От Столичната полиция допълниха още, че няма пострадали при инцидента. Сигналът е подаден малко преди 11 часа. На място има представители на фирмата и екипи на полицията.
Очевидци разказват, че при събарянето част от фасадата на сградата е паднала на улицата, а не в рамките на огражденията, издигнати от строителните работници.