Реклама / Ads
0| 5477 |26.10.2017 НОВИНИ

Променя се разписанието на 13 влака заради смяната на времето

.
Предстоящата смяна на часовото време, в нощта срещу неделя, ще наложи промени във времето на пътуване на 13 пътнически влака.
 
При преминаването от лятно към зимно часово време е необходимо някои пътнически влакове да престоят в различни железопътни гари в нощта между 28 и 29 октомври. Това се налага, за да не бъде нарушен Графикът за движение на влаковете.

Европейският подход, който се ползва в тази ситуация с изчакване в най-близката жп гара, тази година ще засегне международния бърз влак, пътуващ по маршрута Истанбул-София, който ще престои в гара Свиленград; два от бързите влакове, пътуващи по маршрута Варна-София (през Горна Оряховица) с престой в гара Телиш и в гара Попово; два бързи влака по маршрута Варна-София (през Карлово), с престой в гара Тъжа и в гара Желю войвода; два бързи влака - Бургас-София (през Пловдив) и София - Бургас, с престои в гара Костенец и гара Стара Загора; бързият влак, пътуващ по маршрута Варна-Пловдив, който ще престои в гара Меричлери; бързият влак Пловдив-Варна, с престой в гара Завет; бързият влак София-Силистра с престой в гара Самуил; пътническият влак, пътуващ по маршрута Септември-Велинград, с престой в гара Цветино; пътническият влак, пътуващ по маршрута Карнобат-Варна с престой в гара Завет и крайградския пътнически влак от Мездра за София, който ще престои в гара Лакатник.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2556 |03.10.2025 Промени и закъснения в БДЖ след паднали дървета . 0| 2805 |23.07.2025 БДЖ с множество закъснения заради горещините . 1| 7902 |15.06.2025 Влакът към морето тръгва от София . 0| 4563 |13.12.2024 БДЖ пак сменя разписанието на влаковете, този път и предпразнично

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads