Реклама / Ads
15| 9867 |26.03.2020 ПОЛИТИКА

Димитър Шивиков: Време е парламентът да се саморазпусне за извънредното положение

.
Димитър Шивиков Източник: БГНЕС
В очакване съм най-после българският парламент т.е. народните представители, но за мен народни изедници, да вземат решение да се саморазпуснат за времето на извънредното положение и да започнат да полагат обществено полезен труд за благото на народа.
 

И за това време да не получават никакви заплати; партийните субсидии и спестените пари от заплатите незабавно да се преведат по сметките за борба срещу епидемията; председателският съвет да разпредели депутатите, въпреки ограничените им способности, както следва: една част доброволци в болниците да мият и дезинфектират; други да разнасят храна на лицата в карантина; трети на КПП-та на градовете да проверяват трафика с цел облекчаване на полицията; други да помагат на шофьорите на границата; част от тях да патрулират сред гетата, за да убеждават циганите да не се събират на тълпи. Все пак е техен верен електорат. Голяма част да се разпредели по избирателните райони за почистване и дезинфекциране на градския транспорт.


Докажете, че служите на народа си! Вие сте на ход.

 

Димитър Шивиков




Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 29| 7655 |11.12.2025 Кабинетът „Желязков“ подаде оставка минути преди вота на недоверие . 4| 2692 |11.12.2025 71% от българите подкрепят протестите, бюджетът остава нежелан, показва проучване . 21| 36415 |08.12.2025 Зеленски: Лондонските разговори завършиха с оформен 20-точков мирен план . 4| 15375 |08.12.2025 Минимална заплата €620 и много компромиси: Тристранката се разбра за Бюджет 2026

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads