Жената е подала сигнала за измамата на 1 март в полицията в София. Тя обяснила, че е давала парите на няколко пъти, като ги е оставяла на различни места. В единият от случаите измамената е оставила близо 30 000 лева, съобщава БНР.

Схемата на измамниците отново е добре позната от случаите в последните месеци - съдействие на полицията. Случаят се разследва от СДВР. Извършителите се издирват.