Михаил Миков ще застане начело на парламентарната група на БСП. Той ще има трима заместници. Това ще са Корнелия Нинова, Атанас Мержданов и Ангел Найденов. Това е решено на състоялия се днес Национален съвет на БСП.
Желю Бойчев пък ще е секретар на ПГ на БСП. „Избрахме стегнат състав на ръководството на БСП. Ще има свиване на щата и контрол върху бюджета на партията. Съкращава се с близо 8% щата на Националния съвет на БСП “, обясни Атанас Мерджанов.
да му мисли Народа с кучешката минимална 340 лева и пенсиите с тавани.Задаващата се люта зима, повишения ток и тръгналите цени на всичко нагоре.Бог високо, цар далеко да живей труда...Боже Боже..
добре сте янаредили всички народни избраници с малките заплаткот по 20 бона месечно.Новите АУДИ 8 S ви чакат с въртящите ставащи на легло кожени седалки.
СЪОБЩЕНИЕ : Спешно търся по договаряне или срещу заплащане лица и партии, които да поемат отговорностa за управлението на България с мандата на , , Герб" /Б. М. Борисов/ ВНИМАНИЕ! За подробности се свържете с Бойко М. Борисов в НДК-Централата на политическа групировка , , Герб". Дискретноста е гарантирана. Работно време: от 00 ч. на 26. 10. 2014г. до 24 часа на 28. 10. 2014 г.
Продават се няколко партии и коалиции: БСП - лява България, ДПС, АТАКА, ББЦ, ПФ, Регорматорски блок, АБВ. Парите да се внасят директно на адрес ул. Дзержински N2, Москва. Това е асортиментът.
А бе дишаштия и на тебе ли ти казаха,че ГЕРБ нея продава?!
., 26/10/2014 - 14:46
Боко Голямата Мента, бързо обърна палачинката, след като пучът не се отдаде. Сега трябва да спасява себе си и възможността да се кандидатира за президент. А Боко винаги изхвърля употребените тоалетни хартии на боклука. Защо да не изхвърли и тази, след като се задава грандиозен скандал с КТБ, който ще се чуе и в Европа?
Миков, разкарай Курнелия. Цялото ИБ вън. Иначе си търсиш избиратели в Олтен, Париж, Брюксел и Фашингтон.
Благодарим ти Бойко, благодарим ти слънце ненагледно, Бащице наш, че мислиш за нас раята. . . . Благодарим ти,че вдигна тока с 10%, но и с 50% да вдигнеш ние те обичаме. Защото светиш, грееш и топлиш душите наши…Българския народ за разлика от много други народи обича палачите си. Палачо -Слънце. . . , ние те обичаме и на 5-ти, 10-ти 1 000 000 овце изразихме всенародната си любов с надеждата да ни "оправиш". И ти добре ни "оправяш" вожде наш, свят чак ни се зави от радост, щастие и "светло" бъдеще. . . . .
Не е нормално да сме в коалиция с ГЕРБ! Къде по-естествено е да се дупим на ДПС!
аааа...др.Миков не така...Ние ще се дупим няма как, трябва да удържим влъстчицата и затова с ДПС вече сме се договорили...Ще имаме тяхната тиха подкрепа в Парламента.
Пенсии хващайте лопатите. Живот няма за вас. ГЕРБ след като увеличи тока от 1. 10. 2014-та от оня ден вече има НОВИ ПРАВИЛА на пенсиониране. Запознайте се по детайлно с тях. Фармацевтите вече вдигнаха цената на лекарствата с 5%. Другарите Христосков и Бисер Петков от НОИ са в стихията си. От 1. 1. 2015-та ще има увеличение на възрастта за пенсиониране и вдигане вноската на личната осигуровка. ТАВАН на пенсиите задължително!!!Пенсионери в тази държава няма да има! Казах, хау, Честито
А младока милионер Добрев, защо не е избран ? Все пак трябва да има и капиталисти в ръководството на партията. Знае как става пренасянето на пари с куфарчета. Разбира от енергетика. Другия младок Ангелов защо и той да не бъде избран. И той е милионер. Ще е полезен в проектите за водните цикли. Разбира ги отлично. Другия младок Кадиев защо и той да не бъде избран. Разбира от енергетика. Купува евтин ток от АЕЦ и го продава скъпо прескъпо на големи фирми. Миков, не оставяй младоците извън ръководството. БСП има нужда от едрия капитал.
горния нещо не е в час. . . Младоците-капиталисти от ГЕРБ къде техните мамета, дядовци и баби-АБПФК откраднаха от СОЦ-а и им го завещаха са по надалеч отсъбратята им в БСП. Изброените СОЦ-индивиди ряпа да ядат пред някои величини от ГЕРБ. Ако пусна другата флашка отиде сървърът на Фрогнюз. голямо квичане и вой ще се нададе от герберастката крадлива кочина.
има един много перспективен индивид от ГЕРБ с планиран светъл път и бъдеще, която НОМЕНКЛАТУРАТА мощно го движи напред чийто тате е даже КОНСТИТУЦИОНЕН СЪДИЯ. А мамето на малкото слънце придвижи всички СДЕЛКИ в СО като юрист по времето на А. Николов и Ст. Софиянски и стигна до заместник кмет на другарката Фандъкова. Изобщо ГЕРБ са ненадминати номенклатури.
А младока милионер Добрев, защо не е избран ? Все пак трябва да има и капиталисти в ръководството на партията. Знае как става пренасянето на пари с куфарчета. Разбира от енергетика. Другия младок Ангелов защо и той да не бъде избран. И той е милионер. Ще е полезен в проектите за водните цикли. Разбира ги отлично. Другия младок Кадиев защо и той да не бъде избран. Разбира от енергетика. Купува евтин ток от АЕЦ и го продава скъпо прескъпо на големи фирми. Миков, не оставяй младоците извън ръководството. БСП има нужда от едрия капитал.
горния нещо не е в час. . . Младоците-капиталисти от ГЕРБ къде техните мамета, дядовци и баби-АБПФК откраднаха от СОЦ-а и им го завещаха са по надалеч отсъбратята им в БСП. Изброените СОЦ-индивиди ряпа да ядат пред някои величини от ГЕРБ. Ако пусна другата флашка отиде сървърът на Фрогнюз. голямо квичане и вой ще се нададе от герберастката крадлива кочина.
има един много перспективен индивид от ГЕРБ с планиран светъл път и бъдеще, която НОМЕНКЛАТУРАТА мощно го движи напред чийто тате е даже КОНСТИТУЦИОНЕН СЪДИЯ. А мамето на малкото слънце придвижи всички СДЕЛКИ в СО като юрист по времето на А. Николов и Ст. Софиянски и стигна до заместник кмет на другарката Фандъкова. Изобщо ГЕРБ са ненадминати номенклатури.
А младока милионер Добрев, защо не е избран ? Все пак трябва да има и капиталисти в ръководството на партията. Знае как става пренасянето на пари с куфарчета. Разбира от енергетика. Другия младок Ангелов защо и той да не бъде избран. И той е милионер. Ще е полезен в проектите за водните цикли. Разбира ги отлично. Другия младок Кадиев защо и той да не бъде избран. Разбира от енергетика. Купува евтин ток от АЕЦ и го продава скъпо прескъпо на големи фирми. Миков, не оставяй младоците извън ръководството. БСП има нужда от едрия капитал.
горния нещо не е в час. . . Младоците-капиталисти от ГЕРБ къде техните мамета, дядовци и баби-АБПФК откраднаха от СОЦ-а и им го завещаха са по надалеч отсъбратята им в БСП. Изброените СОЦ-индивиди ряпа да ядат пред някои величини от ГЕРБ. Ако пусна другата флашка отиде сървърът на Фрогнюз. голямо квичане и вой ще се нададе от герберастката крадлива кочина.
има един много перспективен индивид от ГЕРБ с планиран светъл път и бъдеще, която НОМЕНКЛАТУРАТА мощно го движи напред чийто тате е даже КОНСТИТУЦИОНЕН СЪДИЯ. А мамето на малкото слънце придвижи всички СДЕЛКИ в СО като юрист по времето на А. Николов и Ст. Софиянски и стигна до заместник кмет на другарката Фандъкова. Изобщо ГЕРБ са ненадминати номенклатури.
А младока милионер Добрев, защо не е избран ? Все пак трябва да има и капиталисти в ръководството на партията. Знае как става пренасянето на пари с куфарчета. Разбира от енергетика. Другия младок Ангелов защо и той да не бъде избран. И той е милионер. Ще е полезен в проектите за водните цикли. Разбира ги отлично. Другия младок Кадиев защо и той да не бъде избран. Разбира от енергетика. Купува евтин ток от АЕЦ и го продава скъпо прескъпо на големи фирми. Миков, не оставяй младоците извън ръководството. БСП има нужда от едрия капитал.
е нали по горе ти го вече написаха. По колко пъти да ти се каже че тъпия ти мозък да вдяне най после. ГЕРБ-номенклатурите са ненадминати, какво повече.
-А бе къде е Волен?
- В Русия съм, в Русия съм.
Хей другарю, Ти какво решил си с чука?Аз ли друже. . . , нов път ще се прокара тука. . . , нов път към ясли и софри. . .
Миков поне има чувство за хумор. От всички на Позитано той е най-приемлив. Не се взема толкова на сериозно. Останалите са гола вода! Ужас направо! Но Миков няма да може да се пребори с оялите се и забогатели, затлъстели и оглушали за хорските болки номенклатури, които 25 години съсипваха държавата!
Благодарим на Комсомола, че създаде толкова предприемчиви, алчни и безпардонни "бизнесмени" и "капиталисти". Където бръкнеш - човек на ДКМС. Боже, колко умни хора, колко кадърни! Е, взели са парици, за да правят бизнес. Е, не са чак толкова заслужили, но пък колко са напористи и лакоми! Бравос, бравос! Партията си отгледа достойна смяна!
Докладване на коментар
Изберете действие за този коментар
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно! След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.