Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4675 | НОВИНИ

Превозвачи протестират пред ”Кулата”

Превозвачи протестират пред ”Кулата”
Превозвачи излизат на протест на граничен пункт ”Кулата”. Мотивът им е дългото чакане по границите, което се дължи на недостатъчния брой трасета за обработването на товарните автомобили.
 
Според един от организаторите на протеста Александър Стамболийски камионите чакат средно между 6 и 12 часа, за да преминат границата.

Образуват се колони от ТИР-ове, а това създава и предпоставки за пътни инциденти, посочи Стамболийски: "Гърция е страна-членка на Шенгенското пространство и не би трябвало да има такива забавяния. Според нас забавянето идва изцяло от организацията на работата на граничните власти, конкретно на "Гранична полиция", паспортен контрол, тъй като там е най-голямото забавяне".

Протестът е с начален час 10:00 часа, засега превозвачите няма да блокират границата.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Златева: Миграцията ще е приоритет при председателството ни на ЕС 0| 4602 | Златева: Миграцията ще е приоритет при председателството ни на ЕС Представител на българската общност бит в Украйна 1| 6176 | Представител на българската общност бит в Украйна Превозвачи готвят протест на Кулата 0| 4631 | Превозвачи готвят протест на Кулата Къща-паметник на културата се срути пред туристи 0| 5426 | Къща-паметник на културата се срути пред туристи

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads