Реклама / Ads
1| 5376 |28.09.2017 АКТУАЛНО

При обира на инкасото бандитите задигнали 300 000 лева

.
Атаката късно снощи е била срещу инкасо център на голяма охранителна фирма в София, съобщи БНР.
 
Явно бандитите са разполагали с точна информация за събираната всяка нощ сума и са нанесли удара си в момент, когато в центъра са били събрани колосалните за България 300 000 лева кеш. Парите са били в чували и след като неутрализирали охраната, престъпниците просто ги прехвърлили в колата си и офейкали.

Предполага се, че в обира са участвали двама или трима души, освен това е имало и шофьор в черния джип, с който престъпниците са напуснали мястото на удара. Сега вероятно до часове ще бъде открита колата на обира, предполага се, че е била открадната.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 6| 3801 |18.11.2024 Обир на казино в София. Крадците действали с палки, спрей и кози крак . 1| 5730 |25.09.2017 Младежи обраха бензиностанция в столичния квартал ”Враждебна” . 1| 4089 |21.02.2017 90 бона са откраднати при обира на обменното бюро в Пазарджик . 1| 4442 |28.01.2017 Обраха инкасо автомобил в София

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads