"Не всички имат орлово зрение. Перките се сливат по тон с настилката и ако няма силна слънчева светлина, а по тази улица обикновено е сенчесто, не се виждат. Безумно са опасни. Явно чакат някой да попадне под трамвая и тогава могат да размърдат дебелите си чиновнически задници!", гласи един от коментарите под снимката.
Поредна жертва на ”перките” на Графа
Жена се е спънала в ограничителите на столичната ул. ”Граф Игнатиев” и е паднала, сигнализира потребител на групата Забелязано в София във Facebook. От снимката се вижда, че жената лежи неподвижно на тротоара, вероятно пострадала от падането.