Реклама / Ads
89| 5899 |11.02.2015 НОВИНИ

Самолетът на Бойко кръжа час над София, кацна от 5-ти път

.
Бойко Борисов
Заради проблем с колесника правителственият самолет, който трябваше да откара премиера Бойко Борисов на срещата на Евролидерите в Брюксел, кръжа близо час над София.
 

Самолетът на Борисов кацна от 5-ия път. Заради проблем с колесника правителственият самолет, който трябваше да откара премиера Бойко Борисов на срещата на eвропейските лидери в Брюксел, кръжеше около час над София.

При излитането единият колесник на машината не се прибрал и заради това било решено полетът до Брюксел да се отложи.

 

Допълнителни пожарни бяха изпратени от София, за да осигурят безопасност при кацането на премиера. Премиерът на Бойко Борисов ще излети отново за Брюксел след като бъде подготвен за полет Ербъс-а . Двата колесника на самолета, с който той се опита да излети тази вечер са блокирали и се наложи да летят над София докато изгорят гориво, за да кацнат. По време на инцидента премиерът Борисов е ободрявал останалите като им е разказвал смешки и е поддържал духа им. Вероятно премиерът и придружаващите го ще отлетят след няколко часа.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 23| 14668 |06.05.2025 Бойко пита, Радев обяснява, F-16 мълчи, скандалът крещи . 2| 4714 |18.02.2015 Самолетът на Борисов пак не прибра колесник . 9| 5432 |12.02.2015 Борисов щастлив, спасил кожата . 11| 5744 |11.02.2015 Швейцарци ще търсят причината за аварията със самолета на властта

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads