Реклама / Ads
0| 3075 |14.05.2025 НОВИНИ

Правителството с отчет за свършеното до момента по управленската програма

.
Източник: БГНЕС
Правителството с отчет за свършеното до момента по управленската програма.
 

Равносметката на кабинета ще бъде представена от министър-председателя Росен Желязков и тримата вицепремиери - Томислав Дончев, Атанас Зафиров и Гроздан Караджов.

 

Отчетът ще се състои след края на правителственото заседание днес. Преди това кабинетът ще обсъди доклад за състоянието на администрацията през миналата година.





Очаква се министрите да определят и правила за верифициране и отчитане на допустимите разходи, и за извършване на плащания по Инвестиционната програма за общински проекти.

 

Във вторник на заседание на Съвета за съвместно управление управляващите обсъдиха законодателната програма за април-юни тази година. Там са предвидени 55 законопроекта, от които нови, за изменение и допълнение, както и такива за ратификация, посочи премиерът Желязков.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 3022 |25.03.2025 Икономистът М. Кръстев: Трябва да започнем да носим реалната отговорност за загубените милиарди от евросредства . 3| 3180 |24.02.2025 България иска извънредни конвергентни доклади за присъединяване към еврозоната /видео/ . 2| 3340 |16.01.2025 Кабинетът "Желязков": Кои са министрите в него? . 15| 3405 |15.01.2025 Формулата на властта се очертава 11/4/4. Президентът връчва първия мандат на Росен Желязков от ГЕРБ-СДС

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads