Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4330 | СВЯТ

Шефът на комуникациите в Белия дом подаде оставка

Шефът на комуникациите в Белия дом подаде оставка
Директорът по комуникациите в Белия дом Майкъл Дъбки е подал оставка, съобщи Кели Конуей - съветничка на президента на САЩ Доналд Тръмп, цитирана от Асошиейтед прес.
 

Дъбки е депозирал оставката си още преди президентът да замине на първата си задгранична обиколка по-рано този месец.

 

В интервю за телевизия "Фокс нюз" днес Конуей обясни, че Дъбки "ясно е казал, че ще изпълнява задълженията си, докато трае обиколката на президента, и ще продължи да идва на работа всеки ден, защото има много работа в Белия дом", цитира го bTV.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Белият дом готви импийчмънт на Тръмп 0| 5386 | Белият дом готви импийчмънт на Тръмп От Белият дом гневни за снимки на срещата Тръмп - Лавров 0| 4792 | От Белият дом гневни за снимки на срещата Тръмп - Лавров Сергей Лавров вече е в Белия дом 0| 4429 | Сергей Лавров вече е в Белия дом

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads