Разкритията за турските ваксини приличат на търговска сделка на министъра на здравеопазването д-р Петър Москов, направена в собствен интерес. Не можеш да подвеждаш МС на 28 май т.г., че ще правиш бартер, защото ще имаш проблеми с ваксините на децата. Не можеш да подвеждаш търговското дружество „Бул Био”, независимо че си му принципал, и да му нареждаш да произведе над 4 млн. дози заради повишена заболеваемост от туберкулоза. Статистиката сочи, че няма повишен риск от тази болест. Москов е излъгал, че му трябват тези ваксини. Това коментира пред Фрог нюз д-р Георги Тодоров.
Москов предварително е спазарил сделката. Всички това напомня на организирана престъпна група. Кой друг е знаел в МС какво се върши освен министъра на здравеопазването? Дали министър-председателят е знаел какво се случва? Борисов трябва да отговори какво се е случило между 13 май, когато е последното писмо до „Бул Био” и 26-ти, когато се определя дневния ред на МС. Знаел ли е нещо или като селски кмет е сложил подписа си?
Да поръчаш машини без памет, за да можеш да прикриваш капацитетите си, това също трябва да бъде проверено от съответните органи, допълни д-р Тодоров.
Това е реторичен въпрос,д-р Тодоров!Наш Бойча,не знае само с какво ще го сюрпризира Цецоолу за изборите!По села и паланки,дет" е Цецка,там и Цецко!КОЙ кому прави президентска кампания,сал милиционера Цветанов назнайва!Тойзи отявлен комунистически изтърсак,е готов на всичко,за да запази имунитета си!НиКОЙ никъде не го иска,но той се вре като тахтаба в милиционерска фуражка.Не питай повече докторе Бойча,най-паче ся обърни към Цъфтанча!Тойзи,стабилен и консенсуален другар,ще отговори най-добре на всинцата ти въпросЕ!Не ся хаби,с въпроси към Борисова,докторе!Тя иска само, да рита топчето из банкянските поляни!
Докладване на коментар
Изберете действие за този коментар
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно! След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.