Реклама / Ads
0| 5878 |26.01.2017 НАРОДЕН ГЛАС

Първото гадже на Гришо е щерка на бизнесмен от Мултигруп

.
Симона
Гришо жъне победи не само на корта, но и под юргана. Той сам призна, че през последните години любовните му връзки до някаква степен са попречили да прогресира в тениса. Всички знаят за връзките на Григор Димитров с руската тенисистка Мария Шарапова и настоящата му любов с Никол Шерцингер.Но първото му гадже е българка.
 
Преди романсите с двете световни звезди обаче той е бил пленен от българка, която е не по-малко красива от сегашната му половинка.

Първата сериозна връзка на Димитров е била с дъщерята на бизнесмена, приближен до Мултигруп, Ангел Стефанов, пише Гонг. Симона е по-голяма от Гришо, а двамата успяват доста дълго време да поддържат отношенията си. В момента Симона живее в Маями, САЩ, но пази личния си живот далеч от прожекторите.

Иначе Григор го очаква исторически полуфинал в Мелбърн утре, който ще започне в 10:30 часа българско време. Негов съперник ще бъде испанецът Рафаел Надал.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 5| 3082 |15.08.2025 „Железният Рейн“ се завръща към живот, за да се бори с Русия . 1| 12265 |14.08.2025 Еврокомисията разкри фалшиви храни, подвеждащи етикети и онлайн измами . 4| 4645 |11.08.2025 Културните ни паметници се рушат . 1| 6807 |07.08.2025 Лято в чаша узо – с мирис на море и Егея

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads