Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

16| 25240 |21.04.2020 АКТУАЛНО

Само във Фрог: Син на бивш министър и плеймейтка са движили в компанията на Кристиан Николов

.
Кристиан Николов Източник: БГНЕС
Син на бивш министър от правителството на Симеон Сакскобургготски и известна наша плеймейтка, която живее с милионер, са част от приятелския кръг на 22-годишния Кристиан Николов. Той бе задържан за това, че с джипа си се вряза на Великден в колата на журналиста Милен Цветков, който малко след това издъхна от раните си.
 





Вчера стана ясно, че синът на депутата от ГЕРБ Лъчезар Иванов-Георги, се е возил в джипа, но след трагичния инцидент е духнал. Проверява се дали той не е бил посъветван да направи това от органите на реда.  

 

Това съобщиха пред Фрог нюз разследващи. Според тях за никого от полицията не е било изненада, че тестът за наркотици на младия мъж е бил положителен. МВР разполага с информация, че столични  полицаи са имали взимане-давана със семейството на арестувания, както и с бизнеса на неговата майка. Твърди се, че тя е имала много близки отношения с алкохолния бос Миню Стайков. Според източниците ни именно заради опасенията от евентуален чадър на случай от полицията, случаят е поет на контрол от ВКП. Вече стана ясно, че освен Кристиан, в ареста са още майка му и приятелката му, която също е била в злополучното возило на Великден.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 23| 17576 |21.04.2020 Арестуваха и приятелката на шофьора, забил се в колата на Милен Цветков . 6| 11702 |04.04.2019 Наши и руски босове искат да вземат бизнеса на Миньо Стайков докато е в ареста . 6| 11487 |15.03.2019 Само във Фрог: Човек от ръководството на плевенската полиция замесен в наркосхема, сочат свидетелски показания . 8| 10964 |06.09.2017 Само във Фрог: Гепиха син на полицейски шеф за трафик на антики, ченгето пробва да го отърве

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads