Всичко това нямаше да се случи, ако министър – председателят Бойко Борисов, неговото правителство и главният прокурор Иван Гешев си бяха подали оставките.
И всичко това ще бъде реалност, докато оставките им не станат реалност, допълва в поста си Слави.