Исканията са за оставка на правителството и промяна на политическата система у нас.
Към обяд демонстрантите започнаха да се събират. Вчера 34 000 души подкрепиха във Фейсбук протеста.
Втори ден на протест пред Народното събрание в София. Недоволните хора се организираха чрез група във „Фейсбук”.
Исканията са за оставка на правителството и промяна на политическата система у нас.
Към обяд демонстрантите започнаха да се събират. Вчера 34 000 души подкрепиха във Фейсбук протеста.
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
МАЧКАЙТЕ ГИ МАМКА ИМ ГЕРБАДЖИЙСКА ИЗГОНИХА БЪЛГАРИТЕ И ОТ БЪЛГАРИЯ. БОЙКО БЪЛГАРОУБИЕЦА В ЗАТВОРА
Ама при мачкането - и Позитанската клоака да се смачка с всички червени крадливи мишоци и мафиоти! Долу Боко, долу червените рубладжии и простата Курка от с. Крушовица!
И АЗ ИДВАМ И НЕКА И ДРУГИ ДА МЕ ПОСЛЕДВАТ
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.