Това каза пред БНР хематологът проф. Чавдар Ботев. Той посочи, че прекомерно много се предписват антибиотици.  "Безумието е в цялата страна. По-изгодно е да се правят глупости, хората ще умират от грешки заради ръководството на държавата. Изнудването на пациентите е невероятно днес. Цари некомпетентността", допълни хематологът