Проф. Слатински: Това, ако е държава, аз съм трамвай
Честно казано, изобщо не разбирам това преднамерено разтакаване на най-висшите властници и разкатаване на оставената на автопилот държавица на простосмъртните.
И така в шеги и закачки дните си минават, керванът е спрял, докато керванджиите са изпружили крака в своя оазис високо в Олимп.
Казано честно, всичко ни е наред. И, както викаше един роднина: Това, ако е държава, аз съм трамвай, ама по-скоро аз съм трамвай, отколкото това е държава...
Николай Слатински - Фейсбук