София Владимирова, председател на СЕМ, цитирана от БНТ: Кризата е безпрецедентна. Съмненията за натиск са недопустими. Не може в ефира на БНР да звучи "Let it be" през 2019 г. Доверието очевидно на СЕМ в неговото ръководство е загубено, по-лошото е, че е загубено доверието на работещите. Поемането на отговорност се поема с оставка.