Мерки за насърчаване на организирания групов туризъм, нови форми на
специализиран туризъм, съвместна подготовка на кадри в областта на
туризма и установяване на активен информационен обмен предвижда
утвърденият от правителството договор за сътрудничество с Беларус,
съобщиха от правителствената информационна служба, цитирани от Агенция
"Фокус".
Документът регламентира двустранните отношения в областта на туризма,
насърчава различните форми на сътрудничество, както и привличането на
инвеститори в развитието на туристическия продукт и туристическата база
в двете страни. Frognews.bg