Реклама / Ads
0| 5508 |08.05.2018 АКТУАЛНО

ТИР се вряза в къща, шофьорът е загинал на място

.
Ограничено е движението на всички автомобили по главния път София - Русе от пътен възел ”Стрелките” до село Златна Панега, съобщиха от областната дирекция на МВР в Ловеч.
 

Участъкът е затворен заради катастрофа с ТИР. Тежкотоварният камион се е врязал в къща и в съседната й сграда, в която се помещава цех за производство на дюшеци.

47-годишният водач е починал на място. В къщата не е имало хора.

 

В момента екипи на пожарната и полицията се опитват да извадят както шофьора, така и камиона, но има опасност от срутване на сградата.

Обходният маршрут и в двете посоки е от пътен възел "Стрелките" - село Брестница - Златна Панега.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 4265 |04.09.2017 Две катастрофи на „Тракия”, мъж загина . 0| 4583 |19.03.2017 Пиян тираджия се обърна край Въглевци . 0| 4987 |20.12.2016 Нелеп инцидент: Полски тир поднесе на завой и уби наш шофьор . 0| 4554 |12.12.2016 ТИР се обърна край Ботевград, шофьорът не дава признаци на живот

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads