Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3481 | НОВИНИ

Студен понеделник, сняг в Предбалкана

Студен понеделник, сняг в Предбалкана
Източник: БГНЕС
Минималните температури ще бъдат между минус 1° и 4°, по Черноморието до 7° - 8°, в София - около 0°. Времето днес ще се задържи облачно. Валежите в Западна България ще спрат, но в Централна и Източна ще се усилят и на места ще са значителни. Това съобщиха от НИМХ.
 

В Предбалкана ще вали сняг, значителен в източната част. В Лудогорието и Източните Родопи валежите ще са от дъжд и сняг. Ще духа до умерен, в източните райони до силен североизточен вятър, с който ще продължи да нахлува студен въздух.


В планините ще бъде облачно с валежи от сняг. Ще духа умерен до силен вятър от изток-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около минус 1°, на 2000 метра - около минус 5°.


По Черноморието ще бъде облачно с валежи, значителни на юг от Бургас. Ще духа умерен до силен север-североизточен вятър. Максималните температури ще са 8°-10°. Температурата на морската вода е 13°-15°. Вълнението на морето ще бъде 3-4 бала.


Слънцето в София изгрява в 7 ч. и 34 мин. и залязва в 16 ч. и 54 мин.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Зимата идва в Киев. Мнозина са заплашени да останат на студено 13| 3688 | Зимата идва в Киев. Мнозина са заплашени да останат на студено Пожар в студентско общежитие в Бургас. Няма пострадали 0| 3365 | Пожар в студентско общежитие в Бургас. Няма пострадали Идва сняг и поледица, жълт код в 9 области в неделя 0| 8504 | Идва сняг и поледица, жълт код в 9 области в неделя Застудява, очаква се сняг в началото на седмицата 0| 4097 | Застудява, очаква се сняг в началото на седмицата

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads