Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

2| 4377 |12.09.2020 НОВИНИ

Тир блъсна кола, уби човек и се вряза в къща. Шофьорът е заспал

.
Блъснатата кола
Тир се вряза в къща в горнооряховското село Драганово. Преди това е ударил лек автомобил, в който са пътували двама души. Единият от тях, който е на 45 години, е починал. Другият е ранен. Шофьорът на тежкотоварния автомобил призна, че е заспал зад волана.
 

Инцидентът е станал около 08:00 ч. в събота сутрин. Пътуващите в автомобила са жителите на ударената къща, съобщава Нова тв.

 

 Движението се осъществява в едната лента. 

Тирът е трябвало да превозва тръби, бил е нает да изпълнява поръчка за газопровода „Балкански поток”. 

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 4910 |20.11.2020 Тир блъсна четири коли в Девин . 0| 5654 |25.09.2016 Разследват катастрофата с пометената от влак кола край Горна Оряховица . 0| 5090 |16.08.2015 TИР се преобърна в насрещното и шофьорът загина . 0| 5223 |25.05.2015 Тир предизвика катастрофа край Враца и избяга

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads