Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
3| 4933 | НОВИНИ

Започна строежът на ”Турски поток”

Започна строежът на ”Турски поток”
Строежът на мащабния проект ”Турски поток” започна. Полагането на тръбите по дъното на Черно море се прави от кораба ”Аудасия” на компанията ”Олсийс”. Тя е подизпълнител за морския участък на газопровода.
 

"Турски поток" беше обявен от руския президент Владимир Путин през декември 2014 г. при негово посещение в Анкара.

 

В писмо до Европейската комисия от "Газпром" заявиха, че ще доставят газ на България не на румънската граница, а на тази с Турция. По този начин София се лишава от транзитните такси за Турция, Гърция и Македония.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
С над 8000 присъстващи започна традиционният първомайски митинг-шествие на БСП 3| 4297 | С над 8000 присъстващи започна традиционният първомайски митинг-шествие на БСП Съдия пред Фрог: Усещането ми за кауза започна да се топи, бита карта съм 8| 6417 | Съдия пред Фрог: Усещането ми за кауза започна да се топи, бита карта съм ЕП започна процедура по отнемане на имунитета на Марин льо Пен 0| 4154 | ЕП започна процедура по отнемане на имунитета на Марин льо Пен Групировката ЕТА започна разоръжаването си 0| 5823 | Групировката ЕТА започна разоръжаването си

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads