Уволнени са част от членовете на борда, като бордът ще остане само с трима членове - директорът на спешния институт, представител на министерството
и едни лекар от "Пирогов".
От министерството на здравеопазването и от болницата отказаха коментар.
Бордът на директорите на ”Пирогов” в бил сменен със заповед на министъра на здравеопазването, предава БНР.
Уволнени са част от членовете на борда, като бордът ще остане само с трима членове - директорът на спешния институт, представител на министерството
и едни лекар от "Пирогов".
От министерството на здравеопазването и от болницата отказаха коментар.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
А, парашутиста, изпълнителен директор!?
Вече беше обявено,че болницата е в критично финансово състояние.Не знам доколко борда може да управлява като мениджър.Да сложат истински такъв вместо борд,изпълнителен директор и подобни.
И Бог не може да помогне на държава, в която болниците са в "критично състояние", а автотенекиджиници и автоморги процъфтяват! Здравето на таралясника втора, трета употреба е по - важно от собственото Само дето делко и скоростна кутия в автоморгите се намира, ама сърце, черен дроб, кости и бъбреци - ъкъ!
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.