Реклама / Ads
7| 9071 |06.11.2012 ЛАЙФ СТАЙЛ

Брадъра гласи Къци за победител

.
Продуцентите на риалити формата подготвят Къци и новото му шоу! Снощи стана ясно, че в риалити формата ВИП Брадър всичко е нагласено. Зрителите на Нова Телевизия изгониха певицата Мариана Попова и Ханес, за да се отворят позиции за най-спрягания за победител-Къци Вапцаров.
 

Екипът на Брадъра подготвя ретро шоумена за нови подвизи и изяви. Освен, че ще спечели предаването, Вапцаров ще снима и филм. Къци има уговорка с ВИП Брадър, които са му обещали да продуцират ново шоу.
Припомняме, че Къци играе ролята на жертва, за да може да печели все повече одобрение на зрителите, както и съжаление.

Не се знае още какво ще представлява новото шоу с водещ Къци Вапцаров. Едно е ясно - според информацията от средите на ВИП Брадър, Вапцаров ще има абсолютно ново амплоа и ще го видим в невиждана до сега светлина.

Някои хора определиха сделката на ВИП Брадър и Къци като „сделката на сезона“ и сега с притаен интерес се очаква краят на риалитито.
Ще има ли нови изненади за Къци, или всичко е ясно- има време да разберем.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2572 |09.12.2025 Звезда от "Сексът и градът" се омъжи на 69 години . 1| 4521 |24.11.2025 Фреди е мъртъв, да живее Фреди . 1| 5831 |23.10.2025 Модел от OnlyFans задържан след въоръжен обир . 0| 5664 |20.10.2025 ChatGPT: скоро и с еротични умения

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads