1|
				 4831
				|12.09.2019
				
								СВЯТ
				
				Масови обиски сред привърженици на Навални в Русия
 
									
				Руската полиция е извършила най-малко 150 обиска в различни градове в жилища и офиси на привърженици на опозиционния лидер Алексей Навални. Той заяви, че това е най-голямата полицейска операция в съвременната история на Русия.			
			Обиските са извършени в 39 града в Русия - от Владивосток на Тихия океан до Краснодар на Югозапад, съобщават привърженици на Алексей Навални, цитиран от БНТ.
Властите заявиха, че обиските са свързани с разследване за пране на пари срещу Фонда на Навални - За борба с корупцията. Навални определи обиските като "истерията на Кремъл" заради изборните резултати. На местните избори в неделя президентската партия Единна Русия изгуби една-трета от местата си в градския парламент в Москва, но успя да запази доминиращата си позиция в цялата страна.
Моля, подкрепете ни.
 
						 
						 
						 
						 
						 
					
				
			
			
				
				Реклама / Ads
			
			
							КОМЕНТАРИ 
				
				Реклама / Ads
			
		 
			 
					 
                                    
			 
                                    
			 
                                    
			 
                                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			