Световните медии "гръмнаха" с интервюто на Борисов
Десетки медии в Европа и Русия цитират днес интервюто на премиера Бойко Борисов с журналиста Георги Коритаров, проведен в началото на седмицата.
Десетки медии в Европа и Русия цитират днес интервюто на премиера Бойко Борисов с журналиста Георги Коритаров, проведен в началото на седмицата.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
И да го цитират пак ще си купува газ от Турция - от приятела му Ердоган. Но това е щот е Нострадам.
няма по-голям простак и тъпак от тиквоций в политиката и скоро, продажната, нагла и некадърна мутра ще седне на замята между двата стола, на лилипутин, чийто задник здраво ближе и на негърчето, което се прави на умрял лебед за идиотщините на мутрата
остави цирковете. Те няма да нахранят хората. Апропо къде са ВЕЛИКДЕНСКИТЕ БОНУСИ за Народа така както един друг Премиер раздаде на хората по 500 евро в съседна Гърция. Няма такова нещо нали? Бонуси само за ВАС горе мръсна долна управленска паплач.
Така де, като ще се осира барем целият свят да го разбере! Какво магаре ще е Тиквата ако не си покаже магарията?
В случаят няма тъпотии в изказването. Но е интересно френските законотворци, които считате за умници са гласували май или ще гласуват въвеждсането на една кутия за цигари с малък шрифт на името на марката и с еднакви описания за всякакви модели? Ето тая простотия вече си е за чудене...
по-голяма тъпотия от същността на изказването не може да има! Самото определение "преглътна" в случаят е обида спрямо европейските лидери. Като се добави и това че Борисов е само страничен наблюдател, а не участник в процеса, той няма как да знае какво и как се готви в политическата кухня! Борисов е последният който би имал право на мнение в европейските политически решения. Него го държат защото е зависим поради криминалното му минало и е удобна пионка, но с пионките никой не се съобразява и не се съветва!
Българите преглътнаха Борисов - всеки преглъща по нещо.
Баш точно си го казва, набий им го на алчните руснаци, да го духат
ТОЯ Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ТЪПО СЪЩЕСТВО,НО ТОВА ГО ЗНАЕХМЕ СА ТУК.СЕГА СА ГО РАЗБРАЛИ НАВСЯКЪДЕ.БОКО ТИКВАТА+ПЕЕВСКИ=ВНЛ
Абе аркадашлар!!! В никой друг информационен сайт не е препечатана информацията за това,какво казват руснаците за изказването на Бойко. Що така бе?
Мутра министър председател
Направих кратка справка в т.н "руски сайт" ЛИГА НОВОСТИ и се оказа.... че изобщо не е руски,а украински!!!!! В руските сайтове няма и дума за изказването на Тиквата.
От интервюто на Коритаров с Бойко Борисов става ясно на света, че Европейска България има смел и достоен европейски премиер, който ясно и категорично посочва предателството на хазарските евреи Ангела Каслер /Меркел/ и Оланд, относно Минското споразумение за Крим. Всички честни български граждани трябва да се гордеят със смелостта на Премиера ни, а руските петоколонници нека скърцаат със зъби!
Тези които ПОНЕ малко разбират чужди езици могат да се разровят в нета. Всички медии, вкл и руски когато коментират Борисов са далеч по толерантни от българските. Там по някога го одобряват,понякога не го одобряват, но винаги с уважение се отнасят към него. Само тук има комплексирани несретници които освен да плюят друго нищо не могат милите ...
Тези които ПОНЕ малко разбират чужди езици могат да се разровят в нета. Всички медии, вкл и руски когато коментират Борисов са далеч по толерантни от българските. Там по някога го одобряват,понякога не го одобряват, но винаги с уважение се отнасят към него. Само тук има комплексирани несретници които освен да плюят друго нищо не могат милите ...
Комплексираните несретници, за които пишеш, са просто тролчета. Малко на брой драскачи, създават манипулирано впечатление за всеобщо недоволство. Сайтовете са заляти от анти-ГЕРБ и анти-Борисов писаници, а пък на избори, чудно защо, хората масово гласуват за ГЕРБ.
Боко-тиквоча е турско мекере .Дебел дебил .
боко,боко тиква зелена,пак ли се осра...!!!!!
Много прост човек,срам за България,
ОПРАВИ БЪЛГАРИЯ И ТРЪГНА ДА ОПРАВЯ МЕЖДУНАРОДНАТА ОБЩНОСТ ГОЛЯМА ПРОСТОТИЯ НЯМА ЩО Е ДОБРЕ КАКВА Е ЦЕЛТА НА ИЗЦЕПКАТА ТИ ДА НЕ СИ РЕШИЛ ДА ВКАРВАШ БЪЛГАРИЯ ВЪВ ВОЙНА МОЗЪК ИМАШ ЛИ?????????
Бойко мъжкаря е лакмус. По реакцията на неговите приказки разбираш сексуалната същност на слушателя - ако Бойковите приказки развеселяват човека, значи слушателят е нормален, хетеросексуален човек със здрав, прагматичен селски корен. Ако го вбесяват, значи е част от педи-дружинката на хомо-клуба на Гъзенщайн със седалище "Позитано" 20. Нъл`тъй?
Merkel i Olan могат само да го фанат, за шлиферот . Гордея се с такъв Български премиер.
Е, тук вече е прав. И за Крим, и за имената. На живите връщането с молба. Но на умрелите - редно е да им се върнат имената. Очевидно че Западът ще преглътне Крим. Ще рита десетилетие - две и всичко ще затихне. А на руснаците - не разчитайте. Те и Сталин го имаха за бащица.
Прауд то бе бългериан!
Крим е от 200 години Руски какво има да се преглъща.
остави цирковете. Те няма да нахранят хората. Апропо къде са ВЕЛИКДЕНСКИТЕ БОНУСИ за Народа така както един друг Премиер раздаде на хората по 500 евро в съседна Гърция. Няма такова нещо нали? Бонуси само за ВАС горе мръсна долна управленска паплач.
ЛУД ЗА ВРЪЗВАНЕ........
Защо не пише за миналото на Борисов?Какъв е бил,кого е бил???
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.