Скандалният Цветан Гунев се върнал в БНБ!
Подуправителят на БНБ Цветан Гунев се е върнал на работа в БНБ. Шефът на "Банков надзор", който бе обвинен от прокуратурата в престъпление по служба за неупражнен контрол над дейността на КТБ, е на работното си място от 24 ноември след близо 150 дни принудителен отпуск, твърди в. "Банкер".
След като приключи с казуса "КТБ", за момента най-парливият проблем, който ангажира вниманието на УС на БНБ, е ТБ "Виктория". С него обаче ще продължи да се занимава подуправителят и началник на управление "Банково" Димитър Костов.