Реклама / Ads
17| 4950 |22.05.2015 НОВИНИ

Симеонов: Властта да насажда страх и респект

.
Валери Симеонов
Най-силното оръжие на всяка власт е да се насажда страх и респект от закона, като се опари някой два-три пъти ще започне да кара нормално, заяви председателят на ПГ на Патриотичния фронт Валери Симеонов, цитиран от „Фокус“. Коментарът е по повод връщането на мобилните камери по пътищата.
 
Стига сме променяли законите и сега не са лоши. Трябва да променим това, че законите не се спазват, заяви той. Връщането на мобилните камери не е лошо нещо. Законите просто трябва да бъдат закони за всички и да се спазват за всички, каза Валери Симеонов.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 21| 7485 |16.10.2018 Първан Симеонов: Властта маха напрежението от себе си с вината на циганите . 0| 4618 |03.07.2015 Патриотичният фронт остава в управлението . 75| 5457 |24.05.2015 В. Симеонов: Ще преразгледаме отношението си към управляващите заради битовата престъпност . 17| 5138 |07.11.2014 В. Симеонов: Г-н Борисов, спрете рязането на лентички

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads