Веднага щом обществото научи зтрагичната новина много хора започнаха да оставят цветя, запалени свещи и плюшени играчки от двете страни на централния вход на президентството на бул. "Дондуков" . По този начин стотици хора изказаха своята съпричастност към мъката на семейството.