Реклама / Ads
0| 5003 |24.12.2016 АКТУАЛНО

Тяло на мъж е открито в Перловската река, а друг загина в колата си в София

.
Тялото на човек бе открито в канал на бул. ”Евлоги и Христо Георгиеви” в столицата. Все още не е установена самоличността му.
 
Тялото е на мъж на видима възраст около 50 години. До момента няма яснота каква е причината за смъртта на човека. При първоначалния оглед са открити рани, но не се изключва възможността те да са получени при падането. На мястото на инцидента работи екип от следователи.

Мъж е открит мъртъв и на пл. „Македония“ в центъра на София, съобщи „Фокус” като се позова на пресцентъра на МВР. 

 

Сигналът е подаден около 11 ч, а мъжът е открит в автомобила си. Той не е катастрофирал и не е бил умъртвен насилствено, вероятно е получил инсулт или инфаркт.

 

Инцидентът не е довел до затруднения в движението на пл. „Македония”.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 14| 5223 |27.04.2025 Дипломати и евроатлантици в Църногорския манастир, осъдиха вероломното руско нападение над Украйна . 3| 4982 |26.04.2025 Чернобил днес: Оживялата компютърна игра . 4| 5553 |25.04.2025 PPF като троянски кон: Как една чешка група пренарежда Балканите . 11| 4558 |25.04.2025 Вероучението в училище между "Осанна" и "Разпни го" – позициите на архимандрид, писател, журналист и икономист

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads