Реклама / Ads
6| 6611 |14.07.2019 НАРОДЕН ГЛАС

Радан Кънев: Поех ангажимент за промяна на ЕНП, да не прилича на партията на Борисов

.
Радан Кънев
Поех ангажимент за промяна на ЕНП, така че да прилича по-малко на партиите на Борисов, Орбан и др., а повече на западноевропейските партии. Това коментира евродепутатът Радан Кънев по БНТ.
 

Допълни, че е против начина, по който Урсула фон дер Лайен е била издигната за кандидат за председател на Европейската комисия.

Очевидна е липсата на технически кадри, това е работа на държавата преди всичко, каза  Радан Кънев по повод темата за възможността "Фолксваген" да открие завод в България.

 

Според Кънев възможността Турция да бъде предпочетена пред България се дължи и на това, че те могат да осигурят държавни гаранции, както и че Катар като стратегически партньор настоява заводът да е в Турция.

По думите му първо трябва да се инвестира в образование на всяко ниво, за да дойдат такива стратегически инвестиции.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 2974 |14.12.2025 България приета в ООН преди 70 години, Китай и Куба против, САЩ се въздържа . 8| 3545 |11.12.2025 Отворено писмо до българските полицаи, но не и до техните началници . 9| 12919 |08.12.2025 Поколението „Алфа”: Пътуването до работа през 2040 г. – спомен. Имейлът – вече ретро . 2| 3430 |07.12.2025 Наемнически армии от профили: Аутсорсингът на пропагандата в XXI век

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads