И зам.-министърът на спорта Ваня Колева подава оставка заради скандала с апартаментите. Тя напуска поста по искане на министър-председателя на Република България Бойко Борисов.
Колева също е замесена в скандала с апартаментите на властта.
Фрог нюз публикува информация, че след справка в имотния регистър установи, че кумицата на Цветан Цветанов и зам.-министър на спорта Ваня Колева също си е купила апартамент в тузарския блок на улица „Латинка“ в София, построен от фирма ”Артекс”.
Сугурна съм, че на Цвичко ше му се размине. 2 бушона стигат за да почне шпакловката. ИЗБОРИТЕ ГИ ГУБИТЕ ЯКО. ЗАПОМНЕТЕ СВИНИ ГЕРБЕРАСТКИ. ПРОСТО НЯМАТЕ ПОЛЕЗЕН ХОД!
ПП. Съдбата на Цървула се решава в момента от истинските му началници във ФАЩ. Затова е там... тия с конференциите нека ги разправя на друг. От там е назначен, а Бибитко чака за да разбере к'во са решили краварите. ИНТЕРЕСНО СТАВА!
Пепи, има 2 НО-та: 1. Той владее ГЕРБ-аджийските структури. Той фалшифицира изборите.
Ваня Колева е най-невинна, просто защото е платила по около 1300 евро на квадрат, двойно повече от ЦвЦв. Но Бащицата от Банкя няма прошка. Питайте призрака на Мишо Бирата !!!!
Оставки, оставки, ама апартаментите си ОСТАВАТ и к'во пра'им сега обикновените граждани:
купуваме по "ПАЗАРНИ ЦЕНИ"...
Защо ми се струва че оставките ще ги плащаме НИЕ.
А ЗАЩО САМО ДВАМА НАПУСКАТ ОБЩЕЖИТИЕ ,,ГЕРБ,, ????? ЦВЕТАНОВ,РЪЖДИ РАШИДОВ И НЕНКОВ от групата мама,татко и аз/ А ТУКО ВИЖ И ОЩЕ НЯКОЙ СЕ ПРЪКНАЛ ДО СЕДМИЦА-ДВЕ !!!
Не само ЦаЦка, а цялото герберунгерско правителство начело с Боса трябва да подаде оставка, защото философията на управление на Шайката ГЕрП е престъпна и подкрепяна от личните депутати на боко, които обличат в закони корупцията и престъпленията им !
ОНЗИ ДЕН РАЗБРАХ , ЧЕ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ВЕТЕРАНИ ПО БОРБА , КЪДЕТО СПЕЧЕЛИХМЕ ДОСТА МЕДАЛИ , НАШИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ СА СИ ПЛАТИЛИ ХОТЕЛА И УЧАСТИЕТО . НЕ СТИГА ТОВА , АМИ СА НЯМАЛИ АНЦУЗИ С ГЕРБА НА БЪЛГАРИЯ И РОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ НЕ ИМ РАЗДАЛА , КЕЦОВЕ ФЛАНЕЛКИ И ТРИКУЛЪОРИ. ЯВНО ЗАМ. МИНИСТЪРКАТА , ЗАЕДНО С ВИС , СИК И ПРОЧИЕ БОРЧЕСКИ ГРУПИРОВКИ ИМ Е ОБРАЛА ПАРИТЕ И Е СКЪТЪЛА С ЦЕЦКО ЛЕКОАТЛТА ЗА АПАРТАМЕНТ А , ОНЗИ НЕЩАСТНИК ВАЛЕНТИН ЙОРДАНОВ , ОТ ВАЛЙО- ШАМПИОНА , СЕГА МУ ВИКАТ ; ВАЛЙО ШПАГАТА , ЗАЩОТО В АМЕРИКА ДОКАЗАЛИ , ЧЕ БИЛ МЪЖКАТА ПОЛОВИНКА Н АДЮПОН
Бий самара ,за да се сети магарето. сега кумицата а после и Цецо.
Докладване на коментар
Изберете действие за този коментар
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно! След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.