Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
7| 4868 | НОВИНИ

Станислав Балабанов: ИТН ще блокира приемането на конституционните промени в парламента

Станислав Балабанов
Станислав Балабанов
"Има такъв народ" ще блокира приемането на конституционните промени в парламента. Това заяви депутатът от ПГ на "Има такъв народ" Станислав Балабанов пред БНТ.
 

"ИТН ще протестира срещу абсурдните промени в българската Конституция. Основният закон е погазен и се използва за личен интерес от управляващата сглобка", заяви той и поясни, че утре заседание на НС няма да има. "Няма да допуснем провеждането на заседанието в пленарна зала. Ние сме 11 народни представители, ще излезем на трибуната на Народното събрание и ще блокираме работата на парламента, за да не допускаме нито дебати, нито гласуване в зала на промените в Конституцията", категоричен е Станислав Балабанов.

 

"ГЕРБ, ДПС и ПП-ДБ нарушават закона по всяко време, когато им е удобно. Равно отдалечени от политическите партии експерти по конституционно право сринаха от критики идеите за промени в Конституцията, защото тези идеи сливат изпълнителна със законодателна власт", смята депутатът от ИТН.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Крум Зарков: Промените в Конституцията не са готови, за да се изчистят недомислици 3| 4598 | Крум Зарков: Промените в Конституцията не са готови, за да се изчистят недомислици Министър Тагарев: Остават рисковете и заплахата за България от войната на Русия с Украйна 39| 4576 | Министър Тагарев: Остават рисковете и заплахата за България от войната на Русия с Украйна Ген. Атанасов: Калин Стоянов ще бъде вътрешният министър до ротацията, няма подкрепа за оставка 0| 4742 | Ген. Атанасов: Калин Стоянов ще бъде вътрешният министър до ротацията, няма подкрепа за оставка Учителят в гастроентерологията у нас говори 1| 8836 | Учителят в гастроентерологията у нас говори

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads