Срещу него е образувано и бързо производство за извършено престъпление.
Шофьор с 4.33 промила оцеля при катастрофа
Пиян столичанин, управлявал автомобил Фолксваген, с 4.33 промила алкохол, катастрофира на пътя Банско-Симитли.
Пиян столичанин, управлявал автомобил Фолксваген, с 4.33 промила алкохол, катастрофира на пътя Банско-Симитли.
Срещу него е образувано и бързо производство за извършено престъпление.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Това пияницата винаги има късмет на пътя! И 100% оцелява, когато предизвика ПТП. Може би, Господ предоставя възможност на хората да раздадат правосъдие и сигурно така е по света. Само в България убийците на пътя са със специален статут. Имена няма да цитирам, всички ги знаем.
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.