Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

1| 4147 |19.12.2016 НОВИНИ

Рибари протестират в Бургас

.
Рибари излязоха на протест пред сградата на Изпълнителната агенция по рибарство в Бургас. Според протестиращите в момента прилаганите закони не работят и са в ущърб на бранша.
 

Те са недоволни от работата на агенцията и обвиняват управата ѝ в некомпетентност. Оплакват се, че много често са глобявани неправомерно от служителите на ИАРА и дори са били малтретирани. Те са изненадани от агресията на служителите към тях и не знаят на какво се дължи. Изпълнителният директор на Агенцията в Бургас Валентин Вълков, заяви, че ако наистина техни служители са злоупотребили, ще бъдат наказани, дори уволнени.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 3222 |28.11.2024 Засилени проверки на рибата преди Никулден, забелязват се по-малко нарушения . 0| 5515 |11.08.2017 Бургаските рибари излизат на протест . 0| 4150 |23.02.2017 Рибари протестират срещу ИАРА, бавели им с по 1 м. разрешителните . 1| 4845 |17.06.2009 Около 200 рибари се събраха на протест пред земеделското министерство

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads