Реклама / Ads
1| 3496 |09.06.2023 НОВИНИ

Стабилно е състоянието на децата, които бяха нападнати с нож във Франция

.
Стабилно е състоянието на децата, които бяха нападнати с нож във Франция
Стабилно е състоянието на децата, които пострадаха при атаката във френския град Анси, съобщиха местните власти.
 

На детската площадка, където се разигра трагедията, хора продължават да поставят цветя.

 

Нападателят, който е сириец, няма криминално и психиатрично досие.

 

Бившата му съпруга, която е шведска гражданка, съобщи, че той живеел от 10 години в Швеция, но след като не получил гражданство, напуснал страната.

 

Двамата се чули по телефона преди 5 месеца. От него разбрала, че живее в църква.

 

Нападателят има дъщеря на 3 години - възрастта, на която са няколко от ранените деца.

 

Най-малкото от пострадалите деца е на 22 месеца.

 

Вчера шест деца са били ранени при масово намушкване във френския град Анси, съобщава АФП, позовавайки се на източник от службите за сигурност.

 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 2952 |16.02.2025 Ислямистко нападение взе най-малко една жертва в Австрия . 2| 3157 |12.12.2024 15-годишен българин нападна с нож сириец на гара в Австрия . 0| 3407 |04.11.2024 4-ма ранени при нападение с брадва във френски влак, двама от тях - в тежко състояние . 1| 3664 |12.08.2024 Нападение с нож в центъра на Лондон, 11-годишно момиче и 34-годишна жена са ранени

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads