Реклама / Ads
5| 11141 |26.11.2016 НАРОДЕН ГЛАС

Аут! Махнаха Паскалев и Асланов от ИБ на БСП заради Радев

.
Костадин Паскалев и Юрий Асланов вече не са членове на Изпълнителното бюро на БСП. Оставките им бяха гласувани на провеждащия се пленум от Националния съвет на БСП. Двамата хвърлиха оставки още преди два месеца, когато ръководството на партията реши да подкрепи ген.- Румен Радев за президент.
 
Заседанието освободи от ръководството на партията и Илияна Йотова, след избора й за вицепрезидент. Нови членове в Изпълнителното са депутатът Стоян Мирчев, бившето пресаташе на ЦСКА и ексдепутат Иван Ченчев  и Вяра Йорданова.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 3| 3005 |10.07.2024 Съдът заличи Нинова като председател на БСП, но не вписа Зафиров като нов . 6| 4423 |26.09.2021 Трима от БСП в Инициативния комитет на Румен Радев . 0| 4794 |17.08.2016 Миков и Йотова се отказват да бъдат кандидат-президенти . 6| 6985 |10.08.2016 Решено! БСП и АБВ издигат ген. Радев за президент

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads