Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
5| 4766 | НОВИНИ

”Възраждане” подкрепя Мая Манолова за втория тур

”Възраждане” подкрепя Мая Манолова за втория тур
”Възраждане” официално обявява своята подкрепа за г-жа Мая Манолова на предстоящия балотаж за кмет на Столична община, който ще се състои на 3 ноември 2019 г.
 

В изпълнение на решението на върховния орган на партия Възраждане – Организационен съвет, взето на 08.09.2019 г., според което по време на балотажите за местна власт, партията ще подкрепи всички опозиционни кандидати, с изключение на такива издигнати от етнически партии, застанали срещу кандидатите на управляващите политически сили на втори тур за кметове на общини и кметства, Възраждане официално обявява своята подкрепа за г-жа Мая Манолова на предстоящия балотаж за кмет на Столична община, който ще се състои на 03.11.2019 г.

 

Призоваваме, своите членове и симпатизанти да подкрепят нейната кандидатура, защото считаме, че тя е категорично по-добрият кандидат, а с нейното избиране, ще започне и промяната на статуквото. Постепенното демонтиране на управляващата ГЕРБ и присъдружните й формации от властта е от първостепенна важност за нормализирането на политическата обстановка у нас и възможност за промяна на 10 годишното статукво, което задушава страната ни.

 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Мая Манолова: Целият ъндърграунд е впрегнат, за да организира вота за Фандъкова 38| 6130 | Мая Манолова: Целият ъндърграунд е впрегнат, за да организира вота за Фандъкова „Алфа Рисърч“:  55,3% за Фандъкова, 44,7%  за Манолова при ниска избирателна активност 10| 4569 | „Алфа Рисърч“: 55,3% за Фандъкова, 44,7% за Манолова при ниска избирателна активност Мая Манолова влезе в протестите срещу Гешев 12| 4836 | Мая Манолова влезе в протестите срещу Гешев Мая Манолова: Управлението и в София, и в България е диктатура 21| 5966 | Мая Манолова: Управлението и в София, и в България е диктатура

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads