Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
4| 5201 | НОВИНИ

Въпреки отказ, Марин Райков ще чака Сидеров

Maрин Райков, министър-председател и външен министър в служебното правителство
Maрин Райков, министър-председател и външен министър в служебното правителство Източник: Булфото
Председателят на партия „Атака" Волен Сидеров е поканен за среща в рамките на поредицата от консултации с парламентарно представените политически сили в 41-ото Народно събрание от администрацията на министър-председателя.
 

Премиерът Марин Райков изразява своето съжаление, че лидерът на „Атака" отказва да се включи в този диалог и въпреки това ще очаква Сидеров в часа, в който той бе поканен за разговор, а именно в 12 часа.
f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Сидеров определи Марин Райков като "селски пъдар" 43| 7240 | Сидеров определи Марин Райков като "селски пъдар" Марин Райков се разговори с Кристалина Георгиева 6| 6466 | Марин Райков се разговори с Кристалина Георгиева Марин Райков: Няма да правим чистки в администрацията 17| 7212 | Марин Райков: Няма да правим чистки в администрацията Марин Райков: Няма драма с фискалния резерв 42| 5906 | Марин Райков: Няма драма с фискалния резерв

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads