Реклама / Ads
19| 6253 |28.04.2014 НОВИНИ

Покушение срещу кмета на Харков: Простреляха го в гърба

.
Кметът на Харков Генадий Кернес е прострелян в гърба, лекари се борят за живота му, съобщиха УНИАН и ИТАР-ТАСС. Информацията е потвърдена от пресслужбата на Харковския градски съвет.
 

 

Нападението е станало около 12 часа.  Все още не е ясно как е било извършено то.


При неотдавнашното завземане на сградата на областната администрация в града Генадий Кернес активно помагаше за умиротворяване на ситуацията. Той пое ангажимент да съдейства за амнистирането на 65 федералисти, които бяха задържани от властите в Киев. Тогава каза още, че е готов да плати гаранциите за освобождаването им. 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 221 |11.12.2025 Рюте: Ние сме следващата цел на Путин, трябва да се подготвим за световна война . 0| 204 |11.12.2025 Ще избираме сами срока на валидност на личните си карти . 0| 270 |11.12.2025 „Софийска вода“ временно ще прекъсне водоснабдяването в някои части на столицата . 2| 395 |11.12.2025 Хамас: Разоръжаването е изтръгване на душата на организацията

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads