Трима мъже са настанени в болница след скандал на пътя между българи и роми. Инцидентът станал вчера следобед в Раднево, а причината - отнето предимство. Скандалът прераснал в бой. Ромите нападнали тримата мъже с ножове и бухалки, предаде Дарик радио.
Трима са настанени в болница, като един от тях е опериран. Към момента няма опасност за живота му.
В Раднево снощи имаше засилено полицейско присъствие.
И по-страшно ще става,тези нямат страх от нищо,пук избори идват,никой не ги закача.Пълно безвластие
до кога половинчата информация, кой на кого е отнел предимството, мангите с каруца ли са били, КОЙ им дава книжки, образование, подбуди, наказание ... каква е истината?!