13 и 14, 15, 1, До Бл. 14, 2, 14, 14, 26, 26, 26, 9, 16, 21, Димова махала 19, До Супера, Павилион, 17, Кв, 1, Магазин, 16, 75, До Бл. 13, 14, 12, 13, 13, Димчо Дебелянов 9, 8, 11, 1, Добруджа 27, 29, 21, 35, 31, 36, 28, 29, 33, 36г, 30, 25, 31, 34, 32, 38, 3 31, 35а, 37, Дойран 8, 2, 9, 6, 12, 1, 7, 11, 4, 5, 3, Захари Стоянов 14а, 12б, 13, 15, Зюмбюл 8, 26, 6, 16, 32, 30, 4, 7, 12, 3, 28, 10, 22, 2, 36, 38, Ивайло 2, 3, 5, 6, 2, 4, 1, Иван Вазов Под Моста, 5, 15 5, 3, 8, 7, 8 5, 3, 9, 5, Капитан Векилски 1, 4, 6, 3, 2, Клисура 1, 5, 3, 4, 11, 7, 2, 9, 6, Кокиче 5, 7, 6а, 12, 2, 8, 8а, 6, Любен Каравелов 8, 8, 6, 12, Люлин 24, 17а, 7а, 7, 3, 15, 12, 2, 18, 27, 20е, 10, 6, 13, 16, 19, 12а, 17, 21, 31, 1, 29, 8, 14, 21, 23, 2, 11, 4, 90, 25, 4, 22, 12, 15а, 6а, 5, Миньор 13, 15, Мургаш 2, 9, 3, 7, 1, 7, 5, Мусала 7, 3а, 3, 1, 4, 10, 8, 5, 12, 2, 6, Найден Геров 5, 8, 2, 10, 1, 3, 9, 1, 12, 11, 7, Никола Козлев 13, 9, 12, 2, 4, 10, 18, 11, 17, 19, 3, 21а, 7, 14, 8, 20, 6, 1, 1, 16, 15, 21, 25, 5, 5, Оборище 1, 1, Пейо Яворов 6, 25, 26, 37а, 28, 39, 42, 37, 24, 22, 32, 25, Пенчо Славейков 20, 20, 20, 34, 36, 38, 32, 40, Перелик 6, Протожерица 1, Родопи 1, Сан Стефано 14, 4, 2, 8, 16, 6, 3, 6, Св. Св. Кирил и Методий, Селимица 3, 8, 2, 4, 1, 6, 1а, 5, Силистра 6, 5, 4, 5, 6, Синчец 1, Софийско Шосе 60, 58, 50, 60, 46, 54, 50, 76, 72, 40, 62, 68, Автогара, 56, 74, С/У Стара Планина, 42, 64, 66, 70, 54, 40, 74, 42а, 44, Павилион, 62, 52, 72, 58, 46, 126, 124, 136, 138, 132, 130, 61, 124, 59, 134, 128, 63, 140, 142, 89, 71, 83, 79, 95, 87, 65, 93, 91, 81, 69, 67, 89, 85, 73, 77, 31, 49, 47, 49, 35, 35, 110, 94, 45, 106, 37, 43, 94, 41, 110, 98, 100, 96, 116, 104, 39, 33, 114, 102, 92, 37, 96, 106, 7, 90, 80, 80, Магазин, 1, 88, Тотопункт, 7, 84, 86, До Бл. 21, 90, 21а, 15, 15, 7, Автогара, 21, 82, 15, 84, 78, 78, 88, Станционна 6, Стара Планина 13б, 15, 21, 13 А, 11, 11, 15, 13, 6, 11а, 10, 23, 1, 9, 13б, 11а, 8, 6б, 25, 5, 12, 7, 4, 6а, 5, Стефан Караджа 2, 1, 2а, 22, 21, 7а, 10, 13, 19, 24, 20, 19а, 17, 14, 3, 11, 5, 9, 20а, 15, 12, 16, 20, 13, 18, 15а, 7, 10а, Теменуга 2, 6, 3, 4, 8, 9, 5, 11, 1, 14, 7, 13, 10, Тодор Каблешков 11, 4, 5, 6, 3, 1, 5а, 2, 8а, 9, 10, 8, 12, Тутракан 19, 13, 16, 28, 10д, 14, 18, 10в, 17, 11, 20, 15, 10, 22, Христо Ботев 93, 91, 89, Хумни Дол Магазин, 17, 4, 15, 2, 3, 5, 1, 7, 13, 10, 25, 8, 12, 11, 27, 27, 16, 14, Шибой 12, 20, 11, 16, 13а, 18, 9, 15, 4, 13, До Теменуга, Автогара, Тец

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Даскалово: Втора

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Брезник: Цвета Лумбарова

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Драгичево: Байкал 2, Възраждане 23, 21, 27, 19, 22, 25, 8, 14, 39, 3, 15, 11, 6, 1, 5, 13, 17, 33, 35, 20, 7, 22, 10, 4, 16, 15, 1, 18, 29, 2, 12, 9, 6а, Георги Бенковски 7, 8а, 9, 3, 2, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 5, 16, 1, Кракра 28, 43, 45, 26, 30, 47, 46, 44, 42, 49, 30, 51, . 30, 40, 53, 36, 45, 49, 38, 70, 61, 77, 69, 3, 54, 63, 75, 59, 81, 52, 65, 45, 79, 110, 62, 46, 48, 83, 58, 60, 66, 101, 56, Магистрала Гл. Път Е79, 1, Гл. Път Е79, 1, Автокъща, Мария Луиза 2, Пирин 53, 51, 53а, Първа 6, 18, Райна Княгиня 14, 4, 7, 19, 16а, 5, 17, 6, 12, 8, 25, 27, . 9, 23, 21, 13, 11, 15, 9, 16, 18, 22, 31, 39, 29, 20, Рила 1, 7, 3, Рударска 39, 25, 27, 12, 8, Казан, 5, 15, 37, 19, 43, 39, 16, 17, 9, 11, 35, 3, 33, 10, 13, 7, 4, 41, 6, 23, 29, 14, 21, Магист. Е-79 АвтоборсаВики, Павилион, Стара Планина 5, 1, 3, 2, 5, Стефан Караджа 2, 1а, 1, 3, Струма 7, 13, 9, 1, 8, 2, 5, 16, 11, 4, 13, 6, Тинтява 6, 3, 9, 2, 1, 5, Христо Ботев 12, 14, 4, 8, 13, 3, 6, 12, 1, 5, 7, 16, 2, 8, 11, Цар Симеон 3, 16, 29, 20, 24, 27, 19, 11, 14, 4, 30, 13, 31, 21, 26, 25, 33, 17, 8, 28, 7, 12, 9, 10, 23, 34, 22, 36, 1, 32, 18, Явор 11, 9, 1, 2, 5, 7, 6, 3, 4, Янтра 4, С/У Склад Строителни М-Ли, 13, Магистрала, Тир-Паркинг, Е-79, . 1

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски Път 4, Цар Симеон I/Кост. Темелков/ 156

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Перник: Владайско Въстание 83, 89, 87, 24а, 36, 73, 54, 46, 26, 61, 63, 26а, 42, 22, Началото, 1, 67, 30, 20, 34, 75, 28, 36, 24, 59, 40, 6а, . 75, 61а, 48, 56, 71а, 55, 71, 71, 50, 22а, 57, 32, 38, 44, 53, Владимир Комаров 4, 3, 7, 5, Волга 28, 51, 30, 43, 37, 53, 44, 33, 49, 29, 56, 34, 47, 55, 52, 31, 50, 32, 48, 57, 39, 42, 31, 41, 27, 54, Възход 23, 3, 7, 22, 9а, 4, 12, 24, 21, 14, 9, 17, 2, 11, 4а, 18, 15, 5, 20, 10, 6, 8, 19, 15, 10, 13, Ганьовец 5, Грамаге 45, 44, 47, 22, 65, 77, 26, 40, 71, 51, 49, 79, 61, 75, 52, 57, 32, 24, 81, 73, 85, 53, 36, 55, 63, 56, 69, 51а, 48, 28, 83, 42, 30, 38, 50, 46, 54, 67, 34, Димитър Благоев 125, 181, 177, 179, Добри Миланов 40, Дунав 3, 15, 6, 17, 16, 4, 13, 9, 14, 11, 10, Дъбрава 52, 45, 53, 38, 38, 48, 49, 63, 35, 37, 42а, 33, 39, 41, 47, 36, 42, 59, 34, 43, 40, 57, 60, 55, 51, Евгении Ачанов 11, 13, Йордан Лютибродски 61, 60, 63, Кв. Старата Църква, Климент Охридски 20, 12, 5, 3, 16, 8, 16, 18, Костенец 12, 13, 18, 16, 15, 17, 21, 22, 11, 14, 19, 10, Кралевски Път, Лиляна Димитрова 51а, 55, махала Горна Църква 15, 11, махала Тутулова 25, 22, 27, 1, 14, 24, 12, 7, 21, 9, 29, 16, 28, 10, 3, 8, 30, 23, Момин Проход 3, 2, 1, 9, 27, 6, 31, 23, 11, 10, 22, 13, 31а, 16, 4, 14, 21, 12, 5, 29, 15, 20 А, 8, 20, 17, Никола Вапцаров 5, Никола Парапунов 2, 1, 4, 3, Рилски Езера 13, 23, 23, Стара Църква, Танчовица 5, 7, 2, 10, 4, 8, 42, 6, 3, Трайко Живков 58, 2, 37, 50, 29, 48, 23, 47, 25, 1, 49, 39, 7, 62, 18, 54, 36, 27, 21, 35, 53, 57, 60, 55, 15, 9, 42, 10, 43, 30, 46, 17, 8, 13, 40, 14, 38, 6, 33, 28, 20, 3, 45, 26, 52, 59, 61, 31, 19, 4, 11, Хемус 1, Църква Вила, 28, 42, Кв Църква, къща, Чуйпетлово 9, 5, 7, 8

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Рударци: 1452, 3-ти Март 18, 11, 4, 5, 12, 1, 16, 26, 10, 15, 3, 14, 2, VI-001267 Кв. 82, XcVI-2228, Кв. 21, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда 1, Балчик 4, 8, 24, 11, 43, 18, Табло С/У №18, 3, 28, 22, 19, 13, 12, 21, Бели Брег 4, Бистрица 1, Божур 19, 11, 14, 15, 13, 14а, 12, 2, 7, 5, 3, Бор 4 къща, 1, 2, Борова Гора 2, 39, 21, 5, 11, 9, 4, 12, 15, 7, 6, 19, 17, 3, Боровец 4, 6, 17, 8, 12, 2, 8а, Бреза 4, Бузлуджа 13, 3, 7, 12, 9, 16, 5, 1, Бургас 11, 15, 22, 9, 19, 5, 13, Вардар 18, 19, 4, 13, 27, 3, 9, 10, 7, 12, 16, 25, Варна 16, 4а, 2, 20, 21, 3, 7, 17, 25, 4, 6а, 18, 29, 5, 6, 1, 14, 9, 23, 10, 12, 19, Васил Априлов 6, 1, Ваташка 1, 1а, 19, 11, 7, 5, 13, 3, 9, 15, Вела Пеева 9, 1, 5, Веслец 3, 7, 12, 6, 2, 13, 5, 4, 16а, 10, 16, 8, Витоша 21, 17, 19, 10, 13, 11, 9, 7, 18, 5, 3, 1, Ген. Столетов 6, 15, 3, 8, 2, 4, 2а, 209а, Гео Милев 3, 29, 16, 4, 12, 19, 20, 22, 27, 21, 13, 7, 18, 2, 10, 15, 14, 24, 9, Гоце Делчев 3, Гурко 11, 12, 2, Тп Минерал Ст. 29 Кл. Г, 16, 17, 22, 10, 9, 13, 15, 4, 6, 14, 18, 7, 20, 19, 8, Дабо 4, 1, Добрич 2, 6, 5, 63, 28, 2, 36, 13, 28а, 22, 14, 38, 7, 26, 21, 15, 34, 18, 12, 40, 32, 59, 24, 20, 17, 25, 16, 19, 44, 8, 9, 10, 1, 4, 42, 23, Драва 1 А, Дренов Дол 13, 11, 3 къща, Дулова, Дунав, Ерма 24, 2, 5, 14, 9, 12, 4, 6, 10, 26, 16, 7, 8, 30, 11, 18, 20, 1, 8а, 32, 28, Ехо, Загарица 7, 10, 21, 5, 7, 2, 3, 4, 23, 8, 6, 1, 13, 26, Захари Зограф 23, 6, Здравец 8, 4, 6, 2, 3, Земен 6, 4, 3, 5, 2, 1, Иван Вазов 19, 8, 7, 15, 10, 3, 5, 1, 17, 6, 4, 2, 9, Изгрев 38, 24, 42, 48, 6, 46, 1, 10, 40, 34, 13, 3, 8, 16, 12, 7, Искър 4, 12, 10, 6, 8, 2, 15, Йовчова 37, 17, 4, 3, 2, 5, 8, 10, 1, Кало 104, 109, 94, 113, 106, 93, 11, 107, 1, 98, 5, 93, 90, 32, 22, 105, 103, 57, 94, 46, 82, 35, 47, 23, 89, 75, 72, 36, 25, 61, 86, 34, 58, 62, 12, 99, 78, 43, 28 А, 54, 18, 31, 74, 77, 67, 21, 97, 16, 92, 59, 10, 91, 84, 85, 101, 85а, 48, 15, 76, 29, 24, 79, 80, 60, 38, 64, 69, 63, 83, 49, 26, 13, Тп Кало Ст. 26 Кл. А, 37, 33, 88, 4, 1, 50, 55, 28а, 73, 81, 7, 40, 14, 52, 45, 8, Камчия 4, 6, Капенешка 16, 23, 21, 6, 11, 3, 7, 4, 5, 18, 15, 4 Б, 10, 9, 2, 8, Кирил и Методий 4, 9а, 11, 1, 9, 7, 8, 6, 2, 3, 4, 4, 10, 5, Кирил Пчелински 22, Кракра 35, 12, 31, 25, 26, 17, 19, 36, 30, 2, 34, 7, 11, 1, 3, 38а, 18, 27, 32, 28, 9, 8, 40, 29, 16, Кривуля 12, 15, 2, Тп Ехо Ст. 22 Кл. Б, 53, 45, 55, 47, 29б, 31, М. Кривульо, 44, 11, 41, 13, 10, Лаката 16, 14, 40, 24, 26, 12а, 2, 6, 12, . 1, 36, 28, 20, 30, 4, 18, 34, 9, 22, 8, Лиляна Димитрова 3, Лом 6, 32, 7, 8, 23, 30, 10, 28, 16, 26, 48, 19 къща, 14, 44, 17, 1, 2, 15, 20, 13, 9, 2, 12, 4, 50, Лопянска Гора 2, 3, Людмила Димитрова, Люлин 3, 4, 2, 12, 6, 1, 5, Марица 1, 8, 3, 6, Мария Луиза 4, 15, 13, 11, 6, 7, Места 5, 10, местност Кало, Металург 12, 7, 15, 16, 28, 5, 22, 20, 19, 26, 27, 10, 3, 14, 1, 17, 2, 18, 9 къща, 24, 21, 9, 13 къща, 2а, Минерал 4, Миньор 6, 14, 2, 8, 4, 22, 18, 10, 12, 6, 18, 20, Михаил Дойчев 10, 8, 4, 5, 16а, 24, 28, Москва 25, 31, 1, 9, 3, 11, 18, 28, 17, 15, 14, 5, 22, 19, 12, 24, 20, 29а, 35, 21, 38, 36, 27, 37, 29, 16, 13, 23, 39, Несебър 3, 9, 19, 22, 25, 11а, 2, 6, 1 къща, Никола Вапцаров 7, 3, 24, 22, 14, 2, 7, 18, 4, 20, 6, 9, 13, 12, 1, 27, Обеля 2, 3, 1, 4, 5, Оборище 3, 8, 17, 11, 9, 13, 7, 1, 5, 4а, 15, 2, 4, Опълченска 32, 20, 12, 22, 5, 38, 2, 34, 7, 25, 11, 17, 13а, 1, 3, 15, 46, 8, Острица 3, 1, Отец Паисий 19, 6, 12, 3, 23, 4, 15, 5, 21, . 8, 14, 11, 25, 10, 1, 17, 13, Перник 20, 16, 12, 56, 7, 18, 46, 10, 22, 21, 56а, 34, 25, 48, 14, 38, 24, 11, 44, 30, 28, 15, 13, 37, 5, 33, 27, 3, 32, 26, 54, 58, 62, 17, 29, 35, 50, 52, 9, 19, 42, 6, 7, 8, 4, 1, 5, Пирин 14, 17, 13, 3, 2, 12, Пловдив 6, 12, 50, 22, 5, 35, 8, 30, 22а, 21, 24, 39, 15, 37, 44, 48, 33, 25, 23, 16, 46, 36, 31, 42, 32, 20, 28, 2, 17, 7, 11, 38, 26, 40, 10, 29, 14, 27, Поморие 7, Презвитер Козма 4, 2, 14, 9, 13, 6, 10, 15, 1, 5, 8, 51, 17, 3, 22, 25б, 53, 55, 20, 25, 16, 23, 11, Пчелинска 1, 3, 6, 8, Първи Май 18, 20, 38, 3, 42, 12, 58, 34, 2, 17, 29, 14, 4, 28, 35, 27, 30, 22, 21, 56, 11, 7, 33, 19, 46, 1, 25, 13, 24, 32, Радомир 9, 11, 26, 19, 12, 24, 7, 10, 30, 4, 5, 8, 13, 14, 2, 20, 34, 52, 1, 17, 15, Райко Янков 10, 10 къща, 13, 18, 3, 1, 22, 8, 2, 14, 12, 4, 6, 7, 3, 5, 9, 16, 11, 17, 15, Рено, Рига 7, 5, 1, 2, Рила 6, 23, 2, 15, 21, 19, 16, 7, 12, 14, 4, 1, 8, 13, 5, 10, Родопи 17, 6, 7, 5, 9, 4, 2, 4, 8, 24, 31, 26, 37, 21, 30, 32, 10, 27, 25, 16, 52, 39, 23, 33, 60, 19, 34, 42, 18, 14, 13, 36, 29, 9, 12, 20, 22, Розова Долина 32, 14, 30, 11, 2, 13, 36, 20, 6, 16а, 23, 26, 22, 3, 5, 21, 10, 1, 24, 25, 9, 12, 34, 8, Ропотамо 35, 17, 3, 15, 30, 23, 16, 7, 19, 5, 26, 20, 10, 27, 12, 18, 2, 11, 34, 22, 13, 25, Рударска 2, 6, Рудничар 2, С. Рударци УПИ-Vі-11007, 11008 Кв. 71, Самоков 6, 1, 3, 4, 14, 2, 11, 5, 13, 10, 13а, 15, Св. Иван Рилски 1, 2, 11, 3, Свищов 25, 17, Селимица 20, 10, 13 А, 14, 6, 11, 2, 17, 16, 3, 23, 4, 8, 16, 1, 6, 7, 9, 5

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка 2, 1, Бачо Киро 7, 11, 9, 3, Блато 7а, 13, 14, 21, 15, 9, 11, 16, 3, 17, 12, 23, 4, 6, 5, 1, Божур 4, 2, Бурковица 21, 12, 6, 1, 11, 13, 3, 19, 15, 4, 8, 2, 14, 16, Бързатица 1, Васил Левски 4, 3, 3, 1, 2, Вит 1, Витоша 3, Георги Бенковски 2, 4, 3, 6, Георги Раковски 1, 5, Горска Поляна 8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5, Градище 5, 6, 1, 7, 3, 1, 6, 9, Дома, Дъбрава 23, 18, 9, 3, 7, 15, 15а, 1, Еверест 11, Еделвайс 6, 5, 13, 17, 7, 9, 11, 16, 1, 14, 3, 12, 4, Иван Вазов, Иглика 7, 13, 9, 2, 1, Извор 3, 8, 9, 12, 7, 14, 11, 10, 6, 11, 13, 2, 5, 1, 4, Вила, Искър 4, 15, 1, 2, 5, 10, 3, Йордан Корчев 2, 18, 10, 12, 7, 9, 5, 8, 16, 1, 14, Калоян 3, 4, 2а, 1, 2, 2, Капитан Петко Войвода 39, 3, 2, 1, 1, 4, 11, 21, 20, 2, 13, 22, 23, 27, 33, 18, Кирил Богданов 14, 4, 5, 1, 10, 12, 8, Кокиче 2, 6, 8, Кольо Фичето 4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7, 14, Крайречна 3, Лебед 2, 5, 1а, 3, 1, 6, 2а, 4, 24, Леденика 3, 9, 5, 7, 13, 11, Лилия 7, 1, 3, 5, Лъката 15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5, Люлин 8, 10, 5, 3, 4, махала Бугьовец, махала Каназирова 2, 3, 1, махала Кюлова 7, 1, 3, 5, 4, 6, 8, махала Опашиница 1, 9, 26, Вила, Барака, 30 Вила, 8, къща, 12а, махала Шестакова 2, махала Язовира, местност Буката/И. Р. /, местност Шарков Дол /И. Р. / 3, 7, къща, 11, местност Шумнатица 5, Вила, 6, Могилата 9, 5, 7, 2, 5, Незабравка 6, 2, 1, 9, 3, 7, 10, 11, Оборище 8, 13, 20, 18, 22, 4, 10, 11, 17, 14, 2, 5, 1, 16, 3, 19, 7, Одеса 1, Панайот Волов 1, 3, 4, 6, Панайот Хитов 3, 5, Перуника 3, 4, 1, 6, Пороя 4, 1, 5, 3, 7, 2, Първи Май 21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2, Разсадника 5, Райна Княгина 4, Рибарица 16а, 4, 13, 11, 1, 9, 100, Самуил 1, 11, 13, 4, 3, 5, 7, 12, 9, 14, 6, Слатина 4, 2, 6, Спортист 4, 1, 2, 6, 8, Стадионна 5, 9, 7, 3, 11, Стефан Караджа 5, 7, 3, 6, 2, Струма 16, 14, 12, 8, 24, 10, Съединение 2, Теменуга 12, 5, 14, 4, 7, 9, 2, 13, 1, 3, Тодор Каблешков 4, УПИ II-456 Кв. 39, Хаджи Димитър 3, 8, 6, 2, 1, 4, Хан Крум 43, 14, 1, 51, 37, 23, 2, 8, 27, 33, 34, 47, 40, 11, 36, 45, 15, 24, 32, 5, 12, 31, 7, 4, 6, 20, 13, 10, 26, 30, 3, 41, 21, Христо Ботев 63, 40, 28, 47, 65, 60, 52, 59а, 43, 56, 64, 54, 25, 61, 59, Сп. Превалец, 68, 70, 50, 36, 69, 32, 30, 45, 34, 77, 46, 41, 51, 71, 48, 72, 23, 39, 57, 45, 73, 52, 49, 42, 31, 62, 35, 44, 37, 58, 26, 75, 38, 67, 66, 153, 176, 180, 157, 159, 182, 178, 151, 155, 203, 228, 244, 197, 199, 224, 214, 242, 185, 230, 232, 248, 204, 220, 218, 236, 246, 234, 244, 191, 206, 183, Площада, 226, 222, 210, 238, 181, 201, 189, 195, 240, 175б, 177, 175 В, 234, 196, 90, 192, 169, 165, 186, 188, 163, 200, 167, 194, 198, 171, 175б, 202, 179, на Площада, 175, 184, 161, 166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126, 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137, 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78, 99, 76, 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9, Христо Проданов 3, 1, Цар Иван Асен I 10, Чифлик 8, 23, 18, 4, 11, 28, 2, 3, 20, 6, 21, 25, 7, 19, 1, 25а, 22, 15, 26, 13, 12, 9, 24, 9а, 23, 5, 18а, Шийница 46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42, 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, 4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6, Юрий Гагарин 24, 18, 9, 11, 34, 8, 27, 13, 10, 32, 29, 16, 22, 14, 26, 21, 19, 4, 3, 7, 6, 15, 28, 23, 12, Явор 6, 3, 4, 1, 2, Янтра 4, 1, 45, Автосервиз, Вила, къща, Автосервиз

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Студено Буче: Стефан Караджа 2

На 21.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Перник: Ален Мак 32, 30, 37, 14, 47, 51, 24, 26, 39, 22, 16, 28, 41а, 41, 43, 20, 49, 45, 51а, 18, 53, 53а, 57, 55, 5, 14, 14б, 3, 4, 31, 21, 33, 6, 23, 2, 7, 11, 13, 14в, 29, 19, 8, 12, 27, 1, 35, 15, 25, 9, 10, 14а, 17, Балван, Бачо Киро 41, 29, 39, 6, 25, 23, 27, 31 къща, 25а, 11, 21, 9, 4, 8, 13, 23, 19, 2, 21б, 4, 7, 7а, 5, 15, 17, Божур 9а, 5а, 5, 13б, 4, 11, 3, 15, 4, 2, 4, 13, 7, 7а, 4а, 11а, 3а, 9, 3, 1б, 1, 1, 1а, 17, Бузлуджа 3 А, 1, 3, 6, 7, 5, 4, 2, Васил Априлов 10, Васил Петлешков 5, 2, 6, 3, 1, Витоша 2а, 98, 98, 77, 82а, 82, 83а, 80, 75а, 81, 96, 90, 72, 75, 86, 84а, 76, 79, 73, 88, 83, 74, 77б, 75б, 87, 92, 77а, 78, 94, 78а, 85, 84, Вихрен 25, 23, 22, 20, 2, Дъга 5а, 11, 2, 9, 1, 1а, 5, 3, 13, 7, Ела 1, Захари Стоянов 2, 5, 1, 6, 10, 12, 3, 4, 9, 7, 8, 11, Зюмбюл 38, Ивайло 15, 14, 5, 5, 16, 13, 18, 7, 10, 20, 17, 17, 8, 9, 11, 12, Калина 1, Капитан Векилски 10, 5, 7, 10, 9, 8, 14, 12, 11, 12, 13, 14, 18, Кръстец 1, 3, Лилия 10, 5, 12а, 2, 3, 4, 11, 12, 7, 8, 13, 6, 5, 9, 14, 11, 16а, 17, 16, 18, 15, 19, Липа 8, Люлин 12, 9, 15, 50, 40, 54, 24, 44, 69, 51, 38, 53, 61, 59, 58, 71, 44а, 46а, 48, 63, 43, 34, 67, 35, 33, 47, 28, 30, 49а, 32, 67а, 42, 26, 55, 49, 37, 53а, 52, 26, 65, 41, 45, 50, 57, Малашевска 1, 14, 6, 11, 13, 2, 15, 7, 17, 12, 4, 8, 9, 15а, 5, 3, 10, Мальовица 1, 3, 7, 2, 5, 5а, 1а, Могиличе 2, 15, 4, 16, 3, Момина Сълза 13, 5, 9, 3, 7, Мургаш 6, Никола Козлев 54, 42, 27, 48а, 24, С/У 12-То У-Ще, 44, 28, 34, 50, 25, 26, 23, 31, 33, 22, 48, 40, 36, 46, 29а, 30, Оборище 78, 73, 85, 79, 75, 71, 63, 61, 70, 55, 59, 56, 66, 52, 81, 89, 68а, 57, 64, 79а, 87, 85а, 83, 67, 72, 65, 55, 77, 60, 91, 58, 74, 54, 81а, 62, 76, 17, 2, 37, 8, 38, 53а, 27, 51, 3, 12, 7, 25, 30, 39, 9, 4, 51, 28, 20, 42, 41, 34, 34, 51а, 19, 24, 40, 7, 12а, 16, 31, 15, 49, 53, 10, 21, 29, 45, 43, 36, 26, 22, 35, 14, 11, 5, 23, 115, 69, Острица 3, 4, 2а, 1, 2, 5, Отец Паисий 65, 63, 63, 69, 98, 98, Палма 15, 12а, 11, 16, 2а, 10, 14, 8, 13, 19, 6, 2, 7, 9, 3, 5, 12, 17, 1, 18, 4, 47, 46, 28, 31, 38, 34, 21, 40, 42, 36, 39а, 33а, 25, 45, 20, 30а, 37, 23, 44, 22, 46а, 32, 24, 41, 27, 33, 39, 40б, 30, 43, 29, 26, 48, Панайот Волов 2, 12, 1, 8, 6, 11, 17, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 7, Панайот Хитов 12, 1, 14, 8, 7, 2, 10, 9, 4, 6, 5, Пантелеи 10, 12, 12, 14, Петрохан 1, 4, 7, 2, 3, 5, Пирин 27, 10, 23, 8, 20, 6, 25, 19, 18, 4, 35, 12, 16, 33, 9, 15, 21, 31, 22, 17, 10, 22, 29, 8, 14, 11, Протожерица 22а, 5, 14, 7, 43, 29, 17, 3, 23, 18, 28, 12, 31, 36, 15, 38, 13, 34, 19, 24, 35, 16, 39, 13а, 6, 41а, 21, 32, 22, 41, 30, 37, 33, 11, 26, 4, 8, 10, 25, 20, 9, Рила 8, 2, 10, 4, 4, 1, 5, 6, 12, 50, 48, 44, 52, 46, 38, 42, 37, 35, 38а, 38б, 40, 21, 28, 20, 24, 11, 3, 23, 33, 31, 30, 11, 26, 34, 30, 16, 29, 18, 9, 22, 27, 36, 25, 32, 7, Родопи 4, 6, 7, 3, 2, 1, 5, Роза 3, 5, 1, 2, Света Петка 34, 31, 21, 54, 47, 42, 35, 12, 25, 41, 27, 2, 37, 47, 16, 10, 29, 21, 19, 46, 49, 54а, 39, 33, 57, 14, 55, 37, 4, 59а, 32, 13, 44, 26, 22, 23, 50, 30а, 17, 59, 37, 43, 44, 48, 52, 57, 49, 28, 51, 36, 45, 7, 3, 38, 15, 4, 8, 30, 59, 9, 18, 5, 53, 3, 40, 68, 61, 72а, 95, 91, 72а, 96, 65, 63, 66, 92, 93, 66 А, 72, 61, 68а, 70, 63, 94, 65, 68б, 56, 61, Селимица 8, Сергей Румянцев 24, 23, 3, 4б, 22, 11, 10, 1, 13, 1а, 2, 9, 17, 1б, 18, 19, 4, 24, 16, 15, 21, 14, 6, 20, 7, 5, Синчец 9, 12, 1, 11, 20, 24, 22, 7, 8, 15, 10, 28а, 15, 13, 3, 6, 2, 5, 26, 16, 17, 18, 30, 28, 4, Софийско Шосе 38, 38, 40, 38, 118, 112, 51, 57, 108, 120, 55, 114, 110, 53, 57, 122, Средец 36, Стара Планина 24, 26, 28, 29, 23, 17, 22, 19, 25, 14, 34а, 33, 20, 37а, 37, 19, 32, 30, 34, 31, 17, 42, 41, 38, 35, 56, 49, 46, 51, 36, 58, 48, 43, 55, 44, 50, 40, 65, 61, 53, 54, 57, 47, 45, 63, Стефан Караджа 24а, 21, Стоян Заимов 63, 64а, 60, 69, 66, 55, 72, 59, 80, 46, 57а, 75, 77, 55а, 78, 84, 47в, 61а, 61, 53, 64, 56, 71, 40, 50, 58, 55б, 86, 52, 68, 38, 54а, 62, 82, 44, 53а, 42, 51, 44а, 36, 47а, 47, 74, 47б, 58а, 54, 38, 57, 49, 90, 48, 76, 51а, 5, 2-2а, 2б, 2, 1, 1, 3, 37, 12, 17, 4а, 10, 18, 11, 35, 14, 16, 4, 13, 16, 30а, 33, 24, 21, 7, 29, 8, 19, 9, 30, 28, 28б, 27, 15, 6, 27, 31, 5, 26, 22, 6а, 20, 23, 25, 41, 43, Странджа 3, 11, 6, 8, 5, 4, 2, 1, Тодор Каблешков 31, 35а, 29, 27, 22, 17 А, 35, 25, 49, 28, 32, 30, 19а, 33, 24, 39, 47, 36, 13, 18, 14, 41, 25, 16, 34, 23, 25а, 37, 31, 19, 17, 47, 43, 38, 21, 45, 15, 26, Хаджи Димитър 4, 1б, 3, Христо Ясенов 11, 9, 5, 1, 13, 7, Чавдар 14, 15, 13, 10а, 12, 7, 11, 17, 10, 9, 14а, 6, 3, 4, 1, 8, Чинар 24, 10, 14, 4, 2, 18, 8, 6, Шибой 1, 5, 3, Шипка 5, 9, 6, 3, 7, 2

На 21.10.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Перник: Ален Мак 5, 14, 14б, 3, 4, 31, 21, 33, 6, 23, 2, 7, 11, 13, 14в, 29, 19, 8, 12, 27, 1, 35, 15, 25, 9, 10, 14а, 17, Васил Априлов 10, Захари Стоянов 2, 5, 1, 6, 10, 12, 3, 4, 9, 7, 8, 11, Ивайло 15, 14, 5, 5, 16, 13, 18, 7, 10, 20, 17, 17, 8, 9, 11, 12, Капитан Векилски 10, 5, 7, 10, 9, 8, 14, 12, 11, 12, 13, 14, 18, Лилия 10, 5, 12а, 2, 3, 4, 11, 12, 7, 8, 13, 6, 5, 9, 14, 11, Люлин 9, 15, Мургаш 6, Оборище 17, 2, 37, 8, 38, 53а, 27, 51, 3, 12, 7, 25, 30, 39, 9, 4, 51, 28, 20, 42, 41, 34, 34, 51а, 19, 24, 40, 7, 12а, 16, 31, 15, 49, 53, 10, 21, 29, 45, 43, 36, 26, 22, 35, 14, 11, 5, 23, Палма 15, 12а, 11, 16, 2а, 10, 14, 8, 13, 19, 6, 2, 7, 9, 3, 5, 12, 17, 1, 18, 4, Панайот Волов 2, 12, 1, 8, 6, 11, 17, 4, 5, 9, 14, 3, 13, 7, Панайот Хитов 12, 1, 14, 8, 7, 2, 10, 9, 4, 6, 5, Света Петка 34, 31, 21, 54, 47, 42, 35, 12, 25, 41, 27, 2, 37, 47, 16, 10, 29, 21, 19, 46, 49, 54а, 39, 33, 57, 14, 55, 37, 4, 59а, 32, 13, 44, 26, 22, 23, 50, 30а, 17, 59, 37, 43, 44, 48, 52, 57, 49, 28, 51, 36, 45, 7, 3, 38, 15, 4, 8, 30, 59, 9, 18, 5, 53, 3, 40, Селимица 8, Синчец 9, 12, 1, 11, 20, 24, 22, 7, 8, 15, 10, 28а, 15, 13, 3, 6, 2, 5, 26, 16, 17, 18, 30, 28, 4, Софийско Шосе 118, 112, 51, 57, 108, 120, 55, 114, 110, 53, 57, 122, Стефан Караджа 24а, Стоян Заимов 37, 12, 17, 4а, 10, 18, 11, 35, 14, 16, 4, 13, 16, 30а, 33, 24, 21, 7, 29, 8, 19, 9, 30, 28, 28б, 27, 15, 6, 27, 31, 5, 26, 22, 6а, 20, 23, 25, Тодор Каблешков 31, 35а, 29, 27, 22, 17 А, 35, 25, 49, 28, 32, 30, 19а, 33, 24, 39, 47, 36, 13, 18, 14, 41, 25, 16, 34, 23, 25а, 37, 31, 19, 17, 47, 43, 38, 21, 45, 15, 26, Хаджи Димитър 4, 1б, 3

На 22.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Дрен: V-420 Кв. 4, Втора 4, 3, 5, 20, 36, 7, 26, 28, 24, 40, 11, 9, 38, 32, 13, 18, 30, 22, 16, 42, 1, 1, 4, 22, 10, 60, 6, 39, 46, 48, 27, 1, 43, 17, 56, 41, 58, 31, 35, 60, 15, 29, 33, 50, 52, 37, 44, 21, 25, 19, 23, Двадесет и Втора 7, 8, 6, 9, Двадесет и Девета 1, 5, 4, 2, 1, 3, Двадесет и Осма 1, 3, Двадесет и Пета 6, Двадесет и Първа 2, 10, 6, Двадесет и Седма 3, 1, Двадесет и Трета 9, 5, 7, 23, 23, 21, Двадесет и Четвърта 8, 6, 2, 9, 13, 3, Двадесет и Шеста 3, Двадесета 3, 2, 6, Дванадесета 3, 1, 4, 2, 5, Девета 1, 2, 4, Деветдесет и Девета 5, 2, 3, 1, 8, 4, 9, 7, Деветдесет и Осма 2, 9, 7, 3, 1, Деветдесет и Седма 9, 1, 11, 13, 5, 2, 4, Деветдесет и Трета 1, Деветдесет и Четвърта 5, Деветнадесета 5, 6, 8, Десета 5, 9, 23, 19, 11, 21, 17, 1, 13, 27, 29, 25, 7, 15, 3, Единадесета 18, 6, 14, 5, 9, 10, 4, 7, 3, 13, 11, 8, 12, 21, 2, 19, 6, 1, М. Попова Махала, махала Мали Дрен 5, 6, 33, 5, 3, 11, къща, 10, 17, 41, 8, махала Тареина, Осемдесет и Девета 5, 7, 9, Осемдесет и Осма 6, 3, 5, 2, Осемдесет и Пета 4, Осемдесет и Първа 6, 10, 20, 4, Осемдесет и Трета 3, 5, 8, 12, Осемдесет и Четвърта 6, 3, Осемдесет и Шеста 13, 17, 23, 10, 3, Осемдесета 2, 1, Осемнадесета 4, 4, Осма 7, 11, 14, 2, 3, 6, 24, 5, 10, 15, 28, 13, 20, 22, 9, 4, 1, 8, 12, 17, 26, Пета 6, 2, 5, 4, Петдесет и Втора 2, 10, Петдесет и Девета 2, 9, Петдесет и Осма 6, 8, Петдесет и Пета 7, 6, 2, Петдесет и Първа 3, 7, Петдесет и Седма 2, 6, Петдесет и Трета 25, 29, 31, 11, 7, 5, 19, Петдесет и Четвърта 5, 6, Петдесет и Шеста 1, 5, 6, 1, 4, 3, Петнадесета 21, 25, 31, 27, 26, 35, 24, 17, 15, 22, 19, 2, 11, 3, 1, 5, Първа 46, 50, 54, 32, 1, 20, 6, 38, 14, 13, 5, 15, 11, 28, 17, 22, 21, 19, 30, 4, 25, 7, 12, 3, 26, 23, 10, 36, 34, 24, 40, 52, 2, 18, 42, 8, 32, 1, С. Дрен, Седемдесет и Втора 7, 9, Седемдесет и Девета 4, 10, 6, 3, Седемдесет и Осма 1, 4, 2, Седемдесет и Пета 1, Седемдесет и Седма 3, Седемдесет и Трета 3, 1, 5, Седемдесет и Четвърта 6, 1, 10, 8, Седемдесет и Шеста 4, 6, Седемдесета 2, 4, Седемнадесета 1, Седма 18, 6, 7, 15, 12, 10, 9, 16, 13, 19, 8, 3, 2, 5, 1, 4, 17, 11, Сто 4, 6, 2, Сто и Втора 3, 5, 7, 1, Сто и Девета 6, 21, 1, 18, Сто и Единадесета 2, 7, Сто и Осма 8, 2, Сто и Пета 4, 12, 7, 13, 11, 15, 19, 6, 9, 10, 14, 21, 8, 2, 20, 18, Сто и Петнадесета 6, 24, 14, 4, 18, 16, 10, 2, 26, 20, 28, 8, 12, 20, 4, Сто и Първа 5, 3, 1, Сто и Седма 4, 21, 3, 19, 8, 7, 2, 9, 23, 25, 11, 10, 14, 17, 15, 1, 5, 6, 16, Сто и Трета 1, 5, Сто и Тринадесета 6, 4, 2, Сто и Четвърта 4, 2, 6, 10, 3, 8, 11, 7, 1, 5, 9, Сто и Шеста 1, 4, 8, 2, 6, Трета 7, 9, Тридесет и Втора 3, 1, Тридесет и Девета 5, 3, 1, 1, Тридесет и Осма 4, 1, 2, 12, Тридесет и Пета 2, Тридесет и Първа 1, Тридесет и Седма 6, 2, 1, 7, 9, 3, Тридесет и Четвърта 16, 9, 15, 10, 6, 2, Тридесет и Шеста 12, 1, 4, Тридесета 20, 18, 7, 2, 4, 3, 5, 1, 1, Тринадесета 8, 114, 17, 15, 3, 5, 6, 2, 11, 4, 9, 1, 7, УПИ IV-761 Кв. 47, Хейзел Майнер, Четвърта 89, 93, 67, 62, 58, 56, 65, 97, 64, 111, 77, 54, 71, 75, 83, 105, 63, 57, 61, 99, 81, 69, 60, 101, 50, 59, 91, 52, 79, 109, 73, 95, 87, 103, 16, 4, 18, Четиридесет и Втора 7, 12, 3, 14, Четиридесет и Девета 7, Четиридесет и Осма 4, Четиридесет и Пета 18, 5, 15, 16, 29, 25, Четиридесет и Първа 9, 1, 7, Четиридесет и Седма 5, 7, 3, 1, 14, Четиридесет и Трета 8, 1, 14, Четиридесет и Четвърта 16, 14, 22, Четиридесет и Шеста 3, 2, 5, 7, Четиридесета 27, 24, 37, 28, 29, 23, 26, 22, 8, 11, 21, 12, 1, 3, 19, Четиринадесета 1, 2, 5, 3, Шеста 20, 11, 9, 1, 3, 5, 7, Шестдесет и Втора 4, Шестдесет и Девета 2, Шестдесет и Пета 7, 9, Шестдесет и Първа 6, 1, 4, Шестдесет и Седма 3, 5, 1, Шестдесет и Трета 2, 5, Шестдесет и Четвърта 10, 1, 9, 5, Шестдесет и Шеста 5, 7, 66, Шестдесета 2, 10, 2, 3, 4, Шестнадесета 3, 1, 2, 4, 5, 7, 3, къща

На 22.10.2019 г. /09:30 - 14:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Гълъбник: Кв. 25 УПИ Xііі-353, ПИ 110, Кв. 16, УПИ Vіі-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6, До Селската Чешма, Вила, къща, 11-12, Вила

На 22.10.2019 г. /09:30 - 14:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

На 22.10.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Горна Диканя: III-1699, Кв. 194, VII, Кв. 154, X-1583, Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв. 116а, Пи203, УПИ I-1026, Kb. 103, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165, УПИ І, Кв. 115, къща, Вила, МахДжорговица, къща, Вила, УПИ І-1456 Кв. 200 С. Горна Диканя

На 22.10.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Долна Диканя: 884 Кв. 67а и 67б, 926, II, Кв. 23, IV-744, Кв. 49, V-648 5, XI-790, Кв. 55, XII-375, XIII-755, Кв. 47, XIV-586, XIV-990, Кв. 71, XVII-1662 Кв. 37, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, Милева, УПИ I, Кв. 43, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ XxI-338, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40, Милева Махала, Вила, Гусева Махала, къща, Вила, Вила, Тп Вилите, къща, къща, Склад, Под Язовирната Стена, Бунгало, къща, Тп Калугерица

На 22.10.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Перник: Юрий Гагарин 1

На 22.10.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир: I-51, Кв. 11, VII-157 Кв. 17, XxVіі-XxVііі Кв. 12, махала Дукова, къща

На 22.10.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка 7, 6, 5, 9, 11, 4, 3, Барбеш 8, 5, 7, 14, 1, 3, Военен Блок, 9, Бистрица 4, 2, 5, 1, 6, Боровец, Вардар 1, 10, 8, 5, 4, 6, 2, 3, Върбица 2, Вършец 6, 5, 3, 7, 2, 8, 4, Голо Бърдо 7, 3, 11, 1, 2, 15, 13, 4, 9, 10, 14, 8, 5, 6, Ерма 4, 6, 1, Иван Вазов 6, 4, 2, 3, 1, 8, Каражинец 8, 2, Вила, 13б, 1, 56, 7, 28 къща, 26, 5, 4, 3, 11, 39, 6, махала Кашова, махала Рулева 3, 9, 4, 11, 10, 7, 5, местност Каражинец/И. Р. / 15, 29, Простор 8а, 8, 2, 4, 1, 6, 10, 5, 9, 7, Разсадника 2, 4, 1, 3, Рила 2, Родопи 3, 2, 7, 1, 6, 5, Ропотамо 4, 9, 3, 2, 1, 7, Рулева 2а, 2, 4, 1а, 8, Сините Вълни 4, 2, Стария Площад 8, 2, 1, 5, 4, 3, 6, Струма 26, 36, 34, 40, Христо Ботев 215, 201, 240, 252, 207, 219, 217, 213, 193, 209, 211, 254, 205, 119а, 258, 203, 256, 250, 221, . 264 Военен Блок, 225, 268, 262, 264 Военен Блок, 266, 239, 229, 270, 223, 235, 260, 231, 264, 237, 264 Воен. Бл. -Стълби, 264, 264 1, 2, Воен. Бл. -Вентилатор, 5, 1, Военен Блок-Вентилатор, Военен Блок

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Земен: Пещерско Шосе 23

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Кралев Дол: 3-ти Март 20, 14, 19, 38, 25, 30, 28, 22, 17, 18, 16, 24, 24, 13, 3, 32, 41, 42, 40, 10, 4, 12, 11а, 3, 7 А, 11, 6, 7, 14, 5, Божилец 7, 5, Боян Витков 13, 12, 3, 16, 23, 1, 5, 17, 8, 2, В. Левски 14, 12, 1, 13, 21, Васил Левски 6, 19, 3, 9, 15, 16, 17, 13, Велико Търново 11, 14, 3, 6, 15, 10, 6а, 5, 8, Волга 21, 23, 19, 10, 17, 14, 4, 9, 5, 6, 7, 2, 1, Голо Бърдо 7, 1, 21, 8, 13, 3, 6, 10, Граничар 4, 2, 5, 3, 32, къща, 8, 1, Драва 4, 2, Дунав 4, 2, Дъбрава къща, 3, 2, 25а, 29, 27, 14, 1, 10, 26, 20, 4, 21, Еделвайс 2, 1, Извора 8, 4, 6, 5, Изгрев 9, Искър 11, 3, 10, 17, 7, 9, 8, 15, 20, 5, 6, 14, 2, 9, 4, 25, 11, Калофер 6, 3, 2, 1, Калужерец 14, 10, 15, 8, 1, Лале 9, 5, 16, 7, 8, 1, 12, 2, 10, 6, 9, 21, 34, 6, 22, 32, 23, 26, 19, 28а, 20, 17, 8, 33, 36, 25, 31, 27, 38, Люлин 8а, 2, 13, 1, 7а, 7, 8 А, 6, 8, 4, 5, 10, 7, Люляк 5, 9, 10, 14, 11, махала Айдарица 11, 2, 4, 5, 12, 13, 3, 10, 5, махала Орниче 3, 16, 12, 26, 8, 4, 15, 2, Металург 8, 3, 16, 35, 11, 13, 21, 20, 12, 29, 5, 6, 30, 9, 35, 1, 17, 15, 28, 19, 24, 9а, 2, 25, 18, 19, 8, Минзухар 1, 10, 2, 4, 10, 7, Миньор 3, 5, Орниче 6, 25, 14, 1, 5, 9, 24, 4, 21, 11, 4а, 29, 2, Отец Паисий 17, 27, 31, 29, 35, 55 А, 19, 73, 61, 48, 51, 63, 4, 39, 62, 21, 41, 71, 69, 81, 33, 25, 79, 45, 43, 23, 59, 55, 75, 65, 3, 6, 12, 11, 13, 6а, 14, 18, 15, 26, 5, 2, 12, 21, 9, 13, 24, 8, 10, Родопи 12, 1, 7, 33, 4, 15, Светлина 3, 2, 1, Синчец 3, Славей 1, 8, 13, 7, 17, 6, 36, 18, 12, 44, 4, 15, 16, 25, 23а, 26, 23, 10, 9а, 9, 32, 27, 5, Струма 14, 8, 4, 6, 5, 7, 2, Фуражомелка

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Перник: Аврора 1, Айдарица 4, Баба Парашкева 4, 1, 3, 6, 1, 5, 7, 2, Балева Махала/Даскалово/, Белоградчишки Скали 5, 6, 1, 2, 3, 18, 7, Бор 7, Боровец 21, 3, 7, 8, 26, 13, 10, 11, 9, 22, 12, 6, 27, 24, 15, 2, 4, 4, 5, 18, 1, 1а, 17, 20, 29, 16, 25, 19, 9, Братя Кокарешкови 7, 3, 1, 5, Волга 69, 64, 61, 65, 59, 67, 18, 3, 7, 19, 21, 25, 16, 8, 4, 6, 17, 15, 1, 9, 5, 14, 20, 23, 11, Грамаге 7, 20, 29, 17, 2а, 1, 14, 27, 13, 37, 6а, 25, 19а, 21, 16, 29, 24, 15а, 19, 18, 20а, 10, 9, 3, 22, 5, 18а, 29а, 35, 4, 15, 6, 31, 33, 1, 8, Димитър Благоев 191, 193, 185, 260, 272, 276, 187, 278, 195, 183, 189, 280, 197, 195, 187, 274, 137, 141, 146, 141, 135, 139, 40, 155, 131, 163, 244, 234, 146, 157, 152, 121, 228, 234, 91, 97, 226, 145, 210, 254, 238, 113, 153, 167, 159, 173, 206, 216, 137, 184, 188, 222, 115, 155, 138, 154, 208, 89, 216, 220, 250, 171, 182, 192, 198, 242, 200а, 200, 248, 242, 93, 232, 152, 117, 236, 194, 119, 131, 222, 194, 240, 95, 149, 174, 176, 236, 142, 127, 99, 204, 230, 180, 133, 147, 150, 123, 178, 157а, 246, 178, 192, 148, 230, 140, 212, 169, 202, 190, 218, 87, 144, 125, 196, 266, 264, 240, 268, 260, 256, 258, 270, 262, Димитър Хранов 3, 3а, 2, Драва 3, 1, 4, 2, Евгении Ачанов 7, 5, 6, 17, 8, 12, 2, 3, Жива Вода 1, Ивайло 1, Йордан Лютибродски 67, 70, 62, 71, 69, 65, 63, 73, 66, 70а, 73а, 75, 77, 78, 76, 79, 80, 74, 81, Климент Охридски 8, 12, 10, 6, 1, 2, 4, Костенец 7, 9, 5, 4, 5, 8, 2, 3а, 3, 6, 1, Кралевски Път 22, 9, 173, 1, 284, 189, 201, 15, 3, 7, 24, 18, 12, 13, 280, 20, Лазар Робев 4а, 4, 2, Леденика 4, 1, 2, 6, 10, 1, 12, Ленин 90, 111а, 85, 99, 111, 84, 94, 93, 78а, 96, 85, 83, 104, 82, 101, 83а, 109, 80, 95, 102, 88, 89, 100, 107, 105, 98, 86, 97а, 91, 97, 101а, 92, 87, 71, 78, 48, 40, 77, 63, 56, 60, 58, 75, 61, 68, 50, 73, 67, 54, 68, 42, 57, 69, 65, 42, 45, 74, 70, 59, 72, 64, 46, 66, 74, 76, 44, 52, 70а, 51, 43, 53, 62, 55, 72а, 49, 40, 47, махала Захаринова 46, 50, 41, 56, 40, 54, 44, махала Чешкарова, Момин Проход 1, Ракитовец, Рилски Езера 8а, 5, 12, 6, 2, 12а, 8б, 4, 3, 14, 9, 11, 16, 8, 3, 10, 7, 1, 20, 9а, Станке Димитров 46а, 48а, 27, 29, 44, 33, 54, 52, 39, 17, 50, 46, 48, 35, 58, 60, УПИ І Кв. 81, Христо Македонски 2, 4, Христо Смирненски 78, 75, 8, 76, 73, 83, 15, 1, 79, 4, 11, 76а, 10, 77, 71, 81, 80, 13, 7, 86, 9, 2, 3, 74, 72, 5, Църква Кр. Път, Чехов 1, Чуйпетлово 1, 3, 4, 2, 6, 5, 6, 1

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Бор 2 Срещу Д Л В, Боровец 12, 7, Волга 4, 67, Кралевски Път 1, Райко Даскалов 4а, Христо Ботев 2, 11

На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кладница: V-15, Кв. 19, Vііі-29, Кв. 18, XI-29 Кв. 18 Делта Хил, Акация 1, 1, 2, Бакиница 7, 1, 21, 4, 20, 8, 15, 14, 2, 10, 17, 9, 6, Берлин 24, 14, 15, 20, 17, 19, 5а, 10, 12, 1а, 9, 8, 3, 1, 7, 5, 2, Бор 6, 1, 2, 8, 7, 5, Борис Тодоров 3, 13, 7, Брезите 25, 9, 11, 3, 26, 4, 10 къща, 13, 2, Брезовица 7, 24, 19, 22, 20, 8, 11, 2, Брюксел 10, 2, 3, 3а, 1, 4, Валого 26, 19, 6, 9, 16, 24, Варшава 8, 12, 4а, 6, 3, Васил Левски 29, 15а, 20, 16, 24, 18, 23, 10, 7, 14, 25, 19, 28, 10, 6, 11, 8, 3, 20, 5, 14, . 5, 4, 15, 2, 12, Виена 2, 7, 5, Вилна Зона, Витоша 1, 3, 6, 7, 5, 2, 21, 80, 35а, 26, 35, 70, 57, 38а, 41, 46, 72, 62, 14, 18, 11, 27, 5, 22, 47, 44, 15, 40, 64, 66, 29, 8, 48, 19, 33, 34, 2, 63, 59, 50, 43, 61, 13, 9, 10, 56, 31, 37в, 45, 17, 39, . 74, 42, 65, 49, 38, 32, 58, 25, 20, 73, 68, 36, 12, 22, 55, 76, 60, Воденичище 21, 10, 37, 19, 27, 25, 7, 11, 1, 9, 5, Волга 19, Горско Стоп. Витошко, Градинарска 3, 6, 1, 2, Гранит 10, 6, 8, 17, 2, 16, Дабо 15, 8, 18, 13, 7, 20, 1, 10, 5, 3, 20, 2, 16, 9, 12, 4, 6, Делта Хил Кв. 17, Доброволец 19, Дончо Ватах 10, 6, 1, 3, 4, Еделвайс 7 Вила, 14, 24, 6, 4, 12, Жк. Делта Хил, УПИ VI-33, Кв. 12, Здравец 1, 4, Ивайло 7, 1, 13, 3, 6, 8, 5, 15, 19, 2, Иван Цветанов 8, 75, 13, 2, 22, Иглика 4, 14, 25, 7, 23, Изгрев 4, 14, 5, 13, 28, 20, 15, 25, 31 А, Йордан Божов 15, 6, 4, 16, 9, 2, 5, 3, 13, 21, 11, 7, 15, Калиница 12, 2, 8, 3, 5, 4, 10, Каменарска 19, 16, 30, 21, 10, 7, 29, 26, 2, 4, Кокиче 10, 1, 8, Кракра 15, 25, 1, 7, 21, 12, 9, 3, 19, 16а, 8, 30, 10, 23, Лале 25, 10, 5, 18, 3, 15, 16, 4, 31, 2, 2а, 8, 23, 17, Латинка 10, 6, 4, 2, 5, 14, 18, 1, Ливадите 11, 5, 13, 3, Лондон 72, 35, 55, 53, 70, 9а, 9д, 44, 11, 52, 17, 9в, 22, Кв. 17, 46, 38, 24, 1, 15, 60, 68, 33, 31, 51, 49, 66, 37, 54, 19, 21, 39, Мак 7, Матница 45, 26 къща, 4, 6, 2, 8, 1, 109, 53, 57, 15, 45, 38, 28, 37, 47, 52 къща, 54, 21, 48, 11, 5, 41, 31, 60, 42, 50 къща, 33, 64, 66, 55, 51, 23, 56, 32, 17, Минзухар 9, 5, Мирковица 40, 10, 11, 40, 7, 20, 32, 22, 28, 13, Младост 3, 6, 7, 2, 4, Морена 3, 17, 23, 19, 21, 18, 9, 15, Москва 12, 14, 17, 38, 21, 19, 13, 9, 8, 22, 18, 1, 6, 4, Омуртаг . 16, 5, Петър Янчов 25, 12, 18, 19, 17, 23, 11, 6, 16, 3 къща, 2, 4, 4, Пладнище 5, Победа 3, 15, Прага 28, 26, 6, 7, 20, 17, 21, 19, 2, 16, 12, Разкръске, Райна Княгиня 11, 6, 17, 8, 4, 12, 7, 5, 1, 10, Рила 4, 1, 2, Рим 46, 48, 44, 52, 50, 60, 58, Рудничар 1, 2, 19, 2, 4, 12, 7, 27, 23, 21, 5, 10, 11, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище Делта Хил, Селимица, София 91, 52, 55, 58, 69, 76, 73, 66, 60, 63, 74, 77, 80, 72, 83, 56, 54, 61, 71, 59, 68, 79а, 79, 81, 75, 64, 30, 36, 45а, 14, 32, 46, 49, 12, 53, 8, 51, Спас Бурнов 9, 6, 34, 12, 26, 2, 20, 4, 7, . 5, 8, . 2, 61, 61, . 1, Стадиона 2, 16, 12, 14, 18, 8, 10, 13, 5, 15, 35, 38, 41, Стамен Милкин 1, 7, 5, 2, Струма 1, Суха Кладница, Тинтява 1, 7, 13 Вила, 6, 16, УПИ II-35, Кв. 17 Делта Хил, УПИ V||-Кв. 20, УПИ X-017112, Кв. 83, УПИ XI- 922 Кв. 58, УПИ XVI-12, Кв. 20 Делта Хил, УПИ XxIx-29, Кв. 20 Делта Хил, УПИ XxxIII-31 Кв. 20, УПИ Ііі-21 Кв. 20, УПИ Хх-523, Кв. 51, УПИ-Ix 29 Кв. 18, ХVіі-11010, 11038, Хан Крум 18, 7, 16, 3, 5, Хемус 16, 19, 23, 10, 23, Хижа Селимица, Цар Самуил 54, 22, 39, 26, 36, 44, 24, 43, 25, 18, 51, 12, 31, 14а, 53, 33, 63, 34, 61, 20, 50 къща, 27, 28, 48, 57, 10, 19, 30, 9, 16, 7, 13, 8, 36, 106г, 106б, 106, 11, 9, 4, 5, 33, 2, 135, 101, 95, 2, 56, 80, 89 къща, 130, 64, 78, 60, 74, 91, 66, 87, 68, 73, 79, Цар Симеон 2, 14, 7, 11, 3, 15, 1, 2, 18, 5, 8, 20а, 6, 13, 16, 52, 62, 1, 66, 48, 35, 68, 56, 24, 38, 22, 23, 43, 50, 25, 31, 30, 53, 28, 42, 58, 40, 13, 29, 27, 25, 72, 21, 46, 74, 41, 54, 30, 36, 55, 60, Шипка 5, 14, 11, 1, 23, 3, 26, 12а, 12, 13, 6, 16, 9, Юрий Гагарин 2, 14, 11, 14, 12, 10, 5, 7, 9, 8, 1, Язовирска 8, 12, Яровец 21, 2, 4, 7, 5, 3, 8, 6, 2, С. Витошко-МСелото, Резиденция, Кв. 17, Селимица, До Тпк, Селимица

На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рударци

На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Голо Бърдо 2, Еверест 2, 11, 3, 15, 13, 4, 19, 20, 18, 14, 17, 6, 20 къща, Землище Мктп Щрабаг, извън регулация С. Студена Кариера, Илинден 5, 17, 11, 15, 10, 9, 1, 7, 3, 19, 8, 4, 12, 37, 27, 28, 24, 35, 29, 20, 22, Ком 7, 1а, 5, 6, 13, 11, 15, 3, 8, Магистрала 5, 7, 1, 3, махала Язовира 16, 1, 9, 1, 15, 22, 10, 14а къща, 11, 6, 3, 13, 12, 5, 17, 8, Младост 2, 2, Мусала 6, 10, 2, 17, 1, 8, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет 4, 5, 10, 12, 6, 13, 2, 1, 8, 11, 9, Рила 3, 6, 2, 5, 4, 6, Сините Вълни 1, 15, 13, 1а, 6, 3, 11, 5, 15, 14, 7, 9, Черни Връх 3, 6, 2, 7, 4, 9, Ретранслатор Студена

На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чуйпетлово: УПИ 4-194, Кв. 18

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Рибарица, Рибарица Рибарица

На 23.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Перник: Владайско Въстание 24а, 36, 73, 54, 46, 26, 61, 63, 26а, 42, 22, Началото, 1, 67, 30, 20, 34, 75, 28, 36, 24, 59, 40, 6а, . 75, 61а, 48, 56, 71а, 55, 71, 71, 50, 22а, 57, 32, 38, 44, 53, Владимир Комаров 4, 3, 7, 5, Волга 28, 51, 30, 43, 37, 53, 44, 33, 49, 29, 56, 34, 47, 55, 52, 31, 50, 32, 48, 57, 39, 42, 31, 41, 27, 54, Възход 23, 3, 7, 22, 9а, 4, 12, 24, 21, 14, 9, 17, 2, 11, 4а, 18, 15, 5, 20, 10, 6, 8, 19, 15, 10, 13, Ганьовец 5, Грамаге 45, 44, 47, 22, 65, 77, 26, 40, 71, 51, 49, 79, 61, 75, 52, 57, 32, 24, 81, 73, 85, 53, 36, 55, 63, 56, 69, 51а, 48, 28, 83, 42, 30, 38, 50, 46, 54, 67, 34, Димитър Благоев 125, 181, 177, 179, Добри Миланов 40, Дунав 3, 15, 6, 17, 16, 4, 13, 9, 14, 11, 10, Дъбрава 52, 45, 53, 38, 38, 48, 49, 63, 35, 37, 42а, 33, 39, 41, 47, 36, 42, 59, 34, 43, 40, 57, 60, 55, 51, Евгении Ачанов 11, 13, Йордан Лютибродски 61, 60, 63, Кв. Старата Църква, Климент Охридски 20, 12, 5, 3, 16, 8, 16, 18, Костенец 12, 13, 18, 16, 15, 17, 21, 22, 11, 14, 19, 10, Кралевски Път, Лиляна Димитрова 51а, 55, махала Горна Църква 15, 11, махала Тутулова 25, 22, 27, 1, 14, 24, 12, 7, 21, 9, 29, 16, 28, 10, 3, 8, 30, 23, Момин Проход 3, 2, 1, 9, 27, 6, 31, 23, 11, 10, 22, 13, 31а, 16, 4, 14, 21, 12, 5, 29, 15, 20 А, 8, 20, 17, Никола Вапцаров 5, Никола Парапунов 2, 1, 4, 3, Рилски Езера 13, 23, 23, Стара Църква, Танчовица 5, 7, 2, 10, 4, 8, 42, 6, 3, Трайко Живков 58, 2, 37, 50, 29, 48, 23, 47, 25, 1, 49, 39, 7, 62, 18, 54, 36, 27, 21, 35, 53, 57, 60, 55, 15, 9, 42, 10, 43, 30, 46, 17, 8, 13, 40, 14, 38, 6, 33, 28, 20, 3, 45, 26, 52, 59, 61, 31, 19, 4, 11, Хемус 1, Църква Вила, 28, 42, Кв Църква, къща, Чуйпетлово 9, 5, 7, 8

На 23.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Боснек: 070008, 3-ти Март 6, 01, 4, 5, 8, 558, IV-189, Кв. 15, V-90, Ален Мак 8, 5, 9, 4, 7, 10, 1, 3, Божур 9, 1, 5, 7, 6, 3, 4, Бор 7, 2, 5, 1, 3, Борич 10, 6, 5, В. Левски 12, 14, 27, 6, 23, 8, 17, 10, 5, 19, 1, 15, Витоша 2, 3, 1, 4, Грамаге 3 А, 5, 2, 6, 5а, 1, 8, 10, 3, 4, 9, 3, 2, Добри Дол 2, 9, 06, 07, 5, 3, Духлата 20, 15, 13, 14, 12, 23, 9, 29, 36, 24, 18, 3, 30, 10, 17, 25, 11, 34, 22, 33, 8, 19, 21, 7, 32, 5, 38, 28, 26, 1, 2, 47, 58, 68, 78, 84, 75, 56, 94, 40, 44, 45, 96, 49, 63, 52, 57а, 42, 57, 100, 98, 106, 39, 60, 51, 102, 48, 88, 72, 55, 53, 65, 90, 64, 80, 50, 44а, 104, 74, 92, 43, 61, 76, 108, 62, 48 Механата, 46, Евлоги Агайн 1, 02, 3, 4, Еделвайс 4, 8, 2 Бунгало, 13, 3, 1, 2, 11, 6, Жива Вода 11а, 23, 31, 17, 14, 1, 7, 28, 25, 24, 9, 3, 27, 5, 26, 2, 30, 29, 34, 22, 20, 16, 36, 11, Иван Вазов 07, 03, 6, 01, 05, 4, 7, Игличе 1, 1а, 9а, 10, 3, 5, 12, Извора 6, 19, 15, 3, 1, 13, 17, 16, 9, 21, Йордан Йовков 08, 4, 8, 2, 1, 3, 5, Клен 8, 6, 4, 3, 2, 01, Кокиче 5, 8, 2, 3, 12, 20, 22, 10, 14, 4, 18, 16, 5, 6, 1, Косматица, Ладивец 4, 10, 14, 2, 9, 7, 01, 8, 12, Ливаге 6, 1, 10, 2, 8, 7, 4, Ловен Дом 02, 04, махала Влахова Вилна Сграда, 11, 10, 9, 2, Бунгало, 8, 16, 12, 14, 7, махала Джамбазка 6, Минзухар 1, 2, 3, Могиля 5, 11, 12, 7, 1, Момина Сълза 10, 5, 1, 12, 4, 9, 7, 3, 2, 8, 14, Н. Й. Вапцаров 5, 7, 11, 21, 4, 23, 17, 15, 13, 14, 8, 12, 19, Незабравка 13, 21, 17, 15, 19, 11, 5, 4, 7, 9, 6, 2, Петрус 4, 7, 9, 3, Ракита 4, 4 А, 6, 2, Ранковица 2, 6, 4, 1, С. Боснек, Славей 12, 6, 14, Стефан Караджа 9, 8а, 1, 3, 2, 8б, 4, 8, 6, 5, Струма 7, 15, 9, 13, 62, 11, 21, 23, 19, 7, 49, 51, 33, 81, 55, 79, 71, 85, 27, 2, 39, 47, 4, 67, 29, 73, 63, 25, 59, 69, 41, 65, 31, 53, 57, 65а, 61, УПИ XI, Кв. 1а/901, УПИ XIII-342, Кв. 32, УПИ І-536, Кв. 43, Х. Димитър 11, 11а, 9, 3, 7, 25, Христо Ботев 21а, 20, 7, 6, 14, 8, 13, 21, 12, 17, 2, 18, 41, 46, 42, 33, 23, 31, 47, 40, 36, 38, 50, 34, 32, 44, 27, 35, 25, 30, Чакова 13, 5, 8, 1, 7, 2, 15, 10, 6, 14, Явор 7, 4, 1, 2, 3, 4, 06, 01, 9, Яворов 3, Ясен 2, 1, 10, 14, 2, 12, 11, 3

На 23.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Иван Вазов

На 23.10.2019 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Пояс №1на Язовир Студена

На 25.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ -  Селищен Дол

На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Ален Мак 48, 57, 67, 38, 42, 63, 65, 36, 103в, 32, 69, 44, 34, 59, 40, 46, Буная 3, 2, 1, 2а, 4, 6, Верила 31, 37, 35, 33, 18, 9, 7, 22, 12, 37, 11, 4, 30, 19, 25, 16, 27, 3, 5, 29, 32, 26, 20, 14, 6, 28, 24, 15, 10, 21, 17, 23, 15а, 34, 8, 2, 1, 36, 13, Люлин 76, 75, 72, 83, 99, 101, 80, 105а, 73, 105, 84, 81, 105 А, 97, 74, 103, 107, 103а, 66, 56, 78, 93, 75а, 64, 60, 79, 68, 85, 89, 62, 117, 91, 58, 54а, 95, 70, 77, Миджур 10, 11, 9, 13, 1, 7, 12, 4, 8, 2, 5, 6

Община Радомир  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Друган: Vі-485, Кв. 45

На 22.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кленовик: VI-5, Стопански Двор, До Митко Пожарникара

На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Владимир: 209, Кв. 29, V-57, Кв. 6а, ПИ 149 Кв, 14, Вила, къща

На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Долна Диканя

На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Долни Раковец: Кв. 22, УПИ Х-206, местност Банята, УПИ XI-306, П-Л ІХ-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ ІІ-26, УПИ ХІ-34, Кв. 1

На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Друган: Vі-485, Кв. 45, УПИ VI-337, Кв. 25, Чачулова Махала, Вила, Чакърова Махала, къща

На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Кондофрей: Общ. Радомир, УПИ I Кв 43а, къща

На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Радомир: Антим I 9, 2, Априлско Въстание 52, 25, 46 къща, 42 къща, 47, 20, Божур 5, Васил Петлешков 8, Върба къща, Училище, Барака, 18 Самарско Знаме, 4, Сграда, 12, къща, 37, УПИ II, Кв. 7, 17, къща, 1, Ген. Столетов 10 къща, 15, 3, Детелина 4, Драва 6, Еделвайс 12, 10, 2, 17 къща, 7, Здравец 9, Иван Георгиев 4, 3, 14, Иван Соколов 8, 33, 16, 28, 59, 12, 5, 46, 38, Иглика 13, Ильо Войвода 5, 36, 13, Климент Охридски 3, Кокиче 14, 1 Фургон, Коста Миланов къща, 2, 11 къща, махала Гьорева, Опълченска 9, Райко Даскалов 107 Кв. Върба, 111, 3, 100, Райна Княгиня 12, Роза 12, 26, 3, Самарско Знаме 18, Соболч 5, 7, Станко Косовски 7 къща, Трети Март Читалище, Кино, К и Н О, Хан Омуртаг 5, 13, 2, 8, 1, 3, 0

На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: X-350, махала Горни Раковец къща, УПИ XV-158, къща, Вила, махала Егреците къща, къща, къща, Вила, Фургон, къща, ПИ 604 Кв. 101, УПИ ІX-1083, 1084

На 23.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Червена Могила

Община Трън  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Глоговица

На 21.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 25.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Шипковица: Бивш Стопански Двор

На 22.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Бутроинци

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Балювица: Александър Стамболийски 12, 18, 26, 25, 20, 22, 19, 8, 9, 6, 4, 5, 15, 2, 17, 14, 23, 10, 13, 21, 11, Васил Левски 2, 4, 9, 11, 7, 1, 6, 3, 5, 8, Девети Септември 19, 3, 46, 14, 52, 48, 26, 25, 23, 8, 6, 40, 20, 1, 13, 24, 38, 17, 44, 27, 5, 16, 2, 28, 10, 42, 9, 7, 22, 36, 21, 18, 12, 11, Дружба 8, 6, 7, 10, 3, 9, 2, 1, Дунав 13, извън регулацията Асфалтова База, ПИ 78, 5, 1, Пилетарник, 3, Ком 3, 4, 11, 2, 5, 1, 10, 6, 8, 7, Раковски 9, 3, 1, 5, 2, 7, 6, Рила 1, Стефан Караджа 4, 6, 1, Хаджи Димитър 4, 3, 5, 1, Христо Ботев 7, 5, 8, 2, 6, 13, 1, 9, 4, 3, Черковна 10, 8, 9, 2, Шипка 3, 5, 7, 4, 8, 6, 2

На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Замфирово: 000436, 1 Ви Май 4, 5, 3, 1, 5 Ти Декември 5, 4, 7, 9, 6, 11, 3, 2, 1, 9 Ти Септември 18, 28, 31, 24, 21, 14, 37, 13, 16, 41, 19, 29, 12, 33, 17, 30, 32, 27, 26, 25, 39, 22, 15, 5 А, 3, 4 А, 11 А, 3 А, 5, 2, 11, 6 А, 10, 9, 8, 36, 6, 7 А, 7, 9 А, 4, Александър Стамболийски 34, 24, 20, 17, 15, 12, 38, 25, 19, 9, 10, 30, 14, 36, 40, 27, 22, 21, 33, 32, 28, 35, 17 А, 18, 26, 29, 15 А, 11, 23, 8, 5 А, 4, 7, 1, 3, 5, 2, 6, Аметица 4, 6, 3, 8, 2, Андрей Жданов 8, 7, 2, 4, 10, 1, 8, Бузлуджа 16, 10, 14, 2, 12, 5, 4, 1, 3, 8, Бундино 5, 2, 6, 7, 4, 9, Васил Друмев 2, 3, 1, Васил Левски 9, 6, 18б, 5, 12, 11, 10, 8, 19, 7, 1, 3, 16, 20, 14, 13, 15, Веслец 7, 13 А, 9, 21, 6, 11, 19, 13, 4, 1, 8, 12, 15, 2, Гаврил Генов 18, 5, 16, 14, 7, 12, 6, 4, 1, Гео Милев 4, 6, 2, 8, 10, Георги Бенковски 3, 1, Георги Дамянов 8, 1, 5, 2, 3, 6, 12, 4, Георги Кирков 5, 3, 4, 2, Гоце Делчев 20, 10, 4, 19, 19 А, 15, 21, 12, 7, 3, 6, 14, 13, 2, 5, 9, 10 А, 1, 16, 18, 17, 8, Дамян Арсенов 31, 20, 2, 22, 8, 4, 24, 5, 29, 18, 3, 1, 7, 14, 11, 6, 10, 17, 15, 28, 12, 29, 32, 36, 34, 21, 38, 40, 23, 44, 1, 10, 12, 10, Дарвин 2, 4, 3, 5, 6, 4 А, 1, Димитър Благоев 19, 6, 4, 27, 7, 3, 25, 29, 17, 5, 13, 1, 9, 14, 2, 23, 11, 21, 15, Добро Поле 10, 5, 14, 6, 4, 2, 1, 8, 7, 3, 12, Драва 1, 2, 3, 4, 3, Емил Марков 1, 12, 10, 2, 4, 18, 14, 6, 17, 20, Замфир Попов 29, 33, 46, 39, 41, 52, 43, 54, 1, 37, 46, 33, 39 А, 51, 45, 61, 70, 43, 72, 92, 68, 74, 56, 59, 58 А, 94, 49, 96, 57, 65, 60, 64, 78, 86, 55, 64 А, 82, 84, 88, 90, 58, 63, 66 А, 47, 67, 98, 62, 66, 80, 9, 30, 38, 7, 17, 4, 6, 10, 11, 13, 15, 16, 42, 40, 14, 20, 12, 21, 22, 2, 27, 36, 19, 24, 28, 34, 32, 25, 26, Зоин Дол 4, 7, 4 А, 1, 2, 7 А, 6, 8, 5, 3, Иван Вазов 7, 3, 1, 5, 4, 2, Извън Плана Цех За Обувки, Илия Генов 14, 16, 1, 19, 11, 5, 22, 12, 21, 3, 25, 15, 18, 20, 4, 10, 17, 8, 4 А, Искър 1, 3, 9, 5, 7 къща, Йордан Лютибродски 4, 8, 1, 6, 2, 14, 7, 5, 10, 12, 3, Камчия 5, 1, 3, 7, 4, Карл Маркс 3, 1, 10, 8, 4, 5, 6, 12, 7, Ком 2, 4, 1, 3, Краище 1, 3, Лазар Младенов 5, 1, 2, 8, 1 Ч-Ще Развитие УПИ-Іі-440, 16, 4, 5, 22, 12, 1, 11, 6, 14, 10, 12, 19, 38, 13, 24, 28, 44, 21, 46, 32, 26, 25, 42, 34, 17, 40, 23, 36, Ленин 8, 6, 9, 1, 10, 3, 2, 12, 4, 7, 14, 11, Лом 2, 1, Любен Каравелов 12, 10, 3, 14, 13, 11, 21, 9, 5, 2, 7, 6, 8, Манчо Пешов 1, 7, 3, 9, Марек 1, 3, 5, 2, 10, Мичурин 8, 2, 4, 6, Младен Ангелов 15, 1, 19, 9, 13, 7, 11, Москва 1, 5, 2, 4, 11, 17, 19, 13, 18, 7, 16, 12, 6, 14, 9, 20, 15, Непирче 3, 2, 3а, Никола Й. Вапцаров 28, 39, 30, 23, 19, 37, 40, 44, 36, 33, 38, 31, 32, 17, 35, 42, 21, 51, 52 А, 52, 56, 57, 56 А, 58, 49, 46, 60, 50, 43, 48, 54, 47, 45 А, 53, 76, 55, 14, 3, 5, 6, 16, 22, 2, 13, 7, 1, 18, 8, 11, 20, 9, 12, Никола Ценков 45, 23, 35, 46, 38, 30, 20, 18, 41, 52, 28, 21, 19, 22, 34, 27а, 25, 17а, 26, 54, 27б, 50, 33, 17, 40, 29, 56, 43, 31, 50а, 15, 48, 24, 39, 36, 47, 37, 8, 1, 10, 14, 6, 7, 5, 4, 3, 2, 12, Павел Петров 2, 4, 5, 6, 10, 1, 3, 7, 8, Панайот Хитов 2, 8, 10, 6, 4, 12, Петрохан 2, 3, 1, Пирин 3, 5, 1, 11, 7, 15, 17, 2, 13, 9, 4, 6, Поп Андрей 16, 18, 22, 6, 2, 4, Попов Дол 2, 23, 10, 6, 18, 16, 8, 22, 1, Преславска 2, 4, 6, 5, Рила 3, 1, 4, Слатина 6 А, 5, 7, 4, 9 А, 1, 12, 8, 21 А, 13, 2, 19 А, 6, 5 А, 11, 9, 21, 10, 19, 23, 17, Стара Планина 2, 8, 4, 6, 3, 1, Стефан Караджа 4, 1, 2, 6, Странджа 1, 5, 6, 2, 4, 3, 8, Тодор Благов 4, 22, 18, 1, 13, 6, 9, 26, 14, 10, 12, 16, 11, 5, 8, 7, 24, 3, 17, 15, 2, Толбухин 4, 1, 4а, 3, 2, Тополница 2, 1, 4, ул. Ал. Стамб. и ул. Янтра, ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс 6, 4, 2, 1, 3, 5, 5, 9, 7, 13, 18, 24, 8, 28, 26, 6, 20, 11, 22, 14, 12, 16, 10, Хаджи Димитър 7, 5, 4, 11, 13, 10, 8, 3, 9, 6, Христо Ботев 1, 5, 3, 2, 4, 6, Христо Михайлов 14, 8, 10, 11, 6, 16, 9, 7, 4, 2, 1, 3, 5, Церовска 2, 6, 4, 8, Шипка 5, 3, 4, 2, 6, 12, 7, 9, Ъгъла на ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански 10, 2, 6, 8, 4, 12, 1, 3, 9, 11, Янтра 18, 11, 6, 5 А, 4, 10 А, 10, 15, 9, 26, 17, 11 А, 21 А, 24, 5, 8, 27, 1, 3, 28, 31, 32, 20, 7 А, 19 А, 19, 7, 22, 21, 24 А, 29, 13, 16, 2, М. Бежан

На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рашовица: Васил Коларов 7, 2, 1, 4, 10, 8, 5, Гаврил Генов 2, Георги Димитров 4, 18, 22, 5, 6, 24, 16, 7, 33, 31, 20, 12, 29, 1, 10, 3, 11, 8, 19, 14, 9, Замфир Попов 7, Извън Плана 2, Христо Ботев 3, 4, 9, 5

На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Берковица

На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бокиловци: 000911, Втора 9, 16, 7, 1, 14, 21, 23, 5, 3, 4, 11, 10, Десета 7, 1, 5, Осма 2, 1, Пета 16, 3, 14, 11, 18, 9, 7, 4, 10, 2, Първа 7, 13, 18, 21, 3, 1, 17, 4, 6, 25, 31, 75, 14, 29, 2, 5, 8, 15, 22, 27, 20, 55, 57, 67, 40, 65, 28, 39, 42, 36, 1, 43, 30, 41, 51, 44, 69, 45, 60, 47, 49, 33, 73, 26, 50, 35, 53, 38, 48, 58, Седма 5, 1, 3, Трета 5, 20, 2, 18, 22, 11, 3, 12, 22, УПИ VIII45, Кв. 15, Четвърта 9, 22, 4, 10, 1, 18, 16, 7, 12а, 2, 11, Шеста 17, 13, 4, 15, 14, 1, 5, 11, 7, 9, 6, 3

На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боровци: 1 Ви Май 3, 1, 2, 4, 5, 23 Ти Септември 30, 38, 21, 36, 22, 24, 25, 20, 33, 32, 27, 34, 28, 10, 40, 15, 11, 5, 6, 17, 16, 19, 18, 1, 9, 2, 12, 3, 10, 4, 13, 8, Александър Стамболийски 32, 52, 34, 54, 44, 50, 38, 29, 42, 48, 46, 21, 31, 23, 25, 27, 40, 36, 20, 17, 22, 7, 6, 11, 10, 4, 14, 9, 3, 5, 12, 8, 13, 16, 18, 30, 1, 28, 24, 15, 26, Берковска 7, 4, 1, 8, 2, Вецина 1, 6, 8, 3, 4, 2, Георги Димитров 1, 3, Д-Р Лилия Благоева 3, 8, 10, 1, 4, Димитър Благоев 4, 8, 2, 3, 25, 10, 12, 17, 18, 16, 15, 6, 5, 9, 14, 26, 22, 11, 3, 9, 5, Драва 2, 1, 7, 9, 3, Дунав 5, 3, 1, Замфир Попов 4, 7, 1, 5, 3, 2, Захари Стоянов 3, 5, Иван Бонов 2, Любен Каравелов 4, 10, 9, 12, 7, 3, 5, 6, 2, 8, 1, 11, 26, 15, 19, 21, 18, 24, 14, 13, 16, Марица 8, Москва 20, 30, 28, 24, 15, 32, 12, 22, 28, 3, 11, 18, 6, 10, 4, 5, 1, 9, 14, 16, 7, 12, Паисий 24, 22, Пушкин 1, 3, 4, Райко Даскалов 25, 27, 19, 18, 3, 4, 23, 10, 21, 17, 16, 8, 9, 5, 12, 1, 2, 14, 24, 21, 11, Стара Планина 3, 1, Страцин 7, 11, 3, 9, 1, 13, 5, Тодор Младенов 13, 4, 11, 12, 5, 1, 3, 7, 8, 6, 2, 9, Хаджи Димитър 2, 6, 8, 1, 4, 5, 3, Христо Смирненски 9, 7, Черковна 3, 5, 1, Шосе - Лом - София 14, 20, 16, 37, 34, 36, 18, 48, 24, 1, 46, 17, 28, 26, 32, 50, 30, 22, 12, Ъгъла на ул. Р. Даскалов и Д. Благоев

На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бързия

На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Комарево, Общ. Берковица: Втора 6, 10, 12, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7, Девета 6, 8, 2, 3, 1, 4, Десета 2, извън регулация 5, 2, 1, 0, Осма 3, 8, 5, 10, 11, 9, 7, 6, 4, 1, 2, Пета 4, 1, 2, Първа 7, 13, 16, 50, 52, 32, 51, 26, 37, 28, 6, 4, 48, 36, 23, 54, 14, 22, 17, 24, 20, 11, 9, 8, 30, 45, 49, 56, 38, 18, 2, 27, 43, 3, 34, 47, 41, 19, 5, 40, Трета 7, 10, 8, 6, 4, Четвърта 4, 6, 9, 5, 8, 1, 12, 7, 3, Шеста 5, 1, 3, 7

На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мездрея: Втора 15, 17, 5, 7, 13, 19, 2, 21, 6, 4, 11, Главна 15, 1, 70, 60, 16, 10, 6, 35, 30, 3, 34, 82, 96, 24, 25, 19, 5, 8, 90, 29, 56, 78, 74, 80, 23, 49, 14, 53, 55, 50, 12, 36, 22, 7, 41, 26, 52, 62, 44, 54, 48, 76, 20, 13, 15, 2, 18, 31, 21, 39, 58, 72, 47, 53 А, 11, 38, 45, 27, 64, 17, 37, 92, 28, 84, 4, 68, 66, 46, 32, 94, извън регулацията Пилетарник, Вила, Цех За Дограма, Пета 5, 19, 9, 8, 7, 6, 13, 3, 11, 12, 15, 1, 1а, 4, 2, 10, 17, Първа 3, 1, 4, Седма 11, 3, 9, 10, 6, 4, 5, 7, 8, 2, 1, Трета 1, 9, 8а, 14, 13, 5, 6, 4, 8, 7, 18, 12, 10, 3, 21, Тринадесета 3, 1, Четвърта 22, 20, 10, 12, 3, 14, 6, 24, 5, 16, 9, 1, 7, 4, 8, 2, Шеста 10, 12, 2, 4, 5, 6, 8, 14, 3, 18, 16

На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Песочница: Втора 8, 5, 2, 10, Девета 2, Десета 80, 30, 58, 29, 84, 24, 9, 32, 38, 64, 37, 14, 31, 15, 39, 17, 44, 49, 34, 1, 60, 62, 45, 13, 72, 21, 28, 78, 20, 42, 22, 53, 10, 74, 35, Единадесета 3, Осма 8, 7, 3, 6, 4, 1, Пета 16, 42, 5, 8, 6, Първа 6, 8, 3, Седма 4, 2, Трета 5, 14, 8, 1, 3, 4, Тринадесета 13, 1, 2, УПИ III, Кв. 33, Четвърта 2, 1, 10, 4, 12, 8, Шеста 2, 19, 1, 4, 8, 25

На 23.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Берковица: 03928. 68. 18, 03928. 72. 33, 03928. 72. 4, извън регулацията Трафо Помпена, Помпена Станция

На 23.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Костенци: 314014, Втора 19, 29, 44, 42, 38, 20, 40, 6, 8, 11, 9, 21, 27, 22, 31, 50, 16, 54, 34, 28, 4, 37, 18, 36, 23, 13, 48, 25, 46, 2, 15, 14, Пета 14, 33, 15, 17, 23, 47, 35, 28, 49, 14, 40, 8, 46, 99, 10, 38, 1, 27, 9, 26, 31, 36, 34, 32, 48, Първа 53, 15, 26, 56, 71, 24, 12, 39, 32, 30, 22, 17, 41, 20, 59, 8, 38, 69, 48, 40, 49, 51, 29, 10, 27, 18, 23, 25, 67, 42, 58, 83, 36, 21, 73, 4, 47, 16, 28, 6, 57, 54, 35, 75, 31, 50, 13, 1, 3, 2, Седма 8, 4, 10, 1, 2, Трета 5, 11, 3, 9, 21, 19, 42, 16, 30, 54, 22, 20, 23, 12, 29, 52, 36, 14, 15, 26, 44, 32, 50, 18, 25, 48, 1, 34, 28, Четвърта 9, 1, 3, 2, 7, 8, Шеста 6, 2, 3, 12, 16

На 23.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Котеновци: 000910, Втора 52, 50, 70, 68, 56, 54, 60, 10, 78, 20, 38, 7, 34, 46, 74, 3, 58, 22, 12, 44, 40, 18, 28, 64, 14, 48, 8, 1, 30, 13, 36, 4, 15, 76, 80, 9, 66, 5, Пета 11, 1, 13, 5, 8, 15, 6, 3, 9, 2, 7, ПИ 301018 местност Барата, Първа 52, 50, 65, 52, 68, 63, 66, 42, 34, 50, 74, 98, 67, 95, 35, 5, 33, 89, 12, 87, 64, 36, 78, 30, 58, 45, 40, 99а, 60, 107, 51, 69, 70, 7, 100, 24, 56, 8, 103, 32, 46, 90, 25, 44, 48, 127, 115, 49, 15, 99, 22, 47, 14, 13, 52, 28, 27, 26, 62, 53, 88, 123, 54, 16, 113, 3, 37, 19, 77, 129, 61, 59, 71, 55, 31, 97, 117, 39, 91, 81, 96, 6, 9, 80, 85, 23, 94, 72, 21, 76, 29, 1, 41, 18, 121, 104, 57, 75, 79, 111, Трета 4, 3, 2, 1, 6, 7, Четвърта 13, 3, 5, 1

На 23.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Мездрея: 000002

На 23.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бистрилица: 1-ви Май 3, 9-ти Септември 8, 3, 6, 1, 10, 5, 4, 12, 14, 2, Александър Стамболийски 10, 13, 9, 6, 7, 2, Банска Бистрица 1, Васил Левски 8, 4, 7, Вела Пеева 10, 3, Волга 7, 9, 5, 1, Георги Димитров 10, 6, 9, 11, 7, 18, 16, 17, 19, 13, 14, 1, 10, Димитър Благоев 9, 8, 17, 2, 10, 15, 13, 1, 11, 12, 7, Еделвайс 4, 1, 2, Живовска 5, 4, 20, 16, 18, 7, 1, 2, 5, 14, 24, 8, 3, 6, 22, 9, Иван Вазов 6, 3, 4, 7, 5, Извор 2, 7, 1, 5, 3, 4, 6, извън регулацията 1, Ленин 4, 5, 2, 8, 1, 3, 6, 5, Людено 6, 4, 1, 7, 2, Люляк 2, 3, 5, местност Градините Стопанска Сграда, Мир 10, 8, 4, 1, 2, 6, Морава 2, 3, 4, 1, Найден Антонов 2, 8, 6, 1, 3, 5, 4, Орница 12, 14, 7, 6, 5, Раковска 3, 2, 6, 3, 7, 4, 9, 5, 1, Сухаре 2, 2, 4, Тимок 3, 5, 1, Христо Ботев 1, 3, 2, 5, Христо Михайлов 7, 1, 3, 8, 9, 10, 6, 14, 2, 4, 12, Церковска Бара 1, 3, 12, 6, 1, Чайка 6, 4

На 23.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гаганица: 037265, 1-ви Май 12, 3, 1, 5, 8, 4, 9, 2, 6, 23 Ти Септември 36, 22, 50, 23, 34, 44, 28, 11, 48, 32, 21, 26, 25, 30, 38, 40, 42, 46, 14, 4, 20, 5, 6, 7, 3, 12, 10, 8, 485, Александър Стамболийски 2, 4, 5, Брегалница 2, 1, 3, Вапцаров 16, 12, 9, 14, 1, 7, 8, 5, 4, 3, 2, Вардар 2, 6, 4, Васил Левски 62, 60, 7, 58, 13, 4, 6, 2, 14, 17, 19, 64, 7, 5, Георги Димитров 70, 68, 88, 86, 96, 89, 94, 90, 87, 84, 42, 38, 1, 30, 12, 20, 40, 14, 6, 4, 28, 8, 2, 10, 16, 18, Главна 84, 49, 88, 78, 90, 59, 39, 32, 63, 47, 62, 68, 55, 74, 80, 57, 92, 88а, 86, 51, 45, 61, 82, 70, 76, 2, 3, 1, 112, 132, 97, 107, 101, 118, 113, 103, 67, 110, 130, 98, 100, 109, 102, 75, 120, 65, 94, 136, 96, 136 А, 116, 79, 92, 105, 99, 63, 134, 116 А, 114, 77, 17, 56, 62, 32, 24, 54, 33, 66, 50, 44, 31, 13, 8, 26, 16, 48, 2, 14, 4, 60, 58, 10, 46, 22, 3, 20, 36, 6, 35, 15, 29, 42, 30, 27, 52, 19, 25, 5, 7, 64 А, 18, 12, Гламата 4, 6, 3, 5, 2, Златица 10, 2, 15, 4 А, 6, 69, 11, 1 А, 18, 13, 16, 9, 4, 21, 7, 19, 14, 1, 17, 53, 43 А, 65, 30, 26, 67, 3, 13, 61, 59, 55, 1, 43, 69, 63, 57, 4, 32, 71, 69 А, Иван Вазов 5, 16, 8, 16 А, 10, 1, 4, 3, 9, 6, 9, 2, извън регулацията Помпена Станция, Искър 2, Исперих 1, 2, 4, 3, 7, 8, 9, 5, Казашка 2, 7, 5, 1, Кирил и Методи 7, 1, 21, 18, 17, 19, 3, 6, 12, 15, 4, 13, 8, 34, 47, 24, 43, 53, 35, 16, 49, 41 къща, 18, 51, 26, 37, 55, 30, 22, 45, 39, 33, Кумбарка 18, 19, 12, 10, 15, 9, 2, 4, 7, 5, 11, 13, 8, 6, Люляк 7, 2, 18, 3, 11, 4 А, 5, 13, 9, Милин Камък 11 А, 13, 9, 10, 10 А, 11, 16, Мусала 10, 8, 10, 5, 3, 6, 1, Славейков 8, 9, 6, 4, 5, 2, Стефан Караджа 9, 2, 10, 51 А, 51, 4, 1, 7, 12, 3, Тимок 1, 2, 6, Хаджи Димитър 3, 9, 3 А, 11, 7, 5, 1, Христо Ботев 18, 12, 5, 23, 24, 25, 9, 3, 19, 21, 22, 7, 12 А, 1, 10, 8, 6, Чайка 3, Шипка 3, 13, 7, 16, 2, 6, 12, 5, 17, 1, 15, 14, 9, 4, 4, Шумашки Дол 5, 1, 8, 6, 10, 3, 4, 2, Явор 2, 1, Язовирна 10, 4, 6 А, 6, 9, 3, 8, 7

На 23.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лесковец, Общ. Берковица: 047094, Втора 14, Осма 30, 24, 12, 19, 4, 2, 13, 16, 9, 29, 1, 10, 26, Пета 15, 13, 17, 38, 6, 37, 56, 19, 14, 4, Първа 27, 46, 3, 26, 9, 28, 47, 6, 56, 16, 14, 22, 39, 10, 21, 18, 19, 1, 42, 7, 51, 36, 11, 17, 12, 64, 34, 54, 44, 40, 29, 4, 33, 52, 49, 41, 50, 32, 5, 2, 20, Седма 3, 13, 1, 12, 5, Трета 1, 7, 8, 3, 2, 5, Четвърта 8, 10, 26, 31, 28, 14, 5, 2, 29, 3, 16, 27, 10 А, 9, 18, 12, 13, Шеста 4, 9, 22, 1, 8, 3, 5, 11, 6, 7, 14

На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Черешовица: 011002, Екатте 80635, Бучинов Рът, Втора 3, 5, 9, 7, 1, 11, 2, Главна 4, 7, 5, 2, 11, 9, 1, 3, Извън Плана 3, 1, 4, 2, местност Тършата Краварник, Осма 2, 13, 11, 4, Пета 14, 16, 18, Седма 11, 37, 5, 35, 57, 16, 6, 10, 15, 59, 51, 49, 3, 1, 33, 53, 4, 14, 18 А, 7, 55, 20, 25, 31, 12, 18, 13, 8, Трета 6, 2, 3, 4, 13, 11, 5, 7, 9, Четвърта 16, 38, 36, 18, 4, 22, 8, 50, 46, 6, 14, 26, 7, 32, 2, 24, 44, 1, 20, 40, 42, 3, Шеста 1

На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Котеновци: 000910, Втора 52, 50, 70, 68, 56, 54, 60, 10, 78, 20, 38, 7, 34, 46, 74, 3, 58, 22, 12, 44, 40, 18, 28, 64, 14, 48, 8, 1, 30, 13, 36, 4, 15, 76, 80, 9, 66, 5, Пета 11, 1, 13, 5, 8, 15, 6, 3, 9, 2, 7, ПИ 301018 местност Барата, Първа 42, 34, 50, 74, 98, 67, 95, 35, 5, 33, 89, 12, 87, 64, 36, 78, 30, 58, 45, 40, 99а, 60, 107, 51, 69, 70, 7, 100, 24, 56, 8, 103, 32, 46, 90, 25, 44, 48, 127, 115, 49, 15, 99, 22, 47, 14, 13, 52, 28, 27, 26, 62, 53, 88, 123, 54, 16, 113, 3, 37, 19, 77, 129, 61, 59, 71, 55, 31, 97, 117, 39, 91, 81, 96, 6, 9, 80, 85, 23, 94, 72, 21, 76, 29, 1, 41, 18, 121, 104, 57, 75, 79, 111, 50, 65, 52, 68, 63, 66, Трета 4, 3, 2, 1, 6, 7, Четвърта 13, 3, 5, 1

Община Бойчиновци  

На 21.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Безденица: Васил Левски 28, 19, 27, 30, 10, 26, 8, 23, 17, 18, 22, 24, 20, 13, 11, 21, 6, 15, 12, 4, 9, Гаврил Генов 12, 8, 4, 2, 10, 6, Георги Бенковски 13, 4, 10, 11, 2, 29, 5, 7, 3, 8, 1, 9, 6, Георги Димитров 1, 5, 9, 4, 12, 6, 10, 2, 8, 3, 7, 11, 32, 47, 37, Тп-1 Улично Осветление, 35, 43, 34, 33, 40, Тп-2 Улично Осветление, 50, 48, 45, 18, 30, 27, 15, 13, 31, 14, 42, 26, 46, 44, 39, 17, 25, 22, 16, 36, 23, 24, 21, 38, 52, Дара Михайлова 14, 18, 3, 16, 5, 7, 12, 4, 8, 1, 2, 6, Двадесет и Трети Септемвр 1, 5, 3, Замфир Попов 1, 3, 2, 6, 4, Иван Каменов 1, 12, 23, 2, 9, 4, 3, 7, 8, 16, 21, 25, 13, 14, 5, 11, 15, 17, Иван Костадинов 9, 2, 8, 1, 5, 10, 7, 12, 6, 3, Иван Михайлов 5, 12, 15, 1, 11, 2, 16, 13, 4, 7, 14, 10, 6, извън регулацията Пс, 3, 1, Йосин Връх 1, 5, 7, 3, Кирил и Методий 7, 1, 8, 3, 5, 2, 16, 4, Кооперативна 5, 2, 4, 1, 11, 3, Крайна 2, 6, 4, Мито Веренишки 4, 3, 2, 1, 5, 6, Панайот Хитов 1, 2, Паркова 10, 12, 22, 2, 4, 16, 6, 8, 14, 24, 18, Пенков Вир 4, 3, 6, 1, Розова Долина 3, 1, 21, 17, 2, 19, 13, Спортист 2, 4, 6, Христо Ботев 4, 2, 17, 6, 30, 40, 54, 24, 36, 9, 52, 12, 48, 15, 14, 22, 42, 10, 19, 18, 20, 58, 7, 50, 32, 8, 3, 16, Цибрица 4, 1, 5

На 21.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Вирове: 11171. 93. 112, 647011, Александър Стамболийски 1, 14, 9, 3, 8, 5, 10, 4, 12, 16, 6, 13, 15, 2, 7, Бор 1, Бреза 14, Васил Коларов 3, 12a, 16, 10, 2, 26, 28, 30, 22, 8, 4, 1, 12, 18, 24, Васил Левски 6, 9, 7, 2, 8, 1, 11, 5, 4, 3, Габровска 1, 3, 9, 2, 11, 5, Гаврил Генов 4, 1, 5, 25, 27, 11, 10, 2, 9, 17, 13, 13а, 6, 3, Гео Милев 7, 5, 2, 4, 6, Георги Димитров 1, 3, 14, Тп-1 Улично Осветление, 46, 2, 4, 8, 18, 11, 10, 12, 16, 23, 21, 37, 25, 32, 43, 48, 50, 35, 41, 49, 44, 52, 40, 34, 26, 13, 54, 15, 19, 47, 24, 30, 45, 31, 29, 28, 22, 38, 55, 27, 51, 33, 46, 18, Тп-2 Улично Осветление, 17, Граф Игнатиев 1, 13, 14, 9, 2, 16, 8, 10, 3, 4, 7, 5, 6, Иван Вазов 15, 13, 10, 11, 4, 8, 9, 7, 6, 2, 6, 11, Иглика 9, 7, Китката 1, 2, 4, Крушака 2, 4, Пилетари, Ломска 7, 3, 4, 10, 9, Марица 4, 2, Минзухар 2, 8, 16, 4, 6, Никола Йонков Вапцаров 12, 16, 28, 2, 6, 10, 1, 22, 24, 18, 4, 14, 26, 20, Пеньо Пенев 9, 12, 20, 14, 16, 10, 5, 4, 6, 7, 18, 22, 2, 8, Път № 81 При Разклона на С. Габровница, Ручей 6, 4а, 2, 4, 8, Септемврийци 4, 6, 2, 1, 8, Украйна 8, 4, 2, 6, Христо Ботев 5, 13, 7, 10, 17, 11, 18, 9, 1, 3, 14, 2, 8, Христо Смирненски 2, 3, 9, 17, 8, 14, 6, 5, 4, 1, 7, 21, 10, 18, Чавдар 1, 2, Шипка 11, 5, 14, 9, 3, 4, 16, 8, 1, 12, 2, 6, 3

На 21.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци: 921164, извън регулацията Асфалтова База

На 21.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Габровница, Общ. Монтана: 231001, Алеко Константинов 3, 2, 1, 7, 9, Александър Стамболийски 4, 6, 3, 2, 4, 18, 13, Анастас Цанков 3, 1, 2, 5, Асен Беломелски 6, 9, 1, 7, 4, 2, 8, Борис Киров 8, 2, 4, Васил Априлов 20, 26, 28, 36, 22, 24, 18, 16, 8, 14, 10, Васил Коларов 13, 11, 1, 6, 3, 5, 8, 14, 2, 12, Васил Левски 1, 3, 6, 4, 5, Гаврил Генов 10, 3, 5, 14, 11, 27, 2, Гарата 2, 6, 4, 5, 3, 1, Гео Милев 6, 7, 5, 14, 1, 10, 3, 4, 12, 2, Георги Бенковски 6, 7, 8, 3, 2, Георги Дамянов 3, 5, 8, 6, 4, 10, 12, Георги Димитров 7, Тп-3 Улично Осветелние, 8, 27, 13, 23, 44, 6, 11, 20, 34, 42, 28, 65, 47, 40, 56, 52, 2, 43, 30, 12, 32, 54, 38, 58, 61, 36, 37, 16, 10, 18, 31, 14, 35, 9, 5, 33, 22, 39, 41, 26, 25, 5, 9, Тп-4 Улично Осветеление, 22, 3, 1, Георги Цаков 19, 21, 18, 14, 3, 17, 8, 7, 13, 1, 9, 5, 15, 22, 16, 12, Тп-2 Улично Осветление, 11, 20, 4, Гробарска 14, 7, 1, 6, 9, Д-Р Петър Берон 7, 2, 4, 1, 8, 5, 6, Двадесет и Трети Септемвр 14, 3, 9, 15, 13, 21, 19, 16, 6, 7, 12, 11, 8, 5, 17, 1, 10, Димитър Янкин 11, 14, 1, 3, 9, 10, 8, 12, 4, Захари Тошев 2, 10, 6, 14, 7, 8, 9, 12, Ивайло 7, 8, 2, 3, 4, 9, Иван Асен 1, 10, 8, 4, 6, Иван Беломелски 3, 63, 45, 39, 49, 12, 51, 47, 53, 55, 22, 16, 35, 18, 57, 20, 37, 4, 15, 23, 7, 9, 33, 12, 25, 8, 31, 29, 27, 11, 13, 21, 1, 10, Иван Вазов 10, 8, 14, 6, 2, 12, Иван Калиманишки 2, 3, 1, 6, 4, 5, Иван Михайлов 11, 10, 13, 16, 12, 2, извън регулация Стопански Двор, Хамбар-Телчарник, Илия Стоянов 11, 9, 4, 5, 2, 1, 3, Индустриална Хамбар-Стопански Двор, 3, 3, 1, 5, Йордан Йовков 10, 3, 12, 8, 6, 4, 2, Йордан Къшльов 3, 2, Качо Първанов 1, 3, Кирил Целков 1, 23, 23а, 27, 38, 4, 12, 21, 14, 28, 17, 11, 39, 18, 26, 8, 44, 16, 5, 42, 6, 32, 15, 34, 29, 35, 46, 22, 30, 41, 36, 25, 10, 9, Китката 1, 6, 2, 4, 11, 5, 18, 19, 32, 6, 39, 14, 15, 33, 16, 12, 37, 17, 10, 8, 13, 27, 30, 34, 31, 35, 21, 20, 9, 7, 24, 28, 23, 29, 25, 22, местност Стублата Пс, Мильо Мильов 3, 4, 1, 25, 12, 19, 15, 17, 6, 11, 8, 33, 21, 37, 31, 27, 39, 7, 10, 29, 5, 23, 18, 16, 9, 13, Никола Гмурски 4, 3, 6, 1, 6 А, 2, 19, 23, 5, 13, 12, 7, 4, 15, 8, 14, 11, 10, Панталей Григоров 2, 1, 5, 4, 7, 8, 3, 11, 6, 26, 28, 15, 16, 11, 19, 24, 22, 13, Петко Славейков 3, 4, 6, 5, 1, 7, Петър Лазаров 39, 4, 37, 28, 30, 41, Тп-5 Улично Осветеление, 6, 1, 35, 15, 14, 21, 33, 27, 25, 19, 31, 12, 26, 18, 22, 24, 29, 23, 13, 17, 16, 20, 1, Пею Яворов 8, 11, 15, 5, 7, 3, 9, 1, Сава Стоянов 3, 16, 7, 5, 4, 8, 9, 11, 14, 2, 12, 10, 13, 6, 15, 25, 27, 19, 22, 28, 21, 20, 31, 34, 30, Стефан Караджа 7, 5, 2, Стоян Ненков 8, 2, 6, 4, 5, 3, 1, Училищна 2, 6, 8, 1, 5, 9, 11, 4, Хаджи Димитър 2, 7, 25, Хан Аспарух 4, 2, 10, 8, 6, Хан Крум 11, 1, 7, 5, Хан Омуртаг 8, 10, 1, 6, Христо Ботев 15, 25, 21, 27, 19, 17, 13, 23, 39, 46, Тп-6 Улично Осветление, 12, 14, 40, 56, 24, 16, 37, 31, 22, 48, 26, 29, 30, 20, 9, 42, 52, 33, 44, 36, 39 8, 18, 28, 34, 38, 54, 39 9, 58, 50, 11, 32, 39 8, 3, 14, 2, 6, 7, 1, 8, 10, 5, Христо Михайлов 6, 2, 1, 4, 3, 7, Христо Смирненски 5, 1, 2, 4, 12, 8, 6, 10, Цар Калоян 5, 4, 1, Цар Самуил 2, 4, 6, 1, Цеко Видлишки 20, 8, 5, 16, 12, 7, 22, 15, 10, 13, 6, 19, 17, 11, 24, 18, 14, 9, 1, 4, 2

На 21.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Долно Церовене: извън регулацията Пс

На 21.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Мадан, Общ. Бойчиновци: 000521, 000636, 927026 Стопански Двор, Александър Стамболийски 25, 13, 23, 7, 17, 21, 1, 15, 9, 5, 4, 6, 29, Балкан 2, 8, 6, 3, Бузлуджа 5, Васил Коларов 13, 19, 11, 7, 15, 2, 3, 21, 5, 4, 1, 9, Васил Левски 14, 6, 8, 12, 2, 5, 15, 4 А, 11, 3, 26, 10, 9, 16, 13, 1, 17, Вела Пеева 2, 3, Веслец 5, 1, 9, Владимир Илич Ленин 16, 8, 18, 20, 12, 9, 2, 28, 30, 24, 11, 6, 7, 5, 3, 4, 26, 10, 14, 62, 70, 76, 64, 72, 60, 56, 54, 74, 66, 58, 68, 25, 23, 15, 38, 48, 36, 13, 17, 21, 44, 40, 50, 19, 32, 33, 27, 46, 34, Владимир Минчев 8, 10, Волга 1, 4, 2, 6, Гаврил Генов 6, 3, 2, 4, Георги Дамянов 2, 3, Георги Димитров 90, 51, 55, 76, 57, 82, 73, 54, 38, 77, 47, 100, 71, 65, 52, 42, 88, 44, 75, 74, 34, 86, 24, 53, 79, 59, 58, 39, 68, 78, 69, 46, 62, 30, 108, 48, 41, 94, 96, 56, 36, 81, 92, 63, 84, 98, 70, 67, 72, 45, 50, 49, 40, 66, 80, 60, 28, 102, 22, 5, 4, 1, 7, 9, 18 А, 25, 11, 23, 27, 57, 2, 31, 13, 14, 33, 18, 16, 29, 15, 21, 83, 144, 114, 136, 105, 101, 131, 115, 119, 124, 117, 130, 146, 132, 103, 93, 89, 122, 111, 113, 121, 127, 133, 125, 91, 97, 112, 129, 126, 99, 110, 123, 142, 107, 128, 109, 134, 116, 120, 118, 148, Георги Кирков 10, 3, 2, 4, 6, 5, 7, Гоцо Николов 11, 6, 1, 10, 9, 16, 5, 8, 3, 4, 13, 7, 14, 14, 12, 17, 15, Девети Септември 5, 3, 1, 6, Димитър Благоев 11, 18, 8, 22, 15, 6, 10, 28, 26, 14, 16, 24, 17, 13, 4, 12, 41, 19, 38, 34, 36, 43, 32, 40, 44, 30, 42, 48, 31, 46, 33, Дунав 4, 6, 2, Замфир Попов 1, Иван Вазов 5, 8, 2, 6, 1, 9, 13, 3, 4, 11, 7, Искър 7, Кирил и Методи 9, 4, 10, 2, 3, 7, 8, 5, 1, Ленинградска 1, 3, 5, 2, Ленин, 8, 7, 42, 24, 30, 54, 10, 60, 34, 22, 56, 11, 12, 26, 13, 25, 38, 52, 20, 58, 15, 27, 28, 32, 16, 50, 6, 36, 18, Люлин 7, 5, местност Микови Падини Пс, Млада Гвардия 34, 16, 7, 23, 25, 29, 24, 31, Тп-1 Улично Осветл, 8, 19, 11, 6, 27, 15, 04, 9, 1, Московска 6, 4, Олег Кошевой 5, 7, 1, Опълченска 1, 2, 5, 3, Отец Паисий 2, 6, 4, 8, Пирин 12, 5, 14, 6, 1, 7, Райко Даскалов 33, 19, 4, 13, 27, 3, 39, 5, 22, 15, 20, 18, 41, 37, 23, 1, 2, 12, 45, 11, 29, 43, Родина 5, 1, 9, 8, 10, 11, 2, 6, 5, 12, 3, 7, Ропотамо 08, 14, 04, 3, Севастопол 5, 13, 3, 7, 21, 17, 15, Сергей Киров 13, 12, 1, 15, 5, 10, 2, 6, 4, Славянска 7, 11, 9, 1, 5, Странджа 6, 8, 5, 10, 1, 3, Тимок 11, 7, 4, 5, 1, 13, 15, 17, Христо Ботев 6, 2, 3, 4, 1, Христо Михайлов 2, Христо Смирненски 8, 3, 20, 14, 12, 11, 18, 15, 10, 9, 1, 13, 5, Юрий Гагарин 5, 25, 29, 9, 17, 60, 72, 7, 70, 68, 66, 21, 19, 64, 31, 23, 28, 52, 14, 16, 18, 48, 40, 8, 4, 32, 38, 46, 22, 24, 44, 42, 6, 12, 30, 50, 34, 36, 2, 10, Склад За Зърно 1, 2

На 21.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Мърчево: Втора 31, 26, 32, 35, 36, 33, 28, 14, 47, 34, 12, 43, 30, 37, Двадесет 1, Двадесет и Девет 4, 1, Двадесет и Осем 4, Дванадесет 17, 10, Девета 1, 2, 3, Деветнадесет 9, 8, 7, 11, 9, 1, 2, 5, 4, 3, Десета 5, 2, 3, Единадесет 3, 1, 9, 5, извън регулацията Овцеферма, Зърно База, местност Извора Пс, местност Лъката, Осемнадесет 9, 5, 6, 2, 1, 3, 4, Пета 2, 1, 23, 22, 18, 7, 5, 13, 38, 30, 16, 15, 26, 3, 10, 24 къща, 8, 36, 17, 11, 40, 12, 34, 20, 14, 6, 44, 42, 4, 52, 32, 28, Петнадесет 21, 19, 23, 7, 16, 17, 12, 1, 6, 4, 8, 15, 5, 11, 29, 13, 10, 3, 2, 27, 14, 9, Първа 3, 41, 61, 63, 43, 37, 8, 71, 63, 49, 61 Уо Тп-4, 19, 21, 4, 11, 31, 63, 29, 3, 27, 97, 1, 7, 25, 61 Уо Тп-3, 23, 43, Седемнадесет 2, 1, 5, 4, 2, 3, 6, Седма 34, 24, Трета 26, 29, 37, 16, 32, 27, 34, 49, 22, 25, 23, 59, 31, 39, 38, 51, 45, 35, 42, 43, 14, 33, 24, 18, 28, 36, 41, 55, 47, 53, 40, 51, 6, 4, 9, 11, 10, 12, 21, 20, 17, 13, 15, 7, Тридесет 17, 1, 5, 21, 7, 31, 25, 2, 23, 37, 29, 13, 11, 19, 15, 27, 33, 3, 47, 49, 43, 45, Тридесет и Две 10, 5, 8, 4, 6, 3, 2, Тридесет и Девет 9, 10, 2, 6, 8, 14, 3, 5, 12, 4, 7, Тридесет и Едно 24, 12, 22, 17, 34, 30, 2, 9, 13, 14, 8, 40, 6, 3, 10, 26, 15, 11, 32, 5, 1, 36, Тридесет и Осем 2, 7, 5, 3, 6, Тридесет и Пет 12, 8, 6, 24, 16, 10, 18, 2, 4, 22, 26, 14, 20, Тридесет и Седем 3, 8, 1, 6, Тридесет и Три 3, 4, 12, 2, 8, 7, 6, 5, Тридесет и Четири 1, 8, 2, 10, 7, 3, 14, 12, 9, 6, Тридесет и Шест 8, 2, 4, 6, 1, Четвърта 23, 7, 15, 9, 3, 1, 13, 17, 5, 19, 43, 4, 27, 6, 15, Четиридесет 8, 3, 4, 6, 14, 1, 10, 2, 12, Четиридесет и Две 3, 1, Четиридесет и Три 30, 26, 1, 3, 32, 28, 24, 22, 5, 20, 4, 14, 8, 36, 16, 10, 2, 6, 34, Четиринадесет 17, 8, 13, 19, 10, 11, 6, Шеста 25, 1, 50, 21, 38, 19, 48, 44, 35, 31, 29, 43, 23, 37, 2, 33, 56, 54, 46, Шестнадесет 6, 7, 3, 5, 8

На 21.10.2019 г. /08:15 - 12:00 ч./ -  Мърчево: Втора 31, 26, 32, 35, 36, 33, 28, 14, 47, 34, 12, 43, 30, 37, Двадесет 1, Двадесет и Девет 4, 1, Двадесет и Осем 4, Дванадесет 17, 10, Деветнадесет 8, 7, 11, 9, 1, 2, 5, 4, 3, извън регулацията Овцеферма, Зърно База, местност Лъката, Осемнадесет 2, 1, 3, 4, Пета 22, 18, 7, 5, 13, 38, 30, 16, 15, 26, 3, 10, 24 къща, 8, 36, 17, 11, 40, 12, 34, 20, 14, 6, 44, 42, 4, 52, 32, 28, 23, Първа 21, 4, 11, 31, 63, 29, 3, 27, 97, 1, 7, 25, 61 Уо Тп-3, 23, 43, 71, 63, 49, 61 Уо Тп-4, 19, Седемнадесет 4, 2, 3, 6, Седма 24, Трета 6, 4, 9, 11, 10, 12, 21, 20, 17, 13, 15, 7, 51, Тридесет 17, 1, 5, 21, 7, 31, 25, 2, 23, 37, 29, 13, 11, 19, 15, 27, 33, 3, 47, 49, 43, 45, Тридесет и Две 10, 5, 8, 4, 6, 3, 2, Тридесет и Девет 10, 2, 6, 8, 14, 3, 5, 12, 4, 7, Тридесет и Едно 24, 12, 22, 17, 34, 30, 2, 9, 13, 14, 8, 40, 6, 3, 10, 26, 15, 11, 32, 5, 1, 36, Тридесет и Осем 2, 7, 5, 3, 6, Тридесет и Пет 12, 8, 6, 24, 16, 10, 18, 2, 4, 22, 26, 14, 20, Тридесет и Седем 3, 8, 1, 6, Тридесет и Три 3, 4, 12, 2, 8, 7, 6, 5, Тридесет и Четири 1, 8, 2, 10, 7, 3, 14, 12, 9, 6, Тридесет и Шест 8, 2, 4, 6, 1, Четвърта 15, Четиридесет 8, 3, 4, 6, 14, 1, 10, 2, 12, Четиридесет и Две 3, 1, Четиридесет и Три 30, 26, 1, 3, 32, 28, 24, 22, 5, 20, 4, 14, 8, 36, 16, 10, 2, 6, 34, Четиринадесет 6, Шеста 56, 54, 46

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мърчево: Втора 31, 26, 32, 35, 36, 33, 28, 14, 47, 34, 12, 43, 30, 37, Двадесет 1, Двадесет и Девет 4, 1, Двадесет и Осем 4, извън регулацията Овцеферма, местност Лъката, Пета 23, Първа 71, 63, 49, 61 Уо Тп-4, 19, Тридесет 17, 1, 5, 21, 7, 31, 25, 2, 23, 37, 29, 13, 11, 19, 15, 27, 33, 3, Тридесет и Две 10, 5, 8, 4, 6, 3, 2, Тридесет и Девет 10, 2, 6, 8, 14, 3, 5, 12, 4, 7, Тридесет и Едно 24, 12, 22, 17, 34, 30, 2, 9, 13, 14, 8, 40, 6, 3, 10, 26, 15, 11, 32, 5, 1, 36, Тридесет и Осем 2, 7, 5, 3, Тридесет и Пет 12, 8, 6, 24, 16, 10, 18, 2, 4, 22, 26, 14, 20, Тридесет и Седем 3, 8, 1, 6, Тридесет и Три 3, 4, 12, 2, 8, 7, 6, 5, Тридесет и Четири 1, 8, 2, 10, 7, 3, 14, 12, 9, 6, Тридесет и Шест 8, 2, 4, 6, 1, Четиридесет 8, 3, 4, 6, 14, 1, 10, 2, 12, Четиридесет и Две 3, 1, Четиридесет и Три 30, 26, 1, 3, 32, 28, 24, 22, 5, 20, 4, 14, 8, 36, 16, 10, 2, 6, 34, Четиринадесет 6

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бойчиновци: 216023, 23-ти Септември 2, 14, 8, 4, 12, 7, 16, 3, 6, 922004, Александър Стамболийски 54, 37, 36, 31, 27, 46, 41, 44, 35, 29, 34, 40, 45, 39, 38, 42, 48, 32, 33, Васил Левски 7, 9, 2, 6, 4, 5, Георги Димитров 83, 61, 136, 65, 154, 87, 184, 168, 134, 52, 63, 23а, 35, 146, 69, 172, 144, 21, 166, 39, 128, 37, 160, 124, 71, 54, 74, 126, 45, 158, 152, 156, 182, 132, 68, 122, 138, 25, 178, 164, 43, 23, 51, 67, 148, 53, 142, 33, 140, 75, 31, 174, 55, 96, 104, 110, 90, 116, 92, 100, 106, 102, 98, 94, 86, 108, 88, Георги Кирков 4, извън регулацията М. Селището, Кирил и Методи 46, 48, 50, Комсомолска 30, 6, 33, 32, 29, 31, 28, 26, 34, Лале 1, 3, Марица 2, 9, 5, 3, 4, 8, 6, Пионерска 27, 25, Поличката 1, 7, 4, 5, 11, 2, 3, 9, 10, Симеон Влахов 31, 15, 18, 23, 6, 19, 8, 12, 20, 16, 24, 7, 1, 9, 11, 21, 25, 14, 22, 35, 28, 2, 13, 17, 29, 27, Спартак 6, 13, 11, 2, 3, 15, 7, 1, 9, 8, 4, 12, 16, 14, Стадион 4, 6, 8, Стефан Влахов 6, 2, 20, 1, 16, 5, 10, 14, 9, 22, 3, 12, 18, 4, Тодор Дечев 7, 12, 4, 15, 11, 2, 10, 17, 16, 19, 1, 3, 5, 13, 18, Христо Михайлов 23, 29, 21, 19, 1, 25, 31, 13, 3, 15, 17, 27, Цанко Церковски 4, 13, 6, 5, 9, Юри Гагарин 41, 19, 23, 28, 2, 20, 12, 30, 35, 1, 38, 18, 6, 26, 5, 3, 11, 24, 32, 39, 33, 43, 31, 4, 14, 8, 36, 21, 13, 15, 16, 7, 29, 17, 25, 37, 27, 34

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ерден: 000010, 080068, 972014, Втора 5, 12, 3, 9, 5, 11, 7, 1, 8, 13, 2, 6, 11, 8, 4, Двадесет 15, 10, 12, 13, 4, 7, 11, 5, 2, 3, 9, 17, Двадесет и Две 3, 1, 2, 11, 5, Двадесет и Девет 3, 2, 4, 1, 5, 9, Двадесет и Едно 1, 3, 4, 2, Двадесет и Осем 3, 7, 13, 19, 17, 2, 15, 6, 4, 5, 1, 8, 21, Двадесет и Пет 2, 8, 6, 12, 10, 1, 4, Двадесет и Седем 6, 16, 8, 14, 10, 1, 5, 3, 4, Двадесет и Три 2, 18, 8, 10, 20, 12, Двадесет и Четири 2, 1, Двадесет и Шест 9, 3, 11, 7, 2, 1, 5, Дванадесет 5, 7, Деветнадесет 1, Десета 3, 1, Единадесет 2, 5, 3, 1, извън регулацията Баластриера, Ремонтна База, 26, Вила, Стадион, Пс, Бетонов Възел, Осма 1, Пета 6, 1, 2, 3, Петнадесет 6a, 1, 8, 6, 4, 2, Първа 93, 73, 69, 74, 150, 112, 61, 63, 100, 79, Тп-1 Улично Осветление, 87, 50, 82, 84, 62, 86, 53, 77, 110, 75, 59, 70, 102, 67, 72, 88, 106, 64, 92, 89, 47, 116, 55, 97, 118, 99, 80, 93а, 101, 108, 57, 114, 122, 98, 81, 78, 120, 83, 68, 90, 65, 146, 93б, 160, 109, 158, 124, 154, 156, 111, 146, 47, 52, 66, 73, 30, 12, 3, 49, 24, 44, 7, 1, 26, 9, 50 А, 43, 79, Тп-2 Улично Осветление, 28, 34, 39, 71, 19, 50, 13, 45, 47, 33, 22, 38, 42, 23, 38 А, 31, 54, 41, 103, 35, 36, 14, 56, 10, 60, 46, 29, 6, 27, 17, 11, 8а, 25, 102, 2, 40, 4, 21, Седемнадесет 2, 1, 5, 4, 6, 3, Седма 5, 3, 7, 11, 13, Трета 2, 3, 7, 23, 6, 4, 12, 10, 22, 40, 28, 17, 13, 21, 46, 5, 24, 15, 36, 11, 18, 19, 26, 7, 42, 9, 34, 48, 30, 44, 38, Тридесет и Две 1, 5, 4, 2, 3, Тридесет и Девет 7, 1, 2, 3, 6, 9, 5, Тридесет и Едно 6, 2, Тридесет и Осем 2, Тридесет и Пет 2, Тридесет и Седем 2, 8, Тридесет и Три 2, 1, 6, 4, 3, Тридесет и Четири 12, 1, 7, 6, 4, 5, 3, 1, 2, Тридесет и Шест 5 Помпа Барабата, 3, Тринадесет 7, 17, 13, 7, 9, 11, 5, 1, 6, 15, 3, 13a, 4, 12, 15, Четиридесет 18, 8, 10, 12, 6, 24, 1, 28, 4, 30, 2, Четиридесет и Две 3, 3 А, 7, 5 А, Четиридесет и Едно 1, 2, 6, 5-Б, Четиридесет и Осем 22, Четиридесет и Шест 6, Четиринадесет 16, 14, 2, Шеста 35, 19, 37, 25, 1, 41, 15, 7, 29, 21, 33, 27, 23, 13, 39, 17, Шестнадесет 2, 4

Община Вълчедръм  

На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Мокреш, Общ. Вълчедръм: Втора 19, 28, 60, 20, 67, 65, 12, 18, 14, 33, 48, 49, 22, 78, 36, 47, 1, 30, 42, 63, 29, 59, 32, 76, 70, 40, 31, 19, 37, 68, 25, 54, 24, 21, 1, 9, 5, 17, 7, 15, 6, 78, 4, Втора А 1, Двадесет и Втора 1, 4, 6, 3, Двадесет и Девета 7, 2, 4, 16, 14, Двадесет и Осма 1, 6, Двадесет и Пета 20, 11, 13, 22, 4, 10, 33, 39, 18, Двадесет и Първа 17, 9, 18, 2, 6, 15, 21, 2, 6, Двадесет и Седма 2, 6, 3, Двадесет и Трета 23, 27, 2, 41, 35, 39, 25, Двадесет и Четвърта 9, 3, 5, 7, 19, 11, 13, Двадесета 31, 29, 14, 1, 6, 15, 5, 4, 3, 13, 11, 10, 2, 8, Дванадесета 14, 16, 3, 4, 13, 18, 5, 6, 7, 1, 2, 8, 9, 24, 9, 8, Девета 2, 5, 11, 6, 8, 1, 4, 7, 10, 11, 22, 3, 2, 9, 20, 16, 18, Деветнадесета 9, 9-А, 10, 6, 15, 11, 17, 12, 8, 5, 3, 1, 20, Десета 17, 12, 7, 2, 9, 18, 16, 15, 1, 13, Единадесета 17, 3, 4, 20, 11, 5, 10, 12, 14, 1, 8, 18, 7, извън регулацията, Осма 5, 2, 1, 4, 9, 3, 8, 15, 22, 22а, 6, 24, 10, 16, Пета 8, 3, 6, 4, 5, 2, 8, Петдесет и Втора 1, 31а, 31, 19, 33, 9, 31, 15, 23, 7, Петдесет и Девета 2, Петдесет и Пета 7, 3, 14, 5, Петдесет и Първа 25, 15, 15-А, 13, 19, 26, 4, 6, Петдесет и Седма 5, 6, 2, 1, Петдесет и Трета 6, 42, 39, 47, 23, 30, 14а, 7, 16, 15, 22, 21, 14, 31, 24, 37, 29, 19, 17, 41, 18, 13, 43, 56, 53, 50, 51, 57, 49, 31а, 1, 54, 48, 47, 45, Петдесет и Четвърта 10, 4 А, 2, 4, 3, 41, 1, Петдесет и Шеста 6, Петдесета 14, 10, 8, Петнадесета 1, 1, 2, Първа 12, 81, 69, 20, 39, 101, 115, 26, 79, 59, 103, 6, 99, 23, 65, 75, 95, 38, 111, 1, 27, 105, 11, 17, 14, 19, 2, 16, 36, 107, 97, 18, 49, 83, 22, 13, 34, 46, 71, 37, 73, 44, 93, 55, 41, 31, 50, 89, 56, 33, 54, 9, 43, 87, 91, 57, 21, 63, 5, 24, 25, 52, 77, 61, 40, 29, 32, 67, 35, 7, 16, 1, 59, 54, 56, Седемнадесета 4, 3, 5, 2, Седма 3, 2, 5, 3, 9, 11, Трета 47, 31, 44, 40, 33, 54, 23, 15, 28, 6, 10, 24, 5, 34, 14, 32, 36, 22, 20, 12, 29, 27, 3, 4, 16, 40, 2, 13, 7, Тридесет и Втора 4, 3, 7, 6, 5, 1, 6, 2, 8, 1, Тридесет и Девета 3, Тридесет и Осма 9, 11, 14, 2, 5, 6, 5а, 15, Тридесет и Пета 40, 4, 28, 41, 43, 38, 42, 6, 19, 43, 10, 2, 21, 4, 18, 20, 15, 24, 1, 38, 12, 8, Тридесет и Първа 6, 4, 2, 11, 8, 7, 9, 15, 2, 17, 13, 4, 5, 1, 16, 3, Тридесет и Седма 46, 34, 43, 15, 41, 39, 37, 12, 13, 9, 6, 2, 25, 8, 1, Тридесет и Трета 5, 8, 2, 4, 1, 3, 7, Тридесет и Четвърта 1, 2, 18, 29, 30, 5, 12, 13, 28, 7, 3, 8, 16, 6, 14, 6, 4, Тридесет и Шеста 7, 6, Тридесета 40, 8, 30, 2, Тринадесета 13, 2, 4, 18, 5, 8, 7, Четвърта 8, 2, 5, 3, Четиридесет и Втора 3, Четиридесет и Осма 8, 3, 6, 4, Четиридесет и Пета 2, 4, Четиридесет и Първа 5, 7, Четиридесет и Седма 2, Четиридесет и Трета 19, 3, 26, 24, 5, 22, 14, 4, 8, 6, 11, 5, 9, Четиридесет и Четвърта 4, Четиридесета 59, 55, 57, 51, 34, 38, 6, 62, 48, 36, 49, 61, 42, 53, 43, 50, 30, 63, 37, 40, 27, 5, 29, 19, 34, 10, 33, 3, 11, 58, 16, 21, 22, 18, 25, 17, 45, 1, 20, 8, 35, 2, Четиринадесета 4, 8, 2, Шеста 2, 4, 10, Шестдесет и Първа 6, 11, 9, 4, 2, 5, Шестдесета 4, 3, 2, Шестнадесета 1, 1, 4

На 22.10.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Вълчедръм: Петко Славейков 12

Община Вършец  

На 24.10.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Вършец: България(В. Коларов) 8, 12, 10, 14, Васил Левски 2, Д-Р Дамян Иванов 3, Дончо Станчев 41, 37, 38, 30, 45, 44, 39, 32, 35, 34, 36, 42, 47, 43, 40, Република(Г. Димитров) 90, 82, 10, 85, 88 1, 88, 86 1, 96, 81, 83, 76, 94, 84, 86, Стефан Караджа(Ан. Златков) 1, 2, 5, 3, Хан Омуртаг(Д. Щерев) 6, 4, 8, 3, 6, 10, 1 6, 12, 2, Цар Симеон(Околовръстна) 41, 37, 6

Община Лом  

На 23.10.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Лом: Дядо Горан 13, 10, 8, 14, 15, 2, 19, 11, 9, 21, 24 Уо, 6, Кален Поток 5, 3, 4, Младеново/Пейо Яворов, Поточе(Ценко Маринов) 20, 12, 1, 21, 22, 10, 17, 7, 23, 4, 30, 19, 18, 5, 9, 2, 16, 10, 11, 6, 24, 13, 15, 28, 3, Цар Калоян 15, 4, 11, 1, 7, 3, 2, 8, 5, 13, 6

На 23.10.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Лом: Даме Груев 14, 6, 12, 10, 8, 22, 30, 28, 18, 32, 16, 1, 34, 20, 26, 24, Добруджа 30, 25, 24, 28, 16, 22, 34, 26, 32, 20, 18, 27, 21, Каймакчелан 17, 14, 15, 16, Червена Стена 13, 11, 10, 12, Шести Септември 37, 41, 53, 45, 27, 35, 39, 43, 47, 49, 55

На 23.10.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Лом: Бозвели 9, 6, 14, 4, 5, 18, 20, 16, 10, 3, 7, 12, 8, 8, Борил(Аспарух Яков) 1, Георги Спасов(Ан. Иванов) 8, 7, 3, 1, 4, 9, 13, 6, 15, 2, 11, 5, Кирил Петров(Ал. Беремл. ) 4, 18, 5, 7, 1, 8, 3, 6, 10, 6, 6, 14, 12, 16, 2, Крум Пастърмаджиев 1-3, Кубадин(Иван Георгиев) 96, Никола Войводов 4, 2, 6, 5, 1, 8, 7, Панайот Волов 7, 8, 3, 2, 6, 9, 4, Пирин 18, 20, 6, 9, 13, 1, 3, 14, 10, 12, 2, 4, 8, 11, 22, Пристанищна(Лом. Комуна) 44, 21, 52, 50, 48, Раковска 8, Свобода 4, 8, 6, 2, 6, Славянска(Г. Димитров) 5, 6, 17, 9, 15, 4, 7, 8, 2, 21, 5, 7 А, 20, 6, 10, 21, 22, 4, 22, 9, 25, 20, 7а, 19, Цар Асен 2

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачица: Втора 99, Двадесет 1, извън регулацията Пс, Осма 75, 112, 81, 60, 79, 64, 66, 77, 74, 72, 68, 62, 70, 73, Пета 36, Тп-5, 64, 54, 37, 21, 74, 1, 44, 52, 38, 46, 34, 51, 39, 43, 30, 41, 58, 68, 62, 47, 45, 35, 60, 56, 28, 25, 32, 23, 49, Петдесет и Едно 1, 4, Седма 4, Четиридесет и Осем 24, 28, 20, 19, 16, 30, 18, 22, Четиридесет и Пет 17, Четиридесет и Седем 4, 20, 1, 11, 18, 8, 14, 17, 13, 6, 12, 7, 10, 19, Четиридесет и Шест 2, Шеста 14, 8, 15, 13, 12, 11, 25, 4, 16, 19, 21, 2, 7, 17, 1, 27, Шестдесет и Едно 3

Община Медковец  

За периода 22-23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пишурка: Бузлуджа 15, 2, 1, 13, 9, 7, 3, 5, Васил Коларов 4, 2, 1, Георги Димитров 6, 12, 18, 30, 26, 38, 43, 11, 7, 5, 1, 34, 28, 14, 44, 39, 19, 42, 35, 20, 23, 36, 46, 40, 37, 33, 32, 27, 29, 21, 25, 15, 8, 13, 17, 31, 41, 22, 9, 46а, Девети Септември 6, 8, 14, 7, 10, 1, 3, 12, 2, 4, 16, Димитър Благоев 4, 2, 3, Иван Вазов 2, 3, 4, 6, 1, Странджа 3, 4, 8, Урожай 1, Хаджи Димитър 19, 8, 14, 22, 27, 10, 21, 23, Христо Ботев 22, 24, 19, 26, Христо Смирненски 1, 19, Шипка, Юрий Гагарин 4, 6, 2

Община Монтана  

На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долно Белотинци: 460008, 800692, Александър Стамболийски 9, 5, 7, 12, 1, 8, 4, 6, 3, 22, Арм. Ген. Иван Михайлов 3, 5, 1, Асен Греков 2, 8, 6, Васил Коларов 17, 11, 7, 6, 17, 24, 19, 15, 1, 2, 12, 20, 30, 10, 18, 9, 13, 5, 25, 8, 16, 26, 21, 14, 4, 3, Васил Левски 9, 4, 16, 13, 3, 14, 10, 2, 17, 12, 5, 6, 7, 38, 1, 11, Владимир Минчев 18, 7, 6, 16, 14, 17, 12, 10, 5, 6, 8, 13, 4, 3, Гаврил Генов 2, 4, 6, 5, 1, 8, 3, Гео Милев 5а, 14, 6, 5, 8, 16, 9, 1, 4, 10, 12, 3, 7, 13, 11, Георги Бенковски 4, 9, 5, 17, 7, 1, 12, 3, 11, 6, 8, 10, 14, Георги Дамянов 24, 21, 7, 16, 13, 14, 10, 20, 1, 9, 17, 3, 12, 4, 6, 5, 8, 23, 22, 15, 18, 19, 11, 1, 2, Георги Димитров 24, 23, 33, 27, 11, 18, 1, 31, 8, 6, 29, 7, 14, 39, 5, 47, 4, 20, 3, 43, 35, 13, 17, 2, 15, 10, 45, 41, 16, 9, 21, 12, 37, 1, 4, 5, 3, Д-Р Стамен Илиев 6, 11, 14, 4, 5, 1, 2, 8, 7, 3, 16, 1, Дамян Колов Оловански 8, 10, 1, 2, 6, Дара Михайлова 7, 9, 4, 16, 1, 5, 2 А, 6, 1, 3, Емил Марков 6, 2, 3, Замфир Попов 15, 9, 2, 11, 3, 13, 7, Игнат Колов 6, 1, 2, 3, 5, извън регулацията Администр. Сграда и Стол, 1, Вила, Илия Андрев 2, 9, 1, 5, 3, Кокиче 6, 9, 1, 8, 3, 7, Коло Василев 4, 1, 6, 2, Лика Рачин 2, 7, 6, 4, 5, 8, 9, Малчика 6, 10, 7, 9, 20, 2, 16, 5, 11, 13, 1, 15, 18, 17, 3, 12, 14, 8, Младен Апостолов 14, 9, 13, 11, 22, 6, 15, 8, 5, 24, 26, 10, 12, 7, 4, 3, 2, 1, 5, Младен Кръстев 18, 12, 15, 2, 9, 1, 3, 14, 4, 5, 21, 24, 23, 25, 7, 8, 22, 19, 6, 16, 11, 13, 17, Ненка Илиева 2, Никола Йонков Вапцаров 4, 7, 6, 1, 5, 9, 8, Огоста 7, 5, 1, 3, 2, Петко Дошов 10, 14, 17, 2, 16, 1, 11, 6, 5, 13, 3, 18, 4, 19, Петко Рачев Славейков 1, 4, 8, 2, 6, Победа 2, 4, 7, Пъстрина 15, 13, 12, 23, 4, 25, 31, 21, 9, 29, 22, 5, 11, 33, 8, 19, 7, 2, 10, 1, 3, 16, 14, 18, 17, 6, 20, Синчец 6, 5, 9, 7, 4, 3, 10, Стадиона 12, 6, 8, 4, 16, Х-242 Кв. 31, Христо Михайлов 2, 7, 3, 11, 15, 9, 5, 21, 19, 4, 6, 1, Цеко Тодоров 3, 1, Тп 1 Улично, Тп 2 Улично

На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Монтана: 48489. 32. 384, извън регулацията Гаражи, Тп-Бензиностанция, Фургон За Охрана, 1, Колбасаница-Трафопост, Христо Смирненски 12, 1, Нова Промишлена Зона, Нова Промишлена Зона

На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Гоцо Митов 11, 9, 5, Диана 19, 15а, 21, 17, Индустриална Търговски Складове, 44, Поултрипродъктс, Морава 2, ХхI Век 20

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Монтана: Гоцо Митов 11, 9, 5, Диана 19, 15а, 21, 17

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана: Младост 3, 1 1, 1, 1 3, 1 2, 2, 2, Свети Климент Охридски(Г. 98, Хайдут Велко 19, 12, 15, 5, 18, 20, 16, 14, 3, 17, 13, Шести Септември 38, 17, 13, 36

На 22.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Липен: Втора 9, 17, Двадесет и Втора 7, 8, 6, 3, 2, 1, 4, Двадесет и Девета 5, Двадесет и Осма 5, 9, 3, 8, 6, 1, 7, 2, Двадесет и Пета 3, Двадесет и Първа 9, 3, 1, 4, 2, Двадесет и Седма 10, 2, 11, 8, 4, 6, 9, 15, Двадесет и Трета 4, 5, Двадесет и Четвърта 12, 2, 6, 8, 4, 3, 10, 5, Двадесет и Шеста 14, 12, 5, 7, 3, 16, 10, Двадесета 6, 4, 8, 1, 3, Дванадесета 7, Деветнадесета 9, 7, 5, 1, 3, 15, 13, Осемнадесета 7, Пета 3, Първа 32, 19, 4, 9, 39, 14, 26, 3, 21, 12, 11, 22, 1, 18, 35, 25, 30, 15, 28, 13, 8, 6, 45, 43, 47, 16, 27, 31, 23, 37, Тп-1 Улично Осветление, 41, 55, 24, 17, Седемнадесета 5, Тридесет и Втора 4, 3, 2, Тридесет и Първа 6, 3, 4, 7, Тридесет и Трета 4, 6, 10, 1, 3, 14, Тридесета 1, 11, 16, 18, 7, 3, 12, 6, 5, 8, 2, УПИ III-416 Кв. 34, Четиринадесета 12

На 22.10.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Липен: Втора 15, 14, 3, 23, 11, 18, 9, 17, 16, 8, 12, 7, 4, 6, 1, 10, 19, 21, 13, Двадесет и Трета 11, Дванадесета 15, 2, 1, Девета 19, 7, 11, 3, 6, 16, 23, 1, 17, 15, 12, 21, 10, 5, 8, 18, 13, 20, Десета 4, 6, 1, 2, Осемнадесета 6, 2, Осма 3, 1, 2, Пета 1, 2, 5, 3, Петнадесета 2, Първа Тп-2 Улично Осветление, Седемнадесета 2, Седма 1, Трета 27, 3, 6, 4, 10, 11, 14, 29, 9, 19, 8, 1, 39, 5, 17, 7, 23, 13, 2, 15, 21, 16, 31, 25, Четвърта 20, 7, 11, 22, 9, 15, Четиринадесета 2, 3, 4, 1, 6, 5, Шеста 20, 8, 7, 16, 10, 3, 14, 6, 12, 5, 1, 18

На 23.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Липен: Втора 34, 24, 26, 36, 31, 30, 28, 33, 37, 32, 22, 20, 35, Дванадесета 8, 6, 12, 16, 10, 14, Девета 19, 9, Десета 4, 3, Единадесета 12, 6, 10, 8, 3, 5, 2, 11, 1, местност Край Село Вила, Осемнадесета 8, 7, 5, 4, 3, 1, 13, 11, 10, 2, 9, 12, 15, Петнадесета 19, 11, 3, 6а, 26, 17, 16, 24, 5, 15, 20, 8, 22, 13, 6, 12, 10, Първа 39, 33, Тп-3 Улично Осветление, Седемнадесета 8, 13, 18, 1, 11, 10, 9, 22, 16, 7, 3, 17, 15, 14, 12, 4, 5, 20, Трета 37, Тринадесета 13, 7, 1, 5, 9, 3, 11, Четвърта 5, 17, 42, 26, 18, 38, 28, Четиринадесета 19, 9, 11, 7, 13, Шеста 28, 27, 23, 25, 13, 15, 19, 46, 32, 48, 30, Шестнадесета 4, 1, 2, 3, Ъгъла на ул. Първа и Втора, Ъгъла С ул. Единадесета и ул. Дванадесета

На 23.10.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Стубел: 302006, Втора 4, 17, 10, 24, 6, 5, 3, 9, 1, 7, 16, 8, 12, 11, 14, 13, 2, Двадесет 3, 10, 16, 14, 7, 12, 1, 2, 11, 13, 9, 6, 5, 15, Двадесет и Две 6, 8, 7, 1, 4, 3, 2, 10, Двадесет и Едно 12, 7, 4, 5, Двадесет и Осем 15, Двадесет и Пет 1, Двадесет и Четвърта 4, 7, 5, 6, 2, Деветнадесет 4, 8, 6, 2, Единадесет 9, Осемнадесет 10, 16, 25, 18, 21, 19, 23, 6, 12, 27, 5, 17, 8, 9, 7, 3, 14, 2, 4, 11, 15, Осма 25, 31, 5, 6, 19, 10, 11, 7, 1, 3, 4, 17, 8, Пета 54, 10, 11, 4, 53, 22, 47, 30, 38, 15, 57, 24, 25, 23, 6, 21, 50, 5, 12, 32, 16, 8, 49, 3, 43, 17, 37, 26, 35, 52, 51, 28, 41, 29, 14, 19, 39, 45, 31, 1, 7, Петнадесет 13, Първа 75, 46, 42, 34, 57, 61, 59, 73, 47, Тп-1 Улично Осветление, 36, 56, 48, 51, 30, 71, 50, 44, 15, 40, 65, 52, 53, 55, Седемнадесет 15, 11, 2, 24, 8, 20, 9, 7, 18, 14, 19, 6, 17, 5, 16, Седма 27, 8, 13, 25, 22, 26, 9, 16, 21, 3, 7, 31, 20, 18, 5, 29, 17, 33, Тридесет 10, Тридесет и Четвърта 5, 12, 3, 7, 9, 6, 14, 10, 16, 8, 4, ул. Четвърта 16, Четвърта 3а, 11, 6, 26, 1, 7, 10, 30, 5, 15, 4, 9, 13, 12, 22, 28, 17, 20, 18, 2, 3, Четиринадесет 4, 5, Шеста 14, 4, 5, 9, 3, 8, 11, 13, 12, 6

На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ерден: извън регулацията Помощно Стопанство

На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: 1290029, 48489. 2. 534, 48489. 2. 643 местност Гламата, 48489. 4. 502, 48489. 4. 567 и 48489. 4. 495, Жеравица, извън регулацията Складове, Р-Ца За Изделия От Рвс Платове, Кувейт, Свинарник-разсадника, Разсадник, Пилетарник, Хладилна База, Свинекомплекс, Бензиностанция-рибарници, Тир 3, 1, Главно Мерене, Тир-1 Клон 3, ПИ 48489. 2. 537 местност Гламата, 1

На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Монтана: 1290029, 48489. 2. 534, 48489. 2. 643 местност Гламата, 48489. 4. 502, 48489. 4. 567 и 48489. 4. 495, Жеравица, извън регулацията Складове, Р-Ца За Изделия От Рвс Платове, Бензиностанция-рибарници, Тир 3, 1, Главно Мерене, Тир-1 Клон 3, ПИ 48489. 2. 537 местност Гламата, 1

На 24.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Стубел: Втора 31, 36, 49, 55, 15, 25, 19, 24, 37, 39, 43, 61, 57, 27, 30, 33, 41, 29, 54, 63, 35, 34, 28, 53, 20, 59, 32, 47, Двадесет 23 А, Двадесет и Две 16, Двадесет и Едно 2, 8, 16, 22, 17, 10, 18, 14, 4, 6, 12, Дванадесет 5, 3, 1, Девета 3, Десета 3, 1, 2, Единадесет 1, извън регулацията Борба С Градушките, Петнадесет 2, 4, 16, 9, 6, 3, 17, 13, 1, 10, 5, 7, 14, 11, Първа 5, Тп-2 Улично Осветление, 9, Седма 53, 47, 41, 43, 49, 39, 10, 37, 51, 24, 45, 35, Тридесет 3, Тридесет и Девет 4, 3, 5, 1, 2, Тридесет и Осма 1, 10, 6, Тридесет и Пета 5, 2, 10, 4, 1, Тридесет и Седма 2, 4, 10, 1, Тридесет и Трета 20, 29, 25, 23, 19, 17, 16, 14, 38, 21, 12, 27, Тридесет и Шеста 6, 3, 4, Тринадесет 9, 7, 5, 2, 3, Четвърта 21, 58, 33, 32, 48, 57, 36, 35, 64, 46, 52, 39, 31, 66, 27, 29, 62, 19, 56, 40, 37, 68, 34, 44, 42, 38, 25, 50, Четиридесет 18, 8, 14, 4, Четиридесет и Първа 5, 10, 6, 3, 8, Четиринадесет 11, 3, 7, 5, 9, 4, 2, Шеста 46, 32, 38, 44, 42, 36, 40, Шестнадесет 11, 13, 4, 12, 8, 7, 5, 10, 20, 3, 19, 6, 16, 18, 23, 25, 2, 15, 21, 9

На 24.10.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Стубел: Двадесет и Девет 3, 2, 1, Двадесет и Осем 16, 20, 13, 9, 12, 8, 6, 4, 3, 15, 14, Двадесет и Седем 23, 2, 17, 4, 1, 25, 6, 16, 10, 3, 8, 18, 14, 20, 19, Двадесет и Четвърта 18, 16, 13, 8, 17, 12, 20, 9, 14, 11, 10, Девета 5, Пета 18, Първа 18, 39, 9, 6, 14, 19, 15, Тп-3 Улично Осветление, 31, 2, 26, 3, 35, 17, 1, 41, 28, 27, 16, 24, 22, 10, 12, 29, 13, 4, 37, 23, 2а, 33, 25, 20, 7, Седемнадесет 2, Седма 15, 1, 6, 12, Трета 27, 30, 6, 15, 5, 9, 8, 32, 11, 1, 3, 18, 29, 12, 24, 21, 23, 14, 28, 13, 34, 20, 19, 7 А, 7, 33, 26, 17, 10, Тридесет 1, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Втора 22, 1, 12, 2, 20, 14, 18, 8, 11, 16, 10, Тридесет и Пета 5, Тридесет и Първа 5, 3, 2, 7, 12, Тридесет и Трета 13, 4, 11, 1, 18, 2, 6, 5, 8, 9, Тридесет и Четвърта 11, 18, 6, 20, Четвърта 42, Четиридесет и Трета 2

Община Якимово  

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долно Церовене: Бдин 3, 1, 2, 5, Бул. Владимир Илич Ленин 38, 27, 48, 40, 42, 23, 21, 50, 46, 31, 52, 34, 17, 44, 33, 54, 15, 25, Васил Левски 4, 1, 2, Вела Пеева 2, Витоша 3, 9, 8, 6, 12, 10, 5, Вихрен 14, 2, 10, 16, 4, 12, Георги Димитров 14, 2а, 3, 5, 9, 12, 28, 26, 24, 6, 30, 18, 16, 20, 22, 4, 1, 8, 7, Георги Кирков 8, 9, 18, 3, 16, 12, 19, 17, 15, 5, 1, 7, 13, 11, 21, 2, Замфир Попов 4, Здравец 13, 11, 9, 3, 5, 2, Йорданка Петкова 19, 15, 33, 35, 42, 88, 29, 48, 26, 37, 51, 22, 54, 46, 27, 32, 90, 45, 20, 40, 78, 70, 52, 30, 68, 56а, 74, 36, 28, 60, 23, 86, 76, 50, 34, 25, 56, 62, 31, Кирил и Методи 2, 4, 1, Лиляна Димитрова 1, Малина 1, 2, Найден Миков 1, 6, 4, 5а, 3, 8, 5, 2, Опълченска 9, 5, 8, 7, 4, 11, 2, 6, Пионерска 1, Пирин 2, 1, Рила 2, 1, Славянска 6, 2а, 4, Сливница 6, Стара Планина 10, 1, 8, 9, 5, 6, 3, 7, 2, 11, Хаджи Димитър 8, 10, 16, 11, 14, 5, 4, 15, 1, 2, 9, 3, 13, 7, Христо Ботев 27, 13, 12, 17, 5, 7, 14, 3, 9, 23, 25, 1, 29, Юрий Гагарин 1, Янтра 1

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Търнава, Общ. Бяла Слатина: Петър Тъмнишки 21

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Ловеч  

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски 42, 30 Спартак 3, Генерал Скобелев 28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко, местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост Уо Касета Бл. 109, Уо Касета Бл. 110, Неофит Рилски 41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43, Свети Свети Кирил и Методи 34, 33, 35, 32, 33, 36, Червен Бряг 107а, 109, 107

На 21.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Васил Левски 106, 157, 189, 201, 199, 213, 191, 179, 169, 215, 207, 161, 193а, 205, 203, 209, 175, 211, 177, 217, 165, 187, 195, 159, 197, Уо на Тп Дръстене, 183, 193, 173, Гарата 1, Източна Индустриална Зона Никром Тръбна Мебел, Мадара 19, 86, 67, 59, 70, 63, 100, 21, 64, 39, 94, 98, 72, 26, 31, 66, 73, 33, 52, 71, 56, 88, 34, 20, 51, 24, 40, 54, 62, 96, 60, 28, 41, 90, 53, 58, 42, 45, 81, 80, 61, 50, 55, 68, 69, 84, 75, 37, 25, 65, 16, 48, 29, 32, 18, 79, 43, 76, 47, 12, 44, 38, местност Липака 103, 278, 270, Вили Липака Лагера, Пс, Пчелин, 272, Вили Пламен Тотев, 319, 276, 307, 274, 330, 312, 331, 275, 285, 288, Вили Липака Запад, Вили Липака, Вили Лагера - Пчелина, Вили Наташа Мачтов Тп, Вили Александър Мачтов Тп, местност Синан Тепе Вили, Вили Металик Горен, Вили Металик, 538, 525, 518, 429, 654, Вили Пресяшко Шосе Линия 2, Вили Пресяшко Шосе Линия З, 160, 227, Вили Пресяшко Шосе, 338, Вили Пресяшко Шосе 2, 665, 507, 668, 158, Вили Пресяшко Шосе 4, 672, Вили Пресяшко Шосе Линия 4, 283, 77, 20, 664, 69, 286, Вили Пресяшко Шосе 3, 254, Вили Пресяшко Шосе 5, 93, Вили Пресяшко Шосе Клон Еко, 140, 674, 170, 104, Клон Пътно, 669, 112 Клон Пътно, 667, 660, 661, Вила Мирослав, 303, Кл. Пътно, Вила Румяна, Вили Георги Пламенов, 666, Вили Марин Тодоров, местност Стратеш Вили Стратеш Борис, 1, Община Ловеч Зоопарк, Вила, Туристически Дом, Осъмска, Сирко Станчев 9, 11, Хан Кубрат Сервиз Жигули, 24, 3, Почивен Лагер, Лагер

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горан: Алеко Константинов 15, 18, Александър Стамболийски 10, 6, 9, 7, 11, 20, 8, Вардар 3, 1, Васил Левски 4, Васил Петлешков 15, 13, Вихър 2, 3, 1, Георги Бенковски Уо Тп 3, 14, 11, 18, 24, 9, 28, 7, 16, 26, 30, 22, 32, 20, 12, Дяко Иванов 42, 31, 54, 39, 44, 47, 43, 45, 38, 33, 13, 41, 46, 36, 40, 52, 50, 48, Ловчанска 14, 18, 12, Марица 12, 14, 18, 8, 16, 10, Петър Иванов Гигилев 3, 1, 14, 7, 11, 6, 8, 2, 37, 4, 12, 5, 10, 16, Райчо Даскалов 7, 5, 11, 13, 9, 1, 34, 3, Училищна 29, 2, 23, 27, 13, 19, 4, 8, 21, 33, 31, 10, Хаджи Димитър 2, 4, 5

На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски 42, 30 Спартак 3, Генерал Скобелев 28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко, Доктор Съйко Съев 10, 5, 6, 8, 4, 3, 1, 14, 16, 18, 12, 2, Княз Имеретински 20, 27, 22, Уо Светофари, 25, 29, 28, 24, 26, местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост Уо Касета Бл. 109, Уо Касета Бл. 110, Неофит Рилски 41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43, Неофит Рилски 11, 24 Росица, 28 А, 9, 22 Росица, 13, 28, Свети Свети Кирил и Методи 34, 33, 35, 32, 33, 36, Тома Давидов 2, 1, 4, 3, Хан Крум 30, 22, 13, 24, 15, 11, 26, 9, 22 Янтра-Гараж, 7, 22 Янтра, 20, 28, Цар Асен Първи 1, Цачо Шишков 29 7 Ноември, 30, 31, 28, 22, 26, 38 Изгрев, 23, 35 А, 34, 36 Бреза, 32 Иван Вазов, 37, 38, 20, 25, 35, 24, 21, 27, 19, 34 Иван Вазов, Червен Бряг 107а, 109, 107

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ловеч: местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост Уо Касета Бл. 109, Уо Касета Бл. 110, Червен Бряг 107а, 109, 107, 109, 111, 113

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Умаревци: Балатон 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, Вежен 2, 6, 1, 4, Генерал Скобелев 1, 2, Драгоман 9, 11, Дунав 11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10, Кокиче 4, 2, 6, 8, 1, Кракра 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, Уо Тп5, Люлин 2, 1, Никола Помов-Комитата Пощенска Станция, Опълченска 2, Осъмска 2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, Рила 6, 9, 3, 2, 7, 5, Росица 11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12, Свети Кирил и Методий 5, Стара Планина 2, Трети Март 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7, Шипка 24

На 22.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Младост Уо Касета До Бл. 304, 304, 1 304, 303, До 302, Кафе Аператив, 17, Интернет Зала, До Бл 302, 304 До Вх А, Хранителен Магазин, До Бл 304, 304 До Вх А, 302

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски 29, 23, 19, 13, 15, 9, 4, 14, 3, 5, 17, 11, 33, 7, 2, 27, 10, 31, Горски Пътник 12, 18, Уо Тп1, 5, 19, 14, 20, 3, 16, Илинден 3, 8, 1, 4, 14, 6, местност Каптажа Пс, Трети Март 15, 21, 14, 1, 9, 7, 19, 17, 16, 2, 3, 5, 13, 11, 18, Чер Недялко 1, 3, 5, Шести Септември 22, 27, 29, 5, 21, 19, 3, 7, 25, 1, 2, 16, 6, 17, 15, 11, 4, 8, 23, 13, 10

На 23.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Баховица: Георги Димитров 18, 47, 42, 17, 25, 36, 27, 47б, 46, 12, 52, 28, 29, 22, 19, 44, 40, 10, 13, 15, 24, 31, 21, 14, 39, 41, 48, 38, 30, 50, 20, 49, 37, 26, 43, 45, 33, 23, 34, Никола Й. Вапцаров 2, 4, 3, 1, 10, 6, 8, Свети Кирил и Методий 4, 1, 7, 3, 2, 5, 6, Тодор Кирков 1, 2, 4, 6, 3, Трети Март 22, 24, 21, 2, 14, 15, 17, 26, 16, 8, 12, 4, 19, 13, 1, 9, 10, 20, 11, 6, 3, 18, Хаджи Димитър 6, 9, 2, 7, 1, 3, 5, 4, Христо Ботев 6, Тп6, 4, 11, 9, 3, 7, 5, 1

На 23.10.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Освобождение 2

На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Акад. Иван Урумов 4, Младост 321, До Бл. 317, Уо Тп 9, 317, 42, Магазин, 318, 308, 20, Уо Тп 15 Бл. 308, 310, До Бл 308, 308, Уо Спортна Площадка Хектрик, УПИ І, Кв 10, 307, Склад За Билки, 310, Стара Планина Детска Градина Радост

На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски 42, 30 Спартак 3, Генерал Скобелев 28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко, Доктор Съйко Съев 10, 5, 6, 8, 4, 3, 1, 14, 16, 18, 12, 2, Княз Имеретински 20, 27, 22, Уо Светофари, 25, 29, 28, 24, 26, местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост Уо Касета Бл. 109, Уо Касета Бл. 110, Неофит Рилски 11, 24 Росица, 28 А, 9, 22 Росица, 13, 28, Неофит Рилски 41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43, Свети Свети Кирил и Методи 34, 33, 35, 32, 33, 36, Тома Давидов 2, 1, 4, 3, Хан Крум 30, 22, 13, 24, 15, 11, 26, 9, 22 Янтра-Гараж, 7, 22 Янтра, 20, 28, Цар Асен Първи 1, Цачо Шишков 29 7 Ноември, 30, 31, 28, 22, 26, 38 Изгрев, 23, 35 А, 34, 36 Бреза, 32 Иван Вазов, 37, 38, 20, 25, 35, 24, 21, 27, 19, 34 Иван Вазов, Червен Бряг 107а, 109, 107

На 24.10.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Бяло Море Сервиз, Източна Индустриална Зона Уо на Тп 110 Консомола

На 24.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Бяло Море Уо на Тп Бяло Море, 1 Бяло Море

Община Луковит  

На 24.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Беленци: Батак 2, 6, 3, 14, 5, 1, Беласица 6, 1, 4, 2, Боровец 4, 6, 2, Бузлуджа 12, 2, 10, 9, 11, 8, 6, 17, 1, 4, 15, 3, 13, Васил Левски 22, 23, 27, 20, 3, Втори Юни 4, 2, Георги Бенковски 6а, 9, 11, 6, 1, 2, 5, 4, 3, 7, 26, 15, 12, 14, 10, 16, 20, 17, 23, 13, 24, 18, 21, Главна 12, 36, 9, 23, 28, 21, 13, 8, 11, 7, 17, 25, 32, 22, 10, 19, 14, 20, 1, 34, 24, 5, 26, 62, 83, 50, 31, 27, 75, 59, 41, 65, 49, 79, 82, 40, 44, 57, 53, 63, 78, 42, 37, 56, 52, 5, 70, 51, 76, 38, 45, 80, 48, 68, 84, 43, 73, 39, 54, 46, 29, 33, 4, 79а, Деница 3, 2, 1, 4, 5, Изгрев 1, 3, 2, 4, Каноското 14, 20, 19, 21, 22, 10, 13, 29, 15, 9, Кошута 4, 8, 2, 6, местност Селския Връх Пс, Могилата 6, 8, 10, 12, 5, Обзор 11, 10, 7, 13, 12, 8, 3, 6, 2, 1, Оборище 8, 11, 5, 1, 2, 6, 3, Пазара 5, 7, 3, Първи Май 2, 1, Ратица 1, 3, 7, 5, 2, Рила 2, 4, 1, 3, Свети Илия 4, Синчец 8, 3, 6, Стара Планина 8, 32, 4, 6, 14, 12, 7, Тодоришка 10, 3, 8, 6, 7, 4, 14, 5, 2, 13, 9, 11, Христо Ботев 3, 1, 2, 4, Чавдар 8, 16, 15, 10, 21, 12, 4, 11, 18, 9, 13, 14, 1, 19, Чуканска 8, 6, 1, 4, 3, 5, Шипка 5, 7, 3

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Луковит: Бор 1, 2, Кокиче 42, 25, 35, 21, 46, 19, 47, 39, 27а, 37, 22, 34, 41а, 17, 41, 24, 20, 48, 43а, 27, 29, 36а, 30, 28а, 18, 40, 16, 23, 26, 36, 32, 44, 28, 31, 33, 38, 50, Лале 39, 24, 33, 35, 43, 37, 47, 31, 25, 28, 26, 17, 8, 27, 22, 13, 19, 41, 30, 20, 38, 21, 11, 16, 24а, 14, 29, 10, 12, 15, 18, Лилия 2, 1, Лозарска 27, 35, 15, 25, 10, 4а, 22, 21, 14, 20, 28, 33, 31, 12, 36, 20а, 39, 8, 45, 23, 50, 19, 46, 6, 20б, 18, 42, 16, Мак 3а, 4, 6, 3, 2, 1, 59, местност Голия Връх, Начална 10, 43, 18, 37, 23, 42, 22, 17, 19, 32, 36, 30, 27, 28, 33, 24, 21, 38, 31, 16, 20, 41, 14, 26, 25, 35, 12, 29, Пролет 27, 25, 17, 15, 46, 38, 28, 36, 40, 21, 19, 13, 26, 42, 30, 44а, 23, 34, 32, Теменуга 23а, 29, 25, 10, 57, 18, 22, 41, 19, 4, 33, 8, 45, 14, 27, 23, 35, 6, 31, 16, 21, Тп57

На 22.10.2019 г. /10:45 - 16:00 ч./ -  Луковит: Асен Златаров 2, 3, 1 Дружба, Васил Левски 12, 5, 15, 20, 4, 3, 6, 16, 11, 21, 22, 24, 10, 19а, 17, 1, Възраждане 21, 25, 21 Златна Панега, 21 Васил Левски, 19 Васил Левски, Котлен 3, 4, 1, 6, Мушат 4, 7, 9, 5, 3, 1, Предел 1, Синдикатска 25, 9, 11, Тп40

На 24.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горник: Делницата 096005

На 24.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Карлуково: 119044, 36511, 44327, Александър Стамболийски 1, 37, 16, 2, 11, 9, 18, 25, 5, 41, 29, 8, 21, 13, 4, 3, 6, 1, 12, 23, 15, Ален Мак 2, 5, 7, Ангел Кънчев 4, 3, 6, 5, Баба Тонка 2, 4, Байкал 8, 6, 3, 12, 10, 1, 2, Бачището 2, 6, 4, 1, Бачо Киро 11, 5, 3, 12, 14, 4, 7, 2, 6, Бор 6, 4, 7, 3, 5а, 1, 5, Бузлуджа 13, 6 /Ул. Хаджи Димитър1, 4, 7, 3, 2, 8, Васил Левски 18, 13, 7, 15, 14, 17а, 5, 2, 11, 17, 12, 21, 6, 16, 19, 3, Вежен 8, 1, 6, 3, 3а, 5, 1а, 6а, Георги Бенковски 2, 3, 6, 5, 1, 4, 7, Георги Иванов 13, 5, 9, 6, 1а, 2, 3, 7, 12, 16 къща, 14, 10, Георги Раковски 5, 12, 2, 10, 6, 4, 3, 14, 16, 1, Градище 5, 2, 17, 8, 3, 15, 9, 4, 13, 6, 10, Девети Май 2, 5, 3, 10, 8, 4, 1, Детска Песен 3, 6, 1, 4а, 4, Дико Илиев 5, 10, 4, 9, 8, 7, 13, 2а, 3, 1, 20, 21, 14, 24, 18, 15, 2, 17, Дунав 5, 3, Железничарска 8, 6, 10, 14, 1, Желю Войвода 3, 6, 2, 4, Здравец 24а, 24, 21, 23, 28, 27, 26, 17, 4, 13, 22, 14, 20а, 7, 10, 6, 16, 5, 11, 15, 8, 9, 12, 18, 3, 1, Иван Ангелов 10, 6, 3, 8, 5, 16, 14, 18, 19, 11, 21, 20, 24, 22, 28, 15, 13, 26, 17, Изгрев 1, 3, 5, 7, Искър 2, 1, 5, 7, 3, 8, 12, 17, Искъра-Сладината 64, Кап Петко Войвода 9, 1, 5, 2, 3, 13, 17, 15, Кирил и Методий 1, 3, 5, Кокиче 5, 4, 8, 6, 10, 3, Лале 2, 5, 12, 10, 1, 6, Латко Лилов 5, 2, 1, 3, 10, 7, 6, местност Григора Пс, Пс, Младост 10, 26, 11, 20, 23, 16, 24, 18, 21, 14, 12, 8, 1, 5, 2, 7, 4, 9, 6, 3, Оборище 6, 1, 4, Орляк 4, 21, 11, 13, 1, 15, 2, 19, 3, 6, 10, 14, 12, 17, Отец Паисий 2, 23, 3, 1, Петко Петков 5, 2, Петър Берон 1, 2, Петър Трантеев 2, 3, 11, 6, 5, 8, 1, 4, 9, 13, 7, Пи-018035, Пролет 24, 22а, 18, 8, 1, 12, 22, Проходна 1, 4, 2, 3, 5, 1а, Първи Май 2, 4, 13, 6, 11, 1, Работническа 13, 11, 7, 1, 2, 3, 5, 4, Райна Княгиня 3, 5, 7, 4, 2, Сергей Румянцев 10, 4, 15, 13, 1, 3, 8, 12, 6, 2, 7, Софроний Врачански 4, 1, 6, 2, Стара Планина 16, 9, 7, 5, 11, 1, 2, 12, 14, 17, 15, 10, 3, 8, 20, 13, 18, Стефан Караджа 6, 9, 1, 4, 5, Трети Март 1, 4, Хаджи Димитър 7, Христо Андреев 7, 3, 5, Христо Ботев 1, 2, 7, 9, 7а, 6, 12, 16, 2а, 3, 10, 18, 14, 4, 5, 8, Юрий А. Гагарин 2, 4, 1, 5, 3, 8, 10, 6, Хижа, Уо Тп 6, къща местност Садината

На 24.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Луковит: Бяло Поле, Възраждане 1, 139, местност Бяло Поле Стрелбище, местност Искъра Свинарник, Пчелин, Вила, Овощ. Градина, Помпа, Хижа, Стопански Двор

На 24.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Петревене: 045009, Александър Стамболийски 11, 6, 3, 12, 8а, 17, 5, 16, 1, 13, 21, 4, 2, 15, 8, 20, 25, 23, 24, 22, 39, 24а, 33, 26, 35, 2а, 31, 27, Бор 1, 2, Бреза 3, 5, 1, Васил Левски 5, 2, 1, Витиня 6, 8, 5, 4, 7, 1, 3, Ген. Гурко 21, 27, 10, 18, 15, 13, 20, 9, 29, 22, 25, 19, 17, 8, 5, 3, Георги Иванов 5, 1, 2, 7, 4, 6, 3, Георги Сава Раковски 7, 54, 52, 4, 18, 6, 8, 3, 30, 20, 15, 10, 46, 12, 1а, 22, 24, 28, 1, 5, 16, 36, 48, 2, 40, 14, 44, 58, 26, 13, 50, 70, 68, 76, 72, 64, 60, 84, 62, Здравец 1, 7, 3, 10, 2, Златна Панега 1, 2, Иван Вазов 10, 7, 3, 6, 1, 10, Иван Стефанов 2, 1, Изгрев 7, 3, 1, 10, 5, 2, 6, 6 А, 8, 4, местност Жп Спирка Катодна Станция, Пс, местност При Панега 034042, Опълченец Стоев 2, Отец Паисий 11, 3, 6, 1, 9, 4, 5, 7, 2, Радецки 4, 1, 8, 2, Райна Княгиня 9, 2, 5, Рила 7, 10, 15, 20, 6, 2, 14, 3, 8, Розова Долина 17, 11, 25, 27, 15, 29, 8, 5, 1, 31, 7, 6, 19, 9, 21, 13, 39, 36, 37, 20, 28, 35а, 22, 41, 35, 26, 16, 37а, 38, 34, 24, 33, Сергей Румянцев 5, 1, 3, 2, Синчец 1, Софроний Врачански 22, 24, 11, 15, 18, 10, 4, 17, 2, 13, Стара Планина 8, 1, 7, 2, 6, 9, 10, 4, 5, 11, 3, Хаджи Димитър 67, 56, 57, 48а, 66а, 68, 70, 71, 65, 64, 54, 63, 62, 60, 69, 52, 50, 98, 74, 83, 90, 94, 95, 110, 99, 76, 79, 77, 78, 89, 92, 88, 82, 114, 97, 105, 100, 91, 103, 87, 116, 75, 84, 80, 84а, 102, 108, 106, 81, 73, 96, 86, 14, 33, 38, 51, 27, 42, 46, 17, 8, 55, 19, 2, 44, 48, 12, 20, 9, 31, 24, 37, 53, 41, 5, 13, 49, 23, 29, 15, 47, 16, 22, 7, 21, 3, 35, 40, 1, 43, 4, 39, 28, 36, 6, Хан Аспарух 7, 14, 10, 26, 12, 5, 4, 3, 24, 18, 28, 16, 6 А, 6, 30, 34, Христо Ботев 8, 18, 6, 14, 13, 1, 32, 16, 21, 10, 11, 4, 19, 5, 3, 17, 2, 9, 15, Цар Освободител 15, 2, 14, 1, 4, 12, 3, 16, 8, 13, 6, 11, Шипка 3, 8, 5, 11, 4, 2, Юрий А. Гагарин 2, 4, 5, 7, 1, Явор 1, 3, Обор

На 24.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, 088074, Бела Лъка 8, 1а, 6, 4, 8а, 3, 2, 1, 1, Божур 4, Бузлуджа 2, 3, 1, Веслец 2, 9, 5, 10, 4, 1, 8, 6, 7, 3, Гергана 9, 10, 8, 1, 7, 12, 5, 3, 2, 6, 4, Гробарска 8а, 6, 2, 4, Дунав 1, Златинска 13, 7, 17, 16, 12, 25, 10, 5, 20, 4, 18, 19, 14, 21, 24, 1, 6, Златна Панега 24, 36, 26, 16, 1 Павилион, 14, 44, 10, 8, 18, 32, 1, 8а, 4, 28, 2, 2а, 30, 40, 22, 6, 20, 12, 3, 38, Искър 2, 11, 9, 3, 1, 5, 7, Йоловска 7, 1, 3, 5, 11, Йорговска 1, Капитан Стефан Павлов 44, 26, 54, 51, 35, 20, 34, 19, 47, 23, 18, 30, 33, 41, 60, 17, 36, 29, 49, 25 A, 13, 56, 31, 50, 43, 45, 39, 21, 27, 25, 37, 42, 38, 15, 28, 48, 40, 53, 4а, 14, 2, 9, 16, 4, 7, 6, 8, 11, 5, Карлуковска 14, 12, 5, 3а, 13, 1, 7, 17, 18, 16, 5а, 20, 10, 9, 15, 2, Кокиче 3, 4, 5, 2, 9, 6, 7, Коларска 3, 6, 5, 7, 2, 4, Крайще 12, 7, 4, 1, 10, 2, Кракра 5, 10, 9, 8, 2, 4, Лозарска 2, 5, 4, 10, 7, Люлин 2, 1, Маркони 14, 22, 8, 38, 1а, 26, 28, 12, 2, 36, 1б, 34, 32, 18, 24, 2а, 10, 4, Милин Камък 3, 2, 1, Момин Проход 2, 1, 8, Петър Берон 4, 5, 3, 19, 8, 17, 15, 7, 13, 16, 5а, 29, 2, 12, 21, 14, 10, 31, Пирот 1, 11, 15, 17, 6, 2, 19, 7, 5, 9, 21, 8, Предел 14, 2, 4, 8, 1, 10, Разделна 6, 8, 1, 2, 10, 7, 11, 3, Рила 1, Родина 5, 8, 1, 10, 4, 12, Родопа 5, 7, 1, Росица 2, Сергей Румянцев 6, 5, 1, 4, 2, 7, 3, 8, 19, 56, 38, 23, 30, 9, 70, 40, 16, 60, 76, 59, 55 А, 27, 44, 36, 32, 52, 42, 46, 15, 43, 51, 48, 11, 53, 21, 10, 28, 41, 58, 24, 17, 12а, 47, 20, 74, 26, 54, 29, 63, 45, 14, 57, 33, 18, 31, 78, 22, 37, Сливница 4, 2, 3а, 18, 4а, 10, 11, 25, 13а, 1, 23, 6, 16, 21а, 5, 15а, 7, 15, 17, 8, Стара Планина 6, 25, 3, 12, 9, 20, 5, 2, 8, Странджа 1, 9, 2, 4, 6, 8, 3, 5, Страцин 48, 43, 72, 1, 70, 30, 78, 34, 24, 45, 5, 4, 13, 19, 15, 28, 22, 60, 32, 58, 46, 20, 40, 38, 49, 41, 26, 23, 21, 62, 36, 11, 84, 16, 3, 52, 18, 17, 68, 56, 50, 50, Съединение 1, 5, 7, 11, 3, 12, 13, Тутракан 2, 15, 13, 4, 1, 7, Цачевска 4, 6, 11, 3, 9, 8, 7, Централна 3, 1 A, 7, 3 А, 1, 1в, 1б, 25, 15, 20, 23, 7, 37, 35, 11, 45, 21, 51, 12, 14, 19, 16, 39, 10, 18, 53, 9, 4, 2, 31, 33, 6, 43, 25а, 49, 27, 17, 61, 73, 38, 57, 32, 65, 50, 67, 63, 109, 79, 95, 113, 72, 115, 36, 59, 30, 62, 89, 69, 53, 97, 26, 40, 28, 81, 71, 22, 68, 91, 24, 105, 52, 87, 58, 42, 64, 101, 60, 34, 44, 75, Чукара 4, Шипка 2, 5, 1, 3, 11, 9, 1 М. Кичера ПИ № 2010034, М-Т Зад Камъка

На 24.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тодоричене: 116009, Бачо Киро 9, 6, 21, 16, 10, 4, 3, 12, 27, 33, 25, 35, 17, 23, 5, 1, 37, 29, 15, 7, 13, 19, 8, 11, Васил Левски 7, 8, 10, 3, 1, 6, 4, 5, 13, Добри Войников 3, 7, 9, 1, 2, 11, 5, Капитан Петко Войвода 6, 2, 4, 1, 7, 5а, 12, 8, 3, 10, 5, 18, 13, 20, 14, Кочо Честименски 14, 12, 4, 15, 10, 1, 2, Никола Обретенов 4, 10, 2, 7, 1, Панайот Хитов 8, 5, 3, 1, 4, 6, 2, Петко Р. Славейков 2, 6, 7, 12, 10, 13, 51, 1, 5, 11, Райна Княгиня 13, 11, 9, 19, 21, 2, 1, 12, 3, 5, 15, Старо Шосе 2, 4, 3, Тодор Каблешков 31, 2, 24, 17, 37, 36, 43, 4, 11, 12, 41, 9, 32, 16, 28, 10, 13, 15, 7, 5, 33, 34, Филип Тотю 15, 17, Хаджи Димитър 69, 66, 61, 53, 64, 71, 67, 57, 63, 29, 74, 27, 56, 65, 48, 46, 52, 44, 54, 72, 60, 68, 23, 58, 35, 18, 15, 19, 8, 36, 33, 37, 38, 42, 1, 12, 26, 20, 47, 30, 11, 22, 4, 2, 34, 49, 9, 14, 16, 6, 41, 5, 45, 31, 7, 24, 1а, Христо Ботев 31, 36, 76, 68, 42, 72, 60, 44, 90, 70, 80, 74, 88, 86, 82, 40, 52, 30, 38, 84, УПИ -Іх-174, Кв. 12

На 24.10.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Карлуково: 44327, Александър Стамболийски, Искъра-Сладината 64, местност Григора Пс, Уо Тп 6, къща местност Садината

На 24.10.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Луковит: местност Искъра Свинарник, Пчелин, Вила, Овощ. Градина, Помпа, Хижа

Община Тетевен  

На 22.10.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Васильово: Александър Стамболийски 17, 1, 5, 15, 7, 11, 6, 9, Васил Левски 1, Георги Бенковски 115, 107, 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 125, 131, 105, 169, 137, 166, 185, 161, 88, 189, 60, 151, 149, 68, 46, 139, 190, 175, 119, 58, 64, 111, 183, 181, 86, 82, 92, 78, 147, 157, 113, Кметство Центъра, 117, 179, 133, 173, 72, 69, 50, 141, 70, 171, 44, 52, 167, 165, 62, 193, 109, 54, 103, Уо на Тп1, 159, 3, 25, 27, 29, 16, Уо на Тп4, 39, 22, 10, 15, 12, 5, 6, 13, 8, 4, 1, 7, 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, Уо на Тп3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, 26, Уо на Тп2, 30, 89, 67, 43, 79, 99, 59, 77, 32, 28, 61, 57, 49, 51, 44, 93, 85, 81, 38, 47, 40, 34, 69, 91, 72, 83, 41, 87, 24, Иван Цачев Василев 5, 1, 3, Илия Кръстев 6, 8, 2, 4, Суходолска 2, 153, 154, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А. Гагарин 2, 4, 10, 16, 8, Лагер

На 21.10.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дивчовото: 20996. 12. 27, 20996. 7. 50, 20996. 8. 94, местност Боатин Горски Дом Кордела, 1, 3, къща Сашо

На 21.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Пеновото 2, Гараж, 13, 13, 10, 11

На 21.10.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Бели Вит 9, 11, 13, 29, 35, 14, 33, 28, 8, 1, 30, 24, 17, 21, 3, 26, 4, 2, 5, 6, 19, 34, 37, 25, 7, 10, 23, 16, 15, 22, 31, 27, 18, 32, 12, 1а, 20, Ключ 2, 2а, 1, Пеновото 7, Между Бл 1 и 2, Уо на Тп43, Магазин, 6, 14, В Бл. 4, 9, 1 на Тп2, 11

На 22.10.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Тетевен: местност Атанашкото къща Стоян, къща Митко, къща Евгения, къща Калин, къща Стефан, къща Иванка, къща Марин, къща Димитър

На 22.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Вежен 2, 6, 5, 4, 1, Върбанчовец 3, 4, 9, 2, 6, 7, 1, 8, 10, 14, 11, 5, 15, 13, 12, Димитър Д. Стойчев 2, 13, 4, 10, 6, 3, 1, 12, 16, 5, 11, 8, 9, 14, 7, Емил Марков 22, 15, 17, 28, 46, 20, 52, 19, 13, 48, 54, 24, 26, 50, Иван Фурнаджиев 20, 11, 17, 19, 22, 13, 28, 24, 15, 26, Лальо Пеев 3, Марин Урманов 11, Мария Удренова 17, Палтен 14, 9, 24, 1, 18, 5, 2, 19, 27, 31, 3, 4, 17, 8, 11 Уо Та Тп17, 25, 11, 15, 7, 22, 23, 20, 29, 21, 16, 13, 6, Стара Планина 3, 5, 7, 2, 4, 9, 1, Стоян Костов 9, 4, 1, 3, 4б, 10, 8, 2, 11, 5, 6, 7, 4a, Червен 2, 4, 1, 3, 9, 6, 7, 5

На 22.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Димитър П. Ковач 6, 3, 8, 10, 9, 7, 11, 13, 4, 1, 5, Емил Марков 35, 80, 74, 82, 78, 72, 76, 41, 37, 39, Иван Вазов 58, 48, 54, 59, 57, 67, 52, 56, 55, 65, 63, Уо на Тп61, 50, Иван Фурнаджиев 4, 1, 2, Полк. Орлов 24, 22, 9, 13, 2, 11, 14, 5, 1, 3, 26, 6, 16, 4, 8, 10, 12, 7, 18, Сава Младенов 9 Ос Тетевен Центъра, 1 Пл. Възраждане, Симеон Куманов 44, 6, 20а, 20, 7, 48, 36, 40, 10, 38, 14, 26, 30, 22, 16, 24, 28, 5, 6 Здравец, 9, 18, 4, 11, 15, 10 ул. Дойковец, 42, 12, 13, 3, 15 Часовникова Кула, Станьо Врабевски 3, 1, Стефан Павлов 5, Христо Ботев 17

На 23.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Люляк 15, местност Пладнището Уо на Тп55, Пладнището 36, 29, 55, 5, 61, 41, 35, 51, 7, 37, 9, 43, 57, 45, къща Теодора, 19, 15, 40, 23, 63, 17, 8, 59, 20, 28, 33, 25, 21, 49, 27, 53, 22, 13, 11

На 23.10.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Тетевен: Христо Габровчето 15, 19, 21, 15а, 23, 3, 11, 1, 5

На 24.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Глогово: местност Ратлака къща Ивайло, 16, къща Лиляна, къща Асен, къща Къдри, Пенка Михайлова 2, Хаджи Димитър 6, 1, 3, 5, Христо Ботев 99, 61, 100, 108, 140, 63, 55, 101, 53, 65, 95, 59, 104, 98, 75, 55а, 74, 51, 85, 96, 87, 90, 79, 84, 69, 57, 88, 82, 91, 92, 93, 72, 97, 71, 86

На 24.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Балинци, Козница 49, 15, 57, 26, 3, 16, 58, 55, 39, 9, 27, 6, 43, 17, 53, 12, 14, 29, 47, 35, 41, 45, 11, 1, 61, 19, 4, 64, 7, 51, 34, 32, 33, 31, 25, 28, 18, 2, 37, 10, 20, 23, 13, 22, 21, 59, Лечо Гайдаря 34, махала Козница Уо на Тп54, 1, Христо Габровчето 15, 19, 21, 15а, 23, 3, 11, 1, 5

На 24.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Васил Петров 3, 5, 1, Гаванците 3, Дочо Мръвков 8, 7, 2, 6, 1, 5, 4, 3, 11, 9, Иван Туйков 6, 24, 35, 19, 2, 27, 1, 12, 28, 9, 38, 21, 3, 5, 34, 7, 30, 29, 16, 20, 11a, 23, 25, 31, 36, 8, 14, 26, 33, 15, 17, 13, 10, 32, 18, 22, Пенка Михайлова 44, 20, 60, 47, 58, 63, 59, 57, 43, 48, 52, 38, 49, 33, 55, 45, 39, 41, 61, 51, 53, 65, 50, 46, 32, 36, 56, 30, 67, 54, Равни Камък 16, 18, 6, 14, 2, 16а, 12, 8, 16 Уо на Тп28, Станьо Петков 3, 2, 5

На 24.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: Георги Стойков 62

На 24.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Георги Кирков 1, 4, 2, Дели Пало 4, 1, Иван Вазов Площад Възраждане Центъра, Иван Томов 4, 6, 2, 1, 3, Кооперативен Пазар 5, 9, 7, 11, 1, 3, Лалка Павлова 8, 5, Лечо Гайдаря 27, 26, 21, 23, 12, 10, 14, 31, 1, 7, 19, 22, 17, 16, 20, 28, 25, 32, 2, 13, 6, 24, 3, 30, 8, 18, 33, 11, 5, 15, 4, 9, 29, Малей 2, 4, 1, Петко Страшния 9, 2, 5, 7, 11, 1, 3, Стърч 2, 6, 4, Трети Март 11, 10, 14, 16, 20, 9, 1, 24, 3, 6 Балкан Уо на Тп24, 26, 5, 13, 28, 12, 6, 18, 2, 15, 19, 22, 7, 4

Община Троян  

На 21.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Врабево: Антон Иванов 2, 3, 5, 1, 4, Арх. Борис Боев 6, 5, 15, 3, 2, 4, 7, 20, 13, 12, 10, 17, 8, Вилна Зона, Георги Димитров 28, 41, 24, 46, 31, 42, 29, 43, 56, 19, 51, 48, 37, 21, 17, 47, 39, 36, 67, 53, 32, 49, 52, 35, 55, 27, 34, 25, 40, 54, 44, 23, 33, 26, 30, Девети Септември 28, 36, 30, 13, 14, 20, 26, 29, 15, 23, 9, 33, 21, 1, 10, 19, 17, 44, 25, 7, 41, 11, 34, 27, 8, 12, 16, 3, 2, 37, 18, 6, 38, 32, 35, 31, 4, 24, Ленин 7, 8, 1, 6, 3, 5, 9, Минко Генков 1, Минко Карата 53, 36, 51, Москва 7, 9, 5, 1, 2, 4, Нено Даракчиев 1, 3, Никола Й. Вапцаров 2, 3, 1, 4, 5, 7, Св. Св. Кирил и Методий 5, Стамен Радев 6, 5, 1, 8, 4, Стара Планина 3, 1, Христо Ботев 14, 21, 22, 20, 18, 27, 23, 19, 25, 16, Цар Калоян 18, 4, 8, 16, 12, 2, 1, 6, 3, 5, 14, 20, 10, Шипка 2, Юрий А. Гагарин 5, 3

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Калейца: Васил Ватев 86, 2, 74, 92, 90, 82, 79, 76, 14, 97, 84, 78, 138, 22, 12, 72, местност Калейшко Ханче 72, Вила

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща-Пеньо, Кв. Балкан 9, къща-радка, къща-Даниел, къща-минчо, къща-Станислав, 19, Вила, къща-Пенко, къща-Бранимир, къща-Христина, къща-Цена, къща-Анчо, къща-Пенка, къща-Данко, къща-Банко, къща-Георги, Помпена Станция, къща-Цветомир, къща-Борис, къща-маргарита, къща-вачо, къща-марияна, къща -Иван, къща-Недко, Строеж, къща-Надка, къща-мария, къща-Бойко, къща -Георгица, къща-мичо, къща-Ивелина, къща-Илия, къща-милко, къща-Стефана, къща-Дона, къща-Цветанка, къща-Дочо, къща-Пена, къща-Начо, Тп83, къща-Колю, къща-Богомил, къща-Павли, къща-мита, къща-Красимира, къща-Пенчо, къща-Тодорина, къща-Спаска, къща-Иван, къща-Боро, 21, къща -Власи, къща-Пламен, 22, къща-Добринка, къща-Власи

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Балкан 8, 12, 18, 20, 39, 27, 34, 22, 13, 15, 32, 30, 25, 2, 6, 19, 29, 14, 26, 33, 10, 11, 35, 41, 43, 31, 36, 17, Данчо Василешки 1, 5, Иван Павлов 128, 139, 165, 118, 129, 106, 94, 157, 122, 141, 126, 143, 104, 174, 169, 150, 115, 101, 91, 171, 93, 163, 102, 103, 127, 147, 144, 82б, 99, 123, 82, 162, 125, 173, 107, 86, 124, 168, 159, 96, 146, 155, 161, 109, 136, 164, 105, 130, 151, 156, 95, 112, 3, 121, 97, 138, 140, 134, 153, 152, 148, 142, Неофит Калчев 8

На 21.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Врабево

На 21.10.2019 г. /10:00 - 12:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Байкал 10, Балатон 1, 3, Васил Левски 27, Георги С. Раковски 87, 73, 75, 41, 27, 73, Димитър Икономов-Димитрика 3, 20, 27, 34, 29, 39, 41, 40, 22, 31, 26, 42, 14, 16, 36, 28, 32, 24, 30, 37, 1, 23, 35, 42, 43, 38, 18, 25, 12, 33, Захари Стоянов 8, 7, 5, 10, 16, 3, 6, 9, 3, 4, 14, 12, 12, 14, Опълченска 7, 20, 18, 7, 6, 3, 14, 1, 16, 8, 12, 22, Тодор Петков 1, 2, 4, Христо Гадевски 2

На 21.10.2019 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Хан Аспарух 30, 23, 26, 16, 24, 28, 18, 22, 20, 14, 10, 12

На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона 2, 1, 37, 38, 44, 8

На 23.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Черни Осъм: Васил Радев 2, М. Миленча 67, М. Стругът 67

На 23.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Драшкова Поляна: Драшковска 9, 5, 6, 4, 7, 16, 14, 10, 3, 11, 1, Липова Могила 6б, Липовска 11, 7, 8, 35, 19, 20, 10, 6, 9, 21, 12, 29, 30, 26, 1, 25, 5, 27, 14, 28, 33, 15 къща-Светозар, 23, 15, местност Балинцова Вила, къща-Илия, Вила, Мтп3, къща-Хинчо, къща-Борис, къща-Георги, къща-Даньо, къща-Евгени, къща-Тота, къща-Стефан, къща-Емилия, къща-Славко, къща-Иванка, къща-васил, къща-Никола, къща-Данка, къща-матей, местност Липова Могила къща-Петър, къща-виолета, къща-Тота, къща-Невена, къща-Тотка, Стълб, къща-Иван, 12, къща-минко, къща-Петко, местност Цветански къща-Георги, къща-Стефан, къща-Димчо, къща-Павлина, къща-Лидия, къща-Трайчо, 45, къща-радостка, къща-васил, Вила, къща-Русан, къща-Петър, къща-райко, къща-Цветан, къща-мария, къща-Спас, Птицеферма, къща-Тодор, Поливна Система, къща-Дано, Христо Ботев 44, 52, 81, 95, 77, 32, 66, 48, 64, 79, 34, 89, 93, 91, 42, 58, 50, 75, 85, 97, 60, 99, 62, 54, 38, 34, 22, 24, 55, 5, 32, 69, 59, 49, 67, 11, 36, 32 къща-минко, 75, 35, 61

На 24.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Калейца: Анска 4, 21, 15, 19, 25, 17, 9, 5, 11, 13, 23, 3, 2, 1, Дамян Банчев 6, 9, 7, 4, 5, 2, 3, 15, 11, 1, 13, Дочо Чакъров 16, 4, 29, 17, 30, 3, 2, 1, 31, 8, 6, 12, 35, 21, 13, 41, 9, 11, 15, 20, 18, 19, 10, 27, 36, 23, 7, 28, 26, 34, Керимска 10, 12, 11, 1, 21, 31, 49, 3, 24, 6, 45, 14, 47, 15, 53, 28, 18, 16, 7, 20, 30, 2, 25, 23, 33, 26, 27, 17, 5, 19, 4, 29, 51, 8, 32, 9, местност Калейшко Ханче 17, Христо Ботев 146, 174, 144, 154, 175, 159, 120, 193, 189, 148, 179, 176, 167, 162, 153, 166, 181, 131, 147, 197, 156, 158, 195, 161, 168, 180, 178, 185, 140, 160, 129, 150, 151, 155, 138, 137, 149, 130, 133, 165, 157, 118, 152, 191, 141, 145, 135, 142, 143, 163, 182, 132, 187, 170, 184, 171, 122, 183, 172, 134, 111, 136, 126

На 24.10.2019 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Голяма Желязна: Башов Рът

На 24.10.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Софийска 137, 69, 22, 32, 1, 73, 12, 49, 35, 16, 10, 14, 38, 136, 33, 53, 65, 55, 20, 71, 30, 57, 28, 85, 59, 45, 11, 47, 34, 79, 13, 2, 83, 75, 8, 6, 4, 61, 87, 67, 91, 18, 39, 7, 63, 64, 43, 77, Централна 104, 134, 3, 144

Община Угърчин  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Угърчин: Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Витоша 2, 1, Георги С. Раковски 12, 13, 14, 11, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Каменка 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Климент Охридски 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, Марица 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Свобода 7, 5, 6, Христо Ботев 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016

Община Ябланица  

На 23.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Батулци: Ангел Кънчев 10, 4, 8, 5, 7, 11, 6, Бачо Киро 5, 3, 1, Васил Левски 30, 37, 26, 35, 57, 8, 21, 46, 16, 28, 39, 31, 64, 50, 38, 36, 40, 6, 41, 1, 68, 32, 9, 19, 33, 48, 4, 15, 3, 24, 65, 55, Гео Милев 4, 6, 3, 5, 1, 2, Георги Диков 4, 7 Тп4, 7, 1, 6, 5, Здравец 1, Иван Вазов 22, 16, 6, 24, 10, 58, Йото Диков 1, 2, местност Мечовец Пс, местност Сух Дол Пс, Мишкарете 8, 6, 4, 5, 9, 1, 3, 11, 13, 2, 14, Тп3, 10, Панайот Волов 3, 9, 16, 10, 4, 7, 6, 2, Пею Яворов 4, 3, 1, Присоето 35, 34, 36, 37, 2, 16, 24, 32, 12, 3, 8, 10, 30, 4, 1, Първи Май 1, 3, 5, Свети Кирил и Методи 99, 64 До Читалището, 62, 100, 84, 107, 103, 115, 78, 58, 75, 114, 61, 116, 110, 120, 55, 82, 95, 126, 94, 79, 125, 86, 119, 53, 73, 122, 81, 85, 66, 108, 64, 65, 80, 98, 117, 70, 60, 96, 87, 112, 90, 102, 101, 111, 105, 96 Тп1, 89, 72, 67, 74, 91, 71, 118, 88, 77, 104, 17, 9, 20, 14, 8, 51, 1, 15, 40, 37, 47, 23, 42, 54, 30, 178, 36, 16, 7, 46, 4, 48, 12, 10, 25, 11, 56, 49, 18, 39, 22, 38, 45, 6, Слатина 20, 12, Стефан Караджа 21, 43, 2, 29, 13, Стоян Панов 62, 60, 34, 32, 3, 5, 22, 28, 24, 26, 4, 10, 20, 12, Христо Ботев 3, 1, 59, 4, 15, 2, 5, 24, 7, 9, 13, 12, 18, 10, 8, 17, 11, 18а, 16, 32, 40, 42, 27, 23, 26, 35, 21, 36, 29, 41, 33, 37, 28, 25, 38, 34, 43, 39, 45, 31, Христо Смирненски 14, 10 Тп5, 3, 5, 6

На 23.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Дъбравата: Александър Стамболийски 21, 14, 16, 18, 10, 17, 11, 22, 29, 3, Буджовци 2, 4, 3, Витоша 26, 5, 4, 19, 15, 14, 9, 7, Вътювци 5, 3, 1, 4, Георги Бенковски 1, 6, 8, Драгойца 5, 3, Златна Панега 15, 18, 23, Йотковци 1, 19, 6, 3, 18, 16, 8, 5, Калето 1, 51, 57, 2, 25, 16, 6, 44, 26, 32, 12, 19, Тп2, 30, 38, 53, 21, 29, 43, 8, 40, 33, 20, 39, 59, 27, 31, 35, 42, 14, 28, 24, Нинковци 3, 2, Нишовци 1, 7, 4 къща, 6, 10, 2, 8, 5, Стара Планина 11, 8, 3, 7, 9, 13, 12, Стефан Караджа 5, 11, 15, 4, Христо Ботев 15, 12, 7, 14, 20, 4, 6, 16, 5, 14, Цано Вълчев 24, 6, 14

На 23.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица: 113013, Александър Стамболийски 25, 19, 46, 31, 37, 44, 48, 30, 42, 29, 41, 36, 21, 34, 27, 14, 12, 3, 18, 7, 6, 10, 11, 24, 5, 22, 8, 20, Бреза 43, 8, 30, 37, Буревец 1, 1, 10, 8, 6, Васил Левски 24, 34, 26, 41, 54, 48, 37, 23, 32, 20, 6, 46, 29, 15, 1, 8, 2, 48, 5, 9, 52, 4, 6, 16, 11, 3, 13, 18, 7, Възраждане 2, 4, 3, 1, Георги Бенковски 42, 26, 50, 11, 44, 8, 10, 14, 28, 17, 21, 9, 3, 25, 1, 36, 7, 4, 6, 40, 13, 19, 30, 15, 2, 23, 32, 27, 34, Георги Петров 3, 41, 40, 46, 15, 9, 13, 25, 48, 10, 50, 11, 39, 36, 58, 33, 52, 14, 5, 35, 22, 21, 28, 30, 6, 12, 16, 42, 23, 44, 56, 1, 49, 53, 57, 45, 61, 47, 51, 55, 59, Драгойца 12, 2, 5, 6, 10, Еделвайс 29, 6, 11, 19, 20, 33, 4, 9, 2, 27, Захари Стоянов 2, 14, 6, 9, 1, 3, 4, 12, 17, 15, 11, 10, 16, 5, Здравец 57, 51, 44, 69, 31, 42, 30, 38, 26, 20, 11, 33, 61, 23, 5, 36, 27, 29, 32, 10, 4, 19, 22, 55, 2, 8, 28, 34, 39, 41, 59, 13, 9, 40, 25, 7, 18, 46, 37, 53, 24, 65, 12, 63, 6, 3, 21, 48, 47, 1, 16, Калето 18, 12, 2, 16, 5, 35, 10, 6, 8, 1, 27, 13, 19, 37, 23, 15, 21, 9, 29, 7, 14, 43, 33, 4, 31, 41, 25, 17, Кокиче 6, Лале 4, 20, Лаловска 2, 1, 4, 6, 11, 54, 50, 5, 48, 22, 32, 38, 20, 18, Люляк 16, 14, Опълченска 9, 2, 3, 1, 6, 5, 4, 7, Паисий Хилендарски 3, 5, 1, Ратица 2, 5, 4, 3, 1, 7, 9, Стара Планина 1, 4, 2, Трети Март 18, 21, 4, 25, 6, 2, 1, 10, 9, Христо Ботев 8, 11, 31, 33, 37, 35, 19, 7, 9, 2, 39, 8, 172, 3, 1, 2, 4, Централна 35, 37, 29, 20, 40, 50, 55, 34, 44 Срещу Училището, 26, 1, 41, 33, 31, 22, 39, 45, 49, 47, 38, 23, 42, 46, 24, 43, 52, 48, 32, 21, 30, 3, 53, 51, 54, 81, 72, 94, 109, 89, 74, 59, 88, 105, 63, 106, 83, 68, 111, 90, 113, 100, 58, 101, 107, 61, 91, 73, 93, 80, 103, 85, 57, 65, 95, 60, 87, 62, 92, 76, 97, 84, 86, 99, 78, 98, 104, 70, 56, 102, 79, 64, 67, 77, 2, 10, 8, 5, 11, 6, 5а, 16, 13, 3, 9, 14, 15, 12, 7, 17, 4, Явор 16, 18, Ягода 2

На 23.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Златна Панега: Александър Стамболийски 6, 5, 10, 8, 1 Път София, 3, 17, Бачо Киро 1, 4, Васил Левски 3, 7, 5, 4, 2, 1, Витоша 6, 20, 1, 22, 18, 16, 11, 15, 5, 2, Георги Иванов 3, 4, 1, Димитър Грънчаров 30, 9, 29, 15, 32, 22, Димчо Дебелянов 2, Златановци 21, УПИ I-415 Кв. 39, 15, 8, 2, 16, 9, 17, 12, 6, 1, 24, 3, 11, 7, 14, 26, Извор Златна Панега 7, 3, 1, Йордан Йовков 3, 7, 5, Кап. Петко Войвода 2, 4, Любен Каравелов 7, 1, 12, 10, 8, местност Драганина Могила Пс, Митко Палаузов 9, 7, 15, 8, 14, 13, 28, 17, 1, 20, 11, 30, 3, Никола Вапцаров 2, 1, 4, Опълченска 31, 14, 37, 13, 59, 3, 9, 47, 60, 4, 30, 28, 26, 15, 34, 51, 36, 25, 68, 43, 64, 18, 19, 32, 16, 11, 35, 49, 7, 50, 29, 10, 22, 39, 44, 58, 62, 141, 48, 17, 46, 67, 21, 47, Път №103, Райко Даскалов 2, 6, 4, 1, Сергей Румянцев 2, Стара Планина 22, 27, 33, 32, 35, 24, 17, 19, 43, 10, 40, 8, 38, 20, 29, 41, 36, 26, 28, 39, 15, 25, 30, 42, 16, 12, 5, 45, 47, 46, 52, 45, 54, 53, 59, 49, 48, Стефан Караджа 1, УПИ V-243, Kb. 9, Хан Аспарух 21, 19, УПИ II-318, Кв. 28, Христо Ботев 6, 8, Шипка 1, 3, 3 3, 4, 2, 1 3, 10, 6, 4 4, 6, 5 5, 3, 2 2, 7 4, 5, 7, 1, 4, 37, 43, 45, 39, 47, 49, 34, 41, 30, 18, 12 До Блоковете, 17, 23, 35, 19, 22, 24, 31, 14, 25, 15, 20, 2012

На 23.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски 17, 7, 43, 4, 10, 15, 23, 9, 6, 1, 21, 3, 12, 14, 5, 41, 25, 33а, 11, 37, 39, 2, 18, 51, 26, 45, 55, 47, 22, 49, 24, Ангел Кънчев 7, 3, 1, 2, 5, 4, Априлско Въстание 1, 3, 2, Арменска 1, Богданка 2, Богой 8, 5, 6, Васил Априлов 7, 1, 5, 4, 2, Васил Левски 12, 1, 4, 8, 10, 3, 6, 34, 16, 15, 7, 21, 26, 9, 11, 17, 30, 13, 18, 22, 5, 14, 26а, 24, Васил Петлешков 7, 6, 5, 15, 2, 9, 4, Владайско Въстание 4, 1, 2, Ген. Столетов 1, 2, 7, 6, 8, 4, Георги Бенковски 2, 1, 5, 3, 4, Георги Раковски 2, 17, 3, Грозданка 6, 8, 4, 4, Захари Стоянов 2, Здравец 2, Иглика 4, 14, Кокиче 1, 4, 3, Латинка 4, 2, 1, Любен Каравелов 1, Оборище 16, 2, 8, 6, 3, 1, Панайот Волов 3, 6, 5, Панайот Хитов 1, Петър Берон 2, Присоето 2, 3, 5, 8, 6, 4, Първи Май 3, 8, 6, 4, 10, 5, 7, 6, Софроний Врачански 2, 5, Съединение 4, 6, 8, Тодор Каблешков 1, 5, 2, Трети Март 26, 16, 32, 49, 18, 73, 31, 44 къща, 53, 46, 63, 10, 40, 41, 12, 45, 70, 14, 4, 8, 67, 43, 38, 77, 75, 71, 65, 22, 25, 39, 36, 28, 6, 20, 1, 15, 19, 17, 13, 2, 9, 3, 7, 11, Филип-Тотю 1, Хаджи Димитър 6, 10, 2, 1, 7а, 3, 7, 5, Христо Ботев 4, 12, 6, 2, 8, 10, Цанко Церковски 4, 7, 27а, 9, 21, 14, 12, 17, 25, 23, 13, 19, 8, 6, 15, 10, Цар Иван Шишман 1, 2, Шипка 1, 2, 5, 3

На 23.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Драгойца 1, махала Драгойца ПИ 070139

На 23.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски 17, 7, 43, 4, 10, 15, 23, 9, 6, 1, 21, 3, 12, 14, 5, 41, 25, 33а, 11, 37, 39, 2, 18, Ангел Кънчев 7, 3, 1, 2, 5, 4, Априлско Въстание 1, 3, 2, Арменска 1, Васил Априлов 7, 1, 5, 4, 2, Васил Левски 12, 1, 4, 8, 10, 3, 6, Владайско Въстание 4, 1, 2, Ген. Столетов 1, 2, 7, 6, 8, 4, Георги Бенковски 2, 1, Грозданка 6, 8, 4, Захари Стоянов 2, Здравец 2, Латинка 4, 2, 1, Оборище 16, 2, 8, 6, 3, 1, Панайот Волов 3, 6, 5, Панайот Хитов 1, Първи Май 3, 8, 6, 4, 10, 5, Софроний Врачански 2, 5, Съединение 4, 6, 8, Трети Март 26, 16, 32, 49, 18, 73, 31, 44 къща, 53, 46, 63, 10, 40, 41, 12, 45, 70, 14, 4, 8, 67, 43, 38, 77, 75, 71, 65, 22, 25, 39, 36, 28, 6, 20, 1, 15, 19, 17, 13, 2, 9, 3, 7, 11, Филип-Тотю 1, Шипка 1, 2, 5, 3

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина Тп Селото, Магазин, къща, Поща, Хранит. Магазин, Хранит. Стоки, Съвет, Фурна-Осв, Черква, Коркина Админ. Сграда, Търгов. Сграда, къща, Тп Мачтов, Дървод. Цех, Х-21, Кв. 2, Фурна, 037001

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча: 44, УПИ V-231 Кв. 16, Съвет

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19, къща

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина къща, Тп Разлона

На 23.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХіV-234, Кв. 23, УПИ Іх-252, Кметство, Поща, Фуражомелка, къща, къща

На 24.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Блато: местност Турските Ниви

Община Бобошево  

На 21.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бадино: УПИ - Іі-113, Кв. 21

Община Дупница  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Дупница: /А. Величков-При Сп. Зала, 68789. 23. 413, Александър Стамболийски 1, Андон Величков 3, 11, 5, 6, 9, 4, 8, 13, 7, Арда 6, 5, 7, 1, 2, 8, 3, 4, 10, 9, Асен Златаров 2, Бачо Киро 7, 26, 6 6, 6, 34, 6, 22, 8, 28, Бл. 7 и Бл. 8, 23, 21, 20, 8 8, 8, 24, 19, 5, 7 7, 7, 17, 36, 32, 30, 40, 38, 12, 2, 7, 11, 8, 15, 13, 4, 6, 14, 10, 17, 16, 5, 12, 9, Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Бешика 7, 4, 3, 9, 8, 6, 5, 2, 10, Бистрица местност Савако - Овчарници, 46, местност Савако - Овчарници, Битоля 7, 4, 3 А, 5, 9, 3, 13, 14, 10, 12, 89, 2, 11, 6, 2, Ботьо Петков 3, 11, 12, 2, 9, 1, 8, 6, 13, 15, 15а, 5, 7, 14, 10, Братя Миладинови 1, 2, 8, 2, 4, 6, 12, Бричи Бор 2, 1, 3, Булаир 50, 53, 47, 55, 58, 56, 60, 52, 65, 44, 51, 54, 57, 49, 48, 46, 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Бяло Море 9, 4, 5, 2, 1, 3, 10, 15, 16, 9, 14, 12, 13, 19, 8, 11, 6, 7, 17, Вардар 7, Венелин 2, 3, 6, 6а, 1, 11, 5, 9, 7, 4, 10, 2 А, 8, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 3, 11, 5, 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Войводска 16, 4, 23, 13, 6, 17, 18, 3, 19, 7, 15, 8, 10, 2, 12, 5, 14, 11, 9, Гергана 9, 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Драган Овчаров 4, 5, 3, 1, Дренски Рид Вила, 27, Вила, Вила, Еделвайс 1, 16, 7, 11, 18, 6, 3, 14, 8, 2а, 5, 10, 9, 2а, 4, 2, Елица 20 20, 25, 27, 26 26, 21, 24, 38, 24 24, 18, 25 25, 21 21, 16, 60 38, 18 18, 23 23, 17 17, 20, 26, 17, 15 15, 38, 40, 22, 23, 19, 22 22, 2, 19 19, 24, 15, 27 27, 27, 15, 16 16, 45 45, 50, 41, 27, 47, 51, 52 52, 46 46, 53 53, 48 48, 42 42, 52, 43 43, 50 50, 47 47, 48, 49 49, 41, 44 44, 3, 47, 42, 7 7, 49, 51 51, 46, 43, 53, 44, 12, 11 11, 6,, 7, 8, 29, 1, 30, 7, 33, 28, 35, 3, 34, 3, 11 12, 10 10, 34, 8, 12 12, 5, 31, 9 9, 2, 2, 5, 32, Жива Вода Вила, 17, 25, 19, 2, 6, 7, 15, 11, 5, 4, 13, 1, 8, 3, 23, 9, Здравец 6, 3, 8, 1, 2, 3а, 4, 10, Иван Вазов 1, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Кирил и Методий 62, 60, 45, 41, 64, 58, 29, 52, 42, 46, 41, 50, 54, 31, 39а, 48, 44, 38, 35, 40, 56, 39, 37, Княз Борис I 43, 57, 55, 37, 60, 60 6, 51, 62, 49, 64, 39, 56, 54 А, 47, 54, 58, 41, 34, 50, 48, 32, 21 9, 46, 9, 9, 44, 36, 40, 28, 44б, 26, 17 9, 30, 9 9, 52, 24, 42, 38, 1, 9 9 А, Кокиче 18, 7, 12, 8, 5, 20 А, 32, 30, 1, 2, 10, 11, 38, 40, 24, 6, 26, 28, 34, 3, 20, 16, 14, 22, 36, 4, 13, Криволак 7, 4, 2, 1, 11, 5, 8, 10, 6, 3, 9, Латинка 4, 2, Липа 13, 9, 15, 1, 10, 8, 11, 7, 4, 2, 6, 13, 3, Максим Горки 1, 6, 14, 18, 20, 12, 3, 2, 8, 16, 10, 4, 5, Марин Дринов 4, 2, 6, 5, 8, 12, 10, 9, 7, 13, местност Дренски Рид Вила, Вила, местност Марек Дървод. Цех, Милин Камък 1, 2, Невена Коканова 3, 8, 5, 14, 1, 2, 11, 9, 7, 12, 20, 13, 6, 16, 10, 18, Неофит Рилски 88, 62, 118, 4, 10, 5, 9, 7, 8, 2, 3, 1, 12, 2, 9, 11, 15, 17, 25, 20, 18, 22, 15а, 26, 23, 30, 16, 21, 27, 29, 31, 24, 28, 15, 33, 19, 41, 42, 63, 51, 37, 35, 45, 57, 48, 33, 53, 61, 55, 49, 47, 40, 43, 38, 34, 36, 46, 44, 59, 39, 54, 202, 11 11, 50, 52, 67, 11 67, 67 67, 60, 75, 64, 66, 82, 78, 81, 77 А, 73, 83, 79, Овчарник, 90, 70, 80, 77, 68, Никола Лазаров 4, Одрин 17, 7, 5 7, 16, 11, 19, 5, 5 5, 13, 21, 5, 23, 15, 14, 2, 10, 6, 8, 3, 1, 4, Орляк 16, 20, 11, 18, 13, 8, 10, 7, 6, 3, 14, 9, 5, 12, 1, 2, 4, 2 А, Оструган 7, 1, 2, Патриарх Евтимий 139, 126, 151, 118, 124, 145, 127, 3, 141, 135, 112, 114, Бунгало, 116, 149, 133, 129, 50, 143, 3, 122, 137, 147, 139 А, 4, 13, 10, 8, 1, 11, 17, 6, 3, 4а, 7, 5, 2, 21, 12, 14, 15, 10, 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, 62, 58, 41, 45, 37, 52, 51, 56, 64, 47, 57, 63, 49, 50, 59, 65, 39, 55, 68, 60, 66, 43, 53, 89, 85, 92, 106, 75, 72 1, 80, 67, 95, 74, 101, 97, 105, 84, 2 2, 88 2, 1, 69, 103, 77, 76, 51а, 93, 81, 102, 109, 96, 111, 107, 108, 87, 72, 100, 110, 91, 78, 88, 2, 104, 94, 90, 82, 61, 79, 83, 1, 34, 139, 9, 117, 1 1, 121, 125, 112, 113, 8, 12, 9 9, 10, 12, 119, Плиска 19, 7, 1, 5, 9, 27, 43, 8, 11, 22, 21, 26, 29, 39, 12, 44, 6, 25, 18, 10, 23, 33, 37, 47, 17, 4, 48, 35, 16, 41, 49, 31, 14, 45, 2, 24, 15, 20, 67, 50, 72, 54, 52, 58, 66, 62, 53, 55, 59, 57, 60, 56, 63, 73, 70, 61, 77, 51, 64, 58б, 68, 65, 71, Побит Камък 13, 14, 4, 10, 5, 8, 7, 1, 11, 3, 6, 2, 12, 9, 15, 13, Професор Ал. Балабанов 32, 19, 23, 31, 25, 29, 27, 17, 21, 4, 3, 18, 1, 12, 16, 20 А, 6, 22, 20, 2, 24, 14, 10, 8, 26, 7, 5, 13, 11, 9, Професор Александър Балан 23, Рилски Езера 8, 4, 14, 6, 10, 12, 2, Свобода 1, 1, 1, Седма Рилска Дивизия 47, 55, 53, 44, 51, 50, 4, 10, 59, 49, 48, 46, 57, 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Средна Гора 13, 11, 4, 3, 10, 1, 8 А, 7, 15, 2, 8, 11 А, 14, 12, 9, 1а, 6, 5, 8а, Старите Жилища 3 3, 3, 2 2, 13, 2, 10, 8 1, 10, 7, 1, 12, 7, 5, 10 10, 1 1, 5 5, 7 7, 1, 11, 6, 4, Стръмна 1, Тобеница 2, 4, 6, 1, Трети Гвардейски Полк 7, 15, 9 9, 7в, 13, 9 9б, 11 А, 6, 5, 2, 21, 11, 19, 4, 9, 3, 1, 7 7, 7 9б, 7 9, Тумбата 12, 10, 5, 1, 14, 8, 6, 4

На 21.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Дупница: Венелин 8, Войводска 16, 4, 23, 13, 6, 17, 18, 3, 19, 7, 15, 8, 10, 2, 12, 5, 14, 11, Кирил и Методий 52, 42, 46, 41, 50, 54, 31, 39а, 48, 44, 38, 35, 40, 56, 39, 37, Княз Борис I 43, 57, 55, 37, 60, 60 6, 51, 62, 49, 64, 39, 56, 54 А, 47, 54, 58, 41, Марин Дринов 4, 2, 6, 5, 8, 12, 10, 9, 7, 13, Одрин 10, 6, 8, 3, 1, 4, Патриарх Евтимий 12, 14, 15, 10, Фенерка 10, 12, 3, Цар Симеон Велики 5

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Булаир 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Гергана 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Неофит Рилски 15, Патриарх Евтимий 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, Седма Рилска Дивизия 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Фенерка 11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15, Цар Симеон Велики 27, 21, 25а, Яне Сандански 7, 1

На 21.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница

На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Дупница: извън регулация, Каваклия 88, местност Барактарица Автокъща, местност Драгоина Могила къща, Орлинска 104, Самоковско Шосе 4, 14, 30, 2, 2, 20, Софийско Шосе 2

На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов

На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски 4, 2, 8, 6, 74, 36, 28, 78, 65, 58, 40, 53б, 63, 33, 53, 3, 60, 30, 25, 54, 12, 53а, 5, 34, 72, 44, 39, 45, 49, 16, 43, 13, 32, 20, 76, 26, 21, 48, 50, 57, 24, 17, 68, 7, 41, 62, 1, къща, 55, 22, 2, 56, 23, 10, 66, 38, 35, 51, 60а, 31, 1, къща, Баба Парашкева 7, 18, 6, 26, 4, 32, 29, 14, 19, 25, 11, 12, 9, 27, 10, 16, 1, 22, 5, 24, 20, 13, 21, 23, 8, 15, 30, 36а, 36, 34, 35, Баба Тонка 3, 1, 2, 9, 8, 5, 12, 7, 11, Бачо Киро 10, 8, 20, 17, 39, 35, 32, 22, 45, 2, 6, 26, 29, 43, 3, 19, 31, 7, 24, 27, 11, 18, 25, 41, 28, 4, 9, 30, 37, Бенковски 20, 14, 18, 16, 22, 19, 12, 5, Бончук 4, 1, 5, 6, 3, 8, 7, 2, 10, 20б, 16, 22, 18, 20а, 11, 9, 13, 10, 17, Бузлуджа 8, 3, 16, 10, 6, 2, 1, 4, Васил Демиревски 4, 7, 6, 2, 15, 13, 1, 11, 3, 5, 23, 17, 33, 29, 12, 39, 40, 19, 37, 35, 27, 41, 25, 16, 18, Васил Коларов 23, 8, 6, 21, 31а, 10, 24, 14, 22, 15, 4, 17, 11, 16, 18, 19, 5, 12, 28, 36, 25, 32, 46, 29, 38а, 27, 22, 31а, 48, 34, 31б, 40, 6, 50, 23, 42, 30, 38б, Васил Левски 4, 3, 5, 1, 2, Верила 1, 3, 7, 5, Гагарин 12, 6, 7, 1, 2, 5, 10, 14, 8, Георги Димитров 44, 28, 18, 7, 10, 8, 46, 56, 29, 20, 2, 14, 40, 48, 13, 19, 22, 1, 42, 5, 54, 22а, 12, 31, 32, 36а, 16, 30, 34, 62, 23, 50, 36б, 25, 9, 38, 12а, 58, 52, 21, 26, 24, 4, 15, 60, 3, 17, 92, 53, 51, 47, 49, 55, 45, 43, 40, 39, 64, 37, 72, 76, 33, 70, 68, 66, 74, Гурко 1, 6, 3, 2, 5, 7, 10, 1, 9, 12, Джубрена 6, 18, 20, 22, 27, Димитър Благоев 13, 15, 22, 38, 32, 27, 2, 13, 12, 26, 9, 23, 15, 18, 28, 36, 7, 19, 17, 6, 21, 10, 5, 11, 14, 16, 30, 25, 8, 3, 4, 24, Иван Вазов 8, 4, 1, 2, 3, 6, Йорданка Николова 2, 8, 1, 22, 26, 7, 28, 20, 30, 18, 6а, 16, 4, 6б, Кирил и Методий 5, 2, 4, 3, 9, 7, Лиляна Димитрова 2, 4, 6, 1, 8, Любен Каравелов 5, 2, 9, 13, 3, 6, 1, 12, 7, 10, 4, 8, 11, Максим Горки 1, 20, 4, 7, 5, 3, 2, Малчика 1, 4, 6, 9, 7, 3, 5, 2, Маршал Толбухин 22, 16, 10, 24, 18, 14, 6, 1, 12, 20, местност Могилите Авторабот, местност Рибарници Вила, Хале, Митко Палаузов 19, 27, 31б, 33, 26, 22, 24, 31а, 84, 25, 20, 35, 16, 7, 4, 3, 2, 5, 1, 8, 8, 23а, 17, 11, 23, 21, 15, 9, 12, 14, 6, 16, 18, 13, 19, 10, Мусала 2, 5, 3, 4, 1, Никола Вапцаров 3, 9, 39, 37, 35, 25, 15, 27, 19, 23, 17, 21, 13, Оборище 5, 2, 3, 1, Общ. Дупница, Опълченска 4, 6, 2, 5, 3, Партизанска 2, 3, 6, 4, 1, Пионерска 2, 24, 28, 7, 12, 1, 43, 31, 45, 15, 18, 10, 39, 35, 37, 8, 29, 41, 25, 17, 23, 5, 3, 49, 13, 33, 30, 20, 9, 22, 27, 26, 21, 47, 16, 53а, 36, 30, 55, 59, 32, 44, 53, 57, 49, 38, Плиска 3, 5, 7, 1, 2, 4, 6, 3, Райна Княгиня 5, 4, 7, 2, 8, 6, 30, 1, 3, Раковски 15, 8, 14, 10, 17, 12, 2, 3, 1, 7, 4, 9, 5, 11, 6, Рила 14, 16, 12, 1, 3, 4, 10, 8, Станке Димитров 22, 28, 24, 23, 30, 21, 13, 17, 5, 7, 2, 19, 15, 11, 10, 14, 20, 6, 4, 8, 12, 16, Стопански Двор Пр. Кооп-Я, Трети Гвардейски Полк 8, 12, 1, 2, 4, 5, 3, 22, 7, 16, 9, 20, 10, 6, 14, Хаджи Димитър 2, 4, 10, 12, 13, 8, 11, 5, 6, 9, 3, Хан Аспарух 12, 1, 4, 14, 16, 10, 2, Христо Ботев 2, 15, 3, 17, 9, 14, 4, 1, 18, 12а, 11, 7, 16, 13, 6, 8, 12, 5а, 10, 5, Христо Смирненски 4, 3, 2, 1, Шипка 19, 3, 22, 8, 38, 1, 18, 2, 21, 29, 34, 12, 7, 35, 14, 27, 10, 23, 9, 20, 30, 6, 16, 24, 36, 25, 15, 28, 37, 26, 31, 13, 33, 40, 3, 1

На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Яхиново: местност Полето

На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гюргево: 2

На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1, 2, 3, VI-8, 9, Александър Димитров 21, 23, 13, 6, 1, 4, 19, 2, 10, 11, 17, Александър Стамболийски 1, 1, 5, 2, 3, 4, 11, 9, 7, Андрей Жданов 7, 8, 2, 4, 3, 6, 9, 5, 18, 14, 11, 17, 20, 15, 1, 16, 12, 13, Априлско Въстание 3, 8, 2, 4, 1, 6, Арда 8, 17, 5, 6, 12, 4, 1, 2, 13, 7, 11, 9, 15, Асен Златаров 1, 4, 9, 3, 5, 6, 11, Баба Е Механджийска 43, 34, 21, 44, 18, 13, 32, 33, 39, 27, 30, 24, 46, 36, 31, 42, 38, 58, 11, 50, 48, 29, 26, 25, 35, 12, 41, 52, 23, 22, 37, 7, 6, 5, 4, 7, 2, 6, 10, Баба Тонка 2, 4, 1, 5, 3, 1, Батак 2, 3, Бончук 1, 1, 2, 1, 11, 10, Бузлуджа 2, 4, 7, 5, 1, Васил Демиревски 4, 12, 8, 16, 7, 11, 4, 14, 10, 12, 3, 1, 6, 5, 2, 9, Васил Коларов 8, 4, 11, 5, 20, 18, 7, 6, 1, 2, 9, 12, Васил Левски 2 Магазин, 2 Магазин, 2 Магазин, 11, 7, 3, 1, 2, 36, 9, 2 Магазин, 26, 15, 17, 13, 19, 18, 22, 28, 14, 30, 32, 38, 23, 36, 34, 26, 40, 48, 46, 42, 44, Васко Манолов 4, 2, 3, 5, 15, 8, 17, 9, 13, 12, 11, 10, 7, 6, Верила 20, №63, 9, 7, 20, 1, 2, 3, 22, 52, 44, 25, 1, 30, 45, 29, 46, 24, 20, 13, 16, 27, 12, 33, 41, 55, 42, 31, 32, 34, 28, 11, 38, 37, 23, 53, 21, 48, 22, 3а, 26, 40, 10, 36, 14, 19, 57, Волга 3, 4, 2, 1, Възраждане 6, 10, 4, 5, 13, 9, 6, 8, 1, 2, 3, 7, 15, Генерал Заимов 8, 9, 10, 9, 8, 5, 1, 2, 3, 4, 6, 11, 7, Гео Милев 1, 5, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 7, Георги Бенковски 1, 5, 6, 8, 10, 4, 2, 3, Георги Раковски 4, 7, 5, 4, 34, 10, 6, 32, 12, 4, 17, 20, 3а, 11а, 9, 11, 26, 2, 12а, 15, 8, 1, 10, Гергана 5, 3, 7, 9, 4, Джубрена 18, 17, 21, 1, 13, 5, 15, 2, 6, 56, 3, 9, 24, 20, 16, 14, 7, 12, 22, 10, 4, Димчо Дебелянов 15, 48, 50, 23, 1, 42, 18, 21, 11, 30, 14, 26, 22, 24, 20, 16, 5, 8, 3, 9, 4, 10, 6, 7, 11, 2, 1, Добри Чинтулов 4, 6, 5, 12, 2, 3, Дунав 15, 13, 6, 2, 4, 8, Дупнишка Комуна 5, 12, 3, 2, 7, 16, 9, 14, 20, 15, 13, 4, 18, 8, 1, 6, 11, 10, 37, 24, 42, 17, 33, 45, 19, 49, 34, 52, 21, 31, 43, 35, 28, 38, 39, 53, 26, 40, 27, 48, 44, 46, 41, 25, 22, 29, 36, 30, 51, 20, 23, 33, Еделвайс 10, 22, 15, 18 А, 11, 18, 28, 12, 16, 26, 13, 5, 10, 7, 8, 11, 6, 2, 1, Жабокрек 1, 10, 5, 1, 2, 16, 7, 4, 8, 10, 14, 6, 3, 12, 1, Захари Стоянов 10, 13, 39, 1, 6, 12, 5, 2, 4, 9, 18, 19, 7, 8, 23, 54, 59а, 31а, 35, 45а, 49, 57, 49, 61а, 45, 29, 33, 71, 39, къща, 51, 12, 31, 37, 63, 61, 12а, 53а, 65, 55, 43, 59, 9, Здравец 18, 20, 1, 16, 12, 22, 10, 2, 14, 6, 28, 4, 26, 8, Ивайло 14, 8, 12, 7, 3, 11, 4, 6, 5, 10, 9, 2, 19, 10, Иван Вазов 7, 42, 40, 37, 46, 38, 43, 41, 45, 39, 36, 13, 11, 18, 15, 8, 29, 1, 21, 4, 3, 25, 9, 28, 17, 22, 26, 19, 12, 7, 34, 10, 35, 33, 6, 20, 23, 16, 30, 32, 31, 5, Йордан Долдуров 14, 9, 6, 9, 7, 5, 1, 11, 10, 17, 3, 4, 8, 6, 13, 2, 12, 14, Йорданка Николова 7, 2, 8, 12, 11, 1, 10, 5, 9, 3, 4, 6, Кирил и Методий 2, 8, 11, 4, 12, 1, 3, 6, 7, 10, Кирил Овчарченски 17, Автоработилница, 14, 15, 18, 13, 10, 3, 9, 11, 1, Климент Охридски 1, 6, 10, 12, 2, Кокиче 7, 5, 7, 4, 1, 8, 6, 2, 4, Костадин Чорбаджийски 3, 14, 9, 16, 6, 10, 8, 2, 1, 23, 11, 13, 21, 19, 15, 12, 5, 7, 4, 17, Крайречна 28, къща, 16, 1, 20, 8, 18, Любен Каравелов 4, 10, 7, 10, 5, 2, 11, 8, 9, 4, 6, 3, Максим Горки 1, 2, Малчика 10, 4, 21, 23, 8, 2, 9, Мара Петлякова 19, 15, 17, 4, 5, 5, 1, 6, 7, 3, 4, 9, 21, 20, 11, 14, местност Гугугица Бунгало, Младост 5, 12, 11, 21, 9, 23, 13, 5, 15, 10, 25, 3, 6, 4, 29, 19, 27, 7, 12, 14, 1, 2, 17, 8, Неофит Рилски 2, 2, 1, Одрин 6, 2, Осми Март 2, 15, 9, 10, 6, 12, 1, 17, 8, 16, 5, 14, 18, 3, 13, Отец Паисий 2, 1, 6, 4, 5, 7, Паисий Хилендарски 1, 12, 3, 2, 8, 6, 10, 4, 20, 12, 17, 28, 21, 30, 22, 16, 3, 15, 23, 26, 32, 19, 9, 11, 24, 14, Панайот Волов 6, 3, 16, Пейо Яворов 11, 13, 3, 15, 9, Петко Славейков 4, 12, 9, 8, 3, 11, 2, 6, 1, 10, 14, 26, 15, 17, 28, 20, 13, Пролетарска 13, 1, 9, 17, 6, 7, 3, 19, 5, 15, 11, Райко Даскалов 2, 8, 1, 6, 12, 5, 10, 4, Рила 10, 5, 11, 1, 4, №9, 8, 7, 2, 3, 12, 6, Самуил 4, 3, 1, 10, Солун 4, 15, 2, 8, 6, Ст. Димитров 16, 6, 10, 14, 7, 9, 8, 4, 2, 1, 13, 11, 12, Стопански Двор Скз Крайници, Автоработилница, Работилница, Склад, Работилница, Автосервиз, Сграда, Свинеферма, Фуражно Кухня, Склад, Стоян Лудев 14, 10, 5, 3, 16, 12, 8, 4, 1, 6, Трети Гв. Полк 38, 3, 9, 99, 101, 85, 72, 91, 93, 79, 80, 64, 86, 95, 89, 76, 70, 90, 66, 81, 77, 82, 83, 74, 88, 62, 87, 84, 97, 68, 22, 34, 52, 43, 40, 35, 39, 49, 37, 36, 29, 41, 18, 45, 33, 31, 42, 25, 6, 13, 16, 2, 12, 7, 28, 15, 30, 5, 40, 22, 21, 26, 19, 17, 8, 27, 10, 3, 11, 24, 20, 14, 18, 9, 57, 56, 61, 75, 44, 54, 36, 65, 59, 73, 53, 49, 40, 11, 55, 69, 1, 58, 48, 63, 38, 47, 51, 67, 43, 71, 97, УПИ II-302, Кв. 79, Хаджи Димитър 1, 7, 2, 1, 4, 6, Хан Аспарух 2, 3, 5, 4, 6, Христо Ботев 1, 3, 2, 12, 9, 11, 3, 33, Христо Механджийски 1, 2, 4, 7, 10, 8, 6, 9, 13, 11, 12, 3, 15, 21, 19, 22, 20, 16, 17, 5, Чаталджа 69, 5, 16, 9, 6, 14, 12, 67, 7, 4, 10, 1, 3, 18, 11, 4а, Черно Море 9, 6, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7, Яне Сандански 3, 5, 11, 15, 10, 8, 6, 7, 2, 4, 13, 1, 11, 15, 6, УПИ 393

На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 46. 10, 65365. 602. 106, Lxx-462, Кв. 74, XV-2268, Кв. 44, Албена 1, Александър Стамболийски 24, 21, 15, 20, 22, 18, 12, 17, 16, 28, 25, 18, Болярица 11, 2, 3, 11, 10, 8, 4, 5, 6, 7, Бор 2, Валявица 8, 16, Верила ПИ ХхIII-685 Кв. 53, 11, 7, 1а, 1, 5, 14, 2, 4, 10, 8, 9, Веслец 26, Вихрен 13, 42, 44, 24, 20, 28, 22, 32, 23, 30, 532, 17, 532, 5, 6, 10а, 1, 9, 2, 13, 7, 8, 10, 4, 20, 14, Волов 1, Гатер, Германея 1, 16, 14, 1, 1, 1, Джерман 43, 35, 39, 28, 27, 33, 44, 41, 47, 32, 40, 24, 26, 18, 30, 45, 36, 63, 65, 52, Джуганица 10, 1, 9, Иван Вазов 77, 23, 57, 48, 65, 49, 81, 46, 47, 32, 44, 52, 73, 69, 79, 53, 61, 45, 28, 59, 36, 34, 40, 75, 85, 30, 51, 30а, 71, 63, 55, 77, 61а, 67, 33, 29, 20, 22, 41, 25, 27, 43, Иван Рилски 5, Йордан Михайлов 5, 3, Йордан Попмихайлов 12, Кирил и Методи 2, 5, 8, 9, 6, 10, 11, 3, 12, 1, 4, Коста Петров 3, Лакатница 12, 7, 23, 19, 9, 17, 6, 15, 4, 1, 3, 7, 2, 6, 1, Лоза 7, Любен Каравелов 3, 1, 2, 9, 15, 1, 13, 11, местност Бончук Бензиностанция, местност Под Селото Дървод. Цех, Момина Сълза 11, Никола Вапцаров 7, 9, 11, 14, 18, 13, 12, 5, 8, 16, Отец Паисий 36, 42, 34, 23, 14, 43, 37, 2, 33, 26, 36, 55, 29, 27, 13, 21, 56, 44, 16, 12, 17, 51, 40, 14б, 59, 14в, 47, 30, 31, 39, 14а, 20, 49, Плиска 46, 30, 13, 29, 32, 7, 40, 17, 44, 56, 11, 15, 25, 48, 26, 42, 31, 21, 27, 28, 50, 19, 38, 60, 24, 54, 22, 23, 18, Победа 33, Пролет 5, 11, 8, 10, 20, 14, 9, 13, 16, 17, 7, 3, 1, 15, Раковски 12, 10, 7, 8, 18, 14, 16, 20, 2, 9, 26, 3, 5, 11, 22, 6, 4, Рила 6, 11, 2, 5, 16, 1, 4, 7, 14, 8, 9, 3, Св. Илия 2, 6, Серафим Йорданов 1, Синчец 9, Скобелев 7, 11, 1, 10, 21, 9, 17, 14, 20, 19, 16, 12, 18, 5, Славяни 10, Стефан Караджа 33, 20, 11, 23, 42, 2, 25, 3, 1, 12, 9, 16, 37, 14, 38, 22, 5, 34, 26, 7, 15, 21, Стоил Косовски 5, 15, 10, 13, 12, 4, 7, 1, 6, 2, 3, 11, Стопански Двор Фуражомелка, Шивашки Цех, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, УПИ V-3092, Кв. 114, Фенерка 3, 4, 7, 5, Хан Аспарух 3, Христо Ботев 6, 44, 42, 10, 8а, 16, 2, 23, 21, 15, 8, 38, 36, 31, Бунгало, 39, 11, 46, 50, 19, Чавдар Войвода 1, Юри Гагарин 6, 8, 3, 4, 2, 5

На 21.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска 4, 6, 3, 2, 5, 1, Бачо Киро 21, 11, 17, 4, 18, 14, 10, 12, 1, 16, 15, 9, 23а, 6, 2, 13, 19, 8, 1, Божур 32, 14, 20, 18, 28, 26, 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5, Бузлуджа 1, 8, 13, 7, 19, 3, 12, 22, 11, 14, 17, 24, 26, 6, 1, 18, 10, 2, 9, 15, Васил Левски Тп, 10, 6, 1, 12, 7, 4, 5, 11, 9, 8, 2, 3, 18, 15, 14, 13, 3, Венелин 31, 44, 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, 11, 1, 7, 3, 5, 13, 9, 26, Верила 6, 3, 5, 2, 1, Витоша 16, 8, 10, 12, 19, 11, 23, 13, 17, 4, 15, 6, 14, 9, 7, 25, 1, 21, 3, 2, 5, Вражалец 1, 3, 2, Дамка 15, 6, 1, 10, Вила, 5а, 20, 5, 8, 21, 4, 13, 2, 9, 11, 3, 12, 7, 3, Иглика 6, 8, 4, 1, Извора 2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18, Искър 1, 7, 3, 5, Калоян 2, 1, 9, 5, 7, 11, 3, Киндо 34, 38, 21, 23, 36, 26, 40, 52, 46, 50, 25, 32, 19, 42, 31, 28, 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, 11, 7, 13, 18, 15, 9, Лале 6, 2, 3, Бунгало, 5, 4, 7, Минзухар 2, 7, 5, 3, Могилата 5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, 2, Морава 4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, 9, 19, 38, 26, 22, 29, 30, 36, 27, 21, 25, 34, 28, Мусала 7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а, Найден Дринов 3, 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6, Никлин Камък 14, 1, 8, 6, 12, 2, 10, 4, 3, Осми Март 1, Павел Бобеков 2, 1, 5, 8, 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14, Паисий 35, 39, 32, 37, 41, 45, 30, 43, 47, 34, 42, 34, 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28, Пейо Яворов 39, 38, 35, 51, 9, 15, 57, 43, 49, 23, 37, 30, 69, 13, 24, 8, 1, 5, 21, 19, 34, 33, 20, 32, 45, 51а, 25, 17, 7, 28, №39, 36, 53, 29, 47, 119, 105, 103, 121, 109, 107, 117, 113, 111, 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, 85, 63, 67, 69, 55, 65, Планинец 9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7, Райна Княгиня 2, Ридо 10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4, Ръжана 2, 12, 6, 8, 7, 10, 3, 4, 1, Седемте Рилски Езера 28, 18, 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18, Средна Гора 7, 8, 2, 3, 6, 4, 1, 11, 9, 5, Старио Камък 4, Каравана, 1, 2, 4, Стопански Двор Стопанска Постройка, Фуражомелка, Бензиностанция, Склад, Кооперация, Стопанска Постройка, Хале, Струма 19, 14, 15, 13, 16, 18, 12, 22, 20, 10, 17, 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2, Теменужка 9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5, Тодор Влайков 15, 13, 2, 3, 7, 5, 11, 13, 7, УПИ Ix-1914, Кв. 33, УПИ ХхV, Кв. 20, Х-2149, Кв. 11, Хаджи Димитър 6, 2, 1, 4, Хаджи Иван 38, 22, 42, 25, 28, 8, 13, 41, 19, 20, 10, 36, 12, 26, 4, 27, 37, 15, 30, 5, 18, 11, 16, 9, 33, 7, 3, 35, 14, 40, 24, 23, 1, 29, 2, 34, 6, 32, 17, Хан Аспарух 15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16, Христо Ботев 19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, 51, 43, 34, 61, 58, 28, 52, 46, 42, 55, 65, 44, 38, 30, 54, 33, 56, 50, 37, 47, 49, 59, 35, 48, 63, 53, 45, 60, 41, 32, 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10, Цар Асен 9, 8, 3, 6, 4, Шипка 22, 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23, Ягода 1

На 21.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Самоковско Шосе 2, 20

На 21.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 165. 22 местност Динките, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман къща, Дренски Рид Вила, извън регулация, Изгрев 5, Каваклия 88, М. Динката, местност Барактарица Автокъща, местност Драгоина Могила къща, местност Дренски Рид Вила, Орлинска 104, Отец Атанасий Чолаков 4, Отовица 83, Разметаница Гараж, Самоковско Шосе Вила, 10, 25, 5, 32, Изход Самоков, 8, 30, 2, 2, 20, 4, 14, 21, Самораново Пром. Зона Бет. Възел, Саморанска 80, 58, 66, 13, 84, 68, 48, 54, 15, 42, 7, 13 А, 40, 37, 78, 31, 27, 17, 34, 35, 28, 50, 9, 33, 23, 36, 25, 46, 44, 1, 72, 19, 70, 56, 38, 52, 62, 80, 30, 39, 60, 32, Помпа, 13, 82, 80, 39, 35, 33, 80, Софийско Шосе 2, Стръмна 5

На 21.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска 80

На 21.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски 4, 2, 8, 6, 74, 36, 28, 78, 65, 58, 40, 53б, 63, 33, 53, 3, 60, 30, 25, 54, 12, 53а, 5, 34, 72, 44, 39, 45, 49, 16, 43, 13, 32, 20, 76, 26, 21, 48, 50, 57, 24, 17, 68, 7, 41, 62, 1, къща, 55, 22, 2, 56, 23, 10, 66, 38, 35, 51, 60а, 31, 1, къща, Баба Парашкева 7, 18, 6, 26, 4, 32, 29, 14, 19, 25, 11, 12, 9, 27, 10, 16, 1, 22, 5, 24, 20, 13, 21, 23, 8, 15, 30, 36а, 36, 34, 35, Баба Тонка 3, 1, 2, 9, 8, 5, 12, 7, 11, Бачо Киро 10, 8, 20, 17, 39, 35, 32, 22, 45, 2, 6, 26, 29, 43, 3, 19, 31, 7, 24, 27, 11, 18, 25, 41, 28, 4, 9, 30, 37, Бенковски 20, 14, 18, 16, 22, 19, 12, 5, Бончук 4, 1, 5, 6, 3, 8, 7, 2, 10, 20б, 16, 22, 18, 20а, 11, 9, 13, 10, 17, Бузлуджа 8, 3, 16, 10, 6, 2, 1, 4, Васил Демиревски 4, 7, 6, 2, 15, 13, 1, 11, 3, 5, 23, 17, 33, 29, 12, 39, 40, 19, 37, 35, 27, 41, 25, 16, 18, Васил Коларов 23, 8, 6, 21, 31а, 10, 24, 14, 22, 15, 4, 17, 11, 16, 18, 19, 5, 12, 28, 47, 78, 45, 62, 74, 72, 52, 66а, 70, 39, 68, 66, 64, 43, 82, 76, 80, 36, 25, 32, 46, 29, 38а, 27, 22, 31а, 48, 34, 31б, 40, 6, 50, 23, 42, 30, 38б, Васил Левски 4, 3, 5, 1, 2, Верила 1, 3, 7, 5, Гагарин 12, 6, 7, 1, 2, 5, 10, 14, 8, Георги Димитров 44, 28, 18, 7, 10, 8, 46, 56, 29, 20, 2, 14, 40, 48, 13, 19, 22, 1, 42, 5, 54, 22а, 12, 31, 32, 36а, 16, 30, 34, 62, 23, 50, 36б, 25, 9, 38, 12а, 58, 52, 21, 26, 24, 4, 15, 60, 3, 17, 74, 10, 88, 80, 84, 12, 82, Павилион, 78, 92, 86, 92, 53, 51, 47, 49, 55, 45, 43, 40, 39, 64, 37, 72, 76, 33, 70, 68, 66, 74, Гурко 1, 6, 3, 2, 5, 7, 10, 1, 9, 12, Джубрена 6, 18, 20, 22, 27, Димитър Благоев 13, 15, 54, 58, 56, 60, 22, 38, 32, 27, 2, 13, 12, 26, 9, 23, 15, 18, 28, 36, 7, 19, 17, 6, 21, 10, 5, 11, 14, 16, 30, 25, 8, 3, 4, 24, Иван Вазов 8, 4, 1, 2, 3, 6, Йорданка Николова 2, 8, 1, 22, 26, 7, 28, 20, 30, 18, 6а, 16, 4, 6б, Кирил и Методий 5, 2, 4, 3, 9, 7, Лиляна Димитрова 2, 4, 6, 1, 8, Любен Каравелов 5, 2, 9, 13, 3, 6, 1, 12, 7, 10, 4, 8, 11, Максим Горки 1, 20, 4, 7, 5, 3, 2, Малчика 1, 4, 6, 9, 7, 3, 5, 2, Маршал Толбухин 22, 16, 10, 24, 18, 14, 6, 1, 12, 20, местност Могилите Авторабот, местност Рибарници Вила, Хале, Митко Палаузов 19, 27, 31б, 33, 26, 22, 24, 31а, 84, 25, 20, 35, 16, 7, 4, 3, 2, 5, 1, 8, 8, 23а, 17, 11, 23, 21, 15, 9, 12, 14, 6, 16, 18, 13, 19, 10, Мусала 2, 5, 3, 4, 1, Никола Вапцаров 3, 9, 39, 37, 35, 25, 15, 27, 19, 23, 17, 21, 13, Оборище 5, 2, 3, 1, Общ. Дупница, Опълченска 4, 6, 2, 5, 3, Партизанска 2, 3, 6, 4, 1, Пионерска 2, 24, 28, 7, 12, 1, 43, 31, 45, 15, 18, 10, 39, 35, 37, 8, 29, 41, 25, 17, 23, 5, 3, 49, 13, 33, 30, 20, 9, 22, 27, 26, 21, 47, 16, 53а, 36, 30, 55, 59, 32, 44, 53, 57, 49, 38, Плиска 3, 5, 7, 1, 2, 4, 6, 3, Райна Княгиня 5, 4, 7, 2, 8, 6, 30, 1, 3, Раковски 15, 8, 14, 10, 17, 12, 2, 3, 1, 7, 4, 9, 5, 11, 6, Рила 14, 16, 12, 1, 3, 4, 10, 8, Станке Димитров 22, 28, 24, 23, 30, 21, 13, 17, 5, 7, 2, 19, 15, 11, 10, 14, 20, 6, 4, 8, 12, 16, Стопански Двор Пр. Кооп-Я, Пр. Кооп-Я, Трети Гвардейски Полк 8, 12, 1, 2, 4, 5, 3, 22, 7, 16, 9, 20, 10, 6, 14, Хаджи Димитър 2, 4, 10, 12, 13, 8, 11, 5, 6, 9, 3, Хан Аспарух 12, 1, 4, 14, 16, 10, 2, Христо Ботев 2, 15, 3, 17, 9, 14, 4, 1, 18, 12а, 11, 7, 16, 13, 6, 8, 12, 5а, 10, 5, Христо Смирненски 4, 3, 2, 1, Шипка 19, 3, 22, 8, 38, 1, 18, 2, 21, 29, 34, 12, 7, 35, 14, 27, 10, 23, 9, 20, 30, 6, 16, 24, 36, 25, 15, 28, 37, 26, 31, 13, 33, 40, 3, 1

На 21.10.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Яхиново: 87724. 10. 5, 87727. 13. 10, 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов 26, 3а, 4, 8, 6, 9, 12, 2, 7, 13а, 20, 1, 5а, 14, 5, 18, 8а, 13, 3, 11а, 24, 16, 22, 11, 35, 28, 31, 30, 17, 46, 23, 15, 38, 30а, 40а, 29, 36, 33, 37, 25, 42, 32, 21, 44, 34, 40, 11, 27а, Ангел Кънчев 13, 5, 7, 11, 15, 17, 6, 9, 4а, 4, 2, Бузлуджа 30, 8, 13, 14, 12, 1, 15, 10, 7, 18, 5, 16а, 6, 9, 7а, 3, 16, 4, 11, Васил Априлов 4, 6а, 5, 10, 1, 3, 2, 8, 6, Васил Демиревски 11, 17, 5, 3а, 4, 18, 10, 1, 19, 13, 3, 7, 6, 2а, 14, 2, 9, 21, 8, 12, 15, Васил Левски 4а, 30, 11, 4, 18, 2а, 24, 21, 22, 8, 16, 2, 6, 1, 26, 12, 16а, 28, 10, 48, 31, 72, 21, 37, 62, 35, 29, 66, 50, 23, 19, 17, 54, 15, 74, 13, 58, 64, 52, 13а, 25, 25а, 27, 33, 56, 26, 56, 38, 3, 34, 5, 36, 48, 46, 7, 9а, 11, 40, 34а, 31, Генерал Гурко 41, 43, 19а, 5, 29, 27, 35, 29а, 33, 19, 13, 37, 11, 1, 9, 25, 21, 33а, 3, 23, 7, 81, 99, 91а, 93, 107, 103, 71, 109, 105, 97, 75, 113, 67, 65, 2, 61, 87, 79, 63, 85, 95, 89, 111, 101, 71, 2, 49, 49а, 47, 73, 53, 57, 51, 59, Генерал Скобелев 23, 1, 7, 15а, 16, 4а, 19, 12, 6а, 10, 4, 14, 2а, 3, 21, 13, 6, 11, 2, 9, 8, 5, 17, 22, 20, Генерал Столетов 22, 4а, 9а, 1, 2а, 14, 16, 16а, 22а, 6, 3, 20, 5, 8, 7, 14а, 11, 26, 10, 24, Георги Раковски 7а, 1, 11, 8а, 18, 12, 14, 9, 7 А, 4, 2, 13, 20, 15, 13а, 16, 3, 6, 7, 3а, 6а, 10, 21, 28, 32, 36, 24, 30, 26, 34, Девети Септември 5, 15, 32, 13, 11, 26, 22, 24, 16, 14, 22а, 30, 17, 19, 8, 20, 12, 28а, 9, 21, 18, 23, 7, 28, 10, 9, 2, 4, 6, 1, Димчо Дебелянов 5, 4, 3, 2, 1, 7, Доктор Петър Берон 1, 8а, 3, 4, 6а, 42а, 10, 12, 8, 2, 6, Иван Вазов 4, 12, 14, 8, 6, 7, 1, 15, 24, 13, 16, 22, 8а, 5, 12а, 10, 11, 18а, 22а, 18, 20, 16а, 38, 35, 23, 52, 50, 25, 29, 30, 47, 54, 30а, 17, 31, 34, 33, 28, 42а, 27, 45, 54а, 21, 19, 41, 37, 46, 43, 39, 49, 42, 44, 36, 38а, 48, 32, Иглика 7, 1, 5а, 15, 13, 5, 3, 11а, 11, 9а, 9, Йордан Йовков 2, 12, 4, 1а, 8, 6, 1, Йорданка Николова 2, 1а, 3, 5, 6, 1, 4, 8, Кокиче 4 А, 3, 4, 2, 1, Коста Петров 30а, 25, 28, 25а, 21, 24, 23, 26, 27, 30, 6, 22, 2, 7, 11а, 19, 20, 13, 16, 4, 18, 12, 11, 24, 8а, 5, 17, 9, 14, 1, Любен Каравелов 11, 16, 14, 12, 13, 9, 13а, 15, 12а, 5, 4, 8, 10, 2, 1, 7, 6, Марин Дринов 1 А, 6, 7, 5, 2, 4, 10, 6, 8, 11, 13, Марсилия 3, 1, 5, 2, местност Полето, Опълченска 15, 7, 19а, 12, 14, 8, 9, 17, 11, 13, 16, 17а, 6, 18, 2, 4, 3, 16а, 9а, 50, П Р Славейков 18а, 1, 16, 11, 4, 14, 17, 19, 6, 21, 5, 13, 3, 7, 12, 10, 2, 15, 25, 18, 8, 9, 20, 11, 25, 29, 22, 27, 23, Патриарх Евтимий 7, 11, 13, 5, 3, 9, 12, 6, 2, 1, 15, 8а, 15а, 17, Пейо Яворов 3, 6, 6а, 17, 10, 2, 7, 9, 4, 12, 13, 11, 8, Река Джубрена 16, 2, 9, 4 А, 12, 10, 8, 4, 6, 32, 32а, 18, 22, 24, 30, 38, 18а, 20, 28, 30а, 34, 26, 40, 42, Стефан Караджа 1, 7, 1, 4, 3, 9, 2, 5, 13, 12, 6, 11, 11а, 6а, 8, Стопански Двор Склад, Трети Март 4, 1, 2, Христо Ботев 69, 7, 6, 8, 1, 3, 1а, 2, 5, 7а, 60, 5, 26, 19, 25, 27, 29а, 22 А, 22, 13, 11, 12, 10, 15, 31, 29, 16, 17, 24, 22а, 21, 40, 15, 50, 57, 36, 41, 51, 35, 55, 56, 41а, 37, 39, 1, 49, 48, 28, 42, 34, 62, 59, 11, 30, 60, 32, 62а, 58, 52, 53, 33, 44, Черква, 43, 80а, 108а, 69, 90, 102, 91 Б, 104, 73, 89, 86, 61, 98, 72, 71, 91а, 89а, 70, 82, 92, 79, 95, 108, 91, 88, 87, 93, 78, 96, 76, 63, 67, 85, 100, 64, 97, 80, 65, 106, 75, 74, 66, 1, Яхинско Шосе 53

На 22.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Дупница: Латинка 4, 2, Неофит Рилски 4, 10, 5, 9, 7, 8, 2, 3, 1, Одрин 2, Патриарх Евтимий 4, 13, 10, 8, 1, 11, 17, 6, 3, 4а, 7, 5, 2, Христо Ботев 52, Цанко Церковски 3, 1, 8, 2, 5, 6, 4

На 22.10.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Дупница: Прогона Вилна Зона, 32а

На 22.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Джерман: 207635051294, Хидзар

На 22.10.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 126. 41, 68789. 173. 5, №1624, Алеко 1, Аракчийски Мост 6, 5, 21, 76, 30, 19, 49, 60, 8б, 36, 62, 64, 15, 3б, 69, 4б, 42, 33, 58, 50, 65, 74, 56, 67, 44, 37, 28, 2б, 39, 44а, 31, 48, 34, 53, 35а, 2а, 55, 27а, 59а, 2, 63а, 54, 63, 60а, 78, 34а, 35б, 67а, 45, 38, 1а, 27, 57, 46, 68, 18, 22, 17, 75, 61, 41, 13, 23, 51, 6, 40, 32, 25, 12а, 44, 70, 26, 52, 5б, 22, 72, 29, 35, 82, 24, 43, 47, 29в, 21, 25а, 20, 66, Балановска Пътека 1б, 15, Васил Левски Вила Майка, Индустриална 1, Комитска 28, 8, 12, 32, 4, 20, 1, 26, 9, 31б, 7, 10, 3, 20а, 5, 14, 29, 17, 33, 24, 31, 12, 30, 22, 18, 6, М. Гурдево, местност Балановски Рид Вила, местност Гурдево Вила, местност Караболюка Стопанска Постройка, Вила, Вила, местност Разсадника къща, къща, Никола Малашевски 44, 36, 5, 34, 35, 45, 7, 20, 5, Патрики Сандев 8, 2, 97, 9, 13, 4, 3, 11, 6, 10, 10, 15, 19, 5, 1, 12а, 17, 12, Пътен Възел Дупница Юг Км. 327+464, Разметаница 5, 38, 7, 1, 36, Скакавица 6, 7, 26, 29, 28, 4, 25, 23, 22, 9, 30, 11, 16, 27а, 29, 7а, 24, 34, 34а, 27, 19, 15, 21, 2, 5, 36, 28, 18а, 7, 40, 5, 32, 14, 13, 17, 18, 31, 8, 1, 22г, 38, 12, Труд 15, Хан Кубрат 10, 23, 11, 3, 5, 4, 17, 6-А, 8а, 25, 19, 15, 7, 8, 6, 1, 21, 2, 13, Вила, местност Малък Кубасин, Вила, Вила

На 22.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пиперево

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Булаир 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Васил Левски 15, 21, 19, 17, 23, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Втори Януари 2, Гергана 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Неофит Рилски 15, Отец Паисий 20, 13 1, 13 2, 13, 24, 18, 9, 14 13, 13, 2, 15, 13 А, 7, Патриарх Евтимий 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, Свети Иван Рилски 62, 89, 70, 109, 58, 83, 75, 105, 52, 60, 20, 117 9, 68, 46 А, 103, 81, 95, 46, 56, 91, 117, 48, 85, 115, 97, 87, 101, 119, 131, 119 9, 121 8, 54, 107, 93, 79, 111, 9, 46а, 121, 117 10, 113, 50, Свети Иван Рилски 56, 62, 64 Воеонен Блок, 8 Военен Блок, 64 Военен Блок, 64 Военнен Болк, 64, Седма Рилска Дивизия 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Скопие 30, Стефан Караджа 1, 8, 18, 12б, 24, 7, 12, 20, 4, 11, 9, 14, 5, 6, 12а, 1а, 3, 16, 10, 5а, 24, 22, Фенерка 11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15, Хаджи Димитър 10, 20, 13, 18, 16, 8, 12, 8а, 14, 11, ХххVI - 2262, Цар Симеон Велики 27, 21, 25а, Яворов 16, 12, 19, 28, 7, 21, 17, 6, 26, 13, 10, 3, 18, 4, 11, 24, 22, 1, 8, 14, 9, 5, 15, 20, Яне Сандански 7, 1

На 24.10.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, 04220. 9. 2, 04220. 9. 3, Александър Стамболийски 10, 4, 6, 8, 1, 3, 7, 5, Ален Мак 8, 14, 3, 6, 7, 9, 2, 13, 1, 10, 18, 12, 5, 3 А, 11, Ачкагач, Бригадирска 5, 6, 3, 1, 7, 11, 14, 9, 12, 29, 41, 6, 33, 13, 24, 28, 39, 49, 32, 10, 37, 22, 47, 8, 51, 20, 27, 17, 2, 21, 26, 34, 35, 16, 25, 23, 4, 15, 55, 53, 45, 31, 18, 30, 17в, 53, Вапцаров 2, Васил Демиревски 10, 3, 26, 24, 22, 28, 11, къща, 4, 9, 1, 30, 38, 15, 14, 13, 7, 16, 18, 34, 20, 6, 36, 40, 17, 2, 5, 8, Вела Пеева 5, 1, 4, 10, 2, 6, 7, 16, 5, 21, 9, Георги Димитров 23, 42, 2, 38, 36, 9, 2, 5, 1, 28, 14, 15, 10, 5, 17, 2, 8, 9, 19, 4, 30, 12, 18, 21, 3, 20, 6, 22, 16, 32, 11, 26, Гергана 5, 5, 13, 12, 19, 2, 17, 16, 24, 4, 11, 6, 20, 15, 9, 7, 8, 14, 22, 9, 12, Горица 1, 1, 5, 4, 3, Димитър Благоев Стомат. Кабинет, Казани, 3, 1, Здравец 11, 10, 8, 15, 16, 35, 7, 31, 9, 12, 37, 2, 6, 33, 13, 17, 29, 4, 25, 22, 18, 15а, 26, 5, Зелен Път 10, 12, 6, 8, 18, 4, 10, 14, 16, Иван Вазов 6, 46, 20, 63, 48, 28, 20, 22, 25, 58, 33, 12, 4, 32, 31, 26, 21, 5, 3, 30, 14, 60, 1, 19, 37, 39, 34, 35, 59, 10, 23, 7, 6, 29, 49, 18, 2, 81, 49, 63, 52, 73, 55, 48, 50, 54, 42, 43, 58, 36а, 60, 5, 67, 73 Б, 38, 51, 65, 73 А, 40, 47, 44, 6, 71, 79, 46, 59, 57, 75, 69, Иглика 16, 8, 20, 10, 12, 14, 6, 1, 3, Вилна, 7, 18, 22, 5, 4, 2, 24, 3, 3, Каменния Път, Кв. 50, Кирил и Методий 16, 24, 39, 18, 31, 1, 23, 33, 12, 35, 18а, 22, 6, 29, 27, 20, 25, 14, 21, 3, 1 Читалище, 13, 8, 2а, 15, 17, 5, 1, 9, 4, 7, 11, 6, 27, 19, 27, Кольо Фичето 12, 9, 13, 11, 8, 18, 4, 14, 16, 10, 15, 17, 3, 6, 5, 1, 20, 7, 7, 1, 2, Комсомолска 17, 4, 5, 1, 9, 6, 3, 10, 13, 11, 6, 8, 23, 17, 12, 16, 14, 21, 18, 15, 18, Крайречна 12, 8, 2, 10, 4, 6, Ленин 14, 23, 6, 5, 15, 1, 8, 12, 21, 3, 7, 4, 9, 11, 25, 22, 17, 13, 19, 10, 16, 26, 34, 35, 27, 33, 37, 31, 28, 24, 41, 30, 32, 31, 1, Лоза 4, 2, 8, 6, М. Зад Реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Максим Горки 48, 18, 4, 1, 8, 15, 9, 7, 14, 20, 13, 6, Малина 1, 4, 5, 6, 2, 3, Малчика 2, 1, 6, 4, 7, 5, 10, 8, махала Доларска, Мест. Фандъклъка, местност Мантарлия Вила, местност Прокопо Вила, Мусала 15, 17, 5, 4, 3, 8, 9, 2, 10, 1, Осми Март 10, 4, 13, 8, 23, 9, 21, 1, 6, 2, 17, 8а, 7, 15, 5, 12, 11, 20, 31, 20, 33, 25, 18, 29, 27, Отец Паисий 22, 14, 2, 18, 16, 4, 6, 12, 8, 32, 10, 26, 20, Партизанска Вила, 6а, 13, 2, 7, 10, Вила, 1, Вила-майка, 3, 5, 8, 4, 14, 6, 9, 16, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска 2, 7, 11, 5, 4, 3, 9, Победа 33, 13, 31, 23, 18, 41, 22, 10, 14, 19, 17, 21, 12, 27, 29, 15, 25, 8, 6, 4, 11, 5, 6, 1, 7, 2, 9, Първи Май 12, 11, 9, 2, 13, 6, 7, 4, 10, 15, 1, 3, 12, 15, 21, 22, 19, 16, 17, 20, 13, 6, Русалка 6, 3, 5, 9, 2, 7, Самоковище 8, 10, 1, 3, 4, 6, 2, Стопански Двор Ограда, Постройка, Тзс, Работилница, Фуражомелка, Цех Ал. Дограма, Сграда, Теменуга 8, 2, 1, 10, 5, 7, 4, 6, 2, Фенерка 1, 12, 2, 7, 3а, 4, 3, 5, 9, 6, 8, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев 4, 18, 1, 17, 10, 7, 13, 14, 15, 8, 32, 3, Магазин, 19, 16, 12, 9, 11, 6, 20, 15, 22, Черква

На 24.10.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Дупница: 04220. 9. 147, Бистрица Цех Колбаси, Кирил и Методий 3, Свобода 1

На 24.10.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Самораново: 4067, местност Кръстките, 65245. 7. 846 местност Корията, №65245. 7. 120 извън регулация, Акация 9, 5, 3, 1, 6, 7, 2, Васил Демиревски 1, Георги Димитров 88а, 96, 73, 106, 98, 88, 71, 84, 75, 110, 93, 92, 112, 86, 90, 102, 80, 74, 94, 78, 82, 89, 85, 83, 69, 87, 81, 77, 100, 76, 91, 108, 79, Стопанска Постройка, Комсомолец 7, Марков Камък 28, 31, 23, 38, 9, 36, 30, 16, 10, 33, 17, 32, 15, 27, 8, 25, 29, 21, 11, 20, 24, 4, 34, 13, 26, 22, 19, 6, 19а, 35, 17а, 12, Вила, местност Златковица къща, местност Марков Камък Вила, Вила, местност Отовица Хижа Отовица, Митко Палаузов Вила, 17, Рила 2, Стаменко Градевски 25, местност Корията

На 24.10.2019 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 9. 2, 04220. 9. 3, Александър Стамболийски 10, 4, 6, 8, 1, 3, 7, 5, Ален Мак 8, 14, 3, 6, 7, 9, 2, 13, 1, 10, 18, 12, 5, 3 А, 11, Ачкагач, Бригадирска 5, 6, 3, 1, 7, 11, 14, 9, Вапцаров 2, Васил Демиревски 10, 3, 26, 24, 22, 28, 11, къща, 4, 9, 1, 30, 38, 15, 14, 13, 7, 16, 18, 34, 20, 6, 36, 40, 17, 2, 5, 8, Вела Пеева 5, 1, 4, 10, 2, 6, 7, Георги Димитров 23, 42, 2, 38, 36, 2, 5, 1, 28, 14, 15, 10, 5, 17, 2, 8, 9, 19, 4, 30, 12, 18, 21, 3, 20, 6, 22, 16, 32, 11, 26, Гергана 5, Горица 1, 1, 5, 4, 3, Димитър Благоев Стомат. Кабинет, Казани, 3, 1, Иван Вазов 6, 46, 20, 63, 48, 28, 20, 22, 25, 58, 33, 12, 4, 32, 31, 26, 21, 5, 3, 30, 14, 60, 1, 19, 37, 39, 34, 35, 59, 10, 23, 7, 6, 29, 49, 18, 2, 81, 49, 63, 52, 73, 55, 48, 50, 54, 42, 43, 58, 36а, 60, 5, 67, 73 Б, 38, 51, 65, 73 А, 40, 47, 44, 6, 71, 79, 46, 59, 57, 75, 69, Иглика 16, 8, 20, 10, 12, 14, 6, 1, 3, Вилна, 7, 18, 22, 5, 4, 2, 24, 3, 3, Каменния Път, Кв. 50, Кирил и Методий 16, 24, 39, 18, 31, 1, 23, 33, 12, 35, 18а, 22, 6, 29, 27, 20, 25, 14, 21, 19, 27, Кольо Фичето 12, 9, 13, 11, 8, 18, 4, 14, 16, 10, 15, 17, 3, 6, 5, 1, 20, 7, 1, 2, Комсомолска 17, 4, 5, 1, 9, 6, 3, Крайречна 12, 8, 2, 10, 4, 6, Ленин 14, 23, 6, 5, 15, 1, 8, 12, 21, 3, 7, 4, 9, 11, 25, 22, 17, 13, 19, 10, 16, 31, 1, Лоза 4, 2, 8, 6, Максим Горки 48, 18, 4, 1, 8, 15, 9, 7, 14, 20, 13, 6, Малина 1, 4, 5, 6, 2, 3, Мест. Фандъклъка, местност Прокопо Вила, Осми Март 10, Отец Паисий 22, 14, 2, 18, 16, 4, 6, 12, 8, 32, 10, 26, 20, Партизанска Вила, 6а, 13, 2, 7, 10, Вила, 1, Вила-майка, 3, 5, 8, 4, 14, 6, 9, 16, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска 2, 7, 11, 5, 4, 3, 9, Първи Май 12, 13, 6, Стопански Двор Ограда, Постройка, Тзс, Работилница, Фуражомелка, Цех Ал. Дограма, Сграда, Теменуга 8, 2, 1, 10, 5, 7, 4, 6, Фенерка 1, 12, 2, 7, 3а, 4, 3, 5, 9, 6, 8, Христо Ботев 4

На 24.10.2019 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Дупница: 04220. 9. 147

Община Кочериново  

На 24.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Кочериново: Свети Иван Рилски 135

Община Кюстендил  

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Плешивец: Дванадесета 7

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Горна Гращица: Александър Димитров Язовир, Антон Иванов 12, 10, Болшевик 10, Двадесет и Трети Септември 6, 5, Девети Май 11, 9, Девети Септември 7, Дрин 8, 2, 4, Изгрев 1, 2, Ленин 50, 46, 44, 39, 40, 43, 53, 38, 36, 37, 49, 47, 45, 42, 51, Любен Каравелов 4, 2, 15, 1, 10, 9, 13, 47, 11, 14, 7, 8, 3, 49, 5, 6, местност Заечки Камик, Опълченска 10, 9, 18, 8, 12, 3, 4, 2, 20, 14, 37, 6, 16, 1, Хаджи Димитър 8, 2, 4, 7, 10, 5, 6, 9, 1, Христо Ботев 2, 4, Цар Симеон 1, 3, 5, 2, Юри Гагарин 45, 54, 56, 55, 47, 37, 60, 36, 44, 48, 50, 40, 58, 34, 57, 28, 46, 38, 30, 43, 52, 42, 32, 39, Мандра

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Кюстендил: местност Николичевски Път

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Таваличево: Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Васил Левски 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Иван Калфин 9, 7, 3, 5, 1, Искър 7, 5, 1, 3, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, 16, 28, 31, 21, 29, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Пирин 1, 2, 4, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Руен 2, 1, 3, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, 30, 39, Стефан Димитров 26, 2, 10, 15, 3, 11, 9, 36, 30, Страцин 3, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10, Пунк, Кръчма, Стопански Двор

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Цървеняно

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Бандерата, Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Васил Коларов 1, 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Васил Петлешков 4, 2, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги Зеленков 2, 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14, Дим. Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5, Дядо Иван Самоволеца 1, 6, 8, 3, 2, 4, Емил Шекерджийски 2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов 4, 2, 1, извън регулация, Ильо Войвода 12, 2, 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Кирил Орловски 12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, 4, 8, 6, 2, 3, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, Крум Джиджински 4, Любен Каравелов 2, 6, 5, 4, местност До Селото, Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Осогово 5, 5, 1, 7, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Райна Княгиня 4, 6, 2, 1, Рила 2, Руен 13, 11, Румена Войвода 4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1, Стара Планина 18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3, Стефан Караджа 3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Тодор Каблешков 6, 5, 1, 3, 4, 7, УПИ IV-331, Кв. 42, Харалампи Разсипийски 9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Шипка 2, Поща, Склад, Магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, Магазин, Цех, Занаят. Работилница, Детска Градина, Кафе, Тзс, местност Бахчата

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Берсин

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Гирчевци: Александър Стамболийски 11, 12, 13, 33, 21, 3, 14, 27, 15, 31, 17, 23, 9, 1, 7, 5, 25, 19, 38, 6, 2, Васил Коларов 25, 22, 34, 30, 6, 1, 10, 20, 36, 27, 4, 5, 18, 16, 7, 28, 15, 8, 17, 14, 26, 3, 13, 12, 32, Димитър Каляшки 9, 14, 1, 15, 12, 5, 3, 7, 16, 8, Иван Вазов 2, 4, 3, 1, Марин Дринов 4, 12, 8, 5, 1, 9, 3, 7, 2, Никола Вапцаров 6, 2, 12, 4, 10, 8, Христо Ботев 19, 24, 15, 7, 2, 10, 11, 22, 3, 13, 21, 57, 9, 6, 5, 23

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Долна Гращица: Александър Стамболийски 1, Васил Левски 6, 5, 7, 2, 3, 15, 1, 11, 4, 8, 13, Владимир Ил. Ленин 6, 12, 13, 10, 8, 15, 7, 4, 3, 9, 5, 11, 16, 1, 18, 14, Георги Димитров 13, 17, 5, 9, 4, 11, 6, 8, 2, Георги Кирков 13, 6, 4, 11, 2, 10, 7, 1, 5, 9, 8, 3, Девети Септември 19, 11, 7, 12, 27, 8, 16, 5, 25, 26, 4, 20, 14, 9, 15, 29, 6, 23, 2, 17, 21, 24, 6а, 31, 10, 18, 1, Иван Вазов 15, 5, 1, 3, 17, 11, 9, Иглика 1, 9, 6, 2, 4, Лиляна Димитрова 9, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов 5, 7, 2, 1, 3, 4, 6, Оборище 2, 6, 3, 1, 5, 7, Първи Май 3, 1, Румена Войвода 5, 1, 7, 9, Свилен Русев 2, 3, 4, 6, Свобода 3, 6а, 2, 5, 7, 1, 6, 4, Стефан Караджа 4, 1, 3, 5а, 5, 2, Христо Ботев 1, 7, 6, 3, 4, 5, 2, 8, Шипка 1, 3, 10, 2, 8, 6, 4, къща, Магазин

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Долна Козница: 22112. 500. 2

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Друмохар: махала Брашненица

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Жабокрът: Александър Стамболийски 18, 5, 11, 18, 16, 15, 13, 20, 6, 17, 3, 26, 14, 31, 23, 32, 1, 38, 25, 36, 30, 8, 4, 27, 29, 7, 2, 5, 34, 21, 24, 22, Бузлуджа 11, 5, 1, 2, 8, 4, 7, 3, Васил Коларов 5, 1, 14, 13, 20, 10, 19, 24, 25, 22, 11, 12, 16, 9, 21, 23, 6, 7, 2, 18, 15, 17, Васил Левски 21, 12, 23, 6, 20, 17, 14, 1, 9, 10, 11, 22, 18, 16, 29, 8, 7, 4, 5, 24, 26, 35, 39, 31, 29, 34, 32, 43, 28, 41, Девети Септември 15, 2, 24, 12, 17, 4, 21, 27, 11, 20, 10, 6, 9, 28, 3, 23, 26, 1, 14, 19, 8, 7, 5, 25, 13, 16, 22, 18, 58, 60, 41, 45, 56, 54, 47, 43, 52, 37, 36, 33, 40, 31, 10, 39, 41, 46, 34, 48, 38, 44, 35, 32, 42, 50, 30, Еделвайс 1, 2, 1, 7, 5, 3, 6, 9, 4, Ивайло 2, 5, 3, 4, Иван Вазов 18, 15, 5, 4, 11, 6, 8, 16, 1, 2, 5, 13, 14, 10, 18, извън регулацията къща, Скз Жабокът, 1, 6, 4, 5, 3, 2, Калоян 1, 3, местност Върбата, Оборище 5, 3, 1, Овощарска 2 къща, 3, 54, 1, 5, Осми Март 2, 10, 6, 4, Осогово 2, 4, Пауталия 10, 7, 17, 15, 9, 6, 11, 5, 12, 3, 13, 8, 2, 9, 11, Плиска 10, 5, 15, 9, 1, 7, 8, 13, 4, 12, 29, 24, 4, 26, 28, 25, 14, 22, 27, 31, 21, 16, 20, 23, 18, Помпулузки Бахчи, Средец 7, 9, 5, 6, 3, 4, 1, Струма 9, 6, 14, 10, 7, 3, 8, 5, 12, 1, 4, 2, Суха Река 1, 8, 14, 6, 12, 10, 16, Христо Ботев 21, 13, 15, 19, 6, 4, 21, 18, 16, 25, 1, 9, 23, 8, 3, 2, 17, 10, 12, 5, 11, 14, 7, Шипка 11, 7, 8, 10, 12, 9, 6, 2, 1, 4, Магазин, Кафе, Цех, Магазин, Магазин, Детска Градина

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Катрище: Боян Колев 1, 2, 3, 8, 6, 5, 4, 9, 10, 7, Васил Коларов 4, 6, 8, 2, 14б, 11, 10, 3, 13, 12, 1, 16, 7, 15, 14, 9, Васил Левски 4, 5, 3, 1, 2, Девети Септември 4, 2, Димитър Каляшки 5, 50, 4, 7, 13, 19, 18, 9, 46, 26, 3, 10, 38, 22, 15, 25, 32, 48, 1, 23, 12, 42, 8, 24, 17, 6, 11, 20, 28, 52, 16, 34, Здравка Сапунджийска 2, 10, 6, 7, 8, 12, 3, Капитан Петко Войвода 5, 3, 1, 2, местност Валого, местност Забел 3, 5, 6, 4, Мир 6, 4, 3, 1, 2, Млада Гвардия 5, 1, 7, 6, 2, 4, 3, Могила 4, 5, 8, 2, 10, Първи Май 9, 1, 3, 11, 2, 14, 10, 13, 4, 6, 5, 12, 8, Стефан Димитров Иванов 2, 1, 5, 18, 9, 15, 6, 13, 4, 3, 14, 10, 11, Стоил Колев 15, 17, 6, 16, 13, 7, 5, 14, 1, 10, 12, 8, Странджата 19, 12, 26, 14, 21, 1, 29, 15, 8, 18, 5, 4, 13, 25, 27, 22, 7, 17, 2, 16, Хаджи Димитър 9, 12, 13, 8, 11, 6, 5, 2, 1, 7, 3, Христо Ботев 8, 3, 1, 4, 7, 2, 6, 5, Червена Армия 9, 24, 26, 21, 8, 5, 30, 13, 12, 14, 4, 11, 6, 17, 34, 3, 12а, 10, 15, 19, 1, 2, Стопански Двор, Казани, Читалище, къща, Кафе, Магазин, Кметство

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Лиляч: местност Войника, Вила, Помпа

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино: УПИ XVIII - 221 Кв. 39, I-446-За Църква, Кв. 43, VIII - 298, Кв. 37, Александър Стамболийски 29, 36, 9, 84, 70, 31, 52, 12, 28, 11, 32, 7, 64, 66, 45, 34, 58, 51, 56, 39, 17, 21, 14, 27, 38, 22, 13, 35, 50, 44, 62, 43, 60, 80, 42, 33, 78, 48, 86, 90, 37, 47, 19, 88, 10, 5, 4, 6, 8, 12, 1, 7, 3, Асен Златаров 2, 5, 1, 9, 11, 13, 4, 3, 7, 10, 6, 8, 12, Батак 6, 5, 3, 12, 2, Бузлуджа 1, 18, 16, 12, 14, 8, 10, Васил Левски 5, 10, 4, 3, 8, 1, 6, Владимир Поптомов 10, 4, 14, 1, 16, 2, 12, 6, 84, 82, 53, 57, 88, 76, 39, 74, 64, 80, 55, 60, 70, 78, 35, 49, 45, 72, 51, 59, 66, 86, 43, 41, 11, 54, 19, 32, 21, 20, 54б, 52, 9, 7, 5, 46, 48, 39, 38, 22, 44, 29, 27, 30, 42, 24, 28, 13, 50, 36, 40, 25, 23, Гео Милев 7, 6, 5, 4, 11, 9, 2, 3, Георги Трайков 10, 17, 7, 26, 22, 11, 3, 16, 5, 8, 24, 18, 15, 14, 1, 12, 4, 9, 19, 28, 20, 6, 13, 1, Димитър Каляшки 7, 3, 6, 2, 7а, 1, Елин Пелин 11, 12, 9, Здравец 7, 11, 3, 8, 9, 5, 6, 4, 10, 1, 5, Земен 12, 10, 4, 14, 6, 2, 8, Кокиче 3, 1, 12, 14, 6, 4, Максим Горки 3, 5, 2, махала Развигорска 2, 18, 1, 4, 19, 8, 7, 21, 17, 9, 12, 18, махала Разсолкова, махала Синорска 2, 17, местност Доло, ПИ 007043, местност Дренето, Митко Палаузов 15а, 23, 14, 15, 19, 9, 25, 29, 4, 12, 27, 3, 21, 13, 16, 2, 11, 8, 5, 7, 1, Никола Вапцаров 9, 1, 4, 90, 2, 6, 10, Пробуда 17, 11, 15, 13, Първи Май 24, 21, 6, 4, 46, 9, 42, 25, 30, 27, 3, 15, 20, 28, 14, 11, 7, 31, 38, 18, 1, 34, 12, 16, 8, 2, 5, 36, 10, 19, 23, 32, 40, 17, Струма 10, 1, 3, 13, 7, 6, 12, 11, 8, 5, 15, 9, 4, 19, УПИ Іх-61, 63, 70, Кв. 22, Хаджи Димитър 3, 5, 10, 7, 9, 3, 6, 8, 4, 1, 2, Хан Аспарух 10, 21, 37, 22, 27, 49, 16, 43, 6, 25, 29, 14, 39, 17, 47, 20, 8, 12, 41, 23, 31, 19, 1, 7, 9, 11, 2, 5, 3, Христо Ботев 4, 8, 12, 10, 6, Юрий Гагарин 24, 13, 26, 18, 14, 12, 9, 17, 10, 8, 36, 4, 22, 39, 32, 15, 30, 28, 3, 2, Разсадник, Разсадник, Цех, Архив, Фурна

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Неделкова Гращица

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев 16, 20, 7, 28, 4, 12, 18, 26, 10, 22, 11, 30, 6а, 15, 14, 1, 6, 5, 3, 17, 24, Васил Левски 24, 14, 6, 2, 12, 4, 10, 16, 18, 22, 30, 11, 26, 8, 20, Владимир Заимов 5, 7, 2, 4, 1, 3, 6, Девети Септември 17, 19, 13, 10, 12, 8, 14, 4, 9, 16, 15, 2, 6, 20, 7, 1, 18, Иван Вазов 11, 6, 2, 17, 15, 7, 8, 5, 1, 9, Никола Вапцаров 9, 6, 16, 8, 11, 17, 14, 15, 12, 1а, 1, 18, 7, 4, 13, 3, 2, Паисий Хилендарски 6, 10, 5, 4, 8, 7, 3, 1, 2, Панайот Волов 3, 1, 4, 2, УПИ Ix-142, Кв. 15, Хаджи Димитър 13, 2, 9, 16, 5, 15, 17, 1, 7, Христо Ботев 15, 6, 8, 3, 4, 1, 2, Христо Смирненски 8, 18, 4, 3, 16, 2, 1, 10, 12

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Търновлаг: Васил Йорданов 20а, 12, 2, 16, 20, 10, 14, 8а, 6, 8, 14а, 18, Иван Андонов 5, 12, 4, 8, 3а, 9, 7, 16, 13, 15, 21, 19, 11, 3, 10, 17, 6, 2, 14, Кирил Тонев 15, 13, 9, 3, 7, 1, Лиляна Димитрова 33, 14, 13, 6, 28, 9, 21, 31, 27, 39, 43, 7, 4, 18, 45, 19, 11, 41, 47а, 8, 29, 1 Цех За Олио, 20, 37, 23, 26, 16, 22, 2, 24, 15, 17, 10, Мата Стоименова 11, 7, 17, 16, 4, 19, 8, 9, 5, 15, 6, местност Голяма Нива, местност Шамака, Осогово 1, 3, 2, Партизанска 19, 3, 15, 13, 11, 21, 7, Стоян Стоименов 22, 11, 5, 14, 23, 8, 20, 10, 21а, 3, 2, 13, 1, 15, 17, 21, 7, 6, 1а, 18, 12, 16, 9, 4, 19, Струма 2, 10, 4, 12, 5, 3, 7, 6, 1, 8, 2а, Трети Март 3, 5, 1, Складова База, Дърводел. Работилница, Магазин

На 21.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ -  Четирци: М. Топилата, махала Ямен, УПИ VI-127 Кв. 15, къща

На 21.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Бандерата, Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Васил Коларов 1, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Васил Петлешков 4, 2, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги Зеленков 2, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14, Дим. Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5, Емил Шекерджийски 2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов 4, 2, 1, извън регулация, Ильо Войвода 12, 2, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Кирил Орловски 4, 8, 6, 2, 3, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, местност До Селото, Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Осогово 5, 5, 1, 7, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Рила 2, Румена Войвода 4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1, Стефан Караджа 3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Тодор Каблешков 6, 5, 1, 3, 4, 7, Харалампи Разсипийски 9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Шипка 2, Поща, Склад, Магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, Магазин, Цех, Занаят. Работилница, Детска Градина, местност Бахчата

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото Магазин, махала Янкова

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил: Лъката, махала Оспротива, къща

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Никова, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация 1, 2, 5, 3, Априлско Въстание 7, 1, 15, 30, 14, 2, 8, 10, 12, 17, 4, 19, 11, 3, Асен Златаров 1, 5, 3, 7, Атанас Достин 26, 11, 38, 15, 5, 8, 47, 34, 19, 63, 57, 17, 33, 31, 41, 4, 32, 21, 30, 28, 35, 39, 48, 9, 7, 49, 12, 45, 1, 29, 27, 59, 42, 20, 37, 10, 6, 40, 61, 44, 2, 51, 18, 65, 53, 46, 24, 22, 13, 36, Бреза 1, 2, Брест 1, 2а, 1а, Генерал Савойски 5, 9, 8, 12, 13, 10, 11, 7, 6, Георги Григоров Фарадей 6, 12, 10, 24, 9, 5, 1, 4, 14, 8, 16, 13, 22, 28, 21, 18, 17, 20, 3, 7, 11, Девети Септември 32, 77, 54, 61, 77а, 71, 41, 43, 60, 49, 47, 56, 64, 73, 66, 55, 68, 52, 72, 44, 67, 34, 50, 51, 59, 39, 40, 37, 76, 38, 36, 62, 75, 48, 65, 53, 69, 57, 45, 42, 54а, 79, Димитър Каляшки 1а, 8, 17, 11, 6, 19, 10, 13, 9, 15, 2, 3, 4, 7, 5, Земен 28, Искра 2, 4, 1, Кирил и Методий 3, 2а, 1, 2, 5, Лале 8, 2, 4, 6, 1, Липа 6, Места 3, 6, 2, 1, 4, 8, 5, местност Перивол, местност Ямборано Кафе Аперитив, Селкооп, Младост 12, 14, 6, 18, 4, 22, 20, 8, 16, 10, 2, Опълченска 1, 3, Охрид 2, 1, 4, 3, Преслав 12, 15, 11, 10, Рила 3, Руен 1, 4, 5, 6, 7, Славчо Темкин 29, Спартак 4, 1, 6, Спортист 2, 5, 8, 4, 3, 6, Стоян Лудев 1, 7, 6, 4, 9, 3, 2, 5, Черница 4, 2, 6, 5, Бензиностанция, Кафе

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Злогош: Долна махала . , махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен къща, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото Вила, махала Чиринци

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Метохия: Долна Махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Полетинци: 41

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно: 020019, махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева къща, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък, ПИ 024025

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Трекляно: махала Центъра

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Уши: 030001 М. Под Пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска

На 21.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката Бунг, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре

На 21.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Злогош: махала Кориярци

На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Сажденик: махала Златанска

На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Цървена Ябълка

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лелинци: Васил Левски 34, махала Горна

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски 2, 6, 4, 3, 5, Асен Златаров 7а, 2, 7, 6, 5, 3, 11, 9, 4, Бузлуджа 6, 1, 7, 5, 3, 2, Васил Коларов 4, 2, 1, 8, Васил Левски 11, 5, 7, 9, 1, 8, 10, 6, 2, Вола 2, 5, 7, 1, 3, Възраждане 6, Георги Димитров 22, 70, 49, 38, 8, 47, 34, 10, 7, 27, 16, 3, 50, 63, 65, 51, 24, 28, 31, 23, 44, 59, 52, 4, 58, 42, 30, 53, 72, 1, 36, 64, 20, 21, 41, 62, 18, 54, 33, 17, 13, 11, 39, 9, 43, 45, 15, Георги Зарев 5, 3а, 4, 2, Георги Раковски 2, 3, 4, 1, 39, Гоце Делчев 8, 6, 2, 4, Димитър Благоев 20, 12, 16, 8, 14, 13, 5, 10, 17, 15, 7, 2, 1, 6, 4, 9, 3, Димитър Каляшки 9, 7, 1, 2, 3а, 6, 3, Иван Вазов 1, 2, 3, 5, извън регулация къща, Козлодуй 5, 7, 10, 6, 4, 12, 13, 15, 8, Комунизъм 3, махала Стубела, Полет 2, 1, Първи Май 4, 3, 2, Свобода 42, 13, 9, 5, 20, 26, 16, 17, 48, 7, 11, 3, 8, 15, 24, 2, 38, 1, 32, 44, 46, 28, 36, 14, 4, 42, 40, София 5, 14, 9, 6, 12, 1, 6а, 7, 2, 4, Хаджи Димитър 5, 14, 18, 6, 8, 1, 2, 9, 12, 11, 15, 20, 3, 16, Христо Смирненски 2, 1, 9, 12, 10, 8, 4, Чавдар 6, 8, 5, 4, 9, 2, 1, 10, Магазин, къща, Хранителни Стоки, Стоп. Двор, Поща, Магазин и Работилница, База

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ваксево: №024084, Александър Стамболийски 87, 73, 101, 17, 37, 43, 24, 20, 22, 34, 83, 26, 69, 97, 59, 89, 53, 36, 61а, 67, 32, 75, 49, 77, 44, 30, 41, 79, 91, 95, 42, 40, 46, 57, 48, 61, 52, 93, 47, 38, 35, 85, 50, 39, 63, 81, 65, 41а, 71, 28, 15, 12, 1, 5, 29, 18, 6, 17, 21, 19, 23, 33, 31, 11, 14, 25, 13, 16, 9, 7, 27, Васил Коларов 11, 10, Васил Левски 3, 1, Георги Димитров 17, 16, 23, 19, 26, 3, 25, 21, 5, 12, 1, 2, 11, 7, 10, 6, 35, 18а, 18, 15, 8, 24, 33, 29, 24, 28, 26, 23, 27, 24а, 35, 31, Деветнадесета 3, 5, 2, 1, 8, 4, Деветнадесети Февруари 20, 18, 8, 22, 12, 16, 14, Димитър Благоев 1, 10, 2, Димитър Евтимов 1, 2, 6, 5, 3, Димитър Каляшки 9а, 6, 4, 9, 2, 3, 1, 5, 4, Елешница 40, 56, 34, 39, 54, 13, 44, 64, 60, 15, 11а, 46, 1, 26, 17, 21, 74, 66, 24, 58, 37, 76, 68, 70, 42, 23, 48, 16, 100, 52, 41, 20, 36, 28, 62, 50, 3, 38, 30, 27, 72, 32, 5, 29, 11, 14, 43, 56, Зафир Николов 2, 3, 4, Кирил и Методий 6, 8, 4, 1, 2, 3, Койно 1, 11, 9, 3, 13, 29, 53, 19, 17, 21, 31, 51, 23, 41, 34, 37, 33, 19а, 47, 27, 15, 25, 9, 43, 39, 45, Ленин 22, 24, 14, 13, 26, 21, 8, 15, 18, 27, 4, 6, 20, 9, 17, 28, 10, 16, 42, 46, 47, 62, 59, 57, 65, 41, 50, 69, 64, 31, 37, 63, 26, 43, 49, 67, 48, 30, 58, 39, 53, 33, 60, 29, 51, 34, 45, махала Адамска 7, Вила, махала Албания, махала Баздарска Вила, махала Бантовска Вила, махала Бела Вода Вила, махала Воденичарска 5, 10, 3, Вила, 6, 2, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска Вила, махала Гошевска 4, Вила, махала Грънчарска Вила, махала Гърличка 1, махала Гъскарска Вила, махала Гюрова Вила, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска Вила, 6, махала Дралевска 12, Вила, Помпа, махала Дърманска Вила, махала Занева 1, 2, 3, махала Заячка Вила, махала Испорска Вила, махала Йовкинска 8, махала Кадрамска, махала Камберска 9, Вила, 6, 1, 5, 3, 14, Вила, махала Каменичка Вила, махала Карамфиленска, махала Ковачка Вила, Вила, Вила, махала Котаранска Вила, махала Кузумска Вила, махала Кумбазка Вила, Вила, махала Лазарска Вила, махала Лапевска 9, Вила, 4, 5, 8, махала Лесичкова, махала Маджирска Вила, 6, 3, 7, махала Маринкова Вила, махала Михтарска Вила, махала Моравска Вила, махала Мулова Вила, махала Падинарска Вила, махала Парлапанска Вила, махала Песокарска 1, Вила, 5, 8, махала Петачка Вила, махала Пупулска Вила, махала Рановска Вила, махала Русулска Вила, 4, махала Сапунджийска Вила, махала Селишка Вила, махала Семенска 15, Вила, 16, Вила, Вила, махала Симонска, махала Соколовска Вила, махала Соколчева, махала Средна махала 5, махала Станковска Вила, Вила, 4, 1, махала Стойчовска, махала Тасковска Вила, махала Текемска Вила, махала Треновска Вила, Вила, махала Хаджийска, махала Цанкина Вила, 4, махала Чорбаджийска Вила, махала Чукарлийска Вила, махала Шаренкова 17, 3, 3, Вила, 22, 24, 15, 19, 12, 9, 6, 8, 14, 18, махала Шукалска Вила, Вила, 9, махала Юзунска 11, 6, Вила, 15, 7, 20, 12, Никола Важаров 1, 3, 2, Никола Камбера 6, 3, Никола Мирчев 2, Славчо Павлов 5, 6, 16, 22, 14, 8, 10, 38, 18, 9, 34, 32, 24, 13, 20, 3, 23, 1, 7, 36, 28, 15, 4, 12, 17, 26, Сотир Васев 4, 3, 9, 4, 7, Стоядин Иванов 4, 2, 3, 1, Хаджи Димитър 1, Христо Ботев 2, 3, 5, 1, 4, Юри Гагарин 4, 1, 4, 1, Вила, Вила, Ветеринарна Лечебница, Вила, Дърводелски и Гатерен Цех, Пункт Горско, Кафе Аперитив, Фурна, Вила, Магазин, Работилница, Скара Бира, Вила, Ресторант, Дърводелски и Гатерен Цех, Селкооп, Мандра, Поща

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Граница: Антим Първи 3, 1, 7, 9, 5, 13, 11, Арда 5, 9, 7, 6, 8, 3, 1, Бачо Киро 9, 15, 5, 7, 13, 4, 3, 2, 11, 6, Беласица 3, 1, 2, 4, Вела Пеева 9, 5, 7, 6, 4, 2, 1, Вола 5, 4, 1, 3, 6, Дъбо, Искър 3, 10, 2, 6, 4, 14, 12, 5, 8, 7, 1, Йорданка Николова 3, 1, Кирил Самоволски 12, 28, 16, 2, 4, 5, 30, 32, 40, 27, 44, 46, 29, 22, 34, 48, 19а, 3, 18, 25, 19, 13, 23, 52, 7, 24, 1, 15, 14, 42, 21, 38, 6, 11, 9, 36, Лиляна Димитрова 2, 1, Любен Каравелов 2, 4, 8, 10, Манастир Света Лука, Места 10, 6, 2, 8, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала 6, 10, 2, 8, Неофит Рилски 22, 15, 20, 18, 26, 7, Нов Живот 7, 1, 2, 5, 3, Осми Март 12, 4, 7, 10, 6, 2, 8, Осоговска 32, 2, 16, 12, 11, 10, 26, 19, 20, 3, 5, 15, 9, 6, 34, 24, 18, 1, 28, 4, 17, 22, Панайот Волов 7, 12, 10, 26, 8, 16, 30, 9, 11, 2, 1, 6, 18, 5, 24, 20, 22, 14, 4, Партизанска 8, 29, 31, 13, 37, 18, 19, 6, 14, 9, 26, 17, 33, 39, 22, 10, 16, 12, 4, 5, 27, 35, 15, 20, 34, 21, 2, 28, 1, 3, Пенчо Славейков 19, 51, 32, 42, 46, 47, 45, 30, 34, 55, 36, 53, 49, 38, 44, 27, 24, 9, 26, 1, 31, 15, 65, 23, 28, 11, 20, 13, 8, 41, 37, 5, 22, 4, 6, 43, 3, 19, 17, 33, 14, 25, 29, 10, 21, 7, Пионерска 30, 32, 6, 47, 7, 11, 36, 24, 13, 38, 18, 52, 42, 17, 1, 16, 62, 10, 56, 29, 50, 25, 3, 28, 35, 22, 12, 58, 46, 68, 60, 66, 40, 2, 44, 64, 54, 15, 51, 43, 49, 53, 57, 72, 66, 59, 70, 68, Пирин 3, 2, 1, Пролет 22а, 2, 20, 18, Първи Май 4, 1, 3, 6, 5, Рила 1, 4, 2, 3, Руен 5, 1, Славянска 3, 7, 2, 15, 1, 13, 4, Стефан Караджа 9, Стопански Двор, Струма 3, 2, 4, 1, 5, Филип Тотю 6, 2, 4, 20, 1, Хаджи Димитър 9, 6, 1, 4, 2, 7, 3, 11а, 10, Харалампи Аничкин 31, 69, 92, 76, 80, 82, 74, 88, 70, 79, 71, 78, 85, 83, 81, 94, 77, 73, 61, 60, 58, 55, 56, 68, 1, 54, 49, 27, 33, 22, 14, 25, 45, 36, 19, 48, 6, 13, 18, 26, 44, 51, 68, 9, 34, 32, 11, 52, 15, 31, 7, 23, 40, 8, 43, 37, 30, 20, 24, 46, 21а, 28, 38, 4, 39, 41, 53, 47, 2, 35, 50, Христо Ботев 9, 3, 5, 1, 13, Цех, Складова База, Здравна Служба, Склад, Магазин, Училище, Цех, Работилница

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Друмохар: 010015, 013004, 500274, махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Еремия: местност Разкръстницата, махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Згурово: Вила

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кадровица: Кролевци, махала Постолска, махала Станкова

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: 41112. 503. 4233 ул. Дупнишко Шосе, Белият Камък 3, 5, 11, 23, 10, 9, Павилион За Охрана, 2, 15, 13, 31, 22, 27, 9 А, 24, 6, 1, 8, 7, 30, 14, 12, 4, Дупнишко Шосе 6, местност Самали Баир 31, 32а, местност Хисарлъка 29, Станкевско Шосе 5, 6 Работилница, 6, Цар Освободител 115, Уо

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Неделкова Гращица: 145, 142, къща

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Пиперков Чифлик: Васил Коларов 1, 7, 11, 13, 3, 9, 5, Васил Левски 42, 21, 37, 35, 45, 29, 60, 52, 33, 27, 48, 58, 30, 40, 36, Работилница- Зеленчуци, 43, 54, 25, 38, 47, 46, 23, 34, 41, 50, 32, 31, 56, 25, 19, 13, 50, 9, 16, 12, 15, 18, 11, 24, 28, 86, 17, 48, 10, 20, 30, 22, 8, 1, 10, 12, 2, 11, 4, 3, 6, Владимир Заимов 1, 2, 4, Гео Милев 2, 10, 4, 7, Георги Димитров 32, 24, 43, 28, 35, 26, 39, 22, 37, 41, 1, 27, 14, 7, 15, 29, 12, 10, 4, 25, 16, 28, 8, 18, 33, 2, 6, 9, 31, 19, 23, 21, 20, 13, 49, 65, 75, 73, 44, 54, 56, 58, 40, 50, 38, 42, 63, 67, 46, 62, 32, 47, 61, 53, 48, 59, 34, 52, 51, 36, 45, Димитър Каляшки 11, 5, 6, 3, 12, 1, 8, 10, 2, 16, 18, 4, 14, 24, 18, 26, 20, Работилница, Зинови Григоров 4, 2, Иван Вазов 7, 1, 3, 10, 9, 4, 2, 8, 6, 12, Ильо Войвода 6, 11, 5, 9, 3, 7, 4, 2, Йорданка Николова 2, 3, 1, Кирил и Методий 4, 10, 8, 6, 12, 2, Крум Стоянов 2, 17, 6, 10, 9, 5, 15, 7, 13, 8, 12, Ленин 22, 11, 18, 9, 38, 15, 25, 35, 12, 24, 5, 30, 27, 36, 10, 31, 62, 40, 14, 33, 16, 19, 17, 21, 20, 7, 44, 29, 42, Лиляна Димитрова 16, 8, 9, 3, 14, 10, 5, 7, 4, 18, махала Дядо Манова 3, 1, Бунгало, 5, местност Друмарката, местност Капинката, местност Кьошко, Митко Палаузов 6, 6, 4, 1, 2, . , 5, 3, 8, Нов Живот 5, 3, 9, 1, 11, Отец Паисий 8, 1, 7, 4, 2, 5, 3, 6, Пенчо Славейков 1, 4, 2, ПИ 56378. 6. 10, местност Друмарката, Руен 3, Хаджи Димитър 3, 4, 8, 5, 6, 2, 8а, 3, 8, Харалампи Аничкин 1, 2, 4, Христо Ботев 51, 23, 21, 39, 51, 11, 17, 29, 19, 2, 6, 45, 47, 18, 25, 33, 14, 41, 22, 53, 13, 49, 12, 1, 16, 9, 7, 31, 35, 8, 15, 27, 43, 4, Христо Смирненски 2, 9, 3, 1, Юри Гагарин 2, 12, 7, 16, 4, 6, 3, 10, 1, 8, 5, 9, Склад, Поща, Детска Градина, Храм

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рашка Гращица: Александър Стамболийски 3, 1, 5, 7, Асен Китанов 89, къща, 61, 48, 42, 29, 81, 19, 3, 8, 10, 45, 23, 12, 2, 54, 11, 57, 49, 56, 22, 7, 16, 34, 47, 9, 4, 24, 27, 53, 13, 5, 36, 85, 63, 37, 3а, 18, 20, 52, 15, 43, 44, 32, 39, 46, 6, 23а, 87, 51, 35, 55, Васил Коларов 8, 10, 2, 4, 6, Васил Левски 16, 21, Георги Бенковски 22, 10, Георги Димитров 6, 10, 3, 12, 8, 4, 2, Георги Раковски 4, 1, 3, 2, Девети Септември 38, 26, 25, 47, 54, 15, 24, 12, 46, 44, 67, 13, 28, 34, 56, 29, 43, 45, 32, 55, 51, 31, 49, 63, 42, 23, 17, 40, 1, 37, 8, 19, 27, 57, 65, 18, Зора 30, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска Вила, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров 7, 5, 9, 17, 11, 25, 3, 15, Пролет 60, 58, Стоян Заимов 66, 64, 62, Христо Ботев 1, 5, 3, 6, 2, 4а, 4, къща, Фурна, къща, 1, Кафе, Псих. Педагог. Център, Магазин, Здравна Служба

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица: XII-394, Кв. 31, Александър Димитров 41, 37, 38, 36, 39, 55, 53, 49, 43, 40, 31, 33, 25, 51, 32, 57, 30, 34, 44, 59, 46, 29, 47, 42, 26, Ален Мак 6, 5, 4, 2, 7, 8, 3, 1, Бачо Киро 5, 6, 2, 1, 3, 4, Васил Коларов 14, 7а, 2, 16, 8, 10, 12, 5, 3, 4, 6, Васил Левски 22, 8, 52, 36, 4, 5, 11, 42, 54, 24, 1а, 30, 32, 50, 3, 21, 9, 16, 28, 38, 14, 48, 34, 12, 19, 13, 40, 25, 44, 23, 17, Генерал Заимов 4, 1, 5, 6, 3, Гео Милев 2, Георги Бенковски 15, 10, 13, 4, 11, 3, 14, 1, 12, 9, 2, Георги Димитров 12, 15, 13, Георги Кръстев 2, Георги С. Раковски 13, 8, 1, 5, 3, 9, 7, 2, 10, 6, Димитър Канин 40, 30, 36, 47, 51, 38, 34, 32, 22, 45, 42, 41, 44, 39, 48, 46, Добри Чинтулов 10, 11, 3, 2, 15, 9, 7, 8, 4, 12, 14, 17, 13, 5, 6, Елин Пелин 7, 6, 1, 11, 4, 9, 5, 8, 3, 12, 3, Ефендиското, Зинови Григоров 18, 22, 10, 14, 24, 20, 12, 16, Иван Вазов 36, 26, 13, 1, 40, 38, 10, 28, 10а, 12, 9, 8, 18, 20, 30, 7, 15, 11, 5, 4, 16, 24, 6, 32, 42, 34, 22, Иван Шишман 2, 6, 4, Искър 13, 9, 11, Кокиче 3, 1, 5, Кубрат 2, 4, Любен Каравелов 2, 3, 6, 12, 8, 2а, 1а, 20, 14, 7, 18, 5, 4, 9, 10, 1, местност Чадъра ПИ 67461. 24. 17, Марин Дринов 8, 1, 4, 10, 6, 3, махала Селото, местност Змиярника Бунгало, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир Вила, Мусала 8, 4, 6, 10, Никола Въжаров 8, 3, 2, 6, 1, 5, 4, Орлица 12, 4, 3, 5, 6, 10, Кафе, 8, Пробуда 1, 2, Пролет 22, 28, 9, 36, 62, 50, 35, 32, 47, 57, 52, 7, 26, 48, 23, 14, 64, 39, 18, 33, 42, 46, 11, 43, 24, 37, 29, 20, 45, 19, 34, 16, 56, 58, 60, 17, 41, 40, 54, 27, 13, 21, 66, 38, 30, 25, Пролетарска 1, 4, 3, 2, Спортист 5, 7, 6, 2, 3, 10, 1, 4, Стоян Лудев 4, 7, 24, 16, 22, 2, 18, 12, 1, 8, 9, 11, 6, 3, 10, 13, 5, 21, 20, 19, 17, Христо Ботев 19, 1, 23, 4, 2, 9, 8, 6, 7, 11, 3, 5, Христо Смирненски 13, 5, 11, 4, 9, 3, 1, 2, 7, Мичевица, Черква, Плаж, Кафе

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска, местност Соборището

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Берсин: махала Стубела

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кадровица: махала Постолска, махала Станкова

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Търсино

На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Горна Гращица: XIII-212. Кв. 18, Алеко Константинов 2, 1, Александър Димитров 5, 1, 3, 4, 2, Александър Стамболийски 2, 5, 1, 15, 10, 18, 9, 4а, 25, 30, 11, 34, 8, 4, 22, 7, 12, 16, 21, 3, 19, 17, 32, 6, 23, 28, 36, Болшевик 1, Васил Левски 19, 17, 14, 8, 2, 11, 1, 15, 7, 6, 5, 16, 13, 9, 3, 4, Вела Пеева 9, 8, Вола 1, 2, 3, 4, Генерал Владимир Заимов 4, 2, 3, 1, Георги Бенковски 8, 10, 4, 2, 6, Георги Димитров 57, 24, Георги Раковски 5, 11, 14, 16, 7, 9, 15, 13, Девети Септември 4, 2, Иван Вазов 6, 8, 5, 3, 4, Лавеле 1, 7, 3, 4, 2, 5, Ленин 26, 9, 22, 25, 10, 13, 20, 28, 16, 23, 27, 5, 6, 21, 23а, 18, 8, 11, 29, 4, 17, 19, 7, 12, 14, 6, 30, 2, Петър Берон 4, 7, 9, 1, 5, Спартак 8, 2, 10, 12, Страцин 1, 4, 3, 6, 2а, Струма 1, 3, 7, 21, 15, 6, 9, 27, 10, 25, 17, 5, 23, 11, 4, къща, 2, 18, 8, Тодор Каблешков 1, 2, 3, Томанова 3, 11, 15, 1, 7, 12, 8, 6, 9, 10, 4, УПИ XI-70, Кв. 16, Хан Аспарух 8, 30, 45, къща, 55, 29, 6, 33, 19, 13, 49, 7, 24, 35, 18, 16, 23, 12, 17, 37, 47, 21, 26, 10, 39, 15, 14, 28, 1, 43, 41, 3, 2, 1, Шипка 8, 4, 2, 6, 10, Юри Гагарин 43, 59, 55, 10, 14, 21, 22, 27, 23, 20, 5, 15, 18, 14а, 29, 13, 6, 11, 31, 3, 26, 9, 15а, 1, 16, 8, 24, 17, 7, Язовир Валого, Черква, Читалище, къща, Магазин, Мандра, Казани, Поща, Ресторант, Адм. Сграда, Здравна Служба, Кафе

На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември 8, 21, Лиляна Димитрова 2, махала Томанова 18, 5, махала Чорбаджийска къща, Магазин, 22, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински 19, Стоян Лудев 6, Христо Ботев 1, 13, Хоремаг, къща, Метален Фургон, Магазин

На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Коняво: 000906 Кв. 38432, Алеко Константинов 4а, 1, 4, 9, 7, 3, 5, 6, 14, 12, 13, 2, 10, 16, 11, Александър Стамболийски 9, 1, 3, 4, 7, 10, 14, 16, 20, 13, 10а, 18, 17, 22, 11, 91, 7, 12, 8, 3, Бачо Киро 5, 3, 1, Бенковски 21, 11, 7, 27, 3, 29, 31, 5, 19, 41, 33, 25, 37, 1, 23, 9, 35, 4, 13, 17, 39, 15, Бор 2, 6, 4, Васил Левски 5, 24, 13, 14, 3, 8, 6, 9, 2, 23, 19, 4, 25, 1, 18, 22, 20, 15, 11, 7, 10, 21, Виден 4, 6, 3, 1, 2, 5, Владимир Поп Томов 14, 10, 12, 6, 8, 2, 1, 3, 15, 4, Възраждане 4, 9, 1, 7, 6, 5, 3, 2, 8, 25, 23, 23, 21, 8, 25, 11, 17, 13, Георги Димитров 5, 10, 9, 14, 16, 7, 8, 18, 1, 4, 6, 11, 20, 2, 1, 36, 34, 42, 29, 44, 24, 19, 21, 17, 23, 46, 27, 33, 40, 28, 30, 48, 25, 38, 15, Георги Кирков 25, 4, 2, 14, 1а, 9, 33, 18, 23, 5, 21, 15а, 15, 22а, 6, 31, 29, 11, 3, 12, 17, 7, 2а, 19, 35, 20, 27, 13, 22, 1, 10, 26а, 32, 41, 37, 43, 26, 45, 30, 35, 24, Даскал Димитър Стоянов 9а, 23, 25, 19, 7, 7а, 5, 11, 6, 29, 3, 1, 4, 13, 17, 29, 41, 3, 59, 31, 26, 67, 30, 28, 18, 24, 65, 39, 47, 45, 33, 63, 43, 53, 35, 49, 55, 51, 37, Девети Септември 7, 6, 1, 8, 4, 9, 3, Димитър Благоев 4, 6, 1, 3, 2, 7, 5, 12, Димитър Каляшки 1, 6, 2, 4, 3, 8, Жельо Демиревски 10, 4, 12, 14, 5, 7, 15, 9, 27, 25, 17, 11, 21, 3, 13, 23, 2, Здравец 6, 5, 4, 2, 10, 8, 7, Иван Вазов 4, 6, 9, 2, 13, 24, 12, 22, 14, 18, 1а, 16, 26, 5, 8, 1, 7, 10, 3, 30, 20, 11, 23, 21, 9, 15, 25, 27, Извора 2, 1, 4, Изгрев 7, 3, 5, 1, Кирил и Методий 12, 11, 4, 8, 16, 14, 5, 3, 13, 9, 2, 10, 1, 15, Ленин 15, 20, 22, 24, 2, 32, 4, 6а, 16, 13, 29, 31, 33, 25, 28, 7, 30, 17, 8, 9, 45, 56, 19, 23, 3, 27, 5, 11, 5а, 37, 18, 6, 34, 12, 10, 26, 35, 21, 72, 81, 78, 76, 82, 91, 87, 70, 89, 64, 66, 68, 85, 83, 84, 79, 51, 38, 47, 36, 41, 43, 40, 45, 56, 60, 53, 61, 81, 52, 75, 71, 58, 69, 72, 54, 59, 73, 65, 42, 62, 67, 63, 48, 57, 77, Лехово 2, 4, 2, 5, 6, 3, 1, 4а, Людмила Живкова 6, 4, 10, 8, 8а, 2, 12, 16, 18, 14, 13, Маркова Стъпка 1, 3, 5, 2, местност Драките, местност Маровски Път, Мусала 1, 5, 4, 2, 3, Незабравка 2, 1, 4, Никола Димитров 2, 9, 4, 7, 5, 3, 1, 8, 13, 10, 3, 14, 11, 5, 12, Осогово 6, 4, 3, 5, 9, 2, 2а, Отец Паисий 2, Петко Р. Славейков 4, 2, Раковска 1, 11, 13, 5, 12, 8, 3, 7, 14, 4, 9, 6, 2, 10, Рила 12, 8, 10, 7, 1, 3, 2, 4, 5, Руен 7, 1, 5, 11, 13, 9, 3, Симеон Въжаров 1, 7, 9, 6а, 11, 3, 2, 5а, 5, Стадиона 1, 2, 3, 5, 5а, Стоян Лудев 8, 4, 6, 1, 3, Странджата 8, 5, 3, 10, 1, 4, 2, 7, 6, 14, 12, Христо Ботев 12, 1, 4, 16, 29, 6, 19, 7, 26, 8, 32, 9, 10, 30, 36, 24, 18, 42, 17, 15, 20, 11, 27, 14, 40, 22, 5, 28, 38, 25, 34, 3а, 2, 21, 13, 23, Бензиностанция, Газостанция, Варници, Мандра, Магазин, Магазин, Закуски, Механа, Ресторант, Кафе, Пункт Горско, Хотел, Шивашки Цех, Магазин, Стол, Читалище, Аптека, Здравна Служба, Офис, Склад, Поща, Гатер, Стоп. Двор, Цех За Алумин. Дограма, Фуражомелка, Дърв. Работилница, къща, Мандра, Усип, Диагн. Пункт, Фурна, Кантар

На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица 26, 7, 9, 10, 3, 18, 16, 12, 2, 26, 1, 8, 20, 4, 14, 6, 22, 5, Васил Левски 6, 4, 3, 5, 1, 10, 2, 9, 7, 8, Възраждане 19, 13, 31, 21, 10, 23, 17, 20, 8, 27, 24, 25, 18, 12, 29, 22, 26, 16, 15, 14, 9, 5, 4, 7, 3, 6, 11, Димитър Благоев 6, 4, Драговищица 6, 8, 4, Елин Пелин 6, 13, 11, 5, 14, 9, 4, 12, 15, 7, 3, 2, 8, 10, 17, 1, Звезда 1, 10, 7, 5, 2, 4, 3, Иглика 8, 3, 6, 4, 1, 2, Индустриална 43, 7, 11, 44, 12, 36, 1, 26, 6, 5, 20, 46, 22, 13, 2, 14, 28, 34, 8, 16, 10, 18, 42, 32, 38, 9, 30, 4, 3, местност Базето, Мир 36, 2, 5, 10, 14, 3, 20, 7, 18, 32, 9, 1, 34, 6, 16, 15, 22, 17, 13, 12, 28, 11, 24, 19, 21, 4, 8, 26, Нов Живот 18, 6, 11, 14, 12, 13, 20, 5, 16, 3, 15, 7, 8, 4, 1, 9, 15, Овощарска 4, 3, 6, 1, 7, 5, 6, 14, 8, 12, 9, 10, Околовръстна 14, 10, 45, 47, 37, 12, 43, 8, 41, 16, 18, 25, 1, 13, 2, 3, 5, 11, 9, 4, 17, 21, 15, 25, 35, 2, 27, 19, 33, 6, Пейо Яворов 3, 6, 7, 2, 9, 5, 4, Спасовица 2, 3, 1, Стоян Тренев 3, 56, 13, 9, 7, 105, 101, 11, 70, 107, 5, 1, 64, 93, 72, 38, 107, 60, 58, 68, 16, 34, 10, 75, 87, 18, 63, 85, 32, 95, 11, 65, 99, 12, 109, 89, 69, 64, 54, 52, 20, 97, 42, 71, 67, 26, 105, 70, 8, 91, 24, 81, 62, 2, 6, 98, 14, 36, 22, 50, 79, 77, 103, 80, 56, 78, 83, 101, 76, 55, 6, 54, 103, 29, 72, 25, 33, 49, 35, 27, 78, 47, 41, 77, 51, 43, 23, 31, 68, 53, 80, 37, 99, 62, 97, 19, 93, 17, Струма 6, 1, 3, 4, 8, Търговска 7, 4, 3, 5, УПИ ХIII-12 Кв. 2, Христо Смирненски 5, 12, 14, 4, 2, 10, 1, 6, 3, 8, 16, Щастие 15, 14, 21, 19, 16, 8, 11, 7, 4, 3, 13, 9, 17, 5, 1, 10, 6, 2, Работилница, Цех, 1

На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Кюстендил: местност Дренов Дол Бунгало, 37, 8, В-31, Стрелбище, 17, Вила №15, 18, 27, 15, 9, 41, 19, 13, 32, местност Николичевски Път Обор, 32, Вила, 32а Стоп. Постройка, 305, Кантар, 33, Склад, Цех, Телчарник, 32, 43, 32а Гараж, Рем. Работилница, 45, Склад, София

На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Николичевци: Васил Левски 23, 21, 40, 48, 44, 38, 17, 19, 32, 36, 34, 46, 30, 42, 5, 11, 9, 8, 20, 13, 22, 26, 28, 12, 15, 18, 2, 16, 3, 1, 24, 7, 6, Васил Петлешков 3, 11, 9, 4, 2, 5, 8, 1, 26, Велбъжд 1, 3, 2, 5, Георги Бенковски 4, 2, Ильо Войвода 7, 9, 3, Йорданка Николова 1, Лиляна Димитрова 2, 4, 1, 3, М. Присоето, Мусала 3, 7, 1, 2, 6, 9, 4, 11, 5, Никола Вапцаров 1а, 11, 3, 3а, 2, 5, 1, Николичевски Път 3, 39, 2, Овощарска 1, 13, 5, 7, 11, 17, 3, 15, 18, 16, Овощарски Институт 1, Панайот Волов 2, 16, 5, 7, 1, 8, 6, 3, 12, 14, Рила 16, 7, 8, 14, 18, 20, 4, 10, 5, 22, 1, 2, 12, 5а, 9, 24, Стоян Лудев 44, 31, 29, 47, 37, 35, 53, 39, 46, 52, 41, 56, 58, 55, 70, 51, 61, 62, 59, 64, 60, 68, 66, 54, 45, 49, 33, 9, 11, 24, 42, 10, 20, 8, 1, 3, 28, 19, 21, 34, 2, 4, 17, 12, 23, 40, 22, 15, 18, 6, 5, 38, 16, 36, 26, 32, Струма 2, 1, 3, 6, Христо Ботев 17, 9, 19, 35, 6, 27, 25, 10, 2, 4, 8, 31, 12, 15, 7, 14, 5, 23, 29, 11, 1, 3, 13, 33, 21, Христо Смирненски 6, 3, 4, 2, 7, 5, 1, Черемидарница, Черенец 7, 5, 6, 4, 2, 1, 9, Ябълка 2, 1, Склад, Кафе

На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Скриняно: Александър Стамболийски 9, 30, 5, 14, 36, 6, 20, 3, 32, 7, 1, 18, 4, 22, 40, 32а, 11, 26, 2, 12, 10, 38, 15, 8, 13, Бистрица 1, 5, 3, Витоша 10, 13, 18, 7, 20, 2, 14, 9, 8а, 11, 8, 6, 3, 5, Емил Шекерджийски 6, извън регулация, Марица 1, 3, 2, Оборище 2, 1, 3, Пейо Яворов 12, 8, 10, Свилен Русев 2, 4, 1, Стоян Лудев 57, 90, 96, 109, 77, 84, 82, 88, 96а, 95, 55, 107, 92, 75, 86, 81, 105, 101, 87, 98, 111, 49, 91, 104, 80, 78, 83, 67, 69, 106, 71, 73, 79, 74, 99, 96 Б, 108, 76, 110, Чайка 4, 5, 2, 8, 7, Шипка 5, 10, 4, 2a, 9, 1a, 8, 3, 1, 6, Щастие 5, Фурна, Магазин

На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Таваличево: Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Иван Калфин 9, Искър 7, 5, 1, 3, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 30, 39, Стефан Димитров 26, 36, 30, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10, Пунк

На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Цървеняно: 002224 местност Ридо, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест. Пояница, Помпа

На 22.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198, Кв. 21, Васил Левски 7, 3, 10, 5, 12, 6, 9, 11, 8, 2, Георги Димитров 14, 10, 3, 16, 9, 7, 5, 11, 8, 12, 6, Девети Септември 27, 29, 25, 37, 35, 19, 22, 32, 15, 13, 24, 40, 18, 43, 44, 45, 41, 42, 36, 33, 31, 21, 17, 34, 28, 47, 20, 30, 27, 12, 49, 38, 39, 16, 23, 14, Димитър Каляшки 9, 4, 8, 6, 5, 7, 3, 2, 12, 8, 11, Иван Вазов 6, 16, 1, 18, 4, 5, 10, 14, 12, 3, 20, 8, 2, 22, 24, 26, Кирил и Методий 12, 18, 8, 7, 23, 10, 24, 1, 11, 2, 17, 3, 5, 13, 19, 21, 9, 14, 15, 28, 25, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Река Бистрица, местност Соволска Река, Овощарска 16а, 3, 5, 4, 12, 19, 7, 9, 20, 17, 8, 18а, 18, 1, 11, 14, 22, 2, 21, 15, 13, 19а, 16, ПИ 87062. 11. 80. 1, Първи Май 39, 16, 26, 21, 3, 15, 7, 41, 38, 2, 33, 12, 10, 27, 32, 56, 1, 11, 36, 52, 50, 25, 14, 43, 45, 5, 20, 44, 6, 58, 29, 28, 54, 46, 48, 31, 23, 42, 34, 18, 22, 17, 40, 19, 4, 30, 8, Славейков 18, 29, 10, 22, 13, 7, 23, 5а, 25, 2, 9, 31, 5, 4, 8, 27, 20, 19, 17, 14, 6, 4а, 1, 3, 21, 12, 35, 31, 33, 26, 24, Христо Ботев 2, 7, 5, 1, 4, 6, 8, 3, Институт

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: махала Селото Магазин

На 24.10.2019 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Кюстендил

Община Невестино  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Еремия: местност Разкръстницата, махала Влашка, махала Златковска, махала Ивановска, махала Ковачка, махала Манчовци, махала Мухтийска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Цинцовска, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ваксево: Александър Стамболийски 87, 73, 101, 17, 37, 43, 24, 20, 22, 34, 83, 26, 69, 97, 59, 89, 53, 36, 61а, 67, 32, 75, 49, 77, 44, 30, 41, 79, 91, 95, 42, 40, 46, 57, 48, 61, 52, 93, 47, 38, 35, 85, 50, 39, 63, 81, 65, 41а, 71, 28, Деветнадесета 3, 5, 2, 1, 8, 4, Деветнадесети Февруари 20, 18, 8, 22, 12, 16, 14, Елешница 40, 56, 34, 39, 54, 13, 44, 64, 60, 15, 11а, 46, 1, 26, 17, 21, 74, 66, 24, 58, 37, 76, 68, 70, 42, 23, 48, 16, 100, 52, 41, 20, 36, 28, 62, 50, 3, 38, 30, 27, 72, 32, 5, 29, 11, 14, 43, Кирил и Методий 6, 8, 4, 1, 2, махала Селишка Вила, Никола Важаров 1, 3, 2, Никола Камбера 6, 3, Хаджи Димитър 1

На 21.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Еремия: махала Ковачка, махала Стойковска

На 22.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ваксево: №024084, махала Падинарска Вила, Юри Гагарин 1, Пункт Горско

На 22.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мърводол: УПИ VII-23, Кв. 5, Местонст Белана

На 22.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Ваксево: махала Бантовска Вила, махала Горчовска Вила, махала Гошевска 4, Вила, махала Грънчарска Вила, махала Гъскарска Вила, махала Заячка Вила, махала Камберска 14, Вила, махала Ковачка Вила, махала Котаранска Вила, махала Лапевска Вила, 4, 5, 8, махала Парлапанска Вила, махала Пупулска Вила, махала Рановска Вила, махала Сапунджийска Вила, махала Соколовска Вила, махала Тасковска Вила, махала Треновска Вила, махала Чорбаджийска Вила, махала Чукарлийска Вила, махала Юзунска 11, 6, Вила, 15, 7, 20, 12, Вила

На 23.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ваксево: Васил Левски 3, 1, Георги Димитров 24, Димитър Евтимов 1, 2, 6, 5, 3, Елешница 56, Кирил и Методий 3, Койно 29, 53, 19, 17, 21, 31, 51, 23, 41, 34, 37, 33, 19а, 47, 27, 15, 25, 9, 43, 39, 45, Ленин 42, 46, 47, 62, 59, 57, 65, 41, 50, 69, 64, 31, 37, 63, 26, 43, 49, 67, 48, 30, 58, 39, 53, 33, 60, 29, 51, 34, 45, махала Адамска 7, Вила, махала Бела Вода Вила, махала Ковачка Вила, махала Кумбазка Вила, махала Лапевска 9, махала Моравска Вила, махала Песокарска 1, Вила, 5, 8, махала Семенска Вила, махала Средна махала 5, махала Цанкина Вила, 4, махала Шукалска Вила, 9, Славчо Павлов 5, 6, 16, 22, 14, 8, 10, 38, 18, 9, 34, 32, 24, 13, 20, 3, 23, 1, 7, 36, 28, 15, 4, 12, 17, 26, Сотир Васев 3, 9, 4, 7, Юри Гагарин 4, Ветеринарна Лечебница, Вила

На 23.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Ваксево: махала Испорска Вила, махала Кумбазка Вила, махала Русулска Вила, 4

На 24.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Еремия: махала Ивановска, махала Керелска, махала Марковска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Секалска, махала Яновска

На 24.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Блато: махала Хановете

На 24.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Еремия: махала Брезалийска, махала Гугушанска, махала Ивановска, махала Пенковска, махала Чифличка

Община Рила  

На 23.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Бараково: Александър Стамболийски 1, Беласица 46, 80, 2, 74, 64, 85, 55, 72, 63, 3, 58, 53, 78, 98, 86, 59, 70, 83, В. Везенков 4, 1, Вела Пеева 17, До Кантона, Дружба 4, 3а, 1, 5, 2, К. Лазаров 11, 18, 24, 5, 20, 28, Крайречна 25, 14, 12, 5, 1, 16, 8, 20, 10, 18, Лазар Везенков 9, Люлин 2, 4, 1, 10, 8, местност До Кантона, местност Чалтиците, Митко Палаузов 7, 18, 14, 16, 17, 15, 10, 12, 11, Рила 1, 4, 2, 1, 10, 5, 12, 8, 9, 6, 3, Септемврийска 17, 36, 22, 19, 27, 24, 2, 13, 40, 9, 42, 11, 23, 34, 33, 29, 25, 20, 16, 35, 31, 7, 26, УПИ-VI-27, Кв. 100

На 23.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Рила: Стопански Двор Бетонов Център, Автогараж

На 23.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Благоевград: УПИ XVIII -1365, Кв. 38

На 23.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, 643, Кв. 66, VII-372, Кв. 4, XVI-1390, XxI-980, Аврора 4, Антон Иванов 63, 71, 31, 35, 37, 13, 14, 57, 86, 7, 47, 45, 55, 67, 17, 21, 42, 3, 65, 1, 84, 53, 27, 10, 69, 43, 39, 2 Б, 2б, 40, 59, 41, 33, 44, 9, 29, 2, 23, 15, 25, Баба Люба 7, 1, 23, 5, 17, 10, 25, 32, 19, 13, 8, 15, 29, 11, 27, 12, Бачо Киро 3, Биньо Иванов 1, 16, 28, Бончук 5, 1, 2, 7, 3, 6, 8, Братя Костови 5, 3, 12, 4, 2, 8, 6, 1, 9, 7, 10, 17, 15, 14, 13, 11, 16, Братя Пандурски 6, 20, 14, 2, 4, 16, 10, 8, 18, 12, Бреза 1, 2, 14, 26, 8, 12, 16, 4, 24, 18, 6, 10, 2, 22, 20, Брянски Лес 12, 18, 8, 16, 6, 14, 22, 10, Бузлуджа 2, 3, 4, 1, 5, В. Везенков 10, 8, 14, В. Вретенарски 76, 26, 8а, 17, 24, 13, 38, 22, 22а, 14, 30, 19, 11, 15, 4, 12, 6, 25, 34, 7, 20, 9, 21, 1, Витоша 3, 1, 4, 2, Владимир Заимов 18, 22, 4, 54, 3, 44, 42, 58, 30, 36, 28, 52, 32, 40, 24, 5, 50, 12, 60, 8, 48, 6, 26, 1, 20, 34, 16, Гео Милев 5, 1, 2, 12, 8, 17, 4, 10, Георги Бенковски 6, 7, 3, 5, 4, Гоце Делчев 1, 11, 7, 8, 9, 10, 5, 6, 2, Детелина 5, 1, 3, 17, 19, 11, 7, 2, 15, 9, 13, 21, Димитър Благоев 6, 4, 1, 7, 7 А, Димчо Дебелянов 2, 4, 17, 26, 16, 5а, 28, 19, 13, 36, 7, 46, 30, 5, 29, 4, 3, 6, 34, 17, 18, 27, 39, 31, 14, 1, 40, 24, 22, 44, 9, 10, 11, 15, Дунав 1, 17, 10, 24, 23, 26, 21, 3, 5, 18, 27, 15, 20, 19, 8, 7, 28, 13, 6, 4, 12, 14, Дъбо, Жельо Демиревски 18, 16, 6, 70, 17, 18, 17а, 8, 10, 17 17, 9, 12, 6а 2, 7, 8 1, 13, 5 5, 11, 14, 17, 11, 16, 3, 5, 24, Заводска 10, 14, 100, 12, 8, 1, Зоя Космодамянская 1, 4, 5, 6, 3, 1, 2, Иван Вазов 11, 33, 11, 4, 14, 7, 8, 10, 32, 16, 24, 9, 19, 22, 30, 18, 2, 3, 21, 36, 38, 42, 40, 34, 25, Искър 28, 26, 9, 24, 13, 11, 17, 32, 16, 18, 2, 6, 22, 34, 15, 8, 10, 36, 19, 9, 3, 2, 4, 5, 1, Калин 11, 2, 4, 1, 7, 9, 6, Камчия 6, 2, 8, Кв. 38, УПИ XxII-1384, Климент Готвалд 5, Климент Охридски 3, 5, 1, Кокиче 2, 3, Комсомолска 3, 5, 3а, 2, 8, 6, 3, 10, 4, 1, Крашево 6, 4, 2, 1, Левски 21, 17, 12, 13, 8, 18, 16, 14, 1, 4, 6, 10, 3, 7, 23, 15, 25, 9, 2, 5, Любен Каравелов 1, М. Бангоев 22, 33, 35, 23, 43, 26, 45, 31, 25, 39, 41, 27, 17, 13, 9, 10, 7, 11, 8, 5, 3, 19, М. Преображенски 1, 10а, 7, 5, 3, Малчика 7, 17, 11, 3, 5, 10, 15, 1, 9, 18, 21, 19, Места 2, 1, Мусала 3, 6, 15, 4, 8, 10, 16, 22, 9, 6, 12, 2, 3, 11, 18, 13, 20, 24, 1, 7, 14, Никола Вапцаров 24, 9, 17, 23, 8, 7, 5, 34, 30, 2, 72, 32, 11, 12, 36, 6, 20, 21, 26, 3, 14, 15, 22, 13, 1, 126, 122, 133, 145, 134, 135, 129, 126, 140, 146, 132, 142, 113, 130, 24, 123, 86, 144, 124а, 128, 111, 107, 103, 121, 99, 119, 96, 108, 86, 101, 125, 113, 10, 114, 118, 118 Магазин, 110, 120, 105, 117, 116, 112, 104, 100, 94, 109, 98, 115, 106, 64, 60, 79, 71, 84, 69, 72, 76, 55, 68, 74, 79а, 83, 62, 6, 89, 65, 70, 61, 78, 67, 63, 93, 80, 75, 77, 59, 86, 91, 88, 66, 92, 90, 73, 85, 95, 40, 49, 53, 29а, 42, 39, 58, 37, 51, 54, 41, 38, 47, 45, 56, 43, 35, 48, 31, 44, 33, 50, 52, 29, 18, 26, Оборище 4, 5, 1, 3, 2, 1, 5, 7, Олга Стоянова 1, 13, 16, 1, 4, 10, 2, 9, 18, 15, 6, 8, 14, 3, 17, 20, 7, Осогово 2, 3, 1, 4, Пеньо Пенев 14, 1, 2, Пушкин 1, 7, 5, 4, 2, 3, 9, Път 107, Родопи 4, 3, 6, 9, 1, Свети Иван Рилски 122, 113, 129, 124, 118, 55, 106, 112, 128, 119, 110, 104, 108, 127, 102, 116, 131, 126, 120, 2, 3, 54, 10, 73, 14, 26, 29, 37, 68, 80, 60, 27, 15, 59, 23, 17, 39, 8, 21, 40, 36, 1, 44, 46, 69, 51, 16, 19, 38, 37а, 48, 56, 18, 31, 22, 45, 55, 12, 34, 11, 67, 35, 52, 65, 41, 50, 42, 33, 13, 47, 61, 71, 9, 63, 58, 62, 5, 25, 57, 6, 7, 4, 43, 53, 22а, 101, 76, 72, 70, 74, 113, 82, 94, 98, 78, 86, 100, 107, 92, 88, 84, 89, 102, 80, 87, 91, 1, 96, 109, Свилен Русев 8, 4, 3, 14, 5, 6, Септемврийска 28, Сотир Карпудски 5, 19, 7, 9, 1, 3, 15, 11, Спартак 2, 1, Спортист 5, 1, 3, Средна Гора 6, 4, 9, 7, 32, 5, 2, 13, Странджа 5, 4, 2, 11, 8, Сураж 1, 7, 13, 5, 3, 4, 9, 11, Тинтява 4, Толбухин 6, 9, 2, 8, 3, Тракия 2, Трети Март 1, 3, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 3, УПИ - VII, Кв. 40, УПИ 14, Кв. 38, УПИ IV 1397, УПИ IV-769, Кв. 51, УПИ XII-1397, Кв. 89, УПИ XVIII-694, Кв. 9, УПИ ХVI-1390, Кв. 94, УПИ ХVIII-1396, Кв. 88, УПИ-Іі-1386, Кв. 94, УПИ-Ііі-1397 Кв. 89, УПИ-ХіV-1395, Кв. 88, Фридрих Енгелс 5, 7, 1, 2, 3, Х-301, Кв. 31, Хіі-1390, Хаджи Димитър 5, 12, 3, 7, Хан Аспарух 16, 4, 8, 2, 12, 14, 6, 10, Христо Смирненски 10, 3, 4, 8, 2, 6, Христо Сокола 1, 3, 5, 2, 4, 6, Църквището, Чайка 2, Чапаев 3, 1, 5, 4, 6, Шипка 21, 25, 26, 23, 24, 12, 17, 4, 7, 9, 6, 1, 2, 11, 13, Юри Гагарин 12, 11, 37, 10, 60, 14, 8, 23, 56, 39, 20, 33, 17, 13, 61, 55, 9, 47, 15, 45, 7, 18, 46, 1, 49 А, 27, 26, 21, 3, 24, 5, 57, 50, 2, 19, Яворов 7, 18, 9, 3, 10, 1, 12, 16, 4, 11, 6, Ятак 20, 4, 1, 17, 6, 16, 8, 7, 21, 13, 11, 10, 19, 14, 12, 9, 18, 5, 15, 3, 2, ПИ 022023

На 23.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Кочериново: местност Мандало Крайп. Заведение, Свети Иван Рилски 135, Стопански Двор Тр2

На 23.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Рила: 62671. 500. 2, Ix-1030, Кв. 84, Аверки Попстоянов 1 6, 12, 13, 7, 2, 1, 3, 6, 1 1, 1, 8, 6, 2, 14, 7, 5, 2 2, 3, 4 Административна Сграда, Инкасаторски Пункт, 2 Пожарна Служба, Аврам Стоянов 2, 6, 8, 10, 7, 16, 4, 12, Алеко Константинов 4, 7, 6, 5, 3, 2, 10, Александър Стамболийски 16, 15, 10, 25, 5, 29, 12, 11, 17, 13, 1, 8, 21, 4, 18, 22, 9, 6, 3, 23, 19, Бор 6, Бузлуджа 16, 10, 12, 7а, 3, 9, 7, 5, 14, 4, 2, Васил Демиревски 4, 4, 4, 11, 1, 9, 23, 14, 22, 10, 13, 6, 24, 2, 4, 21, 15, 4, 43, 4, 4, 4, Васил Левски 35, 6, 3, 10, 2, 8, 1, 9, 33, Васил Начев 12, 18, 26, 29, 32, 5, 11, 9, 35, 10, 41, 39, 15, 13, 24, 16, 2, 4, 33, 6, 37, 3, 22, 23, 20, 27, 22, 56, 51, 54, 63, 19, 40, 58, 36, 6, 1, Възрожденска 5, 8, 4, 2, 6, 1, 12, 6, 2, 4, 7, 9, Георги Бенковски 4, 1, 2, 3, 5, Даскал Димитрий 1, 2, 5, 4, Димитър Благоев 4, 12, 10, 14, 51, 5, 9, 2, 10, 11, 4, 15, 6, Димо Хаджидимов 2, 4, 1, 18, 11, 10, 7, 24, 5, 19, 17, 13, 9, Доктор Стойчев 39, 11, 65, 61, 20, 22, 37, 48, 52, 18, 34, 32, Черква, 4, 21, 25, 5, 15, 19, 6, 50, 7, 9, 24, 16, 3, 23а, 46, 1, 8, 30, 13, 63, 59, 35, 11, Драката, Еделвайс 6, 3, 5, 4, 1, Ела 2, 4, 6, Здравец 15, 4, 6, 23, 2, 5, 3, 7, 15, 9, 19, Иван Вазов 4, 8, 3, 10, 6, 22, 5, 8, 2, Иван Димитров 2, 1, 4, Иван Ризов 11, 9, 20, 10, 6, 24, 4, 26, 7, 28, 22, 2, Ильо Войвода 3, 17, 15, 7, 6, 2, 1, 10, 8, 9, Кирил и Методий 1, 5, 37, 35, 24, 7, 6, 14, 16, 8, 2, 39, 21, 9, 12, 10, 18, 3, 27, Кокиче 3, 1, 5, 2, 4, 6, Крайречна 3, 21, 9, 5, 7, 16, 13, 17, 15, 42, 12, 26, 13, 4, 10, 20, 48, 2, 28, 31, 39, 45, 53, 16, 50, 44, 29, 14, 57, 22, 34, 27, 18, 30, 25, 51, 6, 40, 61, Любен Каравелов 3, 8, 7, 5, 15, 1, 10, 12, 14, 11, 14, 20, 2, Майстор Алекси 20, 51, 49, 43, 45, 9, 5, 10, 14, 28, 12, 5, 1, 14, 4, 17, 16, 31, 19, 9, 10, 11, 2, 25, 7, 22, 26, 3, 33, 23, 20, 29, 35, 8, 15, Макаренко 1, 3, №12, 5, 11, 13, 10, 8, Манастирска 6, 18, 1, 22, 20, 12, 24, 14, 11, 9, 7, 5, 3, 1, Методи Македонски 10, Мусала 7, 3, 26, 14, 22, 5, 12, 6, 16, 1, 18, 20, 10, 2, 65, 4, Начо Величков 5, 1, Неофит Бозвели 8, 6, 4, 5, 2, Неофит Рилски 7, 3, 2, 4, 8, 42, 1, 6, Опълченска 28, 21 А, 43, 14, 26, 27, 47, 31, 16, 41, 36, 17, 39, 24, 32, 25, 11, 34, 37, 33, 29, 30, 19, 21, 9, 35, 23, 12, 13, 4, . 39, 1, 7, 4, 10, 3, 6, 5, 2, Отец Паисий 9, 1, 5, Петко Войвода 7, 2, 3, Петко Д. Петков 6, 10, 4, 2, 12, 18, 14, 5, 3, Погар 2, 9, 7, 4, 1, 5, Подгорица 13, 53, 49, 4, 1, 19, 10, 18, 16, 17, 14, 45, 11, 8, 33, 12, 15, 43, 25, 30, 31, 41, 39, 37, 5, 27, 6, 23, 24, 20, 35, 32, 56, 47, 63, 34, 33, 17, 38, 50, 36, Първи Май 5, 6, 2, 4, 11, 1, 2, 3, Райна Княгиня 10, 2, 1, 3, 4, 5, Раковска 4, 1, 5, 57, 4, 45, 13, 41, 7, 21, 56, 59, 54, 15, 8, 11, Рилица 2, Рилска Долина 4, 6, Рилски Езера 20, 4, 2, 5, 14, 8, 3, 18, 20, Света Варвара 3, 34, 19, Света Петка 34, 2, 15, Свети Георги 14, 7, 21, 81, 49, 73, 65, 9, 67, 53, 75, 32, 55, 25, 22, 13, 38, 30, 10, 31, 5, 50, 27, 48, 46, 3, 26, 77, 15, 54, 79, 19, 24, 4, 11, 71, 43, 33, 93, 41, 37, 29, 52, 2, 17, 8, 20, 57, 23, 6, 34, 56, 69, 45, 40, 61, 39, 44, 45, Свети Иван Рилски 49, 47, 25, 21, 24, 64, 23, 44, 51, 65, 2, 74, 33, 85, 36, 59, 63, 60, 13, 39, 38, 78, 61, 48, 56, 151, 79, 28, 27, 45, 58, 77, 34, 57, 30, 66, 35, 55, 15, 22, 46, 19, 32, 26, 53, 50, 41, 40, 62,, Вила, 11, 1, 9, 5, 7, 3, 5, 1, 2, 1, 93, 89, 97, 95, 76, 80, 91, 2, 98, Септемврийска 3, 7, 2, 9, 5, 1, 6, Симеон Пандурски 44, 42, 13, 24, 22, 1, 46, 40, 17, 20, 8, 2, 7, 6, 10, 15, 9, 26, Спортела 18, 16, 118, 105, 10, 5, 121, 101, 3, 120, 127, 126, 124, 136, 125, 114, 134, 109, 6, 144, 122, 130, 117, 9, 1 Рила Входа, 47, 115, 110, 112, 131, 90, 10, 15, 17, 22, 3, 6, 5, 13, 23, 31, 10, 9, 25, 19, 12, 32, 14, 24, 26, 27, 30, 39, 4, 7, 29, 11, 28, 8, 16, 20, 35, 37, 87, 80, 51, 91, 101, 61, 52, 63, 66, 65, 54, 41, 77 5, 98, 90, 34, 49, 74, 88, 70, 43, 39, 81, 114, 86, 69, 77, 50, 100, 67, 106, 85, 89, 82, 72, 53, 93, 48, 4, 73, 46, 57, 38, 102, 36, 79, 84, 64, 75, 76, 62, 92, 6, 60, 55, 22, 4, 50, 58, Спротива 1, 1, 1, Стопански Двор, Страхил Войвода 4, 2, 6, 1, 3, Тинтява 11, 7, 9, 5, 1, 3, Трети Гвардейски Полк 6, 12, 11, 4, 8, 7, 10, 1, 5, 6, УПИ XII-1291, Кв. 76, УПИ Іі-1506, Кв. 111, Хаджи Агапи 1, 13, 11, 9, 17, 3, Хан Крум 7, 30, 22, 16, 18, 14, 4, 6, 9, 10, 12, 28, 1, 8, 26, 2, 24, 20, Христо Ботев 12, 6, 23, 10, 15, 11, 25, 17, 5, 1, 3, 7, 19 189, 8, 4, 21, 13, 15, Христо Жлябинков 6, 2, 5, Христо Смирненски 39, 13, 31, 20, 23, 37, 43, 41, 27, 37 А, 45, 29, 16, 62, 13, 1, 12, 21, 4, 19, 11, Цар Асен и Петър 5, 6, 70, 20, 12, 14, 7, 18, 4, 10, 16, Цар Иван Асен II 17, 13, 19, 15, 21, 14, 3, 1, 18, 2, 7, 11, 6, 10, 9, 1, 2, 3, 4, 12, Цар Самуил 5, 7, 3, 1, 6, 10, 9, 8, Царев Връх 15, 11, 7, 17, 3, 2, 6, 5, Чавдар Войвода 1, 9, 7, 3, 19, 8, 5, 2, Черковна 38, Шипка 4, 5, 1, 2, 9, 6, Щерю Войвода 5, 4, 1, Щиплията 2, 6, 18, Юри Гагарин 20, 12, 14, 18, 8, Яворов 24, 15, 1, 6, 10, 5, 22, 16, 8, 19, 17,

На 23.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Рила: Александър Стамболийски 21, Васил Демиревски 4, 4, Васил Начев 10, Васил Христов 9, 5, 1, Георги Кирков 3, 7а, 2, 8, 5, 7, 6, 1, Димитър Благоев 51, 37, 41, 32, 47, 38, 40, 28, 19, 31, 23, 49, 25, 36, 30, 22, 6, 39, 21, 33, 34, 17, 46, 45, 35, 24, 20, 43, 29, 42, 27, Княз Борис I 9, 13, 7, 1, Медник 4, 16, 7, 1, 9, 15, 22, 3, 5, 2, 13, 18, 14, 6, 20, 8, 24, 11, Орлица 1, Петко Войвода 12, 10, 17, 5, 6, 15, 7, 11, 9, Петко Д. Петков 19, 13, Планинска 7, 5, 1, 9, Първи Май 5, Рилски Езера 111, Роза 1, Света Петка 9, 7, 11, 15, 8, 3, 6, 16, 12, 10, 18, 20, 1, Свети Георги 4, Свети Иван Рилски 102, 44, 76, 89, 78, 116, 120, 59, 79, 122, 90, Вила, 114, 85, 86, 88, 105, 80, Помпа, 110, 68, 96, 82, 94, 103, 75, 93, 108, 101, 87, 99, 81, 98, 92, 121, 84, 115, 107, 83, 109, 1, 111, 91, 63, 60, 77, 70, 95, 97, Спортела 116, 140, 118, 112, Трети Гвардейски Полк 1, УПИ II-308 Кв. 1, Хан Аспарух 15, 11, 6, 3, 4, 17, 5, 2, Хан Крум 7, Христо Сокола 20, 5, 2, 39, 24, 10, 27, 23, 11, 14, 32, 8, 15, 21, 4, 13, 22, 18, 30, 16, 6, Вила, 19, 17, 3, 12, 26, 28, 7, Цар Асен и Петър 8, 30, 14, 13, 15, 1, 32, 28, 11, 3, 26, 34, 24, 19, 38, 36, 7, Цар Калоян 12, 16, 3, 20, 18, 10, 28, 4, 8, 13, 17, 1, 14, 11, 24, 6, 22, 26, 15, Цар Симеон 4, 6, 2

На 23.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рила: Рилски Езера 20

На 24.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Смочево: 019027, Извън Рекулация Вила, Инженер Сотиров Дървообработване, Милатково 15, Местонст Милатково

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 22.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   За периода 22-23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Добринище: Адам Трънка 32, Иван Козарев 4, местност Гоце Делчев Лагер-Мучарата, Хижа Гоце Делчев, Жилище-Бунгала, Лифт Хижа Гоце Делчев, Жилище, Бунгало, Лифт, местност Лаговете Вила, Каравана, 79, Жилище, Вила, Хижа Гоце Делчев, Клуб, Неуточнен Адрес Хижа Безбог, Тодор Каблешков 99, Хан Аспарух 27, Бунгало

Община Белица  

На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: местност Семково Вила, Бунгало, Каравана, Почивна База, Павилион, 1 Почивна Станция

На 22.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: местност Семково Каравана, Ресторант, Бунгало, Вила, Хижа, Магазин, Ж, Тп, Туристическо Бунгало

Община Благоевград  

На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, Имот 000143, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Стамовица, Юрто, Яновски Рид

На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски 5, 13, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната, УПИ V-45, Кв. 7, УПИ XVI-163, 164, Кв. 8, Жилище, 1, 02028

На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Благоевград: Грамада Жилище, Еленово 20, Кузман Шапкарев 5, М. Чикуто 04279. 35. 1, местност Герено Жилище, Помпа За Напояване, Битово Стопанска Сграда, Селскостопанска Сграда, Стопанска Постройка, Помпа За Напояване, местност Среден Път-Ш-9 Помпа За Напояване, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир 28, Пътен Възел, Средния Път-Ш. 09, Стоимен Календерски 13

На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Бучино: Ахмедово, Бучака, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци къща, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, местността Чукарски Рид Скз Бучино, Стопанска Постройка, Община Благоевград, махала Тасковска, Текето, Гараж, къща, Жилище, къща, Жилище, Жилищна Сграда

На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Българчево: 029023, 061033, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, Кв. 5, Жилище, къща, Жилище

На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дренково: 23652. 730. 2, махала Балевска Вила, местност Реката къща, ПИ №081045, С. Дренково, Община Благоевгр Д, Старите Къщи-Р, къща, Помпа За Напояване, къща

На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, База, Работилница

На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Лешко: 1

На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Логодаж: Гръчка Махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Кръста, местност Палански Валог, Юрто, Селскостопанска Постройка До 3, Стоп. Постройка, Жилище

На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Разлог: Света Екатерина 30

На 21.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Рилци: Кв. Хисарлъка, местност Тополите, УПИ VI-465, Кв. 27, Цигларката

На 21.10.2019 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 603. 192, 04279. 603. 195, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Бачо Киро 7, 7, Братя Миладинови Кръстовище С ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Васил Левски 3, 3, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Георги С. Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Димов 18, 13, Еленово 213, 208, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 18, 16, 16, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр, 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Николай Петрини 6, 8, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен Път 32а, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, Помпа За Напояване, 149

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Падеш: Джалевци, местност Джалеви Бахчи, местност Стопански Двор, Падеш Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, Падеш Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище, УПИ V-74, Кв. 5

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Горно Хърсово: махала Михтарци къща, махала Новоселци къща, местност Валого, местност Гьоловете, Шопови Ниви, 1

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: Адиница, Бобови Ниви, Землището на С. Дъбрава, Зимниците, Кромидището, местност Клено, Стоп. Постр. До 35 Кв. М, Жилище

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Покровник: Валого, местност Реката, Поповка 5, Равначка, УПИ I-432, Кв. 28, УПИ-XxI-238, 239, Кв. 30, Хан Аспарух 1, 1, къща

На 21.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Дебочица: Вила

На 21.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 36. 89, Александър Стамболийски, Ален Мак 13, 8, Жилище, Антон Чехов 1, Армутлука, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 2, 36, 32, 16, Васил Левски 42, 65, Владо Черноземски 3, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Даме Груев 36, Еленово Жилище, 173, Зеленка 5, Иван Гарванов 1б, Илинден 23, 14, Искър 13, Карамихайлов Бунар, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков 3, Липа 2, Любен Каравелов 6, Люляк 21, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом. С-Во, Помпа За Напояване, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Помпа За Напояване, Жилище, 1, къща, местност Промишлена Зона, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Помощно Ст-Во, Имот №108032, местност Реката, Неуточнен Адрес ТП Горско Стопанство, Николай Петрини 42, Обел 4, Огражден Жилище, 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 14, 25, Пенков Чифлик Ш. 39, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин Жилище, Покровнишко Шосе 14, Производствена База-Бетонов Въ, 61, Мотел С Търговска База, Офиси, Магазин За Мебели и Офиси, Помпа За Напояване, 22, Полковник Дрангов 100, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма 17, Жилище, 15, 9, Струмско Център 21, 2, Гараж, Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Жилище, Пом. С-Во, Рибарник, Христо Чернопеев 2, Яне Сандански 15, Склад, Помощно Стопанстово

На 21.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград: 14204. 501. 10, махала Хамбарджийска, местност Синаница/Реката, Синаница / Реката, Тугулска, Жилище, къща

На 21.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска

На 21.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Велковци, Горно Лешко Жилище, Жилище, Жилище, Жилище, Долно Лешко Жилище, Помпа За Напояване, Офис, Жилище, Офис, Жилище, Ресторант, Офис, къща, Омчорник, Жилище, махала Корянска, местност Реката-Чуката, местност Селището, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград, Жилище

На 21.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Мощанец: XVI-122, 123, Кв. 14, извън регулация 1, махала Поповска, махала Кантурска Помпа За Напояване, къща, ПИ №110, Кв. 13, ПИ №69, Кв. 12, УПИ XI-75, Кв. 6, УПИ-16-104, Кв. 13, Четирка, къща, 2, къща, 1

На 21.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Падеш: II-240, Бреза 7, Поща, Будишка Жилище, Джалевци, махала Ушите, Месност Миджевци Помпа За Напояване, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Пушовица, местност Ридината, местност Стопански Двор, местност Ушите, местност Чокарци, Падеш Жилище, Овчарник, Жилище, Обор, Жилище, Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище, Жилище, Сладкарница, Фурна, Аптека, Жилищна Сграда, Офис, Магазин, Помпа За Напояване, Здр. Служба, Жилище, Офис, Жилище, Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, Жилище, Жилище, УПИ I-219, Кв. 17, УПИ II-207, Кв. 13, УПИ V-74, Кв. 5, Гараж

На 21.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Покровник: 3-ти Март 6, Валого, Веселинци, Ленището, местност Гладно Поле Жилищна Сграда- Вр. Стр, местност Ленището, местност Реката, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе 1, 14, 15, Скз Покровник, Агрс Благоевград, Фирма, Поповка 5, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров 7, 11, УПИ I-432, Кв. 28, УПИ I-546, Кв. 13, УПИ-9-369, Кв. 17, УПИ-XxI-238, 239, Кв. 30, Хан Аспарух 1, Христо Смирненски 17, 8, Четирка, Помпа, Жилище, 1, къща

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Падеш: Джалевци, местност Джалеви Бахчи, местност Стопански Двор, Падеш Ресторант, Фуражомелка, Офис, Магазин, Жилище, Падеш Работилница, Офис, Обор, Цех, Лечебница, Фуражомелка, Жилище, Фурна, УПИ V-74, Кв. 5

На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 603. 192, 04279. 603. 195, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Бачо Киро 7, 7, Братя Миладинови Кръстовище С ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Васил Левски 3, 3, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Георги С. Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Димов 18, 13, Еленово 213, 208, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща- Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 18, 16, 16, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр, 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Николай Петрини 6, 8, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен Път 32а, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, 149, Помпа За Напояване

На 24.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Благоевград: 04279. 36. 89, Айдаровско Дере, Александър Стамболийски, Ален Мак 13, 8, Жилище, Антон Чехов 1, Армутлука, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 2, 36, 32, 16, Васил Левски 42, 65, Владо Черноземски 3, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Гладно Бърдо 02479. 162, Даме Груев 36, Димитър Талев 3, Еленово Жилище, 173, Зеленка 5, Иван Гарванов 1б, Илинден 23, 14, Искър 13, К. и Никола Хайдукови 66, Карамихайлов Бунар, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков 3, Липа 2, Любен Каравелов 6, Люляк 21, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Айдаровско Дере Помпа За Напояване, местност Арнаутски Гроб Картинг Писта- Полигона, местност Горски Разсадник, местност Колзодуй Търговски Комплекс С Бензиност, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Пенков Чифлик Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом. С-Во, Помпа За Напояване, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Помпа За Напояване, Жилище, 1, къща, местност Полигона Жилище, местност Промишлена Зона, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Помощно Ст-Во, Имот №108032, местност Река Струма Помощно Стопанство, Помощно Ст-Во, местност Реката, Мицански Андък, Неуточнен Адрес Тп Горско Стопанство, Неуточнен Адрес, Николай Петрини 42, Обел 4, Огражден Жилище, 8, Огражден Жилище, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 14, 25, Пенков Чифлик Ш. 39, Пенков Чифлик-Ш. 39, Петко Р. Славейков 18, Пирин Жилище, Покровнишко Шосе 14, Производствена База-Бетонов Въ, 61, Мотел С Търговска База, Офиси, Магазин За Мебели и Офиси, Помпа За Напояване, 22, Полковник Дрангов 100, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма 17, Жилище, 15, 9, Струма 19, 11, Струмско Център 21, 2, Гараж, Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Жилище, Пом. С-Во, Рибарник, Струмско Център Работилница, Каравана, Тодор Александров 21, Христо Чернопеев 2, Яне Сандански 15, Яне Сандански 1, Склад, Помощно Стопанстово, Река Бистрица

На 24.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград: 025006, Баздо, Вировете, Дома, махала Кацарска, местност Мицански Андък, местност Преслапо, местност Ридо, Мицански Андък, Пл. 11, Поповска, Преслапо, къща, къща, Помпа За Напояване

На 24.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 2

На 24.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: 00701 М. Чуката, 33. 432, X-333, XI-333, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, махала Деянци, местност Айдарово, местност Кури Дере, местност Пейчинска Чука, местност Саковска Нива, местност Чуката, ПИ №352, Кв. 21, УПИ III-320, Кв. 22, УПИ III-333, Кв. 30, УПИ IV 87, УПИ Ix-317, Кв. 25, УПИ V-320, Кв. 22, УПИ Хх-320, Кв. 22, УПИ-XVI-312, Кв. 19, УПИ-Хі218 Кв. 21, УПИ/Парцел 6, Кв. 30, Христо Ботев 23, Чуката, Панелно Хале, Вила, ул. Братя Гошеви №7, 2, Жилище

На 24.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Марулево: Жилище, 2

На 24.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: Изгрев 4, местност Кантона, местност Попова Глава, Надежда 1, Осми Март 6, 20, П. Яворов 2, При Полигона, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ VIII-72, УПИ XI, Пл. №76, УПИ І-139, Кв. 12, УПИ ІV-110, Кв. 15, УПИ-XxxIV-170, Кв. 5, Жилище, 1, М. Попова Глава ПИ 000099, Жилищна Сграда-Врем. Захранване, Жилищна Сграда-Вр. Стр, 2

На 24.10.2019 г. /08:45 - 14:00 ч./ -  Благоевград: Ален Мак 13, Коста Босилков 3, Неуточнен Адрес Тп Горско Стопанство

На 24.10.2019 г. /08:45 - 14:00 ч./ -  Покровник: Покровнишко Шосе 15

На 24.10.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Благоевград: 04279. 36. 89, Айдаровско Дере, Александър Стамболийски, Ален Мак 13, 8, Жилище, Антон Чехов 1, Армутлука, Асен Итов 9, Бистрица Жилище, Жилище, Братя Иванови Жилище, 1, Броди 2, 36, 32, 16, Васил Левски 42, 65, Владо Черноземски 3, Гемеджиите 12, Георги Попов 30, Гладно Бърдо 02479. 162, Даме Груев 36, Димитър Талев 3, Еленово Жилище, 173, Зеленка 5, Иван Гарванов 1б, Илинден 23, 14, Искър 13, К. и Никола Хайдукови 66, Карамихайлов Бунар, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков 3, Липа 2, Любен Каравелов 6, Люляк 21, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Айдаровско Дере Помпа За Напояване, местност Арнаутски Гроб Картинг Писта- Полигона, местност Горски Разсадник, местност Колзодуй Търговски Комплекс С Бензиност, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Пенков Чифлик Жилищна Сграда-Временно Ст-Во, Помпа, Пом. С-Во, Помпа За Напояване, местност Под Черквата Помпа За Напояване, Помпа За Напояване, Жилище, 1, къща, местност Полигона Жилище, местност Промишлена Зона, местност Река Бистрица Помощно Стопанство, местност Река Струма Помощно Стопанство, Помощно Ст-Во, местност Река Струма Помощно Ст-Во, Имот №108032, местност Реката, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес Тп Горско Стопанство, Николай Петрини 42, Обел 4, Огражден Жилище, Огражден Жилище, 8, Освобождение 94, 98, 16, 96, Панайот Хитов 14, 25, Пенков Чифлик Ш. 39, Пенков Чифлик-Ш. 39, Петко Р. Славейков 18, Пирин Жилище, Покровнишко Шосе 14, Производствена База-Бетонов Въ, 61, Мотел С Търговска База, Офиси, Магазин За Мебели и Офиси, Помпа За Напояване, 22, Полковник Дрангов 100, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма 19, 11, Струма 17, Жилище, 15, 9, Струмско Център Работилница, Каравана, Струмско Център 21, 2, Гараж, Стопанство, 16, 17, Жилище, Автосервиз-Временно Ст-Во, Жилище, Пом. С-Во, Рибарник, Тодор Александров 21, Христо Чернопеев 2, Яне Сандански 1, Яне Сандански 15, Река Бистрица, Склад, Помощно Стопанстово

Община Гоце Делчев  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски 7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13, 25, 31, 24, Анещи Узунов 16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, 29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30, 10, 34, Асен Джикаров 4, 6, 3, 1, 8, 10, 11, Балтачица 3, 2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13, 2, 52, 14, 33, 25, 51, 19, 37, 16, 43, 41, 45, 35, 17, 21, 12, 10, 49, 31, 23, 27, 15, 39, 28, Бузлуджа 3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, 12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14, Васил Левски 22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, 30, 34, 26, 15, 28, 11, Вела Пеева 6, 11, 5, 3, 7, 9, 8, 4, 6, 14, 2, 1, 12, Даме Груев 1, 11, 17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15, Димо Хаджидимов 1, 20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1, Драма 25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21, 25, 21, 23, 31, 27, Дунав 7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, 16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18, 4, 11, Елин Пелин 25, 3, 9, 13, Тп-4, 41, 39, 23, 21, 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, Тп-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, 76, 56, 65, 69, 64, 70, 5, 45, 77, 91, 52, 68, 58, 66, 82, 62, 79, 78, 13, 80, 83, 81, Тп-2, 59, 73, Тп-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32, Илезица 1, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Кавала 1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16, 22, Кирил и Методий 1, 4, 5, 7, Кокиче 4, 1, 2, 7, 18, 6, 8, 1, 10, 16, 24, 5, 26, 32, 28, 12, 22, 4, 14, 13, Крали Марко 1, 6, 4, 2, 3, Ленища, М. Ленища, Места 12, 1, 2, 6, 4, 10, 3, 8, 14, местност Вельов Рид Помпена Станция, Ханче, местност Лозята Времянка, местност Шатора Стопанска Постройка, Неврокоп 1, 34, 4, 16, 20, 23, 10, 18, 33, 19, 5, 7, 17, 28, 6, 11, 2, 13, 12, 24, 27, 1, 26, 5, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 15, 10, 12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7, Орфей 7, 1, 2, 16, 6, 10, 8, 3, 13, 5, 9, 20, Отец Паисий 21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9, 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, П. Р. Славейков 6, 8, 5, 4, 7, 3, 2, ПИ -778, Площада Магазин, 2а, Клуб, Павилион, Победа 1, 2, 4, Разпът, Родопа 8, 9, 10, 3, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10, 13, 18, 12, Свобода 8, 5, 6, 3, 2, 1, Селище 4, Славянка 10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4, 13, Славянска 15, Слатина, Стопански Двор Времянка, Офис, Шивашки Цех, Помпена Станция, Теменуга 2, Тодор Паница 4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8, Тридесет и Пета 15, 17, 2, 4, 3, 1, 11, 6, 5, 1, 13, 14, 6, Тридесет и Шеста 6, 9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2, 2, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев 16, 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2, Чавдар Войвода 2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9, 12, Чешмите, Юрий Гагарин 2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1, 0

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади Вила, Почивна База, Гоце Делчев 73, местност Мочура, местност Мочура Свинарник, Сграда, Цех, Мтп, местност Сушица Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа, Пенковото, Пенчо Славейков 21, Преспа 3, 3, Серес 2, Симеон Радев 6, Сушица

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Гърмен: Вальовица, Втора 21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31, Двадесет и Втора 4, 9, 6, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4, Двадесет и Седма 2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5, Двадесет и Трета 8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4, Двадесет и Четвърта 3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6, Двадесет и Шеста 18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6, Двадесета 9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5, Дванадесета 8, 2, 3, 13, 1, 4, Девета 9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6, Деветнадесета 12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6, Десета 33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30, Единадесета 9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6, извън регулацията 26, 2, Овчарник, М. Маноле, Пи-000490, Маноле, местност Маноле, Неуточнен Адрес Тп1, Археологически Резерват, Осемнадесета 6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9, Осма 29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27, Пета 13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56, Площада Поща, Първа 7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Седемнадесета 7, 5, 3, 4, 10, Седма 18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13, Ст 1 Кл Б Тп Гърмен 6, Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета 55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, Тридесет и Втора 2, Тридесет и Пета 2, 4, 8, 6, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5, Тридесет и Четвърта 6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2, Тридесет и Шеста 1, Тридесета 1, 4, 3, 6, Тринадесета 21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9, Ценьов Тумба, Четвърта 6, 5, 9, 1, 9, Четиринадесета 32, 4, 3, 9, Шеста 2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2, Шестнадесета 4, 3, 6, 2, 4, 9, Шопарланка, , 29, 33

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Дъбница: 055001, Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Втора 6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18, Двадесет и Девета 3, 7, 2, 4, 5, Двадесет и Осма 4, 1, 6, 2, 8, 10, Двадесет и Пета 17, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Първа 1, 3 А, 4, 3, 6, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Трета 12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 3, 2, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1, Двадесета 11, Дванадесета 8, Дванадесета 10, Девета 28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Девета 19, Деветнадесета 8, 5, 7, 4, 2, 3, 9, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Десета 11, Единадесета 8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4, Кюприжик, Неуточнен Адрес Поща, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Осемнадесета 5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Пета 4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15, Пета 1, Петнадесета 14, 2, 3, 4, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7, Седемнадесета 10, 17, 15, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Сграда, Цех, Стопански Двор Свинарник, Склад и Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка, Трета 10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 23, 9, 10, 15, 11, 13, Шестнадесета 1, 2, 7, 3, 1, 5, 4, 21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32, Площад, 2, 1

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Копривлен: Неуточнен Адрес Помпена Станция, Неуточнен Адрес Овчарник

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Крибул: 262, Тп1

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Горно Дряново: 029032 - М. Дяново

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора 1, 5, 8, 1а, 7, 11, 2, 10, 3, 18, 12, 1, 16, 6, 22, 9, 14, 4, 5, 21, 27a, 19, 35, 15, 25, 13, 33, 2, 23, 41, 17, 16, 31, 20, 29, Двадесет и Втора 12, 5, 6, 9, Двадесет и Осма 3, Двадесет и Пета 9, 8, Двадесет и Първа 5, Двадесет и Седма 1, 12, 6, Двадесет и Трета 15, 32, 7, 1, 44, 29, Двадесет и Четвърта 3, 24, 6, 7, Двадесета 35, 20, 6, 30, 1, 26, 14, 12, 24, 4, 28, 22, 16, 10, 2, 18, 3, 8, 7, 9, 36, 5, Дванадесета 4, 13, 1, 16, 18, 1, 20, 27, 6, 15, 5, 3, 14, 10, 2, 7, 12, 9, 11, Девета 15, 1, 5, Деветнадесета 3, 1, 5, 7, 5, 15, 9, 3, 11, 1, 7, 13, Десета 45, 31, 29, 25, 7, 35, 41, 27, 3, 23, 22, 2, 37, 17, 1, 11, 14, 39, 12, 24, 16, 5, 18, 19, 9, 15, 21, 13, 33, Драча, Единадесета 23, 20, 1, 14, 15, 6, 24, 2, 19, 11, 4, 26, 16, 21, 8, 17, 10, извън регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5, 10, 3, 1, 4, Осма 5, 18, 5, 13, 6, 4, 21, 12, 8, 20, 15, 24, 11, 19, 10, 2, 16, 9, 3, 17, 7, Пета 33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9, Петнадесета 21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10, 5, Първа 67, 17, Автоработилница, 63, 33, 30, 61, 39, 55, 27, 48, 18а, 24, 43, 45, 41, 50, 1, 59, 49, 29, 46, 35, 44, 28, 37, 23, 34, 40, 52, 57, 53, 32, 36, 47, 51, 621, 25, 31, 26, 56, 38, 42, 22, 54, 20, 40, 19, 21, 8, 11, 7, 13, 18, 2, 14, 5, 17, 9, 10, 12, 15, 3, 6, 32, 1, 16, 4, Решманица, Седемнадесета 12, 3, 14, 6, 2, 10, 4, 8, Седма 6, 1, 3, 5, 4, 8, 2, Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2, Ст 22 Кл В Тп Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Ст 5 Кл Б Тп Дебрен 1, Трета 31, 15, 1, 5, 21, 10, 18, 9, 2, 4, 27, 23, 14, 3, 12, 7, 19, 13, 8, 6, 11, 29, 18, 37, 49, 35, 10, 43, 45, 41, 31, 51, 33, 47, Тринадесета 1, 26, 2, 3, УПИ 5, Чавдаров Кавак, Четвърта 27, 1, 6, 4, 8, 2, 16, 31, 25, 40, 44, 5, 21, 39, 32, 33, 36, 35, 17, 3, 19, 30, 20, 22, 1, 37, 18, 38, 42, 13, 14, 34, 15, 11, 9, 12, 10, 16, 24, 29, 26, 28, 23, Четиринадесета 32, 17, 15, 6, 14, 18, 7, 13, 2, 10, 30, 24, 3, 5, 4, 8, 26, 22, 20, 11, 16, 28, 19, 9, 12, 1, 6, Чорбаджика, Шеста 42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52, 22, 26, 15, 24, 34, 13, 18, 16, 2, 28, 36, 4, 3, 30, 6, 12, 20, 32, 14, 10, 8, 58, 56, 54, Шестнадесета 9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7, 3, 1, 23, 3, 1, Шопарланката, 51, 1, Тп2, 3

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Ковачевица: Кв. 23, УПИ ІV

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Лещен: УПИ II - 273, УПИ II, ПИ №271, Кв. 19, УПИ VI, ПИ №269, Кв. 19, Временно Строително Табло

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Марчево: 042004, 042005 - М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс на С. Марчево М. Пъдарка, Голек, Канина, Курорт Огняновски Минерални Бани, Ст 19 Тп Марчево 2

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, Кв. 3 М. Банята, Благой Матеров 1, 5, 2, 10, 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Втора 1a, 1, 2, Горни Бани Сграда, 9, 1, 10, Преди База Апк, Почивна Станция, 1, Хотел, Времянка, Двадесет и Втора 3, 1, 4, 4, 16, Двадесет и Девета 11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13, Двадесет и Осма 5, 28, 2, 4, 9, 3, Двадесет и Пета 3, 4, 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10, Двадесет и Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, 44, Двадесет и Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, 4, 5, 1, 2, 6, 8, Двадесет и Трета 1, 3, Двадесет и Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет и Шеста 7, 4, 5, 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Дванадесета 6, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, 11, 16, 13, 15, 17, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, 41, Долни Бани Ресторант, Времянка, Иван Вазов 1, 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48, Кирил и Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Градски Бани, Поща, Площад, Стълб №23, Кл. В, Тп3, Осемнадесета 1, 8, 2, 3, 6, 7, Отец Пайсий 26, 28, 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4, Пета 2, Петдесет А, Петнадесета 5, 3, Първа 2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, . 11, 3, 19, 21, 15, 1, Ст 2 Кл. В Тп Огняново 1, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Трета 5, 6, 7, Тридесета 24, 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11, Четвърта 12, 14, 3, 8, 10, Четиридесет и Първа 9, 2, 5, 1, 7, 3, Шестнадесета 1

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Осиково, Общ. Гърмен: 1

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Рибново: 000317, Землището на С. Рибново, 048031, Ііі-966, Кв. 56, Втора 8, 11, 1, 7, 9, 13, 3, Върбиците, Двадесет и Втора 4, 5а, 2, 10, 1, 8, 12, 14а, 14, 1а, 5, 7, 6, 7а, Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9, Двадесет и Осем 6, 5, 9, 12, 7, Двадесет и Пета 2, 4, 7, 6, 5, 8, 1, 4, Двадесет и Първа 6, 1, 3, 10, 5, 2, 4, 14, 12, 14а, 8, Двадесет и Седем 4, 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14, Двадесет и Трета 2, 1, 4, 8, 6, 9, 7, 3, 6, 6, Двадесет и Четвърта 2, 3, 5, 1, Двадесет и Шеста 1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25, Двадесета 5, 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4, Дванадесета 10, 17, 1, 3, 13, 15, 2, 9, 4, 12, 8, 10, 17, 14, 6, 7, 24, 19, 11, Девета 1, 6, 3a, 5, 7a, 4, 3, 7, 8, 9, Деветнадесета 2, 8, 5, 7, 3, 6, 1, 4, Десета 6, 12a, 2, 5, 12, 6а, 8, 4, 10, 20, 14, 7, 30, 26, 5, 28, 9, 11, 13, 18a, 17, 1, 16, Единадесета 11, 12, 5, 8, 16, 1, 3, 2, 4, Ливаде, М. Бърдо 3, 5, 4, 12, 14, 11, 8, 7, 9, М. Плевнето 13, 3, 14, 21а, 27, 15, 9, 12, 22, 26, 8а, 6, 4, 1, 21, 28, 19, 2, 8, 17, 11, 5, 23, 20, 30, 18, 16, М. Селища 2, 10, 3, 2, 7, 1, 11, М. Снесеното 6, 8, 4, 5, 1, М. Тръне 1, 2, 4, 3, 5, местност Бърдо 5, Неуточнен Адрес Центъра, Поща, В Началото на Селото В Ляво, Осемнадесета 9, 2, 5, 1, 3, 6, 4, 7, 11а, 13а, 11, 9а, 13, 10, 8, 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, 16а, Осма 11, 9, 16, 15, 10, 4, 6, 8, 17, 18, 2a, 2, 13, 7, 14, 12, 1a, 5, 11a, Пета 5, 6, 11, 23, 19, 16, 3, 20, 21, 4, 1, 8, 17, 9, 18, 2, 15, 7, 10, Петнадесета 5, 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13, Първа 35a, 27, 64, 48а, 39, 41, 54, 46, 47a, 43a, 58, 28, 45, 40, 50, 37, 33 А, 48, 52, 35, 37a, 31, 62, 29, 29а, 46б, 42, 39a, 33, 49, 43, 46а, 60, 31а, 44, 58a, 50а, 92, 100, 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, 1, 17, 8а, 35, 38, 7, 1 А, 2, 13, 22, 36, 30, 6, 18, 12, 34, 11, 14, 28, 4, 3, 5, 16, 26, 8, 10, 1а, 32, 9, 19, Седемнадесета 9, 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а, Седма 1, 7, 8, 32, 12, 26, 6, 17, 9, 36, 22, 16, 11, 21, 34, 3, 25, 19, 4, 38, 30, 28, 29, 5, 2, 13, 7, 1, 2, 28, Трета 4, 17, 9, 2, 6, 7, 3, Тридесет и Първа 6, Тридесета 12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24, Тринадесета 23, 11, 10, 36, 20, 18, 15, 1, 16, 9, 38, 7, 26, 22, 21, 30, 34, 17, 6, 2, 13, 19, 5a, 24, 12, 5, 8, 28, 4, 15а, 14, 27, 3, 32, 25, Четвърта 12, 4, 4, 6, 12, 8, 3, 1, 2, Четиринадесета 2, 1, 10, 2а, 13, 4, 5, 6, 8, 6a, 17, 3, Шеста 6, 15, 10, 9, 11, 4, 2, 5, 13, 1, 3, 8, Шестнадесета 23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2, 4, 9, 10, 6, 6б, 3, 2, 6а

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Скребатно: над селото- Оградите

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /10:00 - 10:20 ч./ -  Баничан: Мест. Бекирица

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /10:00 - 10:20 ч.; 10:00 - 16:30 ч./ -  Балдево: Открит Рудник

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Блатска: 030023, местност Бозукдермен, Тп2, Тп1

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново: УПИ-I, Кв. 30

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв. 10, Іх-108

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ново Лески

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ореше

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Теплен

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: Мержането

На 21.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв. 2, Тп1

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гърмен: Втора 31, Двадесет и Втора 4, 9, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, Двадесет и Седма 2, 4, 1, 3, Двадесет и Трета 7, 4, Двадесет и Четвърта 3, 6, Дванадесета 8, 2, 3, 13, 1, 4, Девета 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, Деветнадесета 12, 7, Десета 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30, Единадесета 9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6, извън регулацията 26, 2, Овчарник, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 6, 13, 34, 9, Осма 13, 21, 6, Петнадесета 56, Първа 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, Седма 28, 31, 13, Трета 55, 3, Тридесет и Пета 8, 6, Тридесет и Трета 7, 5, Тридесет и Четвърта 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2, Тридесет и Шеста 1, Тринадесета 2, 9, Шеста 8

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Марчево: 042004, 042005 - М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс на С. Марчево М. Пъдарка, Голек, Ст 19 Тп Марчево 2

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: Горни Бани 9

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Боголин: 253, Тп1

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Копривлен: Неуточнен Адрес Овчарник

На 21.10.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади Вила, Почивна База, Гоце Делчев 73, местност Мочура Свинарник, Сграда, Цех, Мтп, местност Сушица Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа, Пенковото, Пенчо Славейков 21, Преспа 3, 3, Серес 2, Симеон Радев 6, Сушица

На 21.10.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Гърмен: Вальовица, Втора 21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31, Двадесет и Втора 4, 9, 6, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4, Двадесет и Седма 2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5, Двадесет и Трета 8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4, Двадесет и Четвърта 3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6, Двадесет и Шеста 18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6, Двадесета 9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5, Дванадесета 8, 2, 3, 13, 1, 4, Девета 9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6, Деветнадесета 12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6, Десета 33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30, Единадесета 9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6, извън регулацията 26, 2, Овчарник, М. Маноле, Пи-000490, Неуточнен Адрес Тп1, Археологически Резерват, Осемнадесета 6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9, Осма 29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27, Пета 13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56, Площада Поща, Първа 7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Седемнадесета 7, 5, 3, 4, 10, Седма 18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13, Ст 1 Кл Б Тп Гърмен 6, Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета 55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, Тридесет и Втора 2, Тридесет и Пета 2, 4, 8, 6, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5, Тридесет и Четвърта 6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2, Тридесет и Шеста 1, Тридесета 1, 4, 3, 6, Тринадесета 21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9, Ценьов Тумба, Четвърта 6, 5, 9, 1, 9, Четиринадесета 32, 4, 3, 9, Шеста 2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2, Шестнадесета 4, 3, 6, 2, 4, 9, Шопарланка, 29, 33

На 21.10.2019 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Дъбница: 055001, Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Десета 11, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Стопански Двор Свинарник, Склад и Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 1, 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1

На 21.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: местност Мочура

На 21.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гърмен: Маноле, местност Маноле

На 21.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора 6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18, Двадесет и Девета 3, 7, 2, 4, 5, Двадесет и Осма 4, 1, 6, 2, 8, 10, Двадесет и Пета 17, Двадесет и Първа 1, 3 А, 4, 3, 6, Двадесет и Трета 12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4, Двадесет и Шеста 3, 2, Двадесета 9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1, Дванадесета 8, Девета 28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Деветнадесета 8, 5, 7, 4, 2, 3, 9, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Единадесета 8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4, Кюприжик, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Пета 4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15, Петнадесета 14, 2, 3, 4, Първа 7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Седемнадесета 2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Сграда, Цех, Трета 10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Четвърта 9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34, Шеста 20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26, Шестнадесета 23, 9, 10, 15, 11, 13, 21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32

На 21.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Копривлен: Неуточнен Адрес Помпена Станция

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Вихрен 13, 11, 1, 5, Блокове на Циповете, 8, 15, 4, 10, 6, 12, 3, 2, Гьорче Петров 7, 1, 5, 2, 8, 9, 13, 1, 12, 6, 11, 4, 10, 3, Иларион Макариополски 38, 28, Кичево 7, Ниш 6, 4, 5, 1, 2, 3, Пирот 7, 6, 5, 10, 2, 1, 9, 14, 4, 8, 16, 3, 12, Преспа 1, 5, 3, Стефан Захариев 11, 15, 6, 13, 17, 5, 9, Хр. Смилянов 38а, Христо Силянов 16, 18, 38, 13, 20, 36, 38, 22, 5, 15, 7, 24, 11, 30, 26, 9, 32, 11 А, 3а, 34

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28, В Сградата на Кметството, Читалище

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: Балтовици, Капсии, местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30, Стопански Двор, Стопански Двор, Стопански Двор

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Брезница: 29-ти Декември 9, 7, 31002, Vііі, Антон Иванов 11, 1, 3, 9, 7, 6, 15, 10, 4, 11, 17, Балийца 3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, 5, 3, 26, 24, 33, 41, 47, 43, 30, 29, 26, 25, 28, 42, 35, 37 А, 24, 37, 10, Барата 7, 8, 18, 9, 7, 4, 3, 8, 6, 1, 8, Бели Брег 5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, 1, Бело Море 3, 16, 4, 8, 9, 7, 4, 12, 5, Бърда 14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, 14, Васил Левски 3, 8, 2, 26, 27, Васил Петлешков 7, 7, 5, 4, 9, 10, 3, Воденицата 2, 5, 1, Генерал Ковачев 7, 1, 5, 2, 4, Гео Милев 3, 11, 1, 17, 15, 8, 12, 7, 6, 5, 6, 6, Георги С. Раковски 10, 12, 5, 3, 4, 6, Гоце Делчев 7, 10, 26, 1, 3, 9, 1, 13, 21, 6, 23, 15, 19, 11, 8, 17, Дунав 12, 4, 2, 9, 10, 13, 5, 8, Иван Вазов 1, 21, 7, 1, 20, 31, 12, 23, 10, 35, 5, 8, 33, 19, 21, 17, 27, 4, 9, Исмаил Кальор 7, 2, 9, 6, Каменица 8, 6, 6, Кв. 84, Керанека 20, 7, 11, 1, 12, 15, 6, 2, 4, 9, Киркалица, Крали Марко 7, 9, 4, 6, 3, 7, 2, 5, Кушията 7, 4, 8, 2, 7, 5, 1, Лозята 3, 7, 11, 21, 48, 4, 18, 2, 14, 12, 6, 3, 17, 5, 10, 3, Македония 8, 1, 6, 10, 4, Масърли 1, 3, 10, местност Чарка Вила, Неврокоп 8, 28, 2, 37, 50, 7, 46, 19, 48, 30, 5, 33, 12, 4, 25, 32, 28, 11, 14, 26, 16, 17, 34, 1, 2, 9, 24, 8, 10, 15, 29, 37, 18, 13, 35, 27, 39, 36, 6, 7, 12, 11, Неуточнен Адрес Поща, Стопански Двор, Отец Паисий 7, 2, 1, 14, 6, 4, 3, 10, 8, 5, 10, 4, 8, Охрид 10, 18, 7, 4, 9, 5, 2, Падарката 6, 14, 3, 14, 19, 15, 17, 14, 10, 13, 6, 28, 17, 11, 15, 12, 7, 4, 3, 16, 2, Панайот Хитов 2, 4, 4, Папратница, Пейо К. Яворов 13, 2, 17, 11, 6, 21, 7, 31, 12, 19, 23, 5, 4, 24, 18, 1, 14, 16, 12, Пирин 2, 14, 8, 1, 8, 18, 22, 7, 13, 15, 5, 14, 2, 6, 16, 9, 3, Промишлена, Речище 17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, 17, 2, 32, 1, 35, 29, 25, 17, 32, 24, 27, 10, 20, 31, 11, 40, 26, 13, 9, 22, Тп-2, 23, 33, 5, 15, 31, 13, Ридът 1, 13, 27, 25, 22, 21, 23, 9, 8, 19, 18, 7, 21, 16, 12, 17, 10, Свобода 10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, 5, Синища 10, 9, 15, 13, 2, Тп-1, 11, 1, 7, 17, 11, Ситницата 3, 5, 1, Сливница 12, 1, 13, 8, 4, 6, 10, 5, 3, Софата 13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, 23, 28, 19, 14, 31, 17, 33, 21, 25, 2, 7, 13, Спас Белухов-Пането 14, 12, 11, 2, 12, 10, 4, 1, 9, 5, 14, Стара Планина 6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28, Стефан Караджа 4, 5, 13, 1, 2, 3, Стопански Двор, Суда 9, 11, 6, 12, 2, 31, 15, 3, 10, 1, 36, 27, 19, 30, 15, 20, 33, 24, 23, 31, 13, 21, 25, 28, 40, 32, 14, 34, 35, Татарка 7, 1, 14, 2, 23, 1, 15, 9, 19, 13, 10, 7, 6, 43, 42, 5, 11, 3, 8, 4, 41, 39, 28, 50, 38, 26, 43, 16, 42, 37, 35, 24, 29, 49, 21, 34, 53, 51, 19, 4, 44, 43, 25, 18, 48, 44, 47, 41, 36, Теофик Хаджи 6, 4, 2, 7, 5, 6, Туфча 14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, 28, 2, 6, 2, 24, 3, УПИ II-682, Кв. 49, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух 10, 12, 21, 12, 11, 18, 2, 5, 14, 8, 13, 4, 17, 21, 9, 7, 3, 6, 16, Ходжова Поляна 20, 13, 2, 16, Павилион-магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, 24, 28, 6, 27, 20, 36, 40, 32, 30, 8, 15, 42, 29, Хр. Смирненски 15, 16, 19, 12, 13, 9, 4, 10, 20, 16, 20, 18, 22, Христо Ботев 2, 1, 3, 15, 16, 16, 7, 9, 11, Цар Калоян 13, 3, 11, 5, 6, 2, Чала 21, 10, 18, 2, 6, 4, Чарга, Чарка 9, 6, 14, 4, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, 10, 1, 1, 28, 24, 22, 30, Чифлика 4, 4, 5, 17, 2, 6, Юрий Гагарин 4, 1, 12, 8, 5, 9, 4, 3, 2, 10, 7, Яне Сандански 1, 5, 3, 5, 3, 4

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVіі-164, Кв. 11, ХVі-246, Кв. 19, Хі-99, 131, Кв. 22, Старото Село, Входа на Селото В Ляво

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Господинци: УПИ-Хі, Кв. 1, Старото Село

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски Път, местност Мочура, местност Мочура, местност Сушица Стопанска Постройка, Офис, Времянка-Стопанска Постройка, Панаирски Ливади 80, 126, Пенковото

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски 10, 12, 5, 9, 4, 3, 11, 6, 2, 8, Анещи Узунов 10, 2, 1, 12, 11, 19, 7, 21, 15, 4, 17, 11, Асен Лагадинов 5, 3, 1, 2, Бузлуджа 5, Вардар 5, 1, Васил Левски 11, 7, 3, 9, Владимир Поптомов 2, 3, 5, 1, 3, Гео Милев 1, 20, 12, 18, 16, 3, 14, 5, 2, 4, 9, 10, 11, Георги Бенковски 18, 21, 24, 27, 26, 23, 25, 36, 33, 18, 29, 31, 47, 44, 24, 30, 42, 46, 2, 29, 14, 27, 8, 17, 10, 44, 17а, Гоце Делчев 44, 40, 25, 23, 31, 46, 39, 54, 21, 35, 49, 48, 22, 26, 37, 6, 45, 33, 19, 44, 52, 24, 47, 3а, 30, 28, 3, 33, 1, 44, 15, 48, 50, 13, 54, 3а, 46, 6, 52, Димитър Талев 11, 1, 3, Добри Чинтулов 16, 3, 15, 22, 13, Драгоман 18, 6, 14, 5, 3, 2, 4, 22, 20, 20а, Дунав 2, 3, 4, Еделвайс 3, 16, 33, 16, 14а, 17, 6, 14, 1, 27, 20, 11, 24, 7, 21, 31, 12, 3, 28, 13, 2, 23, 18, 32, 22, 5, 9, 30, 10, Здравец 3, 15, 11, 14, 7, 4, 3, 17, 9, 5, 2, 12, 13, Ивайло 8, 15, 25, 18, 9, 16, 5, 14, 11, 24, 22, 10, Иван Вазов 17, 14, 30, 13а, 29, 9, 20, 19, 22, 24, 21, 12, 15, 25, 27, 13, 23, 4, 2, 12, 7, 6, 11, 25, 8, 17, 15, 26, 5, 14, 9, 3, Иван Козарев 5, 2, 7, 3, 1, 6, 11, 10, 12, 9, 19, 1, Иглика 5, 3, 1, Ильо Воивода 2, 1, Капитан Петко Войвода 4, 38, 1, Климент Охридски 13, 4, 5, 11, 6, 7, 9, 2, 8, 4, 9, 5, 14, 23, 21, 19, 15, 16, Кръста, местност Кръста Стопанска Постройка, Михаил Антонов 16, 5, 18, 10, 6, 7, 2, 14, 12, 15, 1, Неуточнен Адрес Поща, Кметство, Октомврийска 10, 19, 1, 14, 5, 4, 16, 27, 3, 12, 15, 8, 6, 8, Орляк 3, Отец Паисий 5, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон 9, 10, 2, 7, 11, 8, 1, 6, 9, Пирин 4, 10а, 6, 14, 11, 1 Трикотажен Цех, 7, 16, 5, 17, 12, 3, 2, 41, 39, 58, 62, 25, 54, 48, 3, 38, 47, 56, 46, 60, 37, 13, 45, 32, 40, 26, 31, 22, 34, 5, 12, 19, 30, 20, 36, 23, 48, 38, 25, 21, Рила 11, 18, 1, 10, 4, 24, 32, 12, 20, 9, 14, 21, 19, 17, 11, Родопи 3, 8, 4, 9, 21, 6, 10, Стопански Двор Сграда, Офис, Работилница, Хаджи Димитър 5, 3, 14, 2, 9, 3, 7, 4, 1, 5, 6, 8, Христо Ботев 5, 7, 3, 9, 6, 2, Христо Смирненски 6, 9, 17, 4, 11, 7, 6, Цар Самуил 5, 3, 1, 4, Черно Море 2, 10, 9, 7, Шипка 12, 3, 2, 1

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Кремен, Общ. Банско

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лъжница: 029005 М. Голака, Ал. Стамболийски 11, 5, 10, 9, 8, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 2, 12, 18297, 18, Атанас Тешовски 1, 2а, 5, 3, 2, 6, 8, 12, 15, 3, 7, Васил Левски 10, 1, 12, 14, 16, 6, 8, 11, 4, 5, 7, 9, 15, 3, 13, 1, Горна Бара, Граматиковица, Драва 40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21, Елена Лефтерова 3, 1, 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5, Здравец 14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16, Ивайло 12, 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а, Каменика, Лъжница Поща, местност Дъбето Стопанска Постройка, Неуточнен Адрес на Центъра, Никола Вапцаров 37, 42, 36, 31, 26, 44, 21 А, 25, 23, 30, 27, 32 А, 28, 33, 32, 38, 21, 39, 7, 40, 41, 43, 21а, 46, 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, 29, Никола Калъпчиев 41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А, 24, 5, 35 А, Никола Парапунов 4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15, Опълченска 7, 2, 3, 5, 20, 36, 13, 31, 28, 23, 12, 4, 11, 42, 10, 19, 16, 6, 26, 17, 15, 38, 24, 30, 40, 27, 22, 8, 20, 35, 18, 25, 14, Ореляк 13, 4, 17, 1, 6, 11, 21, 3, 8, 10, 2, 15, 7, 9, 8, Партизани 13, 23, 19, 14, 17, 33, 15, 29, Патриарх Евтимий 5, 1, 2, Пирин 3, Прогрес 2, 22, 16, 20, 12, 14, 5, 10, 7, 8, 6, 9, 13, 4, 10, 1, 6, 7, 6, Родопи 1, 3, 9, 5, Сергей Румянцев 21, 10, 31, 8, 27, 29, 33, 23, 32, 17, Стопански Двор Фуражомелка, Сграда, Стоян Войвода 15, 17, 15, 30, Христо Ботев 19, 20, 12, 3, 5, 16, 15, 4, 10, 8, 1, 7, 9, 2, 11, 13, 6, 18, 17, 14, Юрий Гагарин 9, 5, 3, 7, 1, 11, 3

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: В Началото От Ляво След Моста

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Самоков: Тинтява 7

На 24.10.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: УПИ- ХVіі-164, Кв. 11, ХVі-246, Кв. 19

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ Ііі Кв. 14, Традиционен Събор

На 24.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Мочура

На 24.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Копривлен: 024015, 585 Кв. 3, Бачо Киро 19, 10, 7, 46, 9, 17, 5, 21, 3, 25, 27, 20, 24, Васил Левски 11а, 13, 2, 5, 7, 10, 3, 9, 1, 11, 4, 8, Драва 6, 3, 7, 10, 5, 24, 1, 8, Драма 7, 9, 13, 21, 17, 27, 25, 3-5, 26, 11, 2, 36, Илинден 8, Мрамора 21, 17, 19, 40, 22, 25, 43, 29, 27, 33, 32, 35, 15, 34, 23, 24, 42, 31, 37, 3, 13, 9, 2, 14, 5, 8, 10, 7, 6, 18, Неуточнен Адрес Цех За Обработка на Мрамор, Цех За Преработка на Мрамор, Поща, Стадиона, Освобождение 8, 13, 11, 1, 3, 9, 4, 19, 2, 17, 23, 6, 5, 7, Петър Берон 7, 6, 9, Първи Май 10, 16, 14, 9, 7, 1, 5, 12, 8, 2, Славянска 11, 10, 13, 7, 6, 18, 30-32, 15, 14, 5, 20, 16, 9, 17, 2, 4, 8, 6, 3, 1, 12, Тодор Паница 30, 26, 20, 32, 28, Хан Аспарух 15, 11, 17, 9, 10, 13, 8, 4, 6, 19, 1, 7, 2, 9, 4, Цар Калоян 9, 7, 5, 3, 4, 1, Цар Симеон 1, 15, 7, 13, 17, 10, 5, 11, 2, Шипка 13, 14, 17, 15, 16, 18, 10, 2, 1, 8, 7, 4, 12, 9, 6, Яне Сандански 14, 7, 2, 12, 17, 13, 26, 40, 23, 20, 10, 1, 24, 30, 8, 36, 28, 4, 18, 15, 6, 22, 3, 11, Тп3, Тп5, Тото Пункт

На 24.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Хаджидимово: VIII, І-319, Кв. 81, Акация 1, Ангел Кънчев 6, Баба Тонка 12, Бачо Киро 8, 1, 2, 4, 3, Васил Левски 11, 16, 13, 24, 3, 5, 6, 10, 4, 2, 1, 12, 6, 9, 1, 4, 26, 8, Георги Бенковски 3, 17, 7, 9, 13, 11, 1, 14, 15, 4, 10, 5, Гоце Делчев 30, 26, 28, 19, 21, 13, 20, 15, 18, 22, 17, 16а, 11, 16, Димо Хаджидимов 40, 46, 20 А, 9, 39, 40, 46, 49, 64, 66, 62, 30, 49, 46, 60, 34, 56, 45, 70, 32, 48, 54, 20, 44, 10, 47, 68, 38, Иван Вазов 2, Илинденци 48, 24, 37, 36, 5, 1, 19, 31, 20, 18, 28, 12, 88, 16, 8, 14, 22, 10, 38, 29, 32, 26, 17, 23, 2, 3, 39, 50, 4, 41, 44, 43, 48, 46, 42, Кирил и Методий 13, 1, 2, 3, Климент Охридски 52, 73, 48, 98, 9, 59, 37, 47, 60, 35, 77, 30, 54, 32, 43, 46, 67, 24, 51, 57, 42, 53, 41, 84, 28, 66, 72, 69, 50, 75, 65, 26, 20, 11, 5, 68, 17, 18, 9, 12, 19, 6, 23, 21, 21, 3, 8, 25, 7, 10, 16, 15, 6, 22, Македония 52, 54, 52, 15, 64, 18, 28, 3, 6, 14, 22, 20, 60, 2, 12, 19, 7, 13, 9, 1, 4, 10, 8, 53, 29, 35, 40, 34, 32, 47, 42, 23, 46, 37, 48, 39, 14, 33, 31, 36, 35, 21, 42, 33, 23, 30, Места 18, 21, 32, 16, 28, 17, 10, 7, 33 Камера, 1, 14, 24, 15, 22, 25, 13, 35, 12, 27, 36, 45, 34, 37, 31, 26, 23, 35, местност Савака Помпа, местност Свети Димитър Пресевна, местност Тумбата 8, 3 Жилище, 3, 2, 5, 9, 8, Младост 52, 17, 4, 25, 48, 38, 30, 1, 32, 23, 40, 19, 3, 43, 7, 50, 33, 39, 11, 28, 31, 34, 8, 35, 10, 12, 3, 9, 24, 6, 18, 20, 1, 5, 4, 48, 13, 17, 42, 1, 25, 7, 26, 22, 16, 8, Неуточнен Адрес Градски Стадион, Опълченска 7, Ореляк 9, 7, 10, 2, 16, 8, 8, 2, 6, 11, 18, 3, 12, 4, 18, Отец Паисий 8, 11, 10, 12, 5, 4, 7, Пейо Яворов 13, 14, 11, 15, Св. Димитър 34-36, 9, 12, 4, 14, 21, Свети Георги 8, 1, Свети Димитър 82, 26, 11, 5, 6, 8, 7, 1, 21, 10, 2, 16, 24, 17, 19, Спартак 27, 29, 45, 26, 28, 15, 23, 18, 17, 14, 4, 60, 16, 21а, 70, 19, 3, 12, 1, 6, 30 А, 22, 9, 20, 13, 11, 7, 47, 53, 21, 13, 43, 16, 45, 30, 47, 49, 34, 2, 32, 51, 38, 41, 36, 24, 37, 57, 35, Средни Ливади, Стопански Двор Сушилня, Времянка, Постройка, Кравеферма, Теменуга 1, 3, 5, 2, Тодор Каблешков 2, Трети 14, 83, Овчарник, 44, 71, 21, 39, 121, 49, 69, 36, 70, 7, 41, 114, 56, 92, 33, 40, 49a, 32, 57, 104, 108, 42, 47, 27, 112, 52, 37, 3, 74, 12, 9, 78, 22, 130, 73, 20, 34, 105, 62, 50, 54, 72, 25, 10, 102, Тп3, От Тп3, Тп8, Тр2, От Тп6, Канцеларии, Тп6, Тп7, Тп6, Филиал

На 24.10.2019 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Копривлен: Александър Стаболийски 16, 5, 1, 2, 3, 8, 14, 6, 13, 16, 9, 14, 11, 12, Атанас Тешовски 1, 3, 7, 8, 5, 14, 6, 2, 4, 9, 11, 10, Васил Левски 17, 19, Георги Бенковски 3, 5, 2, 1, Гоце Делчев 14, Граничар 12, 10, 2, 6, 8, 3, 7, 4, 1, Драма 50, 72, 45, 66, 58, 24, 50, 60, 62, 74, 70, 84, 78, 33, 76, 68, 56, 37, 82, 80, 52, 43, 54, 29, Завода 25, Здравец 1, 5, 2, Изгрев 3, 1, 2, 11, 5, 8, 7, 12, 10, Илинден 8, 4, 14, 20, 6, 10, Кирил и Методи 9, Левадуде, Левадуле, Малка Еловица, Младост 6, 3, 4, 24, 1, Парка 1, 4, 7, 9, Петър Берон 20, 22, 9, 38, 32, 6, 24, 30, 17, 4, 16, 11, 1, 8, 34, 28, 2, 18, 12, 7, 5, 30, 28, Първи Май 5, Свети Димитър 7, Стопански Двор Цех Вента, Склад, Цех За Мебели, Ранчо, Офис Сграда, Стария Цех Вента, Фуражомелка, Мандра, Заведение, Дърводелска Работилница, Кравеферма, Автосервиз, Работилница, Шивашки Цех, Бензиностанция, Сграда С Навес, Сграда, Мелница, Тодор Паница 24, 36, 14, 12, 10, 34, 20, 22, 18, 10 Времянка, 2, 4, Фиталар Дере, Христо Ботев 18, 4, 18, 12, 17, 15, 8, 5, 2, 13, 16, 21, 7, 10, 11, 6, Цар Калоян 1, Цар Симеон 12, 25, 13, 14, 19, 27, 4, 2, 8, 6, 21, 23, Юрий Гагарин 5, 5, 3, 1, 8, 2, Яне Сандански 10, Тп Апк, Тп1, Тп4

На 24.10.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99, 131, Кв. 22, Старото Село

На 24.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ Ііі Кв. 14, Открит Рудник, Традиционен Събор

На 24.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28, Мест. Бекирица, В Сградата на Кметството, Читалище

Община Гърмен  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дъбница: Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1

Община Кресна  

На 22.10.2019 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Горна Брезница

На 21.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кресна: Главен Път Е-79, Македония 96, 1 Пътен Тунел на Главен Път Е79

На 21.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Крупник: Главен Път Е-79 Бензиностанция

На 21.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ощава: 54537. 600. 31. 1, Германци, местност Русенци, местност Станковица, къща, Тп2

На 21.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански: Цар Самуил 1

На 21.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Стара Кресна: местност Кулата, УПИ I-17, Кв. 16, УПИ III Кв 11, Скз Стара Кресна

На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ощава: 54537. 600. 31. 1, местност Русенци, къща, Тп2

На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли: Вила

На 22.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кресна: местност Градешки Бани Офис, Обект, Неуточнен Адрес Баня, Подината

На 22.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Градешница: Втора 7, 9, 11, 15, 19, 3, 17, 5, 1, 13, 21, 31, 8, 35, 29, 14, 6, 37, 43, 41, 16, 12, 2, 4, 10, 39, 27, 33, 37, 20, 22, 63, 49, 26, 59, 28, 67, 69, 65, 47, 30, 36, 50, 51, 8, 24, 53, 34, Главен Път Е79 Ресторант Воденичката, Аптека, Офис, Ресторант, Заведение, Комплекс, Склад, Кафе, 1, Магазин, Заведение, Офис, Гробето, Двадесет и Втора 5, 4, 1, 3, 6, 2, Двадесет и Пета 3, 6, 1, 4, Двадесет и Първа 1, 5, 3, Двадесет и Седма 5, Двадесет и Трета 11, 5, 13, 3, 9, Двадесет и Четвърта 7, 1, 1, 3, Двадесет и Шеста 25, 12, 4, 27, 21, 11, 2, Двадесета 1, Дванадесета 5, 16, 11, 9, 14, 18, 7, 3, 1, 12, 6, 17, 20, 2, 15, 4, Девета 1, 3, 7, 2, 4, 6, 8, 5, Деветнадесета 6, 4, 3, 13, 11, 1, 5, 9, 8, Десета 7, 1, 4, 3, 5, 6, 8, 2, 9, Единадесета 3, 4, 11, 9, 7, 2, 6, 14, 12, 1, 10, 5, 8, извън регулацията Жилище, Жилище, 8, Времянка, 13, 69, Жилище, местност Градешка Гара Авторемонтна Работилница, местност Рудината, Неуточнен Адрес Тп3, Тп1, Тп2, Осемнадесета 1, 5, 7, 3, Осма 2, 4, 6, Петнадесета 2, 1, Първа 29, 55, 33, 45, 59, 69, 41, 67, 31, 57, 25, 39, 53, 19, 65, 37, 61, 47, 51, 35, 63, 21, 23, 43, 27, 49, 9, Параклис Пресвета Богородица, 17, 15, 1, 11, 13, 5, 7, 3, Седемнадесета 6, 4, 3, 1, 8, 5, 2, Седма 3, 5, 15, 11, 1, 9, 7, 13, Трета 1, 12, 7, 14, 10, 6, 28, 4, 9, 3, 16, 2, 8, 26, 28, 29, 24, 26, 20, 21, 15, 17, 18, 23, 19, 22, 25, 27, Тринадесета 16, 19, 9, 2, 13, 4, 17, 8, 5, 11, 15, Четвърта 3, 2, 7, 18, 27, 23, 13, 24, 28, 36, 32, 8, 19, 31, 22, 4, 6, 21, 15, 11, 34, 14, 20, 25, 30, 1, 10, 16, 5, 12, 17, 26, 33, 38, 40, 46, 44, 42, 3, 41, 37, 6, 43, 47, 45, 46, Четиринадесета 3, Шеста 20, 6, 2, 4, 18, 16, 14, 10, 22, 12, Шестнадесета 3, 2, Поща, М. Гробето

На 22.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Илинденци: Алеко Константинов 22, 4, 2, 13, 6, 10, 5, 8, 1, 9, 3, Белица 2, 11а, 11, Васил Левски 27, 28, Втора 25, Двадесет и Втора 3, 2, 4, 5, Двадесет и Девета 4, 13, 17, 19, 11, 14, 7, 12, 8, 15, 3, 18, 16, 7, Двадесет и Осма 7, 1, 3, 2, 5, 1, Двадесет и Пета 19, 4, 8, 14, 12, 16, 6, Двадесет и Първа 18, Двадесет и Седма 1, 3, Двадесет и Трета 1, 3, 13, 5, 7, 9, 3, 10, 2, Двадесет и Четвърта 9, 4, 2, 3, 7, 6, 5, 7, 4, Двадесет и Шеста 1, Двадесета 3, 15, 9, 7, 17, Дванадесета 1, Девета 16, 2, 7, 8, 10, 3, 6, 5, 20, 13, Деветнадесета 13, 11, 8, 3, 9, 2, 5, 7, 7, 2, 10, 9, 4, 1, Десета 3, 8, 6, Димитър Пешев 1, 3, 6, 2, 10, 8, Единадесета 2, 1, 3, 5, 5, Здравец 7, Илинден 2, Кольо Фичето 8, Костур махала 7, 4, 2, 3, 5, 8, 1, 1, М. Злинска Река - Сусарник, местност Бабище ПИ 040193, местност Горно Поле Помпена Станция, Мраморна 20, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 12, 7, 8, 6, Пета 7, 2, 5, 4, Петнадесета 1, 2, Първа 5, 9, 3, 4, 29, 17, 19, 27, 25, 23, Св. Трифон 10, Свети Мина 15, Седма 7, 2, 9, Трета 22, 33, 28, 27, 25, 29, 34, 37, 19, 36, 31, 32, 32, 61, 43, 8, 59, 48, 65, 18, 46, 42, 51, 40, 39, 45, 66, 56, 49, 55, 53, 67, 41, 44, 21, 9, 26, 10, 15, 11, 13, 16, 6, 18, 17, 12, 14, 7, 8, 1, 4, Тридесет и Втора 9, 12, 4, 1, 10, 7, 6, 8, Тридесет и Осма 8, 2, 5, 1, 6, Тридесет и Пета 9, 1, 9, 6, 15, 11, 20, 13, 5, 3, 5, 22, Тридесет и Първа 9, 7, 8, 4, 2, 6, 7, 3, 1, 5, Тридесет и Седма 1, 9, 5, Тридесет и Трета 61, 6, 4, 5, 2, Тридесет и Четвърта 36, 42, 31, 45, 37, 39, 34, 38, 48, 32, 29, 33, 2, 17, 12, 28, 1, 13, 19, 30, 14, 15, 8, 23, 20, 25, 27, 11, 6, 26, 29, 10, 3, 30, 20, Тридесет и Шеста 1, 6, 6, 8, 10, 9, 1, 12, 18, 5, 2, 3, 4, 2, 1, Тридесета 6, Тринадесета 11, 3, 18, 16, 12, 14, 10, 8, 4, 1, 2, 16, Черноризец Храбър 6 Жилище, Четвърта 4, 11, 2, 15, 5, 13, 3, 16, 14, 24, 17, 2, 18, 21, Четиридесет и Втора 5, 1, 2, 12, 7, 10, 6, 4, 8, 3, 25, Четиридесет и Девета 1, 3, 3, 5, 6, 8, 10, 1, 12, 1, Четиридесет и Осма 3, 2, 12, 6, 7, 5, Четиридесет и Пета 2, 5, Четиридесет и Първа 6, 4, Четиридесет и Седма 10, 36, 5, 11, 8, 7, 3, 4, 1, 4, Четиридесет и Трета 3, 4, 10, 1, Четиридесет и Четвърта 31, 3, 2, 1, 42, Четиридесета 19, 29, 17, 8, 27, 15, 3, 5, 14, 4, 1, 21, 1, 14, 1, Четиринадесета 4, 5, 9, 2, 3, 2, 3, Шеста 2, Шестнадесета 6, 12, 4, 1, 10, 8, 14, 1, 4, 5, 2, Съвет, 3, УПИ І-248, Кв. 26, 4

На 22.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Струмяни: Будител 3, Врабче 4, Димчо Дебелянов 3, 2, 36, Долна Белица 7, 30, 31, 23, 15, 21, 40, 5, 11, 26, 13, 33, 3, 4, 32, 22, 38, 34, 42, 8, 24, 27, 20, 12, 16, 10, 2, 14, 18, 19, 6, 36, 1, 25, 9, 29, 28, Дядо Ильо Малешевски 3, 2, 11, 2, 4, 5, 1, 3, 6, 8, Кочо Честименски 2, Мура 1, 7, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров 1, 12, 3, 10, 8, Пейо Яворов 1, Пенчо Славейков 6, Св. Св. Кирил и Методи 8, 8, 10, Св. Св. Константин и Елена 18, 22, 3, 26, 27, 12, 36, 16, 6, 24, 28, 2, 20, 32, 30, 1, 14, Синаница 8, 4, Спартак 2, 4, 13, 22, 31, 5, 29, 27, 8, 37, 25, 21, 35, 17, 15, 9, 43, 39, 19, 33, 7, 3, 41, Хан Крум 4, 2, Хан Кубрат 6, Христо Ботев 9, 8, 3, 10, 15, 7, 11, 17, 13, 6, 2, Цар Самуил 12, 28, 13, 4, 24, 1, 11, 2, 6, 8, 15, 9, 10, 2

Община Петрич  

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17

На 21.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Марикостиново: Бяло Море 2, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, Георги Раковски 8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10, Димитър Благоев 8, 13, местност Високия Рид Склад, Струма 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5

На 21.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Михнево: Гоце Делчев 5, Гоце Дивлев 9, 15, 7, 19, 6, 13, 4, 8, 10, 12, 3, 14, 17, 5, 2, 1, Ел-Тепе 4, 2, 1, 6, 5, 7, 3, Искър 2, 11, 9, 6, 5, 7, 3, 1, Калабак 6, 10, 2, 3, 5, 11, 8, 9, 7, 4, 14, Лазар Данаилов 11, 15, 34, 30, 32, 9, 16, 28, 7, 26, 36, 13, Лазар Маджаров 1, 2, 5, 4, 3, Максим Горки 12, 4, 7, 1, 6, 5, 2, Никола Вапцаров 8, Пирин 8, 1, 9, 13, 6, 4, 2, 7, 5, 3, Шипка 26, 20

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Дреновица

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Баскалци

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Вишлене

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Гега: Боровичко, Боровичкото

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долене

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долна Крушица

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долна Рибница

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Драгуш

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Зойчене

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кладенци, Общ. Петрич

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кукурахцево

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Мендово: Слопотец

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов 1, местност Иловица Мачтов Трафопост, Рокфелер

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов 30, Беласица 46, Георги Измерлиев 24, 18, 20, 16, 22, 6, извън регулацията 1, Македония 44, Маркови Кладенци 51, 49, 30, 27, 32, местност Алачевото Цех, местност Орешката Жилище, местност Чалията Помпа, Помпа, Младост 42, 47, 38, 40, 44, 31, 41, 8, 46, 39, Огражден 36, 53, Отец Паисий 5, 9, 23, 4, 18, 14, 19, 6, 17, Русия 11, Хоризонт 7, Яне Сандански 21

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Струмешница: Струмешница

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Чурилово

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Чуричени: 000248, местност Куково

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Марикостиново: Димо Хаджидимов 7, 11, 9, 10, Иван Вазов 10, 21, Марица 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, Пирин 4, 2, 5, 6, 14

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 1, 28-ми Октомври 1, Димитър Гощанов, Иван Вазов 1, 3, 2, Княз Борис I 7, Полковник Дрангов 1, Сграда на Тк Гум, Славянска 4, Христо Ботев 2, Цар Борис III 11 Супермаркет, 11а, 9, 9, 16, 20, 15, Яне Сандански 1, 10, 5, 3, 18, 9, 9, 2, 11, 12, 18, 4, 1, 20, 6, 14, 7, 20, 2, 13, 6, 5

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Право Бърдо

На 21.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Генерал Тодоров: 1

На 21.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Айдарски Даб Иловица ПИ 56126. 149. 27, България 60, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов 3, местност Айран Бунар Помпа, местност Бухото Помпа, Помпа За Напояване, местност Бяла Черква Помпа За Напояване, Помпа, местност Джевезлъка Помпа, Помпа За Напояване, Цех, местност Иваник Свинарник, Сграда, Ханче, Помпа, Автобаза, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица Помпа, Свети Георги 2а

На 21.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев 37, местност Чалтията Автоработилница

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел АМ Струма, *, 1

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долно Спанчево: местност Реката

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кулата: Антон Попов 53, 35, 48, 27, 20, 34, 26, 28, 47, 42, 35, 32, 37, 49, 7, 39, 40, 41, 55, 33, 38, 51, 30, 53, 18, 20, 24, 45, 22, 36, 43, 23, 35, 29, 58, 17, 31, 9, 14, 10, 11, 12, 67, 13, 27, 5, 15, 23, 16, 7, 18, 3, 2, 8, 21, 6, 4, 19, 38, 24, 80, 68, 4, 56, 59, 67, 73, 62, 72, 61, 60, 50, 37, 71, 44, 70, 58, 46, 66, 64, 39, 48, 52, 57, 76, Арда 1, 2, Брегалница 30, 16, 29, 31, 23, 15, 14, 27, 25, 7, 17, 19, 6, 9, 13, 10, 5, 11, 8, 12, 3, 21, 4, 8, 1, 6, 15, 1, 2, Васил Левски 14, 16, 3, 12, 18, 10, 8, 18, 4, 6, 2, Връх Китка 14, 6, 1, 16, 7, 14, 9, 10, 2, 5, 8, 12, 3, Гео Милев 14, 12, 10, 7, 3, 6, 4, 8, 5, 1, Ел-Тепе 6, 4, 2, 3, 8, 1, 7, Жп Кулата, Кожух 7, 6, 9, 4, 8, 2, 3, 1, 1, 3, Кочо Мавродиев 4, 5, 11, 2, 7, 6, Люле Бургас 7, 2, 1, 6, 5, 3, 10, 4, Максим Горки 2, 9, 7, 8, 3, 5, 2, 1, 12, 4, 6, местност Гкпп-Кулата Цех, Администрация, Магазин Белатур Ад, Такси и Разрешителни, Кантар, Митница, Офис, Магазин, Фирма, Павилион, Казино, Паркинг, Каравана, Агенция, Пункт, Канцеларии, Склад, Ресторант, Базар, Бюро, Кантар, Каравана, Помпа, местност Кавако Магазин, Неуточнен Адрес Усилвател Бац, 1 Гкпп, Усилвател Бац, Отец Паисй 16, 10, 3, 18, 1, 12, 14, 6, 8, 4, Петко Р. Славейков 23, 38, 36, 48, 44, 42, 46, 29, 7, 30, 9, 34, 25, 22, 11, 15, 21, 12, 27, 16, 2, 26, 4, 3, 20, 6, 18, 8, 24, 19, 5, 28, Плевен 24, 2, 28, 30, 32, 10, 22, 6, 14, 12, 3, 24, 20, 21, 26, 4, 1, 8, 2, Рила 1, 8, 11, 7, 9, 3, 2, Стефан Караджа 1, 3, 2, 6, 4, 8, 11, 14, 7, 12, 5, 10, Хр. Чернопеев 2, 1, 2, Цанко Церковски 3, 1, 5, 4, 6, Цар Калоян 2, 3, 1, 4, Поща, Чаталджа 6, 4, 2, 5, Черни Черници, Яне Сандански 10, 4, 5, 3, 8, 1, 12, 9, 14, 6, Янтра 2, 4, 1, 8, 6, 7, 5, 5, 1

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико Път 108, Капанлъко, местност Дабето Фабрика, местност Ливадите Автосервиз, местност Острово Помпа, местност Побиен Камък Помпа, местност Порой, местност Фабриката Цех, Петко Р. Славейков 2

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Марикостиново: 1-141, Асен Златаров 24, 32, 23, 33, 31, 38, 22, 35, 34, 40, 37, 29, 30, 25, 21, 27, 21, 36, 43, 1, 11, 16, 14, 6, 2, 5, 4, 12, 9, 7, 1, 15, 13, 18, 3, 11, 8, 10, 17, 19, Братя Миладинови 25, 26, 5, 15, 6, 10, 24, 12, 4, 8, 18, 9, 1, 16, 26, 2, 3, 7, 22, 20, 44, 35, 30, 41, 19, 26, 47, 17, 43, 38, 25, 37, 46, 31, 27, 32, 48, 51, 42, 21, Бузлуджа 1, 6, 4, 10, 5, 3, 12, 8, Бяло Море 2, Васил Коларов 4, 18, 17, 15, 6, 11, 2, 7, 13, 1, 3, 20, 22, 16, 10, 26, 32, 28, 23, 24, 34, 38, 30, 15, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, 60, 48, 50, 27, 25, 64, 66, 58, 54, 56, Генерал Гурко 4, 6, 10, 8, 2, 9, 5, 18, 13, 14, 16, 22, 10, Георги Раковски 7, 1, 2, 8, 6, 5, 9, 7, 10 Вила, 4, 3, 10, Главен Път Е-79 1 Фтец Мантар Енерджи, Горничето, Димитър Благоев 4, 2, 5, 3, 7, 13, 9, 11, 8, 13, Димо Хаджидимов 3, 6, 8, 2, 5, 1, 7, 11, 9, 10, Долен Засек Склад За Строителни Материали, Драва 2, 1, 6, 3, 4, Екзарх Йосиф 41, 49, 37, 33, 10, 6, 35, 39, 4, 8, 25, 23, 2, 31, 18, 16, 12, 20, 22, 11, 17, 15, 19, 5, 21, Заводска 2, 1, Засеко, Иван Вазов 14, 11, 18, 4, 23, 20, 7, 6, 24, 26, 12, 10, 25, 8, 3, 5, 17, 9, 13, 16, 15, 2, 10, 21, 1, извън регулация, Карл Маркс 2, 22, 9, 12, 16, 5, 10, 14, 18, 8, 6, 24, 1, 4, 11, 7, 13, 3, 20, Марикостенски Бани Ферма, Цех, Тп, Хотел, 2, Марица 6, 48, 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, 33, 4, 19, 6, 16, 37, 31, 11, 35, 1, 5, 29, 7, 27, 25, 8, 3, 17, 21, 13, 32, 12, 9, 18, 23, 2, местност Аджобица-Чалията Бензиностанция, местност Банско Бърдо Павилион, местност Бонаро Бетонов Център, местност Високия Рид Склад, местност Горничето Цех, местност Корията Врем. С-Во, местност Лозарски Андък Свинарник, местност Падарка Свинарник, Казан, Местонст Среден Път Таверна, Москва 3, 4, Неуточнен Адрес Поща, Извън Селото, Извън Селото, Отец Пайсий 15, 2, 10, 1, 17, 11, 12, 2, 9, 7, 5, 13, 21, 4, 19, 8, 3, Петър Берон 2, 4, 1, Петър Стефанов 2, 11, 7, 19, 12, 10, 15, 17, 3, 4, 5, 13, 9, Пирин 4, 2, 5, 6, 14, Пътен Възел АМ Струма, Свобода 5, 4, 3, 9, Стадион, Струма 13, 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5, Христо Смирненски 8, 14, 2, 5, 26, 10, 7, 24, Черно Море 15, 12, 14, 6, 11, 9, 20, 2, 18, 16, 7, 3, 5, 1, 4, 10, Янтра 1, 3, 2, Закуски, Дискотека, Магазин, Тото Пункт

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Марино Поле, Общ. Петрич: извън регулация, местност Вадата

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Хан Кубрат 9

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови 1, България 104, 101, 76, 80, 103, 74, 92, 84, 98, 97, 87, 72, 94, 70, 68, 82, 126, 95, 83, 93, 85, 78, 96, 99, Георги Бенковски, Зиче, Ляшница Потоко, местност Бухото Цех, Помпа, Склад, Ресторант, Сграда, Офис, Жилище, Сонда, Помпа За Напояване, Работилница, Фургон, Обор, местност Зиче Църква, Помпа За Напояване, Жилищна Сграда, Врем. С-Во, Временно Строителство, 8, Жилище, местност Караач-Дамяница Метан Станция, Мтп, местност Кумли Магазин За Строит. Материали, Автосервиз, Временно Строителство, Авторемонтна Работилница, местност Мерата Тп, Временно Строителство, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Под Гарата Автоработилница, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов 1, Стопански Двор

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Рупите: Александър Буйнов 6, 30, 27, 20, 10, 2, 8, 33, 12, 31, 35, 13, 7, 14, 1, 19, 9, 4, 18, 16, 25, 17, 24, 5, 3, 11, Беласица 1, 18, 20, 10, 14, 4, 12, 16, Бяло Море 3, 5, 4, 2, 7, 11, 8, 10, Васил Левски 23, 15, 25, 14, 19, 9, 6, 21, 5, 1, 10, 11, 13, 2, 12, 4, 20, 3, Георги Бенковски 15, 9, 16, 21, 5, 2, 6, 14, 20, 18, 11, 10, 13, 17, 24, 4, 25, 19, 23, Гоце Делчев 10, 12, 18, 2, 22, 21, 3, 15, 6, 19, 5, 1, 20, 7, 11, 9, 17, 13, извън регулацията 1, 1, 2, 1, Илинден 13, 9, 21, 3, 12, 14, 5, 7, 4, 10, 6, 8, 20, 1, 11, 23, 2, Кирил и Методий 25, 30, 15, 16, 10, 8, 24, 5, 7, 3, 4, 21, 6, 9, 18, 2, 13, Кожух 1, 6, 3, 7, 9, 5, Любен Каравелов 32, 35, 26, 24, 16, 7, 13, 3, 12, 20, 14, 34, 28, 22, 18, 30, 33, 6, 4, 11, 10, 35, 18, Маркова Скала 9, 7, 2, 3, 6, 4, Маршал Толбухин 1, 2, 12, 29, 3, 25, 1, 17, 7, 2, 21, 11, 5, 27, 13, 9, 10, 15, 6, 23, 19, 8, 17, 9, Местнос Рупите Вила, Църква, Баня, Почив. Станция, Павилион, местност Корията Помпа, Помпа, местност Мерата, местност Пинговица Помпа, Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Нива, местност Свети Атанас, местност Средно Поле Помпа За Поливане, Помпа, Цех, Помпа, местност Тафтино ПИ 000301, Дом, Цех За Произв. на Плодови и Зе, местност Тухларка Оранжерия, Помпа, Москва 4, 11, 5, 6, 2, 9, 1, 13, 23, 21, 3, 19, 18, 10, 8, Неуточнен Адрес Приемник Бац, Поща, Никола Вапцаров 7, 8, 5, 17, 14, 22, 2, 7, 1, 3, 15, Осми Март 1, 6, 2, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Осогово 10, 5, 3, 4, 6, 1, 8, 7, 2, 1, Петра 1, 9, 15, 11, 17, Пирин 4, 1, 2, 5, 15, 9, 3, 7, 21, 19, 13, 17, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански 17, 13, 1, 23, 25, 22, 27, 23, 6, 16, 8, 14, 4, 18, 7, 2, 3, 10, 1, Софроний Врачански 21, 8, 9, Стопански Двор Тп, Цех, Тафтино, Тракия 9, 2, 1, 14, 10, 6, 13, 5, 7, 8, 3, УПИ Ііі-131, Кв. 7, Хр. Ботев 37, 22, 35, 51, 39, 41, 33, 20, 23, 24, 45, 47, 31, 29, 43, 49, 27, 1, 16, 10, 2, 7, 15, 14, 25, 11, 8, 19, 27, 5, 13, 23, 9, 21, 6, 3, 17

На 23.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Голяма Нива -Кавако, Капсиди, местност Янкулица, Трънката, УПИ 4 и ПИ 014012, М. Градините, УПИ I-111 Кв. 20, Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите, 22, Приемник Кт Бац Срещу Хотел Комитите

На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Марино Поле, Общ. Петрич: местност Вадата

Община Разлог  

На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев 16, 15, 12, 18, 13, 14, 17, 8, 11, 21, 10, Баненска Буна 7, 30, 1, Двадесет и Девета 4, 10, 29, 12, 8, 6, 9, Двадесет и Пета 1, 30, 36, 5, 15, 28, 38, 2, 11, 34, 19, 9, 12, 14, 3, 6, 7, 22, 26, 24, 13, 16, 10, 99, 20, 8, 18, Двадесет и Първа 8, 3, 1, Двадесет и Седма 32, 58, Двадесет и Четвърта 1, 16, 2, 3, 5, 4, 10, Деветнадесета 32, извън регулацията 99, Неофит Рилски 1, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 18, Пета 10, 24, 14, 32, 26, 30, 16, 6, 12, 2, 20, 5, Първа 1, Трета 17, 22, 11, 26, 20, 16, 21, 23, 14, 13, 19, 18, 9, Тридесета 10, Тринадесета 23, 10, 22, 21, 13, 25, 17, 9, Четвърта 3, Шафле Дере 15, Шеста 13, 6, 4, 2, 1, 15, 33, 8, 9, 5, От Тп Детска Градина

На 22.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Разлог: Христо Ботев 52, 81, 56

На 22.10.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Гарата

На 22.10.2019 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Разлог: 61813. 645. 21 М. Габавица, Александър Стамболийски 23, Баница 4, 2, 7, 6, 9, 1, 3, 5, 10, 12, 8, Бела Река 12, 2а В, 2 Б, 1, 64, 4 Б, 2 В, 2 А, 1 Дараци, 4 1, 4, 1, 4 4, 4, Булаир 1, 2, 3, Даме Груев 14, 5, 13, 8 Каравана, 8, 7, 10, 11, 9, 16, 12, 15, 19, 3, 6, 2, Изток 4, 3, 19, 4 4, Павилион, 2, 21, 1, 4 5, 20, 5, 5 5, Магазин, Гараж, 1 1, 68 5, 18, Иларион Макариополски 73, 57, 75, 51, 67, 61, 63, 59, 71, 64, 65, 69, 39, 65, Каракьой 5, 10, 7, 2, 8, 4, 1, 9, 6, 3, Предел 3, Тодор Александров 53, Христо Ботев 58, 56, 56, 72, 83, 75, Тп Училищен Комплекс, 77, 48, 101, 54, 99, 23 Б, 23, 23 3, 4, 3, Цар Иван Шишман 5, Цар Самуил 20, 8, 28, 2, 26, Гараж, 5, 14, 3, 18, 22, 6, 4, 16, 10, 66, 4, 1, 20, Черна Река 1, 11, 7, 13, 5, 1, 9, 15, 3

На 23.10.2019 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Разлог: Вихрен 4, 10, 7, 2, 5, 11, 7а, 1, 3, 6, 14, 8, 17, 12, 15, 19, Занаятчийска 30, 38, Изток Тп Изток, Кафе, 6, Искър 3, 1, 7, 19, 4, 13, 15, 21, 9, 5, 10, 25, 17, 2, 8, Малина, Марица 2, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св. Св. Кирил и Методий 4 А, Стара Планина 4, 1, 2, 5, 15, 99, 38, 10, 101, 7, 2, 17, 13, 11, 9, 37, 3, 33, Трети Март 2, 1, 7, 9, 5, 4, Явор 1, 2

На 23.10.2019 г. /11:30 - 15:30 ч./ -  Разлог: Вихрен 22, 7, 20, 18, 24, 19, 17, 5, 3, Дунав 3, 10, 5, 19, 2, 1, 6, Занаятчийска 13, 42, 43, 39, 31, 30, 32, 9, 35, 3, 50, 4, 22, 33, 6, 7, 12, 46, 45, 11, 20, 14, 47, 2, 23, 25, 26, 29, 5, 52, 41, 34, 37, 51, 38, 10, 44, 28, 24, 48, 54, 16, 21, 19, Изгрев 44, 34, 38, 12, 14, 24, 18, 16, 30, 22, 2, 6, 40, 26, 8, 36, 32, 20, Изток 99, Искър 65, 26, 35, 53, 12, 6, 16, 14, 57, 31, 10, 39, 59, 28, 27, 45, 41, 33, 30, 37, 18, 47, Марица 1, 2, 4, 3, Стара Планина 8, 39, 99, 33, 58, 19, 21, 25, 27, 31, 89, 37, 29, 96, 23, Странджа 1, 2, 3, 4, Трети Март 9, 8, 2, 92, 10, 1, Черна Река Плевня, Юндола 1, 4, Явор 10, 12, 5, 8, 7

На 23.10.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: IV, Кв 29, IVI-348, Кв. 29, Xl, Кв. 41, Ангел Даракчиев 2, 7, 4, 3, 5, 1, Баненска Буна 30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35, Втора 31, 4, 2, 12, Двадесет и Девета 1 А, 12, Двадесет и Пета 11, Двадесет и Първа 2, Двадесет и Шеста 37, 8, Двадесета 2, 1, Дванадесета 9, Деветнадесета 1, 7, извън регулацията 100, 99, Конешица 1, местност Конещица ПИ 000597, местност Конищица, Неофит Рилски 43, Неуточнен Адрес Разсадник Длс Разлог, Трета 6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4, Тридесет и Първа 1, Тринадесета 2, 13, 9, 5, 1, 11, Четиридесет и Втора 18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19, Четиридесет и Осма 5, 1, 20, 3, 7, 8, 6, Четиридесет и Пета 12, 8, 6, 7, 10, Четиридесет и Първа 1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21, Четиридесет и Седма 9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6, Четиридесет и Трета 4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7, Четиридесет и Четвърта 4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2, Четиридесет и Шеста 8, 4, 2, Шафле Дере 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1, Тп Банята

Община Сандански  

На 21.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хотово: Баня, местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански, Жилище

На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Ново Ходжово

На 21.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Спатово: местност Клюнко

На 21.10.2019 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Поленица: Бангеица 042023, Бангийца, местност Целипут, Целипут

На 21.10.2019 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Сандански: Панайот Волов 10, 8, 12, 7, 11, 9, Свобода 14, Стефан Стамболов 58, 47, 14, 49, 37, 39, 41, Целипут

На 21.10.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Сандански: Димитър Талев 2, 8, 6, 4, 1, 10, Иван Вазов 8, 2, 6, 3, 10, 5, 1, 7, 4, Пирин 6, 9, 8, 7, 1, 2, 3, 4, 11, 5, Свобода 14, 38, Чудомир Кантарджиев 53, 55, 61, 51, 63, 57, 59, Юрий Гагарин 32

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горно Спанчево

На 22.10.2019 г. /12:00 - 14:15 ч./ -  Сандански: Тодор Каблешков

На 23.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Плоски: Бензиностанция Шел

На 23.10.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Враня: 1 ПИ 024003

На 23.10.2019 г. /12:15 - 16:00 ч./ -  Плоски: местност Поручик Минков Каравана, Работилница, Бензиностанция, Борса

На 24.10.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 14:15 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански: местност Струма Рибарник С. Лебница Мтп Лебница 2

На 24.10.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Сандански: Р-Н Индустриална Зона Трикотажен Цех

На 24.10.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Дамяница: Склавска Река

На 24.10.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Лебница: местност Горен Герен, 2, 1

На 24.10.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Струма: местност Полето Скз Струма, 026005, Водна Помпа, Песоците 007025, Полето, Скалата 012002, 1, 2

На 24.10.2019 г. /10:15 - 13:00 ч./ -  Поленица: Вихрен 4, 2, 6, 1, 3, Георги Димитров 21, 22, 25, 33, 19, 20, 29, 47, 12, 27, 38, 37, 31, 34, 39, 24, 17, 36, 32, 18, Гоце Делчев 12, Гушевица 9, 19, 17, 15, 18, 3, 11, Димитър Благоев 49, 40, 30, 36, 43, 31, 29, 35, 22, 42, 28, 21, 23, 26, 19, 27, 18, 53, 57, 48, 58, 34, 37, 20, 33, 24, 25, 61, 38, 45, 59, 46, 55, 44, 56, 32, Изгрев 14, Илия Минев 30, Македония 1, 39, 50, 51, Пирин 2, 1, 3, 8, 4, 5, 12, 6, 10, Рила 1, 2, Х-77, Кв. 8, Яне Сандански 17, 23, 21, 25, 3

На 24.10.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Сандански: Крайречна 16, 20, 6, 8, 2а, 22, 18, 8, 12, 3, 14, 14, 2, 22, 16, 4, 1, 10, Свобода 14, Спано Поле 1, 11, 16, 12, 8, Стефан Стамболов 58, 37, 60, 54, 60

На 24.10.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Разлог: местност Пети Километър

Община Сатовча  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кочан: 015218, Аделберт Антонов 8, 13, 6, 3, 7, 14, 12, 8, 15, 8, 5, 11, 15, Анещи Узунов 6, 3, 2, 8, 4, 5, 1, Антон Иванов 1, 4, Бузлуджа 14, 16, Васил Левски 37, 14, 19, 20, 9, 38, 4, 44, 26, 30, 2, 28, 11, 25, 16, 17, 31, 17, 42, 33, 10, 13, 32, 12, 18, 27, 35, 16, 23, 27, 7, 47, 3, 21, 29, 15, 40, Вергил Ваклинов 26, 29, 12, 8, 39, 4, 30, 35, 13, 7, 22, 15, 21, 11, 33, 20, 28, 17, 25, 31, 16, 23, 10, 2, 27, 34, 14, 18, 19, 1, 31а, Георги Бенковски 1, 3, 9, 7, Георги Бенковски 1, Дончо Ганев 9, 16, 8, 6, 5, 3, 7, 4, 18, 15, 10, 5, 14, 17, Еделвайс 7, 3, 2, 5, 4, Здравец 13, 4, 15, 22, 12, 23, 16, 8, 29, 10, 14, 27, 11, 5, 6, 4, 24, 2, 7, 9, 25, 18, Капитан Петко Войвода 18, 7, 13, 11, 19, 21, 9, 17, 20, 25, 27, 23, 29, 15, Кирил и Методи 4, 1, 10, 3, 7, 6, 5, 8, 10, 2, 9, Лиляна Димитрова 9, местност Стопански Двор Цех, Мир 1, 2, 5, Младост 11, 15, 1, 9, 4, 12, 14, 7, 13, 3, 10, 6, 18, 5, 2, Неуточнен Адрес Тп2 Кочан, Неуточнен Адрес Тп1 Кочан, Тп1 Кочан, Осма 4, 8, 6, 10, Осма 1, Отец Паисий 13, 8, 15, 11, 6, 12, 17, 10, 9, 2, 5, 4, 7, Панайот Хитов 6, Пейо К. Яворов 6, 10, 8, 4, 1, 18, 14, 3, 20, 22, 12, 7, 16, 5, 2, Пеньо Пенев 18, 7, 16, 12, 10, 20, 14, Пета 12, Победа 22, 54, 25, 3, 1, 7, 6, 5, 8, 4, 27, Пролет 13, 46, 15, 18, 43, 31, 42, 23, 36, 9, 16, 30, 2, 1, 24, 44, 34, 26, 41, 28, 32, 33, 6, 4, 11, Първа 2, 1, 8, Свилен Русев 1, 10, 12, 6, 8, 4, Свобода 12, Седма 5, 13, Септемврийска 3, 6, 5, 2, Септемврийска 1, 20, 20, Сергей Румянцев 5, Славянска 3, Стопански Двор Шивашка Работилница и Кафе-Бар, Струма 1, 9, 8, 5, 2, 12, 4, 4, 16, 22, 6, 10, 13, 18, 7, 20, Тодор Каблешков 4, Тракия 9, 4, 11, 5, 24, 8, 6, 7, 10, 2, Христо Смирненски 5, 3, 1, 14, 16, 11, 15, 13, 12, Шеста 2, 4, местност Кундевица

На 22.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Кочан: Антон Иванов 1, 4, Вергил Ваклинов 26, 29, 12, 8, 39, 4, 30, 35, 13, 7, 22, 15, 21, 11, 33, 20, 28, 17, 25, 31, 16, 23, 10, 2, 27, 34, 14, 18, 19, 1, 31а, Георги Бенковски 1, 3, 9, 7, Капитан Петко Войвода 18, 7, 13, 11, 19, 21, 9, 17, 20, 25, 27, 23, 29, 15, Младост 11, 15, 1, 9, 4, 12, 14, 7, 13, 3, 10, 6, 18, 5, 2, Неуточнен Адрес Тп2 Кочан, Осма 4, 8, 6, 10, Панайот Хитов 6, Пейо К. Яворов 6, 10, 8, 4, 1, 18, 14, 3, 20, 22, 12, 7, 16, 5, 2, Пеньо Пенев 18, 7, 16, 12, 10, 20, 14, Седма 5, 13, Септемврийска 3, 6, 5, 2, Сергей Румянцев 5, Славянска 3, Тракия 9, 4, 11, 5, 24, 8, 6, 7, 10, 2, Христо Смирненски 5, 3, 1, 14, 16, 11, 15, 13, 12, Шеста 2, 4

На 22.10.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Вълкосел: Бистрица 14, 13, 7, 5, 1, 11, 4, 2, 9, 6, 15, 12, 3, 10, 8, Божур 30, Бузлуджа 24, 25, 37, 44, 40, 28, 23, 41, 27, 29, 35, 26, 42, 38, 50, Заря 24, Лилия 38, 36, 31, 35, 37, 33, 45, 43, 52, 44, 41, 40, 39, 42, Людмила Живкова 9, 10, 4, 3, 1, 6, 2, 14, 19, 5, 17, 15, 12, 11, 7, Люляк 20, 14, 1, 13, 3, 22, Места 1, 3, Неуточнен Адрес Тп2, Рила 1, 2, 3, 5, Стопански Двор, Христо Ботев 3, 5, 14, 6, 12, 8, 7, 2, 4, 9, 1, 11, 10, Лечебница

На 22.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Вълкосел: Балтите, Божур 6, 19, 7, 10, 13, 1, 14, 21, 33, 5, 24, 4, 18, 34, 20, 23, 9, 27, 15, 25, 17, Бузлуджа 18, 22, 2, 7, 14, 8, 20, 24, 15, 1, 21, 13, 4, 6, 16, 5, Васил Левски 21, 14, 13, Георги С Раковски 4, 5, 6, Заря 22, 13, 11, 16, 10, 30, 14, 19, 5, 7, 21, 28, 17, 9, 12, 26, 20, 24, 8, Лилия 26, 14, 19, 2, 34, 21, 12, 8, 16, 29, 15, 6, 31, 3, 25, 10, 17, 24, 70, 13, 9, 11, 4, Людмила Живкова 14, Люляк 14, 7, 15, Неуточнен Адрес Мтп 4, Отец Паисий 2, 5, 3, 1, Прогрес 15, 12, 1, 4, 14, 2, 13, Хан Аспарух 9, 22, 15, 11, 26, 17, 3, 23, 19, 1, 12, 7, 8, 27, 5, 10, 13, 24

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кочан: 012119, Антон Иванов 5, 4, 2, 3, Антон Иванов 6а, 7, 6, Беласица 3, 1, 5, 2, Бузлуджа 2, 6, 8, 4, 5, 12, 11, 3, 9, 7, Бузлуджа 14, 13, 16, 10, 15, Васил Левски 8, 1, 3, Васил Левски 34, 46, 22, 35, 36, Вела Пеева 1, 2, Вергил Ваклинов 8, 39, 9, 18, Витоша 2, 1, Възход 9, 13, 7, 8 А, 2, 8, 4, 10, 1, Георги Бенковски 1, 3, Георги Бенковски 7, 6, 17, 5, 11, 4, 15, 23а, 23, 8, 13, 9, Десета 10, Димитър Благоев 24, 9, 7, 27, 11, 29, 25, 23, 15, 13, 4, 21, 17, 5, 19, Димитър Благоев 51, 41, 61, 34, 35 Мтс, 43, Долна Лъка, Дончо Ганев 14, 1, 3, 2, Дончо Ганев 4, 2, Единадесета 9, Здравец 16, Ивайло 10, 14, 12, 6, 16, 4, 8, Иван Козарев 6, 1, 4, 2, Лиляна Димитрова 7, 9, 2, 8, 6, 5, 14, 10, 3, 4, 1, Люляк 4, 6, местност Стопански Двор Магазин, Мир 5, 7, 3, Митко Палаузов 1, Младост 9, 19, Младост 11, 2, Неуточнен Адрес Детска Ясла, Кметство, Тп3 Кочан, Неуточнен Адрес Тп5, Неуточнен Адрес Тп4 Кочан, Никола Вапцаров 18, 7, 16, 4, 5, 1, 22, 19, 17, 15, 3, Никола Парапунов 10, 1, 16, Офис, 14, 38, 12, 2, Никола Парапунов 7, 8, 38, 3, 1, 6, 9, 42, 18, 22, 5, 20, 40, 11, 24, Никола Парапунов 4, 7, 2, 3, 5, 6, 10, Отец Паисий 1, Отец Паисий 9, 3, Панайот Волов 2, 9, 4, 7, 5, 6, 3, Панайот Хитов 2, 4, Пеньо Пенев 12, Пирин 1, 3, 5, 4, 2, Пирин 7, Плиска 12, 31, 29, 27, 13, 4, 21, 25, 16, 23, 18, 8, 10, 19, 14, 17, 33, 15, 1, Площада 1 Бар, Площада 1, Победа 48, Победа 44, 31, Победа 25, 16, 10, 40, 72, 23, 27, 62, 42, 32, 44, 1, 7, 21, 35, 29, 3, 33, 5, 34, 13, 31, 37, 30, 39, 52, 18, 2, 14, 20, 19, 38, 36, 56, Пролет 10, 1, 6, 5, 12, 17, 8, 11, 35, 14, 4, 15, 9, 3, 2, 13, Рила 13, Рила 4, 1, 2, 8, 5, 6, 3, Родопи 4, 6, 3, 1, Свилен Русев 1, Свобода 10, 16, 15, 21, 17, 12, 8, 4, 20, 2, 14, 3, 11, 18, 13, 7, Септемврийска 1, 4, Септемврийска 31, 12, 33, 18, 25, 42, 30, 27, 19, 13, 8, 32, 24, 44, 46, 14, 34, 45, 10, 35, 21, 3, 17, 28, 26, 20, 38, 23, 15, Стефан Караджа 2, 9, 11, 7, Струма 16, 14, 15, Тодор Каблешков 3, 1, 8, 2, 6, 5, Тракия 1, 3, Тракия 12, 26, 8, 2, 20, 7, 13, 5, 21, 1, 24, 3, 15, 4, 9, 11, 16, 14, 27, 33, 22, 6, Трета 10, 14, 17, 26, 13, 24, 28, 23, 12, 9, 6, 8, 11, 20, 21, 15, 25, 18, Хаджи Димитър 2, 3, Христо Ботев 24, 4, 22, Поща, Христо Ботев 54, 7, 22, 28, 14, 16, 3, 46, 5, 42, 8, 52, 20, 34, 48, 44, 24, 18, 26, 38, 6, 12, 36, 32, 10, 30, 50

На 24.10.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Туховища: Тп2

На 24.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Туховища: 382, Здравна Служба, Тп1, Кметство

Община Симитли  

За периода 21-23.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Черниче: Георги Димитров 10, М. Сухата Река Жилище, Магазин

За периода 21-23.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Стопанска Постройка, Жилище, Гараж, Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите Вила, Жилище, Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3

За периода 21-23.10.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Симитли: Васил Левски Склад, Ливадите, М. Драката, М. Дрънкалица Жилище, 43, Стопанска Постройка, М. Ливадите Жилище, местност Стария Андък, Симитли, Стария Андък, Христо Смирненски 16, Яне Даракчийски 3

За периода 21-23.10.2019 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Брестово, Общ. Симитли: Калугеровец

За периода 21-23.10.2019 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Тросково: Баров Път, местност Ливадище, Скз Тросково

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: местност Джалева Махала, местност Долно Церово 12, 17, 3, 20, 24, 10, 21, 8, 23, 9, 14, къща, 01а, 5, 16, 7, 19, 8а, 22, 15, 18, 13, Трифа

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Крупник: Александър Стамболийски 13, Васил Коларов 14, 1, Васил Левски 20, 18, 11, 13, 30, 22, 19, 12, 8, 25, 7, 5, 27, 21, 1, 9, 14, 17, 3, 24, 29, 15, 28, Георги Димитров 1, Георги Трайков 1, 6, Жилище, 2, 28, 18, 3, 8, 24, 27, 12, Даме Груев 5, 7, 9, 4, 2, 1, 3, Димитър Благоев 3, 23, 8, 13, 35, 37, 2, 12, 10, 18, 20, 1, 29, 21, 31, 11, 38, 7, 26, Жилище, 16, 6, 30, 34, 9, 25, Карл Маркс 1, Кирил и Методий 8, 23, 17, 9, 4, 7, 15, 21, 27, 25, 17 Магазин, 3, 6, 11, 1, Кресненско Въстание 9, Жилище, 7, 3, 19, 15, 10, 8, 13, 2, 17, 11, 5, Крупник Бар, Склад, Ясла, Пайсий Хилендарски 42 Жилище, 28, Пейо Яворов 18, Пирин Жилище, 13, 9, 8, 6, 3, 1, 14, 18, Трайчо Костов 12, Хан Аспарух 2, 4, Христо Ботев 1, Яне Сандански 10, 11, 1, 3, 18, 7, 12, 5, 14, 16, 8, 4, 24, 1

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: Ораново Жилище

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: С. Долно Церово

На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: Іі-760 Кв. 53, Любен Каравелов 2, 7, 9, 4, 6, 5, Ораново, Партизанска 21, 29, 25, 23, 35, 31, 27, Пирин 3, Предел 109, 117, 127, Жилище, 78, 119, 102, 111, 98, 96, 91, 76а, 99, 95, 113, 103, 92, 97, 93, 125, 90, 88, 82, 115, 84, 74, 78а, 94, 76, 100, 104, 107, 101, 89, 80, 73, 86, 105, Преспа 7, 15, 5, 3, 1, 11, Симитли

Община Струмяни  

На 22.10.2019 г. /13:45 - 16:00 ч./ -  Микрево: Стефан Караджа 37, Стопански Двор Цех, Бетонов Център

Община Якоруда  

На 21.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бабяк: Заведение

На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Тп Чирек

На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гълъбово, Общ. Белица

На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лютово

На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Юруково

На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Якоруда: Васил Левски 2, Кирил и Методи 59, 80, Лазарец 80, Цар Борис III/Георги Димитр 124

На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица: Десета 7

На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кузьово

На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Орцево

На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Палатик

На 21.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Черешово, Общ. Белица

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Банско: Княз Ал. Батемберг 13, Св. Иван Рилски 20

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Якоруда: Айдаре 1, 3, 1, 7, Алпийска 1, 3, 24, 20, 22, 8, 5, 12, 16, 14, 4, 7, 2, 6, 99, 13, 18, 24, Белмекен 3а, 20, 4, 16, 3а, 12, 20, 18, 3, 2, 1, 11, Богдан Войвода 4, 2, 7, 1, 6, 9, 11, 5, 8, Букет/Петнадесета/ 8, 10, 3, Бунтишка 5, 1, 2, 4, 7, 3, 1, 6, 5, Бърдо 3, 6, 18, 16, 99, 20, 14, 18, 26, 8, 24, 10, 26, 28, 34, 9, 7, 12, 19, 5, 13, 22, 27, 11, 21, 16, 14, 25, 17, 99, 20, 23, 18, 35, 29, Васил Априлов 14, 12, 11, 9, 2, 4, 1, 6, 8, 10, 7, 5, Васил Левски 2, 2, 2, 2, 32, 30, 2, 28, 26, 2, 13, 2, 17, 10, 9, 16, 6, 35, 20, 25, 12, 14, 2, 3, 11, 19, 7, 80, 8, 24, 22, 99, 15, 18, 4, 26, 13, 28, Витоша 6, 10, 27, 29, 45, 25, 61, 48, 18, 47, 21, 32, 44, 51, 52, 23, 57, 46, 33, 31, 28, 59, 24, 34, 43, 12, 39, 65, 26, 40, 36, 37, 50, 22, 14, 20, 25, 3, 5, 13, 15, 1, 20, 50, 4, 8, 2, 6, 17, 11, 10, Гоце Делчев 1, 4, 33, 29, 99, 21, 5, 6, 27, 17, 12, 16, 9, 18, 23, 32, 4, 13, 25, 8, 31, 10, 19, 20, 14, 6, 7, 5, 3, 4, 1, 2, Грагьовец/Стефан Чернев/ 17, 15, 9, 14, 10, 6, 22, 27, 8, 2, 3, 15, 7, 5, 1, 21, 16, 11, 12, 19, 17, 31, 18, 13, 4, 28, 23, Градище/Трета/ 17, 9, 4, 6, 11, Грънчар/23-Септември/ 9, 22, 4, 30, 52, 23, 56, 16, 33, 54, 20, 32, 8, 18, 5, 29, 1, 31, 14, 36, 6, 28, 44, 26, 13, 40, 39, 42, 37, 46, 24, 10, 38, 50, 2, 8а, Даме Груев/Никола Вапцаров/ 2, 25а, 6, 20, 2, 99, 35, 12, 33, 37, 41, 39, 4, 5, 29, 10, 27, 8, 31, 2, 11, 17, 2, 25, 3, 7, 99, 5, 15, 94, 1, Дванадесета 5, 2, Девета 9, 3, 7, 11, 9, 5, Джебре/Иван Ботушанов/ 42, 4, Добро Ниве/Партизанска/ 9, 5, 3, 7, 2, 13, 19, 8, 17, 1, 4, 11, Екзарх Йосиф 20, 8, 14, 7, 13, 16, 9, 18, 11, 3, 12, 10, 6, 5, Иван Вазов 4, 5-6, 3, 10, 8, 1, 14, 5, 7, 4, 18, 11, 9, 16, 2, Иван Попкостов 6, 2, 4, 1, 3, Изгрев 15, 7, 1, 20, 10, 8, 17, 14, 18, 5, 9, 13, 19, Кирил и Методи 58, 56, 62, 35, 52, 46, 45, 55, 47, 37, 21, 59, 53, 48, 22, 50, 39, 49, 44, 99, 60, 57, 9, 4, 13, 41, 6, 27, 32, 38, 40, 82, 64, 80, 41, 95, 91, 83, 81, 72, 71, 89, 61, 70, 67, 74, 93, 87, 77, 75, 85, 97, 79, 78, 73, 69, 66, 63, 76, 15, 6, 25, 8, 18, 46, 34, 2, 17, 29, 12, 13, 36, 1, 28, 30, 23, 14, 3, 19, 16, 21, 11, 55, 27, Кожух 10, 23, 21, 23, 21, 15, 6, 8, 5, 17, 4, 1, 12, 19, 18, 9, 10, 14, 13, 16, 7, 3, 2, Лазарец 99, 12, 5, 4, 3, 10, 6, 13, 11, 9, 1, 2, 7, 14, 47, 25, 66, 55, 59, 44, 76, 34, 57, 1, 54, 49, 38, 42, 74, 45, 60, 52, 53, 30, 39, 56, 72, 24, 78, 18, 82, 19, 9, 36, 20, 16, 33, 64, 26, 40, 15, 17, 8, 22, 51, 86, 70, 32, 50, 31, 48, 27, 43, 14, 37, 58, 41, 21, 23, 61, Любен Каравелов/Ат. Хаджиянч 1, 5, 2, 3, 7, 2 5, 9, 11, Македония 23, 1, 12, 5, 8, 4, 7, 6, 2, 11, 16, 3, Места/П. Джеджеров/ 23, 52, местност Буковец, Мусала 13, 8, 50, 11, 5, 4, 6, 9, 1, 2, 1, Неуточнен Адрес, Никифор Филипов 10, 12, 1, 11, 15, 4, 16, 5, 13, 9, 3, 6, 14, 7, Ореховица 2, Освобождение 3, 98, 1, 5, Пелистър 18, 6, 7, 9а, 3, 3, 12, 4, 7а, 10, 2, 8, 7, 7, 18, Пета/Поп Филип Стоянов/ 4, 7, 36, Петко Р. Славейков 23, 2, 1, 100, 70, 7, 9, 73, 99, 17, 3, 25, 6, 10, 5, 75, 8, 15, 2, 12, 12, 31, 24, 10, Пирин 3, 14, 10, 22, 7, 18, 20, 5, 12, 4, 24, 2, 6, 1, 9, 16, 5, Първа/Илия Колев/ 5, 1, 3, 6, 2, 4, Родопи 9, 9, 12, 2, 5, 10, 8, 7, 29, 1, 3, Седма 5, 1, 7, 3, 12, 3, 2, 17, 4 2, 10, 6, 9, 11, 7, 13, 8, Солун/Мустафа Кьоров/ 6, 7, 15, 3, 1, 9, 13, 5, 8, 11, 11, Софроний 33, 25, 31, 37, 16, 40, 18, 24, 43, 23, 27, 36, 1, 34, 29, 99, 20, 35, 41, 39, 22, 1, 30, 14, 35, 20, 12, 3, 21, 13, 10, 6, 11, 2, 15, 16, 8, 19, 18, 17, 7, 1, Стара Планина 17, 8, 2, 4, 9, 11, 7, 6, 13, 1, 5, 3, Стефан Караджа/Никола Карад 13, 7, 23, 10, 1, 21, 17, 9, 11, 12, 5, 4, 3, 2, 15, 6, 27, Стойко Маджере 14, 22, 14, 5, 3, 6, 11, 13, 23, 20, 8, 21, 9, Стокевица 16, 12, 2, 9, 17, 5, 1, 4, 13, 98, 21, 11, 23, 25, 6, 10, 7, 8, 9а, 99, Стоян Табаков 6, 2, 10, 4, 12, 8, 1, 3, 9, 6, 11, 7, 8, 12, 5, 10, 4, Трещеник 17-84, 1, 3, 2, Тринадесета, Хаджи Никола Вардев 14, 18, 6, 1, 3, 17, 9, 2, 37, 35, 11, 22, 19, 24, 33, 39, 4, 5, 15, 16, 10, 21, 31, 12, 20, 28, 43, 26, 41, Хаджиалиш/Чавдарци/ 5, 10, 6, 2, 48, 110, 48 1, 110, 56, 14, 28, 17, 20, 110, 16, 9, Христо Ботев 31, 68, 35, 51, 37, 41, 49, 40, 9, 47, 39, 57, 74, 55, 9а, 72, 99, 54, 76, 62, 56, 60, 58, 50, 38, 75, 53, 66, 64, 42, 45, 48, 70, 2, 24, 37, 27, 6, 34, 22, 14, 21, 27, 11, 33, 16, 8, 15, 13, 28, 4, 20, 10, 31, 26, 220, 25, 18, 35, 32, 19, 29, 24, 17, 1, 30, 62, 2, 5, 3, 1, Цар Борис III/Георги Димитр 97, 123, 101, 83, 76, 87, 89, 105, 106, 81, 71, 2, 118, 144, 112, 91, 69, 93, 99, 128, 116, 78, 84, 9, 1, 124, 74, 102, 90, 111, 107, 88, 3, 79, 85, 92, 98, 75, 120, 77, 52, 109, 126, 86, 73, 122, 50, 80, 108, 67, 159, 103, 100, 82, 96, 95, 110, 63, 111, 156, 144, 117, 89, 146, 130, 139, 85, 140, 142, 115, 138, 216, 136, 204, 199, 210, 173, 188, 222, 165, 161, 151, 229, 182, 183, 232, 1, 228, 213, 179, 227, 9, 217, 223, 159, 178, 186, 219, 99, 225, 221, 218, 138, 167, 215, 201, 163, 39, 89, 235, 155, 194, 226, 205, 236, 189, 208, 175, 27, 206, 193, 180, 209, 224, 3, 190, 192, 184, 196, 195, 197, 169, 211, 157, 181, 230, 237, 216, 6, 153, 187, 234, 177, 137, 66, 15, 51, 19, 33, 54, 47, 1

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 21.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Търнак: І-529, Кв. 43а местност Кметство С. Търнак, Айра 17, Байкал 4, 6, 2, Батак 1, Васил Кънчев 10, Васил Кънчев 2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12, Васил Нинов 13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а, Вит 2, 1, Георги Димитров 5, Граф Игнатиев 26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13, Д-Р Петър Берон 4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6, Дако Даковски 2, 8, 4, Иван Вазов 1, 2, Ком 5, 2, 1, 3, Крайна 48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2, Ленин 3, 4, 6, Марин Стоянов 30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24, Марин Стоянов 12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, Тп 11, 5, 18, 1, 8, 14, Мир 9, 1, 7, 11, 5, 3, 2, Обнова Тп№10 Уо, Обнова 4, Плиска 3, 6, 5, 1, 4, Септемврийци 25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23, Христо Ботев 5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3, Цар Асен 17

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Търнак: Ален Мак 2, 5, 4, 6, 8, 3, Васил Тодоров 1, 5, 4, Владая 1, Гено Петров 6, 4 УПИ II-811, Кв. 10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2, Гео Милев 12, 8, 6, 4, 1, 2, 10, Георги С. Раковски 28, 24, 13, 9, 30, Иван Вазов 36, 34, 43, 39, Иван Ненов 13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, Илия Станев 4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20, Крайбрежна 12, 10, 8, Крайна 8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, Кръстовище Ив. Ненов Г. Петров, Ленин 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, Оборище 1, 5а, 5, Опълченска 10, 4, 3, Сан Стефано 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, Тп13 Уо, 37, 25, 14, Септемврийци 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Христо Смирненски 40, Цар Калоян 17, 15, 13, Цар Симеон I-ви 10, 6, 7, 4, 1, Шипка 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7

На 23.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Търнак: І-529, Кв. 43а местност Кметство С. Търнак, Айра 17, Байкал 4, 6, 2, Батак 1, Васил Кънчев 2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12, Васил Кънчев 10, Васил Нинов 13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а, Вит 2, 1, Георги Димитров 5, Граф Игнатиев 26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13, Д-Р Петър Берон 4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6, Дако Даковски 2, 8, 4, Иван Вазов 1, 2, Ком 5, 2, 1, 3, Крайна 48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2, Ленин 3, 4, 6, Марин Стоянов 12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, Тп 11, 5, 18, 1, 8, 14, Марин Стоянов 30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24, Мир 9, 1, 7, 11, 5, 3, 2, Обнова 4, Обнова Тп№10 Уо, Плиска 3, 6, 5, 1, 4, Септемврийци 25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23, Христо Ботев 5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3, Цар Асен 17

Община Враца  

На 21.10.2019 г. /08:30 - 11:00 ч./ -  Враца: Мито Орозов 20, Никола Вапцаров 1

На 21.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Враца: Шипка 3

На 21.10.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Враца: Братя Миладинови 1, 1 А, 7, 1 С, Васил Кънчов, Иван Ангелов 2а, Мито Орозов 33 Сграда 1, 33 С, 33

На 21.10.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Враца: Димчо Дебелянов 1, 7, Иван Ангелов 4, Мито Орозов 49, 57 Гараж, 51, 57, 55, 53, 47, Сестри Хаджикръстеви 4, 2

На 22.10.2019 г. /08:30 - 11:00 ч./ -  Враца: Георги Бенковски 6, Иван Вазов 3, Касета, 11, 5, 2, 7, 9, 4, Иван Рилски 2, 15, 11, 6, 5, 3, 7, 1, 9, Кубадин 3, 7, 6, 5, 4, 11, 9, Петко Р. Славейков 2, 1, Петропавловска 42, 29, 25, 27, 32, 33, 31, 44, Христо Ботев 45, 43

На 22.10.2019 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Враца: Васил Кънчов 2, Втори Юни 99, Мито Орозов 135 Тролейбусно Депо, Околчица 2

На 22.10.2019 г. /08:50 - 12:10 ч./ -  Враца: Неизвестна Ф-Ка Вратица, Неизвестна Ф-Ка Вратица

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Любен Каравелов 10, 8, 6, 13, 3, 12, 4, 11, 9, 7, 5, Мито Орозов 4, 2, 3, 7, 5, 6, 1, 9, 6, 11, Св. Св. Кирил и Методий 13, 11, 6, 10, 7, 1, 8, 14, 9, 15, 4, 3, 12, 2, 16, Стоян Калъчев 4, 2, 1, Тп Пазарище, 3, Трайко Китанчев 28, 24, 26, 17, 22, 15, 30, 13, 11, Христо Ботев 72, 67, 74, 1, 68, 70, 69, 65, 66, 76, Цар Борис I-ви 2, 5, 4, 1, 3, 6, 8, Цар Калоян 1

На 22.10.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Враца: Ангел Грамчев 18, 5, 3, 8, 1, 16, 1, 14, 3, Демокрация 20 Космос, 24, 20, 22, Екзарх Йосиф 71, Иваница Данчов, Странджата 14, 1

На 22.10.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Враца: 28-ми Октомври 1, Авлига 1, Алеко Константинов 1, Безименна Почивна База Оазис, Беласица 1, 5, Васил Кънчов 25, 1, Източно Промишлена Зона, 27 Източна Промишлена Зона, 27, 120, 35, Вилна Зона Врачански Балкан, Вилна Зона Врачански Балкан, Вилна Зона Врачански Балкан Вила Аец, Вратица 46, 58, 38, 37, 33, 25, 35, 56, 42, 66, 29, 52, 50, 54, 44, 27, 68, 40, 60, 23, 43, 41, Георги Апостолов 19, 63, 60, 58, 62, 60, Драган Цанков, Източна Промишлена Зона, местност Вратцата-Лудо Езеро Водоем, местност Рудник Плакалница Пс, Младост, Никола Вапцаров Тп Члк, Скакля До Варницата, Христо Ботев 17 А, , местност Леденика

На 22.10.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Згориград: 005073 С Екатте 30606, М. Църквище Враца, Александър Стамболийски 29, 1, 22, 13, 15, 18, 10, 23, 2, 14, 4, 9, 8, 20, 16, 25, 27, 6, 21, 12, 7, 11, Боров Камък 5, 2, 3, 7, 1, 4, 6, Буковец 14, 4, 8, 3, 16, 18, 12, 2, Васил Коларов 13, 2, 15, 1, 9, 17, 4, 25, 6, 27, 5, 26, 11, 7, 23, 19, Васил Левски 11, 14а, 6, 18, 16, 31, 13, 9, 10, 25, 7, 23, 17, 21, 2, 29, 1, 8, 3, 14, 27, 12, 4, 15, Веслец 3, 2, 1, Вола 5, 3, 6, 4, 1, 2, Вратица 32, 28, 26, 7, 34, 24, 18, 16, 10, 5, 8, 14, 2, 6, 4, 12, 1, 22, 20, Гаврил Генов 1, 2, 5, 8, 13, 6, 9, 4, Ген. Иван Кинов 13, 4, 2, 6, 5, 3, 8, 10, 1, 7, 4, Георги Бенковски 3, 5, 2, 1, 2, Георги Бенковски 1, Георги Дамянов 15, 10, 9, 7, 4, 13, 6, 11, 8, 1, 17, 3, 2, Георги Димитров 3, 6, 33, 11, 24, 9, 42, 19, 1, 27, 15, 4, 35, 17, 7, 29, 10, 30, 43, 12, 40, 13, 48, 36, 21, 5, 22, 28, 16, 8, 44, 20, 38, 31, 34, 46, 18, 32, 14, 41, 23, 25, 61, 57, 64, 45, 72, 132, 61, 134, 96, 66, 60, 56, 53, 76, 52, 49, 74, 37, 55, 64, 54, 68, 72, 45, 51, 82, 75, 58, 50, 84, 35, 78, 70, 62, 80, 47, 39, 104, 128, 10, 79, 130, 100, 71, 98, 124, 89, 102, 91, 122, 59, 94, 81, 87, 93, 88, 126, 83, 61, 90, 57, 92, 114, 67, 63, 75, 85, 77, 69, 65, 73, 96, 112, 120, 110, 86, Георги Проданов 19, 17, 2, 11, 7, 3, 15, 5, 1, 28, 13, 21, 9, Георги С. Раковски 3, 2, 5, 1, Димитър Благоев 1, 3, 5, 16, 29, 17, 10, 4, 25, 35, 14, 2, 9, 27, 6, 7, 28, 31, 19, 15, 45, 21, 43, 30, 20, 12, 32, 11, 13, 22, 24, 18, 23, 33, 37, 41, 39, 26, 8, Здравец 4, 6, 2, Иван Вазов 4, 2, 6, 14, 12, 18, 48, 1, 20, 24, 11, 42, 46, 26, 16, 5, 30, 36, 44, 3, 40, 38, 8, 10, 32, 34, 14, Иван Нивянин 6, 2, 3, 1, 4, извън регулацията, Йордан Лютибродски 8, 21, 2, 12, 10, 1, 6, 5, 4, 15, 25, 11, 23, 9, 7, 3, 18, 41, 14, 51, 45, Тп Члк, 33, 30, 59, 38, 44, 29, 49, 44 А, 57, 36, 52, 47, 35, 31, 16, 37, 42, 55, 34, 39, 46, 22, 50, 43, 48, 26, 54, 32, 28, 40, 53, 15, Йордан Лютибродски 32, Крайречна 2, 4, 7, 10, 8, 5, 9, 1, 6, 2, Леденика 1, 4, 3, 5, 9, 7, Любен Каравелов 2, 4, Марин Христов 9, 5, 1, 3, 6, 2, 7, 11, 13, 12, 19, 17, 16, 8, 15, 10, 21, 14, местност Гарванец 1, местност Гарванец, местност Кошара 1, местност Лагера, Минзухар 5, 6, 2, 7, 3, 4, Околчица 3, 5, 1, 7, 9, Панайот Волов 5, 2, 9, 13, 11, 1, 3, 4, 6, Плакалница 5, 10, 6, 12, 7, 14, 8, 2, 4, 1, 1, Радан Войвода 9, 8, 2, 16, 4, 12, 11, 5, 3, 14, 1, 6, 10, Река Лева 33, 35, 29, 13, 27, 17, 15, 5, 7, 23, 21, 3, 19, 1, 25, 11, Ръжище 6, 2, 8, 4, Седмочисленици 2, 19, 4, 16, 12, 21, 28, 20, 5, 13, 6, 5а, 1, 7, 24, 8, 3, 30, 22, 26, 10, 16а, 14, 18, Синчец 12, 10, 12, 2, 1, 4, 6, 8, Хан Аспарух 6, 3, 4, 1, 2, 5, Христо Ботев 41, 21, 35, 45, 39, 22, 17, 29, 37, 33, 23, 43, 28, 18, 16, 19, 24, 31, 17а, 14, 20, 15, 9, 10, 6, 2, 15, 3, 1а, 1, 4, 13, 12, 11, 5, 7, Цар Калоян 4, 3, 2, 1, Цар Симеон I-ви 3, 1, 4, 2, 3, Цеко Павлов 2, 3, 8, 1, 6, 7, 4, 5, местност Гарванец, Ученически Колони, 1

На 22.10.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Враца: Мито Орозов Паркинг, Никола Вапцаров 2

На 22.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Враца: 28-ми Октомври 1, Авлига 1, Алеко Константинов 1, Безименна Почивна База Оазис, Беласица 1, 5, Васил Кънчов 25, 1, Източно Промишлена Зона, 27 Източна Промишлена Зона, 27, 120, 35, Вилна Зона Врачански Балкан, Вилна Зона Врачански Балкан Вила Аец, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица 46, 58, 38, 37, 33, 25, 35, 56, 42, 66, 29, 52, 50, 54, 44, 27, 68, 40, 60, 23, 43, 41, Георги Апостолов 19, 63, 60, 58, 62, 60, Драган Цанков, Източна Промишлена Зона, местност Вратцата-Лудо Езеро Водоем, местност Рудник Плакалница Пс, Младост, Никола Вапцаров Тп Члк, Скакля До Варницата, Христо Ботев 17 А, местност Леденика

Община Козлодуй  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Козлодуй: Акация, Александър Стамболийски 15, 17, 8, 9, 24, 7, 10, 4, 16, 13, 6а, 1, 14, 19, 5, 3, 20, 2, 26, 6, 12, 11, 22, Ген. Скобелев 13, 15, 1а, 4, 9, 2, 2а, 8, 5, 3-Б, 7, Екзарх Йосиф, Завоя на Черна 1, 11, 19, 3, 4, 6, 7, 5, 8, 17, 15, Жк, 2, 13, 9, 2, 10, Кирил и Методий 19, 8, Лозенград 2, 3, 1, Люле Бургас 21, 10, 1, 24, 8, 3, 29, 32а, 26, 12, 31, 9, 25, 14, 28, 9 Б, 30, 17, 16, 36, 32, 7, 13, 11-А, 22, 15, 34, 4, 11, 20, 23, 6, 5, 15-А, 18, 38, Никола Войводов 1, 4, 14, 10, 8, 47, 3, 5, 24, 6, 7, Обходен Път 25, 23, Одрин 3, 2, 4, 5, 6, 1, Освободител 13, 44, 12, 46, Стефан Караджа 50, 39 А, 42, 44, 52, 56, 43, 45а, 55, 54, 57, 38, 47, 48, 40, 53, 51, 46, 45, 42 А, 41, Страцин 9, 4, 8, 6, 3, 2, 5, 11, 1, 10, Томороз 4, 3, 10, 15а, 13, 5, 1, 8, . 4, 9, 11, 15, 7, 2, 6, Хаджи Димитър 57, Цанко Церковски 19, 17, 15, 8, 23, 12, 13, 10, 3

На 21.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Хърлец: Благой Иванов 32, 28, 34, 42, 30, Дафинка Чергарска 22, 10, 5, 18, 15, 24, 19, 20, 17, 12, Добруджа 9, 5, 6, 1, 4, 11, 13, 10, 7, 8, 2, 3, Иван Вазов 3, 1, 4, 6, Искър 1, 8, 5, Марица 1, 15, 9, 3, 5, 11, Никола Вапцаров 49, 47, 53, Цар Освободител 38, 49, 28, 48, 40, 58, 54, 50, 27, 25, 46, 56, 37, 31, 39, 47, 33, 44, 32, 52, 42, 35, 45, Цар Самуил 7, Юрий Гагарин 67, 47, 48, 52, 49, 55

На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Козлодуй: 52-ри Полк 14, 12, 7, 17, 20, 13, 4, 16, 2, 26, 9, 11, 18, 21, 5, 19, 15, 6, 8, 1, 9-ти Май 23, 38, 48, 42, 17, 52, 50, 25, 19, 46, 17-А, 21, 40, 36, 44, 26, 15, 32, 28, 30, Безименна 2, Площадка Аец Козлодуй, Зърнобаза Слънчев Дар, 2, 1, 5, 3, 9, 11, 4, Беласица 8, 10, 5, 6, 2, 3, 4, 1, Вардар 4, 3, 1, 5, 7, 2, 9, Враца 1, 10, 7а, 7в, Георги Димитров 60, 63, 54-A, 61, 67, 64, 75, 56, 73, 52, 71, 62, 58, 59, 66, 54, 69, 65, 77, 57, 27, 38, 33, 21, 23, 37, 56, 34, 49, 35, 26, 19, 39, 50, 46, 43, 18, 42, 16, 55, 31, 51, 24, 17, 22, 44, 36, 20, 41, 48, 28, 32, 25, 28а, 30, 53, 45, 47, Добруджа 13, 9, 2, 3, 6, 12, 1, 4, 10, 5, 7, 8, 11, Дунав 5, 3, Зорница 4, 22, 24, 19, 21, 23, 3, 6, 13, 8, 28, 18, 11, 7, Янтра, 20, 26, 14, 12, 17, 1, 9, 5, 15, Кв Янтра, 2, 10, 25, Иглика 30, 8, 13, 11, 15, 2, 6, 18, 4, 10, 20, Калина 17, 16, 25, 13, 2, 10, 38, 9, 34, 27, 24, 12, 6, 26, 15, 1, 8, 14, 14, 5, 18, 21, 40, 3, 7, 23, 4, 22, 32, Кв 259, Кирил и Методий 5, 19, 41, 47, 45, 31, 13, 21, 38, 37, 33, 40, 28, 32, 3, 30, 28-А, 51, 49, 4, 29, 8, 35, 53, 42, 39, 31а, 43, Княз Дондуков 12, 20, 1а, 13, 22, 9, 8, 1, 26 А, 6, 5, 14, 7, 3, 13а, 18, 15, 11, 4, 21, 2, 26, 17, 2 Тп Дозиметрия, 1, Кокиче 7б, 5, 9, 34, 33, 3, Ком 18, 17, 14, 13, 16, 15, 7, 2, 1, 3, 5, 6, 9, 8, 4, Къстовище ул. Дунав и Г. Димитров, Ломска 16, Обходен Път 44, 7, 3, 7, 7, 17, 15, 1, 9, 14, Орлин Василев 18, Освободител 126, 110, 73, 89, 134, 85, 102, 100, 140, 128, 114, 91, 75, 122, 93, 116, 106, 120, 83, 75а, 118, 71, 130, 75-Б, 104, 138, 95, 81, 132, 77, 79, 112, 136, 1, Складова База Космос ООД, 97, 142, 146, 154, 101, 156, 103, 150 А, 152, 99, 150, 148, 144, Победа 15, 10, 12, 1, 3, 11, . 4, 4, 16, 5, 13, 7, 9, 17, 14, 8, 19, Преслав 13, 7, 10, 6, 8, 9, 11, Ралица 10, 9, 6, 3, 1, 2, Свилен Русев 34, 32, Стара Планина 11, Стопански Сгради В I-ви Ст. Дв. Аец, 2, Работилница Аец, 1, Страцин 11, Тимок 2, 7, 18, 14, 13, 10, 16, 5, 6, 0, 8, 12, 1, 4, 3, Тимок-2 1а, 6, 5, 2, Тунджа 6 A, 12, 11, 2, 1, 18, 17, 3, 19, 16, 13, 6a, 5, 7, 4, 9, 14, 10, 8, ХV Кв 259, Цанко Церковски 4, 7, 3, 11, 6, 9, 5, 2, 5а, 1, Цар Симеон Велики 11, Янко Сакъзов 11а, 27, 10, 21, 8, 9, 4, 5, 15, 11, 2, 13, 12, 6, 14-А, 7, 19, 10-А, 23, Янтра 20, 34, Тп Дап, Обходен Път

Община Криводол  

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Големо Бабино: Александър Стамболийски 16, . 4, 12, 10, 5, 14, . 2, 3, 2, 12, 10, Борис Станчев 15, . 15, . 5, 3, 1, . 7, 2, 7, 3, Ботуня . 2, 2, 1, Волга . 18, 20, 22а, 12, 16, . 6, 5, 25, 6, . 25, . 8, 1, . 3, 8, 1, Георги Димитров 17, 19, . 19, . 13, 29, . 31, 16, 31, . 21, . 17, 18, 23, 1, . 3, 13, 1, 7, . 12, 9, . 4, . 13, 2, 11, 5, Д-Р Антон К. Тодоров 13, . 15, 21, 21, 5, 8, . 19, 7, 1, 4, 6, . 17, 11, 19, 3, 9, 2, 4, Дунав 9, . 13, 18, 16, 3, . 22, 22, 24, 17, 4, 12, 6, . 2, 26, . 4, 8, 20, . 11, 16 Б, 15, 16а, . 14, 1, 7, . 17, . 18, Дъб . 5, . 3, . 1, 1, 3, 2, Еделвайс . 3, 1, 2, 6, . 4, 4, . 6, 3, Здравец 8, 10, Оборище 6а, . 2, . 7, 1, 5, 6, 8, . 6, 3, 4, 7, . 11, Плиска 6, . 8, Поп Петър Тунчов 23, 17, 9, 1, 7, 25, 5, 4, 4, 15, . 2, 6, 5, 2, 13, Радецки . 2, . 4, 1, 6. Б, 6, Речка . 8, . 7, 2, 6, 4, Рила . 3, 1, 3, Роза 1, . 1, Руен 3, . 2, 1, Средна Гора 12, 1, . 11, . 6, 3, Стара Планина 1 А, Струма . 1, 2, Тимок 6, 11, 4, 8, . 3, 13, 10, . 5, . 9, Христо Ботев 4, 5, . 25, . 3, 19, . 11, . 6, . 18, 20, . 17, 9, . 13а, 23, . 9, 15, 7, 23, 6, Чапаев . 8, 4, . 6, 7, . 12, 6, 1, . 16, 2, 3, Шипка 5, 8, . 7, 10, 7, . 3, . 4, 6, . 2, 2, 4, Янтра 2, . 5, 5, 7, 1, Ясен 7, . 5, . 10, . 14, . 5 А, 2, 3, 12, . 6, 16, . 8, 9.

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ботуня: 9-ти Септември 4, 3, 1, 2, Арда 6, 8, 4, 2, Божур 2, Бузлуджа 46, 18, 40, 44, 16, 36, 23, 25, 28, 32, 27, 4, 5, 9, 8, 17, 15, 12, 2, 7, 34, 21, 30, 6, 38, 29, 1, Витоша 4, 2, 3, 5, 1, 7, 6, Волга 4, 3, 1, 2, 5, Георги Димитров 25, 36, 7, 6, 20, 22, 58, 48, 50, 2, 3, 23, 18, 38, 29, 10, 26, 5, 56, 31, 33, 14, 16, 9, 44, 32, 21, 35, 54, 11, 1, 12, 42, 60, 27, 37, 15, 34, 13, 30, 46, 4, 40, 39, 19, 41, Драва 13, 3, 11, 5, 4, 6, 8, 15, Дружба 24, Кокиче 1, 2, 4, Крайбрежна 2, 1, Мургаш 2, 6, Опълченска 1, Оп26, 12, 14, 17, 22, 16, 7, 10, 28, 20, 4, 15, 26, 24, 30, 6, Плиска 5, 6, 1, 10, 12, 8, 9, 13, 4, 16, 11, 14, Спортна 1, 2, Хан Аспарух 2, 8, 4, 6, Шипка 7, 17, 11, 8, 15, 16, 13, 21, 25, 9, 14, 31, 19, 2, 12, 10, 23, 5, 27, Янтра 3, 1, 6, 5, 4, 2, 8, 9, Стопански Двор

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Криводол: местност Мътница Хлораторно

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Главаци: 23-ти Септември 6, 9, 4, 7, 1, 11, 10, 13, 8, 12, 9, Ален Мак 11, 3, 1, 17, 2, 9, 8, 13, 4, 10, 6, 15, Байкал 3, Батак 1, 2, Бачо Киро 4, 1, 5, 6, 3, 2, Безименна 1, Божур 10, 9, 4, 1, 8, 5, 2, 6, Ботуня 6, 8, 2, 4, 16, 10, Вит 4, 2, 6, Волга 1, Еделвайс 9, 14, 16, 22, 3, 1, 7, 24, 30, 20, 13, 18, 12, 11, 18а, 19, 26, Здравец 2, 1, Ивайло 14, 12, 13, 2, 8, 3, 7, 10, 5, 4, 1, Иглика 1, 2, 7, 8, 9, 10, 6, 3, 4, 5, Йордан Стоянов 14, 36, 28, 26, 29, 38, 34, 11, 40, 24, 32, 33, 18, 27, 21а, 20, 31, 9, 25, 16, 19, 13, 23, 21, 1, 17, 15, 22, 2, 4, 10, 6, 3, 12, 8, Кокиче 3, 6, 1, 5, 4, Лена 15, 11, 20, 5, 10, 1, 2, 8, 6, 13, Ленин 1, Люлин 5, 3, 1, Малчика 8, 7, 1, 4, 5, 2, Марица 3, 1, Мирон Георгиев 24, 18, 5, 14, 2, 22, 32, 6, 21, 13, 1, 40, 20, 42, 36, 8, 10, 16, 12, 26, 19, 28, 7, 30, 38а, 9, 11, 5а, 4, Мургаш 2, 3, 1, 5, 4, Роза 6, 3, 1, 8, Сердика 2, 1, Славчо Конов 15, 6, 2, 10, 1, 11, 12, 13, 14, 3, 15, 8, 7, Стопански Двор, Стоян Якимов 5, 3, 6, 4, 1, 2, Хан Аспарух 1, 3, 6, Цар Калоян 10, 1, 8, 2, 4, 3, 6, Цар Симеон I-ви 4, 2, 1

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Краводер: 23-ти Септември 1, 5, 24, 12, 11, 9, 6, 3, 14, 15, 10, 4, 7, 16, 2, 5, 26, 22, 18, 28, 20, 9-ти Септември 20, 4, 1, 8, 11, 18, 3, 12, 13, 2, 10, 6, 19, 7, 17, 5, 15, 9, 14, Александър Стамболийски 2, 17, 6, 7, 11, 13, 10, 3, 22, 8, 4, 1, 12, 18, 16, 20, 9, 14, 5, 15, Ален Мак 3, 6, 4, 2, Байкал 6, 7, 2, 13, 5, 1, Безименна 1, 5, Божур 17, 4, 1, 2, 3, Ботуня 6, 2, 1, Бузлуджа 13, 3, 22, 1, 8, 7, 2, 6, 15, 10, 17, Васил Левски 9, 7, 5, 4, 1, 8, 6, 11, Вежен 3, 3, 1, 2, 4, 7, 5, Витоша 9, 11, 23, 7, 3, 5, 10, 6, 8, 1, Вихрен 2, 4, 8, 6, Волга 3, 10, 2, 9, 1, 12, 11, 7, 6, Гаврил Генов 2, 24, 20, 12, 10, 38, 13, 29, 1, 25, 14, 17, 41, 40, 54, 33, 36, 11, 4, 19, 24, 9, 44, 39, 16, 32, 35, 48, 52, 26, 28, 6, 21, 2, 22, 15, 31, 23, 5, 1030, 50, 37, 42, 3, 34, 8, Георги Бенковски 2а, 1, 6, 5, 12, 3, 10, Георги Дамянов 12, 3, 16, 15, 23, 9, 4, 8, 18, 14, 7, 5, 13, 10, Георги Димитров 15, 10, 3, 4а, 9, 4, 7, 13, 2, 21, 17, 6, 1, 23, 12, 11, 8, 5, 19, 39, 67, 14, 41, 65, 51, 89, 5, 69, 18, 20, 63, 42, 49, 53, 26, 35, 45, 43, 24, 33, 34, 36, 16, 29, 27, 17, 39, 30, 31, 55, 67а, 61, 32, Георги Кирков 7, 6, 12, 24, 16, 2, 8, 32, 13, 26, 10, 14, 3, 34, 22, 20, 1, 25, 23, 28, 21, 4, 30, 9, 17, 18, 15, Димитър Благоев 32, 21, 31, 4, 19, 25, 9, 8, 24, 20, 5, 39, 27, 1, 30, 14, 28, 6, 26, 12, 22, 11, 18, 35, 17, 23, 3, 7, 38, 33, 36, 13, 16, 29, Дружба 2, 12, 4, 3, 6, 8, Еделвайс 5, 4, 11, 3, 1, Елин Пелин 5, 1, 2, 6, 3, 8, Замфир Попов 8, 4, 6, 5, 3, 2, Здравец 5, 7, 3, 1, 8, 10, 12, Ивайло 14, 9, 7, 3, 16, 1, 5, 11, Иглика 4, 7, 6, Кирил и Методий 1, 12, 6, 12а, 15, 10, 22, 20, 16, 18, 5, 11, 17, 9, 3, 4, 14, 7, 36, 32, 26, 23, 21, 34, 22, 30, 38, 28, Кокиче 7, 1, 6, 3, Комсомолска 10, 6, 8, 12, 5, 4, 3, 2, Малчика 13, 1, 2, 6, 8, 4, Мир 18, 21, 5, 8, 18, 7, 23, 6, 10, 19, 15, 3, 17, 13, 11, 1, 14, 12, Никола Марков-Колката извън регулация, 8, 11, 4, 1, 6, 12, 2, 9, 3, 5, 14, 18, 16, Николай Хайтов 11, Октомври 5, 4, 1, 15, 10, 2, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 13, 16, Път Е 79, Роза 1, 2, Росица 1, Русалка 1, 3, Тинтява 4, 1, 14, 12, 6, 9, 2, 7, 8, 5, 3, Цар Калоян 3, 1, 4, 2, Шипка 11, 4, 10, 9, 6, 8, 13, 7, М. Ливадето

На 24.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пудрия: 23-ти Септември 16, 8, 10, 7, 4, 18, 2, 9, 5, 6, Ален Мак 10, Арда 4, 6, 1, 5, 12, 14, 3, 7, 20, 11, 8, 13, 18, 9, 16, Байкал 1, 15, 3, 9, 5, 11, 2, 13, Батак 4, 2, 8, Бистрица 3, 1, Божур 6, 7, Ботуня 5, 3, 7, 8, 19, 9, 6, 1, Бузлуджа 5, 2, 4, 1, 8, 6, 3, 7, Васил Левски 10, 3, 12, 8, 14, 6, 4, 2, Вежен 10, 6, 3, 4, 1, 2, Витоша 3, 2, 1, 6, Вихрен 1, 7, 12, 4, 3, 14, 2, 6, 11, 13, 24, 21, 20, Георги Димитров 25, 23, 43, 38, 11, 57, 36, 47, 44, 39, 32, 37, 28, 35, 27, 49, 59, 53, 31, 48, 50, 56, 34, 41, 51, 49а, 20, 45, 40, 46, 21, 30, 33, 64, 52, 13, 58, 54, 18, 17, 1, 6, 13, 5, 10, 7, 30, 11, 24, 2, 14, 16, 3, 26, 9, 65, 72, 78, 73, 66, 70, 80, 96, 63, 90, 74, 77, 92, 84, 76, 82, 68, 75, 86, 62, 94, 69, Дружба 2, 14, 16, 6, 12, 10, 4, 8, Еделвайс 8, 19, 29, 31, 17, 21, 5, 2, 23, 10, 1, 25, 3, 27, 7, 11, Здравец 20, 1, 6, 17, 36, 5, 24, 9, 7, 28, 18, 11, 14, 10, 15, 12, 8, 32, 22, 2, 3, 30, 38, 34, 16, Калиакра 4, 2, 15, 1, Кокиче 13, 5, 16, 8, 9, 15, 7, 4, 14, 11, 3, 10, 2, 24, 17, 26, 12, Ком 6, 4, 3, 1, 2, Куманица 14, 16, 18, 6, 4, Лале 2, 1, 18, Леденика 6, 4, 12, 1, 9, 14, 10, 5, 8, 11, Люляците 8, 4, 2, 10, 6, 9, 20, 16, 18, 1, 15, 11, 5, Марица 2, 3, 1, 4, Мир 12, 6, 2, 7, 5, 1, 3, Митко Палаузов 6, 13, 7, 8, 4, 5, 3, 1, Пирин 7, 2, 14, 15, 6, 8, 9, 11, 4, 16, 13, 12, Радецки 8, 1, 4, 3, Родопи 4, 9, 7, 2, 8, 3, 1, 6, 5, 11, Роза 7, 6, 13, 11, 14, 8, Росица 6, 8, 3, 4, 2, Сердика 1, 2, 3, Спортна 7, 1а, 12, 14, 12 А, 8, 4, 6, 5, 10, 19, 10, 17, 9, 11, 18, 15, 13, 16, Средец 6, 2, 1, 4, Средна Гора 5, 1, 12, 2, 4, 6, 14, 10, 3, 7, Стара Планина 2, 6, 4, Стопански Двор, Цар Калоян 9, 5, 3, 4, 1, 6, 10, 7, 2, 8, Шипка 8, 3, 5, 6, 1, 9, 4, Кв. 30 УПИ 2

На 24.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Главаци

Община Мездра  

На 22.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./   На 23.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Враца: Авлига

На 21.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Очиндол: Александър Стамболийски 15, 21, 7, 20, 18а, 5, 14, 4, 1, 6а, 23, 18 А, 6, 8, 10, 2, Васил Левски 3, 4, 1, 8, 7, 4б, 2, 5, 6, 4а, Иван Вазов 10, 16, 6, 2, 14, 3, 4а, Искър 8, 4а, 1, 2, 3, 5, 6, Оборище 2, 3, 4, 5, 6, 1, Пършевица 4, 2, 1а, 5, Станке Димитров 1а, 1, 3, 6, 5, Тракия 6, 2, Хан Аспарух 8, 4, 10, 2, 6, Цар Асен 1, 2, 8, 13, 6, 11, Чапаев 1, Шипка 3, 5, 1, местност Свиновете

На 22.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Мездра: Жп Район, Марин Дринов . 3, Роза 15, Св. Св. Кирил и Методий 57

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Елисейна: Георги Марков 40, . 34, 22, 3, . 8, 24, 28, 26, 16, 20, 20, 10, 14, 2, 36, 12, 35, 30, Димитър Бояджиев 2, 21, Димитър Дацов . 5, 5, 11 А, 11, 1, . 3 А, 16, . 4, 11, . 3, 9, Йордан Куртев 15, . 46 А, . 38, 40, 19, 44, 50, 36, 48, . 17, 46, Стефан Трифонов 7, 21, 7, 27, 29, . 1, . 3, 19, . 5, 27 А, 31, 3, 25, . 37, 13, 27, 31 А, 37, 11, . 27, 14, . 9, 35, 21 А, 31, 15, . 19, Стоян Коцов 6, 12, . 14, 2, 16, 5, 3, 4

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ребърково: 9-ти Септември 45, 43, 56, 54, 21, 58, Александър Стамболийски 10, 11, 16, 8, 13, 9, 5, 15, 12, 7, 2, 14, 3, 6, Братя Бояджиеви 1, 11, 6, 12, 9, 1, 5, 3, 4, 14, 16, 7, 15, 12а, 10, Васил Левски 1, 3, 5, 2, 7, 9, Иван Григоров 7, 12, 21, 3, 5, 10, 9, 15, 14, 19, 13, 8, 1, 1 А, 4, 16, 11, 17, 6, Камен Вачков 7, 4, 3, 8, 10, 5, 6, Христо Ботев 1, 3, 8, 7, 6, 4, 2, Янко Николов 4, 6, 11, 8, 5, 12, 2, 1, 3, 9, 7, 13, 10.

На 22.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./   На 23.10.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Мездра: Жп Район, Христо Ботев 96

На 23.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Мездра: Витоша 9, 13, 12, 4, 11, 7, 1, 2, Ген. Столетов 2, 4, 3, 5, Георги Кирков 41, 31, 43, 18, 16, 36, 37, 35, 14, 49, 4, 51, 61, 45, 57, 63, 47, 8, 33, 55, 10, 31, 20, 53, 6, 22, 27, 59, 30, 39, 29, 12, Дунав 6, 1, 8, Стефан Стамболов 5, , Странджа 33, 26, 42, 27, 40, 30, 35а, 48, 31, 52, 56, 37, 50, 25, 34, 29, 38, 28, 32, 44, 54, 35, 23, 21, 36, 46, Цанко Церковски 56

На 23.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Мездра: Георги Димитров 10, 8, Динко Петров 6, 2, 7, 10, 8, 4, 5, Петко Р. Славейков 5, 1, 7, 5, 6, 8, 4, . 4, 3, 12, 10, 14, Родопи 1, . 7, 6, 8, 9, 3, 7, 11, 2, 13, 2, 5, 14, 4, 10, Св. Св. Кирил и Методий 6, 1, 4, 7, 9, 10, 11, 8, 2, 5, 3, 13, Христо Смирненски 9, 11, 14, 12, 7, 16, 8, 6, 5, 10, 4, 13, 1, 2, 3, Шипка 2, 10, 7, 12, 6, 5, 4, 1, 8, . 9, 11, 3

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски 3, 11, Витоша 13, 14, 16, 1 Б, 21, 19, 83 А, 15, Георги Димитров 106, 128, 61, 87, 69, 108 А, 79 Б, 95, 126, 15, 101 А, 65, 130 А, 110, 61, 81, 94, 97, 96, 99, 81 А, 94а, 73, 67, 98 А, 105 А, 130, 106 , 91, 79, 85, 103, 102, 107, . 79 Б, 106 А, 57 А, 83 Б, 83 Б, 85, 75, 93, 102 А, 77, 105, 99 А, 100, 98, 107 А, 83, 112 А, 57, 81 А, 130, 90, 95, 91, 104, 90, 94 Б, 127, 83, 101, Малчика 34, 4 Б, 30 А, 40, 10, 44, 28 А, 16, 36, 32, 18, 4 А, 2, 38 А, 22, 14, 22, 26, 2 Б, 8, 48, 4, 42, 2, 2 А, 16, 30, Христо Ботев 3, 1, 11, 15, 7, 13.

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ребърково: Ален Мак 6, 10, . 1, 7, 5, . 4, . 10, 8, Бераново 9, Божур 4, 3, Гаврил Генов 34, 2, . 2, 1, 22, 12, 18, 24, . 26, 16, . 36, 4, . 32, 3, 30, 36, 28, 14, 20, Здравец . 6, 8, 1, 3, 10, . 2, Кокиче 2, . 3, . 10, 6, 8, . 8, 12, Незабравка . 29, 40, . 23, 38, . 41, . 47, 27, 22, 18, 6, 4, . 25, 17, 10, 2, 21, . 13, . 16, 25, Синчец, Слънчев Бряг 25, 15, 8, 35, . 37, . 12, 5, 37, 7, . 41, 23, . 17, 1, . 10, 33, 39, Юрий Гагарин 9, 6, 5, 4, 7, 3, . 6, М. Лещака

Община Оряхово  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Оряхово: Асен Златаров 20, 4, 6, 18, 16, 3, 5, 12, 1, 2, Беласица 3, 4, 1, Васил Коларов 2, Веслец 8, 6, Георги С. Раковски 13, Добри Войников 12, 4, 16, 5, 18, 14, 2, 10, 3, 9, 7, 1, 8, 2, 2 Дат, 11, Захари Стоянов 2, 8, 6, 1, 12, 3, Йордан Йонов 4, 8, 3, 11, 24, 12, 9, 13, 1, 10, 22, 5, 7, 14, 26, 6, Кирил и Методий 36, 34, 16, 26, 13, 28, 15, 11, 7, 40, 22, Летнишка 18, 48, 29, 14, 10, 23, 21, 42, 59, 26, 12, 61, 33, 15, 16, 43, 28, 55, 27, 11, 30, 20, 45, 35, 38, 46, 9, 51, 34, 57, 41, 37, 31, 17, 24, 25, 47, 49, Паисий Хилендарски 21, 6, 24, 32, 13, 5, 28, 16, 17, 10, 8, 12, 18, 22, 26, 54, 30, 4, 20, 14, Проф. Цеко Торбов 10, 5, 8, 4, Рт Нн Тп №20

Община Роман  

На 24.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Роман: Бачо Киро 7, 14, 15, 11, 20, 5, 3, 1, 9, 33, 4, 18, 6, 13, 2, Генерал Скобелев 68, 70, 88, 66, 80, 66 А, 84, 74, 76, 72, 82, 64, Гео Милев 16, 14, 4, 12, 6, 1, 8, 7, 10, 18, 3, Димитър Благоев 4, 16, 3, . 1, 10, 14, 42, 6, 2, Захари Стоянов 3, Искър 15, 37, 23, 27, 19, . 41, 31, 21, 25, 29, 41, Митко Палаузов 4, 1, Митко Пешев 5, 7, 2, Панайот Волов 1, . 5, 8, . 7, 4, Пирин 20, 2, 18, Сухо Поле 12, 15, 3, 13, 5, 11, 8, 14, 2, Тотка Илиева 12, 16, 7, 8, 1, 9, 6, 10, 5, 18, 3, 11, 14, 13, 15, 6.

Община Хайредин  

На 22.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Манастирище, Общ. Хайредин: 9-ти Септември 6, 4, 5, 7, Иван Михайлов 19, 3, 4, 5, 15, 7, 11, 9, 6, 13, 10, 1, 8, местност Макавееца Пс, Петър Ненков 12, 18, 22, 24, 26, 10, 20, 16, 8, Червена Армия 1, 12, 3, 10, 14, 7, 2, Рт Тп № Улично, 16, 6, 4, 20

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 24.10.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Белоградчик: Атанас Марков 31, 9, 3, 1, 35, 5, Божко Иванов 36, 16, 17, 5, 13, 3, 20, 18, 7, 10, 8, 15, 31, 9, 12, 6, 14, 19, 2, Васил Савчев 50, 12, 16, 22, 6, 15, 8, 1, 14, 2, 4, 20, 10, 18, Гараж, Здравец 41, Никола Й. Вапцаров 1, 5, 11, Съединение 50, 4 А

На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик: Втора 23, 5, 21, 1, 4, 11, 19, 9, 2, Георги С. Раковски 11, 17, 29, 8, 12, 15, 22, 27, 2, 19, 25, 10, 9, 21, 31, 29, 24, 20, 4, 26, 10, 18, 14, 28, 6, 13, Здравец 6, 6, 8, 3, 16, 2, 13, 5, 1, 20, 10, 2, 9, 14, 11, 3, Карловица 2, 47, 46, 6, 25, 14, 21, 16, 16, 30, 24, 53, 5, 9, 19, 29, 12, 22, 34, 28, 10, 1, 7, 4, 34, 8, 20, 36, 13, 11, 15, 17, 1, 39, 18, 13, Княз Борис I, Парцел 6 Кв 3, Съединение 20, 24, 14, 5, 18, Трета 7, Трети Март 87, 54, 90 В, 72, 59, 86, 54, 60, 64, 63, 86, 79, 62, 84, 70, 67, 68, 78, 65, 70, 53, 71, 81, 66, 55, 58, 55, 56, 50, 48, 52, 61, 82, 69, 82, 8, 69, Цоло Тодоров 41, 43

На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крачимир: 41, Кв. 14, Втора 2, 5, 4, 3, Немия, Пета 1, Първа 6, 36, 11, 22, 34, 26, 17, 30, 93, 2, 19, 10, 20, 27, 13, 24, 8, 29, 38, 44, 71, 62, 88, 65, 90, 52, 96, 53, 84, 64, 106, 39, 35, 94, 41, 86, 100, 112, 60, 54, 42, 46, 66, 68, 48, 55, 37, 98, 69, 70, 102, 92, 20, 58, 56, Седма 1

На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Праужда: Втора 16, 5, 20, 6, 23, 3, 9, 13, 10, 24, 2, 1, 25, 28, Девета 1, Деветнадесета 7, 8, 5, Единадесета 3, 29, 19, 10, 9, 24, 13, 21, 27, 26, 23, 25, 5, 3, Осемнадесета 9, 1, 11, 7, Осма 1, 3, Пета 9, 5, 3, Първа 2, 1, 18, 13, 28, 8, 15, 9, 30, 17, 32, 15, 38, 21, 56, 35, 29, 19, 36, 23, 37, 39, 33, 31, 52, Седемнадесета 21, 15, 30, 6, 28, 24, 16, 17, 9, Седма 3, 2, 4, 16, 8, 14, Трета, Четвърта 2, Четиринадесета 3, 5, Шеста 2, 6, Шестнадесета 6, 2, 16

На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пролазница: Втора 6, 10, 8, махала Среден Рът, махала Чуката, Осма 9, 11, 5, Пета 42, Първа 21, 8, 5, 6, 17, 29, 18, 27, 25, 23, 45, 31, 39, 16, 10, 7, 37, Седма 8, 10, 14, 12, 3, Трета 1

На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Стакевци: 000502, 2-117006 Кв 117, Втора 4, 2, 3, 1, 10, Двадесет и Девета 6, 47, 45, 48, 18, Двадесет и Осма 1, Двадесет и Пета 9, 5, 6, 3, 9, 8, Двадесет и Първа 1, 3, 2, 5, 4, Двадесет и Трета 2, 1, Двадесет и Четвърта 3, 5, Двадесет и Шеста 3, 4, 5, Двадесета 1, Дванадесета 8, Девета 7, 3, 4, 7, 2, Деветнадесета 1, 3, 4, 2, 5, Единадесета 2, 5, 6, 4, Осемнадесета 1, 3, 2, Осма 1, Пета 11, Петнадесета 3, Първа 113, 18, 1, 100, 118, 23, 82, 102, 97, 10, 77, 84, 73 Б, 108, 104, 67, 127, 112, 25, 66, 115, 98, 126, 147, 92, 105, 75, 80, 21, 111, 86, 93, 79, 129, 87 А, 117, 85, 110, 103, 89, 7, 88, 120, 123, 121, 137, 149, 182, 133, 150, 178, 183, 173, 181, 144, 167, 170, 148, 152, 153, 180, 134, 136, 171, 168, 164, 125, 143, 159, 139, 160, 103, 142, 146, 135, 179, 185, 198, 184, 166, 157, 161, 177, 47, 136, 71, 68, 48, 44, 38, 64, 61, 51, 73 А, 55, 52, 58, 56, 23, 63, 57, 73, 22, 67, 49, 66, 43, 36, 62, 40, 54, 46, 59, 60, 183, 72, 69, 45, Седемнадесета 5, 4, 6, 2, 1, Трета 9, 11, 5, 2, 1, 8, 4, Тридесет и Осма 22, 20, 18, 14, 6, 2, 4, 12, Тридесет и Пета 3, 7, Тридесет и Първа 13, 4, 14, 9, 12, 3, 1, 25, 10, 11, 24, 5, 26, Тридесет и Седма 4, 2, 5, 1, 8, 3, 7, 7, Тридесет и Трета 3, 4, Тридесет и Четвърта 15, 9, 3, 5, 1, 11, Тридесета 6, 3, 4, 2, 1, 5, Тринадесета 1, 3, 1, Четиринадесета 19, 12, 15, 3, 11, 17, 13, 10, 16, 14, 90, Шеста 11, 6, 1, 10, 3, 9, 7, 5, 8, Шестнадесета 4, 1, 3, 6, 8, 5, 7

На 22.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Белоградчик: XII-130, Кв. 3, Втора 36, 38, 22, 18, 10, 12, 26, 17, къща, Двадесет и Първа 12, 16, 14, 32, Двадесет и Седма 41, 17, 43, 19, 1, 69, 15, 18, 23, 21, 14, 5, 6, 16 Имот 053005, 13, 8, 7, 3, 2, 10, Двадесет и Трета 1, Двадесет и Четвърта 2, 7, Двадесет и Шеста 32, 34, 87, 43, 52, 39, 40, 32, 33, 22, 86, 31, 41, 21, 30, 54, 60, 38, 46, 85, 49, 73, 67, 81, 84, 68, 42, 45, 48, 63, 83, Двадесета 12, 6, 5, 18, 2, 8, 3, Дванадесета 14, Девета 1, 2, Деветнадесета 13, 9, 6, 19, 10, 21, 29, 8, 31, 5, 12, 30, 27, 32, 25, 7, 13, 9, 10, 11 Извос Вилна Зона Мъркашница, Десета 4, Единадесета 3, 7, 17, Извос, местност Извос УПИ Vі-76 Кв. 17, Осма 3, 2, 8, Пета 8, Първа 54, 42, 46, 59, 64, 39, 62, 82, 26, 52, 58, 25, 29, 68, 66, 60, 41, 3, 38, 61, 44, 36, 49, 5, Седемнадесета 2, 4, 8, Тридесет и Първа 4, 6, 2, Тридесет и Четвърта 39, 13, 17, 23, 19, 21, 5, 6, 10, 16, 14, 9, 4, 8, 13, 1, 7, 3, 11, 12, 15, 2, 20, 25, Тридесета 2, 11, 9, 13, Тринадесета 5, 1, 6, 3, 7, 10, 7, 10, УПИ VIII-88 Кв. 10, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета 6, 4

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крачимир: 41, Кв. 14, Втора 2, 5, 4, 3, Пета 1, Първа 6, 36, 11, 22, 34, 26, 17, 30, 93, 2, 19, 10, 20, 27, 13, 24, 8, 29, 38, 44, 71, 62, 88, 65, 90, 52, 96, 53, 84, 64, 106, 39, 35, 94, 41, 86, 100, 112, 60, 54, 42, 46, 66, 68, 48, 55, 37, 98, 69, 70, 102, 92, 20, 58, 56, Седма 1

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик: Крилатица 11, Мислен Камък Извън Града

Община Бойница  

На 23.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Периловец: Втора 8, 15, 4, 34, 17, 30, 12, 23, 36, 6, Осма 3, 5, 1, Пета 3, 10, 5, 6, 4, Първа 9, 5, 10, 7, 18, 13, 8, 2, 14, 24, 25, Седма 6, 3, 2, 9, 1, 5, Четвърта 18, 4, 11, 12, 13, 33, 25, 31, 22, 3, 14, 5, 19, 26, 1, 9, 10, 28, 21, 20, 17, 30, Шеста 13, 25, 15, 8, 24, 27, 32, 7, 11, 16, 2, 31, 10, 17, 14

На 23.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ракитница, Общ. Брегово: Тодор Петров 21

На 23.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Шипикова Махала: Първа 2, 20, 28, 26, 29, 5, 33, 8, 18, 25, 10

На 24.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Градсковски Колиби: ПИ Пл. Сн. №7, Първа 46, 51, 25, 1, 32, 37, 57, 43, 29, 98, 71, 44, 40, 23, 24, 48, 39, 56, 49, 28, 26, 69, 47, 13, 31, 41, 55, 50, 2

На 24.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Градсковски Колиби: Първа 11, 61, 6, 5, 3, 14, 16, 28, 15, 62, 17, 8, 4, 19, 59, 69, 7, 76, 10, 47, 60

Община Брегово  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Връв: Адалберт Антонов 12, 4, 1, 6, Александър Димитров 8, 24, Асен Халачев 2, 7, 5, 4, Боян Чонос 3, 1, 4, 2, 6, Гаврил Генов 1, 2, Георги Динов 9, 7, 14, Д-Р Петър Берон 1, Девети Септември 17, 7, 5, 2, 11, 1, 9, 15, Димитър Благоев 21, 32, 47, 51, 17, 22, 34, 28, 43, 57, 33, 53, 46, 26, 25, 24, 19, 39, 48, 29, 15, 41, 35, 23, 30, Димитър Полянов 4, 1, 2, 3, Иван Гюнкин 10, 12, 4, 6, 5, 3, 9, 8, 2, Йорданка Николова 1, Климент Охридски 9, 7, 5, 1, Лиляна Димитрова 2, 1, Никола Й Вапцаров 7, 4, 2, 1, 5, Панайот Хитов 3, Патриарх Евтимий 1, 4, 2, Тодор Младенов 19, Хаджи Димитър 2, Хан Аспарух 9, 5, 1, 6, 4, 8, 2, 3, 10, Христо Ботев 1

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гъмзово: Александър Стамболийски 16, 18, 12, 20, 22, 1, Борис Димитров 4, 2, 6, Гаврил Генов 20, 15, Гео Милев 1, Георги Бенковски 1, 10, 6, 4, 2, Георги Димитров 29, 35, Ленин, Любен Каравелов 1, Райчо Даскалов 7, 1, 3, 6, Спортист 16, 9, 24, 4, 14, 12, Станке Димитров 12, 9, 1, 5, 16, 4, 11, 24, 6, УПИ VII-444, Кв, 55, Хан Аспарух 17, 6, 8, 9, 21, 10, Христо Ботев 3, Цар Самуил 6, 3, 9, Цар Симеон 27, 13, 53, 17, 24, 11, 26

Община Видин  

На 22.10.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Антимово, Общ. Видин: 96007, Землището на С. Антимово, извън регулация

На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Видин: Байкал 34, 15, 11, 26, 2, 21, 32, 16, 20, 40, 17, 9, 6, 8, 10, 5, 12, 44, 23, 19, 18, 24, 42, 3, Батак 2, 1, Бачо Киро 24, 3, 16, 5, 6, 3, 26, 9, 10, 14, 12, Безименна Тп Битова Керамика /Алико/, Мтп Стара Планина /Махалата/, Букет 1, Волга 2, 3, 10, 6, 12а, 18, 16, 8, 10, 12, 20, 7, 11, 2, 5, Гларус 2а, 3, 2, Детелина 8, Заря 6, 18, 1, Младост 4, 19, 10, 7, 1, 16, 9, 8, Независимост 7, 5, Околчица 10, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 9, 2, Пушкин 4а, 7, 6, 4, 5, 20, 10, 1, 11, Работническа 2, 12, Рила 1, 5, 7, 3, 4, 6, 4, Росица 60, 21, 41, 40, 31, 45, 52, 38, Ружа 34, Свобода 1, 3, Стара Планина 34, 9, 37, 39, 35, 13, 26, 18, 14, 6, 35а, 19, 16, 43, 1, 38, 15, 34, 29, 5, 32, 21, 8, 4, 24, 7, 23, 30, 31, 10, 3, 11, 49, 2, 45, 22, 12, 9 А, Стефан Малиновски 6, Цар Иван Асен II 136, 134, 124, 51, 130, 128, 24, 142, 126, 122, Чайка 15, 3, 5, 1, 8, 11, 24, 2, 28, 13, 35, 13

На 21.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Капитановци: Двадесет и Втора 8, 6, Двадесет и Девета 1, 5, Двадесет и Пета 1, 7, Двадесет и Седма 4, Двадесет и Трета 6, 2, 4, 9, 3, 5, 7, 8, 11, Двадесет и Шеста 7, 1, 5, 4, 3, 2, Дванадесета 13, 10, 9, 11, 8, Деветнадесета 5, 2, 3, 1, 7, 4, Пета 51, 30, 42, 45, 37, 40, 71, 40 Тп-3 Капитановци, 28, 60, 49, 35, 9, 44, 61, 65, 52, 54, 32, 69, 34, 53, 67, 46, 43, 41, 48, 58, 36, 59, 33, 57, 63, 50, 39, 56, 38, Първа 24, Седемнадесета 2, 1 А, 1, Седма 23, 29, 40, 31, 42, 38, 36, 21, Трета 30, 27, Тринадесета 3, 39, 37, 24, 22, 9, 1, 15, 31, 16, 29, 46, 14, 7, 6, 32, 40, 5, 30, 38, 8, 27, 1 Тп-3 Капитановци, 12, 11, 21, 61, 23, 26, 25, 17, 42, 34, 10, Четвърта 3, 4, 12, 15, 7, 1, 9, 55, 19, 2, 5

На 22.10.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Видин: Имот №000827, Панония, Цар Симеон Велики 162

На 22.10.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Капитановци: Първа извън регулация

На 22.10.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Сланотрън

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гомотарци: 168 Квартал VII, Втора 68, 23, Двадесет и Втора 6, 8, 7, 3, 1, 11, 14, Двадесет и Пета 1, Двадесет и Първа 3, 2, 5, 1, Двадесет и Седма 2, Двадесет и Трета 17, 15, 5, 11, 3, 1, 9, 8, Двадесет и Четвърта 23, Двадесет и Шеста 1, 10, 12, 2, Двадесета 2, 3, 6, 11, 7, 9, 1, 5, 4, Девета 4, Десета 41, 1, 37, 12, Единадесета 17, 11, Осемнадесета 1, 2, 8, 5, 4, 6, Парцел 49, Кв. 29, Петнадесета 4, 24, 3, ПИ 425, Първа 258, 35, Тп-3 Гомотарци, Седемнадесета 4, 1, 6, Седма 65, 69, 48, 63, 87, 40, 64, 67, 61, 38, 49, 44, 50, 42, 31, 57, 59, 55, 73, 83, 46, 71, Трета 24, 33, 19, 46, 28, 22, 39, Тридесет и Осма 1, Тридесет и Първа 4, Тринадесета 4, Уния Маре, Четиринадесета 3, 2, Шеста 6, 35, 3, 23, 4, 29, 16, 11, 13, 5, 27, 1, Тп-3 Гомотарци, 2, 7, 12, 25, 10, 9

На 24.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Видин: Байкал 34, 15, 11, 26, 2, 21, 32, 16, 20, 40, 17, 9, 6, 8, 10, 5, 12, 44, 23, 19, 18, 24, 42, 3, Байкал 34, 15, 11, 26, 2, 21, 32, 16, 20, 40, 17, 9, 6, 8, 10, 5, 12, 44, 23, 19, 18, 24, 42, 3, Батак 2, 1, Батак 2, 1, Бачо Киро 24, 3, 16, 5, 6, 3, 26, 9, 10, 14, 12, Бачо Киро 24, 3, 16, 5, 6, 3, 26, 9, 10, 14, 12, Безименна Тп Битова Керамика /Алико/, Мтп Стара Планина /Махалата/, Безименна Тп Битова Керамика /Алико/, Мтп Стара Планина /Махалата/, Букет 1, Букет 1, Волга 2, 3, 10, 6, 12а, 18, 16, 8, 10, 12, 20, 7, 11, 2, 5, Волга 2, 3, 10, 6, 12а, 18, 16, 8, 10, 12, 20, 7, 11, 2, 5, Гларус 2а, 3, 2, Гларус 2а, 3, 2, Детелина 8, Детелина 8, Заря 6, 18, 1, Заря 6, 18, 1, Младост 4, 19, 10, 7, 1, 16, 9, 8, Младост 4, 19, 10, 7, 1, 16, 9, 8, Независимост 7, 5, Независимост 7, 5, Околчица 10, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 9, 2, Околчица 10, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 9, 2, Пушкин 4а, 7, 6, 4, 5, 20, 10, 1, 11, Пушкин 4а, 7, 6, 4, 5, 20, 10, 1, 11, Работническа 2, 12, Работническа 2, 12, Рила 1, 5, 7, 3, 4, 6, 4, Рила 1, 5, 7, 3, 4, 6, 4, Росица 60, 21, 41, 40, 31, 45, 52, 38, Росица 60, 21, 41, 40, 31, 45, 52, 38, Ружа 34, Ружа 34, Свобода 1, 3, Свобода 1, 3, Стара Планина 34, 9, 37, 39, 35, 13, 26, 18, 14, 6, 35а, 19, 16, 43, 1, 38, 15, 34, 29, 5, 32, 21, 8, 4, 24, 7, 23, 30, 31, 10, 3, 11, 49, 2, 45, 22, 12, 9 А, Стара Планина 34, 9, 37, 39, 35, 13, 26, 18, 14, 6, 35а, 19, 16, 43, 1, 38, 15, 34, 29, 5, 32, 21, 8, 4, 24, 7, 23, 30, 31, 10, 3, 11, 49, 2, 45, 22, 12, 9 А, Стефан Малиновски 6, Стефан Малиновски 6, Цар Иван Асен II 136, 134, 124, 51, 130, 128, 24, 142, 126, 122, Цар Иван Асен II 136, 134, 124, 51, 130, 128, 24, 142, 126, 122, Чайка 15, 3, 5, 1, 8, 11, 24, 2, 28, 13, 35, 13, Чайка 15, 3, 5, 1, 8, 11, 24, 2, 28, 13, 35, 13

На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кутово: Осемдесет и Втора 2, 1, 3, Осемдесет и Първа 3, 5, Осемдесет и Трета 1, 2, Осемдесета 8, Петдесет и Девета 1, Петдесет и Пета 4, ПИ 098055, Първа 96, Тп-2 Кутово, 88, 111, 80, 73, 79, 75, 78, 12, 2, 84, 86, Седемдесет и Втора 6, Седемдесет и Девета 1, 3, Седемдесет и Осма 3, 5, 2, Седемдесет и Пета 4, 2, 6, 5, 3, Седемдесет и Първа 2, Седемдесет и Седма 4, 5, Седемдесет и Шеста 3, 2, 4, Тридесет и Пета 4, 11, 15, 16, 23, 3, 7, 14, 10, 1, 9, 12, 13, 14а, 31, 24, 19, 5, 20, 22, 8, 21, 6, 18, 17, Тридесет и Първа 3, Тридесет и Четвърта 9, 10, 13, 8, 1, 6, 3, 11, 14, 4, 24, 2, 12, 5, 16, УПИ II- 1273 Кв83

Община Димово  

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Държаница: Втора 13, 18, 14, 6, 2, 3, 10, 20, 8, 15, 1, 22, 17, 16, 9, 11, Девета 2, 3, Десета 5, 2, 4, Единадесета 2, 4, Осма 9, 19, 1, 3, 8, 2, 7, 6, Пета 6, 3, 4, 1, Петнадесета 4, 9, 11, 2, 7, 3, 8, 13, 6, 1, Първа 34, 4, 10, 12, 8, 3, 6, 42, 5, 24, 38, 16, 31, 9, 22, 18, 44, 40, 2, 33, 1, 20, 13, 30, 21, 46, 36, 27, Седма 35, 33, 31, Трета 11, 14, 13, 24, 9, 17, 5, 22, 10, 12, 20, 8, 1, 15, 25, 6, Тринадесета 2, 1, Четвърта 6, 10, 11, 8, 1, 3, 4, 9, 2, 5, Четиринадесета 1, 11, 2, 4, 15, 3, 17, 13, 5, Шеста 6, 1, 4, 5, 3, Шестнадесета 5а, 5, 2, 1, 3, 4

Община Кула  

На 21.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Старопатица: Втора 15, 28, 46, 17, 25, 27, 18, 20, 34, 31, 23, 40, 44, 29, 32, 30, 26, 48, 38, 50, Двадесет и Втора 3, 10, 8, 4, 6, 5, 7, Двадесет и Девета 5, Двадесет и Първа 6, 4, 2, 1, Двадесет и Четвърта 2, Двадесета 9, 11, 12, Дванадесета 3, 2, 1, 6, Девета 6, 5, 1, 3, Десета 8, 18, 1, 6, 26, 9, 32, 5, 7, 3, Единадесета 1, 3, 7, 4, 10, 9, 8, 2, Осемнадесета 1, 14, 4, 23, 12, 2, Осма 3, 12, 14, 20, 27, 19, 21, 23, 10, 7, 18, 1, 4, 5, 16, 9, Петнадесета 35, 31, 24, 27, 13, 33, 22, 29, 26, Петнадесета 7, 11, 6, 9, 2, 12, 30, 1, 13, 3, 10, 14, 16, 5, Първа 45, 50, 22, 51, 4, 42, 49, 31, 39, 28, 29, 26, 34, 27, 47, 37, 24, 18, 43, 19, 61, 32, 41, 25, 16, 14, Седемнадесета 17, 26, 13, 11, 8, 16, 10, 19, 12, 18, Седма 21, Седма 29, 11, 16, 17, 24, 25, 31, 27, 21, 9, 34, 23, 22, 13, 30, 15, 20, 28, 32, 36, 18, 19, Трета 4, 2, 8, 6, Тринадесета 4, 2, Четвърта 6, 20, Четиринадесета 4, 2, 1, Шеста 4, 12, 14, 16, 10, Шестнадесета 8, 7, 2, 24, 32, 34, 3, 5, 20, 9, 4, 22, 18

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Старопатица: Двадесет и Девета 5, 1, 3, 2, 7, Двадесет и Осма 8, 20, 1, 9, 23, 13, 14, 11, 2, 3, Двадесет и Пета 3, 2, 1, 4, Двадесет и Първа 11, 1, 9, 13, 10, 16, 12, Двадесет и Седма 7, 8, 9, 11, 10, 1, 6, Двадесет и Трета 1, 14, 12, 16, 9, 11, Двадесет и Четвърта 5, 13, 3, 1, 4, 2, 9, 17, 11, 19, 15, 7, 21, 8, 6, Двадесет и Шеста 4, 2, 12, 3, 1, Деветнадесета 6, 5, 8, 3, Осемнадесета 1, 7, 3, 4, 5, 8, 6, 2, Петнадесета 39, 43, 47, 28, 45, 30, 26, 40, 41, Първа 93, 88, 78, 66, 103, 67, 58, 100, 69, 82, 54, 91, 86, 89, 73, 99, 104, 76, 72, 62, 65, 90, 102, 106, 101, 84, 68, 52, 61, 75, 51, 85, 64, 59, 87, 81, 57, 80, 63, 55, Седемнадесета 5, 2, 4, 3, 7, Седма 3, Трета 7, Шестнадесета 21, 44, 40, 18, 25, 7, 23, 27, 42, 31, 38, 36

На 22.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Старопатица: Втора 15, 28, 46, 17, 25, 27, 18, 20, 34, 31, 23, 40, 44, 29, 32, 30, 26, 48, 38, 50, Двадесет и Втора 3, 10, 8, 4, 6, 5, 7, Двадесет и Девета 5, Двадесет и Първа 6, 4, 2, 1, Двадесет и Четвърта 2, Двадесета 9, 11, 12, Дванадесета 3, 2, 1, 6, Девета 6, 5, 1, 3, Десета 8, 18, 1, 6, 26, 9, 32, 5, 7, 3, Единадесета 1, 3, 7, 4, 10, 9, 8, 2, Осемнадесета 1, 14, 4, 23, 12, 2, Осма 3, 12, 14, 20, 27, 19, 21, 23, 10, 7, 18, 1, 4, 5, 16, 9, Петнадесета 7, 11, 6, 9, 2, 12, 30, 1, 13, 3, 10, 14, 16, 5, Петнадесета 35, 31, 24, 27, 13, 33, 22, 29, 26, Първа 45, 50, 22, 51, 4, 42, 49, 31, 39, 28, 29, 26, 34, 27, 47, 37, 24, 18, 43, 19, 61, 32, 41, 25, 16, 14, Седемнадесета 17, 26, 13, 11, 8, 16, 10, 19, 12, 18, Седма 29, 11, 16, 17, 24, 25, 31, 27, 21, 9, 34, 23, 22, 13, 30, 15, 20, 28, 32, 36, 18, 19, Седма 21, Трета 4, 2, 8, 6, Тринадесета 4, 2, Четвърта 6, 20, Четиринадесета 4, 2, 1, Шеста 4, 12, 14, 16, 10, Шестнадесета 8, 7, 2, 24, 32, 34, 3, 5, 20, 9, 4, 22, 18

Община Ружинци  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дреновец: Асен Балкански 15 А, 9, 23, 11, 17, 15, 7, 2, Васил Левски 1, 9, 7, 4, 2, 6, 5, Вела Пеева 7, Георги Димитров 3, 9, 12, 15, 8, 6, 5, Георги Кирков 16, 17, 23, 12, 18, 6, 1, 29, 15, 4, 9, 2, 14, 25, 19, 11, 3, 31, 5, 10, Девети Септември 19, 32, 17, 21, 30, 15, Камен Петров 16, 9, 20, 5, 10, 7, 14, Любен Каравелов 9, 7, Марин Дринов 5, 10, 7, Минзухар 9, Нарцис 6, Никола Парапунов 20, 36, 18, 6, 38, 9, 17, 12, 26, 33, 13, 10, 3, 2, 7, 1, 19, 5, 16, 23, 32, 22, Перчо Йорданов 7, 4, 2, 3, 5, Роза 2, 4, 6, Славянска 3, 6, 13, 9, 7, 2, 12, 1, 5, 11, 4, 8, Стела Благоева 1, 2, 5, 3, Строител 1, 1 А, Тодор Петров 6, 3, 40, 8, 30, 38, 28, 46, 113, 11, 28 А, 50, 24, 27, 17, 25, 29, 7, 22, 33, 16, 12, 42, 21, 48, 4, 31, 15, УПИ-691, Христо Ботев 14, 27, 20, 18, 29, 16, Христо Смирненски 61, 34, 38, 15, 36, Юрий Гагарин 2

Община Чупрене  

На 21.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик: Неизвестна Бунгала Военни-( Чачин Камък)

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

    
 
 

 

 

 

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Планирани прекъсвания за периода14-18.10.2019 г. за цяла Западна България 0| 3181 |11.10.2019 . Планирани прекъсвания на електрозахранването от ЧЕЗ за периода 7 - 11 октомври 0| 2932 |04.10.2019 . ЕСО изключва електрозахранването в Правец и Ботевград 0| 2873 |03.10.2019 . Планирани прекъсвания за периода 30.09-04.10.2019 за цяла Западна България 0| 3230 |27.09.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ