Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
6| 6352 | НОВИНИ

Само във Фрог: 70 бопаджии пристанаха на ДАНС

ГДБОП
ГДБОП
Близо 80 служители на ГДБОП, които в момента са под "шапката" на ДАНС, са останали на служба в агенцията. Причината е, че някои от тях са прикрепени към различни звена и екипи, но главният мотив е по-добрата заплата в сравнение с МВР.
 
Това съобщиха за Фрог нюз източници от Държавната агенция "Национална сигурност".

Останалите са били преназначени в ГДБОП и очакват разделянето на службата, според новите текстове в закона за МВР. Ръководството на вътрешното ведомство е очаквало да бъде повдигнат въпроса с разликите в заплащането. По силата на решение още при създаването на ДАНС месечните възнаграждения бяха изравнени с тези на служителите във Военното контра разузнаване и се оказаха над всички в МВР.

Бопаджии са категорични, че реални акции и постигнати резултати през изминалата година в ДАНС са изцяло тяхна заслуга.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Енергиен експерт за Фрог: ЕРП-тата нямат пари да инвестират 16| 5057 | Енергиен експерт за Фрог: ЕРП-тата нямат пари да инвестират Издирвач пред Фрог: И Господ не може да хване търсените бандити 25| 7700 | Издирвач пред Фрог: И Господ не може да хване търсените бандити Асен Генов пред Фрог: Доближаваме се към това, което се случи в Украйна 83| 13741 | Асен Генов пред Фрог: Доближаваме се към това, което се случи в Украйна Каракачанов: От ПФ не сме само гласуващи пръстчета в НС 7| 5246 | Каракачанов: От ПФ не сме само гласуващи пръстчета в НС

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads